Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Hétf. Júl. 08, 2013 7:14 pm

    Utálok utazásra pakolni Sad Főleg, ha anyámmal kell xD Korábban kellett volna elkezdenem... Tudom is én mi fog kelleni? Ami tényleg kéne, azt úgyis itthon fogom hagyni xD
    (azaz Sammy igyekszik mindent összeszedni a budapesti nyaralásra xD )
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Hétf. Júl. 08, 2013 7:16 pm

    *Öleeeel és segít*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Júl. 08, 2013 8:12 pm

    Nekem mondod? Én ilyenkor általában fél napig rohangálok fel-alá és a végére idegösszeroppanást kapok, meg még otthon is hagyok valamit xD Már előre várom az elkövetkezendő heteket, pakolhatok először Balcsira, aztán biciklitúrára (igen, mégis megyünk) plusz egyidőben megint a Balcsira xD Huráá. Azért sok sikert Sammy, küldöm a pozitív energiákat xD
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 09, 2013 1:21 pm

    Komolyan olyan jól aludtam, hogy van egy mese ötletem.. de azt a táborra fogom hagyni ha asztali szerepezünk Very Happy *-* egy órája fel keltem.. de még nem teljesen hjaj ez a meleg meg árt azt hiszem xD még az egómnak is xDD na jó küldhetek valakinek lángost? Razz nálunk a mai menü ez lesz ^^ Very Happy
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Júl. 09, 2013 5:09 pm

    cöh. ilyenek a jól alvók... Razz xD És, te csak ne panaszkodj a melegre. Azt szerintem most leginkább csak én tehetném meg xD Éééés, igen. A lángos az jöhet Very Happy
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szer. Júl. 10, 2013 1:33 pm

    Hmm...nyamm...lángos. Kilehelem a lelkemet is ebben a dögmelegben...
    Nyufff...hétvégén mennem kell apámhoz. De már azt mondta csütörtökön, vagy pénteken már mehetnék hozzá, de 2 nap így is bőven elég lesz ahhoz, hogy megássam a síromat, és kifaragjam a fejfát, amiatt a szipirtyó miatt.
    Kéne valami jó kifogás, vagy program, hogy elég legyen csak szombat...délután elmenni. Help! *könyörgő, esdeklő kiskutya szemekkel pislog*
    De! elhozom tőle a wifit, meg a másik gépet...remélem jó a miki bemenete, meg csórók pénzt a Balcsira...csak éljem túl.
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szer. Júl. 10, 2013 3:40 pm

    De, hiszen hétfőn már "indulsz a balatonra" vagy nem? Very Happy kell 1 kis idő, hogy összepakolj oda is. Nem beszélve arról, hogy a barátnőddel már hamarabb lebeszélted, hogy vasárnap nála alszol Very Happy

    (hm. nekem mennyivel könnyebb, ha nem akarok 1-2 napnál többet fateromnál lenni. szombaton nála vagyok, hétfőn már "meló" van, szóval menni kell Very Happy Bár legtöbbször ez nálam sajnos igaz xD)
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Pént. Júl. 12, 2013 7:06 pm


    Srácok arra gondoltam aki szombaton ráér és akár unatkozik és nem tud mit kezdeni magával szívesen mesélek én szombaton és van is ötletem és bárki kérhet bármilyen mesét illetve játékot Smile Holnap elméletileg nincs semmi dolgom a takarításon kívül Very Happy
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Pént. Júl. 12, 2013 9:41 pm

    Holnap egész nap nem leszek elérhető.. Sad
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Pént. Júl. 12, 2013 9:46 pm

    Hé ne legyél szomorú, én csak felvettem, hogy szívesen mesélek Razz
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szomb. Júl. 13, 2013 12:06 am

    én se Sad
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Júl. 16, 2013 9:53 am

    Na, lányok meséljetek. Nem tudom, hogy mennyit sikerült felfognom, szóval. Mennyire zúztak titeket össze? Very Happy És, ti hogy élveztétek a koncertet? Very Happy
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 16, 2013 11:25 am

    Szerintem úgyis tudod a választ xD mind a kettönknek vannak foltjai. De úgy gondolom megértee àhhhhh extra extra extraa jó... xD meddig voltál ott? ^^
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Júl. 16, 2013 11:33 am

    Az gáz xD Nem baj, legalább nektek nem talpalták meg bakanccsal a hátatokat xD Azt még felfogtam Very Happy (Mind a 2x xD) Asszem balra kicsit eldurvultak xD
    Amúgy nem sokáig maradtam. Még a szőke csajjal, akit felkaparhattam a földről, nehogy megtapossák, és aki a végén ott állt így mögöttetek megittam 1 sört, aztán én is jöttem el. majdnem hajnal 1 re sikerült haza is érni Very Happy Elfelejtettem, hogy metró már nem jár olyankor, az éjszakai busz, meg qrva lassú xD Ha anyám nem hívott volna, hogy mikor érek haza, és nem tudtam volna rávenni, hogy jöjjön ki értem újpestre, akkor hajnal 1 kor jött volna a buszom ott csak, és még egy olyan 30-40 perc lett volna minimum az út hazáig xD (tegyük hozzá, hogy 0:20 ra voltam újpesten)
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Júl. 16, 2013 2:26 pm

    Áááááh ez ************ jóóó voooooooolt Very Happy:D:D (képzeljetek a csillagok helyére bármilyen trágár kifejezést xD)
    Hát James, köszi mégegyszer a testőrködést, nem tudom, hogy néznénk most ki ha nem lettél volna xD Annak a csajnak meg sztem az életét mentetted meg :'D
    Engem mondjuk egyszer így is fejberúgtak asszem xD Plusz belekönyököltek az oldalamba, és belerúgtam a rácsba néhányszor, de semmi komoly Very Happy Szóval egész jól megúsztam x'D A térdemen van egy hatalmas lila folt, de túlélem xD
    Ez egy iszonyat király koncert volt, nagyon megérte elmenni és bepréselődni az első sorba Very Happy Még így is, hogy kicsit összetömörítettek és majdnem átpréseltek a rács résein xD
    MORE, MORE, WE WANT MORE!!!!! Very Happy:D:D

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 16, 2013 2:42 pm

    Szerintem kétszer durvábbak lennénk mint most bár mondjuk így is én legalább is haldoklom XD az ebédet sem tudtam megenni de legalább ettem valalmennyit. xD amúgy igen köszi a testőrködést Very Happy ééés én is káromkodnék, hogy milyen jó volt.. de nem teszem meg XD szóval bármit lehet ahogy Lil mondja képzelni :DNekem a lábujjamnál van vízhólyag, a hegem lila foltos, meg fel van dagadva meg a bal térdem is kék, van egy seb a kezemnél plusz a könyökömnél ezen kívül izom láz, de nem érdekel XD a rácsba énis bele rúgtam néhányszor, de nem baj.. megééérteee Very Happy 
    LiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiL :Dhiányzolll <3 máris xD (L)  meg Sammy is (L) nem baj még egy nap xD
    James gratula, de legalább haza értél. mondjuk asszem tudom miért nem tudok enni.. xD lehet nem kellett volna meginni azt a sört, de nem érdekel mert iszonyatosan,fergetesen nagyon jó volt és Lil.. xD beléptem a másik facebookmba amit nem használok csak azért van, hogy lássam akik letiltottak és az Rose volt... :'DDDDD
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Júl. 16, 2013 2:59 pm

    Hát, olyanra nem emlékszek, amikor fejbe rúgtak volna téged Very Happy Viszont lyan volt amikor majdnem, azt tudom, mert én bsztam odébb a gyerek lábát xD Szerintem téged is csak könyökkel találtak el xD A Tömeg szörfösökre figyeltem azért Very Happy (Nem tudom. nekem az a rész is tetszett kicsit, amikor behalt a hegedű, és ordította a tömeg, hogy ingyen sört Very Happy) Bár azt a részt leszámítva amikor majdnem fellöktek párszor, meg amikor a hátamba tapostak az egész jó volt Very Happy/Látod Rilla, mondtam, hogy ne hülyéskedj azzal, hogy úgy állok ott mint 1 testőr xD Tessék ez lett belőle Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Júl. 16, 2013 3:08 pm

    Hehe, Rilla elkiabálta x'D Dee tuti, hogy az egy láb volt, éreztem a cipőtalpat xD De szerencsére csak súrolt :'D Igen, az ingyen sörös rész is jó volt Very Happy Ééés... ezért nem kell elektromos hegedűn játszani, háhá xD
    És íme Rilla, aki képes másnapos lenni két deci sörtől... *lemondó sóhaj* xD
    Ja bocs, meg két deci vadásztól... Keményen nyomod Rilla xD
    Ééééén mondtam, hogy az Rose xD Aztán én nem is találkoztam vele :'D Ahj. Oda kellett volna menni beszélgetni xDD Tehát akkor a másik Emily volt ugye? :'D

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 16, 2013 3:13 pm

    More, MORE, We Want Moreee!!Very Happy
    Igen az ingyen sörös rész nekem is tetszett.. xD hé nem vagyok másnapso.. csak a gyomrom nem bírta XD és tegyük hozzá rég ittam így akár egy picikét is xD jaja az Emily volt.. én rá csak azért nem vagyok kíváncsi, mert oda megy ahol a szél fúj xD napraforgó a lelkem xD de hagyjuk nem beszélek ki így senkit. xD Aki értené mit beszélünk Lillel egy apró megjegyzés (Sam biztos, hogy érteni fogja melyik Emilyről és melyik Roseról) van szó egy közös ismerősünkről xD
    Na én balra el aludni aztán pakolni xD
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Kedd Júl. 16, 2013 3:18 pm

    Akkor viszont az pont az volt, amelyiket félrelöktem, amikor feléd közeledett xD Még azt is tudom, hogy ki volt az xD A Raszta csajt kapták olyankor fel, amelyik folyton keresett valamit a földön, meg folyton taknyolt. (Amúgy 1 rohadt fehér műanyag kanalat keresett xD) Hm amúgy asszem szétnyomtam az oldalát annak a csajnak, aki melletted ugrált Lil :DMeg néha tudom, hogy sikerült visszanyomnom a földre,és lenyugodott 1 rövid időre xD Meg, még ami vicces volt, az amikor nekem támaszkodtak már, hogy visszalökjék a dominót xD Freedome nál, meg az 1ik csaj ücsörgött a lábamon. vagy 2? oO m1 Very Happy De, ezt a szöveget a csajtól: "Még jó, hogy ilyen angy kezed van, legalabb tudsz védeni" gec xD Tényleg hatalmas... Óriási... xDPersze Rilla, persze :DHm. Az biztos, hogy nem ez volt az utolsó Paddy koncertem xD
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Júl. 16, 2013 8:25 pm

    Kivételesen örülök, hogy kiszabadulok Kispestről.. ez kell az idegrendszeremnek.. és pakolnom kéne még, mert újra pakolok xD
    avatar
    Atsushi Keiko
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atsushi Keiko Kedd Júl. 16, 2013 10:36 pm

    sziasztok Smile
    most jöttem és remélem majd segítetek ha valamiben elakadok
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Júl. 16, 2013 11:14 pm

    Persze, hogy segítünk, írj bátran Very Happy Bár sjanos pont holnap kezdődik a tábor, így szombatig lehet, hogy egy picit lassan reagálunk majd, de mindenképp felnézünk néha, és válaszolunk a kérdésedre! Smile
    avatar
    Atsushi Keiko
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Atsushi Keiko Kedd Júl. 16, 2013 11:21 pm

    nem baj Smile
    még egy kicsit elődöm, és ha akad kérdésem akkor azt majd holnap felteszem
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Júl. 16, 2013 11:28 pm

    Csak nyugodtan Smile
    Egy apró kérdés, ha nem gond... A facebookos FRPG csoportból találtál ide? Smile Csak kíváncsi vagyok ^^"

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 19 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 7:10 pm