Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Szept. 25, 2012 2:59 pm

    * A tónál üldögél egy lovag most érkezett, ez az első éve így még szinte senkit nem ismer. Saját problémáin gondokodik, amikor halk lépteket hall maga mögött. Hátra fordul, hogy megnézze ki az, amikor látja, hogy házvezetője, egyben igazgatója jön felé, hangosan ráköszön:* - Üdvözletem!* Majd sóhajt eggyet és várt.*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lucien du Bois Szer. Szept. 26, 2012 10:10 am

    *Sam úgy döntött, az idő most éppen megfelelő arra, hogy tegyen egy sétát a birtokon. Ki tudja, hogy miért éppen a tóra esett a választása... Igazából nem is figyelte, merre viszi a lába, csak úgy ment, a gondolataiba mélyedve. Még mindig azon tűnődik, hogy mégis hogyan tudna "békét kötni" a fiával, noha nem úgy tűnik, mintha Lucien túlságosan törekedne a kapcsolatuk helyrehozására, mármint olyasmikre, hogy megbocsátani neki, vagy ilyesmi. Ráadásul még ott van Tyaeloria is, akit szintén nem ártana megbékíteni valahogy... Persze nem hülye. Nagyon jól tudja, hogy megérdemli, hogy mindketten úgy állnak hozzá, ahogy, hiszen ő rontotta el, méghozzá elég alaposan. Tűnődéséből egy diák köszönése téríti magához, mire felpillant, majd gyorsan igyekszik kitörölni az eddigi gondolatait, és halványan elmosolyodik.* - Üdv. Mr Merlioth, igaz? *kérdezi, majd odasétál a diákja mellé, és megáll mellette.* - Nem bánja, ha csatlakozom? *kérdi udvariasan, majd ha engedélyt kap - mert tényleg komolyan kérdezte, ő tényleg fontosnak tartja a diákok felé irányuló tiszteletet -, leül a fiú mellé.* - Hogy tetszik a hely? *teszi fel egyből az újabb kérdést. Szereti, ha a fiatalok jól érzik magukat itt, elvégre nem véletlenül esett a választás éppen Fair Isle-re. És nem, nem a szeszélyes tündérkolóniák vonzották őket ennyire a szigeten.*

    // Figyelj rá, hogy soha ne irányítsd más karakterét Smile Lehet, hogy Sam trappolva szokott közlekedni, akkor pedig már nem helytálló, hogy halk lépteket hallott a karid Wink A kezdő hsz-ben próbáld inkább a környezetet leírni, meg esetleg fejtegesd, hogy mik is azok a saját problémák ^^ //
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Szept. 26, 2012 1:53 pm

    * Mikor Igazgatója rákérdez, hogy csatlakozhat e csak egy fejbólintással válaszol, akárcsak arra a kérdésre, hogy a neve Merlioth.* - Érdekes helynek tartom egyszer már jártam itt a tónál. Az a sellő tényleg létezik, vagy csak a diákok rémisztgetésére szolgál?* Ugyanis utálja ha megpróbálják kamusztorikkal beetetni. Majd jobb szemét felhúzva az igazgató válaszát várja.*

    // Rendben, mivel ez az első, hogy ilyet csinálok nem tudtam, legközelebb majd oda figyelek rá//
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lucien du Bois Csüt. Szept. 27, 2012 10:01 am

    *A kérdésre halványan elmosolyodik.* - Lyra tényleg a tóban él, és tényleg szívesen csábítja magához az ártatlan férfiakat, úgyhogy jobb, ha vigyáz. Persze velem már nem fog megpróbálkozni, így most biztonságban van... És örülök neki, hogy tetszik önnek itt *teszi még hozzá, ahogyan kényelmesen elhelyezkedik a diákja mellett. Tekintetét végigfuttatja a tavon, arra gondolva, hogy vajon hányan hiszik úgy, hogy a sellő csak egy rémtörténet. Aggasztó elgondolás, hiszen így elég könnyen szerezhet áldozatokat. Halkan sóhajt, majd a gondolatait ismét Sayon felé tereli.* - És mi szél hozta ide, Fyronba? *érdeklődik tovább. Igyekszik fenntartani a beszélgetés fonalát, és reméli, hogy kap a kérdésére választ, remélhetőleg valami olyant, amiből tovább tud kérdezősködni a fiúról. Szereti megismerni azokat, akik idejönnek, ráadásul ha időben megismerte volna Lucient, talán rájött volna, hogy mi is a helyzet... Halkan sóhajt, majd úgy dönt, hogy jobb, ha most megpróbálja kitörölni a fejéből a fiát, és igyekszik inkább az erethonosra koncentrálni.*

    // Éppen azért szóltam ^^ Ühm, lehetséges, hogy néha jelezni fogok hibákat, azért csinálom, hogy fejlődj Smile //
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Szept. 27, 2012 11:58 am

    * Amikor azt mondják neki, hogy a sellő tényleg létezik egy bólintással nyugtázza, majd amikor rákérdeznek, hogy miért jött ide feltörnek benne az emlékek.* - Apám ezt kérte tőlem mikor a halálos ágyán feküdt, meg nagybátyám mielőtt eljöttem azzal bízott meg, hogy szerezzek barátokat akik segíthetnek elrabolt húgomat megmenteni, úgyhogy igyekszem minél több embert megismerni.*Miközben elmeséli, húga jár a fejében és furcsa érzések kavarognak benne.*

    // köszönöm! Smile //
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lucien du Bois Csüt. Szept. 27, 2012 12:39 pm

    *A második kérdésére már egy bőségesebb választ kap, méghozzá olyant, ami határozottan felkelti a figyelmét. Igen, már megint bújik elő belőle a lovag... Hiába, mielőtt elkezdődött az egész angyal-lidérc háború őrület, voltaképpen tényleg lovag volt. Szóval összeráncolja a homlokát, és egyből igyekszik mélyebben belevágni ebbe a dologba.* - Mi történt a húgával? Ki rabolta el? *Egyébként ez a téma elég érzékenyen érinti... Elvégre ő is elveszítette a húgát, csakhogy ő képtelen volt segíteni, képtelen volt megvédeni. Ahogyan mindenki mást is, az öccseit, a másik húgát, az édesanyját, az édesapját... Mind odavesztek, ő pedig nem tudott segíteni rajtuk, és a mai napig fájdalmas számára együtt élni ezzel a tudattal. Éppen ezért, ha már esetleg lehetősége lesz rá, szeretne segíteni. Nem Sayon lenne az egyetlen, akinek segíteni kell, van itt más diák is, akinek ellenségei vannak odakint, akit védelmezni és támogatni kell, de a Fyronnak, és főképp Lord Sammaelnek ez is célja: segíteni a rászorulóknak elérni a jó célt. Persze értelmetlen bosszúkhoz nem nyújt segédkezet - a bosszúhadjáratból ő már kapott eleget egy egész életre -, de ha úgy látja, hogy tényleg valós a cél, pozitív, nem mások kárát kereső, akkor nem kell sokat gondolkoznia, hogy mit tegyen.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Szept. 27, 2012 1:11 pm

    * szomorúan fölnéz és elkezdi történetét:* -Apám egy évvel születésem előtt egy démon klántól mentette meg anyámat, a klán főnöke megfogadta akkor, hogy ezért bosszút áll apámon. Amikor apám meghalt, Megjelent nálunk a klán. Én a húgommal játszottam egyedül voltunk otthon, amikor ránk tört a klán. Én megpróbáltam megvédeni a húgomat, de nem mentem semmire, ők tízen voltak én egyedül. Így amíg én hárommal küzdöttem a többi elvitte. Teljesen összetörtem, utánuk akartam menni nagybátyámmal együtt de nem engedett el anyám hanem azt mondta, muszáj megtennem apám utolsó kérését. Mielőtt eljöttem nagybátyámmal beszéltem, ekkor kaptam meg apám kardját Escendort. Illetve ekkor bízott meg vele, hogy segítséget szerezzek. Mert mikor megmentették anyámat húszan mentek érte de csak ő és apám tért vissza vele. * Majd könnyes szemmel ránézett a másikra és ég hozzá tette:* -Ezért vagyok itt.
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lucien du Bois Szomb. Szept. 29, 2012 3:05 pm

    *Figyelmesen hallgatja Sayon történetét, és természetesen már pörög is az agya, hogy mivel és hogyan tudna segíteni a diákjának. Persze, lehet mondani, hogy neki is van elég baja, de talán éppen ezért jobb is, ha megpróbál azzal foglalkozni, hogy mások problémáit megoldja. Márpedig ez a probléma határozottan érdemes arra, hogy foglalkozzon vele, szóval... Amikor a fiú végez, gyengéden a vállára teszi a kezét.* - Biztos vagyok benne, hogy segítségre találsz majd. Ha bármit tehetek, kérlek keress fel az irodámban *mondja halkan, és egyértelmű, hogy ha eljön az idő, az ő segítségére számíthat. Ami azért nem kis dolog, elvégre Sammael valóban nagy harcos, efelől kétség sem lehet. Mostanában egyébként eléggé meggyűlik a bajuk a démonokkal, úgy tűnik, elvégre nem Sayon az egyetlen, akinek ilyen jellegű problémái vannak. Ez után egyébként nem nagyon tudja, mit mondhatna, így a háta mögött megtámaszkodik a tenyerén, és a tavat tanulmányozza, várva, hogy a tanítványa mondjon valamit.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 01, 2012 12:34 pm

    * Hálás szemmel néz a másikra, utálja ha elérzékenyül, úgyhogy összeszedi magát és ezt mondja:* - Köszönöm, ha eljön az idő élni fogok vele. Még egy valami zavar, én nem akarom senki halálát okozni, ez a küldetés pedig nem épp veszélytelen hisz apám csapatából is csak ketten tértek vissza anyámmal. szóval nem tudom mit kéne tennem? * néz kérdőn a másikra*
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lucien du Bois Pént. Nov. 02, 2012 11:51 pm

    - Nos, sajnos erre később sem lehet garancia. Annyit mindenképpen tegyen meg, hogy figyelmezteti a társait a küldetés veszélyeire, és akkor tiszta lesz a lelkiismerete. Ne vigye őket oda anélkül, hogy tudnák, mire számítsanak *magyarázza. Ez a rész neki kimaradt, amikor az angyalok ellen toborzott lidérceket, és hát meg is látszik, amikor az érzéseit vizsgálja. Jól tudja, hogy sokak haláláért felelős, és meg is érdemelné, hogy meglincseljék érte.* - Valamint nagyon fontos még, hogy összeszedett legyen a csapat. Ha tehát eldöntitek, hogy kik fognak menni, előzze meg az akciót egy csapatban való edzés, direkt arra gyakoroljatok, hogy együtt küzdötök, de készüljetek fel arra is, hogy helyettesíteni tudjátok, ha valakit esetleg elveszítetek. *Egyébként érdemes stratégia-ügyben beszélni vele, elvégre egy teljes háborút vezetett, és annak még nincs száz éve.* - Egyébként ha gondolod, akár még a felkészülésben is segítek, noha te ismered őket, de abban, hogy hogyan álljon fel a csapat, szívesen magyarázok *mondja, majd nyújtózik egyet, és feláll.* - Nos, remélem jól fognak alakulni a dolgaid. Amennyiben szükséged van rám, tudod, hol találsz meg. Sok szerencsét, Sayon *mondja, halvány mosollyal, majd int, megperdül, és a kastély felé veszi az útját. Sok dolga van még, és igazából csak egy rövid sétára készült. Pár méterrel később a tigrise is csatlakozik hozzá, akivel azonnal mentális kommunikációba merülnek, természetesen Sayon ügyéről. Ezzel most komolyan megmozgatta Samet, és gondolkozni valót adott neki...*

    // Köszi a játékot Smile Ha már nem írsz zárót esetleg, akkor azt kérlek jelezd, hogy lezárhassam a témát Smile És bocsi, hogy ennyit kellett várnod rám ^^" //
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Nov. 05, 2012 11:22 am

    - Köszönöm a segítséget, ha eljön az ideje szólok, úgyhogy még egyszer is köszönök, mindent. Viszlát! * Majd csendben nézi ahogy a másik eltávolodik majd egy füttyöt ereszt el, magához hívva Szellemet a rémfarkasát. * ~ Te mit gondolsz Szellem, neki állhatunk összegyűjteni a csapatot?~ * Majd szellemmel az oldalán elindult vissza a hálószobája felé*

    // Én is köszönöm a játékot, Smile És semmi gond Smile majd a másikat valamikor folytathatnánk //

    Ajánlott tartalom


    Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál Empty Re: Lord Sayon Merlioth találkozása igazgtójával a tónál

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 5:45 am