Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon

    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon Empty Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon

    Témanyitás by Arleena Queen Csüt. Okt. 11, 2012 2:53 pm

    ~Furcsák ezek a nappalok..~*Gondolja magában éppen a srác aki a birtokon sétálgat és közben zenét hallgat. Pontosabban a Three Days Grace legújabb albumáról a Give in to me című számot. A viták, a család ami megváltoztatta, de valami gyötri őt belül.. A földet figyelve gondolkozik a dolgokról és miről? Valami nem stimmt neki már nagyon rég óta és szeretne rájönni arra. Például, kapott megkapta már azt milyen az energia gömbje Perathon úrnő órája után hiszen ő is kint tartózkodott a vérlényeknél. Nem a tanártól kapta ezt meg hanem az egyik társától és nem hagyja nyugodni a dolog.* - Akárhogy nézem akkor is, az vagyok aki. Ezen nem változtathat semmi és senki..*Ha bár ebben Ethaneal Denkey most nagyon is téved hiszen a dolgok változnak és változni is fognak. A Sylorinás gyerek Lorával is már nagyon rég beszélt ha bár ő el van foglalva a tanulással szóval hébe-hóba ha benéz hozzá. Most jelenleg egy kis magányra vágyik és így a Sétány felé halad. Amúgy meg sötét farmert, egy sötétkék pólót és természetesen egy fekete kapucnis pulóvert visel hiszen amilyen idő van mostanában rá is fér.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon Empty Re: Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Okt. 11, 2012 3:06 pm

    * A Lord úgy döntött ma a sétány felé veszi az útját. Szokásos bőrpáncéljában van kardja az oldalán. Amarylláról gondolkodik, terveket szöveget a kiszabadításáról és ez teljese lefoglalja. Nem látja merre megy azt se, hogy ki vagy mi mellett megy el, csak megy. Állapota eléggé feldúlt és bármit tesz nem tud lenyugodni. Így hát nem is veszi észre a másik srácot, aki zenét hallgat és neki megy.* - Bocsánat! Nem figyeltem, nem volt szándékos, csak... *vesz egy nagy levegőt és folytatja* kissé össze vagyok zavarodva és ilyenkor nem létezik számomra a külvilág. Még egyszer is, bocsánat. Nincs semmi bajod? * Kérdezi meg még, de látszik rajta, hogy nem igazán tud mit kezdeni magával.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon Empty Re: Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon

    Témanyitás by Arleena Queen Kedd Okt. 16, 2012 6:05 pm

    ]*Csak bele gondol, hogy miért.. miért pont ő hiszen mostanában végre helyre jön a dolog és most jönnek a drámai hatások. Csak dúdolgat egy számot Eric Saadtől és mélyen elgondolkozva lépked és egy követ rugdos maga előtt. Nem hajlandó visszamenni a suliba és a Sylorinába. Mit is tervez? Egy ősdémonnal akar beszélni méghozzá nem a sátánnal. Amikor neki mennek, meghökkenve néz fajtársára és nemlegesen rázza a fejét.* - Jól vagyok persze csak elgondolkoztam. Te veled minden rendben van?*Teszi fel a kérdést és néz végig a srácon.* -Nem kell szabadkoznod.*Feleli a srácnak és halványan elmosolyodik és felvonja a szemöldökét.*~Fura a srác.. nem tudom miért..~*Szusszant majd rápislog és nem tudja hova tenni. Beleszagol a levegőbe a démon-vámpír gyerek és ugye fajtárs..* - Ethaneal vagyok téged mintha láttalak volna már Elementálon meg Árnytan órán.. de lehet tévedek.*Nyújtja a kezét és mutatkozik be. Legalább elterelődik a gondolata.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon Empty Re: Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Okt. 16, 2012 6:32 pm

    - Én Lord Sayon Merlioth vagyok. * feleli a kinyújtott kezét megfogja felhúzza Ethanealt majd kezet fog vele. Közben végig nézi és látja rajta, hogy fajtársa. Így egy kicsit lenyugszik, végre egy fajtárssal is találkozik itt. A srác kérdésére pedig ezt feleli:* - Kicsit nagy a zűr otthon és nem tudok mit kezdeni vele. * Többet nem akar az orrára kötni mert a démonok azok akik a legkönnyebben lehetnek ellenfele besúgói. Előbb rá akar jönni, hogy megbízhat e a srácban.* - Amúgy azt hiszem tényleg láttuk már egymást valamelyik órán bár inkább elementál órán árnytanon még nem voltam. * ~Azt még be is kéne pótolnom~ Jwgyzi meg magában* - Te mióta jársz ide?

    Ajánlott tartalom


    Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon Empty Re: Ethaneal Denkey és Lord Sayon találkozás a Sétányon

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 4:19 pm