Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+11
Kamen Grozdan Branimir
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Gabriel Dvorak
Ian
Teylyn Draed
Emily Crawford
Fredrik Laine
Bianca D. McCarthy
Barbara Decker
Lucien du Bois
15 posters

    Közös szoba

    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Okt. 30, 2012 6:27 pm

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: jó na, ne puffogj O.o amúgy igen, én is hasonló jókat jósoltam arra az esetre, hogy mi összejövünk, de aztán még mindig megvan a világ xDD de a házasság még hátravan xD

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: hát, Yan néha nem tudni, merre barangol, de profin el tud bújni, akár előlem is Very Happy

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: Máté? O.o olyan abszolút nem rémlik. ezek szerint van egy Márk a sylorinában, meg nálunk egy Dominik ^^"
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 30, 2012 6:29 pm

    KisKiváncsi üzente: Jenkins neked szinte mindenki gyökér? Mert akkor ha lehet választani ki-milyen, én az a fajta lennék ami ha sikítani kezd te kihullassz a sorból.

    KisKiváncsi üzente: Dominik! Ő az! Nem tudom miért jutott az a másik az eszembe. Őt hajkurászom egy ideje. Beszélnem kellene vele mert elfelejtem az anyanyelvemet is lassan.


    A hozzászólást Kincsesy Glória összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 30, 2012 6:31 pm-kor.
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Okt. 30, 2012 6:30 pm

    Victoria/Elvira bejelentkezett.

    Victoria/Elvira üzenete:

    Csáó! Mi folyik itt?
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Nathaniel Jenkins Kedd Okt. 30, 2012 6:32 pm

    Jenkins üzenete: akkor puffogok, amikor akarok, és most úgy tartja kedvem >< MI?! basszus, a rohadt életbe, te komolyan...? na ezt nem néztem volna ki belőled... azt hittem magányosan fogsz elpatkolni egy sötét lyukban...

    Jenkins üzenete: amúgy ki a franc az a Yan? idegesítő egy neve van -.-

    Jenkins üzenete: nem mindenki, de akit nem tartok annak az is úgy tudja, hogy gyökérnek gondolom, ergo senki nem tudhatja, hogy kiről mit gondolok valójában... és te hiányoznál nekem...

    Jenkins üzenete: csá... szerintem, ha annyira tudni akarod olvass vissza... szóval, hogy is volt ez a nősülés-dolog, Branimir?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 30, 2012 6:36 pm

    KisKiváncsi üzente: Szia Victoria! Smile

    KisKiváncsi üzente: Jenkins hiányoztam? ♥️

    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Nathaniel Jenkins Kedd Okt. 30, 2012 6:39 pm

    Jenkins üzenete: nem kifejezetten. de lassan úgyis lépek... a baljós hold lassan magasra kúszik az égen, a farkasok pedig lassan falkába tömörülnek.. tényleg, elő kell kerítenem azt a nyomoronc Acerlotot is...
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Okt. 30, 2012 6:40 pm


    Victoria/Elvira üzenete:

    Nagyon vicces vagy.. komolyan Jenkins. Nem mennél el? Kicsit visszataszító ahogy beszélsz!
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Okt. 30, 2012 6:41 pm

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: majd szólok neki, Glória ^^

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: csá, beszélgetés Very Happy szerinted? Razz

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: köszi, Nate xD a helyzet az, hogy sztem ez a te sorsod lesz :'D

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: >< >< >< az unokatesóm. vagyis... valami olyasmi. szóval eredetileg az unokatesóm volt, aztán mostohatestvérek is lettünk, de a végén kiderült, hogy nem is a rokonom... bonyolult. az unokatesóm és kész :'D

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: hát, elég egyszerűen. megismertem, barátok lettünk, összeköltöztünk, egy suliba jöttünk át, belé szerettem, összejöttünk, megkértem a kezét, és a következő lépés majd a házasság lesz... egyszercsak Very Happy

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: amúgy bocs, hogy ilyen lassan válaszolgatok, csak közben Luciennel egyezkedünk xD
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Nathaniel Jenkins Kedd Okt. 30, 2012 6:44 pm

    Jenkins üzenete: hűtsd le magad Elvira! mint írtam lassan lépek, csak Branimirre vártam...

    Jenkins üzenete: engem nem különösebben izgat, tudod sose volt szükségem senkire... el vagyok én egyedül is...

    Jenkins üzenete: hát, okké... asszem én ezt nem akarom értelmezni...

    Jenkins üzenete: aztán a kölyök... de, én mostan lépek. fel kell készülnöm a mai estére >< csá mindenki. amúgy Branimir, valamikor beszélnék veled, négyszemközt...

    Jenkins kijelentkezett.
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Okt. 30, 2012 6:47 pm


    Victoria/Elvira üzenete:

    Jó na Kamen Grozdan Branimir! Ne viccelődj azt én is látom, de a témát kérdeztem lusta vagyok visszaolvasni. xD

    Victoria/Elvira üzenete:
    Szia Glória ^^ Jézusom szereted ezt a Jenkinst? Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 30, 2012 6:51 pm

    KisKiváncsi üzente: Jó vadászatot Jankins! Smile

    KisKiváncsi üzente: Köszi Kamen! Smile

    KisKiváncsi üzente: Ki mit csinál holnap?

    KisKiváncsi üzente: Victoria én mindenkit kedvelek mindaddig amíg be nem bizonyítja, hogy nem érdemes. Saját bőrön effektus. Wink
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Okt. 30, 2012 6:57 pm

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: rám? O.o mert? O.o

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: okés, hát dumálhatunk, kíváncsi leszek, mit szeretnél ennyire megtárgyalni. még a héten fussunk össze SmileSmile

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: ej, lustaság Razz

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: hát, én nem tom. az tuti, hogy elmászok órákra, bár valami borzalmas napunk lesz holnap, csak a művészet tartja bennem a lelket, aztán lövésem sincs. gondolom császkálunk egyet Gis-zel, meg magolom tovább Darius jegyzeteit :'D
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 30, 2012 7:00 pm

    KisKiváncsi üzente: Te jó ég! Itt egy fantasztikus ünnep a nyakunkon és végre élvezhetem, erre mi van? Az első aki válaszol amikor kérdezek róla, le sem tojja hogy Halloween van holnap???
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Okt. 30, 2012 7:03 pm


    Victoria/Elvira üzenete:

    Áh értem igen az, de szerintem megyek is nem olvasok vissza xD sziasztok!

    Victoria/Elvira kijelentkezett
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Okt. 30, 2012 7:04 pm

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: óóó, váó, tényleg O.o jó, hogy mondod. tényleg csinálni kéne valamit xD

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: te bajod, Victoria :'D csá Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 30, 2012 7:12 pm

    KisKiváncsi üzente: Okés, Szia Vic! Smile

    KisKiváncsi üzente: Gaeánál buli lesz. kaptam meghívót én is. Szerintem kinézek oda. Úgy is a szobámban hagytam nála pár cuccomat. És úgy tudom lesznek ott még páran a suliból. Szóval talán még jó is lesz.
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Okt. 30, 2012 7:16 pm

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: biztos király lesz Very Happy tényleg, mintha Yan is említett volna valamit... hm, jobban kellene rá figyelnem :'D amúgy szerintem ebben az esetben trick or treat lesz *-* elmegyünk csokit kunyerálni xD megpróbálom beöltöztetni a bandát xDD
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Vendég Kedd Okt. 30, 2012 7:22 pm

    KisKiváncsi üzente: Te jóóóó ééég a jelmez! Nincs jelmezem! Na asszem jobb lesz ha gyorsan kerítek valamit. Léptem szia!

    KisKiváncsi kilépett.

    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Okt. 30, 2012 7:24 pm

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD üzenete: sok szerencsét hozzá Very Happy pápá Smile és mivel mindenki így itt hagyott, én is lépek xD

    A jó zsaru-rossz zsaru párosítás jó zsaruja xD kijelentkezett.
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Dec. 30, 2012 11:40 pm

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? bejelentkezett.
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Etienne Marceau Hétf. Dec. 31, 2012 12:02 am

    La sans espoir bejelentkezett.
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Hétf. Dec. 31, 2012 12:08 am

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Hello.^^” Elárulod ki vagy?

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Ja, jó lenne ám, ha beavatnál minket…

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Jól van, Verhoeven, elég lesz mára.:”D Most én ülök itt! Addig menj, és törölgesd az új kis fegyveredet, engem meg hagyjál kommunikálni másokkal!

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Annyira kegyetlen vagy, Gis. ;( De azért megvárom ki vagy idegen, és hogy miért vagy reménytelen. Very Happy

    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Etienne Marceau Hétf. Dec. 31, 2012 12:13 am

    La sans espoir üzenete:
    Hát ilyen könnyen felejthető vagyok? Mily fájdalom ez a szívemnek. Még te is drága húgom? Na tippelj ki vagyok. Very Happy
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Hétf. Dec. 31, 2012 12:16 am

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Etienne? o.O Jé, felőled is rég hallottam, pedig itt vagy a szomszédba.

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Te vagy Giselle fél fokkal normálisabb bátyja? o.O

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Mondd csak tesó, te most miért vagy a padló alatt?

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete:Figyi, a mi szakértelmünkben megbízhatsz.XD Pszichomókusok vagyunk a húgoddal, szóval ki vele. ^ ^

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Pillanat. >< Eltakarítom Naomit.

    Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Na, meg vagyok. Szóval, mi a baj?:/

    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Etienne Marceau Hétf. Dec. 31, 2012 12:23 am

    La sans espoir üzenete:
    Talált. Very Happy Nos igen, nem nagyon mozogtam a ti társasági körötökben. Meg ma jöttem vissza a suliba. Képzeld, Ben és Joss is itt vannak Qarinban. Very Happy Ben az okostojás, Joss pedig a hiperaktív, ha nem emlékeznél rájuk. Wink
    Igen én, kedves Naomi kisasszony. Smile
    Elég sok minden, kezdem úgy érezni, hogy arra a sorsa jutok, hogy egyedül öregszem meg és a céget majd a te gyerekeidre kell bízzam (mert, hogy Alexéra biztos nem, még a végén felrobbantanák az épületet vagy valami hasonló...)
    De amúgy most nagyjából megvagyok, Linin túltettem magam asszem. Dési ahogy látom túl van rajtam. Szóval elméletileg mindennek happynek kéne lennie...
    De hallottam te is kalandos életet éltél, mesélj, mi a helyzet veled és a szőke hercegeddel? Smile

    Ajánlott tartalom


    Közös szoba - Page 5 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 12:49 am