Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Közös szoba

Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.

Közös szoba - Page 6 Empty Re: Közös szoba

Témanyitás by Giselle Céline Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 12:32 am

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Sajnálhatod. Nem tudod mikről maradtál le. Very Happy

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Bocs, van barátom.^^”

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Aki le is harapná a fejed, ha mással kavarnál. XD

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Nyugi, a féltékenység kölcsönös dolog nálunk. :”D

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Amúgy emlékszem rájuk. Túl jól…

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Etienne… Megverlek. >< Egyébként meg gyerekekről szerintem ne itt és ne most beszéljünk. ^^” Mondjuk Alexétól jó is, ha távol tartod a céget, de még ott van Thierry is. Very Happy

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Egyébként előbb-utóbb biztosan találsz valakit. Csak nem kéne annyit csajoznod. ><

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Annak viszont örülök, hogy túltetted magad rajta. Smile

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Én? Kalandos életet? o.O Hát mostanában nem volt semmi extra. Mármint velem. Naomi egyszer elvitt megmutatni hogyan dolgoznak a Rontásűzők, hébe-hóba vigyázok Miss Verhoeven neveltjére, de amúgy nincs semmi. ^^”

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Amúgy ő nem szőke, hanem fekete… -.-

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Ne akard, hogy áradozzon róla! Elég, ha mi, csajok hallgatjuk a kis monológjait! XD Jó-jó, mentem. Üdv, Etienne.

Nao, hagyj békén, mondtam, hogy nem lesz rózsaszín a ruhád, nyugi már XD // Szeretjük Tolkien-t, ugye Fred&Lasse? üzenete: Ja, meg eljegyeztek, de szerintem ezt te is tudod. Drága Sébastien unokabátyánk erről beszél már hetek óta otthon. -.-

Hosszú-hosszú hónapokig tartó ingadozó hangulata és jó pár kisebbségi komplexusos kirohanása után végre valahára visszatért az élők sorába, és a szokásosnál is hiperaktívabb. Igen, kérem szépen, visszatért az életvidám idióta Giselle, akit már régóta hiányoltunk, és immáron Naomi Verhoeven, Jessica Lord és Alise Rubenis társaságában kedvére kipattoghatja magát, amikor épp nem a kedvesével tölti az időt. Mostanság egyébként igen jótékony kedvében van, Naomival önként és dalolva segítenek Qarin lakóinak ott, ahol csak tudnak. Szóval, igen, Giselle visszatért! Rettegj Fair Isle!

Tyaeloria Perathon életvidám őrangyala és Kamen Grozdan Branimir menyasszonya
    Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 12:45 am

La sans espoir üzenete:
    Téged ismervén el tudom képzelni. Very Happy
    Hogy mindenki foglalt, sebaj. Wink

La sans espoir üzenete:
    Ja, amúgy üdvözletüket küldik. Főleg Ben, és üzeni, hogy még mindig te vagy a múzsája . Wink Teljesen zakkant ez a srác. xD
    Ja, de rég beszéltem már vele is... Becsajozott már a drága kisöcsénk vagy még csak teng-leng a világban?

La sans espoir üzenete:
    Neeem iiiis, Dési óta nem is volt barátnőm... Meg nem is találtam olyat, aki érdekelne.

La sans espoir üzenete:
    Hidd el, én is.
    Hmm, az tényleg nem sok. De Alex mintha mondott volna még valamit, de lehet, hogy az korábban volt. Vele is rég beszéltem már...

La sans espoir üzenete:
    Te is tudod, hogy hogy értettem. Very Happy
    Bonne nuit, ma chère Naomi Smile
    Hallottam, utólag is gratulálok Wink

Egy franciahonból érkezett angyal, akinek határozott nehézségei akadnak a szerelemmel. Egészen eddig élete nagy részét a munka tette ki, szinte mindenről megfeledkezett, beleértve a családját, ami most már teljesen széthúzott és mindezért saját magát okolja. Egyetlen mentsvára egy régi jó barát - vagy talán több? -, aki meglepte visszatérésével.
    Rosetta M. McCarthy elveszett, szerelmes angyala, Gis és Alex ikertestvére
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau

Témanyitás by Giselle Céline Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 12:55 am

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hát, igazából engem csak belerángattak mindenbe. ^^” A program-felelősek a drága lidérceink… Amúgy nem mindenki foglalt, csak amúgy a cameososok a legkelendőbbek. ^^” Jó, meg azért az erethonosok is… De a pszichopaták közül még válogathatsz, bátyus. Very Happy

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: De jó.>< Én meg üzenem neki, hogy álljon le, mert foglalt vagyok, és idiótákkal nem állok szóba. ><

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Thierry? Nem tudom, havonta kétszer felhív, de felköltözött a Mennybe, szóval szerintem meg van a maga kis világában. Azt mondja, hogy ott jobban meg tudja tanulni a gyógyítás alapjait. Aztán, hogy mi lesz vele, azt nem tudom. Viszont, panaszkodott, hogy nem tudott elérni téged.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Vagy csak a Fair Isle-i nők kiismertek. Razz

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Akkor ne keseregj, hanem tűzzél ki újabb célokat magad elé!>< Isten áldjon meg titeket! Marceau-k vagyunk! Egy Marceau nem törhet össze…

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Figyelj, én csak örülök neki. Bár Naomi még így is túlságosan leköt a hülyeségeivel. Kitalálta, hogy holnap csoportosan elvonulunk, és megnézzük a Hobbitot. Tényleg, van kedved jönni?

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Ó, hidd el, Alex most egész jól meg van. Vagyis, mostanában nem tervezte megöletni magát, és ez nála már haladás.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Tudom, de akkor is fekete a haja. *-* Amúgy, már elment. Bezártam a fürdőbe.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Köszönöm, tesó. Smile

Hosszú-hosszú hónapokig tartó ingadozó hangulata és jó pár kisebbségi komplexusos kirohanása után végre valahára visszatért az élők sorába, és a szokásosnál is hiperaktívabb. Igen, kérem szépen, visszatért az életvidám idióta Giselle, akit már régóta hiányoltunk, és immáron Naomi Verhoeven, Jessica Lord és Alise Rubenis társaságában kedvére kipattoghatja magát, amikor épp nem a kedvesével tölti az időt. Mostanság egyébként igen jótékony kedvében van, Naomival önként és dalolva segítenek Qarin lakóinak ott, ahol csak tudnak. Szóval, igen, Giselle visszatért! Rettegj Fair Isle!

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 1:11 am

La sans espoir üzenete:
    Én is mindig Benre és Jossra fogtam Wink
    Kössz húgi, igazán kössz... -.-

La sans espoir üzenete:
    Mondtam neki, hogy ne is reménykedjen, de úgy tűnik te maradsz neki az örök első szerelme, nagyon megragadtad a srácot. XDD
    Kíváncsi vagyok szilveszterre mit nyom le nekünk. :'D

La sans espoir üzenete:
    Akkor jó helyen van a kölyök. Very Happy Nem is nagyon voltam elérhető az igazat megvallva... Majd felkeresem, amint tudom, de asszem most már nem zaklatom, mert lejönne, hogy leüssön... xD

La sans espoir üzenete:
    Hmm, lehet. Cool Bár azért nem mind, mostanság a fiatalsággal voltam elfoglalva, bele sem gondoltam mennyi gyönyörű 20-30-as évekbeli nő lehet itt...

La sans espoir üzenete:
    Igenis, értettem főnökasszony! xD

La sans espoir üzenete:
    Az jó, Benék is tervezik, hogy megnézik. Megyek, ha hozhatom őket. Very Happy (esküszöm, Bent visszafogom, nincs kedvem Kamen után takarítani...)

La sans espoir üzenete:
    Na, haladunk-haladunk. Én is helyre pofozom magam és helyre áll a családi rend. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Kívül sötét belül szőke, fordított arányok. Wink (Bocs, nem hagyhattam ki xD)

La sans espoir üzenete:
    xDD Szegény csaj. Az én húgom vagy, meglátszik. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    De az esküvőre azért hívj meg. Very Happy

Egy franciahonból érkezett angyal, akinek határozott nehézségei akadnak a szerelemmel. Egészen eddig élete nagy részét a munka tette ki, szinte mindenről megfeledkezett, beleértve a családját, ami most már teljesen széthúzott és mindezért saját magát okolja. Egyetlen mentsvára egy régi jó barát - vagy talán több? -, aki meglepte visszatérésével.
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau

Témanyitás by Giselle Céline Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 1:28 am

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Ja, és persze mindent el is néztek neked… Kis agyafúrt. Razz Ó, igazán nincs mit.Very Happy Ha gondolod, megpróbálhatok beszervezni neked egy angyalvadászt.^^

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Nekem meg sose jött be… >< Nem lehetne, hogy nővé operáltasd magad, és összejöjj vele? Sok csalódástól kímélnéd meg.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Én még nem tudom mit fogunk csinálni, lehet visszamegyünk Londonba, de kitudja… Nem biztos, hogy Miss Verhoeven elenged. ><

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Thierry mindig jó helyen van. Smile Bár van egy olyan érzésem, hogy nagy csavargó lesz a kölyökből. :/

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Á, nem hiszem, hogy bántana. Tudod, hogy csak Alexet szokta fegyelmezni.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Etienne… Hajnali fél 2-kor nemigen vagyok kíváncsi a perverzségeidre… Azt pedig csak remélni tudom, hogy a 20-30-asok nem pedofilok.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Kac-kac…

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hozd, bár Ben-t, ha lehet, akkor a legtávolabbi székbe ültesd, és rögzítsd is oda, amíg el nem megyek.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hát az már nem fog, de valami csak lesz.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Etienne. >< Nem csesztetjük a vőlegényemet, különben kerítek neked egy barátnőt, de azt nem köszönöd meg.><

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Szegény? Á, nem hiszem.:”D Naomi elég jó Rontásűző, sőt birkózásra jár a fiúkkal, szóval az, hogy egy gyenge fuvallattal belöktem a fürdőbe, hogy tisztálkodjon az más. Ha ismernéd, te se sajnálnád.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hát, a beszólásod után megfontolom. Razz

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 1:44 am

La sans espoir üzenete:
    Tudod drága húgom, csalni tudni kell. Wink Előbb a halálom, bár ha megpróbálod akkor meg is lesz...

La sans espoir üzenete:
    Nem, nem lehetne... Kiráz a hideg még a gondolattól is, hogy fél centivel is közelebb legyen hozzám, mint a tisztes 1, fél méter távolság... Oké, hogy a haverom, de annyira azért nem.

La sans espoir üzenete:
    Ugyan már, egy Marceau-ot nem lehet megállítani ha valamit nagyon akar! Wink
    Amúgy, vidd magaddal őt is, aztán megvan oldva. xD

La sans espoir üzenete:
    Ja, ő nem nagyon sántikál semmi rosszban. Bezzeg mi ennyi évesen... xD Amúgy lehet, bár, ha szerelmes lesz, akkor lehet ő is leköti magát. Csak ezt belőle valahogy nehezen nézném ki.

La sans espoir üzenete:
    Igen, jó nézni ahogy az öccs neveli a bátyját. xD

La sans espoir üzenete:
    Nyugi, nem gondoltam komolyan. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Értve. XDD Szegény srác, össze lesz törve, hogy nem ülhet melléd. :'D

La sans espoir üzenete:
    Állok elébe. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Elég ha téged nyúz, azon én kellően elszórakozom. Very Happy <3 xD

La sans espoir üzenete:
    Naaa, tudom, hogy szereeeetsz.

Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau

Témanyitás by Giselle Céline Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 1:54 am

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hát igen, te aztán tudsz csalni… Ó, figyelj, legalább megspórolod a Mennybe az energiáidat. Very Happy

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Engem meg alapból is kiráz a hideg hacsak rágondolok, szóval te leszel a párja, ha már a Marceau-kra bukik…

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Ez igaz. Smile

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Ha van kedve jönni, és ráér, akkor persze, hogy jön.Very Happy

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Khm. Azért se felejtsük el, hogy hozzád képest nekem kevesebb pasim volt. És azok se voltak sokáig.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Thierry-t meg szentté kéne avatni. Nem is értem, hogy két ilyen báty után hogyan lett egy felelősségteljes fiatalember belőle. :/

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Most már csak azt kéne megélni, hogy Alex neveljen téged. Razz

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Még szerencse. Attól függetlenül, hogy a bátyám vagy néha már úgy érzem, hogy én felelek mindhármatokért. ><

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Törődjön bele. Ha Kamen jön, akkor természetes, hogy az egyik oldalamon ő ül, a másikon meg úgyis Naomi akar terpeszkedni, szóval…

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Mondjuk, szégyen lenne, ha a kishúg szerezne barátnőt a bátyuskájának, de azért körbenézek. Wink

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Nyúzni nem nyúz, csak mindig akkor akar géphez ülni, mikor én is itt vagyok.:”D Ezért általában ketten chatelünk. És én is szeretlek Etienne…

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Szeretni egy valakit szeretek. De az sajnos nem te vagy. Wink

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 2:08 am

La sans espoir üzenete:
    Nagyon jó >< Azért még maradnék kicsit a Földön, ha nem zavarok...

La sans espoir üzenete:
    Adjuk neki Alexet, mit szólsz hozzá?

La sans espoir üzenete:
    Na látod, meg van oldva. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Lehet, hogy én egy picit aktívabb voltam. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Hééé, nem értem mi a problémád velünk. xD Mi teljes mértékben érett, komoly, felnőtt emberek vagyunk. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    A-a, az nem fog megtörténni. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Nem kell ránk figyelni, sem vigyázni, megoldjuk mi a dolgainkat. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Ki fog ugrani a bőréből örömében, hogy láthat téged. xD Khm, de majd igyekszem visszafogni. Very Happy Lehet közölnöm kéne vele, hogy menyasszony vagy. ^^

La sans espoir üzenete:
    Nekem elég ha körbenézel és besúgóként adsz néhány nevet. Very Happy Wink

La sans espoir üzenete:
    Az érdekes lehet, ha én elfoglalom a gépet, akkor ide nem jön senki... xD
    Tudom, engem ki nem? *-* xDD

La sans espoir üzenete:
    Érdekes is lenne... O.o

Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau

Témanyitás by Giselle Céline Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 2:18 am

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hát… Még meggondolom. Razz

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Az nem fog menni. Alex teljes mértékben hetero. De belőled még bármit kinézek. ^^

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Drága bátyám, ott van a „ha” szócska is.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Picit? o.O Nem, nagyon?

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Aha, aha. Én meg olyan ártatlan vagyok, mint egy maszületett bárány.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Ó, még bármi megeshet tesó, még bármi megeshet. Smile Képzeld egy, Thierry, mint Amboise védőszentje.Very Happy

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Persze, csak azért akartok állandóan öngyilkosok lenni, vagy depressziósak. Nem lett volna szabad hagynom, hogy Thierry felmenjen, de hát anyával akart lenni, szóval nem állíthattam meg, hogy felvigyék.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Én már előre rettegek… És, igen. Az nem ártana. És akár azt is közölhetnéd vele, hogy már csak az időpontja kell az esküvőnek, és minden kész.

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Nem fogok besúgok lenni. Azt kapod, akit megérdemelsz.Razz

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Persze, mert általában ti elvagytok foglalva, mi meg Naomival az utóbbi hónapokban igencsak sokat lógunk együtt. XP

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Hááát, soroljam?

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Nyugodj meg, nem terveztem belezúgni egyik testvérembe se.>< Még csak egy vérfertőzés kéne…

Végre Verhoeven-mentes övezet *-* üzenete: Én viszont megyek. Kiszabaduld a drága belga barátnőm. Szia, jóéjt!

Jaj, ne! Ez megint elszabadult! ;( Milan, foglald le, légyszi! kijelentkezett.

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Hétf. Dec. 31, 2012 2:30 am

La sans espoir üzenete:
    Én is szeretlek...

La sans espoir üzenete:
    Kössz, ez jól esett. De nem tervezek a saját nememhez vonzódni... Én a nőket szeretem!

La sans espoir üzenete:
    Kit zavar az? Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Hmm, nem? Razz

La sans espoir üzenete:
    Hát, ez még be is következhetne, Thierryből ki is nézném. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Héé, én nem terveztem öngyilkos lenni!

La sans espoir üzenete:
    Nem is értem, miért akarod ennyire összetörni a szívét. XDD

La sans espoir üzenete:
    Naaaa *-*

La sans espoir üzenete:
    Örülj neki, van társaságod. Very Happy

La sans espoir üzenete:
    Nem kell, kössz. xD

La sans espoir üzenete:
    Hál' Istennek. Razz

La sans espoir üzenete:
    Oké, szia, jó éjt neked is. És üdvözlöm Naomit is! Wink (meg az összes lányt. xD)

La sans espoir kijelentkezett.

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Júl. 31, 2013 10:24 pm

Pszichopata francia-brit angyallányokról való tájékozódás nálam! Amúgy Naomi vagyok. üzenete: Szia.Very Happy Nem tudom ki vagy de örülök neked.^ ^ Ha Giselle-t kérded, akkor ja. Most is itt puffog a fülembe, mint egy kafferbivaly. XD Amúgy minden oké vele. Oké. Nincs semmi se rendben, de eddig még nem voltak öngyilkos hajlamai. Vélhetően azért, mert más akarta elvégezni helyette a piszkos munkát.Very Happy De túlélte…. Tizenötször. XD Nem tudom, hogy csinálja, én egyszer megyek bevetésre, és akkor is megsérülök. XD Amúgy meg nem érdemes a közelébe menni, mert mindenkinek a fejét leordítja. Szóval, kicsit pszicho, de meg megnyugszik. Hallanod kellett volna, amikor telefonon leüvöltötte a hülye haverja fejét, hogy derítsék ki volt a merénylő.XD Oltári volt! Nem is tudtam, hogy ennyire tud dühöngeni. Amúgy meg nem hiszem, hogy mostanában bárkivel is szóba állna. Tristannal is állandóan üvöltözik. Amúgy a srác jól van. Felmentették Gis-nek hála.^^Nagyon érti a dolgát a csaj… Amúgy veled mizu?Very Happy Véletlenül nem akarsz nekem valami jó kis rontásűzős melót adni? Unatkozom, és talán ennek a lökött angyalnak is jót tesz, ha levezetheti valamin az energiáit. Eskü, kiviszem az erdőbe, hogy szétverje az ott lévő szörnyeket. XD Amilyen állapotban van, szerintem az összeset kiirtaná. Annyira örülök neked hallod.Very Happy Itt a lányhálóban enyhén puskaporos a hangulat, én meg hiperaktív vagyok, de nem pofázhatok annyit, amennyit szoktam, szóval le kellett vezetnem valakivel.

Egy Rontásűző, akinek a szépen felépített életét egyetlen tettel szétrobbantotta, majd saját erőből kezdett el építkezni. Egy lány, kinek édesanyja meghalt, apjával pedig sajátkezűleg végzett. Egy klánvezető gyermeke, aki saját vállalkozásba kezdett. Egy lidérc, akinek végre fel kell nőnie. Végül pedig egy Loeil, aki tűzbe tenné a kezét a társáért.

Tyaeloria Perathon belga elszánt Rontásűzője, Milan Wouters Loielje egyébiránt szerelme
    Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szer. Júl. 31, 2013 10:30 pm

La sans espoir bejelentkezett.

La sans espoir üzenete:
    Szia Naomi! Te nem hallottál felőle valamit?? :/

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Júl. 31, 2013 10:38 pm

Pszichopata francia-brit angyallányokról való tájékozódás nálam! Amúgy Naomi vagyok. üzenete: Szia.Very Happy Nem tudom ki vagy de örülök neked.^ ^ Ha Giselle-t kérded, akkor ja. Most is itt puffog a fülembe, mint egy kafferbivaly. XD Amúgy minden oké vele. Oké. Nincs semmi se rendben, de eddig még nem voltak öngyilkos hajlamai. Vélhetően azért, mert más akarta elvégezni helyette a piszkos munkát.Very Happy De túlélte…. Tizenötször. XD Nem tudom, hogy csinálja, én egyszer megyek bevetésre, és akkor is megsérülök. XD Amúgy meg nem érdemes a közelébe menni, mert mindenkinek a fejét leordítja. Szóval, kicsit pszicho, de meg megnyugszik. Hallanod kellett volna, amikor telefonon leüvöltötte a hülye haverja fejét, hogy derítsék ki volt a merénylő.XD Oltári volt! Nem is tudtam, hogy ennyire tud dühöngeni. Amúgy meg nem hiszem, hogy mostanában bárkivel is szóba állna. Tristannal is állandóan üvöltözik. Amúgy a srác jól van. Felmentették Gis-nek hála.^^Nagyon érti a dolgát a csaj… Amúgy veled mizu?Very Happy Véletlenül nem akarsz nekem valami jó kis rontásűzős melót adni? Unatkozom, és talán ennek a lökött angyalnak is jót tesz, ha levezetheti valamin az energiáit. Eskü, kiviszem az erdőbe, hogy szétverje az ott lévő szörnyeket. XD Amilyen állapotban van, szerintem az összeset kiirtaná. Annyira örülök neked hallod.Very Happy Itt a lányhálóban enyhén puskaporos a hangulat, én meg hiperaktív vagyok, de nem pofázhatok annyit, amennyit szoktam, szóval le kellett vezetnem valakivel.

Egy Rontásűző, akinek a szépen felépített életét egyetlen tettel szétrobbantotta, majd saját erőből kezdett el építkezni. Egy lány, kinek édesanyja meghalt, apjával pedig sajátkezűleg végzett. Egy klánvezető gyermeke, aki saját vállalkozásba kezdett. Egy lidérc, akinek végre fel kell nőnie. Végül pedig egy Loeil, aki tűzbe tenné a kezét a társáért.

Tyaeloria Perathon belga elszánt Rontásűzője, Milan Wouters Loielje egyébiránt szerelme
    Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szer. Júl. 31, 2013 10:52 pm

La sans espoir üzenete:
    Bocsi, Etie vagyok, Gis bátyja, csak megörültem, hogy végre valaki, aki talán tud róla valamit. Very Happy Még velem sem hajlandó beszélni, nem válaszol az sms-imre sem... Őszintén szólva nagyon aggódok érte. De ahogy olvasom van is miért... Tudjátok vagy legalább sejtitek, hogy ki próbálta meg megölni? Amúgy jellemző rá, ha rájön, akkor jobb ha elmenekülsz, mert akkor mindennél rosszabb, még egy hurikán-cunami-vulkánkitörés triónál is, tapasztalatból mondom. xD Very Happy
    Nem sok, várom, hogy ez a lökött csaj vissza írjon (Gis), légyszí, vigyázz rá! Tudom, hogy milyen tud lenni ilyenkor és azt is, hogy könnyen nagy bajba tudja keverni magát, anélkül is, hogy dühöng... Vigyed, talán lenyugszik. Very Happy Amúgy Londont tudom ajánlani ilyen téren, ott szoktak hemzsegni, esetleg New York vagy Las Vegas nagyon eldugott részein... De úgy hallottam, hogy itt a szigeten is felbukkannak néha.
    Amúgy nem tudod véletlenül, hogy rám miért haragszik? Szerinted csinálhattam valamit?
    Amúgy ha annyira unatkozol és itt vagy a suliban, akkor gyere ki a közös társalgóba. Razz Wink

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Júl. 31, 2013 11:13 pm

Oké, valaki légyszi hozzon egy szuszá-zacskót különben valaki felrobban itt nekem. XD üzenete:
    Ja, hali Etienne.Very Happy Hallottam már rólad. Very Happy Előbb is kereshettél volna, velem napi szinten beszélt.^^” Amúgy meg kapásból törli a legtöbb sms-ét. Szóval, ha véletlenül el is olvasta, akkor valszeg nem volt kedve válaszolni. Szeszélyes egy nő. óóó, van egy-két tippünk, de ahhoz szükségünk van Jenkins-re meg egy syles-re. Vagy egy látnokra. Vagy mindenre. De-de ki fogjuk deríteni.Very Happy Páratlan nyomozóképességekkel vagyok megáldva, szóval titok nem marad rejtve előttem! Very Happy Amúgy meg tévedsz. Giselle maga egy hurrikán-földrengés-vulkánkitörés-cunami. XD Vagy egy kisebb világvége. Választhat. Nem, nem akar választani. ééén? Én igyekszem mindig vigyázni rá, amikor nem ráz le. Komolyan mondom, ha így folytatja, akkor szerzek egy kényszerzubbonyt. Az Expoliandumban tuti kapni.Very Happy Amúgy meg szerintem igazából az exbarátjával akar igazából csak túl nyuszi hozzá, hogy lépjen. Ezért depizik meg idegbeteg. Amúgy szerintem Londonba most nagyon nem vágyik vissza.:”D Amerikát meg tudod, hogy utálja.Smile Rád? Rád nem haragszik csak nincs kedve lelkizni meg ilyenek. Meg egyszerűen nem bír rajtam kívül elviselni senkit. Engem is csak azért visel el, mert tudja, hogy nem tud lerázni.Very Happy Szóval nyugi, nem haragszik rád. Wink Csupán nem kommunikatív. Amúúúúgy inkább nem mennék ki, mert akkor még kárt tesz magában meg várom, hogy Milan felmásszon végre valamikor. Ha géphez jut. Tényleg, ha ott van, akkor üdvözlöm.Very Happy Ésés mondd meg neki légyszi azt is, hogy hétvégén ha tetszik, ha nem, kertiparti lesz. Komolyan mondom nekem kell helyre tenni az ismerőseimet. Az egyiknek ez a baja, a másik depis, a harmadik vak… No comment.

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szer. Júl. 31, 2013 11:25 pm

La sans espoir üzenete:
    Bocs, nem tudtam igazából, hogy kivel kommunikatív, nála sosem lehet tudni...
    Ha érdekel, akkor látnokot ismerem, kettőt is, mind a kettő syles. Razz Mondjuk, az egyik antoiszoc, a másik csak most kapta vissza az életét, de biztos kaphatóak egy kisebb bevetésre. Talán... Jól van, örülök neki, hajra! Very Happy Inkább kisebb világvége. De ezt a kifejezést mintha már hallottam volna valakitől rá. XDD Biztos lehet, de szerintem abból is kimászna... Kamen-nel? Nem tudom, én bírtam a srácot, bár sokat nem beszéltem vele, amúgy ők miért is mentek szét? Mert azt is cask hírből hallottam, hogy szétmentek... Gondolom és tudom, vidd el Bulgáriába, na, ott biztos találtok vadászni valót. Nyugtat a tudat, de nem eléggé ahhoz, hogy biztosan tudjam. Smile Oké, és az előbb mitnha még itt lett volna, deeee mindjárt megnézem... Nem, már nincs itt. De majd átadom, ha visszajött, valószínűleg csak a budira ment ki. Wink Ki vakult meg? O.o

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Júl. 31, 2013 11:36 pm

Oké, valaki légyszi hozzon egy szuszá-zacskót különben valaki felrobban itt nekem. XD üzenete:
    Hát, akkor most már tudod.Very Happy Köszi.^^De szerintem előbb megkérdezzük Nate-et, hogy tud-e valamit, mert neki vannak beépített emberei a sylorinában, aztááán majd utána, ha nincs több nyom. De azért köszi.Smile Határozottan a kisebb világvége, de nem tetszik neki.XD Határozottan nem. Ja, azzal az idiótával tuti kimászna az idióta állapotából, csakhogy mindkettő kattant -.- Tudod, ez hosszúú és bonyolult és engem se nagyon avattak be. Szóval ezt a nemkommunkatív illetékestől kéne megkérdezni, de azok nem felelnek. De azt tudom, hogy ezt a lököttet irtóra megviselte, és nem hajlandó megfogadni. Folyton ezt hallom tőle: „Én egy Marceau vagyok. Tipikusan olyan idióta kékvérű családból származom, akik nem tudják elfogadni az ilyen dolgokat. Én se tudom elfogadni. nem vagyok rá hajlandó. és kész. „ Szóval szerintem még mindig halálosan szerelmes. Tuti, hogy egyszer a szerelembe fog belepusztulni, ha ez így marad. Amúgy a bolgárokat meg én nem szeretem.^^” Éltem arra felé egy ideig, és nem tartozik életem legszebb pillanatai közé. Szóval kénytelen lesz kiegyezni a szigettel. Etienne, nem vagyok rád dühös. Fogd fel, és hagyj békén, légyszi. ><” Hé! Nem ér, hogy az én nickemen írogat.>< Amúgy én kérek bocsánatot a bunkóságáért. Na, vissza is ment veszekedni Tristannal. Addig is elfoglalja magát. Ez az új hobbija. Hát, akkor mindegy. Köszi. Smile Majd valahogy a tudtára hozom.:”D Mondjuk levadászom, és ráugrok.Very Happy Khm. Amúgy tündéri vagy, hogy közlöd, hogy a pasim a „budira” ment.:”D Tényleg, nagyon aranyos volt.XD Jaa… Hát a fogadott lányom.^ ^” De a napokban már kevésbé olyan ingerlékeny, mint volt. Sőt sokat változott.Smile Nem tudom miért, de én örülök neki, hogy jobban van.

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szer. Júl. 31, 2013 11:51 pm

La sans espoir üzenete:
    Nincs mit. Smile Nem csodálom, ilyenkor semmi sem tetszik neki. xD Tényleg minden tiszteletem a tied, amiért téged eltűr maga mellett. Very Happy Smile Én nem tudom, talán rendejönnek, bár valahogy azt kétlem, hogy megint összejönnének. Legalább is ahogy Gist ismerem, nem fog visszarohanni hozzá... Amúgy igen, az de ahogy hallom nem is nagyon akar rajta túllépni. Egyszerre akarja elflejteni és visszakapni Kament. Bezzeg régen... Akkor ilyenre nem volt gondja. Reméljük nem lesz megint olyan, mint akkoriban volt. Vagy ha mégis, akkor reméljük, hogy nem sokáig.
    Ah, értem, akkor sajnálom, de ilyen téren már nem tudok segíteni madame. Smile
    HJajj, csak remélni merem, hogy hamar túlteszi magát a srácon, mert elég idegörlő tud lenni, hogy nem tudok róla semmit, pedig itt van egy karnyújtásnyira...
    Bocs, csak tippeltem, nem biztos a dolog. xD ^^"
    Sajnálom ^^" Jobbulást neki. Smile Tudjátok, hogy miért vakult meg? Bűbáj vagy valami átok hatására, esetleg betegség?

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Csüt. Aug. 01, 2013 12:07 am

Hát, igen. Azt vettem észre, hogy semmi nem jó neki.:”D Szóval szerintem ma nem alszunk… Á, semmiség.^^” Igazából mielőtt lelépett volna Londonba megfenyegettem, hogy ha nem tartja velem rendesen a kapcsolatot, akkor utána megyek és bevágom egy elmegyógyba. XD Nem tudom, de én nagyon szeretném, ha mindketten boldogak lennének. Amúgy, ahogy a én a húgodat ismerem, szinte biztos vagyok benne, hogy ő még mindig akarja a kapcsolatot és még mindig annak a lököttnek az elkötelezettje. Tegnap pont a városba voltunk (ma jöttünk fel), és egy srác elég rendesen megbámulta. Na, Giselle úgy leordította a fejét, hogy mégis mit képzel kicsoda, hogy szerintem a gyerek kisebb sokkot kapott tőle.:/ Szóval nagyon vissza akarja kapni. Le se tudom írni, hogy mennyire imádja még mindig… Megértem a helyzetét… Nekem is elég bonyolult az életem ilyen téren.:”D Amúgy nem tudom milyen volt régen, de akármilyen is volt, szerintem nem akar olyan lenni. Kivéve, ha egy köcsög volt, mert már most az. Hallottam, ahogy Tristan azt mondta rá, hogy már megint olyan sznob állat, mint amilyen a bolgár suli előtt volt.:”D Szóval enyhén szólva: lenézi a legtöbb személyt, akit nem ismer. Nem is kell. Abban én vagyok a profi.Very Happy Amúgy szerintem nem fogja túltenni magát rajta, de mindjárt elviszem egy klubba, leitatom, lelkizek vele, aztán szerintem jobban lesz. Holnap-holnapután akár eléd is rángathatom. Segáz.^^” Szokása eltűnni.Smile Amúgy megverne, ha tudná, hogy ezt mondtad.:”D Szóval, ha nem gond nem adom át neki.^^” Amúgy igen, engedetlen volt. Egyedül ment egy veszélyes munkára és egy robbanásban megsérült. De az orvosok szerint csak ideiglenes, és elvileg a fényeket nagyjából érzékeli, szóval rendbe fog jönni.Smile

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Csüt. Aug. 01, 2013 12:27 am

La sans espoir üzenete:
    Az biztos, hogy imádja, sosem láttam még senkit, akiért ennyire rajongott volna. :)De benne van az a sznobizmus, hogy a büdös életben nem fog engedi abból a tartásából, hogy meghunyázkodjon és visszarohanjon hozzá, arra vár, hogy ő jöjjön. Persze lehetnek még csodák. Ha ismerted volna régebben, akkor biztos annak tartottad volna, hogy összejött Kamennel, engem is rendesen meglepett, de reméljük tényleg jó vége lesz. Smile
    Sznobnak mindig sznob volt, ezen csak Kamen tudott enyhíteni, de hogy is mondja... Nem volt komoly kapcsolata, váltogatta a férfiakat, csak kihasználta őket. Talán így tudom leírni a legegyszerűbben, de mondhatom, hogy ez sem pontos megfogalmazás, erről őt kéne megkérdezned, hisz ki tudná jobban elmondani, ha nem ő Wink Persze ne most, mert holtbiztos vagyok benne, hogy rájönne, én mondtam és letépné a fejem. xD ^^"
    Csak ne túlságosan, csodálom, hogy az eddig elfogyasztott alkoholtól nem kapott mérgezést... xD De teljesen rád bízom, és ha esetleg túltette magát az idegbajos korszakán, akkor nagyon megköszönném. SmileWink
    Rendben Very Happy
    Akkor jól van. Smile
    De ha megbocsájtasz, akkor én most megyek, kezdek fáradni. Szép álmokat és lehetőleg ordítozás mentes éjszakát a húgomtól. Wink

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Csüt. Aug. 01, 2013 12:46 am

Imáááádom?! Nincsenek rá szavak mennyire szeretem! Amúgy meg rohadtul nem tervezek meghunyászkodni. Láttál valaha is úgy tenni, Etienne? Neeem, neeem. elmondom neki, hogy mi a nagy büdös helyzet, aztán valami lesz. Ha kell, akkor a halálom napjáig várok rá… Jól van Gis! Takarodj, eddig nem voltál hajlandó beszélgetni, most én beszélgetek! És hányszor mondjam el, hogy ne használd a nickemet?! Bocsi a közjátékért. Hát, amikor én megismertem egyáltalán nem tűnt olyannak, mint aki állandóan pasizott. o.O Szerintem most már nem is lesz hajlandó. Vagy Kamennel fog élni, vagy nélküle. De az utóbbi esetben egy elmegyógyba dugom, eskü. Amúgy olvasta, de szerintem még nem tervez kinyírni.XD Amúgy meg tudom róla, hogy nem szabad kevernie a piákat, és jól lesz. Én meg nem iszok… Szóval, vigyázok rá.Smile Semmi gond. Very Happy Jóéjt! Majd értesítelek a fejleményekről.XD Amúgy szerintem úgy ki lesz ütve, hogy nem lesz kedve üvölteni.XD

Oké, valaki légyszi hozzon egy szuszá-zacskót különben valaki felrobban itt nekem. XD kijelentkezett.

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Csüt. Aug. 01, 2013 12:53 am

La sans espoir üzenete:
    Nem és pont ezért mondtam, hogy soha nem fogsz. Smile
    Nem gond, igazából meg sem lepődöm rajta. Very Happy Igen, ez egész még Bulgáriában kezdődött, ott ismerkedett meg Gis és Kamen. Smile És amióta Kamen felbukkant, a régi Gist elfújta a szél és most itt áll előttünk ez az összedőlt romhalmaz. Persze én nem hibáztatok senkit, ilyen a szerelem. Vagy túl teszed magad, vagy... Belebolonulsz.
    Reméljük. Very Happy És rendben van. Smile
    Köszönöm. Smile Reméljük. Very Happy

La sans espoir kijelentkezett.

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Dec. 06, 2019 5:05 am