Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+11
Kamen Grozdan Branimir
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Gabriel Dvorak
Ian
Teylyn Draed
Emily Crawford
Fredrik Laine
Bianca D. McCarthy
Barbara Decker
Lucien du Bois
15 posters

    Közös szoba

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Márc. 09, 2012 7:47 pm

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Jess, nyugi. Közöltem a tényeket, ennyi.^^"

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Tehát a baráti köröd gonosz.Razz Ez enyém inkább elmebeteg.XD Vagyis a fele. Mert Hirvelä-ék, Jussila és Fält nem normálisak, de a többiek értelmesek. Valamilyen szinten...

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Nos igazából mi csak a BUNKÓ angyalokat utáljuk, de őket nagyon. És ennek nagyon hosszú története van. Dióhéjban annyi, hogy egy angyal irtotta a lidérceket, és a mi korosztályunk szülei és egész családja is jóformán a Lidércvadász miatt halt meg. Meg tudom érteni, hogy nem érdekel. A lidérc fajnak egyébként érdekes története van, bár szerintem szomorú történetekkel nem akarod elrontani a kedvedet. Viszont ez a dolog hozzánk tartozik. Szóval vele kell együtt élnünk.

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Mindegy. Már felkelt. Hirtelen megszomjazott, most átkutatja az éjjeliszekrényét...

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Szerintem hagyd őket Jess. Legalább ezen a héten ne verd szét Kament, jó?:'D

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Hát ja, végülis a megszokott dolgok. Amúgy tegnapelőtt elég rendesen kiosztottam Destinyt, de azt nem hittem volna, hogy képes a szobában ücsörögni, na mindegy...

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Szia Josh...

    Fygthener üpyngen! üzenete:

    Ne haragudj Jess, de Lasse enyhén kikészült állapotban van, mert elfogyott a ruma, ezért le kell kísérnem a boltba. Viszont, ha kedved lenne beszélgetni fél óra múlva már a társalgóban ülünk kint. Addis is szia.

    Fygthener üpyngen! kijelentkezett.
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Emily Crawford Pént. Márc. 09, 2012 7:52 pm

    Hiperaktív Hurrikán üzenete:

    Igen eléggé :'D

    Hiperaktív Hurrikán üzenete:

    És éééértem. Egyébként az én kedvemet eléggé nehéz elrontani ^^" De egyszer majd elmesélheted Smile

    Hiperaktív Hurrikán üzenete:

    És Gisnek azt nem muszáj tudnia, hogy én megvertem a pasiját Razz

    Hiperaktív Hurrikán üzenete:

    Pápá, Josh ^^

    Hiperaktív Hurrikán üzenete:

    :'( Most mindenki itt hagy :'( Tudjátok mit, akkor én is megyek. Viszont majd behajtom rajtad az adósságot, Fred Wink Hozz a boltból csokiiiiit Very Happy

    Hiperaktív Hurrikán kijelentkezett.
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Vas. Ápr. 01, 2012 8:37 pm

    Lucien bejelentkezett.
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ian Vas. Ápr. 01, 2012 8:40 pm

    Roni cica bejelentkezett.
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Vas. Ápr. 01, 2012 8:42 pm

    Lucien üzenete:

    Hello Smile Látom, nem kell sokáig egyedül unatkoznom itt ^^
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ian Vas. Ápr. 01, 2012 8:45 pm


    Rony Cica üzenete:

    Miért itt lehet unatkozni? Egyébként ki ez a Lucien? Razz Mellesleg, lehet googlezni is vagy simán elfoglalod maga.
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Vas. Ápr. 01, 2012 8:48 pm

    Lucien üzenete:

    Annak, aki még senkit nem ismer, lehet Very Happy Úgy három órája érkeztem. Lucien pedig szerény személyem Very Happy Egyébként azért kapcsoltam be a gépet, hogy egy barátommal beszéljek, csak ő sajna nincs fent... Szóval bekapcsoltam ezt a chatet Very Happy És te? Hogyhogy idetévedtél? Very Happy
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ian Vas. Ápr. 01, 2012 8:55 pm


    Rony cica üzenete:

    Ahha értem. Very Happy szóval akkor te egy újonc vagy. Barátod? Hmm... jó sok ember ismer itt mindenkit, de ha nem intim akkor megkérdezhetem kit keresel? Hátha ismerem. Én esténként szoktam fent lenni, de olyan katonai hangulat van, hogy kicsit léptem fel. A házvezetőnk kicsit szadista. Kicsit.. De egyébként hagyjuk. Mellesleg Engem Veronicának hívnak. A Lucien engem a Luciferre emlékeztet vagy éppen a Lucy névre. Ne haragudj, de most kicsit túl vagyok pörögve az elmebetegségem miatt XD

    Rony cica üzenete:

    Ahogy elnézem neked odaadták a gépet. Nem mindenki kerül ám hamar géphez. Jut eszembe te lány vagy ugye? Ne haragudj csak nekem tényleg a lányok jutnak eszembe ilyen téren viszont mindegy XDD befogtam..
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Vas. Ápr. 01, 2012 8:59 pm

    Lucien üzenete:

    Ó, nem Fyronba való Very Happy Otthon hagytam, Versailles-ban Very Happy Nem is nagyon akart jönni xD Csak van egy szerepjátékos fórum (bonyolult ^^"), ahol mindketten játszunk, és ott akartam ráírni, de nincs fent a kis gonosz Very Happy

    Lucien üzenete:

    Ne aggódj, annyira azért nem vagyok rossz xD Bár a Lucifer fényhozót is jelent... Very Happy

    Lucien üzenete:

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Most szerintem a fél Cameos azt hallgatja, hogyan röhögök xDD Szóval lényeg a lényeg: a Lucien egy férfinév xDDD De semmi gond, Veronica Very Happy
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ian Vas. Ápr. 01, 2012 9:05 pm

    Rony cica üzenete:

    Ahha értem. Egyébként nem bonyolult tudom mi az a szerepjáték csak nem használom. Oh ne.. te is Francia vagy?

    Rony cica üzenete:

    Fényhozót persze. XD A Lucifer a mai napot jelenti.. komolyan..

    Rony cica üzenete:

    Jól van röhögjél Very Happy A magas labda nekem is volt, de igazából ez már nekem is fájt ne aggódj.. Egyébként gondoltam... Kérdezhetek valamit. Te voltál már egy angyal testében? Olyan sörnyű itt lenni. Na mindegy. Mennyire ismered a sulit? Komolyan szívesen elkísérlek bárhová...
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Vas. Ápr. 01, 2012 9:14 pm

    Lucien üzenete:

    Oh, akkor oké Very Happy Egyébként igen, miért, ilyen sokan vagyunk? Very Happy

    Lucien üzenete:

    Nézz utána, ha nem hiszed el Very Happy Tényleg Fényhozót jelent Razz És mi van a mai nappal? xD Csak nem áprilisi tréfát kaptál? Very Happy Mondjuk én szerintem csak az utazás miatt úsztam meg :'D

    Lucien üzenete:

    Egyébként nem, bár annyira nem lehet szörnyű Very Happy Tudsz repülni Very Happy De valamitől olyan érzésem vagy, hogy lidérc vagy xD Egyébként szinte mindent tudok a történelméről, meg a házvezemről, meg a sziget történetét is ismerem. De nem igazodnék ki Very Happy

    Lucien üzenete:

    Szívesen veszem a kísérgetést Very Happy Majd beszéljünk róla Wink Megkereslek Very Happy Melyik házba jársz? Csak hogy tudjam, kiktől érdeklődjek Very Happy Viszont szerintem most megyek, mert egy srác marhán szeretné a gépet, azt mondja, a londoni haverjaival akar beszélgetni Very Happy Örülök, hogy beszéltünk ^^

    Lucien üzenete:

    Pápá, jóccakát ^^

    Lucien kijelentkezett.
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ian Vas. Ápr. 01, 2012 9:18 pm

    Rony cica kijelentkezett
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Pént. Aug. 17, 2012 9:32 pm

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra bejelentkezett.
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Pént. Aug. 17, 2012 9:35 pm

    Gabriel/Jason/William bejelentkezett.

    Gabriel/Jason/William üzenete: Szevasz Lucien. Látom, ma kicsattanó kedvedben vagy... Egyébként épp ráérek, a többiek hajlandóak kölcsönadni a gépet, szóval lenne kedved olvadni?
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kyle Williams Pént. Aug. 17, 2012 9:40 pm

    Alice - Csak lássalak meg a napokban amiért délután elmertél tűnni. bejelentkezett.

    Alice - Csak lássalak meg a napokban amiért délután elmertél tűnni. üzenete:

    Sziasztok. Oh amint látom egy játékot csíptem el. Gab úgy látom sikerült
    elkapnod a gépet. Mit játszotok amúgy?^^
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Pént. Aug. 17, 2012 9:43 pm

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Ó, szia Gabe Very Happy Hát, ja. Drága egy szem Edmondunk szokás szerint eltűnt, a telefonját nem veszi fel, se skype-on, se msn-en, se az oldalon nincsen fent, én meg nézegessek, nézegessek, várjak rá, szépen türelmesen, hogy játszhassunk végre... Áh, csak a szokásos :'D

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Nálunk szerencsére nem kell érte akkora harcokat vívni Very Happy Általában egész sikeresen kisajátítom, és tudok kockulni Very Happy Amúgy olvadhatunk ^^ Ez a lökött úgysem fogja feltolni a képét ><

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Halihó, Alice Smile Fórumos szerepjáték ^^ Szorgalmasan gyűjtöm magam köré az írókat xD Amúgy ki lógott meg előled? O.o
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Pént. Aug. 17, 2012 9:46 pm

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Hogyaza... Félpill és jövök. Addig írj, Gabe :'D
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Pént. Aug. 17, 2012 9:53 pm

    Gabriel/Jason/William üzenete: Ó, értem. Ne idegeskedj, majd csak előkerül... Addig meg végre le tudjuk zárni a Will-es játékot. *halvány mosoly* Ha már Elias barátunk megunta a gépezést...

    Gabriel/Jason/William üzenete: Ilyen szempontból mázlista vagy, bár nekem csak akkor kell ez a vacak, ha beszélni akarok veletek, vagy én frpg-zünk, szóval annyira nem is kötnek le az elektronikus kütyük. *fintorgás*

    Gabriel/Jason/William üzenete: Szia Alice. Igen, épp olvadni készülünk Luciennel. Sikerült kikönyörögnöm Eliastól a gépet, szóval egy-két órára kisajátítottam. Egyébként csak nem a pároddal van valami?

    Gabriel/Jason/William üzenete: Oké, úgy is én jövök. Közben itt vagyok Alice, csak lassabban reagálok...
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kyle Williams Pént. Aug. 17, 2012 10:02 pm


    Alice - Csak lássalak meg a napokban amiért délután elmertél tűnni. üzenete:

    Ja, hogy gyűjtő vagy xDD jól van.. hm.. egyszer lehet megnézem, hogy mit csináltok. Már ha megdobtok majd linkel Wink*mosoly* A kérdésedre a válasz egy hülye mazoista akit délután követtem a sikátorig.
    Hagyjuk Lucien nem számít, majd lenyugszom. Meg rájöttem az ő kis féltett titkára, de nem beszélek erről ^^ bocsi Smile Na szóval fórumos szerepjáték biztos jó lehet. Én könyveket szeretek olvasni, de írni még sohasem próbáltam ilyeneket.

    Alice - Csak lássalak meg a napokban amiért délután elmertél tűnni. üzenete:

    Szia Gabe Smile Elias igen mivel egész nap a gép előtt ül. Amúgy nem mindig. Őőő... párommal? Talán igen, de nem számít mondom. Csak egy bolond volt és.. legszívesebben, most leordítanám a fejét ha előjönne. Hagyjuk. Okés Lucien.

    Alice - Csak lássalak meg a napokban amiért délután elmertél tűnni. üzenete:
    Miért nem veszel magadnak egy laptopot? Szívesen segítek venni neked és szólunk a rendszergazdánknak, hogy beszéljen az igazgatókkal.

    Alice - Csak lássalak meg a napokban amiért délután elmertél tűnni. üzenete:
    Oké, Gabe. Tudsz ajánlani valami könyvet ami mostanában jelenhetet meg?
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Pént. Aug. 17, 2012 10:09 pm

    Gabriel/Jason/William üzenete: Hát, mondhatjuk úgy is, hogy Lucien szeretne magának egy kisebb szerepjátékos közösséget, jól mondom? Egyébként a szerepjáték tényleg jó dolog olyan, mint az írás csak nem egyedül teszed, így ha megakadsz valahol, akkor nem kell napokat görcsölnöd, hogy mi következik a történetben, mert a másik továbblendít a dolgokon. És értem... Szóval sikerült összekapnotok. Hát, remélem nem valami komoly az ügy.

    Gabriel/Jason/William üzenete: Mármint a laptop nekem szól? Mert ha igen, akkor köszönöm, de nem szükséges. Különben is roncsolja a látásomat, ha egész nap előtte ülök meg úgyse tudok mihez kezdeni vele azon a pár órán kívül, amikor Lucienékkel beszélek, vagy játszok.

    Gabriel/Jason/William üzenete: Nem igazán, de Catharina szövegelt nekem valami fantasy sorozatról, bár nem nagyon figyeltem rá, viszont ha bemész a könyvtárba, akkor Gwen, vagy Cath biztosan tud valamit ajánlani. Legalább is elém folyton könyveket pakolnak...
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kyle Williams Pént. Aug. 17, 2012 10:19 pm

    Alice üzenete - Ne smst küldjél.... üzenete:

    Ahha értem így. Meg az előnye,hogy fejleszted a tudásodat és segítitek egymást. Meg azért valljuk be, ha nem vagy társasági lény Gabe neked ezek jól jönnek. Mármint úgy értem társasági lény, hogy te inkább csak írsz vagy a könyvtárban vagy ^^ Nem komoly. Nem szeretnék bajba keveredni érte szóval ezt nem mondanám el itt. Még nem.. de majd úgy is rá fogtok jönni ^^

    Alice üzenete - Ne smst küldjél.... üzenete:
    Igen neked szól Gabe. Okés én felajánlottam, de végül is igazad van. Amúgy mondjuk az Erethonban nem használják annyira a gépet mint Elias nálatok. Én is csak amikor nem tudok mit tenni, mert unatkozok.

    Alice üzenete - Ne smst küldjél.... üzenete:
    Oké. Bár én a könyvtárba összesen kétszer voltam. Úgy is lassan el kéne kezdenem a művelődést.. Vagy is folytatni. Bár az ókori történelmen kívül nem nagyon olvastam mást azért kérdeztem rád viszont mindenképpen lenézek. Mennyire idegesítőek? Mármint a könyvtárban. Te vagy ott egész nap én annyira nem ismerem a könyvtárost meg Cathet akit mondtál. 3 helyre járok az Erethonon kívül és ezt szerintem te is tudod.
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Pént. Aug. 17, 2012 10:26 pm

    Gabriel/Jason/William üzenete: Ha nincsenek körülöttem olyan emberek, akikkel lenne közös témám, akkor miért erőlködjek? Szerintem Lucien is tanúsíthatja, hogy ha van miről, akkor tudok sokat beszélni. *vállvonás* A könyvtár egyébként egy jó hely, ha Gwen nem pszichopata, de akkor meg úgyse piszkálom, szóval számomra tökéletes az a hely...

    Gabriel/Jason/William üzenete: Rendben, nem szükséges elmondani. Egyébként szerintem inkább Elias szorulna külön gépre, nem én. Talán szólni kellene a bátyjának. Lucien, te ott vagy a közelében, nem? Beszélnél majd vele?

    Gabriel/Jason/William üzenete: Hát, nem vagy valami gyakorlatias ott, bár... Cath meg Gwen folyton rendezkednek, mert egyiknek sem tetszik a másik pakolási rendszere, szóval órákat képesek elvitázni ezen. Ha azt mondom kellően, akkor beteszed a lábadat oda? *halvány mosoly* Egyébként nem vészes, vagy nem én szoktam hozzá. *töpreng* Tudom, bár őszintén szólva nem tartom számon, hogy az erethonosok mit művelnek...
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Teylyn Draed Pént. Aug. 17, 2012 10:42 pm

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Most egy kicsit itt vagyok, csak közben Domi sikeresen meggyújtotta az egyik próbababáját. Ne kérdezzétek, hogy sikerült neki :'D De még hozzuk helyre a károkat.

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Oké, igyekszem :'D Akkor izzítom Isabelle-t Very Happy Nálunk amúgy mondjuk általában én tulajdonítom el a gépet xD Hiába, drága a telefonálás, a skype meg ingyen van Very Happy

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Amúgy ja, olyan gyűjtőféle xD Ahogyan Gabe mondja, jóféle és nagy közösséget akarunk az oldalra Eddel - a legjobb barátom meg lakótársam otthon, Versailles-ban -, és én most megfelelő helyen vagyok a gyűjtögetéshez Very Happy És rendben, Alice, ahogyan gondolod.

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Egyébiránt én Classandra Clare könyveit javasolnám, viszonylag újak, és mióta Ed elolvastatta velem, én is odáig vagyok érte Very Happy Szóval erősen ajánlom ^^

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Egyszer-kétszer én is be szoktam nézni, bár nem olyan gyakran, mint a mi barátunk Very Happy

    Lucien - éppen tombol, mert a haverja az ígéretétől függetlenül nem képes feltolni a pofáját az oldalukra üzenete: Lucien tanúsíthatja, mert Lucien eléri, hogy Gabe beszéljen Very Happy Amúgy persze, majd mindjárt beszélek Freddel, csak előtte megállítom Domit, aki, ha így folytatja, rekord mennyiségű tűt fog elpotyogtatni, és nem tuti, hogy Emerick azt egy darabban túléli... Szóval megint pill :'D Majd még idenézek közben :'D
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Kyle Williams Pént. Aug. 17, 2012 10:51 pm

    Alice üzenete:

    Igazad van. Akkor nem kell erőltetni ami nem megy. Elhiszem én hidd el ^^ Eliasnak majd a tesója intézi szerintem.*nevet*

    Alice üzenete:
    Jól van akkor majd valamikor lemegyek oda. Majd erőt veszek magamon Gratuláloko Dominiknak Lucien.

    Alice üzenete:
    A skype valóban ingyen van én is ezért szeretem használni ^^ Így tudok kommunikálni az otthoniakkal is.

    Alice üzenete:
    Okés Luc, köszönöm szépen akkor holnap elbandukolok a könyvtárba úgy is olvashatnékom van Smile Very Happy A közösségre annyit, hogy azt iszem kezd érdekelni csak nehéz elkezdenem. Soha nem tudtam , hogyan fogjak hozzá ehhez hasonló oldalakhoz...*szemforgat*

    Alice üzenete:
    Nehéz eset vagyok.. igen Gabe a fügő ^^ nem függő, de könyvtárban ücsörgő... Smile

    Alice üzenete:
    Oké Luc, de szerencsétlenek vagytok a Cameosban.. mindig ott történnek a bajok meg az izgalmak. Kár, hogy az Erethon ilyen nyugi.. Gabe.. nem baj ha magadra hagylak? Kicsit álmos vagyok azt hiszem elmegyek aludni. Lucien szeretném kérni a segítségedet ebben az egészben majd ha nem okoz gondot. Jóéjszakát nektek és jó játékot! ^^ Smile

    Alice kilépett.
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Pént. Aug. 17, 2012 11:04 pm

    Gabriel üzenete: Látod, nézd a másik szemszögéből is...

    Gabriel üzenete: Szerintem Dominikot nem ártana felvilágosítani az óvatos szó fogalmáról... Egyébként írtam Lucien. Will megint lökött, nem tudom, hogy lehet ilyen karakterem... *mosolyog* És még mindig az az álláspontom, hogy a számítógép káros az emberiségnek, szóval nem kell nekem saját.

    Gabriel üzenete: Szerintem egyébként meg fog valósulni a tervetek, Lucien. *halvány mosoly* Egyébként, ha van némi érzéked az íráshoz, akkor a szerepjátékozás piskóta számodra.

    Gabriel üzenete: Ó, igen! Köszönöm Lucien, azt hiszem, pont erről az írónőről beszélt ma Cath. És tudtommal nem vagyok függő, csak ott nem zargatnak Elias-félék, és hallom a saját gondolataimat... Jut eszembe, Lucien, te még nem is ismered Gwendolyn barátosnénk tanítványát, Catharinát, aki több, mint 500 éves, és úgy néz ki, mint egy tizenéves. Szeret azzal szórakozni, hogy a diákokkal viccelődik, és néha keményen osztja az igazgatókat.

    Gabriel üzenete: Mert Lucien tud miről beszélni Gabe-bel. *vigyorog* És rendben, ne törjétek össze magatokat! Egyébként Alice, én csak örülök neki, hogy az Erethon többé-kevésbé nyugalmas hely, és semmi gond. Menj csak nyugodtan. Jó éjt! Addig befejezem egy készülő karakterem et-jét.


    Ajánlott tartalom


    Közös szoba - Page 3 Empty Re: Közös szoba

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 3:18 pm