Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+14
Amélie Deneuve
Jonathan Acerlot
Mesélő
Jesmon Helar
Raisa A. Wyberg-Merchant
Adrian R. Walker
Erik Norgen
Victoria Jones
Horváth Réka
Gaweł Pawlak
Maureen Caiside
Arleena Queen
Park Min Lee
Amarilla Darwin
18 posters

    Trükkös Rabló

    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Horváth Réka Hétf. Márc. 12, 2012 9:38 pm

    - Talpnyalód majd az lesz, aki elhiszi, hogy olyan nagy szám vagy. *A következőre meg felnevet.* - Hát te nehezen is lehetnél, már csak azért is mert fiú vagy, de úgy tűnik te még a nemekkel sem vagy tisztában, szégyen. *Kuncog, és kicsit kezd megfeledkezni arról, hogy kivel is veszekszik, asszem ebből még nem kis gondjai lesznek...* - Túl jó? Max túl egoista. A csajod is, hogy lerázott az előbb, talán meg kéne gondolnod a dolgokat, mielőtt megszólalsz. *Kuncog a másik, de nem különösebben érdekli a dolog most. Egyenlőre csak kicsit felhúzta a fiú, se több.* - Ugyan már, te vagy itt egyedül ideges, meg csak fenyegetőzöl. *Mikor elengedik, kicsit megtörli a csuklóját, már csak a másik hergeléséért is.* - Ismersz, én legalább is téged igen, különben is, max neked mehet az agyadra a pia, amennyit ma este vedeltél nem lenne csoda. *Rántja meg a vállát, majd szépen távozik a városba és csak olyan 1 órával később tér vissza a suliba, addig lerendezett pár dolgot.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Jan. 01, 2013 5:52 pm

    - Még mindig nem értem ezt az egészet, de mindegy..*Felel a leányzó, aki másnaposan halad végig az utcán és veszekszik már megint, valakivel. Jogosan ki van akadva, hiszen tegnap közölték be vele, hogy újabb lakók érkeznek a Jones házba. Persze ezt nem zavarja, de amit reggel műveltek vele csak mostanra tudott visszatérni a partra.. miért? Az éjszaka közepén, amikor elaludt a leányzó (pár üvegpezsgő és bor után) kirakták csónakba a lányt és kicsit megtréfálták.* – Mit izgatod magad? Nem esett bajod. Időben kapcsoltál, hogy evezni kéne, teljesen bealudtál.. ne aggódj, majd én lerendezem a fiúkat ez hosszú menet lesz veletek. Figyelj.. Menjél fel a szobádba öltöz fel melegen és szerintem menjél el sétálni. *Felel az idősebbik Jones Victoria nevelője. A lány csak figyeli bácsikáját és pislogva tekint rá. Amikor szusszantva megjegyzik, az utolsó mondatot a lány morog valamit, de szerencsére nem hallotta meg a másik fél.* - Rendben van, de valami gyógyszert kérek szépen.. De egy kávé is megteszi. Na, jó mindegy.. inkább elmegyek majd egy kávézóba és kérek extra tejszínhabbal egy jó forrót.*Mondja, a leányzó aztán szépen lassan elérik a házat. Ahogy mondta a bácsikája úgy is tett. Mielőtt elment volna ő nem csak átöltözött egy jó forró zuhanyt vett, mert a csónakban töltött fél éjszaka után kicsit megfagyott aztán meg a csónakot is le kellett rendezniük ezért voltak együtt a bácsikájával. A forró zuhany közben igyekszik nem gondolni az Akadémiára.. hiszen legalább egy hete nem járt az iskola közelébe. Teljes mértékben állítani lehet, hogy Victoria Jones, jól van, fizikailag csak lelkileg van kicsit visszazuhanva, de majd helyre jön előbb vagy utóbb. Az este viszont csodálatosra sikerült, csak a bakit leszámítva. Szépen lassan elkészül. Egy fekete nadrágot vesz fel fekete hosszú ujjú felsővel és piros rövid ujjú pólóval. A pólóra egy gitár matrica van vasalva. Cipője persze egy magassarkú. Kicsit hozzá szokott a tegnapi után így bátran felmeri venni a fekete magassarkú csizmáját. Haja a vállára omlik, nem fogja össze. Sminkje pedig nem túl erős, de illik a ruhájához. Magához veszi a kedvenc táskáját, amit még a barátnőjétől kapott karácsonyra és úgy indul ki a házból. Magyarán ki lett rúgva. Merre indul? Ezt még ő maga sem tudja. Egyelőre csak bolyong és nem képes eldönteni merre menjen. A Feje is szétrobban és úgy döntött, hogy most amik voltak a múltban meg történtek vele azt igyekszik maga mögött hagyni és nem fog várni feleslegesen. Miért teszi ezt? Meg van rá az oka, de lehet nem így kéne hozzá állni a dolgokhoz.. Ahogy bolyong a környéken a főtér felé haladva elfordul random valamerre. Lehet nem kéne, bár alig van ő is magánál.. Másnaposan nem szabadna inni, de észreveszi kis idő múlva, hogy a sötét negyed felé halad akkor már úgy illik, hogy belép a Trükkös rablóba.*~Talán lehet itt is kávét inni.. ~*Gondolja a lány, majd kinyílik a rabló ajtaja és körbe néz a társaságon. Aztán a szemeivel keres egy helyet és leül az egyik sarokba. Nem igazán jár sötét negyedes helyre, de most megnézi végre. Kell a változás az életben szóval.. Egyenlőre csak terepszemlét tart és közben a telefonját előveszi és azzal is szórakozik.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Erik Norgen Kedd Jan. 01, 2013 6:15 pm

    *Nos, az Akadémia nem túl szoros erkölcsű rontásűző lidérc-vérfarkas fiúja is visszatért a szigetre, sokak örömére... és bánatára. Leginkább bánatára, legalábbis ma, mivel nem a legjobb hangulatban van. Másnapos, na. Hosszú volt az este, és azóta nem aludt, csak pár órácskát, azt is félig egy dohányzóasztalon félig meg egy kanapén, maga alá gyűrve néhány tucat sörösdobozt. Hiába kérdeznéd meg tőle, nem emlékszik rá, hogy hogyan került oda. Az utolsó emléke az, hogy egy kocsmában táncol valami szőke félmeztelen csajjal a pulton, majd képszakadás. Ez valamikor hajlani három körül lehetett. Aztán délután kettőkor ébredt fel, pontosabban, Mia kaparta össze azzal, hogy le fogja késni a vonatot. Így hát, megérkezett, lepakolt a szobájában, a kérdezősködő bunkerlakókat lekoptatta (nem a legkedvesebb szavakkal), majd úgy döntött, sétál egyet, méghozzá a kedvenc környékén. Már vagy három fejfájáscsillapítót bevett és megivott vagy öt csésze kávét a vonaton, de még mindig úgy érzi magát, mint a mosott sz*r. Ezt nem lehet szebben kifejezni. Amúgy elég sok időt töltött a nővérével. Karácsony előtt utazott el, az ünnepek alatt szinte csak kettesben voltak. Rendbetették a dolgokat egymás között, aminek már nagyon ideje volt. Mia nem akar visszajönni, amit Erik is sejtett, de talán jobb is lesz így. Majd sokszor meglátogatja... Jót fog tenni egy kis önállósulás mindkettejüknek. Aztán... aztán ki tudja, mi lesz. Ő marad itt, amíg el nem végzi a sulit, úgy döntött. Az ünnepek között pedig a régi barátaikat látogatták meg, akik a közelben élnek. Rontásűzőket, főleg. Aztán a Szilvesztert is velük töltötték. Meg még ki tudja kivel. Erik nem, az biztos. Mély sóhajok és fejfogás közepette lép be a Trükkös Rablóba, odaint a csaposnak, majd körbepillant az elég szegényes vendégségen. Hiába, mindenki otthon józanodik. Ilyenkor senki sem akar inni. Nos, jelenleg Erik sem, csak nem szeretne az Akadémián tartózkodni, és úgy döntött, ha már idáig elsétált, beül kicsit a kedvenc helyére is. Nem kell sokáig keresnie, hiszen nincsen tömeg, azonnal talál egy ismerőst, méghozzá nem is akárkit... Azt, akit az elsők között ismert meg itt, az Akadémián. Victoriát.* - Másnaposak vagyunk? *Dobja le magát a lány mellé a szokásos vigyorral.* - Hosszú volt az éjszaka, mi? *Néz végig diáktársán. Hát, igen, ő sem úgy néz ki, mint aki egész este békésen szunyókált. Közben az odalépő pincértől rendel magának egy ásványvizet - minden más nagyon rövid úton távozna belőle - és megkérdezi Vicet is, hogy kér-e valamit. Már ha még nem rendelt.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Jan. 01, 2013 6:32 pm

    *Hát kinek lenne kedve józanodni egy kocsmában? Victoria emlékszik az estére és még mindig örül annak, hogy nem ment el oda ahova Bernadette hívta el. A Haját így is még meg kell mosnia gyorsan megcsinálta. Eléggé alkohol szagú és igyekszik este kiszedni a hajából, hogy ne éreződjön. Keveset iszik a lány, mert ő nem igazán bírja az alkoholt, de most ki tett magáért. Aztán még a telefonján ír egy sms-t barátnőinek rendben hazaértek e Londonba aztán felfigyel a két szemeivel, aki leül mellé. Ránéz, a srácra hát felkuncog.. ő sincs valami jó álapotban.* - Ahha. Elég egyértelmű. 8 üveg pezsgő után, mert valahogy sikerült ráveniük a többieknek, hogy igyak és egy kis üveg bor után már simán ment minden.*Neveti el magát, na igen. Aztán valamikor hajnali 4 körül betették egy csónakba és egy órát volt kint a hideg folyón a ruhájában és kabát nem volt rajta szóval lehet meg is fázott.* - Nem volt hosszú az elment egészen hamar. Házibuliban jól kell tudni érezni magad. Na és te neked, milyen volt az estéd?*Kérdezi meg, és jó tudni azt, hogy Erik sem volt az Akadémián, de nem nagyon izgatja most a suli. Egy két tényező miatt is.. Táncolt ő fiúkkal kicsit ki eresztette a gőzt, de még meg kell kérdeznie az unokatsóját Charlest, mert (normálisabb ő volt kivételesen) mi történt még is az éjszaka, mert emlékszik ám valamire, de nem biztos a dologban. Rámászott egy fiúra.. de lehet a fiú mászott rá ez még kérdéses.. bár mindenkiben volt egy kis alkohol szóval.* - Mi újság? Azt hittem valami nőt is magaddal hoztál.*Neveti el magát és amikor kérdezik tőle kér e valamit bólint, hogy egy hatalmas forró kávét. Aztán ez az este is hamar el fog telni az is biztos..*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Erik Norgen Kedd Jan. 01, 2013 6:59 pm

    - Nyolc üveg? Nocsak, azt hittem, te nem iszol. *Neveti el magát, mire megint belenyilall a fejébe a fájdalom, de már kezd hozzászokni. Oké, már sokkal jobb, mint a vonaton. Legyen elég annyi, hogy lesz mit takarítaniuk a mosdóban.* - Hát igen, onnantól már simán szokott... *Von vállat vigyorogva, miközben a szék karfájára dobja a dzsekijét, amit Vic válasza közben vett le.* - Hát, ameddig emlékszem rá, felejthetetlen. Aztán... *Elhúzza a tenyerét a szeme előtt, jelezve, hogy a függöny összezárult, innentől se kép, se hang.* - Házibulinak indult, de végül csak az alapozás maradt otthonra, valamikor 10 körül már egy koncerten voltunk, aztán meg meglátogattunk pár kocsmát... Néha kell egy kis lazítás a régi haverokkal. *Vonja meg a vállát vigyorogva.* - Tudod, ha az ember folyton utazik, szinte mindenhol vannak ilyenek. Pláne a fővárosban, szóval... jó volt a társaság, na. És te kivel voltál? Rokonok? *Kérdi, hiszen tudja, hogy itt lakik a rokonsága Qarinban. Legalábbis rémlik, hogy esett róla szó. Közben ugyebár megérkezik a rendelés, Vicnek a kávé, neki meg a víz, aminek a felét egy hajtásra megissza. Hiába, a gyógyszerektől (meg az alkohol utóhatásától) kiszárad.* - Nőt? Na ne röhögtess, úgy nézek én ki, mint aki szeret nőket magával hurcolászni? *Horkant fel a fejét csóválva. Azt nem merné magabiztosan állítani, hogy nem volt semmi az éjjel (főleg, hogy a bal fenekén talált egy alkoholos filccel írt telefonszámot), de az ő kapcsolatai sosem terjednek tovább a másnap reggelnél, amikor valami hülye indokkal szépen lelép. Persze édes, majd visszahívlak...* - És te? Volt egy kis kaland az éjjel? *Kérdi sokatmondó vigyorral a lányt.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Jan. 01, 2013 7:32 pm

    – Valóigaz, de mint mondtam kényszerítettek.. De utána már nem kellett. Csak az első üvegnél.*Mondja nevetve tény, hogy jól ismeri a lányt. Egyébként egy darabig biztos nem iszik semmit tény, ami tény most már tisztában van azzal, hogy miért nem iszik sohasem. Szóval..* - Ja, de az a durva, hogy nagyjából emlékszem mindenre, de lehet aztán tévedek, de majd informálódok.*Mondja a srácnak aztán érdeklődik felőle. Felvonja a szemöldökét és a fejét csóválja.* - Jellemző.. rád ez jellemző. Jajam kell Én? Hát én is régi haverokkal. Londonból jöttek ide, meg persze a rokonaim is akikkel együtt éelk velünk buliztak. Tudod a nevelőm elég laza és nem bánja az ilyeneket. Csak a két fiát kell eltakarítanom a házból jöttek boldogítani véglegesen.*Mondja fintorogva, bár tény ami tény, hogy még sem lesz egyedül. Folytonos veszekedések lesznek ezt előre érzi.* - Utaztam elég sokat drága.*Kaccsint és tényleg csak hát na..* -Egyébként nekem a utolsó emlékképen az, hogy elaludtam a kanapénkon, de hogy kivel nem tudom.. arra ébredtem fel, hogy valamelyik hülye idióta kitett a csónakba a Crystäl folyónál és nem tudom hogy mire ébredtem fel. Azt tudom, hogy majdnem belezúgtam a jeges vízbe.. *Mondja fintorogva és igen ezért még valakit biztos ki nyírni. Aztán felhozza a nő témát és csak kuncog.* - Hát néha igen.. lassan megkomolyodhatnál..*Mondja nevetve persze csak viccel aztán kap egy kérdést amire csak zavartan néz.*- Azt tudom, hogy táncoltam valakivel, de egy biztos nem történt semmi az éjszaka, de még rá kell kérdeznem a józanabbik fivéremnél. Valami rosszat sejtek..*Mondja zavartan és ugye kávét kér, de jó habosat.* - Találkoztál azóta valakivel vagy mikor érkeztél vissza?*Érdeklődik a srác felől aztán körbe néz kicsit tényleg kihalt a hely, de hát érthető, hogy miért.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Erik Norgen Kedd Jan. 01, 2013 7:49 pm

    *A válaszra felnevet.* - Azt hittem, téged nem lehet kényszeríteni. *Csóválja a fejét tettetett rosszallásnál. Na persze, tudja ő jól, hogy Szilveszterkor mindenki megrontható. Még Victoria is.* - De gondolom utána már alig lehetett kiszedni a kezedből a piát. *Vigyorog a lányra. Hát igen, látszik rajta, hogy szép estét élt át. Néha kell ilyen is, még azoknak is, akik képtelenek beismerni. Ez is az élet része. Ki kell ereszteni a gőzt. Aztán persze vannak olyanok, akik hetente megteszik... És olyanok, akik csak évente.* - Jobb lesz, hidd el, van, hogy az emlékeid nem túl hitelesek ilyenkor. *Mondja, és igen, tapasztalatból beszél. Egyszer több hónapig váltig állította, hogy nem smárolt a pultos csajjal, aki egy kész bányarém volt, aztán megmutatták neki a videót... És még csak nem is fogadásból tette! De legalább az este hátralevő részében ingyen ivott... A következő szavakra bólint.* - Hát, én is egy rokonnal voltam... Miával. Szegény úgy kábé tizenegy körül adta fel, hogy leállítson. Mintha ő annyira józan lett volna! *Neveti el magát. Hát, Mia sem volt egy szent, az biztos. A csónakos sztorin hangosan felröhög.* - Hát ez kész! Nem rossz poén... *Próbálja visszafojtani a nevetését, valahogy sejti, hogy Vic ezt annyira nem találja viccesnek.* - Bocsi, bocsi, de... ez nagyon nagy. *Kortyol bele a vízbe, hátha az segít.* - Megkomolyodni? Éééén? Hát, arra még várhatsz párszáz évet. *Vigyorog a témaváltás után is.* - Hmm... igen? Na és mi van Elliottal? *Hajol kissé közelebb a lányhoz az asztal fölött. Nem, nem tud a csókról, félreértés ne essék.* - Csak nemrég érkeztem, hát, a Cameos társalgóban találkoztam pár emberrel, illetve, főleg lidércekkel, de nem álltam le társalogni. *Von vállat.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Jan. 01, 2013 8:36 pm

    *A kényszerítésre megvonja a vállát és ártatlanul pislog a másikra.* - Bárki tévedhet, hidd el.*Neveti el magát és ezt ő is tudja. Még az a szerencse, hogy Erikkel nem abban fogadtak, hogy mikor fog Victoria inn, mert akkor tuti most veszítette volna el. Vagyis meddig bírja ki pia nélkül.. Jó Victoria tényleg most teljesen ki van készülve, de hát, na.* - Tudom, hogy nem túl hitelesek, de majd meglátjuk mi lesz. Egyelőre nem szeretném tudni milyen őrültségeket tettem.. Lehet rosszul emlékszem rájuk. Figyelj, valahol el kell kezdeni..*Mondja a lány a srácnak és igen. Ő sem tűnik ártatlannak szóval.. Aztán meséli, hogy ő is a rokonával volt és elkuncogja magát Miára. Mintha emlékezne rá egyszerre jöttek aztán a lány elment.. de csak halványan rémlik. Utána elmeséli, hogyan ébredt fel és csúnyán néz a srácra.* - Nem vicces. Tudod, lehet meg is fáztam. Tudod milyen hideg volt?*Kérdezi felháborodva és igen ezért is ki van akadva. A kávét megköszöni, aztán ő is issza, kicsit megmelegedik tőle meg felébredik. Aztán felhozza a srácnak a komolyodást és arra kuncog.* - Kíváncsivá tettél..*Mondja nevetve, de nem hagyta ki a beszólást. Utána elsápadva nézi a srácot amikor kérdeznek tőle valamit.* - Mi lenne? Nem történt semmi közöttünk a csókos dolog után.. és jelenleg fel van szívódva. Nem tudom miért, azt sem tudom most mi van. A te haverod azt hittem beszéltek. Így..*Sóhajtva magyarázza Eriknek a dolgokat, tény egy ideje nem látta a srácot, de úgy van vele ha hamarosan nem történik semmi akkor váltig meri állítani, hogy teljesen máshogy fog viselkedni és nem fogja érdekelni senki. Ezt újévkor megfogadta, hogy változni fog..* - Értem.. Azt hittem beszéltél vele azért kérdezed. Igazság szerint úgy vagyok vele, hogyha nem érdeklődik felőlem el van tűnve, vagy szándékosan elkerül oké.. Túl teszem magam rajta csak mondja meg mi a szitu. Én is tudnék kegyetlen lenni.. de..*Nem áh nem szerelmes csak tanácstalan az egész helyzet miatt és sikerült elterelni tegnap a gondolatait. Való igaz egy hónapja kb nem tudja mi van a sráccal kivel hogy van és igazából még egy hónapot vagy néhány hetet vár és ha nem történik semmi akkor biztosra meri állítani elmond róla.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Erik Norgen Kedd Jan. 01, 2013 9:19 pm

    - Ezt én is mondhatnám neked. *Pislog ártatlanul, hátradőlve a székén. Hiába, ez már-már bagoly mondja verébnek szituáció. Na igen, nem abban fogadtak, bár ezt a fogadást Erik már rég elfelejtette. Vagy ha nem is, akkor azért csinál úgy, mintha elfelejtette volna, mert úgy érzi - és ilyen ritkán van - nem lenne érdemes a Viccel való barátságát kockára tenni egy ilyen hülyeség miatt. Igen, szimpatikus neki a lány és szeretné jobban megismerni, de pontosan tudja, hogy ő képtelen lenne egy tartós kapcsolatra, így hát marad a barátság. Talán még szerelemre sem lenne képes, anélkül meg igen nehéz belépni egy kapcsolatba. Jó, talán majd egyszer jön valaki, aki iránt érezni fog valamit, de egyelőre... egyelőre ez még nem történt meg.* - Igen, az megeshet. Lehet, hogy az egód nem bírta elviselni, hogy senki sem mászott rád, így kitaláltál valamit. *Vigyorog rá gonoszan. Hiába, Erik már csak ilyen. Amikor a lány elkezd panaszkodni a hidegről, égnek emelt tekintettel szájat formál az egyik kezéből és azzal "tátog" Vic szavaira.* - Blablabla. Túlélted, nem? Ne mondd, hogy ez volt az első ilyen élményed! Amúgy, a részegeknek sosem esik bajuk. *Von vállat. Ő már töltötte az éjszakát mínusz húsz fokban a szabadban, szóval Vicnek egy szava sem lehet. Aztán jön az Elliotos téma, Erik meg csak pislog, mert fogalma sincs, min akad ki hirtelen Vic. Hiszen ő csak poénkodott. Elliotot is folyton ezzel piszkálja, a csókról meg egyáltalán nem tudott. Szóval hátrahúzódva pislog a lány szavaira.* - Várj, várj... Milyen csók? *Néz rá elkerekedett szemekkel.* - Mi van? *Fakad ki végül.* - Vic, én csak vicceltem, nem tudtam, hogy tényleg van valami. *Igen, eléggé megrázta a hír, úgy tűnik. Enyhén lesokkolódott.* - Beszélünk, de... Nem mondott semmit... *Próbál magához térve, felhajtva a maradék ásványvizet. Megint forogni kezd vele a világ, így egy pillanatra becsukja a szemét, hogy magához térjen. Pár másodperc múlva kinyitja. Másnaposan vele nem szabad ilyen infókat közölni.* - Huh... Sajnálom, tényleg fogalmam nem volt róla. Figyelj, majd beszélek vele, oké? *Túr bele a hajába kissé zavartan.* - Amúgy én sem sokat látom mostanában, nem hiszem, hogy téged kerülne. *Csóválja meg a fejét. Hát, kell egy kis idő, hogy ezt feldolgozza.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Jan. 01, 2013 9:55 pm

    *Nem tehet róla ő már el is felejtette azt az incidenst. Elég jó barátokká váltak az óta szóval csak piszkálni szereti a srácot nagyon. Tényleg bírja a fejét és valóban.. nem szabad kockára tenni ilyen ostoba játékokkal a barátságot. Kölcsönös ez az egész, hiszen ő is hasonlóan érez mint Erik. Inkább fiúkkal barátkozik bár most több a lány barátja szóval nem is bánja.* - Héé… Kikérem, magamnak igen is el tudnak viselni és szerethető is vagyok. Azt hiszed nem tudok részegen viselkedni?*Fakad ki és dühösen néz rá Erikre majd gyengéden tarkón vágja a srácot. Aztán jön a panaszkodás, hogy lehet megfázott utána meg ismételten csúnyánéz.* - Valóigaz ez.. Tavaly nem ittam semmi alkoholt. Szóval.. kihasználták az alkalmat! Azt hiszem hétvégén el kéne menni, Snowboardozni.. hiányzik, a gördeszka mánia ez meg télen sokat segít.. Jó tudom, ne szólj be. Ott is hideg van, de na, nem olyan hideg, mint a folyónál.*Mondja szusszantva és iszogatja a kávét lassan már félig meg is itta.* -Tudom, hogy nem esik. Nem egyszer kellett összevakarnom Charlest.. A legidősebb fivérem, de most váltig állítja, hogy ő volt a józanabb most. Szóval. Videókat még nem igen láttam..*Magyarázkodik, aztán tovább gondolkozik, és belátja, nem szeretné látni azt a bizonyos videót, ha készült is. Még a végén elszégyelné magát. Azután másik témára eveznek, és nyugodtan higgadtan magyarázza, a srácnak mi van Elliottal és nem esik le neki, hogy nem beszéltek ilyenről. Aztán amikor viccelést mondta akkor persze halványan elmosolyodik és kuncog.*~Aranyos, amikor kiakad~*Amúgy tényleg annak tartja, és ezen terül jókat.* -Jól hallottad.. Ha elmondom, hol annál is kikészülnél.*Mondja kuncogva igen bikini és Erik.. Tudja jól, hogy beindulna a srác fantáziája. Aztán bólint, amikor részletekbe mesél.* - Értem.. nos, tudod ez van. Igyekszem kiereszteni a gőzt, de ha azzal is baja van, hogy lidérc vagyok. Az egyik legnagyobb gond.. mert ő angyal.. én túlélem. ~Ja valamennyire túl élem amennyire lehet..~*Gondolja magában majd aztán tovább filozofál és szépen lassan észre veszi, hogy üres a kávés pohara.* - Jól van köszi, nem tudom nagyon remélem. Bár ami azt illeti meg is értem ha elkerül egy közveszélyes leányzót..*Mondja kuncogva és Erik tudhatja mire gondol a lány. Alvajárás és társai..* - Ajj te.. most komolyan erről fogunk filozofálni újév első napján? Csináljunk már valamit…*Gondolkodik el és lassan kezdi belátni, hogy kicsit unalmas ha egy helyben beszélgetnek. Ezúttal a srácnak kell felhoznia valamit ötletet. Úgyhogy kíváncsian várja.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Adrian R. Walker Vas. Márc. 24, 2013 7:24 pm

    *Nem túl valószínű, hogy Raisa le tudná ütni Adriant, de azért próbálkozni mindig szabad. Egyébként a srácot a legkevésbé sem zavarja a sötét, de ez talán kapcsolatban áll a nem kimondottan jól működő félelemközpontjával. Amivel szintén azóta vannak problémák, hogy elcsesződött az élete, de ez valószínűleg csak véletlen egybeesés...* - De lehet *von vállat.* - Amúgy meg kis gyakorlás után javul, de elég sok idő kell hozzá, hogy megszokjak egy helyet. Otthon például, ahol a turisták rendszeresen eltévednek simán eltalálok, aztán rajtuk meg tök jól el tudok röhögni *nevet fel. Hát jó, Adrian, örülünk a boldogságodnak. Végül is nem kell olyan sok, hogy valaki elszórakoztassa a srácot, és ez elvileg jó dolog. Elvileg.* - Oké *von vállat a kíváncsiságra, a következő mondatra pedig megint röhög egy sort.* - Csak nem kezdesz betojni, szivi? *vigyorog szélesen, nem különösebben tűrtőztetve magát.* - De tőlem mehetünk *von végül vállat, aztán követi a csajt, jókedvűen fütyörészve, miközben a környező épületeket figyeli. Aztán úgy három-négy perccel később kiszúr pár részeget, akik éppen egy kivilágított ablakú épületből támolyog kifele, ráadásul a cégért is kiszúrja, így ismét elvigyorodik.* - Az ott eléggé kocsmának néz ki *int a fejével az épület felé, és ő a maga részéről be is vonul, odabent pedig egyből igyekszik eljutni a pultig.* - Meghívhatlak valamire, szivi? *vigyorog a csajra, aztán rendel magának egy whisky-t, Raisának meg azt amit kér, már ha kér.*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Vas. Márc. 24, 2013 7:48 pm

    *Próbálkozni lehet, de az biztos, hogy van egy pontja a fiúnak, ahol ha megrúgja, biztos, hogy kiterül. Amúgy Raisát sem, de most kerülnie kell a bajt, szóval jobb nem itt tartózkodnia.* - Itt meg mi röhögünk rajtad jót. *Vigyorog a lány és tényleg így van, ő jót tud szórakozni az ilyeneken, aztán ha nem szerencsétlenkedik már annyit az a személy, akkor majd segít neki benne. A srác következő kijelentésére csak fintorog egyet, nem fog magyarázkodni, nincs hozzá köze a másiknak.* - Nem talált szivi. *És ő ugye elindul, ahogy hallja, jön a srác is, ami nem biztos, hogy szerencséjére történik.* - Az kérlek szépen a Trükkös Rabló nevű kocsma. *Vigyorog a srácra. Múltkor milyen jó balhét tudott kelteni itt... Talán nem lesznek ott, akiket kicsit bevágott a sarokba. Ő nem siet annyira a pulthoz, a saját, laza kis tempójában besétál és kényelmesen rátámaszkodik a pultra.* - Kössz nem. *Felel a srácnak, körbe tekint, pár pillanatig gondolkozik, bár kérdéses, hogy min. Pár pillanat múlva a pultoshoz fordul és kér egy pohár bort, amit fel is irat az anyja számlájára. Megfordul és a sok részeget is fiatalt kezdi figyelni.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Adrian R. Walker Vas. Márc. 24, 2013 8:19 pm

    - Hát röhögjetek *vigyorodik el. Őszintén szólva különösebben nem zavarja, eléggé kevés dologgal lehet úgy ténylegesen felhúzni, és ez nem tartozik közéjük. Meg egyébként is, ha zavarja, majd tesz ellene valamit. Raisa válaszára jókedvűen röhögni kezd, miközben felveszi a lány tempóját. Ő nagyon jól elszórakozik a csajon, szóval ha rajta múlik, akkor a sylorinás nem fog egyhamar megszabadulni tőle.* - Király. Tetszik a neve, szóval foglaljuk el *vigyorog szélesen, aztán ugyebár be is robban a kocsmába. Őt persze még senki nem ismeri, de őszintén szólva szinte nulla százalék az esélye, hogy úgy fognak kikerülni innen, hogy Adrian nem keveredik bele egy verekedésbe sem, főleg azért, mert láthatóan több vámpír és vérfarkas is jelen van az ivóban, őket pedig nem feltétlenül célszerű összeereszteni az ittas sráccal. De hát majd meglátjuk, egyelőre még kár feltételezésekbe bocsátkozni. Szóval lehuppan a pulthoz, és bevárja a csajt.* - Te bajod *von vállat vigyorogva - és nem, még nem állt be a szája a sok vigyorgástól, bár elég nehéz megmondani, hogy ez mégis hogy a fenébe lehetséges -, aztán rendel. Egy darabig figyeli a lányt, ahogyan az a kocsmát tanulmányozza, majd belekortyol a piájába, és ismét beszélgetésbe kezd.* - Gyakran szoktál ide járni? *érdeklődik. Igazából őt eléggé sok minden érdekli, de azért mindig megvannak a hátsó kis indokai, hogy mit miért kérdez. A felesleges információkat meg úgyis kiszűri...*

    // FAGY //
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jún. 02, 2013 7:58 pm

    *Nyugodtan nyílik ki a Trükkös Rabló ajtaja, ahogy egy csaknem két méter magas, sötét öltönybe öltözött ősdémon kinyitja s beengedi rajta társát, majd ő maga is belép. Ekkor az összes tekintet kettejükre - pontosabban: a férfire - szegeződik, amin azonban látszólag nem lepődik meg az ősdémon. Hiszen hozzászokott már, hogy itt sosem látják őt szívesen. Miért is látnák? Elvégre ő egy áruló, egy lázadó, egy senki az itteniek szemében, aki még ráadásul kiérdemeletlen kegyelmet is nyert az urától, akit önakaratából elárult, majd megszökött előle. Szóval, nem, egyáltalán nem meglepő a rengeteg rászegeződő gyilkos tekintet. Azonban ez Jesmont jelenleg a legkevésbé sem zavartatja. Vet egy pillantást a vele érkezett Amarillára, majd közömbös tekintettel a pulthoz lép, s ott int a csaposnak, aki bár kissé kelletlenül, de odalép hozzájuk.* - Mondja... Látott mostanában errefelé egy fekete hajú, mellényt és rengeteg gyűrűt viselő férfit? Hálásak lennénk mindenféle információért. *Mosolyodik el, azonban ez a mosoly inkább jeges és halálfélelmet ébresztő, mint kedves. Közben pedig a férfi keze az asztalra csúszik, s egy pillanatra látni engedi a markában rejlő, nem kevés pénzösszeget.* - Nos? *Kérdez vissza, immár mosoly nélkül, s minek is tagadni, beveti a képességét is a meggyőzés érdekében. Hiszen éppen az ilyen esetek miatt szánta rá az időt, hogy ilyen szintre fejlessze. A szemkontaktust közben egy pillanatra sem szakítja meg, folyamatosan méregeti a csapost, s most bizony, aki nem ismeri, egy pillanatra sem kételkedne ősdémon mivoltában - igazából valószínűleg a pénzre sem lenne szükség, elég lenne csupán a félelem, hogy meggyőze a pultost. Elvégre, ki ne ijedne meg egy csaknem nyolcezer éves ősdémontól, aki konkrétan a megvesztegetés és a fenyegetés együttes módszerét alkalmazza?*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 02, 2013 8:09 pm

    *Most már nagyon úgy van az egésszel, hogy pontot szeretne tenni a végére a dolgoknak. A Trükkös Rablóba lépve sóhajt egyet gondterhelten és kollégájára rápillant hiszen neki furcsa lehet itt lenni bár azt Amarilla nem tudhatja, hogy nem látják őt szívesen itt. A nő inkább elmenne innen, de most már nem. A nő kissé feszült és nem bírja tovább úgyhogy hamarosan k ifog törni a káosz ha nem kapnak egy normális információt.* - Biztos vagy benne, hogy ad egy értelmes információt?*Kérdezi meg és rápillant a férfire aztán a nő figyeli azt ahogyan Jesmon kérdezősködik tetszik a stílusa. és oda lép mellé és kivillantja a vámpír fogait.* - Bár el tudom intézni azt is ártatlanul, hogy ne éljél ha nem kapunk normális választ.*Mondja a nő és igaz evett mielőtt elindultak volna keresgélni, de azért még mindig éhes és fel tudja magát turbózni ilyen szinten. A nő már nem tudja mi merre hány méter és a kollégájával együttesen lehet érezni, hogy a rablóban megfagy a levegő. Hagyja azért, hogy a férfi végezze a dolgot, de azért ő is kiveszi a részét belőle.*
    Mesélő
    Mesélő


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Mesélő Vas. Jún. 02, 2013 8:18 pm

    *A Rablóban elég sok furcsa alak gyűlt össze ma este, de ez persze nem számít különösebben ritkaságnak. Jesmon nagyon sok hideg és gyűlölködő pillantást kap, de a többség leginkább csak ennyire foglalkozik vele és Amarillával. A csaposnak láthatóan nincs nagy szüksége győzködésre: az ősdémon első pillantásától kifutott minden vér az arcából, úgyhogy remegve elveszi a pénzt, és az egyik sarokba mutat.* - Biztos vagyok benne, hogy őt keresik. Alros Dolfur *motyogja, majd ha nem akarnak tőle mást, akkor gyorsan el is menekül a közelükből. Innen nem látni, ki ül a sarokban, csak azt, hogy a lábát kényelmesen feldobta az asztalra. Ha azonban közelebb mennek, megpillanthatják a bérgyilkost, aki minden valószínűséggel felelős azért, ami Sammaellel történt. Mármint... Akármi is történt Sammel, ő valószínűleg tud róla.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jún. 02, 2013 8:35 pm

    *Egy fagyos mosollyal veszi tudomásul, hogy a csapos igencsak segítőkész hangulatban van. Nem is várakozik tovább, int Rillának, és elindul az említett személy felé. Úgy dönt, az ügy most nem igazán tűr halasztást, így nem is próbálkozik az udvariassággal, már nincsen rá idő, így is túl sokáig tartott, amíg idáig eljutottak. Így hát ahogy az asztalhoz ér, amint megáll, rögtön megszólal, s ezzel egy időben egy intéssel eltávolítja a férfi lábát az asztalról, aki ha ellenkezni próbál, bizony lehet, hogy egy-két csontja bánja.* - Mr Dolfur? *Kérdi hidegen, s ezt követően pedig kihúz magának, vagyis előbb Rillának egy széket, majd leül.* - Üdvözlöm. Jesmon Helar vagyok, ő pedig Amarilla Darwin, a kollégám. A Fyron Akadémia igazgatói vagyunk. Nos, feltételezem, hogy sejti, miért kerestük meg. Ha pedig mégsem... Felfrissíthetem a memóriáját. *Mosolyodik el ismét, azonban a szeme továbbra is jeges ellenségességről tanúskodik, a férfi pedig úgy érezheti, hogy hirtelen mintha kevésbé kapna levegőt. Ez azonban egyelőre csak kényelmetlen, nem életveszélyes.* - Tehát, Mr Dolfur, hallgatjuk. *Könyököl az asztalra, kissé közelebb hajolva a férfihez, aki hirtelen úgy érzi, hogy ha akarna sem tudna felállni, sőt, megmozdulni is alig bír. Amint látszik, Jesmon jelenleg cseppet sincs elnéző hangulatában. Minél hamarabb pontot akar tenni az ügy végére, a módszerek pedig már egyre kevésbé érdeklik.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 02, 2013 8:51 pm

    *Szóval a nő kicsit is ideges hiszen olyan kollégájáról barátjáról van szó akinek sokat köszönhet. Lassan megkapják az információkat és meg kéne keresniük azt a valakit aki mindig itt tartózkodik. Már nagyon meg akarja találni és igen.. örül annak, hogy az ősdémon is veletartott. Most már nem dolgozna a saját szakállára inkább fogja magát és meg áll ridegen. Csöppet sem izgatja, azt ha nézik. Szóval eléggé ismert a nő stílusa Qarinban, de hát nem kell bemutatni.. amikor evett vagy éppen éhes volt a sötét negyedben falatozott. Szóval igen.. Nem fog most megszólalni igen egyáltalán nem, de hát most mit lehet tőle várni? Fapofával végig üli az egészet. Sóhajt egyet csak biccent a férfinak. Vár a nő mindenféle mozdulatra és azért körbe néz ki figyeli őket. Vajon össze fog jönni az, hogy kiszabadítják Sammaelt? Most már éppségben akarja tudni a férfit..*
    Mesélő
    Mesélő


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Mesélő Vas. Jún. 02, 2013 8:58 pm

    - Örvendek *bólint az ősdémon szavaira, kényelemesen újrahelyezkedve, miután lelökték a lábait. Láthatóan nem lepte meg különösen a név, egyértelmű, hogy tökéletesen tisztában van Jesmon kilétével. A férfi egyébként érezheti, hogy egy viszonylag idős démonról van szó, persze nem hozzá mérve, de Dolfur meglehet vagy ezerötszáz-kétezer éves. Persze érzi a levegőveszteséget, és a maga korlátain belül próbálja csökkenteni a hatásokat, de persze Jesmon ellen sokra nem megy.* - Nyugodtan megoszthatja, hogy mit akar tőlem, Mr Helar, de a bájos kolléganője is kifejtheti. Nem tudom, miért keresnek *válaszolja, tökéletes fapofával. Szinte mintha tényleg nem tudná, mit akarnak tőle, vagy miben vétkezett.* - Ha munkát akarnak ajánlani, igazán nem kell ennyire durvának lenniük *nevet fel hidegen. Nos, meglehetősen bátor, az tény, de igazából ő tipikusan egy olyan alak, akinek kábé minden mindegy.* - Ha meg megölnek, szintén nem mennek velem sokra *teszi még hozzá.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jún. 02, 2013 9:14 pm

    *Tehát láthatóan a bérgyilkost nem lesz túl könnyű zavarba hozni, legalábbis az eddigiek alapján nem egy szívbajos egyénnel van dolguk. Mindegy. Jesmon megoldja így is. Mondjuk, hogy kellett csinálnia egyet s mást az alatt a pár évezred alatt, amíg bujkált. Érzi, hogy nem egy fiatal démonnal van dolga, de tudja, hogy nem lesz vele komolyabb gondja, maximum a meggyőzés résszel. Érzi a varázslata elleni ellenállást is, de úgy dönt, hogy egyelőre nem fog túlzásba esni, így megszünteti a varázslatot, s a férfi ismét rendesen kap levegőt.* - Ne aggódjon, egyelőre nem áll szándékunkban megölni. És munkát sem ajánlanánk. Sokkal inkább egy korábbi munkájáról érdeklődnénk... Amit körülbelül négy hónapja vállalt el. Az áldozat pedig az Akadémia egyik alapítója volt. Így már kezd rémleni? *Dől hátra a székén, immár mosolytalan arccal figyelve a férfit. Úgy döntött, hogy egyelőre csak tárgyal. Erőszak nélkül. Minden esetre a meggyőzés képességét beveti.* - De ha gondolja, felfrissíthetem a memóriáját. *Fut át egy mosoly ismét a vonásain, de ezúttal nem sokáig tart. Vet egy pillantást Rillára, s próbálja a tekintetével meggyőzni, hogy még nem érdemes a pasasra vetnie magát, mert ha megölnék már az elején, akkor nem tudnának meg semmit, és ismét ott lennének, ahonnan elindultak. Aztán ismét a férfire fordítja a tekintetét, s felvont szemöldökkel sietteti a választ.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 02, 2013 9:33 pm

    *A nő sóhajt egyet és komoran tekint a férfira, de még nem tesz semmit szóvá. Próbálja használni a vérmanipulációs képességét és le akarja bénítani a másikat. Ha össze jön persze, de hát egy vámpírnak minden sikerülhet.* - Tudja én más ajánlanék önnek amit szívesen megosztok, de azt hiszem a trükkös rablóban takarítanának utánam. Szóval válaszoljon a kollégámnak amiket kérdezett.*Szólal meg rideg hangon és egy gyors mozdulattal oda megy Amarilla a férfi mögé éls kivillantja a vámpír fogait és éppen a nyakieréhez tartja.* - csináljuk úgy, hogy a kollégám kérdez.. Ha rossz válasz egy harapás. Figyeljen napok óta nem ettem és vágyom már egy friss finom démon vérére.*Mondja a nő és ő nem néz meggyőzően hanem cselekszik.* - Ha megölnénk önt akkor lassú kínhalállal halna meg. Sokáig szenvedne.. *Mondja továbbra is és a nő kicsit szorosabban fogja a démon kezeit a háta mögött és nem most nem fogja vissza magát.* - Szóval hol van a kollégánk és mit csinált vele?*Teszi fel a kérdést ő is Jesmon után.. Nem ajánlatos a vámpír nővel foglalkozni aki megtámadná elintézni elég hamar.*
    Mesélő
    Mesélő


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Mesélő Vas. Jún. 02, 2013 9:37 pm

    *Amikor megérzi, hogy már nem igyekszik őt megfojtani senki, gúnyosan elmosolyodik. Tökéletesen tisztában van vele, hogy amíg ki nem adja a férfi búvóhelyét, addig viszonylagos biztonságban van, ezzel együtt viszont azt is tudja, hogy nem fogja tudni túl sokáig húzni a játékot. A kérdések, a vele szemben ülő rebellis ősdémon és a nyakánál szuszogó vámpír egyben azonban mégis sok neki, szóval idegesen sóhajt, és bólint.* - Oké, rendben. Nem halt meg, be van zárva. Ha garantálják, hogy életben maradok, odaviszem magukat *mondja végül rosszkedvűen. Nem örül neki, hogy így elrontották a szórakozását, elvégre minden alkalommal, amikor a befalazott férfire gondol, nevethetnékje támad. Hát, minden esetre most ez van, muszáj lesz elvinnie őket a barlangokhoz, ott meg majd kitalál valamit, amivel kiiktathatja őket...*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jún. 02, 2013 9:50 pm

    *Amint Rilla odalép a férfi mögé, s igencsak fenyegető mozdulatokat tesz, Jesmon vet rá egy szemrehányó pillantást - nem az a célja, hogy halálra ijesszék a szerencsétlent. Azonban úgy tűnik, elég jó taktikának bizonyul, vagy legalábbis nem ártott vele a tervnek, és még verekedés sem tört ki a kocsma közepén, így hát Jesmon sem mond végül semmit.* - Rendben van. Életben marad, amennyiben nem ad okot rá, hogy ez ne így történjen. Azonban ha nem lesz ott... Nos, akkor a maga sorsa rosszabb lesz a halálnál, ezt azt hiszem a kolléganőm nevében is garantálhatom. *Mondja, végig meredt tekintettel figyelve a férfi minden egyes apró mozzanatát. Sejti, hogy nem lesz ilyen egyszerű a helyzet és hogy készül valamire, de egyelőre még nem tudja eldönteni, hogy mire. Nem is igen van választása, minthogy a bérgyilkosra bízza magát. Így hát feláll, s eloldozva a bénító varázslatot, int a férfinek, hogy indulhatnak. Miután előreengedte, Rilla mellé lép, s suttogva, hogy csak ő hallja, megszólal.* - Csak óvatosan. Készül valamire. *Majd, ha a nő megértette, esetleg válaszolt, felzárkózik Dolfurhoz, hiszen nem akar neki esélyt adni a menekülésre, még véletlenül sem. A meggyőzés része megvolt, és Jesmon bízik benne, hogy valóban Sammaelhez fogja őket elvezetni. De vajon milyen állapotban van a Lord? Hiszen hónapok óta ki tudja, milyen körülmények közt raboskodik. Úgy tűnik, az erethonos fiúnak mégiscsak igaza volt.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 02, 2013 10:05 pm

    *Kimondta, hogy Amarilla taktikázik? Ő csak nagyon éhes és véget akar vetni a dolognak. Amit keresnek megtalálják ha nem kapnak megfelelő választ tényleg eldurvul a helyzet. Legalább a kocsma még épségben van, de biztos lehet a nő abban, hogy ki fogják innen tiltani.* - Egy kedves barátom megjegyezte ezt a mondatot: Soha ne bízzál meg egy démonban.. pláne nem ősdémonokban. Lényegtelen, hogy miért.. de én megbízom bennük, de valahol önben még sem kéne megbízni. Életben marad, de akkor is mi garantálja, hogy jó helyre fog minket elvezetni?*Teszi fel a kérdést és elmosolyodik negédesen és sóhajt.* - Ritkán eszek démon vért..az ő vérük erősebb..*Jegyzi meg Jesmon után a dolgokat és nem öli meg még. Ugye elindulnak és azért ő figyeli a férfit.* - Igen biztos. Nagyon remélem, hogy Samnek semmi baja nincs. Jesmon amit előbb mondtam az nem szándékos volt. *Mondja a démonos dologban ő bízik Jesmonban végül is nem hiába ő lett a Cameos házvezetője. Részben.. A másik meg az egyik legjobb barátnőjével van együtt szóval.. Figyeli a férfi minden mozdulatát.* - Egyetlen egy rossz mozdulat és nem fogok jót állni.. még garanciát sem vállalok a férfiét..*Mondja Jesmonnak és már nagyon szeretné látni Samet.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szer. Júl. 24, 2013 6:52 pm

    * A kocsmába egy jó kiállású és mellesleg eléggé egoista srác lép be, rendel magának egy pohár whiskey-t majd leül a sarokba és nézelődik és igazából nagyon semmivel nem foglalkozik, annak ellenére, hogy a tegnapi estéből jött kijózanodni ide, egyáltalán nem úgy néz ki mint aki józanodni akarna. Szóval, most körülnéz a kocsmában, hátha talál valami jó kis városi csajt akit felszedhet. Igen, a nagy nőcsábász újabb "áldoat után kutat. Mindazon által megígérte az öccsének, hogy most már felszed egy barátnőt aki nem csak ilyen futó kaland lesz mint Elinor...*

    Ajánlott tartalom


    Trükkös Rabló - Page 2 Empty Re: Trükkös Rabló

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 6:37 am