Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Kedd Okt. 16, 2012 7:32 pm

    Szeretem a magányt, még akkor is ha egyedül vagyok. (Renard) - Brown

    Szeretem a magányt, még akkor is ha egyedül vagyok. (Renard) - Cornflowerblue

    Szeretem a magányt, még akkor is ha egyedül vagyok. (Renard) - Lightgrey

    Szeretem a magányt, még akkor is ha egyedül vagyok. (Renard) - Lightyellow

    Szeretem a magányt, még akkor is ha egyedül vagyok. (Renard) - Maroon

    Tükröm, tükröm mond meg nékem: melyik szín áll legjobban Evernek?
    Morianna S. Clasqua
    Morianna S. Clasqua
    .::Gyógyító::.
    .::Gyógyító::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Morianna S. Clasqua Kedd Okt. 23, 2012 7:13 pm

    A szeretet a boldogság forrása, és én azt akarom, hogy mindenki boldog legyen, így mindenkit szeretek, feltétel nélkül. - Cadetblue (aláírás)

    A szeretet a boldogság forrása, és én azt akarom, hogy mindenki boldog legyen, így mindenkit szeretek, feltétel nélkül. - Gainsboro (írás)
    Abaddon
    Abaddon
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Abaddon Szer. Okt. 31, 2012 10:32 am

    A boldogságot nem lehet ajándékba kapni,
    Egyetlen titka: adni, mindig csak adni.
    Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet
    És sok-sok önzetlen, tiszta szeretetet. - #D8D1BC


    A boldogságot nem lehet ajándékba kapni,
    Egyetlen titka: adni, mindig csak adni.
    Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet
    És sok-sok önzetlen, tiszta szeretetet. - gainsboro
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Kyle Williams Csüt. Nov. 01, 2012 7:03 pm

    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá." - #ad3815

    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá." -#c49068

    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá." - #1d3d6c
    Jarek Malkova
    Jarek Malkova
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Jarek Malkova Pént. Nov. 02, 2012 2:03 pm

    - Nem… - Köhögés. – Nem a te… hibád. Ne… marcangold maga… magad. – Igyekszik ő összefüggően beszélni, de úgy, hogy a gyomrán átszúrt kard nyílt, vérző sebet hagyott rajta mindkét oldalon, nagyon jól tudják mind a ketten, hogy esélye sincs a túlélésre.
    (...)
    - Sajnálom… Itt… Itt kell hagyjalak – suttogja egyre gyengébben a fiatalabb fiú, mire Milan már semmi másra nem képes, csak arra, hogy rázza a fejét. – Nehogy… Összetörj… Folytasd… A munkát… És mondd meg anyuéknak, hogy szeretem őket… És téged is szeretlek, Mil – motyogja halkan, miközben a mellkasára potyogni kezdenek Milan könnyei. - #e1c6b3


    - Nem… - Köhögés. – Nem a te… hibád. Ne… marcangold maga… magad. – Igyekszik ő összefüggően beszélni, de úgy, hogy a gyomrán átszúrt kard nyílt, vérző sebet hagyott rajta mindkét oldalon, nagyon jól tudják mind a ketten, hogy esélye sincs a túlélésre.
    (...)
    - Sajnálom… Itt… Itt kell hagyjalak – suttogja egyre gyengébben a fiatalabb fiú, mire Milan már semmi másra nem képes, csak arra, hogy rázza a fejét. – Nehogy… Összetörj… Folytasd… A munkát… És mondd meg anyuéknak, hogy szeretem őket… És téged is szeretlek, Mil – motyogja halkan, miközben a mellkasára potyogni kezdenek Milan könnyei. - #4C2D36
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Henrik Dahl Pént. Nov. 02, 2012 4:30 pm

    Van egy régi legenda, amely szerint egy fehér és egy fekete angyal kerülgeti a Földet, és figyelik, hallják, hogy az emberek mit mondanak, gondolnak. Ha valaki jól állítja be magát, jót vár, jót remél, akkor a fehér angyal azt mondja, hogy "úgy legyen". És a fekete angyal köteles erre rámondani, hogy ámen. Ha viszont valaki rosszul állítja be magát, szomorú, keserű, akkor a fekete angyal mondja azt, hogy "úgy legyen". És a fehér angyal köteles rámondani azt, hogy ámen. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a hívő, az optimista, a jóra készülő emberek dolgai általában jobban sikerülnek, mint a keserű, pesszimista és rosszat váró emberekéi. Ez nagyon szép legenda, amely megmaradt bennem. Vigyázni kell, hogy mikor száll el fölöttünk a két angyal. Csakugyan hiszek abban, hogy az egyik legfontosabb dolog a bizalom. - #FCECDA

    Van egy régi legenda, amely szerint egy fehér és egy fekete angyal kerülgeti a Földet, és figyelik, hallják, hogy az emberek mit mondanak, gondolnak. Ha valaki jól állítja be magát, jót vár, jót remél, akkor a fehér angyal azt mondja, hogy "úgy legyen". És a fekete angyal köteles erre rámondani, hogy ámen. Ha viszont valaki rosszul állítja be magát, szomorú, keserű, akkor a fekete angyal mondja azt, hogy "úgy legyen". És a fehér angyal köteles rámondani azt, hogy ámen. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a hívő, az optimista, a jóra készülő emberek dolgai általában jobban sikerülnek, mint a keserű, pesszimista és rosszat váró emberekéi. Ez nagyon szép legenda, amely megmaradt bennem. Vigyázni kell, hogy mikor száll el fölöttünk a két angyal. Csakugyan hiszek abban, hogy az egyik legfontosabb dolog a bizalom. - #222F3B
    Mesélő
    Mesélő


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Mesélő Pént. Nov. 02, 2012 4:51 pm

    Próbapróbapróbapróbapróbapróbapróbapróbapróbapróbapróbapróba

    Ez tetszik. Azt hiszem, megfelel Very Happy Nem túl sötét? Olvasható? Maaajd mindjárt kiderül.

    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Szomb. Nov. 03, 2012 3:18 pm

    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá."- #e2d6bc

    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá." - #f9e5cd


    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá.-#ccae8a"

    "Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá."-#f3f4f8
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 04, 2012 11:03 am

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd. ... DarkSalmon

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd.

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd. ... IndianRed

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd. ... salmon

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd. ... tan

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd. ... Burlywood

    A teafőzés alapja a tea megbecsülése. Csukott szemmel, mélyen szívd be a tea aromáját, majd engedd, hogy egy kép, egy érzés, vagy egy szín elárassza a lelked és az elméd. Minden tea egyedi. Minden tea egyéniség. Egy különlegesen fermentált zöld tea virág illata semmihez sem hasonlíthatóan eléd varázsolni képes a tavaszt, míg egy erősen fermentált vörös tea aszalt gyümölcsös aromájával a nyár végét, és az ősz kezdetét szórhatja eléd. ... RosyBrown
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Nov. 04, 2012 11:05 am

    A rosybrown legyen az írásszín Smile Aláírásnak meg valami fehéreset javasolnék inkább, esetleg oldlace-t vagy wheat-et. De akár a tan is mehet oda, vagy ha a narancsoshoz ragaszkodsz, akkor indianred Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 04, 2012 11:09 am

    Igen a RosyBrown valóban szép szín, és még megy is Gyöngy tollainak színéhez is. Smile Martha nagyon szereti a baglyát. És a teát is. A kettő keveréke meg a RosyBrown. Smile

    Aláírásnak meg az indiánvörös nagyon nagy kedvenc, szóval azt hiszem ez így jó is lesz. Smile


    Caleb Helroy
    Caleb Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Caleb Helroy Vas. Nov. 11, 2012 6:15 pm

    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József


    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József
    Caleb Helroy
    Caleb Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Caleb Helroy Vas. Nov. 11, 2012 6:21 pm

    Az alkotó ember előtt végtelen a tér. De ha tudásunkat nem is használjuk fel feltétlenül újabb alkotásra, akkor is minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.
    Öveges József
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ian Vas. Nov. 18, 2012 4:50 pm


    "Maggie: Kérdezhetek valamit?
    Barnie: Hogyne csak nyugodtan.
    Maggie: Miért veszélyezz így a jelenlétem?
    Barnie: Ezt rosszul látod Maggie.
    Maggie: Miről van szó?
    Barnie: Szeretek távolságot tartani.
    Maggie: Mert már nem akarsz több embert megismerni?
    Barnie: Mondjuk úgy rossz dolgok történtek azokkal akikhez közel kerültem.
    Maggie: Így nehéz boldognak lenni.
    Barnie: Tudom.
    Maggie: Gondolsz arra a fiúra aki meghalt?
    Barnie:Állandóan
    Maggie: Mert nem beszélsz róla sokat.
    Barnie: Mi így viszonyulunk a halálhoz.. lkerülni nem lehet viszont így félvállról vesszük amíg elénk nem áll és akkor térdre rogyunk."




    "Maggie: Kérdezhetek valamit?
    Barnie: Hogyne csak nyugodtan.
    Maggie: Miért veszélyezz így a jelenlétem?
    Barnie: Ezt rosszul látod Maggie.
    Maggie: Miről van szó?
    Barnie: Szeretek távolságot tartani.
    Maggie: Mert már nem akarsz több embert megismerni?
    Barnie: Mondjuk úgy rossz dolgok történtek azokkal akikhez közel kerültem.
    Maggie: Így nehéz boldognak lenni.
    Barnie: Tudom.
    Maggie: Gondolsz arra a fiúra aki meghalt?
    Barnie:Állandóan
    Maggie: Mert nem beszélsz róla sokat.
    Barnie: Mi így viszonyulunk a halálhoz.. lkerülni nem lehet viszont így félvállról vesszük amíg elénk nem áll és akkor térdre rogyunk."
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Patric J. Morgan Vas. Nov. 25, 2012 4:39 pm

    "I'm better alone now... See I'm torn from my mistakes, and I stop believing that I could ever make things change. How much can I take, when I know that it hurts you? How long can I wait, when I can't go on like this anymore?" - #ECE4B3
    Akkor most nézzük ezt úgy, hogy aláírás van, plusz itt több szöveg, végig végig. És nem, nem én fogok szövegelni :'D
    "Nem lehetett tudni, hogy mennyi idő lehet. Az biztos, hogy már jó ideje ott voltam, hogy már jó ideje kínoztak. Persze nehéz lenne azt mondani, hogy ez engem annyira tönkretett volna, noha tény, hogy fizikailag megviselt, de képes voltam elviselni a fájdalmat. Egyébként is túlságosan el voltam foglalva azzal, hogy megtudjam, miért kell annyira Lucifernek Michael. Mint mondtam tehát, nem lehetett követni a percek, órák, napok múlását, hiszen nem csak a cellában, hanem az egész birodalomban állandó volt a sötétség. Ilyen a Pokol. Sötét, hideg, kegyetlen.
    Aznap csak félig-meddig voltam ébren: a vélhetően napok óta tartó szenvedés sok erőt kivett belőlem. Azonban ez nem jelentette azt, hogy arra a napra pihenőt kaphattam: abban a helyzetben nem én voltam a főnök.
    Kicsapódott a cella ajtaja. Két őrdémon lépett be, ugyan azok, akik a kínzásokra is mindig elvittek, úgyhogy a jelenlétüket csak egy rosszkedvű nyögéssel vettem tudomásul. Miközben felrángattak a földről, igyekeztem összeszedni magamat, és felkészülni az újabb, vélhetően órákig tartó szenvedésre. Azonban nagy meglepetésemre az egyikük a vállamra borított egy köpenyt, majd a zárkából kilépve sem arra indultunk meg, mint eddig mindig. Ez persze felkeltette az érdeklődésemet, így útközben minden agysejtemet munkába állítva azon törtem a fejem, hogy mégis hova visznek. Amikor azonban megláttam a hatalmas, díszes ajtót, egyértelművé vált számomra, hogy egyenest az Alvilág fejével lesz szerencsém megismerkedni.
    Nem lehetett kellemesnek mondani a belépőt: alighogy betettem a lábam, az egyik őr a földre lökött, azzal a mordulással, hogy mutassak tiszteletet, majd felrángattak, és úgy lökdöstek Lucifer elé. Soha életemben nem éltem át megszégyenítőbb bánásmódot, mint akkor, ott, a Sátán színe előtt. Gyűlöltem, és azt hiszem, ez volt az, ami miatt nevetve fogadott.
    - Patric James Morgan! Valódi mintapéldánya vagy te a Birodalmamnak – köszöntött vidáman. Fogcsikorgatva néztem vissza rá."
    Ennyi talán már elég lesz ahhoz, hogy rendesen látszódjon ^^"

    Így lesz és kész, 'cause I'm obsessed with the beauty of light yellow+dark blue ><
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Emily Crawford Vas. Dec. 09, 2012 11:47 am

    "Nem tudok létezni. Nem tudok aludni, hónapok óta. De ébren lenni se vagyok képes. Nehezemre esik a levegővétel. Nem tudok enni, folyamatos hányinger kínoz. Dolgozni se tudok. Rettenetesen fáj a fejem. A nyakam. Az ízületeim. A gyomrom. Dobog a fülem. Nincs kedvem semmihez, nem érdekel semmi. Nem látok kiutat. Nem akarom folytatni. Nem vagyok hajlandó, se képes több halálra. Rettenetes már a levegőtlensége a tömegmagánynak." - #9DAB94

    "Az igazi, nagy fájdalomban, az igazi elesés után nem lehet sírni. Csak nézni lehet meredten az ütések zöld foltjait, a lélek véres sebeit és imádkozni lehet a megváltó könnyért. (...) Az igazi könnyek, a fájó, keserű könnyek a szív körül vannak. Ha ki lehet sírni őket, ha sokára is, ha lassan is, megkönnyebbül az ember. A könny elmossa a fájdalmat, lehűti a sebet, elzárja a vérzést... Ha azonban nem lehet, ha csak gyűlnek, keserednek, előbb vagy utóbb beléjük fullad a szív." - #002623
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ragnar Solberg Vas. Dec. 16, 2012 5:01 pm

    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban


    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban


    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban


    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban

    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban


    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban


    Tudom, nem hiszel a sorsban. Nem hiszed, hogy előre meg lehet írva, milyen feladatod van a világon. De az egy dolog, hogy te nem hiszel benne... attól még munkálkodhatnak olyan erők a világon, amelyekről nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róla. Ezt fogadd el, kérlek!
    Dora Craiban
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Jan. 01, 2013 2:12 am

    A buddhistáknak van egy jó kis gyakorlatuk: hétvégenként egy füzetbe felírják, hogy a héten mi hozta ki őket a sodrukból. Mitől féltek, miért haragudtak, min háborodtak fel - csak röviden, emlékeztető szavakban. Egy hónap múltán aztán végignézik a listát, és figyelik magukat, mi az, ami még mindig bántja, felháborítja őket, és mi az, aminek már nincs jelentősége számukra. Azokat kihúzzák. Ilyenkor néha döbbenten látja az ember, hogy milyen marhaságokon izgatta fel magát. Olyasmiken, amiknek napok, hetek elmúltával már semmi jelentőségük sincs. Ilyenformán idővel kirajzolódnak az érzelmileg valóban fontos dolgok. - #835C3B

    A buddhistáknak van egy jó kis gyakorlatuk: hétvégenként egy füzetbe felírják, hogy a héten mi hozta ki őket a sodrukból. Mitől féltek, miért haragudtak, min háborodtak fel - csak röviden, emlékeztető szavakban. Egy hónap múltán aztán végignézik a listát, és figyelik magukat, mi az, ami még mindig bántja, felháborítja őket, és mi az, aminek már nincs jelentősége számukra. Azokat kihúzzák. Ilyenkor néha döbbenten látja az ember, hogy milyen marhaságokon izgatta fel magát. Olyasmiken, amiknek napok, hetek elmúltával már semmi jelentőségük sincs. Ilyenformán idővel kirajzolódnak az érzelmileg valóban fontos dolgok. - #21160F
    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir Szer. Jan. 02, 2013 5:47 pm

    Annak ellenére, hogy mint faj nem vagyunk tökéletesek, sok mindenen képesek vagyunk változtatni a szabadság, a tolerancia, a racionális gondolkodás és mindenekfelett a többi emberrel való törődés által. - #e9dedc

    Annak ellenére, hogy mint faj nem vagyunk tökéletesek, sok mindenen képesek vagyunk változtatni a szabadság, a tolerancia, a racionális gondolkodás és mindenekfelett a többi emberrel való törődés által. - #f5f6f8

    Annak ellenére, hogy mint faj nem vagyunk tökéletesek, sok mindenen képesek vagyunk változtatni a szabadság, a tolerancia, a racionális gondolkodás és mindenekfelett a többi emberrel való törődés által. - #938585

    Annak ellenére, hogy mint faj nem vagyunk tökéletesek, sok mindenen képesek vagyunk változtatni a szabadság, a tolerancia, a racionális gondolkodás és mindenekfelett a többi emberrel való törődés által. - #dca89a

    Annak ellenére, hogy mint faj nem vagyunk tökéletesek, sok mindenen képesek vagyunk változtatni a szabadság, a tolerancia, a racionális gondolkodás és mindenekfelett a többi emberrel való törődés által. - #1b1112

    Annak ellenére, hogy mint faj nem vagyunk tökéletesek, sok mindenen képesek vagyunk változtatni a szabadság, a tolerancia, a racionális gondolkodás és mindenekfelett a többi emberrel való törődés által. - #814834
    Loras M. Merlioth
    Loras M. Merlioth
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Loras M. Merlioth Pént. Jan. 04, 2013 7:32 pm

    Minden rosszban van valami jó. #FF00FF
    Minden rosszban van valami jó. #FFD700
    Minden rosszban van valami jó. #4B0082
    Minden rosszban van valami jó. #4169E1
    Minden rosszban van valami jó. #2E8B57

    Minden rosszban van valami jó. #FFD700
    Minden rosszban van valami jó. #4B0082
    Minden rosszban van valami jó. #4169E1
    Minden rosszban van valami jó. #2E8B57









    Próba-próba. Ezt gondoltam írásnak, és nincs kedvem idézetet keresgélni, viszont írnom kéne, úgyhogy most ezt a módszert választom xD - Jesmon, Lil meg akit szeretnél Razz

    NANANANANA-BATMAN.
    vMinden rosszban van valami jó.
    Aláírás.
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alise Rubenis Vas. Jan. 06, 2013 2:45 pm

    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#9e3543


    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#4d2736


    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#cf2b4d


    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#d8deda


    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#dadfdb


    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#e7d7c7


    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's right, what do you want from me?
    I get the feeling, we're on to something, I say "jump" and you start jumping.
    Can ya say "Hey"? Can ya say "Oh"? That's that, now what do you want from me? =#ac665a

    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Kedd Jan. 08, 2013 5:34 pm

    A földi élet történetében kizárólag az emberiség rendelkezik azzal a különleges képességgel, hogy újjá tudja építeni saját világát - ugyanakkor ez is tudja pusztítani azt. - #eeeac5

    A földi élet történetében kizárólag az emberiség rendelkezik azzal a különleges képességgel, hogy újjá tudja építeni saját világát - ugyanakkor ez is tudja pusztítani azt. - #e9debe

    A földi élet történetében kizárólag az emberiség rendelkezik azzal a különleges képességgel, hogy újjá tudja építeni saját világát - ugyanakkor ez is tudja pusztítani azt. - #97927f

    A földi élet történetében kizárólag az emberiség rendelkezik azzal a különleges képességgel, hogy újjá tudja építeni saját világát - ugyanakkor ez is tudja pusztítani azt. - #4a2e22

    A földi élet történetében kizárólag az emberiség rendelkezik azzal a különleges képességgel, hogy újjá tudja építeni saját világát - ugyanakkor ez is tudja pusztítani azt. - #0c0b09
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 10, 2013 5:24 pm

    Hosszú időbe telik, mire az ember igaz barátjának mondhat valakit, a bizalom pedig csak lépésről lépésre alakul ki.- #3a0b1b

    Hosszú időbe telik, mire az ember igaz barátjának mondhat valakit, a bizalom pedig csak lépésről lépésre alakul ki.- #7f1523

    Hosszú időbe telik, mire az ember igaz barátjának mondhat valakit, a bizalom pedig csak lépésről lépésre alakul ki.- #98272b

    Hosszú időbe telik, mire az ember igaz barátjának mondhat valakit, a bizalom pedig csak lépésről lépésre alakul ki.- #842f34

    Hosszú időbe telik, mire az ember igaz barátjának mondhat valakit, a bizalom pedig csak lépésről lépésre alakul ki.- #8c3e3e
    Barbara Decker
    Barbara Decker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Barbara Decker Szomb. Jan. 19, 2013 4:50 pm

    Don't criticize someone's OTP. If they kill you, it's your fault. - #CCE0D0

    Don't criticize someone's OTP. If they kill you, it's your fault. - #8BA688
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Jan. 20, 2013 7:40 pm

    Éééés annak örömére, hogy végre hajlandó normális életjelet adni magáról az angyalom, megnézem, hogy milyen a színkódja az aláírással.:"D

    Ajánlott tartalom


    HTML kódok - Page 8 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 7:08 am