Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Márc. 04, 2012 12:57 pm

    És íííme, itt van Réka Very Happy


    Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

    Sötét és szomorú,
    ahogy kilépsz az álmokból,
    meglátod a rút valóságot.
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    -ghostwhite



    Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

    Sötét és szomorú,
    ahogy kilépsz az álmokból,
    meglátod a rút valóságot.
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - floralwhite



    Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

    Sötét és szomorú,
    ahogy kilépsz az álmokból,
    meglátod a rút valóságot.
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - papayawhip



    Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

    Sötét és szomorú,
    ahogy kilépsz az álmokból,
    meglátod a rút valóságot.
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - white



    Szép az élet,
    szép a világ,
    aztán nyisd ki szemed,
    láss csodát,
    így már mindjárt más...

    Sötét és szomorú,
    ahogy kilépsz az álmokból,
    meglátod a rút valóságot.
    És nincs visszaút,
    ez nem csak egy álom.
    - wheat


    Esetleg más szín? ^^"
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Vas. Márc. 04, 2012 3:40 pm

    Szerintem próbálj ki egy ghostwhite és papayawhip kombót ^^
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Márc. 04, 2012 7:46 pm

    Igen, úgy lesz, hogy az írás papayawhip, az aláírás pedig ghostwhite lesz. Köszi Very Happy
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 11:54 am

    "Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Beige

    "Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Oldlace

    "Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Ivory

    "Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - Cornsilk

    "Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé." - PapayaWhip

    Valaki nem tudok dönteni ><"
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 8:55 pm

    Szerintem legyen Beige és Ivory Smile

    Na de, elkészült Birgitte drága is Very Happy Tudom-tudom, karigyáros vagyok, de ő kellett és majd Aina is, meg had ne soroljam :'DD XD

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Black

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Cadetblue

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Darkgray

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Dimgray

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Gray

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Slategray

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Gainsboro

    Lusta vagyok idézetet keresni, szóval csak írok ide valamit Razz - Silver

    Szerintetek? ^^"
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Hétf. Márc. 05, 2012 8:57 pm

    Szerintem slategray írás meg darkgray vagy gray aláírás Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 8:59 pm

    Meg is van Very Happy Az írás az Darkgray lesz, az aláírása pedig majd Dimgray lesz. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 9:01 pm

    Mondjuk ja, illik a rózsához a slategray, de nem baj, a darkgray rövidebb és könnyebben megjegyezhető xD Razz Köszi Sammy Very Happy *.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Hétf. Márc. 05, 2012 9:19 pm

    Réka, akkor képzeld el hogy én hogyan jegyeztem meg a lightslategray-t. XP Amúgy egyet értek Sammy színkombinációjával.Very Happy
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Hétf. Márc. 12, 2012 6:40 pm

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. -aliceblue

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - azure

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. -cornsilk

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - darkgray

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - dimgray

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - lightgray

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - silver

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - snow

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - white

    Kiváltságból arrogancia lesz. Az arrogancia pedig az igazságtalanság melegágya. Ebből csíráznak ki a romlás magjai. - whitesmoke

    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Horváth Réka Hétf. Márc. 12, 2012 6:58 pm

    Daaaan, Daaaan, Daaaan *-*
    Szerintem legyen Aliceblue és legyen mondjuk Dimgray.
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Hétf. Márc. 12, 2012 9:26 pm

    Szín kéne az én drágámnak, esetleg ötlet, tanács emberek? ^^"

    Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Azure

    Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Black

    Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Crimson

    Lassan 1500 éves arkangyal, aki kissé, perverz, de kedves és segítőkész teremtés. Az iskolában pszichológusi szerepet tölt be, bár igazából kettős kémként érkezett az iskolába. A fentieknek kémkedik, közben pedig az ő tudtuk nélkül Tylát segíti. Az iskolában kis részben azért is jött, mivel nlhány rokona is itt tartózkodik és legalább akkor majd őket is szemmel tudja tartani és persze élvezhetik a társaságát. - Silver
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Hétf. Márc. 12, 2012 9:42 pm

    Na szóval, az írás Crimson lesz, az aláírás pedig majd Azure lesz Very Happy
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Szer. Márc. 14, 2012 4:23 pm

    Tudom, némi késéssel, de jelezném, hogy szerintem az azure+silver kombó jobban nézne ki Smile
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lily Hollow Pént. Márc. 16, 2012 12:34 pm

    És IGEN, megint karaktert cseréltem. És IGEN, le kéne már ütnie valakinek :'D Csak Bells drágám képét sajnálom ><

    Hogyan fonjuk újra a régi élet fonalát? Hogyan folytatod tovább, ha a szíved mélyén kezded megérteni, hogy nincs már visszaút? Vannak dolgok, amiket az idő sem képes helyrehozni, olyan túlságosan mély sebek, amelyek hatalmukba kerítenek.
    Ha tehetném, minden régi sebed begyógyítanám. Lecsókolnám ajkadról a félelmet és remegést. De helyette csak csendben remélem, hogy ez a fél szív itt bennem kiegészít benned valamit. - oldlace


    Hogyan fonjuk újra a régi élet fonalát? Hogyan folytatod tovább, ha a szíved mélyén kezded megérteni, hogy nincs már visszaút? Vannak dolgok, amiket az idő sem képes helyrehozni, olyan túlságosan mély sebek, amelyek hatalmukba kerítenek.
    Ha tehetném, minden régi sebed begyógyítanám. Lecsókolnám ajkadról a félelmet és remegést. De helyette csak csendben remélem, hogy ez a fél szív itt bennem kiegészít benned valamit. - wheat
    Ian
    Ian
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ian Szomb. Márc. 17, 2012 5:34 pm

    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - FloralWhite
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Tan
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Ivory
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Burlywood
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -snow
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -Rosybrown
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD - Seashell
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -antiquewhite
    próbapróba
    Próba Próba Próba.. Igen új kari.. XD -antiquewhite



    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 24, 2012 11:08 am

    "Az életem minden pillanata előre megtervezett sorozatokból áll, de néha muszáj kockáztatni!"
    "Az életem minden pillanata előre megtervezett sorozatokból áll, de néha muszáj kockáztatni!"

    Igen megint én eddig bírtam üssetek le ><"


    A hozzászólást Wallace Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 24, 2012 11:14 am-kor.
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Gabriel Dvorak Szomb. Márc. 24, 2012 11:10 am

    Segítttsssééég a kis látnokomnak kellene valami szín.^^" Már meg van.^^"

    Mindenki saját történettel születik, amit meg kell járnia, és az álmait meg kell valósítania. Ezért van a lét. Aki menekül ettől, attól elvétetik a lehetőség. Aki küzd ezért, az mindent megtalál. - aliceblue

    Mindenki saját történettel születik, amit meg kell járnia, és az álmait meg kell valósítania. Ezért van a lét. Aki menekül ettől, attól elvétetik a lehetőség. Aki küzd ezért, az mindent megtalál. - rosybrown

    avatar
    Rebecca váltó


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Rebecca váltó Szomb. Márc. 31, 2012 8:12 pm

    Drága pszichopatámnak kéne szín...

    Az épelméjűek is átélik néhányszor azt a mentális kínt, amikor az elmében megtelepedő sötét érzület elrákosodik. Különösen a gyűlölet karcinogén. Burjánzása következtében az ember semmi egyébre nem bír gondolni, csupán a sérelmére, éjjel-nappal annak megtorlásán agyal. Többek szerint ez a lelkiállapot váltja ki szervi betegségeinket, ezekkel idézzük magunkra a nyavalyákat. A higiénikus lelkületűek hamar kilábalnak e mocsárból, sőt: koruk, értelmi-érzelmi fejlettségük előrehaladtával többé bele se gázolnak. A bomlottak képtelenek szabadulni, mind mélyebbre taposnak gyűlölségeik feneketlen iszapjában. - darksalmon

    Az épelméjűek is átélik néhányszor azt a mentális kínt, amikor az elmében megtelepedő sötét érzület elrákosodik. Különösen a gyűlölet karcinogén. Burjánzása következtében az ember semmi egyébre nem bír gondolni, csupán a sérelmére, éjjel-nappal annak megtorlásán agyal. Többek szerint ez a lelkiállapot váltja ki szervi betegségeinket, ezekkel idézzük magunkra a nyavalyákat. A higiénikus lelkületűek hamar kilábalnak e mocsárból, sőt: koruk, értelmi-érzelmi fejlettségük előrehaladtával többé bele se gázolnak. A bomlottak képtelenek szabadulni, mind mélyebbre taposnak gyűlölségeik feneketlen iszapjában. - lightslategray
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Teylyn Draed Vas. Ápr. 01, 2012 8:15 pm

    Szín kellene...

    Ez a világ tele van összetört dolgokkal: összetört szívekkel és kerékbe tört ígéretekkel, megtört emberekkel. És nagyon törékeny az egész szerkezet: egy üreges világ, ahol a múlt átszűrődik a jelenbe, ahol a vérontás miatti bűntudat súlya és a többi régvolt bűn miatt az életek összeroskadnak, és a gyerekek kénytelenek apáik maradványaival együtt heverni a rákövetkező idők összegubancolódott roncsai közt. - skyblue

    Ez a világ tele van összetört dolgokkal: összetört szívekkel és kerékbe tört ígéretekkel, megtört emberekkel. És nagyon törékeny az egész szerkezet: egy üreges világ, ahol a múlt átszűrődik a jelenbe, ahol a vérontás miatti bűntudat súlya és a többi régvolt bűn miatt az életek összeroskadnak, és a gyerekek kénytelenek apáik maradványaival együtt heverni a rákövetkező idők összegubancolódott roncsai közt. - deepskyblue
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Amarilla Darwin Hétf. Ápr. 02, 2012 6:43 pm

    Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb... - darksalmon


    Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb...- Sienna



    Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb...- Sandybrown


    Tartsd közelebb a barátodat. De az ellenségedet még közelebb... - BlanchedAlmond
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Elliot Herondale Kedd Ápr. 03, 2012 8:59 pm

    Khm.>< Én sem bírtam tovább...

    A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - blanchedalmond

    A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - bisque

    A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - cornsilk

    A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - lightgray

    A csendes emberek mindig figyelő emberek. A hallgató emberek mindig többet hallanak meg, mint a saját hangjuktól mámorosak. - darkgray

    Cornsilk és lightgray lesz szerintem.^^"
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Patric J. Morgan Szer. Ápr. 04, 2012 11:21 pm

    Csekkoljuk, hogy még mindig ugyanolyan jól áll-e ez a szín Patric drágámnak... Igazából inkább az aláírás miatt nézem meg, mert őszintén szólva arra nem emlékszem, szóval azt kénytelen leszek újra megnézni, és ha nem jó ehhez a fórumhoz a gray - mert szerintem nem lesz az -, akkor másik színt keresni. De azért optimista vagyok, szóval először lecsekkolom ezt a mediumseagreen+gray párosítást.

    És igeeeen, még mindig jó Very Happy Szóval maradok ^^
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 8:02 am

    Pat *________________________________________* Amúgy Sammy, te is mázlista vagy. Razz Ahogy én Tyla írásával, úgy te Patnek az írásával+aláírásával.:'D Ehhez a képhez amúgy nem tudnék más színeket elképzelni.Very Happy
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Matthew Chancellor Vas. Ápr. 08, 2012 8:08 pm

    Azt mondják, az ember megbánja a bűneit, ha megöregszik. Ez maszlag. Én ugyan nem bánom meg a bűneimet (...), valamennyit elkövettem... az összes régi, jó bűnöket! Csaltam, loptam és hazudtam... - slategray

    Azt mondják, az ember megbánja a bűneit, ha megöregszik. Ez maszlag. Én ugyan nem bánom meg a bűneimet (...), valamennyit elkövettem... az összes régi, jó bűnöket! Csaltam, loptam és hazudtam... -#111A26

    Meg is van.Very Happy Köszönöm a segítséget.^^

    Ajánlott tartalom


    HTML kódok - Page 3 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 5:57 pm