Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+34
Charlotte Devon
Sadie Elena Montgomery
Lasse Fält
Catherina C. Williams
Soranne Whitholle
Esteron Baltazaar
Eliana De Lucia
Morten Toov
Atanas A. WIlliams
Nicole Brise
Bianca D. McCarthy
Park Min Lee
Selina Crow
Nathaniel Jenkins
Henrik Dahl
Christopher Acerlot
Roderica D'rayn
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Horváth Réka
Delia
Isobel Campbell
Zentai Márk
Médium
Liliya Antonov
Victoria Jones
Gaweł Pawlak
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Richard A. Wallmart
Rebecca váltó
Raphael Walsworth
Lucien du Bois
38 posters

    Tó és stégek

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 04, 2014 8:55 pm

    * Mikor felnevet és közben közli hol van úgy érzem magam mintha elvörösödtem volna. Pedig semmi ilyen nem történt és mellette nagyon megtetszik a mosolya és a nevetése.* - De jó neked, legalább nem kellett megküzdened az ősök akaratával. * mondom csak úgy magam elé,aztán elgondolkozom a további folytatáson. Ám Dolly hamar megoldja a helyzetet és egy verset kér tőlem. * - Most épp nincs nálam, de hamar írhatok egyet, várj egy picit. * mondom neki és a füzet hátuljából kitépek egy lapot tollat húzok elő és elkezdek írni szépen sorjában egymás után. A vers pedig valahogy így szól:

    Dobok peregnek, s a harsona zendül,
    a csendnek hangja messzire eltűnt.
    Én azonban jobban kedvelem a csendet,
    ahol meghúzhatom magam egy keveset.
    Aztán ahogy lassan elvonul mellettem
    sok-sok ezer ember visszakapom a csendem.

    Újra folytatom az írást, s a sírást.
    Kiöntöm a versbe bánatom,
    s kesergek, hogy többé nem láthatom.
    De életem és utam visz tovább,
    szóval nem állhatok itt meg kedves barát.
    Majd egyszer még biztos találkozunk,
    de addigra mások leszünk, megváltozunk.

    ezek után odaadom neki a lapot és fényt is szolgáltatok, hogy könnyen elolvashassa a verset.* - Megtarthatod ha szeretnéd. Nagyon sokat írtam már. Kilencedikes korom óta írok verseket és azóta egyre jobb vagyok. Tavaly megnyertem az országos versíró versenyt. * mondom s közben egy kicsit büszke vagyok magamra ez az eddigi legjobb eredményem és az előtt és azóta se sikerült ilyen jó eredményt elérnem.*
    Dolly Loudy
    Dolly Loudy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Dolly Loudy Szer. Jún. 04, 2014 9:01 pm

    * - Wow, hát ez fantasztikus! * mosolyogtam és átfutottam még egyszer a versen. * - Gratulálok az eredményedhez, én sosem tudnék ilyet írni. Egyszer megmutathatnád a többit is. * mondtam és hátradőltem. Néztem az eget és közben az előbb olvasott sorok jártak az eszemben. *
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 04, 2014 9:22 pm

    * Mikor a lány megdicséri a versem elmosolyodok. * - Köszönöm a dicséretet, pedig nem érzem olyan nagyon jónak. * mondom a lánynak és tényleg így van ennél én sokkal jobbakat is szoktam írni, de most nem jött össze talán a fáradtság vagy az, hogy nagyon megakartam felelni a lánynak. Nem tudom. * - Majd ha legközelebb találkozunk megmutatom. Megígérem. * és ezt teljesen komolyan gondolom, mert amit megígérek azt be is tartom, történjék bármi, akkor is betartom. Mert ilyen vagyok. Van aki szerint jó van aki szerint rossz szokásom. Nem tudom én még nem döntöttem róla. * - Te még nem is mondtad el mivel foglalkozol, hogy mi a hobbid. * jut eszembe és felé fordulok és végig nézek rajta amint így fekszik mellettem tökéletes alakja van még így is látszik. Pedig már eléggé sötét van és eléggé rosszak a látási viszonyok és minden, de még így is látom a tökéletes alakját amit a fejembe is vések. Mostantól az ő alakját is bármikor fel tudom venni ha szeretném. * - Mutassak valamit? Én képes vagyok bármilyen állattá vagy emberré átalakulni. Akár olyan is tudok lenni mint te. * Mondom neki és ha beleegyezik akkor át is alakulok olyanná mint ő, maximum csak a ruhákról lehet megkülönböztetni őket másról nem. * - Vélemény? Elég jól hasonlítok hozzád? * kérdezem meg tőle természetesen a ő hangján. Ha már egyszer olyan lettem mint ő.*
    Dolly Loudy
    Dolly Loudy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Dolly Loudy Szer. Jún. 04, 2014 9:46 pm

    *Felnyerítettem, amikor megláttam magam. * - Ezt hogy csináltad? * kérdeztem hangosan nevetve. Vicces és egyben abszurd is volt magamat látni élőben. Elgondolkoztam a kérdésén, hogy mi is a hobbim. Hirtelen nem jutott eszembe túl sok minden. * - Igazából még nem találtam rá a hobbimra. De legjobban sétálni szeretek. Nem tudom, hogy az hobbinak minősül e. Ez a táj még úgyis felfedezésre vár a részemről. Egyre jobban tetszik Fyron. Remélem, nem fogok büntetést kapni, amiért ilyen későn kijöttem ide. *
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 04, 2014 9:56 pm

    - Bármivé át tudok alakulni ez egy faji adottságom, Nixe vagyok és ez is hozzá tartozik a képességeimhez, a gondolat olvasás és a gondolat módosítás mellett. * mondom neki és csak mosolygok.* - Hát végül is nevezhető hobbinak. HA gondolod körbe tudlak vezetni majd és megmutatni a legszebb helyeket. De persze órákról nem lehet lógni és nemsokára kezdődnek a vizsgák bár téged mivel most jöttél gondolom ezek nem érintenek. De majd jövőre szombatonként a főtantárgyakra kötelező lesz bejárni és ezekből is lesznek a vizsgák az évközben tanultakból. * mondom neki így iskola ügyileg a dolgokat.* - Azt tudod, hogy milyen órák vannak? * kérdezem meg tőle és még mindig az ő alakját viselem. Egészen kényelmesen érzem magam a bőrében, majd egy macskává alakulok és odasimulok hozzá mintha csak egy kis simogatást szeretnék kérni tőle. Majd ha megkaptam a simogatást akkor vissza alakulok a saját testembe.* - Hát ha elkapnak akkor kapunk büntetést, de ha nem akkor nem. * mosolyodom el és visszafekszem a hátamra. Tökéletesen jó napom volt ma és a végére még ez a beszélgetés fergetegessé tette a napot.*
    Dolly Loudy
    Dolly Loudy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Dolly Loudy Szer. Jún. 04, 2014 10:07 pm

    * - Igazán hasznos képességnek tűnik. Ha netán egy madárrá alakulsz át, tudsz is repülni? * érdeklődtem kíváncsian. Nem igazán voltam még tisztában a fajokkal, hogy hány van, és mire képesek. Otthon mi többnyire az átlag emberek viselkedését és gondolkodását sajátítottuk el. Persze nem elfeledve a valódi mivoltunkat. Megsimogattam a macsekot és ránéztem. * - Nagyon örülnék, ha körbevezetnél. Legalább nem fogok eltévedni és még a társaságom is jó lesz. Egyébként milyen büntetéseket szokott kapni az, aki lebukik? Emiatt még nem csapnak ki, igaz? *
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 04, 2014 10:16 pm

    - Igen akkor repülni is tudok. Megmutassam? * Azzal egy apró kicsi kis rigóvá válok teszek egy kört a feje fölött majd a vállára helyezkedem, de nem sokáig mert nem szeretek annyira madár lenni, így hát leröppenek mellé és visszaalakulok.* - Örülök neki és legalább nekem is jó társaságom lesz. Amiatt meg ne aggódj nem fognak kicsapni a suliból. Bár Helar professzor eléggé szigorú szokott lenni a házába tartozó diákokkal, de kicsapni nem fognak, attól ne félj, maximum írnod kell valami esszét neki. Helarnak az a kedvenc büntető feladata. * mesélem a lánynak, és igen tökéletesen tudom, helar mit szokott felróni büntetés képp, mert már én is kaptam tőle, akármennyire is nem tehettem róla. Valamiért nem csíp engem, csak sajnos nem tudom miért, de ez van ezt nem kell tudnia az új lánynak. * - Szóval ne aggódj kicsapni nem fognak. De ha már itt tartunk lassan el kéne indulnunk befelé mert holnap nem fogunk tudni felkelni. * mondom a lánynak és lassacskán felkászálódok kényelmesen elfeküdt pozíciómból. *

    Ajánlott tartalom


    Tó és stégek - Page 11 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 10:13 pm