Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Joyce Fleming
Gyakorló mesélő
6 posters

    Halloween city

    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city - Page 3 Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Csüt. Okt. 31, 2013 7:40 pm

    Miután kitöröm a fickó nyakát, valaki elkezd ordibálni, de addigra már megint egy lábszárcsonton rágódom. Amikor az összeesett testből valami fekete cucc száll fel, és elkezd magyarázni, hogy honnan tudtam, hogy benne volt, és, hogy megakadályoztam a bosszúját. Egyszerűen csak megvonom a vállamat.
    - Tudta a f*szom. Csak mondták, hogy meg kell ölni a polgármestert.
    Válaszolok rá pár pillanatra kivéve a számból a csontot, majd ismét megvonva a vállamat. Aztán pár gyors harapással átharapom a csontot, bár valójában nem eszem meg, csak hagyom a földre hullani, valahogy mégis jóérzést kelt bennem.
    - Ilyet. Ez sem ismer még...
    Vetem oda a többieknek, miközben az eltűnő feketeség irányába mutatok ahol volt. Végül elkezdek fütyörészni, és egy rövid dallam után megszólalok.
    - Don't worry be happy.
    És folytatódik a fütyülés, mire átkerülünk az iskolába, csak egyszerűen ezt folytatva elindulok, mintha mi sem történt volna.
    Dobókocka
    Dobókocka


    Halloween city - Page 3 Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Dobókocka Csüt. Okt. 31, 2013 7:40 pm

    The member 'Ezio Nazzaro' has done the following action : Dices roll

    'Tízoldalú kocka' :
    Halloween city - Page 3 11024254137_www.kepfeltoltes.hu_
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Halloween city - Page 3 Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Csüt. Okt. 31, 2013 7:53 pm



    Én köszönöm mindenkinek, hogy itt volt igen a magyarázat hiányzott belőle, de majd legközelebb figyelek arra is. Aztán majd akkor jobb lesz.

    Andrew: Visszatérő harcos ( egyszerű tárgy )
    Márk: Mérgező pengék (egyszerű tárgy)
    Joyce: lélekkard (misztikus tárgy)
    Ezio: csonttáncoltatót (különleges tárgy)

    // köszönöm az engedély Sam //

    Ajánlott tartalom


    Halloween city - Page 3 Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 6:02 am