Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Joyce Fleming
Gyakorló mesélő
6 posters

    Halloween city

    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Halloween city Empty Halloween city

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Csüt. Okt. 31, 2013 1:02 pm

    * Egyes diákok annyit vehetnek észre, hogy az éjszaka folyamán eltűntek társaik és nincsenek sehol a szigeten, ugyanis akik eltűntek egy különös varázslat révén halloween citybe kerültek át. Ahol mindenféle halloween-i szörnyek élnek. A csontvázaktól elkezdve, a szellemeken át egészen a tökfejű lényekig megtalálható minden, még boszorkányok és varázslók is. A diákok, ha felébrednek, különböző házakban és különböző ágyakban találhatják magukat és ha kijönnek onnan és sétálgatnak észrevehetik, hogy mindenki nagyon izgatott és egyben nagyon fél valamitől. Hogy mitől? Ha valaki megkérdezné egy városlakótól ezt csak lehordaná, hogy ilyenről nem tudsz? és tovább sétálna. Szóval a diákok egyenlőre teljesen tanácstalanok lehetnek miért kerültek ide.*

    // ide kell majd írni az első hsz-t a karitok már reggel itt ébredt szóval úgy kell írni. Fél négykor mindenkit várok a mesére //
    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Joyce Fleming Csüt. Okt. 31, 2013 1:50 pm

    *Joyce ma a szokásosnál is felpaprikázott hangulatban ébredt. Nem csak az húzta fel, hogy előző este Isobel be akarta öltöztetni valami hülye jelmezbe, hanem az is rátett egy lapáttal, hogy nem a saját ágyában ébredt. El lehet képzelni a démon lány félkómás fejét, amikor felül az ágyban, és laposakat pislogva körül néz, aztán mikor beazonosítja, hogy ő nem a sylorinás lányhálóban van, azonnal felpattan, és gyanúsan körbesandít. Szerencséje, hogy ruhástul-fegyverestül szokott lefeküdni aludni, mert irtóra paranoiás, és most az egyszer tényleg hasznát vette ennek a hülye szokásának. Első dolga, hogy átkutatja a szobát, hátha talál valami érdekeset, vagy használhatót, majd kikémlel az ablakon, és megpróbálja felmérni a helyzetet. Ezután kioson a szobából, előhúzza a bakancsába rejtett egyik pengét, és óvatosan felderíti a házat is. Ha talál ott valakit először is kérdőre vonja, hogy mégis mit keres nála, és hogy volt képük őt elrabolni, majd áttér arra, hogy mi ez a hely, és… Hát ha akad ott valaki egyáltalán, és nem hajlandó felelni neki, akkor az a minimum Joyce-nál, hogy kipeckeli a száját. Ha nincs ott senki, akkor kimerészkedik az utcára, és az utcákon bolyongva próbál valami támpontot keresni, hogy mégis hová a francba kerül. Nem, nem kérdez meg senkit, mert az ő vallatási szokásai nem túlzottan célra vezetőek tömegben. De attól függetlenül a pengét még mindig a kezében szorongatja, mint egy elmebeteg, és igazából nyugodt szívvel képes lenne bárkit megölni vele. Joyce annyira beteg, hogy vélhetően még egy szemöldökcsipesszel is képes lenne gyilkolni. Visszakanyarodva a történésekhez: a démon feszülten járja és járja az utcákat, minden apró rezdülésre felfigyel, és próbálja a beszélgetésekből kivenni, hogy mi folyik itt. Az biztos, hogy ha meg tud valami konkrétumot, és kideríti, hogy mégis miért van itt és ki által az az illető nagyon pórul fog járni.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Okt. 31, 2013 3:30 pm

    *Ma amikor felébredt különösen érezte magát.  Nem egyáltalán nem ébredt fel a zenére és nem hallotta meg Alexander káromkodását. Ami egy jó pont, de megdörzsölte a szemeit és nem tudja azt hova tenni hol van. Márknak a szokásos kócos haja és fekete cuccban van persze még mindig nem tért magához, szóval fel ébredt reggel és körbe nézett először pislogott és amikor észhez tért elkiabálta magát.* – Mi a fene hol vagyunk!?*Pislog kettőt és szellemektől nem fél, de azért jó lenne tudni azt, hogyan került ide. Domit meg Alexet nem találja sehol sem ők valószínűleg nem jöttek ide és persze azért aggódik ám. Jó lenne kitalálni, hogy mi a fene az egyik városlakóhoz oda ment és érdeklődni kezdett, hogy merre vannak a hely nevét, meg mi történt. *~Halloween.. na ezért nem akartam Fyronba jönni..~*Gondolkozik tovább majd úgy döntött végül is hogy vissza megy oda ahol felébredt és a falnak támaszkodva ül a földön és gondolkozik.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Csüt. Okt. 31, 2013 3:42 pm

    Enyhe szédüléssel sikerül magamhoz térnem egy ágyban, ami kissé meglepő számomra, mivel előző éjjel elmentem én is iszogatni, és megmertem volna esküdni rá, hogy a zuhany alatt aludtam el. Ahogy hirtelen felülők, ugyan olyan sebességgel már csapódok is a padlónak, hála a szédülésnek, sikerült kapásból lefordulnom az ágyról. Ezt követően már jóval óvatosabban, és lassabban kezdek el feltápászkodni, hogy aztán egy hosszas, és folyamatos szidást elmotyogva magam sem tudom, hogy kinek az édesanyjáról, kitámolyogjak egészen az ajtóig. Lehet, hogy durvább volt az amit ittam, mint gondoltam, mert, hogy nem ismerem fel ezt a helyet az száz százalék. Amikor kilépek az ajtón, mit feltárok magam előtt egy kilincsre történő csapással, mi után persze elsőre nem nyílt ki. Így egy több lépcsős módszert voltam hajlandó használni.
    - Hogy az a jó édes k**** anyád.
    Megjegyzéssel pár lépést hátra tettem, majd kis nekifutást is beleadva, habár valójában ennek semmi értelme farkasi mivoltomnak hála, hamar nekicsapódok az ajtónak mire az úgy ahogy van kiszakad helyéről. Mikor visszanézek rá, megvakarom tarkómat.
    - Ja. Befelé nyílt.
    Hamar megvonom vállamat, és kicsit még fejemet fogva a szédülés miatt, elindulok előre, nem is figyelve, hogy hova, vagy, hogy hol megyek. Egészen addig, míg neki nem megyek egy csontváznak, ami zörögve terül el, majd elkezd szidni, és tovább is indul. Mármint indulna, ha tehetné, de nem hagyom, hogy olyan gyorsan szedje a lábát, ezért én is felszedem az egyik lábszárcsontját, és kicsit megszaglászva, hamar elkezdek rajta rágódni.
    - Nem if roff.
    Tűnődők el miközben szemmel láthatóan jó szájízzel rágcsálom a csontot, minek élvezését egyedül gazdája zavarja meg, amikor ismét rám kiált. Persze, ehhez is van mit hozzátennem, és hamar koponyán vágom a lábszárcsonttal.
    - Ejnye ne rugdosd magad. Különben is. Ha tovább zörögsz itt nekem eláslak későbbre.
    Kezdek el szövegelni neki, miközben folyamatos ütlegelés alatt tartom koponyáját saját lábszárával, aztán otthagyva a szerencsétlen csontkupacot tovább indulok nézelődni. Nem tudom, hogy mi lehet itt. De, az biztos, hogy farkasi énemnek tetszik pár itteni alak. Kis tűnődés után, hogy rájöjjek hogyan kerültem ide, nyugtázom annyival magamban, hogy majd kiderül. Ezért csak elkezdek forgolódni, továbbra is a csontot rágva.
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Csüt. Okt. 31, 2013 3:55 pm


    Joyce: * A lány a házba nem talál senkit szóval senkit nem tud bántani viszont az utcára kimenve azt veheti észre, hogy egy furcsa alak követi őt. Mintha azt firtatná ő mit csinál, nem megy oda hozzá, még csak a közelébe se megy, csak folyamatosan követi és a lány számára csak elmosódó foltként látszódó sebességgel mozog egyik rejtekhelyéről a másikig. De ezt leszámítva semmi furcsaság nem történik körülötte.*
    Márk: *Mikor elkiabálja, hogy hol vannak hirtelen leereszkedik mellé valaki és megszólal.* Halloween cityben vagy. És ahogy elnézem te nem idevalósi vagy. Ki vagy te? * kérdezi meg a sráctól suttogó és kissé vérfagyasztó hangon. Miközben továbbra is pár centiméterrel a föl fölött lebeg.*
    Ezio: * Bár a srác több mindent se vesz észre, de csak kijut a városba, ahol egyből összetűzésbe is kerül egy csontváz járókelővel akinek lábszárcsonjával jut tovább, azonban amikor már elhagyta a lábszár gazdáját a csont hirtelen eltörik a szájában és egy papír hullik ki. Amin ez áll. Gyere a régi színház melletti sikátorhoz. Egy ismeretlen idegen. Szóval a srác direkt futott neki a csontváznak mert a csontváz egy üzenet kézbesítő volt. Az üzenet pedig megérkezett a fiúhoz a kérdés az, hogy elfogadja e az üzenetben álló meghívást.*
    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Joyce Fleming Csüt. Okt. 31, 2013 4:03 pm

    *Hamar észreveszi, hogy követik, lényegében nem annyira hülye ő, ráadásul egy bérgyilkos-ivadék féle is, szóval azért nem lehet olyan hülye, hogy ne vegyen észre egy fura alakot. Lényegében most ő a célpont, és eddig a második oldalon állt, így nagyjából tud a másik fejével gondolkozni. Vagyis hát, inkább annak az ellenkezőjét csinálja, amit a saját áldozatai szoktak. Megáll egy széles utca kellős közepén, és lassan körbefordul. A pengét még mindig a kezében szorongatja, de még vár. Nem akarja elsietni a dolgokat. Az első dolga ugyanis az, hogy kiderítse hol van, és mit akarnak tőle. Meg hogy egyáltalán minek van itt. Újra és újra felmérni a környezetét, majd felsóhajt, és elkiáltja magát.* - Jól van! Gyere elő! Nem vagyok egy fogyatékos, szóval tudni akarom, hogy mi a francot akarsz tőlem! Ha nem jössz elő magadtól, akkor kénytelen leszek levadászni téged! És szólok, hogy ha én valakit élve felkoncolok, akkor az nagyon csúnya látvány! És eléggé fájdalmas! Szóval mit akarsz? Mi legyen? *Széttárja a karjait beszéd közben, és közben tovább agyal a következő lépésén. Az biztos, hogy nem szorulhat be szűk utcákba, vagy olyan helyekre, ahol kevesen vannak, mert ott könnyű célpont. A második pedig az, hogy el kéne bújni ahhoz, hogy át tudjon alakulni, mert az alakváltó képessége ezen az ismeretlen terepen nagy áldás lehet majd. De jelenleg csak áll, fürkészi az embereket, és várja, hogy jelentkezzen az illető, aki megfigyeli őt.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Okt. 31, 2013 4:04 pm

    *Hát muszáj volt elkiabálnia magát és persze egyáltalán nem fog semmit csinálni ő vissza akar kerülni Dominik közelébe és persze Fyronba. Mert ott van most a legnagyobb biztonságba.* - Olyan város nem is létezik. Előbb te mondd meg a nevedet és utána megmondom az enyimét. Még is mi a fene miért ide?*Néz az alakra vagy nem is tudja azt, hogy mi ez és sóhajt.*~Jobban megijedek Alextől amikor a T-rexes alsó gatyájában járkál a zuhanyzóba~*Majdnem elröhögi magát, de nem fogja elviccelni a dolgokat. Ő nem olyan csak azt, hogy elkerült valahonnan azért az már más dolog. Szóval Márk most beszélget valakivel akiről nem tudja megállapítani kicsoda micsoda.* - Különben is miféle lény vagy te? Hadd találjam ki szellem.*Már lehet meg is válaszolta a kérdést, de lehet nem. Márk soha nem szerette úgy a Halloweent, hogy valami ismeretlen helyre került. Ez most is így van.. szóval kicsit fura hangulatba került.*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Andrew Mason Csüt. Okt. 31, 2013 4:07 pm

    *Andrew, miután felébredt, hamar rádöbbent, hogy bizony ez a hely a lehető legkevésbé sem hasonlít jól megszokott közös háló béli ágyára. Ennek megállapítása után úgy döntött, hogy először is ki kell derítenie, hogy ki rabolta el - amennyiben egy bizonyos vámpírlord, annyiban igen nagy bajban van -, és miért. Miután - remélhetőleg - akadálymentesen kijutott a házból, az ő első dolga az volt, hogy nekiálljon kérdezősködni. Azért a tökfejeket meg a csontvázakat inkább elkerülte, és emberre jobban hasonlító alakoktól kezdett érdeklődni. Amikor már a sokadik alkalommal kapja azt a választ, hogy "hogy lehet ezt nem tudni", kiakad, és elkapja annak a szerencsétlen boszorkánynak a karját, akit utoljára kérdezett meg.* - Így, egész egyszerűen. Szóval kérem, kérem emberelje meg magát, fogadja el, hogy nem tudom, és magyarázza meg, mi a fene van ezzel az istenverte várossal! *utasítja, immár eléggé idegesen. Láthatóan megunta, hogy nem kap választ a kérdéseire, nem szeret sokáig ilyen helyzetben lenni, szóval... A lényeg, hogy addig nemigen hajlandó elengedni a nő karját, amíg nem adnak neki valamilyen információt cserébe.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Csüt. Okt. 31, 2013 4:08 pm

    Ahogy haladok rágcsálva frissen szerzett lábszárcsontomat, az egyik harapásra kettéroppan az, és egy papírlap jön ki belőle.
    ~Ez is csempész volt előző életében.~
    Suhan át a gondolat az agyamon, majd számból kihalászva a papírlapot, egy kissé vicces jelenetnek tűnhet az egész,a hogy két kézzel fogva a lapot olvasom a szöveget, miközben a csont megmaradt egyik fele lóg ki a számból.
    - Hol a t*kömben van a színház?
    Kezdek el hangosan nézelődni, és forgolódni, hátha meglátom. Ha sikerül megpillantanom, felé veszem az irányt, hogy a sikátort is megtalálhassam. Ha viszont nem látom meg, egy járókelő élő hullától. Vagy, bármi egyéb szörnyecskétől kérdezem meg az imént már hangosan is kiejtett szavakkal, hátha képes útbaigazítani. Valójában ahogy forgolódok egész viccesnek tűnik ez a hely. És még a szédülésem is kezd teljesen elmúlni. Bárhogy is legyen, ha sikerül felfedezni a megfelelő irányt, elindulok a sikátorhoz, hogy megtudhassam kitől kaptam az üzenetet. Vagy, ki is küldhette azt az üzenetet, amit lehet csak elloptam.
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Csüt. Okt. 31, 2013 4:39 pm

    Joyce: Amikor megáll a lány az utca közepén és elkiáltja magát akkor az alak előbújik végre az árnyékokból, hogy megmutassa magát, de a mozgása továbbra is olyan gyors, hogy elmosódó foltokat látni.* Hamlet. Te ki vagy? Nem vagy idevalósi és lidérc vagy innen érzem. *Mondja a férfi, de a maszkját továbbra se veszi le.* Gyere velem én vagyok a republikánusok vezére, szükségünk van a segítségedre, elrabolták a Polgármester és meg akarjuk menteni őt annyit tudunk, hogy a royalisták rabolták el és hogy a központjuk a régi színháznál van. Többet nem. Segítened kell nekünk. * mondja neki a férfi és int egyet, hogy kövesse őt Joyce.*
    Márk: * Márk mellé ugye leereszkedik a szellem ugye mellé és kérdezgeti. * - Jack o' Lantern vagyok és jól tippeltél szellem vagyok. Halloween city igeni létezik hiszen most éppen itt vagy. A városban elrabolták a polgármestert és háború tört ki a royalisták és a republikánusok között, amely már jó pár napja zajlik. Ez a helyzet itt én a polgármester helyettese vagyok gyere velem megmutatom a helyszínt ahol elrabolták. * Azzal elindul kifelé a házból és várja, hogy a srác kövesse őt.*
    Andrew: * A nő megelégeli a srácot és kezeit kirántva elkezd ordibálni a sráccal, hogy nyugodjon már le aztán ha az lenyugodott sóhajt egyet és elmondja. * - A városban elrabolták a polgármestert és a város ké pártra szakadt a republikánusokéra akik megakarják menteni őt és a royalistákéra akik meg akarják ölni és egy császárt akarnak a helyére rakni. Bár nem látszik ez a városon mert a háború a föld alatt zajlik. Ha többet akarsz megtudni akkor gyere a kávézóba innen két sarokra és most segíts úgy távozni, hogy azt higyjék nem beszélek veled többet *mondja aztán megint elkezd ordibálni. hagyjál békén te szemét disznó, mi képzelsz magadról és levág a srácnak egy pofont aztán elrohan.*
    Ezio: Sikerül megkérdeznie egy tökfejű ember testű szörnytől merre is van a színház aki útbaigazítja így kijut oda ahol egy figura áll az ajtóban és amikor észreveszi int neki. * - Üdvözöllek a royalisták házában lépj be a főnök már vár. Azzal bevezeti a színházba a srácot és ismeretlen folyosókon és utakon át egy szobához vezeti ahol aztán belépve egy újabb figurával találja szembe magát. * - hmmm, szép erős fiút hoztatok nekem. Mi a neved? Van kedved csatlakozni a royalistákhoz, hogy együttes erővel eltüntethessük a kormányzót? * kérdi meg tőle a nő negédes hangon és hipnotizáló szemekkel néz a fiúra, mintha azt akarná, hogy kívánja őt.*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Andrew Mason Csüt. Okt. 31, 2013 4:46 pm

    *Andrew egy megkönnyebbült sóhajjal nyugtázza, hogy végre sikerült kifognia valakit, aki hajlandó legalább megsejtetni vele, hogy mégis mi az ég történt. Miután végighallgatja a magyarázatot, bólint, majd az újabb kiabálásra és a pofonra "dühösen" morog, és hagyja elmenni a nőt. Utána tesz egy kisebb kört, hogy a járókelők túltegyék magukat rajta, és kikerülhessen a figyelem középpontjából, majd a megadott irányba fordul. Odaérve körbenéz, majd egy halk sóhajjal benyit az ajtón. Ha semmi különöset nem tapasztal, keres egy olyan asztalt, aminek a közelében viszonylag sokan ülnek, elhelyezkedik, és várja, hogy esetleg a nő bukkanjon fel, vagy esetleg a közelében ülők beszélgetéséből elkaphasson pár érdekes foszlányt.*
    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Joyce Fleming Csüt. Okt. 31, 2013 4:48 pm

    * Felvonja a szemöldökét, mikor az alak előremerészkedik, és kimondja a Hamlet nevet.* - Ja, én meg Yorik vagyok… *morogja gúnyosan.* - Joyce. *Teszi hozzá az eredeti nevét kelletlenül, mert kinézi a férfiból, hogy a végén Yoriknak hívja. Aztáán felszusszant, és dühösen közelebb lép a fickóhoz és közben dühösen a tőrt lóbálja.* - Na idefigyelj! Rohadtul nem vagyok ezt elhiheted nekem! Az apám egy ősdémon! Démon vagyok! Világos voltam? és ha még egyszer lelidércezel kedves Hamlet, cserébe kivágom a nyelvedet! *fakad ki felháborodottan, és meg van rá az esély, hogy véletlenül leszúrja az egyik járókelőt… * - Én meg mint mondtam démon vagyok, és ateista *feleli flegmán, majd karba tett kézzel bámul a maszkosra.* - Miért is kéne nekem segítenem? Semmi közöm hozzátok, ráadásul… istenhívő vagy *fejezi be a mondatot fintorogva.  Aztán felszusszant.* - És megölhetem az elrablókat? Akkor hajlandó vagyok segíteni, de ha nem… Akkor viszlát!
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Csüt. Okt. 31, 2013 4:55 pm

    Valami tökfejű lénytől sikerül útbaigazítást kérnem, hogy merre is kéne haladnom, mit azzal köszönök meg, hogy megpaskolom a fejét, aztán elindulok a megfelelő irányba. Amikor odaérek, egy furcsa kis manó szerűség kezd el integetni nekem, aztán szóban is köszönt, majd magával hív, hogy kövessem. Ahogy haladok utána a folyosókon át. Már-már az az érzésem, hogy az egész épületet átjártuk keresztben, mire egy szobához érünk, ahol egy nő fogad. Egész jól néz ki az illető, de picit gyanús nekem, mit a szaga csak jobban megerősít. Ezt persze nem is tartom magamban végig. Eleinte megvárom, hogy végigmondja amit akar, és csak utána fakadok ki némi szimatolás után a levegőben.
    - Ez most valami vicc? Komolyan valaki most már valaki körbe fogja nyálazni a tökömet. Miért mindig én fogom ki a vámpírokat?! ...
    Nyavalygásom nem is igazán neki szól, hanem inkább szintén csak a hangos gondolataim lennének inkább.
    - Kik lennének azok a Royalisták, mi a gáz a kormányzóval, milyen értelemben kéne eltüntetni, és ez miért is érné meg nekem?
    Kezdek el gyorsan kérdezősködni ujjaimon számolva ahogy sorra mondom őket. Ezek után csak egyszerűen megvárom a válaszokat. Hiszen ez mind fontos lehet. Vagy, ha mégsem, már akkor is érdekel. Érdekel, hogy mi a céljuk. Tényleg, csak eltüntetni kell-e a személyt, vagy megölni kellene. Na, és azért valóban az sem utolsó, ha tudom, hogy miért éri meg ez nekem. Hogy vajon mit kaphatok érte.
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Okt. 31, 2013 4:57 pm

    *Nem Márk valóban nem szereti az ismeretlen helyzetet hiszen ő Dominik miatt jött Fyronba is.*~Dominik.. kezdem megszokni..~*Gondolja magában majd a szellemre elmosolyodik.* - Márk Zentai*Mutatkozik be és felsóhajt. *~Én mint megmentő Halloween idején.. ki van még itt?~*Teszi fel magában a kérdést, majd aztán elkezdi követni Jacket. Arra azért kíváncsi, hogy még is mi történt még. A tőrét nem hozta magával hiszen ugye későn aludt el, de nem tudja még mindig, hogy mi legyen. Felsóhajt és azért kalandok. Keresi ő? Inkább a kaland találja meg mindig a srácot.. Alexnél is ez lenne.* - Pontosan hova megyünk?*Kérdezi meg tőle hiszen nem tudja merre mennek csak, hogy követnie kell. Amúgy is Márk tényleg nem ehhez van szokva bár Alex maga a szellem szóval néha azért őt is így szórakoztatja. Mindenáron igyekszik akkor segíteni, de nem bízik Jackben.* - De mi történt a várossal? Egyáltalán kirabolta el a polgármestert?*Teszi fel további kérdését és igyekszik érdeklődni, meg közben gondolkodni.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Csüt. Okt. 31, 2013 5:21 pm

    Andrew: Amikor megérkezik a kvzóba egy maszkot nyújtanak át neki amit amint láthatja kötelező hordani. Majd nem sokkal egy ismerős hang szólal meg a háta mögött.* Gyere oda a sarokban levő azsztalhoz. Ezután a nő odagyalogol megvárja amíg Andrew is leül aztán elkezd beszélni. * - Sikerült megtalálnom, hogy hol őrzik a polgármsetert innen egy pár mérföldnyire egy barlangban itt egy térkép ami oda vezet. A barlangot 10 boszorkány őrzi éjjel nappal. Ott őrzik a polgármestert. Szabadítsd ki mielőtt ez a két párt egymásnak urik a felszín felett is és kitör a forradalom rajtad múlik mennyi vér fog folyni. * mondja aztán távozik az étteremből otthagyv a srácot a gondolataival és a térképpel.
    Joyce:  a férfi elmosolyodik. * - Elnézést legközelebb ez nem fordul elő. De persze megölheted az elrablókat mi is azt tervezzük és nem nem vagyok isten hívő. Szóval nyugalom. Akkor ha jössz gyere utánam. * mondja aztán elindul és egy várhoz lyukadnak ki. * - Íme a mi főhadiszállásunk, gyere be és akkor elmondjuk a tervet de te is segíthetnél nekünk kitalálni ha valamit úgy gondolsz hülyeség. *azzal bevezeti a várba. Ahol egyészen fel a trónszobába vezeti őt ahol egy nagy asztal körül négy ember tanácskozik.*
    Ezio: * a fiú első megszólalására a nő végig nyalja a száját és kacsint egyet. Jelezve, hogy lehet ez is megtörténne. * - Hát lehet az is megtörténne jutalomként, de azt kapsz cserébe amit kérsz. A royalisták mi vagyunk akik császárt akarunk ültetni a polgármester helyére aki egy nagy barom, röviden és tömören ennyi. * mondja és a sráchoz lépve egy csókot nyom annak ajkaira. * - Egy kis előleg. *aztán elkezd ordítani a többi jelenlevőnek, hogy menjenek már át az eligazítóba.
    Márk: * Amikor a srác elindul kérdezősködve Jack után az szép lassan mindenre válaszol de közben el is érnek úticéljukhoz az irodába és ott aztán megmutatja, hogy itt történt az elrablás.* - Itt történt az irodában amint látod. Találsz valami nyomot kik vihették el, mert a royalisták tagadják, pedig arra gyanakszunk ők voltak. De sehol nem találni azt se tudjuk él e még. De nagyon remélem, nem akarok vészhelyzeti polgármester lenni. A város a föld alatt egy óriási háborúzs színtere és most úgy néz ki a háború feljön a felszín fölé. És a két párt a republikánusok és a royalisták egymásnak ugranak, ha csak nem találsz valamit és derül ki, hogy hol a polgármester. * mondja és mondata végére félig a padlóba ereszkedve sóhajt egyet.*
    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Joyce Fleming Csüt. Okt. 31, 2013 5:29 pm

    * A bocsánatkérésre csupán biccent, hogy elfogadta, bár magában még puffog egy sort, hogy hogyan nézhették lidércnek. Aztán egy pszichopata gyilkos mosoly ül ki az arcára, mikor megengedik, hogy gyilkoljon. Hogy mióta fogja vissza magát! De ma végre… Lehet nem is olyan rossz, hogy idekerült. Elégedetten összedörzsöli a tenyereit.* - Remek! Ha valakit ki kell nyírni, akkor én vagyok az emberetek! *mondja vigyorogva, és a tokjába csúsztatja az eddig szorongatott pengét. A hívős dologra csak megrántja a vállát, őt aztán annyira nem érdekli, csak prédikációkkal hagyják békén. Szóval ezek után nyugisan, zsebre tett kézzel követi az alakot, bámészkodik, és a várat meglátva elvigyorodik.* - Apám is akart egy ilyet magának, de nem engedték meg neki… *jegyzi meg halkan. Inkább csak magának dumálni. * - Hát kíváncsi vagyok arra a nagy tervre. És ne aggódj, ha valamit baromságnak találok úgyis szólok * felel, és követi Hamletet a trónterembe. Ott nem zavartatja magát, odalép a tanácskozókhoz, és megszólal.* - Szóval, mi a terv? *érdeklődik, aztán ha elmondták neki, akkor megjegyez egy-két dolgot.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Csüt. Okt. 31, 2013 5:33 pm

    Hát, nem mindenre kaptam választ, és amit kaptam azok sem éppen a legkielégítőbb válaszok voltak, de gondolom nincs mit tenni, mivel úgy sem fogja tovább taglalni számomra a dolgot. Azon azért kicsit meglepődök, amikor odajön hozzám, és megcsókol, hogy ez legyen az állítólagos előleg, de valahogy nem nagyon szívlelem annyira, amikor pont egy vérszívó kezd el nyomulni rám.
    - Jól van Batwoman. Inkább húzzál át abba az eligazítóba, mert nincs sok kedvem sokáig húzni a kinyírását.
    Vetem oda neki unottan, miközben elkezdem ellenőrizni övtáskáim tartalmát. Szemmel láthatólag minden megvan amivel csak ölni lehet, és, ha még egy kis robbanóanyagot tudnának majd kölcsönözni, legalább a fél várost feltudnám robbantani. Na jó. Majdnem az egészet. Viszont, ezen nem agyalok túl sokat, mert van egy olyan tippem, hogy megint olvasgatni fog ez is a gondolataim között.
    ~Ha most ezeket is olvasod. Csukd be szemed, nyisd ki szád. Kiverem a fogacskád.~
    Gondolom végig mosolyogva rá nézve, hátha beigazolódik a feltevésem. Közben persze ujjaimat ropogtatom, végül jobb öklömmel bal tenyerembe csapva elindulok utánuk, ha végre hajlandóak megmozdulni.
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Okt. 31, 2013 5:46 pm

    *Követi ugyan Jacket és ugye kérdezgeti. Nem tetszik neki a helyzet és ő mint megmentő? Az irodát meglátva felsóhajt. Először kirohanna, de aztán rájött arra, hogy nem lenne logikus hiszen azzal csak pánikot kelt és igen ő aztán inkább marad és körbe néz.* - Nézd ha tudnék valami nyomot találni találtam volna, de itt csak vér van, meg törött cuccok. Figyelj nem vagyok nyomozó csak egy srác és hogyan tudnám megtalálni?*Teszi fel a kérdését őszintén, mert valóban nem tudja mi a helyzet ő ritkán keveredik ilyen szituációkba. Körbe néz a helyiségen és a falaknál kezd el kutakodni meg a földön mintha lenne egy papírdarab a bejárattól kicsit messzebb, de háát.. * - Egymást gyanúsítani sem jó. Mert elmérgesedhet a helyzet. Na jó..*Koncentrál.* - Venit Auxilia*Mondja ki a varázslatot és igen használ ő.*

    //Természetmágia 1. A druida segéde
    Leírás: Egy különös kis lény idézhető meg ezzel a varázslattal, amely leginkább kémkedésre, felderítésre jó, azonban ha szükséges, veszélyes mérget képes kibocsátani a bőrén keresztül. Ezt a képességét nem is habozik használni, ha megidézőjén kívül bárki hozzáér. Elpusztítani csak fizikai erővel lehet, ugyanis az elemi mágiákra teljesen immunis. Testének kisebb, leágazó részét képes leválasztani magáról, így még sikeresebben ellátva a fent említett feladatokat. Mivel intelligens, használható kulcs vagy egyéb tárgyak megszerzésére is.
    Hatóidő: Megidézés után kezdetben egy órára, később egyre hosszabb időre jelenik meg. Naponta csak egyszer idézhető meg. //

    Dobókocka
    Dobókocka


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Dobókocka Csüt. Okt. 31, 2013 5:46 pm

    The member 'Zentai Márk' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Halloween city Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Halloween city Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Andrew Mason Csüt. Okt. 31, 2013 5:48 pm

    *A maszkot engedelmesen felveszi, mindenféle kötekedés nélkül, és a hangot meghallva is épp ilyen higgadtan teszi, amit mondanak neki. Félrevonulva aztán enyhén összeráncolt homlokkal hallgatja a nő szavait, és a lapot megkapva figyelmesen tanulmányozni kezdi a térképet. A további magyarázatot enyhén bólogatva hallgatja, és mire rájön, hogy a nő elköszönt, már lemarad róla, hogy viszonozhassa a köszönést. Szóval hátradől, és egy fél percig még ül, majd hirtelen elhatározással felpattan, összecsavarja a kapott térképet, és sietős léptekkel - a maszkot visszaszolgáltatva - lelép a kávézóból. Rövidesen, a tőle telhető legnagyobb sebességre törekedve megérkezik a papíron jelölt hely közelébe. Ott aztán elbújik egy kis időre, míg a futástól felgyorsult légzése némileg lenyugszik, majd, immár lopakodva igyekszik kiszúrni, hogy pontosan hol is vannak az őrök. Futás közben volt ideje átgondolni, hogy mit akar tenni, és végül úgy döntött, hogy a legegyszerűbben és a legbiztosabban oldja meg, igen kedvelt holt hadsereg varázslatával. Szóval, ha sikerült legalább két-három boszorkány helyzetét bemérnie, halkan elsuttogja a megfelelő varázslatot kinyújtja a tenyerét egy, szintén az általa látott őrszemek elől rejtett rész felé. Ha minden jól megy, akkor megjelenik a hadsereg, akiket Andrew szintén suttogva utasít:* - Iktassátok ki az őröket! *Ez után pedig türelmesen, a rejtekhelyéről figyeli tovább a helyzetet. Amíg úgy látja, hogy nem tiszta a terep, nem mozdul el onnan.*

    // Holt hadsereg
    Varázsige: Mortuus Exercitus
    Leírás: Ki ne szeretne maga mellett tudni egy hadsereget? Akár a semmiből, akár a temetők közelében lévő holtak ezzel az egyszerű varázsigével fegyverbe lehet hívni. A temetőben nyugvó holtak annyira nem képzettek, mint a semmiből megidézett harcosok, de a hívásuk kevesebb energiát vesz igénybe. A lelkek hűségesen szolgálnak, védelmeznek, és az élők önző céljaiért harcba szállnak. Katonás vezényszavakkal lehet őket irányítani, hiszen a parancsnokuknak tartják a megidézőjüket. Viszont vigyázat, mert egy idő után a kötelék gyengülni kezd, és ha nem küldik el őket időben, akkor a megidézőre is rátámadnak! Az “Oszolj!” paranccsal lehet őket eltüntetni a legkönnyebben.
    Hatóidő: Egy óráig hűen szolgálják vezérüket, de ha letelik az egy óra, akkor minden élő elsöpörnek a Föld színéről.

    Dobáshoz +1, Andrew 1. szintű Holtidézés képessége miatt. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Dobókocka Csüt. Okt. 31, 2013 5:48 pm

    The member 'Andrew Mason' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Halloween city Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Halloween city Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Csüt. Okt. 31, 2013 5:59 pm


    Joyce: * A férfi ugye elvezeti a főhadiszállásukra hol is ugye bemutatják Joycenak a tervet. * - A terv egyszerű a színházat támadjuk a főhadiszállást az oldalsó sikátorból nyíló ajtón és a főbejáraton keresztül egyszerre hatolunk be kinyírunk mindenkit akit ott találunk és kiszabadítjuk a polgármestert. Aztán az alsó alagúba leereszkedünk és tovább hatolunk a royalisták barlangjainak mélyére aminek a másik oldalára ugyanúgy küldünk egy csapatot. Annak a csapatnak a vezetője lennél te Joyce. Itt a térkép aminek segítségével a barlanghoz lehet jutni. Vélemény a feladatról? * kérdi meg a srác aztán ha mindenki beleegyezett akkor Joyce elindulhat a térkép alapján a barlanghoz.*
    Ezio: a csaj nem lepődik meg semmin pontosan tudja, hogy a srác vérfarkas és pont emiatt vonzódik hozzá. Aztán az eligazítóba mennek.* - Figyelem emberek a terv nagyon egyszerű van egy barlang ahol a polgármester van oda megyünk de itt kell hagynunk jó sok embert mert a republikánusok meg akarnak támadni minket. A csapat nagy része itt marad én négy emberrel és veled kedves, elmegyek a barlanghoz és megöljük a polgármestert érthető volt a terv? Akkor indulás. *azzal elindul maga mellett tartva a srácot a barlanghoz.*
    Márk: a srác szavaira csak felsóhajt Jack - én se vagyok az, de muszáj lenne találni valamit. * mondja aztán meglepődik amikor asrác megidézi a kis béka szerű lényt aki aki megtalál egy pár papír darabot amiket ha összeilleszget a srác ez jön ki Elbonya barlang. Mikor ezt elolvassa Jack egy térképet keres elő a zsebéből és elkezdi keresni ezt a barlangot.* - Tessék itt van. Szerinted ide vitték el a polgármestert? Siessünk hátha ott van még és nincs semmi baja. azzal letör egy picit az ujjából. Fogd meg és ezzel gyorsabban tudsz te is utazni mert szellemként viselkedsz. * mondja azzal odaadja márknak és már el is indul a barlang irányába.*
    Andrew: a srác odaér a barlanghoz, észre is vehet kapásból négy boszorkányt a többit sajnos nem látni, de a varázslata nem sikerül csak két három halott emelkedik fel és azok sem elég erősek ahhoz, hogy kinyírják a boszorkányokat, szóval csak lebukott és egy csontváz ragadja meg a hátát és beviszi a barlangba leülteti a polgármester mellé és megszólal.* - Mit kerestél odakint? te küldted a halottakat? mit csináltál odakint? * érdeklődik tőle miközben egy boszorkány megkötözi a srácot a széken.*

    // maga a barlang //
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Andrew Mason Csüt. Okt. 31, 2013 6:07 pm

    *Meglepődve, sőt, inkább már sokkolódva jön rá, hogy az oly sokszor tökéletesen alkalmazott varázslata most cserben hagyta. Valószínűleg épp az az, ami miatt csak akkor fogja fel a helyzetét, amikor a boszorkány már nekiállt lekötözni. A kérdésekre csak felpillant.* - Errefelé sétáltam *mosolyog rá negédesen a hozzá beszélőhöz, majd lehajtja a fejét.* ~ Oké, itt az ideje a B tervnek. De hogy a fenébe... Jó, mindegy, ezt még kitalálom. ~ *A B terv pedig mi más, mint a gyilkos aura? Oké, a csontváz ellen valószínűleg sokra nem megy vele, de legalább a boszorkányt leállítja, arra meg majd... kitalál valami mást.* - Interfectorem Aura *suttogja, és nagyon reménykedik benne, hogy most lesz valami hatása a varázslatának.*

    //Gyilkos aura
    Leírás: Egy feketemágus néha nehezen tudja kontrollálni az erejét, ezért ha még pluszba ezt a varázslatot is magára olvasta, akkor hatalmas pusztítást vihet végbe. A varázslat a megidézője erejéből táplálkozik, így az erőssége attól is függ, hogy milyen jó az illető az emlegetett mágiából. Aki nem ért a feketemágiához, annak könnyen előfordulhat, hogy nem sikerül megidéznie, vagy ha sikerült is létrehozni, akkor nagyon gyenge lesz, vagy egyszerűen kezelhetetlen, és nem képes irányítani. Akinek viszont érzéke van hozzá, az könnyű szerrel megidézheti fekete füst formájában, ami eleinte csak a megidézőt veszi körbe, későbbiekben pedig egy egész csarnokot, vagy erdő nagyságú területet is betölthet. Akit körülvesz a füst, és belélegzi, az először rosszul lesz, és elájul, ha nem viszik ki sürgősen onnan, akkor akár bele is halhat, mert teljesen rátelepszik az áldozatára, és a belső szerveket bénítja le. //
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Andrew Mason Csüt. Okt. 31, 2013 6:07 pm

    // f**k... dobás :'D //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Dobókocka Csüt. Okt. 31, 2013 6:07 pm

    The member 'Andrew Mason' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Halloween city Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Halloween city Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_

    Ajánlott tartalom


    Halloween city Empty Re: Halloween city

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 5:43 pm