Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+9
Emily Crawford
James Runnel
Dobókocka
Mesélő
Catherina C. Williams
Andrew Mason
Abigail C. Rainheart
Atanas A. WIlliams
Castin Noyers
13 posters

    Harcmágia terem

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Dec. 14, 2013 3:34 pm

    Elvileg harcmágiára kellene eljutnom, de azt viszont nem tudom, hogy most mire kellene számítanom. Ennek ellenére, hogyha már egyszer muszáj bejárni erre is, akkor csak meg kéne tennem néhanapján. Hátha most valami érdekes dolog is történni fog. Bár valami olyan mágiának jobban örülnék, amivel valóban harcolni is lehet, és nem helyettem harcol valami, esetleg bármi hasonló ilyen, számomra értelmetlen dolog. Az én véleményem az, hogy csak akkor számítana ide, ha meglehet vele sebesíteni a másikat, közelről, vagy távolról, az lényegtelen. De mi okozzuk a sebesülést. Ezért is vagyok harc terén inkább a pallosomnak a híve. Hiszen ezzel általában gyönyörű vörösre tudok festeni mindent. és még a tócsákból is általában kellemes illat árad. Már a vér szagából érezni azt a finom vastartalmat. Néha elgondolkodva azon, hogy szeretem a vér illatát, és utálom a farkasokat. Vámpírnak is elmehetnék. De azért annyira velük sem szimpatizálok, hogy beálljak közéjük. Lassan elérve a teremhez óvatosan rátaposok párszor az ajtóra, megdöngetve azt. Már zárva van, pedig az óra még nemigen kezdődhetett el, és mások is itt állnak kint, szóval ezt a lehetőséget egyenlőre kizárnám. Gyors mozdulattal lekapom a pallosomat a hátamról, majd magam mellé egy erős csapással beleállítom a padlóba, picit megnagyobbítva benne az egyik rést, majd nekitámaszkodok, és úgy várok, hogy kiderüljön, mi is lesz most.
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Emily Crawford Szomb. Dec. 14, 2013 3:35 pm

    *Emily némán, szokása szerint cigivel a szájában ballag a harcmágia terem felé. Persze nem rendes cigivel, de ez talán már említésre sem méltó. A megszokotthoz képest igazából eléggé magánál van, bár látszik, hogy ugyanabban a ruhában van, mint amiben este beájult az ágyába: egy agyon gyűrött fekete hosszú ujjú és egy megviselt farmernadrág, lábán bakancs. Vastag sminkje is kissé elkenődött, plusz a haja is... hát, úgy néz ki, ahogy. De az is látszik rajta, hogy nagyon magasról lesz**ja, mint ahogyan minden mást is maga körül. Kamennek és Patnek, akik ott ácsorognak a terem előtt, int ugyan egyet, de ezen túl nem foglalkozik velük, hanem nekitámaszkodik a falnak, és békésen szívja a cigijét, várva, hogy elkezdődjön az óra. Hogy mennyire lesz használható, az megint más kérdés, és sok mindentől függ, de az már egy egész jó kezdés, hogy tudja, hol van és hova kellett jönnie. Aztán az órán majd meglátjuk, mihez fog tudni kezdeni. Azzal a néhány lánnyal, aki összesúg tőle nem messze, közben őt bámulva megint abszolút nem foglalkozik, csak egy vihogás miatt pillant oda, igencsak gyilkos tekintettel, mire azok zavartan elfordulnak. Hazugság lenne, hogy nem érdekli, viszont jobban tudja, mint ők... Ha ők is azt élték át volna, mint ő, nem szórakoznának rajta... Ezen, és ehhez hasonló gondolatokba merülve várja, hogy elkezdődjön végre az óra.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Dec. 14, 2013 3:39 pm

    * Újabb nap telt el a sok közül és már nagyon várja, hogy teljenek a napok. Amúgy éppen Harcmágia órára igyekszik amikor egy furcsa hangot hall olyat mint amikor a kő meg a kard csattanása egymáson és elvigyorodik.* ~ Ez csakis Jams lehet.~ * Majd mikor befordul a sarkon észre is veszi barátját.* - Csáó! * köszön neki miközben egy ötöst ad neki. Aztán köszön a másik diáktársuknak is. Aztán megáll James mellett és vele beszélgetve várja, hogy kinyíljon az ajtó.*
    Mesélő
    Mesélő


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Dec. 14, 2013 4:02 pm

    *A diákok furcsállhatják, hogy az ajtó zárva van. A tanár sehol és mindjárt 4 óra. Az ajtó percre pontosan kinyílik négy órakkor és a tanterem teljesen romokban hever. Mintha egy tornádó ment volna végig rajta nem lehet rá ismerni. A katedra mögött egy ismerős alakot vélhetnek látni a diákok ott fekszik teljesen össze esve és egy nőt vehetnek észre aki éppen magába szippant valami fényes gömb szerűséget. Rápillant a diákokra majd elneveti magát.* - Ő most már az enyém!*Jelenti ki majd a dimenzión keresztül ahogy jött távozik. A táblán egy üzenetet láthatnak és nem a tanár úr kézírása:

    Segítsetek megállítani őt!

    Ez az üzenet akkor íródott amikor a nő átlépte az átjárót. A tanár teste teljesen hideg mintha halott lenne úgy alszik. Az átjáró pedig nyitva van a nő pedig a dimenzióba menekült a saját városába vissza.*

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Dec. 14, 2013 4:12 pm

    Megérkezik Atanas is az órára. Amikor köszön, csak biccentek neki, aztán egy pacsi után elkezdem hallgatni a szövegelését, és válaszként bólintok, vagy megrázom a fejemet általában. Végül pont négy órakor kinyílik a terem ajtaja, és bemehetünk. Hamar kitépem a talajból a fegyvert, és visszarakom helyére, hogy aztán beléphessek a teljesen romokban heverő terembe. Nem nagyon lep meg a látvány. Amikor viszont meglátom, hogy a tanár a földön fekszik, egy nő pedig valami fehér gömböt nyel el, szövegel egy kicsit, aztán lelép, csak megvonom a vállamat, és odamegyek a tanárhoz. Nyakánál megnézem a pulzusát, de nem érzek semmit, és már jég hideggé is vált a teste.
    - Gyors óra volt.
    Vonom meg ismét a vállamat, miközben Atanasra nézek, majd a táblára, amin a felirat van, hogy segítsünk megállítani a nőt. Fantasztikus egy órának ígérkezik eddig. Odamegyek a táblához, és határozott mozdulatokkal kiegészítem a feladatot egy "NE" szócskával. Végül sóhajtok egyet, és intve a srácnak, elindulok zsebre dugott kézzel a nemrégiben távozó nő után. Eléggé körülményesnek látszik a dolog. Bár, ez sem kicsit volt szerencsétlen, hogy nyitva hagyta az átjárót. Vajon most mi várhat minket? Szörnyek, mutánsok, szellemek, lebegő városok? Végül is mindegy. Vagy megdöglünk vagy nem. És, ha rajtam múlik én túl élem. A többiek meg nem túlzottan foglalkoztatnak ilyen téren. Néhányan úgy is több jót tesznek haláluk után, mint életükben.
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Emily Crawford Szomb. Dec. 14, 2013 4:17 pm

    *Valamennyire meglepi, amit lát, de mivel kissé tompa, nem reagál különösebben. Az meg, hogy Noyersszel mi van... Hát, hadd ne mondjam meg, mennyire nem hatja meg. Viszont kíváncsi rá, hogy mi fog történni, mert valószínűnek tartja, hogy ez az egész valamilyen módon eltervezett, legalábbis eddig minden, ami itt történt, az volt... Szóval szemügyre veszi a kaput, és felhorkant.* - Nem azért, most nem szívtam szinte semmit, de ez az izé elbizonytalanít *morogja, majd úgy dönt, hogy bemegy, aztán kész. Végül is neki annyira mindegy, valamit muszáj csinálnia, és mint mondtam, határozottan úgy gondolja, hogy amit látnak, az csak valamiféle trükk, vagy előre megrendezett jelenet. Tehát eldobja és eltapossa a leégett csikket, és átsétál a kapun.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Dec. 14, 2013 4:22 pm

    * Mikor belép a terembe James után ő is látja a nőt meg, hogy eltűnik egy jót röhög azon ahogy barátja kijavítja a táblára írtakat aztán ő is átlép a portálon megnézve azúttal most hova keverednek és, hogy hogy a túróba mentsék meg a tanárt amikor halott arról halvány lila gőze sincs. Csak azt tudja, ha mást nem legalább Jamest megpróbálja élve visszahozni onnan, nehogy már ő is meg halljon. Az túl gáz lenne. Akkor kivel hülyéskedne. Szóval irány az átjáró és vágjunk bele a lecsóba. Pontossaban az órába és nézzük meg, hogy lehet megmenteni valakit aki halott.*
    Mesélő
    Mesélő


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Dec. 14, 2013 4:42 pm


    *Amikor átlépnek a portálon mindenki érezheti, hogy könnyebb a teste. Hiszen ez azért van, mert másik világba tértek át ahol szellemek élnek. Egy elátkozott helyre érkeznek ahova senki nem szeret járni és így képesek látni a szellemeket és harcolni is vele..*
    James:*Ahogy átlép a portálon egyedül teszi meg ezt az utat hiszen teljesen másik helyre került. megbabrálták az átjárót is ez által senki nem tudja hova kerülnek.  Szóval a srác egy teljesen ismeretlen helyre érkezett és fény semmi.  Semmilyen hangot nem lehet hallani és még fény sincs. Az egyedüli fény forrás a csillagok az égbolton, de mintha valaki nem szeretné azt, hogy megtalálják a tanárt.* - Állj ki vagy te!*Szólal meg az árny a sötétben. Arcát nem látni, de a hangja az mély és rekedt.* - Ha nem válaszolsz velem kell, hogy gyere.*Feleli neki és várakozik.*
    Emily:*Ahogyan James a lány is másik helyre került. Teljesen kihalt a város egy lélek sincs jelen. A lány is mint mindenki szellemmé vált. A város romokban egyetlen egy fény forrás van, de az is az égbolton található telihold. Egyetlen egy lelket sem lehet erre találni és a városba aki ide jön szinte kirázza a hideg. Ám ahogy tovább halad a lány a szobor felé, észreveheti azt, hogy nincsen egyedül. Egy fura kinézetű félig denevér félig ember alakot öltő valami éppen egy lány testét falja fel..* - Kérlek a testemet ne bántsd..*Sikoltozik, de az meg se hallja. A kisebb repülő denevérek pedig repkednek az ismeretlen felett.*
    Atanas:*Ahogy belép a helyre  érezheti, hogy a lábán ott van egy erős bilincs. Mint a többi kisebb szolga aki dolgozik ő is ugyanúgy láncba van verve. Egy kalózhajón veheti észre magát.  – Gyerünk szárazföldi patkányok még el kell érnünk a kitűzött célt! A kapitány nem lesz elégedett veletek ha nem végzitek a munkát. Atanas attól, hogy szellem érezheti, hogy rávernek egyet a hátára.* - Miért nem dolgozol? Azt akarod, hogy megkorbácsoljunk?*Nézz rá a kapitány*Persze a hangja elég mély és ijesztő lehet mindenki számára, viszont azért ezt a korbácsolást komolyan gondolja.
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Dec. 14, 2013 4:53 pm

    * Amikor átlép az átjáróm egy kalóz hajón találja magát egyből meg is szólal.* - Na bazd tuti volt valami abban az italban, mert ez olyan mint a karib tenger kalózai. * miután végig mondja valaki végig csap a hátán. * - a k********* mégis mi a fenét csinálsz? * kérdi meg az illetőtől. Aztán eszébe jut a film.* - Mit szólnál egy kocka pókerhez ha nyerek enyém a hajó meg minden ami itt van ha vesztek akkor lehetsz a csicskám miután mindenkit szabadon engedtél. * röhög fel aztán előszed a szellemzsebéből öt szellemkockát és ránéz a másikra.* Akkor benne vagy? * kérdi meg, majd eldobja a kockát reménykedve, hogy valami jó jön ki belőle.*

    // a kocka póker miatt dobok //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Dec. 14, 2013 4:53 pm

    The member 'Atanas Aleksev' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Harcmágia terem - Page 3 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_ Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_ Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_ Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_ Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Emily Crawford Szomb. Dec. 14, 2013 4:54 pm

    *Ahogyan lepillant magára, elkerekedik a szeme.* - Woah. Azért ez nem gyenge *horkant fel, de aztán hamar túlteszi magát a dolgon, és elindul, hogy felfedezze a helyet. Kezdi érdekelni a szituáció... Amikor meghallja a lány sikítását, rossz emlékek gyűlnek fel benne, de megpróbálja elnyomni őket, és a feladatra koncentrálni.* - Szerintem neked már késő *suttogja maga elé, majd kihúzza a bakancsszárából a pisztolyát, és egy pontosan leadott lövéssel golyót röpít a lány fejébe, remélve, hogy ezzel legalább a szenvedéstől megkíméli. Viszont arra is rájön, hogy a denevérszerű izével is muszáj lesz kezdenie valamit, hacsak nem akar ő is csemegévé válni, szóval ismét megemeli a pisztolyt, a lényre szegezi, és odakiált neki.* - Hé, te! Batman! Ennyire nem volt ennivaló! *Hangja rekedtes, és mélyebb, mint amilyennek lennie kellene, valószínűleg a nagy mennyiségű cigi miatt, amit elszívott, meg a sok köhögéstől.* - Tudsz te egyáltalán beszélni? *kérdezi, némileg halkabban, szinte csak magától, de a körülöttük lévő csendben azért meg lehet hallani... Fegyverét remegés nélkül a lényre szegezi, noha nem teljesen biztos benne, hogy hatásos lenne lelőni, de azért vészhelyzet esetén egy próbát megér.*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Dec. 14, 2013 4:59 pm

    Ahogy átlépek a portálon egy teljes új helyre kerülök, egy sötét, és csendes helyre. Mintha csak a képzeletemben lévő kis világba csöppennék, ahol már mindenki eltűnt, és senki sem zavar meg. A csillagok fényesen ragyognak az égen, mely egy kevéske fényt azért mégis juttat ebbe a sötét, és kihalt világba. Alig teszek meg pár lépést, annak ellenére, hogy azt hittem egyedül vagyok, mégis meghallom valakinek a hangját. Arról kérdeznek, hogy ki is vagyok én. Hát, ez egy fantasztikus kérdés az már biztos. Hamar hörgősre veszem a dolgot, és megszólalok.
    - Én vagyok az apád.
    Válaszolok neki először kedvesen, majd normál hanggal újból megszólalok.
    - Mégis mi múlik azon, hogy ki a fasz vagyok?
    Kérdezem unottan, miközben elkezdek nézelődni, hogy ki szólíthatott meg. Végül észre is veszem, de arcát nem látom. Viszont kissé gyanúsnak tűnik nekem a fickó, így egyből fel is készülök arra, hogy harcoljak, ha arra kerülne a sor. Mégis mit képzel ez a fickó? Azt sem tudom, hogy hol vagyok. Majd pont én tudnék válaszokkal szolgálni neki? Inkább levágom, mint, hogy hosszabb lelkizésbe kezdjek vele.
    ~Ignis Scutum. Próbálsz itt bujkálni, mint egy csótány a sötétben.~
    Mondom ki a varázsigét gondolatban, és teszek hozzá még egy rövidke szöveget is, hátha sikerül a mágia használata.

    //Tűzmágia 2. Lángpajzs
    Varázsige: Ignis Scutum
    Leírás: Egy pajzs, amely magába nyel minden tűz alapú támadó varázslatot. A megidéző körül egymásba fonódó körök jelennek meg, amelyek szorosan körbe veszik a testét, mindig úgy helyezkedve, hogy a védett alany ne sérülhessen a lángoktól. A fizikai közeledést is megakadályozza, ugyanis valódi tűzként éget, így a nyílvesszők is elégnek benne. Hátránya, hogy vízmágiával könnyedén kioltható, valamint rendes mágia ellen nagyon gyengén véd.
    Hatóidő: Megidézés után harminc percig tart, de az első víz alapú varázslattól elsorvad. Magasabb szintű elemi mágusoknál akár három órán át is kitarthat, és több igét kibír, mielőtt eltűnik.//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Dec. 14, 2013 4:59 pm

    The member 'James Runnel' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Harcmágia terem - Page 3 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Dec. 14, 2013 5:36 pm


    Atanas:*A kalóz felnevet, majd megemeli a srácot a torkánál fogva és az arcába köp.*  - Itt nincsen olyan játék szóval bármivel is próbálkozol a hajón fogsz maradni vagy pedig nekünk fogsz segíteni. Meg kell keresnünk egy ládát.  Szóval ha inkább azt segítenél annak nagyon örülnék. De megszökni innen úgysem tudsz. HOZZÁTOK!*Elballag a falábas kalóz papagájjal a vállán és érezhetik, hogy kikötöttek egy pálmafás erdőbe.* – Ha nem teljesíted a kapitány parancsát akkor korbácsolás lesz.*Fenyegeti az egyik félarcú rém majd amikor a partra érnek a szelet hallhatja, hogy fúj, de nem érzi a hűvöset. Viszont teljesen sötét van. Elől megy egy pár lélek fáklyával a többiek pedig hátul kullognak.* - Szétszóródni. Te zöldfülü! Velem jössz! Mennyire jó az irány érzéked?*Teszi fel a kérdést majd ahogy rápillantelvigyorodik.* - A láda vasból van és igen feltűnő. Ha látsz valamilyen furcsa dolgot akkor azonnal támadj.*Adja ki a parancsot neki és ők ketten vannak. Senki más nincs a közelükben.*
    Emily: – Mit művelsz te IDIÓTA!*Üvölti le Emily fejét és a lány teljesen sírva fakad.  Ahogy megszólítja a lényet rápillant a lányra és meglepődik.* - Te látsz engem!?*Végül is ahogyan kérdezz úgy közeledik Emily felé.* - Legalább egy újabb adagot fogok kapni.*Mondja a démoni szörny és ahogy a lány felé indul  Igyekszik megtámadni őt.* - Mindegy honnan származol a lényeg, hogy szeretem a kislányokat. De ha alkudozni szeretnél nekem az is jó. Az ő teste isteni finom volt akár csak a tied.*Szagol bele a levegőbe majd elköhögi magát. Igen a cigit érzi a lányon amire nem számított.* – Ne hergeld fel gyere innen..*Mondja suttogva a lány és ahogy felnéz rájuk a lény látni lehet a kék szemét ahogyan csillog. Támadásra készül és a kis lényecskéi is.*
    James:*Amikor közli, hogy én vagyok az apád az árnyat kissé meglepi.* - Csupán azért, mert minden élő ember halott.*Jegyzi meg majd amikor megjelenik a fény azt a másik egyből eloltja.* - Ne merészeld a tüzet használni. Kövess engem.*Szólal meg  majd ha megtette akkor kiérnek egy tisztásra ami tele van lelkekkel.* - Ez az én földem és ha be akarsz csatlakozni ki kell állnod egy próbát. Győzzél le engem.*Mondja ki az árny majd két kezét kitárja és dörögni kezd meg villámlani.*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Dec. 14, 2013 5:49 pm

    A fickó kissé meglepettnek tűnik a hangja alapján a megjegyzésemre arról, hogy ki is lennék, de nem tesz neki különösebb jelentőséget, egyszerűen válaszol a kérdésemre, aztán szól hogy kövessem, miközben kissé felháborodva eloltja a lángokat. De, az arcát azért sikerül meglátom. Egyszerűen vállat vonok, aztán megyek vele amerre visz. Végül egy tisztáson kötünk ki, ahol egy csomó lélek bolyong, és ismét hozzám szól,hogy ez az ő birodalma, és ha csatlakozni akarok le kell győznöm.
    - F*szom sem akar csatlakozni. Csak a tanár lelkét kéne visszavinni amit ellopott valami r*banc.
    Mondom neki a villámokat figyelve unott arckifejezéssel. A harc nincs ellenemre, de semmi kedvem itt maradni. Egyenlőre még van bőven gyilkolni valóm a saját világomban. Szóval inkább csak a tanár lelkét kellene visszavinni. Lehet egyszerűbb lenne, ha a többiek is itt lennének, és nem nekem kéne beszélni. Ez fárasztó. Kezdek egyre álmosabb lenni a sok dumálástól. Túl sok energiát emészt fel, hogy rátudjam venni magamat a beszédre. Mi lenne, ha egyszerűen csak útba igazítana, hogy merre menjek, aztán eltakarodnék innen a picsába, mielőtt még a végén a többiek nélkülem végeznek. Lehet akkor mégis meg kéne küzdenem ezzel az alakkal, hogy itt maradhassak. Bár, ha nem győzöm le mit csinál? Megöl, vagy visszaküld a saját világomba? Áh nem lényeg. Inkább figyelem a fickó reakcióját a megjegyzésemre, hogy vajon most akkor mégis harc lesz, vagy tovább értetlenkedik, esetleg útbaigazít ennyi információ alapján is.
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Dec. 14, 2013 5:50 pm

    - Akkor dögölj meg ha nincs ilyen. * mondja kissé elfúló hangon hiszen torkon ragadták. Aztán meg kiszállnak a hajóról, de végre nincs bilincs a lábán és ezt ki is használja előveszi a maszkját és alakot vált olyanra amit a kapitány kötve hinné, hogy legyőz, ugyanis nála legalább negyvenöt méterrel magasabb egy t-rex* ~ Na most legyél nagyképű b*** ~ * gondolja magában aztán felemeli a kapitányt és egy jót lakmározik belőle. Majd visszaváltozik régi alakjába.* - Egy kis mustár vagy majonéz kicsit ízletesebbé tett volna. De mondtam, hogy az enyém lesz a hajód. * nevet fel úgy egymagába és ha már itt van elindul azért az átkozott kincsért és reméli, hogy Cath épp nem viselte a medált mert akkor neki is kicseszettül fájhatott a korbács. Szóval ha vége ennek az órának az első dolga lesz megkeresni kedvesét és megtudni, hogy ő is érezte e a korbácsot hátán. Szóval fütyörészve halad előre egy kalózzal a hasában akinek bár nem épp a legjobb íze volt, de legalább a ketchup elnyomta a kellemetlen ízeket. Szóval szerzett egy szellem hajót. Kár, hogy ezt nem viheti magával. Pedig eléggé vicces lenne. Ha hazatoppanna vele. De Jamessel képesek lennének még ezzel is szórakozni hús vér testben. Szóval halad előre és nem érdekli semmi csak az, hogy a kalózok előtt megtalálja azt a feltűnően nem feltűnő vas ládát.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Emily Crawford Szomb. Dec. 14, 2013 5:59 pm

    - Mert úgy gondolod, hogy nem vagy feltűnő? *vonja fel a szemöldökét, végigmérve a lényt.* - Aha, persze, szeretnéd, mi? *horkant fel, amikor a  lény közeledni kezd felé, és lassan hátrál, nem foglalkozva a lány figyelmeztetéseivel. Ahogyan a hibrid köhögni kezd a közelében, megtorpan, és összeráncolja a szemöldökét, majd elvigyorodik.* - Nem bírod a füstöt, haver? Eh, nagy kár... *Majd előkap egy újabb szál cigit, egy gyors bűbájjal meggyújtja, beleszív, és a lény képébe fújja a füstöt.* - Amúgy meg nem vagyok finom falat, tele van droggal a szervezetem, szerintem a szerveim fele már teljesen szétrohadt *teszi még hozzá vállat vonva. Aztán vet egy gyors pillantást a lányra, és szusszant egyet.* - Vagy ajánlj egy konkrét menekülési útvonalat, vagy fogd be *mordul rá, majd ha kap egy tippet, hogy merrefelé tudna biztonságosan lelépni, akkor futni kezd, természetesen a cigit továbbra is a kezében szorongatva - nincs az az isten, hogy eldobja, amikor még ennyi van belőle -, ha viszont nem... hát, akkor muszáj kitalálnia valamit. Ebben az esetben rövid gondolkozás után egy tűzörvény mellett dönt, noha nem kiemelkedő elementálból, de nem is a gyengesége, szóval remélhetőleg...* - Currere Ignis!

    // Tűzmágia 1. Tűzörvény
    Varázsige: Currere Ignis
    Leírás: A varázslat egy erőteljes, szinte megállíthatatlan futótüzet indít el, amely tíz méteres körzetben mindenkit megsebez. Kontrollálni nem nagyon lehet, azonban mindig úgy terjed, hogy az idézőt magát elkerüli, tehát leginkább akkor érdemes használni, ha az embert csak ellenségek veszik körül, mert könnyedén megsebezheti az illető szövetségeseit is.
    Hatóidő: A tűz a megidézéskor azonnal fellobban, tíz méteres körzetben való elterjedése után még öt percig teljes lánggal ég, majd lassan elalszik. Minél erősebb a megidéző, annál tovább lángol a tűz. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Dec. 14, 2013 5:59 pm

    The member 'Emily Crawford' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Harcmágia terem - Page 3 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Dec. 14, 2013 6:36 pm

    James:*Az árnynak nincsen, arca csak a szemei világítanak halványkéken. Az árny meglepődik, majd a tömegből megjelenik az a lány aki elvitte a tanárt és ártatlan szemmel néz a másikra.* – Szóval kellene a tanárotok lelke? Castin már felajánlotta magát és igazság szerint boldogan vittem át a birodalmunkba. De szerinted én élő vagyok vagy én vagyok az igazi vagy csak egy illuzió?*Megy közelebb Jameshez és Ad egy „csókot” az arcára.* - A tanárotok lelke nem ezen a világon van. Soha nem juthatsz haza.*Suttogja a srác fülébe majd hátrálni kezd.*
    [i]Atanas:
    *Mindenki felnevet, de aztán elkomorodnak amikor meghallja, hogy beszélnek a kapitányhoz lekevernek a kölyöknek egy pofont. A kapitány meglepődik a t-rex nyomán és felvonja a szemöldökét.* - Ettől kéne megijednem?*Vállat rántva tovább sétál magára hagyva a srácot. Nem ijedt meg a kalóz ő aztán olyan fajta, hogy nem lepődik meg semmin. Ahogy halad előre Atanas érezheti, hogy megbotlik valamiben és az a valami már nyitva van. Aki a teremben volt lány az van ott..* – No lám a szépséges herceg.*Néz rá és mosolyodik el ördögien.*- Csak nem a láda tartalma kell? Oh kisrabszolgám elnézném ahogy évekig itt lennél ezen az elátkozott helyen.*Motyogja csengő hangon és persze játékosan.* - A láda tartalma nálam van. Szóval gyere és küzdjünk meg.*Mondja a lány majd egyik pillanatról a másikra eltűnik.*
    Emily: - Csupán csak holtak láthatnak engem kislány. Meg ölhetnek is meg.*Jegyzi meg egy maró gúnnyal és a füstre elkezd köhögni. Már régen nem érezte a cigaretta füstöt és már ember korában is allergiás volt rá.* - Ne merészeld még egyszer.*Kever le egy pofont a lánynak majd ugye jön a varázslat ami sikeres és a lény meg hal. A lény mögött egy valaki hátra ugrik. Ez-az a személy aki a teremben is volt.* - Szépen végeztél vele. Kár, hogy nem maradt belőle semmi, de azért vigyázz ne ölj meg vele senkit. Ő végül is mindig is el volt átkozva. régen sokszor cikizték és így akart vissza vágni.*Vonja meg a vállát a lány majd rápillant Emilyre és megcsillan a szeme.* - Viszont te ígéretesnek tűnsz. Mit szólnál ahhoz, hogy a te lelkedet megkapjam és cserébe visszaadom a tanárotoknak az idióta életét. végül is te már félig halott vagy hiszen a szervezeted amennyi drogot falt fel kitudja, hogy meddig élsz.*Suttogja a lány fülébe és előveszi azt amit még Atanastól vett el. A ládában egy fióla volt és a fiolában egy kisebb fénycsóva van mutatja Emilynek majd elrakja.* - Így lennél nálam. hidd el jobb helyen lennél.*Mondja és a lány is rá jöhet, hogy az a tanár volt.*

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Dec. 14, 2013 7:02 pm

    A fickó meglepődik azon amit mondok neki, de nem nagyon reagál, hiszen előkerül az a csaj, aki elvitte a tanár lelkét, és kiskutya szemekkel néz rá, aztán elkezd nekem hablatyolni valami hülyeséget. Kérdésére, egyszerűen fogom a kardomat, és a földbe szúrva ismét arra támaszkodok, miközben másik kezemmel a homlokomat kezdem el dörzsölni, miközben sóhajtok egyet. Utolsó szavait figyelve, előveszek egy kis dobozt, amiből egy cigaretta kerül elő, majd egy öngyújtó. Meg gyújtom a cigit, aztán elrakva ezt a két tárgyat, beleszívok egy nagyot, és a lány felé fújva, szólalok meg.
    - Majd kiderül.
    Vonom meg a vállam. Közben jobb kezem már rég a markolatán van a pallosomnak. A cigit a számba veszem, és egy gyors mozdulattal megragadom a lányt fejét, majd ügyesen bele egyengetem a kard markolatának végébe úgy szem környékén. Ha bírom ezt megismétlem párszor, majd ellököm magamtól.
    - Őt megölhetem?
    Kérdem az arc nélküli fickótól. Ha nem ő az igazi, úgy sem kár érte. Ha mégis. Hát, akkor sem mondanám, hogy kár lenne ezért a nőért. Ha nincs nála a lélek, akkor úgy is hasztalan. Akkor meg már nem nagyon számít, hogy él-e vagy hal. Főleg, ha szellem lenne. Akkor úgy sem él. Ebben az esetben viszont mit árthat, ha még egyszer meghal? A pallost kiszakítva a földből, a nő felé csapok le vele. Ezzel kideríthetem, hogy az igazi-e, hiszen akkor megsérül. Ha illúzió, akkor viszont úgy sem lesz semmi baja.
    ~Fragor.~
    Fordítom egy pillanatra a tekintetem az arc nélküli felé, hátha sikerül felrobbantanom. Ha nem, akkor úgy sem vesz észre semmit abból, hogy megpróbáltam varázsolni, szóval abból sem lehet túl nagy gáz.


    //Robbantás
    Varázsige: Fragor
    Leírás: Ezzel az igével szó szerint bármit fel lehet robbantani. Legyen az épület, tárgy, növény, állat, akár emberi lény. Az ige elmondása után a célpontban, vagy a célpont körül hatalmas a feszültség keletkezik, ami egyre növekszik, és mikor nem bírja tovább elnyomni ezt a sok ingert, egyszerűen utat enged nekik bármit felszakítva. A régi korokban a tömeggyilkosok szeretették ezt a varázslatot, hiszen senki nem vette észre, ha varázsolt, nem lehetett kivédeni és nem lehetett lenyomozni, hogy ki robbantgatott.
    Hatóidő: Néhány percig tartó feszültség után azonnal robban. Kezdők számára 6x6 méteren belül hat, de ismernek olyan mágusokat is, akik nagyobb városokat is könnyűszerrel eltöröltek a föld színéről ezzel az igével.//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Dec. 14, 2013 7:02 pm

    The member 'James Runnel' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Harcmágia terem - Page 3 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Emily Crawford Szomb. Dec. 14, 2013 7:06 pm

    - Hát, esélyes, hogy halott vagyok, ahogyan elnézem magam *horkant fel, ismét testtelenségére pillantva.* - Szóval sajnos nem nyert. *A pofon nem hatja meg különösebben, csak megint beleszív a cigibe, de ezúttal kegyesen nem a lényre fújja a füstöt. Aztán kinyírja a lényt, és a megjelenő nő szavaira felröhög.* - Jó megoldás, ha bántanak, legyél kannibál *vihog jókedvűen. Aztán ugyebár némileg elkomolyodik a helyzet, mire felhorkant.* - Anyádat próbáld meg itt tartani. Add ide az üveget, aztán lépek vissza Fyronba *válaszolja mogorván. Persze, még adja is itt az életét az idióta tanárukért, mi? Hát, álmodozni lehet, csak Emilyt éppen pont nem érdekli. Amikor a nő felmutatja az üveget, úgy dönt, hogy végül is lehetséges, hogy amennyiben kiszabadítja onnan a lelket, az magától is visszatalál... Szóval meglendíti a kezét - igazából csak a hatás kedvéért, nem lenne rá feltétlenül szüksége -, és egy egyszerű robbantóbűbájt indít meg az üveg felé. És mivel ezt egy tizenkét éves is hibátlanul végre tudja hajtani, izgatottan várja, hogy vajon a kiszabadult lélekkel mi fog történni...*

    // Alapvarázslatok, Robbantó átok (Kisebb célpontokat képes felrobbantani és ezáltal megsemmisíteni, mint például egy mobiltelefon vagy egy könyv) //
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Dec. 14, 2013 7:08 pm

    * szóval a kalóz leszarom képpel megevődik és ahogy fütyörészve sétálok sikerül megtalálnom a ládát és kibújik belőle a némber.* - Hát az oké, hogy én herceg, de inkább visszazárlak a ládába, mint, hogy megmentselek. * Aztán meg eltűnik ládástól mindenestül, mire megint megszólal.* - Legalább a rusnya pofádat nem látom, de áruld már el, hogy a f****** küzdjek meg veled a k*rva életbe, ha elmész? * kérdi meg és aztán úgy dönt inkább varázsolgat egy kicsit.* - Perniciosa Gurges! * mondja ki a varázsigét aztán nézi ahogy a pusztító örvény szép lassan mindent elpusztít a közvetlen környezetében. Most mégis mi a fenét tudott volna kezdeni így legalább már látja a fától az erdőt.*

    //
    Pusztító örvény
    Varázsige: Perniciosa Gurges
    Leírás: Az örvény jóformán egy kisebb méretű hurrikánra hasonlít, ami tele van sötét erőkkel, és elsődleges célja, hogy az ellenfelet eltakarítsa az útból, de sokan szokták arra is használni, hogy akadály mentesítsék a terepet, ugyanis ahová küldik a hurrikánt, ott tombol egészen addig, amíg mindent el nem pusztított. Az irányítása nagyon sok koncentrációt igényel, és könnyedén kicsúszhat a mágus kezei közül, ha megzavarják!
    Hatóidő: Egy órát él ez a varázslat, természeten a mágus előbb is megszüntetheti, de amint letelt az idő a hurrikán szertefoszlik, de a belőle áradó sötét energia még jó ideig észlelhető ott. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Dec. 14, 2013 7:08 pm

    The member 'Atanas Aleksev' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Harcmágia terem - Page 3 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Harcmágia terem - Page 3 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Dec. 14, 2013 7:56 pm


    James:* A férfi csak meredten bámul és nem szól semmit.*  - Engem megölni? Ugyan már…*Felkacag a nő majd hagyja, hogy bántsák végül is csak egy illúzió. James varázslata félig összejött, de a nő eltűnik. Majd a fiú láthatja, hogy a szellemek eltávoznak, de az árny még mindig ott marad. A fiúhoz közelebb lépve egy hatalmas energia hullámot küld felé, hogy fel lökje.* - Harcolj!*Kiabálja el magát és próbálja a fiút harcra bírni..*
    Emily:*A szellemlány eltűnik aki az elején feltűnt, azután megjelent a teremben látott lány és meg vonja a vállát.* - Anyám itt ragadt ebben a városban. Én csak teljesítem a parancsokat. Kaptam annyi erőt, hogy távol tudjalak titeket tartani az ostoba tanárotoktól.. de látom nem nagyon jött össze. Kis mihaszna diákok.. Azt hiszitek ti mindent tudtok.. ? Azt hiszitek, hogy ti okosak vagytok mindenkinél? Cseppet sem. A robbantó átok sikeres volt a fiolából megjelenik a tanár és rápillant a saját diákjára.. és ezzel a fiolából kiszabadított tanárral egy  furcsa sötétárny jelenik meg benne egy fiatal lánnyal. Akinek a kezéből Emily robbantotta a fiolát az meglepődik és el is menekülne ám érzi, hogy nem tud.* – Fogságba ejtettél? Na ez nagy hiba volt. Hiba volt szembe szállnod velem…*De nem bánthatja a másikat. A nő fogja majd a lányt vissza zárja a börtönébe abba a kis fiolába és Emilyhez fordul. Rápillant a másik lélekre is és mielőtt kérdeznének tőle ő már távozik is. Nem nagyon beszélget élő személyekkel, de most Emilyre rámosolygott a szerencse.* - Ügyes voltál, köszönöm.  A teremben majd kaptok kis magyarázatot mi volt ez az egész.*Szólal meg és megköszörüli a torkát aztán csinál egy átjárót a tanár szóval ahogy visszakerülnek a terembe a lány láthatja, hogy a testén kívül van.*
    Atanas: *A varázslások félig összejönnek, de Atanasnak távoznia kéne a helyszínről hiszen  a pusztító örvény mindent elpusztít ami a környezetében van. A nő eltűnik és megszerezte amit akarta utána már nem érdekli, hogy mit csinál a srác. Ám Atanas láthatja, hogy a semmiből egy teleportnak látszó átjáró jelenik meg szóval vissza kéne mennie  mielőtt őt is eléri a varázslat.*

    Ajánlott tartalom


    Harcmágia terem - Page 3 Empty Re: Harcmágia terem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 10:08 am