Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Csüt. Aug. 08, 2013 7:59 pm

    Nálunk bent tök jó idő van/volt. Very Happy
    XDD Az ciki. Razz
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Csüt. Aug. 08, 2013 9:16 pm

    Csontvárostól fangörcsölök... 5 és fél perces filmjelenet: http://www.vegzetereklyei.net/2013/08/5-es-fel-perces-filmjelet.html ...22-én premier...bááár most pillanatnyi szünet lépett közbe, amit a rettegés sötét leple takar el...Őrjöng a szomszéd...megint...gyógyszereket szed, de mit sem ér...csak jönne ki már az a f*sz rendőrség...hogy kapnák be!!!
    Morten Toov
    Morten Toov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Morten Toov Csüt. Aug. 08, 2013 9:51 pm

    Hát, én is utálom a véradást!vérvételt. Meg félek a tűktől, szóval irtó jó volt a legutóbbi műtétemnél, amikor a bal kezembe háromszor szúrtak, mert nem találták a vénámat.>< Aztán a bal kézfejem hetekig fel volt dagadva.

    Egyébként nálunk is irtó hőség van.><

    Caaaath *-* Te is imádod a Csonvárost? Én is nagy fanja vagyok.Very Happy Olvastam Cassie összes könyvét.Very Happy Alig várom már, hogy játszák a filmet. Istenem. *-* De az is jó lenne, ha a Pokoli Szerkezetek sorozatból is csinálnának filmet.Very Happy Imádom Willt. Meg Jace-t. Alec-et. Magnust. Calry-t, Isabelle-t. Valentine-t. Sebastian/Johnatan-t. *-* Meg úgy lényegében Cassie összes szereplőjét.XD

    Amúgy mi baja van a szomszédodnak? o.O

    És ha valamire nem reagáltam, akkor bocsi.^^"
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Aug. 10, 2013 12:25 pm

    Jó időőőőőőőő *-* igen élvezi az időt Very Happy és kiállt az esőbe is Very Happy
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Szomb. Aug. 10, 2013 4:15 pm

    Nálunk is jó idő van, ez este meg jól szakadt. Razz Szinte végig azt hallgattam... -.- xD
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Szomb. Aug. 10, 2013 9:03 pm

    Én is élvezem, hogy lehűlt egy picit az idő. Very Happy Végre ne sültem meg. Very Happy Bár Budapesten bizonyítottan melegebb van, mint Tatán. Ezt én mondom. XD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Aug. 11, 2013 7:18 pm

    Kitartó volt ez a hidegfront...xD De én nem panaszkodom, számomra ez a tökéletes időjárás *-* (30 fok, napsütés *-*)

    Ééés a Cameososok érméi frissítésre kerültek Very Happy
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Hétf. Aug. 12, 2013 12:06 pm

    Ez nem ééér..csak minket került el az eső?? ://

    Éééés bocs a nem reagálásért Ty...mostanában nem másztam fel ide, kicsit el vagyok havazva.

    Igen! Immádom Cassandra írásait. Most majd az Elveszett lelkek városát akarom elolvasni, mert addig még nem jutottam el, csak a Bukott angyalok városát olvastam, még valamikor júniusban...de sajna a jó könyveket 2-3 nap alatt kivégzem...és wááh..Legyen már augusztus 29...!!! Igen, elcsúsztatták akkora...*duzzog* Ééés...húúúh, még órákig tudnék áradozni róla, de...nem itt nem fogok.

    A szomszéd pedig egy hosszú, fájdalmas és megdöbbentő sztori, amiről nem szívesen beszélek...úgyhogy azt majd máskor.

    Ééésss Lil...hmm..én is élvezem a "hűvösebb" időt... bár érzem, hogy délután megint meg fogok sülni...A Cameosról jut eszembe..átírod Nessát..ha szép kiskutya szemekkel pislogok rád és vagy egymillió ölelést küldök neked virtuálisan?
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 1:33 pm

    Peeersze, azonnal meg is csinálom Very Happy Bocsi, teljesen kiment a fejemből Oo Majd légyszi válassz neki gárdát is ^^
    Nekem meg tananyagot kéne írni... Vagy kémiát tanulni... Vagy megcsinálni Kiruna leírását... Vagy a fél-vámpír leírást... Ajaj... Ebből filmezés lesz, úgy érzem xD Na jó, erős leszek és nekiállok valaminek ><
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Hétf. Aug. 12, 2013 2:26 pm

    Hajrá Lil. Razz

    Emberek... Olyan kipihentnek éreztem magam, amikor negyed 2-kor felkeltem, de most meg úgy érzem magam, hogy mindjárt visszafekszek, csak nem lehet... >< :'( *és Réka balra el készenléti üzemmódba az anyja elé*

    Amúgy tényleg jó volt ez a hűvös idő, csak nálunk kb 1 napig tartott az egész... Pedig kibírtam volna azt őszig *-*

    Tényleg Cath, meglett a cicád?
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Aug. 12, 2013 3:05 pm

    Basszus, még mindig nem tudom a színkódomat. o.O Szóval most asszem lusta leszek kikeresni.xD

    Hát nálunk még mindig jó idő van, szóval én nagyon jól megvagyok, bár 3 órás alvással fut nálam a rendszer, de sebaj.:"D Max, a kelleténél többször gépelek el valamit, és agyamra mentek a karaktereim.XD

    Cath: Semmi gond, végül is, írtad, hogy nem leszel.Smile Amúgy nagyon örülök neki, hogy valaki úgy tud fangörcsölni Cassie műveire meg a filmre, mint én.:"D Mióta megtudtam, hogy lesz film azóta tűkön ülve várom.Very Happy Amúgy Kecskeméten lesz premier előtti vetítés.Smile Amúgy nekem majd nyugodtan áradozhatsz róla.Very Happy Engem nem zavar.Very Happy Az Elveszett lelkek városa amúgy szerintem eddig az egyik legjobb talán. Talán azért is, mert több Sebastian van benne.XD Nem tudom miért, de az a karakter nagyon szimpatikus nekem.:"D Egyébként Cassie könyveit én is néhány nap alatt olvastam ki.Very Happy Túl jók ahhoz, hogy letegyem őket.:"D És okééé, nem muszáj beszélni róla.Smile

    Lil: Ha valamiben tudnék segíteni, akkor csak szólj.Smile Most valamiért munkára fogható vagyok.:"D

    Réka: Jóól van Réka. Én itt szenvedek azzal, hogy 8-kor felkeltem, és nem bírtam visszaaludni, te meg... :"D De ahhoz képest még mindig energikus vagyok.XD Talán azért, mert eddig olyan 12-14 órákat aludtam.:"D De szép is volt délután felkelni. De hamarosan vissaztérhetek az én drága iskolámba, szóval újra kezdődik a korán kelés.*-* Igen, szeretek iskolába járni.:"D Nyolcoldali iskola imádatban szenvedek.xD A légkör teszi.Very Happy Meg a 15 fokos klíma, a labiritusszerű épület, a szűk folyosók, a fagyhalál, vagy a dögmeleg, a pszichopata tesi tanárom, a még hülyébb angol tanárom.... XD Na, jó, nem kezdek elömlengeni a sulimról. Bár ezek a hülye fiúk... XD COD-ban megcsinálták a sulimat. Tiszta hülyék.xD Amúgy Réka, majd folytatjuk a játékot?Very Happy


    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Aug. 12, 2013 3:45 pm

    Lil Kiruna írsát át tudom vállalni  ha nagyon szükséges :Dtanulásra nem mondo inkább semmit, Cath én is akartam kérdezni a cicádat, hogy meg let e ^^
    khm.. ne lepődjön meg senki Rilla délelőtt a házi orvosnál volt és szúrit kapottt >< egy hijja volt, hogy kórházba kerüljek, de már minden rendben van ^^ nem tudom fel jövök e skypera filmezek egyenlőre :'D holnap meg tudok menni  gyakszira ha jobban leszek.  lehet Garfieldot nézek lehet Wolfrinet nem tudom még :DTy pihenjél azért xD Többire később reagálok xD
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Hétf. Aug. 12, 2013 3:52 pm

    Nyugi Ty, az új sulimat én is imádom, főleg ezeket az idióta barmokat *-* xDD Meg azokat az elvetemült, szadista de mégis jó fej tanárokat. xD Az egyik tanárom amúgy 5 éves kora óta boxol (35 éve...) O.o Enyhén durva xD Vele valamirét senki sem kekeckedik Razz
    Amúgy persze Very Happy Csak szerintem lefekszek picit aludni, aztán lesz egy rendszerújraindítás egy kávé kíséretében és újra géphez ülök. xD Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 4:02 pm

    Örülök neki, hogy van, aki élvezi a sulit xD Mondjuk kilencedikben még én is szerettem... Aztán meg... Hát, hagyjuk, a lényeg, hogy szívesebben térdelnék egész nap parázson minthogy ott legyek :'D Nem szeretem, ha lépten-nyomon beletaposnak a kis lelkecskémbe, na.
    Hát, a hűvös nálunk is csak egy napig tartott, de mint mondtam, nekem ez is tökéletesen megfelel Very Happy
    Amúgy köszi, már haladok a munkával, kész van Kiruna leírása, néhány főoldali leírást is javítottam/írtam (pl fél-vámpírt, Móni, lehet örülni Razz). Meg javítgattam még ezt-azt Smile Szóval, elvagyok én Very Happy De a tananyagnak nem ma fogok nekiállni xD Még jó, hogy a felét megcsináltam júniusban...
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Aug. 12, 2013 4:25 pm

    Rilla: Mi történt? o.O Amúgy nem tudok pihenni.:"D Próbáltam többször is elaludni, de nem ment. Lehet, hogy túlságosan is kialudtam magam...

    Réka: Akkor jó.Very Happy Az szép. o.O Az enyémekről ilyen nem tudok. Csak olyat, hogy a volt föci tanáromnak azért szőrös a nyaka, mert a felesége erre gerjed.:"D De sajna olyat, hogy bármi érdekeset is csinálnának a tanáraim... Na, olyat nem tudok. És rendben, bár hamarosan hazajön a tesóm, és úgy kicsit nehézkes lesz majd folytatni.><" De igyekszem majd megoldani.

    Lil: Az én kis kis lelkecskékbe is párszor beletapostak, de én tettem azokra az emberekre.:"D Aztán év végre meg is untam az egyik csajt, visszapofáztam neki, és onnantól kezdve kussban volt. Bár kötve hiszem, hogy ez nálad segítene, de nekem akkor segített. Amúgy le a kalappal előtted, hogy ennyi mindent megcsináltál már.Smile Szerintem most megyek is, és megnézem a fél-vámpír leírást, ha bent van.Smile
    avatar
    Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rosetta M. McCarthy Hétf. Aug. 12, 2013 4:38 pm

    Én szeretem, jó fejek az osztálytársak is. Very Happy(miután elment az a nagyképű hülye gyerek, remélem megbukott és nem jön vissza...)
    Nekem is belepostak a lelkecskémbe, konkrétan az egész gutori sulinak ez volt a hobbija, meg, hogy tönkre tegye a biciklimet és megverjen, dehát a suli váltás és a visszapofázás nagyon jó megoldás. Razz
    Lil, ha annyira unatkozol, akkor majd játszol velem? *-* Razz

    Mi történt Rilla?

    xDD Azt a tanárt inkább nem ismerném meg. O.o És oké. Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 4:45 pm

    Hát, éppen ez a bajom, hogy nekem nem beszólogatnak, azt simán megoldanám xD Na de mindegy is, erre az egy évre már nem váltok sulit, inkább szép csendben smsezgetve végigszenvedem...:'D
    A fél-vámpír még nincs benn, egyelőre "felülbírálás" alatt áll, azaz elküldtem Samnek...xD
    Okés Réka, bár én csak fél 8-ig leszek ma Smile
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Aug. 12, 2013 4:49 pm

    Ismerős helyzet Réka, azzal a különbséggel, hogy nekem nem cseszték el a biciklimet (nincs is, nem is tudok vele menni XD), és engem nem mertek megütni. De annak örülök, hogy az új suliban te is jól érzed magad. :DAmúgy bírjuk.XD Remekül lehet rajta szórakozni, amikor valaki mást kínoz a térképnél feleléskor.XD Elég perverz humora van, szóval a fiúk is biztos bírnák.:"D A kedvencünk tőle az volt, amikor év végén mindig hangoztatta: "Néhány embernek azért nyáron is keményen kell készülnie, hogy indulhasson az ATV-n. " Az ATV = Augusztusi Tanulmányi Verseny. magyarul pótvizsga.:"D Annyira elhíresült ez a szókapcsolat, hogy nálunk szinte az összes tanár átvette tőle.

    Mondjuk az tény, hogy simán a földbe döngölnéd őket Lil, ha beszólnának.:"D Mondjuk az utolsó évre tényleg nem érdemes.:/ Amúgy közben én is rájöttem.:"D Hát, akkor megvárom, amíg kikerül.Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 5:06 pm

    Mondjuk az már tényleg durva, ha megütöttek, Réka Oo (efelett valahogy elsiklottam, biztos az agyamra ment valami) Remélem, visszaütöttél Razz És jól tetted, hogy sulit váltottál.
    Hát, mondjuk néha örülnék neki, ha beszólnának, az elviselhetőbb lenne, és végre leolthatnék valakit. Mondjuk jópár ember van, akit szívesen "a földbe döngölnék", de azt hiszem mindenki jobban jár (főleg én), ha nem teszem xD És higgyétek el, sokkal jobb, ha valaki a képedbe mondja, mi baja van veled, mintha nem teszi, csak egyik napról a másikra levegőnek néz... Az egy picikét ki tudja készíteni az ember idegrendszerét. Na, már megint témánál vagyok, beszéljünk valami szebbről xD Ma meteorhullás lesz, ki tervezi megnézni? Very Happy Tegnap is kifeküdtem a kertbe és tíz perc alatt láttam vagy hatot Very Happy
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Hétf. Aug. 12, 2013 5:32 pm

    Az szép Ty. :'DD xD A biciklidért kár azért. :/
    Egy cigány gyereket emlékszem, hogy megvertem, de többi mind jó pár évvel idősebb volt nálam, ellenük nem volt esélyem. ^^" Általában elbújtam az osztályban és túléltem. Razz Ja, bár az se volt sokkal jobb... Viszont most tök jó helyre kerültem. Very Happy
    Oké, kit kérhetek játszani? *-*
    Amúgy én tervezem, nagyon jó kilátásunk van az égre, mindig nagyon jól látni a csillagokat. Tesómmal tuti kiülünk. Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 5:47 pm

    Jó hír, 9ig leszek este Smile Háát, gyere fel skypera és megbeszéljük, Réka Very Happy De leginkább Charlotteal vagy esetleg Kierával játszanék most, Charlotteal azért, mert új és fel kéne avatni, Kierával meg rég játszottam Very Happy De mást is választhatsz Smile
    avatar
    Nadja S. Marilovics
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Nadja S. Marilovics Hétf. Aug. 12, 2013 5:59 pm

    Hát, skypera sajnos nem tudok, mert az bedöglött. :/ Ma akarom majd újra letölteni, csak kölcsöngép és nem kéne tönrekvágni >.<...
    Hmm, akkor legyen Charlotte, avassuk fel. Very Happy

    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Hétf. Aug. 12, 2013 7:42 pm

    Oké. Kitől lehet védelmet kérni, hogy Lil ne tudja kapásból kitekerni a nyakamat, ha megint ilyen hsz-t írok? xD
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 8:54 pm

    James, sajnos előlem nincs menekvés, nyugodj bele Razz
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Amélie Deneuve Hétf. Aug. 12, 2013 10:20 pm

    ÉÉééésss most beigazolódott mennyire lusta tudok lenni. Nem olvasom vissza mi történt. XD Csak közölni szerettem volna, hogy holnaptól péntekig Kecskeméten tartózkodom, így nagy valószínűséggel ha fel is tűnök, játszani nem fogok. Very Happy
    Szép hetet mindenkinek! ^^

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 25 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 1:44 pm