Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Joyce Fleming
Gyakorló mesélő
6 posters

    Dark City

    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Joyce Fleming Hétf. Júl. 29, 2013 11:17 pm

    *A császár kérdésére felvonja a szemöldökét.* - Nem, sajnos akkoriban elég rosszul állt a sárkányok szénája. Bujkálniuk kellett, hogy ne fedezzék fel őket a humanoid fajok *húzza el a száját. Na nem olyan hülye ám, hogy bevallja, hogy hoppá, ő egy démon amúgy. Aztán némán figyeli, ahogy megáldják a gyűrűket, a lövésekre pedig beindulnak benne a gyilkos ösztönök. A császár kérésének eleget téve, felugrik a helyéről, és a trónbitorlóra néz.* - Na, azt már nem r*****kám! Előbb velem állj ki! *vicsorodik el, majd egy hatalmas farkas bőrébe bújva megrohamozza Cathlint. Igyekszik elugrani a lövések elől, és ha meg tudja annyira közelíteni a nőt, akkor rávetődik. Ha ez is összejön neki, akkor pedig nemes egyszerűséggel megpróbálja átharapni a csaj torkát. Közben magában puffog, hogy már megint beleavatkoztak a dolgaiba. Ha pedig nem sikerül rávetni magát a nőre, akkor sólyom alakot öltve támad rá. *
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Soranne Whitholle Hétf. Júl. 29, 2013 11:25 pm

    "Kinyírni őket!" Azt nem te fogod eldönteni cuki pofa. Túl nagy itt a szája valakinek, ideje lesz bedobnom magamat. A lány eme felsőbbrendű kijelentése után távozott, csak a négy őr maradt velünk. Mérlegeljünk: négyen kettő ellen. Még megoldható. Remélem Mara is rendelkezik azért valamennyi harctudással.
    Az őrök elkezdtek bennünket kifelé rángatni, de azt már nem vártam meg, hogy sikerüljön is nekik. A szemfogaimat kieresztettem, és felhúzott könyökkel orrba vágtam a két béklyómként funkcionáló őrt. Erre szerencsére nem voltak felkészülve, így hátratántorodtak, és kiesett a kezükből a fegyver, mivel természetes reakciójukként, egyből az orrukhoz kaptak. Én gyorsan felkaptam a fegyvereket a földről, és azzal a mozdulattal már ki is iktattam a két orrfájós katonát. Mínusz kettő. Ez is valami.
    Oldalra pillantva láttam, hogy Mara is kicselezte az ő fogva tartóit. Holtan elterülve feküdtek mellette, a mellkasukból rohamosan folyt a vér a fekete márványpadlóra.
    -Nem is tudtam, hogy az udvarhölgyeket megtanítják harcolni.
    -Én nem vagyok akármilyen udvarhölgy. Én ex udvarhölgy vagyok, akit nagyon, de nagyon felhúztak.*úgy látom jókora adrenalin löketet kapott. Szerencsére.*
    -Nincs túl sok időnk, menekülnünk kell. Fogd azt a két fegyvert, és kövess.*mondtam Marának. Bíztam magamban, sokszor voltam már hasonló helyzetben. Kifogunk jutni innen.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Hétf. Júl. 29, 2013 11:53 pm

    Soranne: * a két lány megszabadul és a következő pillanatban Soranne visszakerül az erdő mellé ahol az előbb volt. Úgy látszik neki már nem volt több dolga.*
    Joyce,Mary: Ahogy Joyce sikeresen feldönti Cathlint de mielőtt madáralakba változva, megint támadhatna egy lövés hangzik ami a lány szívát találja el. A két lány a következő pillanatban ott találja magát ahonnan az előbb elkerültek. De Mary ruhája az sajnos a jövőben marad és csak a gyűrűhordozós ruhába kerül vissza.*
    Ezio: * Az egészet átaludva ugyan de visszatér és továbbra is aludva fekszik a társalgó kanapéján.*

    // és akkor kérlek titeket dobjatok egy d6-os kockával //
    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Joyce Fleming Kedd Júl. 30, 2013 12:02 am

    *Feldönti a nőt, és neki esik, majd ugye alakot változtat, és készülne lecsapni, de elkésik. Valaki beelőzte. Átkozódva leszáll a földre, és visszaváltozik emberré. Nagyon dühös, képes lenne kinyírni azt, aki véget vetett az áldozata életének. Ő látta meg előbb! Ő szemelte ki magának! Akkor meg mégis, miért? Ez nem fair! Valami ilyesmik kavaroghat a lányban is miközben majd’ felrobban a dühtől. Aztán ugye ismét az erdőben találja magát, és majdnem leesik arról a faágról, ahonnan nemrégiben eltűnt. Belecsimpaszkodik a törzsbe, és cifrán káromkodik, bár ezt már csak a sötét erdőben lévők hallhatják és élvezhetik. Aztán megpillantja maga mellett a tollászkodó sólymát, és őrült hangon rárivall.* - Te mégis hol a francban voltál? *íSzegény tollas annyira megijed a gazdájától, hogy inkább elrepül a közeléből. Joyce pedig… Nos, ő elvágtat Fyron-faluba, és leissza magát a fogadóban a bátyjával.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Júl. 30, 2013 12:02 am

    The member 'Joyce Fleming' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Dark City - Page 2 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Dark City - Page 2 Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Mary Helroy Kedd Júl. 30, 2013 12:05 am

    * Mary szomorúan veszi tudomásul, hogy a kék ruha maradt rajta..de legalább az íját elhozta...ennyi esze legalább volt. Úgyhogy fogja magát és beszalad a suliba..lehetőleg, hogy senkivel se fusson össze.*

    //Köszöntem a játékot! Nagyon jó volt...tetszett..csak mostanra már kiégtem. Smile//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Júl. 30, 2013 12:05 am

    The member 'Mary Helroy' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Dark City - Page 2 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Dark City - Page 2 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Soranne Whitholle Kedd Júl. 30, 2013 12:17 am

    *Az egyik pillanatban még a hűvös márványon lopakodtam, a másik pillanatban már az erdő puha talaját tapostam. Ez... hihetetlen. Ilyenben nem volt még soha sem részem. Ugyan oda értem vissza, ahol a tornádó rám talált. Ez a második napom itt, de határozottan úgy érzem, hogy mozgalmas napok elé nézek. Egy apró mosollyal a szám sarkában indulok vissza az épület felé. A mai energia löketem megvolt.*



    (Én is köszönöm a játékot, na meg persze a türelmeteket is. Egy élmény volt. Very Happy )

    Dobókocka
    Dobókocka


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Júl. 30, 2013 12:17 am

    The member 'Soranne Whitholle' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Dark City - Page 2 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Dark City - Page 2 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_

    Ajánlott tartalom


    Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 7:02 am