Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+6
Adrian R. Walker
Raisa A. Wyberg-Merchant
Darioth
Amanda Helgesen
Michael
Amarilla Darwin
10 posters

    Santos tér

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Santos tér Empty Santos tér

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Feb. 21, 2013 9:24 pm

    Santos tér Santoster



    A tér, amit a halandók többsége messziről elkerül. A tér ami kizárólag csak az alvilágiak használnak. Az itt lakóknak hamar feltűnik, ha valaki új és nem ért semmihez sem. Annak hamar kiderül minden adata. Itt a lények együtt vannak egymásért.. A Harc azért folytatódik, ki uralkodjon a teren ám viszont az sem mindegy ki hogyan kerül be. Szeretnél szerencsejátékok közelében lenni? Vagy egyszerűen csak unod már az életed? A rendőrök is messziről kerülik, ezt a helyet csak a bátrabbak merészkednek ide. A szűk kis utcákon gyakran fordulnak elő kisebb összecsapások vagy drog üzletek, ebbe csak is a legnagyobbak kerülhetnek bele.  Maguk módján meg van a sajátos fegyelem és a saját maguk módján a becsület. Ha esetleg szeretnél felbérelni egy bérgyilkost, nyélbe szeretnél kötni egy üzletet akkor ezen a helyen bármikor, lehet! Viszont vigyázz ki itt belépsz, e helyen ki tudja, hogyan fogsz kijönni erről a helyről. Győztesen vagy.. holtan. Figyelem, 18 éven aluliaknak a belépés tilos.
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Michael Szomb. Márc. 09, 2013 8:16 pm

    *Egy fekete, csuklyás köpönyegbe burkolózva sétálok Qarin sötét negyedében. Sokan valószínűleg azt mondanák, hogy az Expoliandum nem éppen egy arkangyalnak való hely, de őszintén szólva nem féltem különösebben a bőrömet. Meg hát azért elég jó harcos vagyok... Mindegy is. A faji ismertetőimet egy varázsigével elég jól sikerült elfednem, legalábbis egy démon, akihez korábban odamentem, könnyedén elhitte, hogy ember vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy különösebben aggódnom kellene. Egyébként az egész ruházatomat a helynek megfelelően alakítottam ki: egy fekete farmer van rajtam, egy fekete, hosszú ujjú pólóval, fekete kondival, és erre jön rá a szintén fekete köpeny. Kissé kényelmetlenül érzem magam a némileg idegen ruhákban, de nagyon jól tudom, hogy milyen célpont lennék, ha a megszokott krémszínű meg királykék ingeimben és szövetnadrágjaimban sétálgatnék itt fel-alá. Végül is elég sokat jártam London alvilágában is ahhoz, hogy ismerjem a megfelelő beolvadási módszereket. És most akkor a fő kérdés: mégis mit keresek én Expoliandumban? Nos... Pusztán kísérleti jelleggel, kíváncsiságból megpróbálok utána járni, ki mit tud Patricről, és arról, hogy hogyan jutott le a Pokolba. Már sokadik napja járok itt, az elmúlt héten minden egyes nap kijártam, ugyanis máris szereztem egy informátort, aki a hétre ígérte, amit össze tud szedni. Remélem, ma már itt találom: annyira sok kedvem nincs ismét fél órát fagyoskodni a Santos téren. Lassan megérkezek, és a környező épületek árnyékában maradva figyelem meg a teret. Ahogyan arra számítottam, a pasas sehol. Egyre valószínűbbnek tartom, hogy felültetett... Nem, mintha nem tudnám megtalálni, ha akarnám. A tér másik felén látok egy kisebb csoportosulást, vélhetően éppen drogokat cserélgetnek, valamint az egyik sarokban két férfit látok: az egyiken csuklya, kezében egy kis zsák, a másik pedig lazán az egyik épületnek támaszkodik. Valaki épp egy bérgyilkosnak fizet. Végül a legsötétebb részeken maradva, hogy ki ne szúrjanak elsétálok a megszokott helyemig, és egyik lábamat felhúzva nekitámaszkodok a falnak, felkészülve egy hosszas várakozásra. Lassan el is kezdenek elszállingózni az eddig a téren tartózkodó emberek, én pedig egy halk, nyugodt sóhajjal állapítom meg, hogy szerencsére hamarosan magamra maradok... Hiába lenne alapvetően nagyon hátborzongató teljesen egyedül lenni egy hatalmas, sötét téren az éjszaka közepén, esetünkben jóval biztonságosabb, mint ha más is van itt. Szóval én csak némán ácsorgok, figyelve a teret, a csuklya mélyen az arcomba húzva, a köpenyem pedig néha egy-egy fuvallat hatására meglibben körülöttem. Nem akarok fél óránál tovább maradni, igazán nincs szükségem egy megfázásra...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Márc. 09, 2013 8:31 pm

    - Hagyd Békén nem ártott semmit neked!*Kiabál a torka szakadtából egy leányzó. Amandát vélhetően nem is érdekli, a helyzet ő csak használja a vérmanipulációs képességét.* - Az a szerencséd, hogy lidérc vagy taknyos más különben téged is fel nyársaltalak volna és most takarodj innen.*Üvölti le a kislányt aki azért keveredett ide véletlen, mert látta, hogy idáig hurcolta Roxannet.* - De ő még csak tini velem egy idős..*Fakad ki Elizabeth és nem száll le Amandáról. Ám a lány nem tétovázik ő felé is használja a vérmanipulációt.* - Mondtam. Nem szeretem ha felidegesítenek.*Így is ideges már egy ideje főleg az óra hergelte fel ennyire és valamivel le kellett vezetnie a feszültségét és a kislány éppen kapóra jött amikor az édesség boltból jöttek ki. Elizabeth éppen hazafelé indult volna, de Amandát ez most nem érdekli. Jelenleg mindenkin átgázol ha nem tudják lebeszélni róla. Egyébként azóta átöltözött full fekete ruhába a vadász ruhájába. A Santos tér egyik sikátorában vannak valószínűleg közel Michahoz. Aztán, hogy van e még valaki a környéken ki tudja. Ha igen maximum levezeti az energiáit, nem hiányzott neki ez az egész.* - Na mi az.. nem is kellemes annyira mi. Egyébként is. Ezek mocskosak és nem érdemlik meg az életet.Ilyeneket védsz.*Lép közel az ismerős lányhoz aki jelenleg nem sikoltozik visszatartja. Annyira megerősödött lelkileg, ő segíteni akart a másikon. Amanda Elizabeth után az angyallal foglalkozik. Amanda egészen a Santos térig futtatta a lányt vélhetően azért, mert ide ugy se jön semmilyen épeszű lény.*

    Roxanne
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Michael Szomb. Márc. 09, 2013 9:01 pm

    *Némán ácsorgok, az üres teret figyelve, azon gondolkozva, hogy már csak egy rágó kéne, és tökéletes lenne az imidzsem, amikor egy gyanúsan ismerős hangot hallok meg. Gyanakodva felkapom a fejemet, és kiegyenesedve előhúzom a kardomat. Ezzel egy időben az őrangyali érzékeim is jeleznek, így immár biztosan azonosítom be a lányhangot Elizabeth-nek, és, nos, talán nem kell részletezni, hogy egész pontosan mennyire jár rosszul az, aki kezet mer emelni a lányomra. Amikor megpillantom a két fiatalt és a számomra ismeretlen alakot, érzem, hogy idegességemben egy vékony vonallá préselem a számat, majd megforgatom a kezemben Potestatemet, és alig bírom megállni, hogy ne engedjem rajta végigfutni a Lángot. Nem, még korai lenne felfedni, hogy angyal vagyok... Noha mentálisan kimondottan gyenge vagyok, az alap kommunikációhoz értek, így lehunyom a szemem, és egy pillanatra mélyen elmerülök a koncentrációban, hogy megtaláljam az utat Lizzie elméjéhez. Amikor sikerül, egy egész halk sóhajt engedek meg magamnak, és máris útjára engedem a mentális üzenetet.* ~ Ne buktass le, kicsim ~ *hallhatja meg a lányom a hangomat, mielőtt megemelem a fejem, és kilépek a sötétebb részről.* - És mondd csak, te mire készülsz ezekkel a kölykökkel? *kérdezem negédes hangon. Biztos vagyok benne, hogy a másik nem ismer, elvégre én sem ismerem őt, ha pedig mégis... Nos, egyedül vagyunk. Nem számít különösebben, hogy felismer-e vagy sem. A bűbáj továbbra is erős rajtam, úgyhogy alapvetően biztos vagyok benne, hogy nem ismeri fel, hogy mennyire erős angyal vagyok. Mivel azonban ránézésre egyértelműen angyalvadásznak tűnik, tartok róla, hogy az érzékei sokkal inkább ki vannak élezve az angyalokra, mint egy átlagos valakinek, úgyhogy lehetséges, hogy így, szemtől-szembe állva rá fog jönni, hogy egy angyallal van dolga... Mindegy, egyelőre az a lényeg, hogy békén hagyja a lányokat, ha az megvan, nem lesz gond. Persze ha tehetem, szeretném kikerülni, hogy gyilkolnom kelljen, így is bőven elég szürke toll van az amúgy fehér szárnyamban, de ha kényszerít, akkor valószínűleg ettől sem riadnék vissza. Minden esetre a gyerekeket a hátam mögé intem, remélve, hogy Lizzie tényleg hallgat a parancsomra, és nem szólja el magát, valamint hogy az ellenfelem nem próbálja megakadályozni a fiatalokat, hogy elbújjanak mögöttem. Tehát ha minden jól megy, akkor a lányok a hátam mögött, kezemben egyik elegáns, kecses kardom, és remélhetőleg kellően fenyegetőnek tűnök hozzá, hogy a lidérc békén hagyjon minket. Egyetlen dolog azonban biztos: ma nem fogok megtudni semmit Patricről...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Márc. 09, 2013 9:20 pm

    *Való igaz, hogy Michaelhez tényleg a rágó hiányzik, de azért a cigarettáról se feledkezzünk meg. Úgy lenne a tökéletes helyzet. Szóval igen. A lány vérmanipulálja a lányokat és felidegesítették annyira, hogy fajtársát is. Elizabeth nem szól semmit, könnyeit is visszatartja, most jelenleg elég erős nem ő szorul segítségre vagy is ő is. Viszont felfigyel a hangra és nem egy rendben üzenetet küld értelmien Michanak. Amandát most jelenleg semmi sem szakíthatja félbe még jó, hogy nem iskolában lévő angyallal futott össze na igen.. ha bár ott is meg van akivel szórakozhat, de hát meg fogja inni egyszer a levet az is biztos. Aztán amikor meghall egy férfi hangot megperdül és ördögien elvigyorodik.* - Gondolkoztam sakkozhatnék velük, de aztán rájöttem máshol lenne a helyük különösen a vöröskének A másik felidegesített és útban volt.*Feleli teljesen lazán majd elengedi a lidércet őt hagyja, hogy menjen a másikat nem.* - Ő marad.*Mondja a földön fekvőnek és sóhajtozik. Sajnos Amanda jelen pillanatban bármire képes Viszont azért ölni nem ölne gyerekeket csak ijesztgeti vele. Megérzi egyébként, hogy angyallal van dolga talán ezért sem olyan ideges.* - Még is mi dolga lenne egy ilyen alaknak két haszontalan kölyökkel? Ugy se hiányozna senkinek.*Mondja a lány ez maró gúnnyal és egy pillanatra abba hagyja a manipulálást és odalép a férfihez és végig nézi. Aztán rápillant a mögötte lévő kislányra és cinikusan felhorkant.* - Semmivel sem vagy erősebb nálam. Egy itt élő miért foglalkozna velük?*Kérdezi meg még egyszer és Micha szemébe néz. Roxanne pedig ahogy tud addig próbál oda futni a férfi mögé. Amanda most rossz angyallal kezdett ki bár a lányt jelenleg semmi nem érdekli.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Michael Szomb. Márc. 09, 2013 9:47 pm

    - Ó, még egy fajgyűlölő! *sóhajtok, kissé gúnyossá téve a reakciómat a túlreagálással.* - Komolyan mondom, nem értem, hogy nem unjátok még mindig az állandó gyűlölködést, te meg a hozzád hasonlók... Lidércből, angyalból, démonból, vámpírból, vérfarkasból, az mindegy. Unalmasak vagytok, egyhangúak *magyarázom flegmán. Őszintén szólva tényleg nem tudom megérteni ezt az egészet, bár ha megnézzük a baráti körömet, talán nem meglepő. Angyal, vérfarkas, félangyal-féldémon, vámpír, démon-vámpír... Mégis, soha nem voltak közöttünk faji viták. Soha nem volt vele probléma, hogy Dan meg Kira a megszokott vitájukban felhozták volna, hogy ki vámpír, ki farkas, vagy hogy nekem valaha gondom lett volna azzal, hogy Pat a világ két legsötétebb fajának egy szinte legyőzhetetlen hibridje, márpedig ha valakinek, akkor nekem igazán be kellett volna hogy tegyen a tény. De nem. Szóval a lényeg, hogy soha nem értettem meg a fajgyűlöletet. Kissé elfintorodok, amikor látom, hogy az egyik lányt nem engedi, de azért ad egy kis megnyugvást, hogy Lizzie-t már a hátam mögött tudhatom. Arra, hogy a lányok nem hiányoznának senkinek, egy ideges fintort érzek kiülni az arcomra.* - Mindkettőnek vannak rokonai, emberek, akikkel élnek, emberek, akiknek fontosak. Azt képzeled, hogy nincs senki, aki észrevenné két kislány eltűnését? Nem csak undorító vagy a fajgyűlöleteddel, de vak és beképzelt is *válaszolok neki hidegen, és érzem, hogy kábé eddig voltam hajlandó fenntartani az álcámat, miszerint én ide tartozom: eddig nem volt teljesen egyenes a tartásom, és nagyon figyeltem rá, hogy a csuklyám takarja az arcomat, most valahogy ez teljesen elveszítette a jelentőségét: fenyegetően kihúzom magam, és megemelem a fejem, kék tekintetemet a lány szürke szemeihez kapcsolva.* - Beképzelt, ahogyan mondtam. Jóval erősebb vagyok nálad, úgyhogy jobban teszed, ha szépen elengeded a lányokat, és eltakarodsz. Ami pedig azt illeti, hogy itteni vagyok... Nos, örülök neki, hogy ennyire jól be tudok olvadni, azonban sajnos ki kell javítsalak, nem idevalósi vagyok *válaszolom, majd megforgatom a kardot, és egy könnyed mozdulattal a fiatal nő torkához szegezem.* - Na, tűnj el, amíg szépen mondom, és ha legközelebb angyalvérre szomjazol, a saját súlycsoportoddal kezdj ki *mondom még, és remélem, hogy nem kell ezzel sokkal több időt eltölteni. Utálom a rasszistákat. Kis Hitlerek...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Márc. 09, 2013 10:05 pm

    - Ha az vagyok!? Hány angyalt öltem meg szerinted a mai nap vagy egész életben?*Kérdezi meg tök nyugodtan és felvonja a szemöldökét.* -Tudod úgy volt, hogy megpróbálok meg barátkozni az angyalokkal, de aztán rájöttem, hogy nem érdemelnék meg azt, hogy én jóban legyek velük.Az összes egy senkiházi és nem érdemelnek semmit.*Feleli maró gúnnyal és majdnem, hogy köp egyet. Henrik tuti lecseszné megint, hogy miért csinálja ráadásul gyereket. Ő még akkor is csodálkozik, hogyan tudják elviselni, mert nem könnyű. Aztán amikor közlik vele, hogy beképzelt is arra felhorkant.*- Te meg nagyképű.. Azt hiszed, hogy te vagy az aki megváltja a világot csak azért, mert itteni vagy és kihúzod magad…? Ugyan.. nem félek tőled. Eddig sem féltem az ilyenektől.*Feleli cinikusan és nem megy sehova. Egymás szemébe néznek szemtől-szemben állnak egymással valami furcsát akkor is érez a férfin, de nem riasztja vissza akkor sem. Viszont cinikusan mosolyog amikor közlik vele tűnjön el.* - Nem tűnök el beszélgessünk. Nem koptatsz le ilyen könnyen.*Mondja gúnyosan és ismét kezd egyre idegesebb lenni.* - Különben meg visszatérve az erősebb dologra miből gondolod, hogy erősebb vagy? Még is ki vagy te?*Teszi fel a kérdést és körbe járja őket. Egyenlőre nem támad.. nem.. nincs még itt az ideje.. Azt, hogy megpróbálja kedvelni az angyalokat még is rossz ötletnek gondolta.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Michael Szomb. Márc. 09, 2013 10:24 pm

    - Nem lennék rá ilyen büszke *sziszegem, és kezdek kissé ideges lenni, ami határozottan nem jó a velem szemben álló lidércnek. Sosem jó, ha engem valaki felhúz...* - Valószínűleg nem a megfelelő emberrel próbálkoztál. Csak azt ne próbáld nekem bemagyarázni, hogy egyetlen olyan lidérc sincs, akit nem kedvelsz különösebben *válaszolom hidegen. Nem, egyszerűen nem értem ezt a vak, értelmetlen gyűlöletet. Komolyan többször is próbáltam már felfogni, hogy hogyan képesek erre egyesek, de a mai napig nem bírom megérteni.* - Pedig lehetséges, hogy kellene *felelek halkan, fenyegetően a velem szemben állónak, és elkönyvelem magamnak, hogy azon kevesek közé sikerült felküzdenie magát, akik képesek komolyan felbosszantani. Pedig őszintén mondhatom, hogy nagyon kevesen vannak, akiken úgy igazán fel tudom húzni magam, de úgy tűnik, ő egy közülük.* - Ha nagyon ragaszkodsz hozzá *szusszantok dramatikusan, de mostanra elvileg már mindkét lány mögöttem van, így nem lehet komolyan baj. A következő kérdése már annyira direkt, hogy nem tudom megállni a választ. A körözést megakadályozom a továbbra is neki szegezett karddal, szóval hacsak nem akarja elég csúnyán megvágni magát, akkor kénytelen lesz nyugton maradni.* - Hogy ki vagyok? Valaki, akitől tényleg félned kellene, ha megpróbálsz meggyilkolni egy angyalt *válaszolom halk, de vészjósló hangon. Aztán, mielőtt tovább szemtelenkedhetne, lehúzom a csuklyát a fejemről, és megszüntetem a kilétemet elfedő varázslatot. Az előttem álló valószínűleg igencsak meglepődik a belőlem áradó angyali hatására, mert immár egyértelmű, hogy nem akárki vagyok, hogy egy nagyon erős angyallal áll szemben.* - Nos, továbbra is szeretnél keresztbe tenni nekem, vagy eltűnsz végre? *kérdezem, ezúttal valamivel türelmesebben, mint ahogyan pillanatokkal ezelőtt beszéltem. Némi feszültséget elengedtem azzal, hogy megszakítottam az energiát felőrlő varázslatot, úgyhogy most megint képes vagyok normálisan beszélni vele. Persze egyelőre még nem szeretném beavatni, hogy egy arkangyal vagyok: egyelőre elég, amennyit magától megérez. Majd ha nagyon nem akar lekopni, még nyomatékosítok...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Márc. 09, 2013 10:45 pm

    *Csak mosolyog és összefont karban áll Michaval szemben.* - Pedig az vagyok.*Mondja még mindig nyugodtan. Egy hajtincset hátra tesz a füle mögé és közelebb lép a férfihez.* - Nem mondtam, hogy nincs olyan lidérc.. de ők más bánás módot kapnak*Mondja megvetően és sóhajtozik. Zavar e az, hogy felidegesítette az angyalt? Amandát jelenleg nem érdekli és az sem, hogy mi vár rá. Adrenalin túltengése van és a fölösleges energiáit nem most kéne így levezetni.* - Nem félek.*Mondja határozottan és megfeszül ő is majd előveszi a tőrét. A kezébe csúsztatja észrevétlenül és közben elkezdene körözni, de nem hagyják. Egyébként meg mind a ketten ott vannak Micha közelében bár Elizabeth árnyékosult, de a jelenlétét lehet érezni. Roxanne pedig megszeppenten pislog és nézi a jelenetet nem tudja felfogni még is mi történt csak azt, hogy megtámadták. Aztán jön a fontos kérdés amikor mondja beszélgessenek kicsoda Michael valahol nem érdekli csak azért kérdezte meg, hogy az agyába vésse ha megmondja.* - Hmmm… láttam már angyalt. Azt, hogy itt villogtatod, hogy mi vagy. *Mutatja a kezével és érzi azt is, hogy erős angyal, de viszont tényleg nem érdekli ez sem. Árnyékosul és egy gyors mozdulattal megsebzi a kislány lábát majd valahol pár lépéssel előjön.* - Nos tessék.. keresztbe tenni? Keresztes háborúnak amúgy is vége, kár, hogy nem voltál ma ott ahol én. *Mondja cinikusan és megvetően a kislány egyébként meg összecsuklott. Egyébként Amanda csak azt bizonygatja, hogy nem fél Michatól, de rosszul teszi.* - Nem megyek el ezt jól vésd az eszedbe. Akár ide valósi vagyok akár nem.*Mondja továbbra is fenyegetően és ez azt jelenti, hogy még biztosan találkozni fognak.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Michael Szomb. Márc. 09, 2013 11:16 pm

    - Szánalmas *szusszantok lenézően. Nagyon, nagyon kevésre tartom azt, aki képes csak azért megölni valakit, amiért az valamilyen fajhoz tartozik. A tőrt egyébként észreveszem, de őszintén szólva bízom benne, hogy nem lesz különösebb probléma, így egyelőre nem teszek semmit.* - Tompa agyú lidérc *sziszegem dühösen, amikor egyértelművé válik, hogy nem hajlandó felfogni az erőmet, és azt, hogy mit tehetnék vele. Amikor árnyékosul, összeszorítom a fogamat, és igyekszem betájolni, de sajnos nem vagyok elég gyors, így sikeresen megsebesíti a lányt. Azt hiszem, valahol itt szakad el a cérna, és döntöm el, hogy nem érdekel különösebben, meddig megyek el: arkangyal vagyok, ő pedig ártatlan gyermekeket bántalmazott. Isteni igazságszolgáltatás, ezúttal tényleg jogos. És nyugodtan merem állítani, hogy ugyan erre vágynék akkor is, ha egy angyal állna velem szemben, nem egy lidérc.* - Ezt nagyon nem kellett volna *válaszolom neki kimérten, és lassan körülöttem is fény kezd derengeni, valamint Potestatem pengéjén is végigfut a Láng.* - Michael arkangyallal packázol, gyáva, mocskos fajgyűlölő! *emelem meg a hangomat dühösen, miközben érzem, hogy a szárnyaim megtalálják a maguk útját, átszakítva a pólómat és a köpenyemet, majd kitárulnak a hátam mögött, eltakarva a fiatal nő útjából a gyerekeket.* - Kinek gondolod magad, hogy hozzá merészelsz érni akár egyetlen ujjal is egy ártatlan gyermekhez?! Mit gondolsz, meddig mehetsz el?! Azt hiszed, az Ő büntetése a te fajtádig nem ér el?! Nos elmondom neked, hogy tévedsz! Én az Úr arkangyala vagyok, és joggal mondom, hogy kiszabhatnám rád a büntetést a tetteidért, ha úgy kívánnám! Most pedig takarodj a szemem elől, mielőtt úgy döntök, valóban leküldelek a Pokolba, ahová való vagy! *Ezúttal nem csak javaslom neki, hogy menjen el, hanem megparancsolom, és a kezemben lángoló penge, a fenyegetően kitárt szárnyaim meg a gyilkos tekintetem együtt valószínűleg teljesen egyértelművé teszik, hogy amennyiben a lány most nem tűnik el, valóban képes leszek megölni. Nem tűrhetem, amikor valaki ártatlanokat bántalmaz, ez egyike azon kevés dolgoknak, amelyek nagyon keményen büntetek. Végül is nálam úgymond "nem számít be", amennyiben a gyilkosság egy jogosan kiszabott büntetés, és azt hiszem, ezt akkor is jogosan kiszabott büntetésnek tartanám, ha már arkangyali emlékeim tudatában lennék. De a témához visszatérve: egyértelművé tettem a helyzetet, tökéletesen látszik rajtam, hogy nem viccelek, és ha a velem szemben álló nem teljesen őrült, akkor remélhetőleg most eltűnik, mielőtt igen nagy bajba kerül, vagy minimum bocsánatot kér a tetteiért. De az az abszolút minimum...*
    Darioth
    Darioth
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Darioth Szomb. Márc. 09, 2013 11:34 pm

    *Gyors léptekkel haladok a kitűzött cél felé hiszen megéreztem a védencemet, hogy bajban van. Oda kellett volna figyelnem bár a mai nap így is zűrös volt. Az égre felpillantok és sóhajtok.*~Ne legyen bajod..~*Kérem az úrtól majd ahogy a Santos tér felé haladok felvonom a szemöldököm Még is mi folyik ott. Megsebesítette a védencemet és ezért biztos megbünhődik. Nem szoktam kiakadni nem.. de erősen figyelem az alakot ki az és az utolsó pillanatban érek oda.* – Ezt még megbánod. Megbánod, hogy az utamba álltál…még látjuk egymást… *Sziszegi a lány és felvonom a szemöldökömet még is mi történt itt. Aztán azt látom, hogy a lány hátra fordul és eliszkol. Én oda futok Roxannehoz és leguggolok hozzá.* -Sajnálom, hogy magadra hagytalak. Gyere hazamegyünk. *Mondja a lánynak agódva és felsegíteni próbálja a lányt, de először Michahoz fordul.* -Te.. mit keresel itt?*Kérdezem hitetlenkedve és nem tudom a szavait el felejteni, de nem kérdezek rá. A lányt pedig nem tudom ki volt, de figyeltetni fogom ha még egyszer körülötte ólálkodik. Egyébként nem érzékelem Elizabethet, ő valahol bizonyára megbújhatott a fény miatt.* - Hazaviszem és leápolom a sebét.*Mondom Michanak ha hagyja, hogy elvigyem. Persze azt is figyelem hogyan reagál a dolgokra, de istenem.. borzalmas. A lány egyébként könnyezik, de nem tud megszólalni egyenlőre. Megtudom érteni.. *
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Michael Szomb. Márc. 09, 2013 11:54 pm

    *Csak megrázom a fejem Amanda hülyeségeire, egész egyszerűen nem vagyok hajlandó tovább foglalkozni vele. Inkább biccentek a megérkező Natashának, majd megkeresem a forrást, ahonnan Lizzie-t érzem, és intek neki.* - Most már előjöhetsz, minden rendben van *szólok neki, majd a másik lányra pillantok, és egy mozdulattal megállítom Natashát.* - Engedj ide *mondom halkan, majd letérdelek a lány mellé, és a képességemet segítségül hívva kis koncentrálás után már rendben is van a lába.* - Tessék. Jobb, mint új korában *mosolygok rá halványan.* - Sajnálom, hogy nem tudtam időben megállítani *teszem még hozzá komolyabb arccal, majd felállok, és Elizabeth felé nyújtom a kezem. Ez után a mellettem álló nőre pillantok, majd a kislány felé bökök a fejemmel.* - Elbírod? Repülve biztonságosabb és gyorsabb lenne *szólok. Aztán ha a válasz igen, akkor így, ha nem, akkor gyalogosan tesszük meg az utat, utóbbi esetben azonban gondoskodom róla, hogy ismét elrejtsem a szárnyaimat, és persze elfedem magunkat egy bűbájjal. Jobb félni, mint megijedni, tartok tőle, hogy amúgy is épp eléggé felhívtam magamra a figyelmet, szinte biztos vagyok benne, hogy holnap hallani fogom a pletykákat, miszerint valami nagyon erős angyal betette a lábát Expoliandumba... Minden esetre most hazaviszem Elizabeth-et, ágyba teszem, aztán megpróbálok utána járni, hogy ki lehetett a támadónk, természetesen Kamen segítségével, ugyanis mivel még sosem láttam a csajt, igen valószínűleg tartom, hogy egy fyronos diákról volt szó. Mármost látom, hogy nagyon sokára fogok én még eljutni az ágyamig...*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Vas. Márc. 24, 2013 4:29 pm

    *Egy fekete köpenyes alak tűnik fel a Santos téren, bár arcát nem takarja csuklya, ami talán egy kicsit merész vállalkozás egy félig angyal, félig-démon lénynek. Elégedett mosollyal néz körbe, és örömmel állapítja meg, hogy az angyal ide már nem követte. Bár, csak merné ide betenni a lábát! Lehet nem jönne ki innét többet.* ~ Lehet be kéne csalogatnom ide... Ahogy elnézem, utána több gondom nem lenne vele. ~ *Tervezget egy ördögi mosollyal az arcán és karórájára tekint. Pontban fél 5. Még elég sok ideje van a találkozóig, így gondolja körbenéz, hátha talál magának valami érdekeset. Ahogy épp elindulna az egyik sötétebb sikátor felé két bolt között, rezegni kezd a telefonja a zsebében, majd ordítva megszólal a Skillet - Monster című dal. Előkotorja a zsebéből és pár pillanatig csak nézi a telefon kijelzőjén villogó Marin nevet és egyszerűen kinyomja. Nem különösebben kíváncsi most az anyjára, ha annyira hiányolja majd úgyis megkeresi. Pár pillanat múlva megint rezeg a telefonja, de most csak egy SMS-es érkezett: "Raisa Amélie Wyberg-Merchant, azonnal gyere vissza az iskolába! Nem lófrálhatsz ilyen sötét helyeken, te is tudod, hogy milyen veszélyesek és ezeket a te helyedben nagyon messziről kerülnöm kéne! Főleg ebben a helyzetben amiben vagy, itt sír nekem az angyalod, hogy nem tudott utánad menni, így mégis..." És folytatódik tovább, de Raisa csak egy fintorral az arcán kitörli az üzenetet, majd egy "Majd érkezem." üzenettel válaszol és körbe tekint, vajon hányan figyeltek fel rá. Ha nem sokan akkor tovább oson a sikátor felé, hogy körbe nézzen, ha meg többen a kelleténél, akkor ellenőrzi az oldalán lévő tőröket és csak szép lassan indul meg, egy kocsmát keresve.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Adrian R. Walker Vas. Márc. 24, 2013 4:54 pm

    - Jól van, cseszd meg, nyugodj már le! *hallatszik egy kiáltás kicsit távolabbról. Ez után egy üvöltés, majd egy pisztoly dörrenése zavarja meg a csendet. A hangok az egyik sikátorból érkeznek, ahonnan nem sokkal később egy viszonylag magas és határozottan izmos fiatal férfi lép ki.* - Hogy itt már eltévedni se lehet basszus... *motyogja halkan. Egyébként határozottan nincs túlöltözve: egy farmer van rajta, kondival, felül pedig egy szétnyitott bőrdzseki, alatta egy rövid ujjúval. Most mondjuk nem fázik, mert az előbbi úgy negyed órában egy démont igyekezett lekoptatni - aki egyébként most ájultan, vérző vállal hever a sikátorban -, szóval eléggé kimelegedett. Hogy úgy egyébként mit keres itt? Hát, eléggé egyszerű megválaszolni a kérdést: eltévedt. Ő tényleg csak úgy sétálgatott Qarinban, és noha észrevette, hogy errefelé mintha valahogy nem lennének teljesen rendben a dolgok, azért jött tovább, mert hát fegyver van nála, meg hát azért mégsem akármilyen ereje van. Na, mindegy is, szóval a lényeg, hogy nem szándékosan keveredett ide, de már lövése sincs, hogyan juthatna vissza a suliba, szóóóval... Nem lehet belőle akkora baj, ha leállít valakit, és kérdezősködik, max még több töltény fogy a coltjából. Ahogyan megérkezik a térre, azonnal kiszúrja Raisát, de abszolút nem ismeri fel - noha amúgy végül is láthatták egymást a suliban -, mert hát nem éppen jó a memóriája, pláne ha arcokról vagy helyekről van szó. De azért odarobog a lányhoz, és megemeli a kezét.* - Kezdjük azzal, hogy ne próbálj meg meggyilkolni, mert senkinek nem lesz jó *szögezi le először.* - És akkor a lényeg: merre lehet innen kijutni? Kissé belezavarodtam ebbe a sok utcába, és nem ártana visszamennem a belvárosba *mondja, és igazából abszolút nem zavarja, hogy egy vadidegennel beszél. De persze őt mi zavarja...? Minden esetre ha nem támadják meg, akkor csak a csaj útját elállva várakozik valamilyen válaszra.*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Vas. Márc. 24, 2013 5:13 pm

    *A sikátor felé közeledik, amikor is ordítozást és fegyver dörrenést hall. Megtorpan, pár pillanatig gondolkozik és egy ördögi vigyor terül el az arcán.* ~ Kezd tetszeni ez a hely. ~ *Gondolja, mikor pedig látja, hogy valaki kijön a sikátorból, nem zavartatja magát, határozottan őt bámulja, valamint a mögötte lévő sikátort. Érdekelné, hogy pontosan mi történt ott. Mikor a srác felé közeledik, kicsit alaposabban felméri, mikor pedig az elállja az útját és neki szegez pár kérdést, kicsit meglepődik.* - Nem terveztelek nyugi. Én nem itteni vagyok. *Felel a srácnak, majd a bal kezével visszamutat arra, amerről jött és pár szóval felel.* - Látod azt az utcát? Na, ott egyenesen menjél ki és már ott is vagy, nem bonyolult. De, azért majd nézz utána, hogy mi hol is van pontosan, mert az biztos, hogy nem lesz megint szerencséd, ha még egyszer erre tévedsz. *Segít egy kicsit a másiknak, hisz azért ez a hely sem arról híres, hogy ide bárki büntetlenül visszatérhet egy balhé után. Legalább is meri feltételezni, hogy a lövés áldozata - ha túl élte, ha nem, akkor annak a haverjai - úgyis bosszút fog állni. Az ő felfogása szerint, de mást nem fogad el.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Adrian R. Walker Vas. Márc. 24, 2013 5:43 pm

    - Ó, király. Hát, mint az gondolom feltűnt, én sem *nevet fel, a sikátor felé intve a fejével. Az eligazításra aztán bólogat.* - Oké, kösz, így szerintem már ki fogok találni. *Az utolsó mondatra aztán felnevet.* - Miattam ne aggódj, szivi, ha bajba kerülök, kihúzom magam belőle *villant egy szívdöglesztő vigyort a csajra. Nos, ennek a legtöbben be szoktak dőlni, de hát Adrian végül is nem tehet róla, született nőcsábász.* - Meg valószínűnek tartom, hogy valahogy a végén vissza is kerülnék, csak jelentősen tovább tartana, mint így. Bár mondjuk én mindenhol el szoktam tévedni, szóval amúgy is tiszta hülyeség azzal melózni, hogy megjegyezzek itt mindent *von vállat közömbösen, majd kicsit jobban megnézi magának a csajt, és nagyjából sikerül is beazonosítania, hogy van benne démon is, de megérzi az angyalt is valahol mélyen, szóval félvérre szavaz.* - És mit keres egy ifjú hölgy egy ilyen helyen? *kérdezi elvigyorodva, egyértelműen hülyülve: nem szokott ő ilyen szavakat használni, csak ha éppen olyan kedve van, hogy poénra veszi az életet, és, nos, amióta a családja tönkrement úgy ahogy volt, mindig igyekszik elviccelni mindent. Így egyszerűbb, kényelmesebb és jobb szórakozás. Meg amúgy valószínűleg még mindig állandóan depizne, szóval... Ja, jobb ez így.*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Vas. Márc. 24, 2013 6:22 pm

    *Nem különösebben reagál semmit erre, valami mosolyszerűséget felerőltet az arcára, mert elméletileg egy poén volt.* - Nem vagyok szivi. *Felel csak ennyit a srác szavaira és nem, rá nem hat az ilyen szépfiús duma.* - Akkor hordj magadnál térképet. *Egy utolsó jó tanács a srácnak és ő személy szerint indulna el más fele, ki is tűzte azt a sikátort magának célnak. Amúgy jól sejti a srác, bár a lányt nem különösebben érdekli a másik, csak az arcát jegyezte meg magának, hisz, amit leadott a sikátorban, valahogy tetszett neki. A következő kérdésre elég érdekes fejet vág, de inkább hagyja.* - Találkozom az egyik ismerősömmel, addig pedig egy kocsmát keresek, nem tudsz egyet valahol a közelben? *Érdeklődik, hisz valahol el kéne ütnie az időt.* - Na és te? Volt valami célod a mászkálással? *Érdeklődik, bár be kell vallani, nem különösebben érdekli.* - Amúgy, mit vétett az a fickó a sikátorban? *Tér a lényegre, ez valahogy jobban megmozgatja, mint az előbbi kérdésére a válasz.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Adrian R. Walker Vas. Márc. 24, 2013 6:32 pm

    *A lány első mondatára csak szemtelenül vigyorog, és a másik innentől biztosra veheti, hogy innentől Adrian csak és kizárólag szivinek fogja szólítani.* - Ez egy egész jó ötlet *vigyorodik el a következő szavakra, bár őszintén szólva nem teljesen biztos benne, hogy tudna térképet szerezni az Expoliandum kis sikátorairól, márpedig itt biztosan gyakori jelenség lesz. Aztán ugyebár kérdez, majd röhög egy sort a csaj fején, és tovább vigyorogva hallgatja a választ.* - Mint láttad, egy két sikátornyi útvonalba belezavarodtam, szóval bocs, de nem. Nekem ehhez még kelleni fog kábé fél év *von vállat. Mondjuk annyi alatt valószínűleg tényleg képes lesz megjegyezni, csak hagyni kell, hogy kiteljesedjen. Bár talán biztonságosabb lenne, ha nem egyedül próbálná felfedezni a sötét negyedet, de mindegy, ő nem félti a saját bőrét, szóval másnak is felesleges így tennie.* - Felfedezés *válaszolja a lány kérdésére, a másodikra meg megint csak vállat von, és unott arccal pillant a sikátor felé.* - Megpróbálta az utamat állni, azt pedig nem díjazom kimondottan. Szóval muszáj volt eltenni az útból. De amúgy asszem nem öltem meg, bár elég csúnyán beverte a fejét *mosolyodik el, meglehetősen ördögien. Adrian, igazán elárulhatnád, miért is nem vagy még bukott... Na, mindegy, azért elég egyértelmű, hogy nem éppen egy mindenkinek jót akaró angyalról van szó.* - De amúgy meg ez téged miért érdekel ennyire? *kérdezi felvont szemöldökkel, elvégre rájön, hogy a csajnak határozottan felkeltette az érdeklődését a dolog, ami, nos, meglehetősen sokat elmond a jelleméről.*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Vas. Márc. 24, 2013 6:50 pm

    *A másik arcán lévő vigyortól rossz érzés fogja.* ~ Lehet csöndben kellett volna maradnom. ~ *Sóhajt egyet némán és max leüti a srácot, ha már nagyon unja a hülyeségeit. A következő megjegyzésre bólint és elgondolkodik.* ~ Nekem sem ártana egy. ~ *Néz körbe és valahogy nem szimpatizál azzal, hogy besötétedett. Nem kell őt sem félteni, de most tényleg nem kéne bajba keverednie, tudja, hogy elég rossz helyzetben van így is. Elég rondán néz, mikor a másik röhög, aztán a következő megjegyzésen már ő nevet.* - Azért ennyire rossz irányérzéked nem lehet. *Hitetlenkedik egy kicsit egy sunyi mosollyal az arcán. Ő világéletében jó irányérzékkel rendelkezett, nem tudja magát beleképzelni a srác helyzetébe. Milyen jól meg tudná ezzel szívatni...* - Értem. *Neki sem ártana felfedezni a környéket, hátha talál egy kevésbé veszélyes helyet, ahol mégis le tudja rázni az angyalt. A következőre ő is csak vigyorog, eddig még egész szimpatikus neki a srác.* - Csak kíváncsi voltam. *Felel a másiknak, és ez igaz, érdekli a verekedések, esetleg kisebb csaták, hátha be tud csatlakozni.* - Szerintem induljunk el valamerre, mert már kezdenek túl sokan felfigyelni ránk, az pedig itt régen rossz. *Néz körbe és elindul visszafele.* - Nézzünk be egy kocsmába. *Mondja a srácnak és nem, nem különösebben érdekli, hogy a másik mit akar, max lecsatlakozik valahol és Raisa nyugodtan el van magában is.*
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Etienne Marceau Hétf. Jún. 17, 2013 1:43 pm

    *Nos igen, kicsit sem feltűnő jelenség a srác a qarini sötét negyed kellős közepén, de ő mégis, teljes nyugalommal álldogál és vár. Hogy pontosan mire is? Azt igazából még ő maga sem tudja.  Kapott egy sms-t egy ismeretlen számról, hogy jöjjön ide, pontban délután kettőre. Talán csak megviccelni akarták, remélhetőleg, mert ő személy szerint nem vágyik egy pszichopata gyilkosra a nyakába... Az orrán keresztül lélegzik, igyekezve elűzni minden összeesküvés elméletét és a szemét el sem mozdítja a járókövekről. Talán csak néha sandít el a szeme sarkába, hogy hányan figyelnek fel az angyal fiúra, esetlegesen terveznek-e valamit ellene. Tudja, hogy veszélyes környék ez, főleg az ő fajtájának a számára. Öltözete nem áll másból, mint egy fekete nadrágból, egy szürke ingből, amin szokásosan a felső 2 gomb ki van gombolva, egy fekete cipőből, valamint kivételesen megtoldotta egy lőfegyverrel az oldalán. Ő személy szerint nem akar semmit a véletlenre bízni, jelenleg kisebb gondja is nagyobb az ilyen hülyeségeknél. Nem is itt kéne lennie, hanem az irodában, intézve az újabb szerződések sokaságát...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 17, 2013 2:19 pm

    *Úgy tűnik ma nem csak Etienne evezett sötétebb helyekre. Amikor fel kelt érezte, hogy nagyon meleg van. Nem számított ilyen forróságra, de igyekezett felöltözni úgy, hogy a találka helynek megfelelően beolvadjon a környezetbe. Mert azt így kell ám. Lillel való találkozás után sokat gondolkozott azon, hogy mi az amin még változtatni kéne, de nem tud. Bármennyire is szeretne valami nem változott.. Akarata ellenére folytatnia kell a munkáját hiszen ezért találkozik itt valakivel a Santos téren. Na meg a pénz. Nem büszke rá, de ő nem tud egyáltalán ki bújni ez alól. Ahogy oda ér már látja a célszemélyt és rögtön borítékot is cserélnek. Na igen.. az egyikben a megbízás a másikban pedig a pénz. Ezért jó ez a tér.. nem feltűnő pláne a démonoknak nem. Szóval igen.. ezen nem tud változtatni ráadásul kimászni sem szóval aki megszokja megszokja, de nem teregeti ki akárkinek az életét. A lány aki a halálból visszatért.. halottnak hitték és most itt van. Aztán nagyon sok mindenről lemaradt például, hogy Liliya esküvőre gondol és tervezget. Aminek örül nagyon tényleg. Meg, hogy a barátnője is él és virul. Nagyon sok bepótolni valójuk van még az egyszer biztos. Brenda ahogy elmegy a fickótól.. leül az egyik padra és sóhajtozik.*~Ennek vajon lesz e jó vége..~*Megnézi a célszemélyt és felvonja a szemöldökét.*~De jó ez nagyon aranyos meló lesz..~*Tovább gondolkodik miként oldja meg ezt a helyzetet, mert azért ő számára is nagyon sok minden változott és nem szabad feltűnően viselkednie.*
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Etienne Marceau Hétf. Jún. 17, 2013 2:42 pm

    *Kicsit megkönnyebbülve sóhajt fel a fiú, de egyben már tervezgeti, hogy miként derítse ki, hogy ki szórakozik vele. Előkapja a telefonját, bepötyög egy számot és már tárcsáz is. Szokás szerűen két kicsöngés után fel is veszi a másik fél a telefont.* - Szia Etie, miért hívsz? *Szól bele egy női hang, amit ha mások hallanának, valószínűleg hamar rájönnének, hogy Lisa van a vonalban.* - Mikor érsz rá? Kéne a segítséged. Le kéne nyomozni egy számot. *Felel a srác és közben megindul, felmérve a terepet, hogy vajon hány vérszomjas démon, vámpír, esetleg más sötét lény figyelmét vonta is magára.* - Gyere át holnap, a címemet tudod. * - Jól van. Akkor addig szia. *És ezzel le is rakja. Egy elégedett mosollyal halad előre, majd akad meg a szeme egy lányon és torpan meg a másik előtt, pont olyan arccal, mint, aki szellemet lát.* - Brenda? *Kérdez rá és személy szerint reménykedik, hogy nemet mond a másik, hisz legutóbb még a lány halott volt...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 17, 2013 2:54 pm

    *Csak sóhajtozik még is hogyan bántsa azt aki segített neki? A másik meg nem tudja azt is, hogy miként vannak a dolgok. Nagy feladatot kapott hát ezt megszívta alaposan. Ráadásul két célszemély és ez azért neki is fájt. Csak bámul és elrakja a borítékot amikor megszólítják. Rápillant a srácra és elmosolyodik.* - Te vagy.. Alexander bátyja ugye? Etienne.. ha jól emlékszem.*Próbál visszaemlékezni amit a srác is mesélt neki, mert vele is minden nap egyszer biztos,hogy beszélget hiszen van mit megoldaniuk együtt és rendbe hozniuk a dolgokat. Egyik sem komplett, de itt vannak egymásnak és hiába a múlt amin nem lehet változtatni.. ahogy visszaemlékszik a beszélgetésre. Hát tényleg nagyon sok minden megváltozott, de hát ki érti ezeket?* - Téged mi szél hozott erre?*Érdeklődik felőle aztán elsüllyeszti a papírost hiszen még este átolvassa a dolgokat. Nem biztos, hogy van terve a lényeg, hogy ma alszik rá egyet, de 48 órája van cselekedni.. mert különben.. nem gondol ezekbe bele. Szóval most jön az a része amit Etinek nem kell tudnia.* - Egyébként mi újság?*Tovább kérdezősködik a témát elterelve.*
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Etienne Marceau Hétf. Jún. 17, 2013 3:10 pm

    - Igen, te pedig az öcsém barátja, Brenda. Én úgy hallottam, hogy meghaltál. *Tér a lényegre a másik, de közben eszébe jutnak az öccse problémái is. Nem ártana ismét egy testvéri gyűlést összehozni, mert Gis is és Alex is megint nagyon eltávolodtak. Nem mintha Etie nem, de esetében ez megszokott dolog...* - Volt itt egy kis dolgom. *Néz el a lány fölött, vissza, a tér közepe felé. Igazából még maga sem hiszi el azt, amit mond. Végül is, mit keresne egy angyal a sötét lények gyülekező helyén? Na mindegy is.* - Nem sok, kiélvezem az utolsó napjaimat is és elutazom. *Mosolyog kedvesen  a lányra.* - Veled mi a helyzet? *Érdeklődik viszont.* - Hol voltál addig, amíg mi halottnak hittünk? *Kérdezősködik, remélve, hogy nem érint semmilyen érzékeny pontot. Érdekelné, hogy igazából mi is volt a lánnyal.* - Mit szólnál hozzá, ha innánk valamit? Esetleg egy süteményhez lenne kedved? *Kérdez rá a fiú minél meggyőzőbb mosollyal és igazából szívesen meghívja bármire a visszatért lányt.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 17, 2013 3:29 pm

    – Hát.. meg ugye vele éltem sokáig ezt ne felejtsd el.*Mondja mosolyogva és igen.. ő azért tudja ám mire képes a srác. Ismeri mint a tenyerét.. legalább is ja. Amire emlékszik.. csak azt tudja, meg amit beszéltek.* - Ahha.. egy démont nem tudsz átverni. Főleg, hogy te olyan fajta vagy aki nem keveredik ilyen helyre. Alexet kivéve, de ő teljesen más kategória. Szóval Etienne nyugodtan megmondhatod nem kell félned tudok én titkot tartani.*Mondja a lány és a fiú szemébe belenéz. Aztán ugye érdeklődnek egymásról és figyel a fiúra meg a lépéseire.* - Hát találkoztam a napokban legjobb barátnőmmel meg ugye Alexszel.. jó Alex elájult amikor meglátott először.. de eszemben sem volt, hogy ilyet váltok ki belőle.*Aztán kap egy érdekes kérdést biztos Alex beszélt neki.. sóhajt.* - Nem hiszem, hogy tudni szeretnéd. Nem ismersz és nem vagyok bizalmatlan csak vannak dolgok amiket nem szeretnék feltárni. Nem hiszem azt sem, hogy tényleg érdekel.. lényegében még a tesódnak sem meséltem el.~Csak Lilnek~ - de ez olyan dolog amiből nem tudok kimászni.*Ennyit felel a srácnak és az italra bólint.* - Te vezetsz.. merre menjünk?*Kérdezi és újabb szusszantás.* - Na és Alex mennyit változott az elmúlt egy évben?*Kérdezi meg, mert amit látott a srácban nem találja a helyét.. és valakinek tényleg helyre kell tenni.*

    Ajánlott tartalom


    Santos tér Empty Re: Santos tér

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 1:19 pm