Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+9
Fredrik Laine
Victoria Jones
Dobókocka
Erik Norgen
Mesélő
Lord Sayon Merlioth
Lily Hollow
Matthew Chancellor
Amarilla Darwin
13 posters

    Eidolon

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Feb. 17, 2013 5:44 pm

    *- Köszönöm *bólint a fiú, majd ugye ugrunk a tróntermes jelenetre. A szőke kölyök megjegyzésre csak elhúzza a száját.* - Már megbocsásson uram, de nem hinném, hogy a saját fajtársát meggyilkolná. Nem vagyok ostoba, a legtöbb faj tiszteli a saját nemzete életét. Ahogy a lidércek nem bántják a lidérceket, úgy az angyalok sem gyilkolják a sajátjaikat, mert egy vérből vannak. Ez egyértelmű *vonja meg a vállát. Tapasztalatból beszél, hiszen azért eléggé jártas a fajgyűlölet és a fajok közötti konfliktusok kérdéseiben. Aztán ugye a királytól kérdez valamit, és angyalian rámosolyog a nagybácsira.* - Előbb kellett volna bizonyítékokat szerezni barátom, és aztán vádaskodni, de persze, én azt is megérteném, ha csak gyorsan keríteni kellett egy bűnbakot. A szerencsétlen vándorok végül is tökéletesen megfelelnének, nemde? Végül is, senki nem ismeri őket, és épp kapóra jönnének, ha már egyszer ekkora kalamajkába csöppentek. De ez csak egy feltevés, igaz? * mosolyog továbbra is. Nem szimpatizál a másikkal, és egyszerűen érzi, hogy valami nem stimmel vele, ezért úgy döntött, hogy egy egyszerű feltevéssel fogja tesztelni.* - Nyomozás a te asztalod, Erik *áll félre, és továbbra is szemmel tartja Eadricet.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Erik Norgen Vas. Feb. 17, 2013 5:45 pm

    *Kis megkönnyebbüléssel tölti el, hogy nem nagyon hisz abban a király, hogy ők lennének a bűnösök, de azért még nem nyugodott meg teljesen. Fred szavaira megcsóválja a fejét.* - Ugyan már. Ennyi esze még neki is van. Nem tenne ilyet. *Veszi védelmébe Amandát, bár azt ő sem teljesen érti, hogy miért. A fiú kérdésére egyetértően bólogat, majd vet rá egy elismerő pillantást. Hogy ez neki hogy nem jutott eszébe? Aztán Eadric szavaira a férfi felé fordul. Határozottan nem szimpatikus neki ez az alak, van benne valami furcsa...* - Igen. *Felel végül a kérdésre.* - Bár nem sokat. A dolog valószínűleg a gyógynövényekkel áll kapcsolatban, mintha valaki egy rontást vagy egy átkot szórt volna rájuk. Ezért a gyógyítók képtelenek ezeket felhasználni, mert csak rontanak a helyzeten, s valószínűleg ennek köszönhetően terjed a járvány is. Sokan feltételezik, hogy valamilyen átutazó tehette ezt, de senki sem tudja biztosan, hogy kicsoda... Az én feltételezésem szerint azonban valószínűbb, hogy valaki idevalósi keze által történhetett. Még nem jöttem rá, mi ez az átok, de ha sikerül, talán meg tudom törni... Bár ez egy börtönből igen csak körülményes lenne. *Fejezi be végül, sikeresen kiszűrve mindenféle gúnyt a hangjából. Remélhetőleg. Kezd egyre gyanúsabbá válni ez a dolog... Lehet, hogy valaki rájuk akarja borítani a gyanút, hogy ő tovább folytathassa jól kidolgozott tervét? Lehet, hogy ez a szegény tanácsnok is csak azért halt meg, mert túl sokat tudott?...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Feb. 17, 2013 5:50 pm

    *Belépve a szobába ugye megjegyzést tesz a teremre. Nem hülye a lány, de elcsodálkozik, aztán keresi a zajforrás adóját.* - Nem Lucifer vagyok és érted jöttem. Persze, hogy én vagyok szöszke..*Mondja a lány kuncogva és nyugtázza, hogy nem kell leütnie senkit. Közelebb lépve felvonja, a szemöldökét mit kereshet itt a srác miközben ők máshol voltak.* - Te.. mit hallgassak még el? Nem elég, hogy éppen keresnek téged is.. gyilkossággal vádolnak engem téged meg Eriket.. ha bár..*Fordul az ajtó felé és lépkedni kezd.* - Valaki elég sok marhaságot hordott ma össze. Nem hiszem, hogy Erik tette volna.*Gondolkozik el és megint eszébe jutott valamit.* - Túl bonyolult.. vagy nem..*A lánygondolkodás nélkül fel alá járkál, és először végig fut az agyán úgy kéne tőrbe csalni az illetőt, hogy magára vonja a figyelmet. Viszont ez sem menne igazán, hiszen el is szúrhatja a tervét. Bár elgondolkozik azon is ki a király tanácsadója.* - Beszélnünk kell a herceggel.. A trónterembe nem mehetünk. Muszáj kimondanom, de azt hiszem, életemben most először kell együtt működnöm ismeretlen angyallal…*Mondja a lány és inkább nem kockáztat tovább és elindul az ajtó felé és igen.. Reméli, jön vele Rik ha meg nem akkor megkeresi egyedül. Amanda ki akarja kérdezni a herceget, de nem igazán akar találkozni vele a szökése után, de nincs más választása.*
    Mesélő
    Mesélő


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 17, 2013 6:05 pm

    Erik, Fredrik
    - Erről inkább tőle hallanánk, ha itt lenne *jegyzi meg Eadric Fred szavaira. Láthatóan nem fogja elismerni, hogy tévedett, úgyhogy kár is erőltetni. Fredrik következő szavai viszont nem találnak kellemes fogadtatásra.* - Vigyázz a szádra! *csattan fel a király.* - A királyi család egy tagjával beszélsz *emlékezteti, és elég egyértelmű, hogy ezzel sikeresen elveszítette a király támogatását. Hiába, mindennek megvan a határa, nem lehet a végtelenségig erőltetni... Ez után jobban is teszi, hogy félreáll, és Erikre hagyja a beszédet. A király és a tanácsadó is bólogatva hallgatják, majd miközben a király megszólal, Eadric odainti magához az egyik lovagot, és suttogva mond neki valamit. Fred, aki kellő közelségben van, meghallhatja a "nem engedhetjük", a "kerítsd elő" és a "végezz vele" mondatfoszlányokat. A beszéd végén a lovag meghajol, és elhagyja a termet, de ez vélhetően csak Frednek tűnik fel, elvégre a király is beszél.* - Segítene, ha tudnál beszélni az udvari mágusokkal? Ők talán tudnak mondani valamit, még az is lehet, hogy valamelyiküknek konkrét ötlete is van, hogy ki lehet a tettes *veti fel, és ha Erik rábólint a kérdésre, akkor odainti Eadricot, hogy elküldje az udvari varázslókért.*

    Amanda
    - Hogy mit csinálnak?! *kiált fel Henrik arra, hogy gyilkossággal vádolják őket.* - Hát majd hülye lennék ölni, nem akarok én megbukni basszus *mérgelődik, majd ugye felolvassa a levelet. Aztán hallgatja Amandát, majd vállat von.* - Nekem tök mindegy, kivel beszélünk, csak valaki olyannal, aki nem szúr le vagy vettet börtönbe, amint meglát *mondja, miközben még mindig a levelet szorongatja. Amikor a lány elindul az ajtó felé, Soran nem vár tovább, hanem szélesre tárja, és belép rajta. Jobb kezét a kardja markolatán tartja, de tekintetében bizonytalanság játszik.* - Itt vagyok *mondja, majd Henrikre pillant, és közelebb sétálva a levélért nyújtja a kezét.* - Lehetséges, hogy ostobaság volt megvádolni titeket, de annyira rossz a helyzet, hogy én már igazán nem tudom, kire hallgassak és kire nem. És a nagybátyámnak mindig igaza szokott lenni... *magyarázza, majd megkapja a pergament, és amint megpillantja a kézírást, teljesen elsápad.* - De hisz... Ez teljesen olyan, mint... Mint Eadric írása... *Ezzel ő le is fagyott, de talán nem ártana kibillenteni ebből az állapotból, ugyanis ez mind szép és jó, de tenni is kellene valamit.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Feb. 17, 2013 6:12 pm

    - Minden bizonnyal ő is hasonlót fog mondani *felel halkan, majd a király szavaira összerezzen.* - Elnézést felség *horgasztja le a fejét, és inkább hagyja Eriket beszélni, míg ő azon gondolkozik, hogy hogyan ugrassza ki a nyulat a bokorból. Ettől függetlenül még mindig szemmel tartja a nagybácsit, és felcsillannak a szemei, amikor elcsíp néhány mondatfoszlányt.* - Tudja, felség, meg sem érdemlem, hogy a közelében lehessek… Azt hiszem, nem ártana nekem egy kis friss levegő, hogy kiszellőztessem a fejem és gondolkodjam bűneimen *pillant fel a királyra, majd Eadric felé pillant. A fiú árnyékká válik, és azonnal a lovag után ered. Ha sikerült utol érnie, akkor elvágja az útját, és rávigyorog az illetőre.* - Beszélgessünk *szólal meg rekedten majd ráolvas egy varázsigét.* - Conquirentes! *dünnyögi, és ha sikerül működésbe hoznia az igét, akkor összefont karral pillant a lovagra.* - Mit mondott magának az előbb Eadric? *kérdi halkan.* - Mi ennyire sürgős barátom?

    //Vallatás:
    Leírás: A név magáért beszél. Könnyen eltudjuk érni a varázslattal, hogy megtudjunk bizonyos információkat amiket az illető magától nem hajlandó elmondani. Célszerű ilyenkor mindenkit kizárni a fejünkből hiszen, hogyha csak a másikkal foglalkozunk akkor bizony könnyen lehet, hogy a varázslat nem sikerül. Mondhatjuk a varázslatra azt is, hogy ez olyasmi mint az igazmondás. //

    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Erik Norgen Vas. Feb. 17, 2013 6:17 pm

    *Fred szavait hallva Erik magában káromkodik egy sort. Hát itt mindenki teljesen idióta? Nem a 21. században vannak, itt nincsen demokrácia, itt vagy befogod a szád és azt mondod, amit hallani akarnak, vagy készülhetsz egy szép kéjutazásra a börtönbe! Úgy tűnik, Erik azért mégiscsak tanult valamit az elmúlt évekből, s nem annyira hülye, mint amilyennek látszik. Oké, az összes tantárgyból idióta, de logikája azért még van, meg a rontásűzéshez is ért valamelyest. Ekkor ugyebár szót kap, és elmagyarázza, amit tud. Amikor a lovag Eadrichez lép, Erik egy pillanatra bizonytalan pillantást vet feléjük, de mivel úgysem hallhat semmit, inkább visszapillant a királyra.* - Talán igen. *Bólint a kérdésre.* - Köszönöm, felség. *Teszi hozzá még udvariasan, hogy legalább ő javítson valamit a helyzetükön, aztán figyeli, ahogy Eadricet elküldi a varázslókért. Azonban ekkor észreveszi, hogy Fred eltűnt... azzal a lovaggal együtt, aki Eadriccel beszélt. Ekkor leesik neki, hogy Fred is ugyanabban a gyanúban van, ami őt fogta meg.* - Felség... Talán jobb lenne, ha Eadriccel tartanék, és ott kérdezném ki a varázslókat, akkor nem kéne idefáradniuk, és ott talán meg is tudják mutatni nekem, ha tudnak valamilyen varázst.
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Feb. 17, 2013 6:22 pm

    - Mondom, gyilkossággal vádolnak*Mondja a lány és igen ő maga is ki van akadva ezért lépett le. Aztán eszébe jut valami a herceg rokona és igen ezzel kapcsolatban szeretne kérdezni. Aztán ugye elindul az ajtó felé,hogy megkeresse Sorant. A lány arca teljesen lefagy és ledermed. Legszívesebben neki ugrana.* - Ezért nem bízom az angyalokban.. ezért vetem meg, és nézem őket le.*Kezd bele és gyilkosan néz a hercegre. Igen valóban ki van akadva, de inkább próbálja menteni a menthetőt.* - A városban kérdezősködtünk és próbáltunk utána járni mi lehet ez a vírus ki lehet az okozója.. valóban szereztem pár cuccot, de azt reméltem hogy idő előtt visszakerülünk és ezeket el tudom tenni őket legalább a középkorban is voltunk.*Mondja a lány és igen rápillant Henrikre igyekszik lenyugodni így 10-ig elszámol. Aztán figyeli a herceg mozdulatát és a levélért nyúl. Oda lép a lány Henrik mellé.* - Eadric mint a tanácsadó?*Kérdez rá és rápillant Henrikre.* - Itt maradnál a herceggel? Ne ölj meg Rik ha visszatérünk…*Néz rá Amanda a srácra majd gondolkodás nélkül elindul vissza a folyosóra.* ~Na most már csak egy őr kell, hogy elvigyen a trónterembe..~*A lány keresgélni kezd egy őrt hátha hisznek neki. Vagy csak így akar bekerülni a király elé, hogy elmondhassa mire jött rá. Nem lenne egyszerű szép lazán bemenni? Ha bár biztos Eadric tagadni fog mindent.* -Hé kutyák.. nem vagytok éhesek!? Keresek egy Eadric nevezetű alakot.*Kiabálja el magát és reméli, hogy eljut az őrök agyáig a dolog.. Ha meg nem.. akkor besétál a trónterembe.*
    Mesélő
    Mesélő


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 17, 2013 6:35 pm

    Fredrik
    *A király int a fiúnak, hogy menjen csak, ő most éppen Erikkel van elfoglalva. Fred így sikeresen utoléri a lovagot, aki, amikor megpillantja maga előtt a fiút, azonnal kardot ránt, az igét hallva viszont megrettenve hátrál egy lépést. Nem mindenki túl jó varázstudó errefelé, a legtöbben viszonylag gyenge mágikus képességekkel rendelkeznek, csak néhány "kiemelkedő" van közöttük. A kérdésre igyekszik nem válaszolni, de az ige nem engedi, így engedelmesen felelnie kell.* - Azt mondta, nem engedhetjük, hogy fény derüljön a terveire, ezért kerítsem elő a herceget, és végezzek vele, hogy a lányra foghassa a dolgot. Minél hamarabb el kell intézni. *Arcán a válasz közben ideges kifejezés játszik, láthatóan próbál küzdeni a varázslat ellen, de úgy tűnik, nem nagyon jön össze neki.*

    Erik
    - Ahogy gondolod *bólint a király Eriknek, majd int, így Eadric a terem kijárata felé biccent a fejével, hogy rendben, induljanak. Amikor úgy három folyosónyira értek a trónteremtől, a tanácsos megtorpan, és egy kézmozdulattal - természetesen mágiát használva - erősen a falhoz vágja a rontásűzőt.* - Azt hiszed, beleköphetsz a levesembe? *kérdezi sziszegve. Láthatóan egy őr sincs a közelben: Eadric nagyon jól tudta, hol tudja feltűnésmentesen elintézni a fiút. Már emeli is a kezét, valószínűleg arra készülve, hogy egy következő varázslattal véget vessen Erik földi pályafutásának.*

    Amanda
    - Amanda, kuss *szól rá Rik nyomatékosan a lányra, amikor amaz szidni kezdi az angyalokat. Most ez az utolsó, amire szükségük van. És hát meg kell hagyni, hogy Soran is eléggé csúnya pillantással mered a lidércre.* - Örülj neki, hogy megkímélem az életedet *veti oda foghegyről. Aztán mielőtt Rik megállíthatná a lányt, az már indul is a maga kemény feje után, mire a herceg is magához tér, és idegesen sóhajt egyet.* - Vele mindig ennyi baj van? *pillant dühösen Henrikre, aki csak vállat von, majd biccent, mire a herceg megforgatja a szemét, és a levelet a kezében szorongatva és persze Riktől kísérve megindul a trónterem felé egy rövidebb úton. Amandát egyébként hamar kiszúrják az őrök, így karon ragadják, és a király elé vezetik. A férfi fáradtan pillant fel, amikor ismét nyílik az ajtó, majd sóhajt egyet.* - Hadd találjam ki... Te vagy a lány, a bűntárs. Megnyugtatlak, az ügyet már tisztáztuk *legyint, ebben a pillanatban azonban kicsapódik az ajtó, és megjelenik Soran.* - Atyám! Hol van a tanácsadóm? *kérdezi dühödten, mire a király meglepetten felvonja a szemöldökét.* - Az udvari mágusokhoz indult az egyik fiúval. Valami gond van? *A herceg csak bólint, de láthatóan nem tudja eldönteni, hogy maradjon-e magyarázkodni, vagy inkább induljon a srác segítségére...*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Feb. 17, 2013 6:40 pm

    *Fredrik meghajol a király szavaira, majd a lovag nyomába eredet. Valami furcsa, felsőbbrendű mosollyal az arcán mondja ki az igét, és még a kirántott kard látványától se retten meg. a válasz hallatán a mosoly még szélesebbé válik a képén.* - Figyelj, barátom, ha most visszajössz velem, és elmondod a királynak, hogy mi történt talán nem esik bántódásod. Ha viszont kényszerítenem kell téged, hogy a király színe előtt is bevalld ezt, akkor hidd el, te is bűnrészesként leszel feltűntetve. Mennyire fontos neked az életed? Van egyáltalán családod? Mert, ha van, én a helyedben gondolnék rájuk. Szóval, cipeljelek vissza erővel, és megszívod, vagy jössz velem békésen, és megúszod az egészet? *kérdi halkan, és ha szükséges, akkor azonnal előrántja a kardját, hogy megvívjon a lovaggal, és visszatoloncolja majd a trónterembe, bár reméli, hogy ennek nem kell bekövetkeznie.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Erik Norgen Vas. Feb. 17, 2013 6:47 pm

    *Fejet hajt a király előtt, majd elindul Eadric nyomában a folyosón. Aztán, éppen amikor a tőréért nyúlna, hogy a falhoz szorítsa a férfit, valami láthatatlan erő a falhoz vágja. Mire felfogja, hogy mi történt, már a férfi dühödt tekintetével kell szembenéznie. Azonban egy percre sem pánikol be, ó, ő nem arról híres...* - Nem hiszem. Tudom. *Majd, alighogy kimondja, máris forgószelet generál a férfi körül, s hogyha így sikerült ledöntenie a lábáról, valószínűleg megszűnik a varázs is, ami őt a falhoz szegezi, így ismét talpra állva előrántja a tőrét, majd megszűnteteve a szelet a remélhetőleg tehetetlen férfihez ugrik, s leszorítja a földre, miközben a torkának szegezi a kést.* - És most elmondod szépen, hogy mit terveltél ki és miért. *Sziszegi, teljes testsúlyával a férfire nehezedve, hogy az még véletlenül sem léphessen meg. Legalábbis... ez a terve.* - Vége a játéknak, Eadric. Beszélj, ha jót akarsz magadnak. *Szegezi villámló tekintetét a másikéba, s közben nagyon erősen reménykedik benne, hogy nem fog balul elsülni a rögtönzött kis terve.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Feb. 17, 2013 6:53 pm

    - Nem! Musáj volt kimondanom.*Végül is csendben marad és gyilkosan prüszköl barátjára és végül eltűnik. Egyébként igen csak prüszköl továbbra is meg cicceg az élet elvétel miatt is és megrántja a vállát.* - Senki nem veheti el az életem.*Mondja, a lány aztán befogja, majd eltűnik.. Aztán a lány magára vonja a figyelmét és sikerül az egyik terve. Nem tűnik, elhagyja magát a király elé vezettetni.* -Valóban lány vagyok, de nem én vagyok a gyilkos. Be tudom bizonyítani felség.*Mondja a lány és utána megjelenik Soran is. Aztán visszapillant a királyra és Henrik hol van?*~Nem igaz már mindent megúszik..~* - Nagyon úgy néz ki felség, hogy Eadric tanácsadó tette. Ránk akarta vonni a figyelmet, hogy ide jöttünk. Ezek csak feltevések.. Valóban járkáltam én is a városban szintén nyomokat kerestem, de egyenlőre semmit nem találtam..*Felel a herceg helyett és kiegészíti a mondatát, hogy ő is keresett nyomokat.* - Ha bármilyen segítség kell, felség állok szolgálatába, vagy ha nem hisz nekem én nem hátrálok meg.. Itt vagyok..*Mondja ki Amanda a mondatát és teljesen reflexszerűen. Igen most szorul a hurok most mit évő legyen..*
    Mesélő
    Mesélő


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 17, 2013 7:06 pm

    Fredrik
    *A lovag elfintorodik Fredrik kérdéseire.* - Nincs családom, az életem pedig csak akkor fontos, ha uralkodhatok *válaszol őszintén, és tekintetében kapzsiság villan. Fred utolsó kérdésére már nem válaszol szóban, csak úgy dönt, hogy fizikálisan előnyben van, és meglendíti a kardját, Fred jobb karja felé célozva. Hogy sikerrel jár-e, az már Freden múlik...

    Amanda
    *A király meglepetten hallgatja a lányt, majd a fiára néz igazolásképpen, aki csak bólint, majd láthatóan végre elhatározza magát, megperdül, és Eadric után ered. A király Amanda szavaira csak az ajtóra mutat.* - Most azzal segítesz a legtöbbet, ha a fiam után mész, és elfogjátok az árulót *válaszolja, és remélhetőleg a lány életében egyszer hallgatni fog egy ismeretlen angyalra...*

    Erik
    *A srác a forgószéllel sikeresen feldönti a férfit, így kiszabadul a varázslat hatása alól, azonban a szél hamarabb kezd el elmúlni, mint ahogyan ő megszünteti. Az ellenfele egy igencsak erős mágus... Szóval amikor hozzáugorna, egy láthatatlan falba ütközik, majd érzi, hogy valami megragadja a bokáját, és elrántja, így hacsak nem nagyon átlagon felüli az egyensúlya, akkor valószínűleg elesik majd. Eadric fölé magasodik, és megrázza a fejét.* - Labdába sem rúghatsz mellettem... *kezdi, azonban a háta mögül egy dühös hang a nevét kiáltja, így a figyelme elterelődik Erikről, ahogyan Soranra pillant.* - Te áruló! Add meg magad, amíg még teheted, vagy esküszöm, nem állok jót magamért *vicsorog az angyal, miközben előrántja a kardját a tokjából. A leszámolás pillanata... Persze valószínűleg a nagybácsi sem hagyja majd magát, úgyhogy vélhetően szükség lesz a túlerő - és persze az Erikről elterelődött figyelem - előnyére.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Erik Norgen Vas. Feb. 17, 2013 7:12 pm

    *Hangosan elkáromkodja magát, valószínűleg a férfi számára csupa ismeretlen szót használva, ahogy ismét a földre kerül. Pedig majdnem sikerült... Erik már éppen azon kezd gondolkozni, hogy hogyan vihetné magával a halálba a pasast, amikor megpillantja Sorant a folyosó túlsó végében. Amint elterelődik róla a figyelem, azonnal felpattan, s a tőrét felkapva a földről, ahová esett, habozás nélkül a nagybácsi felé ugrik, s ha tud, a hátába szúrja a fegyvert. Itt már nem éri meg azon gondolkozni, hogy kiontsa-e a másik életét... Meg hát Erik amúgy sem az a filozofálgatós fajta. Viszont ha Eadric gyorsabb nála, akkor más módszerhez folyamodik: mielőtt leszúrhatná, a másik kezével lángcsóvát lövell felé, ezzel remélhetőleg megfutamítva, majd egy pillanatot sem késlekedve belehajítja a tűzörvénybe a tőrét - pontosan a férfi torka felé célozva, mert az biztos, hogy védtelen.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Feb. 17, 2013 7:13 pm

    - Sajnállak. Szánalmas vagy *húzza el a száját, majd árnyékosul, mikor lendül felé a kard, és egy árnytanos varázslatot használ a lovagon.* -Caecitas! *kiáltja el magát, és reményei szerint a lovagot sikerül megvakítania. Ha ezzel pedig meg volt, akkor kicsavarja a kezéből a fegyvert (persze miután újra testet öltött, és bevonszolja a férfit a trónterembe. Nem, nem fogja megölni, mert nem az ő dolga, és megfogadta, hogy soha többet nem fog ok nélkül angyalt gyilkolni. Így hát bevágja a terembe a lovagot, és a királyra pillant.* - Felség, ha tudni akarja a részleteket, akkor kérdezze ezt a hataloméhes árulót! Egyébként merre is vannak a társaim? *szólal meg, és ha választ kapott, akkor elrohan abba az irányba, amit mondtak neki. Szóval remélhetőleg ő Amanda után siet, és szép lassan összegyűlik a csapat. Igazából neki semmi kedve jelenleg hőst játszani, több kedve lenne ahhoz, hogy az estét a kedvesével töltse, de hát ilyen az élet.*

    //Vakítás: A következő átok is arra való, hogy ha szorult helyzetbe kerülnénk, akkor az ellenfelet harcképtelenné tegyük, bár bizonyára akadnak olyanok is, akik élvezettel veszik el mások látását. A varázsige elmondása után a másik szeme összegyűjti az összes fényt, többszörösére felerősíti, és ez a ragyogás ideiglenesen vakká teszi a másikat. Így tehát hasznos, ha sarokba szorítottak, hiszen az erős fény és az utána következő sötétség összezavarja a másikat, és egy kis idő kell neki, mire megpróbál hozzászokni a jelenlegi, kiszolgáltatott helyzetéhez, addig pedig szépen azt tehetünk vele, amit csak akarunk.//

    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Feb. 17, 2013 7:19 pm

    *A lány elmondja a herceg helyett a mondatot és feltevéseit és nem mozdul. Igen most az ítéletre vár, hogy mi lesz.* - Értettem felség..*Mondja a lány és igen valóban úgy néz ki hallgat a királyra és Soran után indul. Henrik megint hol van? Szemeivel azért keresi haverját. Aztán megpillantva az egyik őrt halványan elmosolyodik rá.* - Ne haragudjatok, hogy kutyának neveztelek titeket.. de legalább megértettétek az üzenetet.*Kacsint feléjük, aztán azon van, valahogy elkapják Eadricot. Szóval gyors léptekkel követi a herceget és tudni akarja, merre van. Ha odaértek ahol Eadric van a lány igyekszik hatásosabban elbánni a férfivel, bár figyeli Először Erik reakcióját. Bár nem tudja azt mit szólna Soran, ha kivenné a kardját és leszúrná Eadricot, bár.. rápillant a hercegre… majd a kardra.* - Szabad felség?*Kérdezi meg és ha oda adja a kardját akkor ő is azt tervezi, hogy leszúrja a férfit. De csak azért, mert gyilkosnak nézték.*
    Mesélő
    Mesélő


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 17, 2013 7:38 pm

    Fredrik
    *Sikeresen leszereli a lovagot, majd amikor beviszi a királynak, akkor az felpattan, láthatóan még mindig nem törődve bele, hogy semmit nem ért ebből az egész délutánból.* - Az Égre mondom, mi történt már megint? *kérdezi, majd Fred válaszára sóhajtva megrázza a fejét, és int az őröknek.* - Vigyétek a tömlöcbe... A társaid Eadric után indultak. Ha kilépsz az ajtón, jobbra *mondja fáradtan, majd visszaül. Öreg ő már ehhez...*

    Erik, Amanda
    *Erik akciója sikeres: hátba szúrja Eadricot. Amaz viszont egy dühös kiáltással megperdül, és a megmaradt erejével pár méterrel megrepteti a fiút. Szóval Erik csúszik egy sort, majd a szemközti falnál megáll, de valószínűleg egy-két percig még semmi kedve nincs pattogni... Eközben Soran Amanda kérdésére megrázza a fejét, és a nagybátyjához lép.* - Csalódtam benned, Eadric *mondja szívszorító hangon, majd hasba szúrja a férfit. A kardot kihúzza belőle, és ledobja a földre, majd elfordul, és int a fiataloknak.* - Gyertek, menjünk vissza atyámhoz... *mondja fásultan.*

    Fredrik
    *Ahogyan Fred elindul a folyosón a többiek után, az egyik rejtekajtó mögül egy férfi nyúl ki, és behúzza a titkos folyosóra. Amikor a fiú szeme egy kicsit hozzászokik a fényhez, megpillanthatja Sorant, azonban a herceg nem azt a ruhát viseli, amit egészen eddig, hanem egy modernebb inget, szövetnadrággal és lovaglócsizmával, ráadásul szélesen mosolyog.* - Éppen olyan zseniálisak voltatok, mint ahogyan arra emlékeztem. Megmentettétek Eidolont, és ezért mindig is hálás leszek nektek. Tessék *nyom a fiú kezébe egy medált.* - Háromszor körbe kell rajta húznod az ujjadat, és ki kell mondanod a sziget nevét, ahonnan jöttetek, és mindannyian visszakerültök az Akadémiára. Köszönöm a segítségeteket *mondja, majd csettint egyet, és eltűnik, így Fred magára marad a sötét folyosón, kezében az ezüst, rubint berakásos medállal. Ha megteszi, amit a férfi mondott neki, akkor pedig valóban mindannyian ismét a Fyron főudvarán találják magukat...*

    // Éééés ezzel vége ennek a szerény négy órás mesének xD Bocsi, egy kicsit azt hiszem, hosszúra sikeredett xD Na, mindegy, azért köszi, hogy itt voltatok, és igyekszem majd legközelebb rövidebbre fogni Very Happy

    Ismét dobjatok 10-es és 6-os kockával, a következők alapján fogtok ajándékcsomagokat kapni, beleszámítva a múltkori dobásokat, ahogyan ígértük:
    4-8 --> 1500 érme+egyszerű tárgy
    9-13 --> 1500 érme+különleges tárgy
    14-18 --> 1500 érme+3. szintű képesség, ha még nincs/egy következő képesség 1. szintje
    19-23 --> 2000 érme+egyszerű tárgy
    24-28 --> 2000 érme+különleges tárgy
    29-32 --> 2500 érme+misztikus tárgy

    Valamint már itt is írom, hogy mivel Sayon meg én nem dobtunk, ezért nekünk így néz ki a dolog a múltkori alapján:
    Sayon: 1500 érme + Tigriskarom (Egy olyan csuklóra erősíthető fegyver, aminek a pengéi olyan borotva élesek, mint egy nagymacska karmai.)
    Én: 1500 érme + Kalózarany (Ne kérdezd soha, honnan van neki, de nagyon megkéri az árát. Egy alkalommal visszahoz az életbe bárhol is halj meg újra nem tudják veled megtenni fél órán belül.) //
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Feb. 17, 2013 7:44 pm

    *Az öreg király szavaira csak megereszt egy szórakozott mosolyt, majd rohan is a többiek után, amíg valaki be nem húzza egy sötét folyosóra. Egy darabig pislog, és megereszt egy szolid káromkodást, majd mikor meglátja Sorant nagyokat pislog.* - El-elnézést *nyögi, mert nem tudja mire vélni a másikat.* - Elmagyarázná, hogy mi ez az egész? *nyögi ki miközben a láncra mered. * ~ Mi van?! Ezt nem értem.*Aztán mikor a herceg eltűnik, akkor követi az instrukciókat, és végül elkiáltja magát.* - Fair Isle! *Mikor ismét megpillantja a főudvart, akkor elmosolyodik, megkeresi a párját, felkapja, megpörgeti a levegőben, megcsókolja a lányt, és elhúzza magával. Első útja Tylához vezet, ahol jelentést ad mindenről, majd fogja a párját, és elmennek valahová. Kettesben. Mással jelenleg most nem foglalkozik. Higgyék még egy darabig, hogy nem ért vissza.*

    //Nagyonnagyonnagyon szépen köszönöm a mesét.Very Happy Nagyon jó volt.Very Happy //

    Dobókocka
    Dobókocka


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Feb. 17, 2013 7:44 pm

    The member 'Fredrik Laine' has done the following action : Dices roll

    #1 'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #1 Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    --------------------------------

    #2 'Tízoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Erik Norgen Vas. Feb. 17, 2013 7:50 pm

    *Sikerül hátba szúrnia a férfit, viszont az azonnal megperdül s egy szép kis tíz méteres röptetéssel ajándékozza meg Eriket. Fájdalmasan nyikkan egyet, ahogy földet ér, majd egy darabig csak fekszik ott, próbálva levegőhöz jutni, de közben szemmel, illetve füllel tartva az eseményeket. Úgy tűnik, Sorannak végül sikerült megölnie Eadricot, így minden jól sült el. Erik is szépen lassan magához tér, bár a feje eléggé sajog, és bizony lát pár csillagot is. Azonban mozogni már tud, és az a lényeg. Így hát követi a fásult Sorant a trónterembe, vissza a királyhoz. Azonban ekkor hirtelen változik a helyszín, s ő ismét a főudvaron találja magát... Semmit sem értve az egészből, csak pislogva a kastély felé.* - Mi a fészkes?... *Morogja magában, azonban mivel válasz valószínűleg nem érkezik, hacsak Fred fel nem világosítja, egy halk sóhaj kíséretében elindul az épület felé, hogy vegyen egy jó forró zuhanyt, és elheveredjen az ágyán...*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Feb. 17, 2013 7:50 pm

    The member 'Erik Norgen' has done the following action : Dices roll

    #1 'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #1 Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    --------------------------------

    #2 'Tízoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Feb. 17, 2013 7:51 pm

    *Amanda pattog, vagyis hát csak le akarja szúrni a herceget, de ő inkább leáll. Igen néha jobb ha befogja a száját. Oda lép Erik mellé és vigyorodik a srácra. Nem igazán mondd, semmit úgy is tudja mi lesz ennek a vége.* - A rejtély megoldódott..*Jegyzi meg teljesen nyugodtan és igen tiszta dili a csaj, de így kell szeretni. Aztán Eadric megsebesül, végül ugye meghal..* - Meg van felség?*Kérdezi meg Amanda mintha Soran herceg kicsit szomorú lenne. Hülye a lány.. na mindegy. Aztán visszaindulnak a kastély felé és a végén annyit vesz észre, hogy otthon vannak.* - Hol van a herceg?*Néz Erikre és megpillantja azt, hogy visszatértek.* - Király… otthon vagyunk. De hogyan?*Kérdez ismét.. aztán első dolga megkeresni Riket végül is hát ő is visszatért majd Ragot és a kutyáját is hiszen több mint egy hete nem látta őket. Riket igen csak Ragot meg Kait nem.. aztán elválik a helyzettől mi lesz még. Végre a 21.. század…*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Feb. 17, 2013 7:51 pm

    The member 'Amanda Helgesen' has done the following action : Dices roll

    #1 'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #1 Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    --------------------------------

    #2 'Tízoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Mesélő
    Mesélő


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 17, 2013 7:57 pm

    // Ty: 1500 érme + kiválaszthatod, melyik karakterhez kéred a képességet, és milyen képességet

    Rilla: 1500 érme + Teleport-por (Egy zacskó por, amellyel olyan helyen tudsz felbukkanni, ahol már jártál. Vigyázat! Ha rosszul rajzolod fel vele a kört, vagy ha a körben szakadás keletkezik, akkor nem működik a varázslat! 10x felhasználható!)

    Lil: 2000 érme + Visszatérő harcos (Egy fából készült karika, amelyre nyolc penge van erősítve. Ha a használója eldobja, mindig visszamegy, mint a bumeráng, és mindig úgy repül, hogy a markolatrész érkezik a tulajdonos kezébe.)

    Egyébként a tárgyaknál is lehet választani, hogy hova mennek, ezeket skype-on kérem jelezni Smile //

    Ajánlott tartalom


    Eidolon - Page 5 Empty Re: Eidolon

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 5:09 pm