Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Az utak újra összefutnak

    Yan Antonov
    Yan Antonov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az utak újra összefutnak - Page 2 Empty Re: Az utak újra összefutnak

    Témanyitás by Yan Antonov Csüt. Júl. 19, 2012 4:57 pm

    *A lány szavaira halványan elmosolyodik, mert azért jobb érzés, hogy a másik is úgymond megbocsátott neki, vagy valami ilyesmi. Jó, persze tudja, hogy már túl vannak az egész ügyön, mégis, megnyugtató látni, hogy elhalványult a dolog, és nem hordoz már erős fájdalmat magával. Arra, hogy a másik azt sem tudja, hogy kicsoda, halkan felsóhajt.* - Én sem tudtam... Sőt, most sem igazán vagyok tisztában vele. Csak azt tudom, hogy igyekszem azon az úton járni, amit helyesnek érzek *mondja halkan. Az érzek szót direkt tette hozzá, mert még mindig nem biztos benne, hogy azt teszi, amit kell, ami helyes, de azért megteszi, amit tud. És vélhetően ez az, ami miatt a Médium úgy döntött, hogy a Fények házában a helye. Ez után ugye kap egy kérdést, mire természetesen magyarázkodni kezd. Tényleg nem hitt benne, hogy valaha látni fogja még a másikat, hogy valaha el kell majd számolnia azzal, hogy megpróbálta feladni azt, ami kettejük között volt, de hát most mégis itt vagyunk. És hiába kell teljesíteni ezt a kellemetlen úgymond kötelességet, mégis... Jobb ez így. Felelne inkább milliószor minden apró hibájáért, minthogy el kelljen szakadnia a fiatal nőtől.* - Nem *mosolyodik el halványan az utolsó szavakra.* - Semmi más nem számít. *A csókot viszonozza, és arra sem kell sokáig ösztönözni, hogy meginduljon a ház felé. Akárhányszor a fiatal nő felnéz, a sötétkék szempár mélyén megpillanthat egy olyan ragyogást, amit senki más nem láthatott és nem is láthat soha. Mert Yan csak őt szerette, és nem is lesz soha senki, akit úgy szeretne, mint a lányt. Ahogyan az ajtó bezárul, lezárul egy fejezet az életében, és egy új kezdődik. Egy olyan, amiben talán végre jó dolgok várnak rá, és egy olyan... Egy olyan, ahol talán már nincs több vér, fájdalom és szenvedés. Csak a csend... a béke... és a fény.*

      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 9:58 am