Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

5 posters

    Kísértettanya

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kísértettanya Empty Kísértettanya

    Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 07, 2012 7:22 pm

    Expoliandum legtávolabbi pontján található egy régi, romos ház. Az emberek azt suttogják, hogy valaha egy őrült démon család élt itt, és az ő lelkük tartja rettegésben a környéket. Ez a család híres volt arról, hogy gyerekeket raboltak el kísérletezés céljából. A gyerekek pedig soha nem tértek haza. A városiak különböző sikátorokban találtak rá gyermekeik testére. Semmi közös nem volt bennük. Csupán egyetlen egy dolog. Mindegyik gyermek homlokára vérrel különféle jeleket festettek. Qarinban pánik tört ki, sokan költözni akartak, még a kapitányságon se boldogultak az üggyel. Egy nap viszont csoda történt. A mostani magándetektívek triója kézbe vette az irányítás, és kevesebb, mint két nap alatt fényt derítettek mindenre. A feldühödött városiak ennek a háznak az ajtaján kezdtek dörömbölni, de a család nem jött elő, ezért az emberek dühükben felgyújtották a házat. A család bent égett. Egész biztos, hogy nem élte túl senki. Azt viszont tudni kell, hogy ennek a velejéig romlott helynek nem jó a közelében lenni. A démonok lelke itt sínylődik, és bosszúra éhesek...
    A ház maga egy romhalmaz, és nem árt, ha óvatosan közlekedsz, mert bármelyik pillanatban összedőlhet az egész.

    Kísértettanya Cw59nek4463yyoutcets
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Ápr. 23, 2012 7:02 pm

    *Nyikorognak a lépcsőfokok, ahogy egy fekete hajú démonfiú felfelé baktat. Egyáltalán nem fél ettől a romos háztól, sőt ez a hely vonzotta magához. Csukott szemmel lépdel előre, hiszen valami ide vezérelte a Harrison fiút. Nem szokása délután aludni, de ma nem érezte magát valami jól, így ledőlt egy órára, aztán persze felkelt, és egy titokzatos idegen átvette a teste felett az irányítást. Egyébként fekete pólót visel, sötét színű farmert, de cipőt egyáltalán nem visel. Mezítláb trappolt végig a városon. Egyébként a fiú karjára tőrök, a csuklójához dobócsillagok, a lábszárára kések, a hátára pedig egy lándzsa van szerelve. Mindezt a "sétája" során szerezte be. A házban hátborzongatóan hideg van, de mivel Adam semmit nem érzékel a környezetéből, ezért nem különösebben érdekli. Az egész helyet halk suttogás tölti be.* - Gyere! Várunk... Segíts! Rokon... Felgyújtottak... Bosszú! *A démon pedig lépdel előre, és minden lépésénél egyre jobban gyülekeznek körülötte a sötét árnyak. Bekanyarodik az egyik szobába, ott felpattannak a szemei, és az árnyak körbe kerítik őt.* - Örülünk, hogy eljöttél, testvérünk. Szükségünk van a segítségedre! Ezek a mocskos városiak a vérünket vették, és ezért bosszút akarunk állni! Viszont a házra szórt ige fogva tart minket. Törd meg a Kört, és szolgálunk Téged! *Suttogták kórusban az árnyak, mire Adam pimaszul elvigyorodott.* - Remek ajánlat. Mit is kellene tennem? *Érdeklődik a fiú, mire egy karcsú füstlény kiválik a többi közül.* - Szükségünk van egy lidérc és egy angyal vérére. A lidércet ide csaltuk. Azt már csak le kell csapolni, viszont az angyalokat nehéz ide csábítani. *Mondta egy elgyötört női hang, majd kinyújtotta füstkarját, és a szoba sarkába mutatott, ahol egy lidérc fiú ült a földön, és csak mered maga elé. Adam megindult felé, majd a kölyök vérét lecsapolva kis fiolába töltötte.* - Ez meg van. Már csak az angyal kell. Utána mit kell csinálnom a vérrel? *Kérdezősködik tovább, mire néhányan felkuncognak.*- A bejárat előtt van egy pentagramma, azt maszatold majd szét a mocskok vérével! *Adták ki a további utasításokat, és egyre közelebb kerültek a fiúhoz, akit látszólag egyáltalán nem zavart a holtak jelenléte.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Vendég Hétf. Ápr. 23, 2012 7:20 pm

    *Egy angyal fiú halad végig az akadémia falai között. Ő már haza jött előbb, mint a nővére, úgyhogy anyjától is elköszönt. Kipakolta a ruháját beköszönt Fredrikéknek majd Joshnak és utána bűbájjal levédte a holmiját. Fogta magát felszerelkezett egy csomó „kör pengével”, tőrrel, karddal és még egy bájital fiola is van nála, amit veszély esetén használ. Mit csinál? Most indul felkutatni egy őrült elmebeteg Démont aki meg akarta ölni. Az újonnan vett láthatatlanná tévő köpenyét magára önti, hiszen nem lenne jó, ha látják őt már is bajba keveredik. Igen Alexander elég tételt akar szerezni magának csak az égiek ezt nem, fogják jó szemmel nézni. Mindenesetre ugye elhagyja az akadémiát és egyenesen Qarin utcáin lépked.*~Akárhol is legyél úgy is megtalállak Harrison.~*Gondolja magában majd, ugye ahogy halad előre kicsit nehéz a háta. Hát.. Két kard van a hátán plusz az övén 7 különböző tőr elől pedig ugye csillag alakú éles penge.. Hátna.. van mindegyiknek súlya. Valamiért a kísértet tanyába vezet az útja. A köpönyeg alatt lévő fiú, ahogy átlépi, a küszöböt hideg szellő rázza meg.* ~Nem kéne itt lennem.. Vissza kellene mennem a suliba rossz amit, teszek.. nagyon is.. ~*Gondolja magában, majd lerántja, magáról a köpenyt körbe néz, a kezére rakja összehajtva és megfordul. Ő neki nincs, itt keresni valója inkább lenne Lisa mellett. Ez a gyerekes viselkedést még az usert is idegesíti, szóval jó lenne, ha magához térne. Úgyhogy fogja magát és elindul az ajtó felé, ami éppen bezárul.* - Ez nem vicces!*Kiabálja el magát majd előveszi mind a két kardját védelemből. Most telefon sincs nála se semmi csak ő saját maga van aki meg akarja szerezni azt amit akar.*
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Ápr. 23, 2012 7:38 pm

    *Adam nem hallja meg, hogy valaki más is érkezett ide utána, viszont a lelkek érzékelik, hogy új vendégük érkezett. Izgatottan összesúgnak, főleg, hogy az illető egy angyal. A házat pedig a maradék mágiájukkal felélesztik, így se az ajtón, se az ablakon nem lehet távozni.* - Fiú, odalent vár rád az utolsó hozzávaló. – Olyan cuki, meg kell zabálni. *Súgják kuncogva a lények, majd a Harrison fiú társaságában megjelennek a lépcső tetején. Mikor Alex kétségbeesetten kiabál, akkor ördögi nevetés zengi be az egész házat. Egy sátáni kacaj, melyet több száz holt lélek visszhangzik. A démon szeme elsötétült, az ég felé fordította a tenyerét, és vörös szikrák jelentek meg a kezében, majd szép lassan egy villámmá állt össze.* - Dögölj meg szentfazék! *Kiáltotta a fiú, majd Alex felé hajította a villámot, majd ha ez nem volt elég, akkor lecsúszott a korláton, előrántotta a lándzsáját, és az angyalt kezdte rohamozni. Első lépésben fegyvertelenné akarta tenni. Adam nagyon fürge, és hatalmas csapásokkal rohamozza a másikat, viszont a démon segítségére sietnek még a holtak is. A Sylorinás szemei mintha szikrákat szórnának, olyan gyilkosan merednek a fiúra. Folyamatosan megy előre, és ha végképp nem boldogul Alexszel, akkor egyszerűen megbénítja a végtagjait.* - Gyerünk fiú! Öld meg! Vedd a vérét! Legyünk szabadok! Pusztuljon minden mennybéli! Káromold velünk az angyalok istenét, és garantáltan helyet kapsz a drága jó Pokolban! *Búgták a kísértetek, és sorra csenték el Alex öveiről a fegyvereket. Amazok a levegőbe emelkedtek, és ha a tulajdonosuk túl közel akarna merészkedni ellenfelükhöz, akkor simán megvágják.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Vendég Hétf. Ápr. 23, 2012 8:47 pm

    *Ugye a kísértettanyában van, és nem szándékozik itt lenni. Annyi esze még mindig van. Így tehát megfordul és elindulna kifelé, de nem tud. Elkiáltja magát és körbe néz majd ugye hangos kacajt hallja. A szentfazék hallatán megfordul és összeszűkíti a szemeit. Két kör pengét előkap, és az egyiket eldobja a Harrison fiú felé.* - Nem kell utánad koslatnom. Elég tétel kell tőled.*Mondja, gúnyosan majd a villámok elől kitér a srác. Ugye a kardot addig hátra rakja, mert nincsen három keze.* - Szentfazék a jó édes anyukád Harrison.*Mondja a srác gyilkos hangon és rögtön előszedi a kardját, ahogy elhajítja fegyverét. Nem tudja fegyvertelenné tenni a másikat.. a szellemektől sem fél. Egyelőre.* - Harrison.. mondtam már, hogy olyan szép a feneked, hogy kitenném célzó táblának? Komolyan mindjárt elsírom magam. Te kitűnő tanuló.. csak egy ostoba őrült vagy semmi több. Orvosra van szükséged, de azt hiszem én, megszabadítalak a szenvedéseidtől.*Mondja a srác és konkrétan egyre dühösebb és a kezében a szent láng jelenik meg és a fiú felé dobja. Ha össze jön neki akkor elégedetten magára dobja a köpenyét viszont a bénítást jobb ha nem teszi meg a másik.* - Olyan szánalmas vagy.. ne pattogj Harrison.. nem áll jól a csinos pofidnak. Ha lenne, egy csinos testvéred szívesen eljátszanék vele biztos élvezné.*Mondja cinikusan és csak áll a köpeny alatt.*
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Ápr. 23, 2012 9:03 pm

    *A koslatásos dologra felvonja a szemöldökét, majd pimaszul elvigyorodik.* - El sem tudod képzelni micsoda megtiszteltetés a számomra Marceau, hogy olyan lelkesen loholsz utánam, mint egy kiskutya. Viszont a véreden kívül nem vagy számomra hasznos. *Szól vissza epésen miközben elhajol a fegyver elől, amazt pedig az egyik szellem szerzi meg, és indítja vissza egyenest Alex szíve felé. Ez a penge pedig követi Alexet bármerre is ugrál.* - Elégtétel, hogy oda ne rohanjak. Miért is? Mert ki akartál nyírni, és én megmutattam, hogy nem kellene velem szórakoznod? *Teszi csípőre a kezét, majd villámokat kezd szórni. Mikor az anyját szidják szemrebbenés nélkül tűri. Egyszerűen lecsusszan a korláton, és Alexet támadja.* - Egy jó tanács. Ne pofázz, ha nem tudod miről van szó! Anyám meghalt, árva vagyok te gyökér! *Morogja a fiú, de szinte már ijesztő, hogy semmilyen érzelem nem tükröződik a szemében. Egyszerűen nem érez semmit, ha a családjáról beszél. Mikor Alex tovább pofázik, akkor már látható, hogy felizzik valami dühféle Adam szemeiben, és sokkal erősebb csapásokkal próbálja hátrakényszeríteni. * - Mondtam már Marceau, hogy nem kezdek b****kal? Egyébként sírhatsz is, ha megdöglesz. Te szánalmas, senkiházi. *Sziszegi a fiú, majd a kitűnő tanulós dologra felröhög.* - Sejtettem, hogy egyből ráharapsz majd a témára. Egyébként ha hiszed, ha nem az agyi szintem messze meghaladja a tiédet. Egyébként nincs szükségem orvosra, teljesen normális vagyok. Neked viszont kéne egy jó sírásó. *Mondja, majd hátrább szökken, és mikor a Szent Lángot idézik felé, akkor a parketta felemelkedik, és egy védő falat képez Adam előtt. A szellemek pedig keresztülsiklanak Alexen, akinek ez nem lehet valami kellemes élmény. A köpenyt pedig megpróbálják megszerezni tőle. A szánalmas megjegyzésre a túloldalon Adam csak felröhög, és ontja a megjegyzéseit.* - Tudom, hogy imádsz te szerencsétlen angyal, de ennyire ne akarj a kedvemre tenni. Egyébként, ha ilyen jól lenyomoztál, akkor tudnod kéne, hogy van egy testvérem. Attól tartok ő annyira nem örülne a patkány képednek.* Beszél tovább a fiú, majd a parketta a földre hullik, s mögötte a távolban kibontakozik Adam sziluettje. Szemeivel Alexre fókuszál, és igyekszik megbénítani a kezeit és a lábait.* - Nem félek tőled, te mocsok. Nem parancsolsz nekem, nem hallgatok rád, és sz*rok arra, amit mondasz. Tudod miért? Mert feljebbvaló vagyok nálad. Lehetett volna annyira eszed, hogy nem teszed be ide a lábad. De nem volt. Hát viseld a következményeket… *Szónokol Harrison, és készíti a lándzsáját, hogy Alex oldalába vágja. Természetesen, ez mind nem történik meg, ha nem sikerül elszedni a köpenyt, mert akkor az árnyak a fiú köré gyűlnek, és nem engedik, hogy baja essék.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Vendég Hétf. Ápr. 23, 2012 9:26 pm

    *Nem törődik a szavakkal így tehát a fiú csak mondogatja a dolgokat. Hiába ha olyan "srácot" lát meg aki számára nem szimpatikus vagy meg akarta ölni akkor természetesen elég tételt kér tőle. Ami annyit jelent, hogy megbosszúlja a dolgokat ha nem követett el semmit.* - Lehet is megtiszteltetés. A lábam előtt fogsz heverni te szánalmas... A kutya az te vagy. Ja nem.. te féreg vagy.*Mondja ördögien elvigyorodva majd közeledik a sráchoz. A pengéje elől próbál kikerülni ha összejön neki ugye. Pedig ő aztán most gyakorolt Wallaceal. A Sylorinás srác szavai hallatán csak felröhög. Villámok elől kitér, viszont egy eltalálja.* - Tanulj meg jobban célozni.*Mondja miközben a lábára néz és utána a srácból előjön a dűh és a szent láng robban ki a kezéből. Amikor hallja, az anyjáról pofázni a fiú csak röhög. Hogy miért? Azért, mert ha a srácra ránéz kinéz belőle mindent!* - Megölted az anyádat.. a testvéredet csak azért nem ölted meg, mert tudtad szükséged lesz rá. Az egy dolog, hogy én öltem. Csak nem a saját véremet.*Mondja a srácnak és gyilkosan a szemébe hányja. Nem tudhatja ezt pontosan hiszen nincsen bene az aktájában. Ő csak a viselkedéséből szűri le a dolgokat. A khm.. szó hallatán csak mosolyog.* - Én sem kezdek szánalmasokkal.*Mondja vállat rándítva majd magára rakja a köpenyt és halad végig a tanyában. A köpenyt hiáva próbálnák nem látják, merre megy a fiú. Mere van. Meg sem szólal csak úgy áll. Viszont amikor érzi, hogy nem tud megmozdulni csak leesik a parkettára és a köpeny is ráhullik.. érzi, hogy megint mit csinál a fiú. A feljebb valóra csak figyel.* - Az én vagyok te mocsok. Te csak egy senkiházi vagy aki próbál feljebb kerülni. Hidd el abba bele kell születned. Én segíthetek neked a dolgokban csak akkor egyességre kellene jutnunk. Viszont ha nemet mondasz akkor megöllek.*Ajánl fel Alex egy üzletnek látszó valamit ami mögött konkrétan semmi nem szerepel csak csupán az, hogy mentse az írháját a szadistától. A szellemeknek nem biztos, hogy össze jön a köpeny elvevése habár megszólal a srác, a hangot követni kell. Ő nem fél egyáltalán a Sylorinástól a lándzsára már igen meg lenne ijedve ha látná.*
    // Fagy ha kihagytam volna valamit bocsi Ty ^^//
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Matthew Chancellor Kedd Ápr. 24, 2012 6:50 pm

    *Nem úgy látszik mintha érdekelné Alex reakciója, ő most túlságosan is el van foglalva azzal, hogy kárt tegyen másoknak azzal, hogy szabadjára ereszti a fogvatartott lelkeket. * - Én a lábaid előtt? Ugyan, majd akkor ha piros hó esik. Kutya? Nem én loholok mások után nyálamat csorgatva, hogy fogadják be és szeretgessék. Féreg? Lehet, de előbb leszek az, mint te egy glóriás szent. *Nevet Adam, és nem különösebben érdekli, hogy kitérnek a támadásai elől. Arra, hogy tanuljon meg célozni csupán elereszt egy elnéző vigyort.* - Nem akartam tönkretenni a vénáidat, ugyanis még szükségem van rád. *Újabb sátáni kacaj zengi be a romos épületet, majd a lelkek és a parkettából képzett védőfal megóvják a fiút a Szent Lángtól.* - Gyenge próbálkozás. *Csóválja a fejét, majd mikor az anyja kerül szóba, akkor néhány az arcizma megrándul.* - Nem. Öltem. Meg. Megkéselték, mikor hazafelé tartott a munkából. *Sziszegte dühösen, a húgára pedig ha lehetséges akkor még jobban elfeketednek a szemei.* - Soha nem bántanám a véremet, te gyökér. Van annyi eszem, hogy nem gyilkolom le a családomat. *Morogta tovább, az öldökléses dologra csak felröhög.* - Semmivel sem vagy különb nálam, te tetű, hiszen ugyanúgy vér tapad a kezeidhez, mint az enyémekhez! De elárulok egy titkot. Nekem szabad gyilkolni, de egy magadfajtának… Vétek. Csodálom, hogy nem tagadott ki a családod, nem rühellnek a rokonaid, mert nem érdemled meg sem a jót, sem a szépet. Mert egy mocskos gyilkos vagy! Tudod, veled ellentétben én nem tagadom, hogy öltem volna már, de tisztában is vagyok a következményekkel. Azt hiszem a Pokolban jó szolgám leszel angyalféreg. *Beszél véresen komolyan, és érezhető, hogy minden egyes szavát komolyan gondolja. Az pedig, hogy megölte-e az anyját. Nos azt is nagyon jól tagadja. Lehet, hogy nem hisznek neki, de ő örökre tagadni fogja ezt a tényt.* - Ne is kezdj, mert a szánalmasok leverik a melegeket. Tudod, nem szeretjük a felvonulásaitokat. *Vág vissza lazán a fiú, de már a fülébe súgják a holtak, hogy igyekezzen már. Ezért alkalmaz majd később vérmanipulációt. Amint Alex elesett Adam elindult a házban, és a puffanás az közvetlenül mellette történt. A lándzsának a hegyével lerántja a köpenyt a fiúról, és ahogy lehúzza, úgy bele is akad a szövetbe, így sikeresen kettészakítja.*- Azt hiszem nem vagy olyan helyzetbe, hogy pofázzál öcskös! Nem kellenek az ajánlataid ugyanis, akár hiszed, akár nem rohadtul nem bízok benned. *Néz gyilkosan a másikra, és az ablakon beszűrődő holdfény megcsillan a fiú lándzsájának pengéjén. Alex jobb oldalától a szívéig végigszánt a fiú mellkasán, majd még a szőke angyal kezeit is megvágja. Az angyal vérét egy fiolába fogja fel, majd a lidércével összekeverve, kimegy, és elmaszatolja a pentagrammát. A pentagramma felizzik, majd mint valami pecsét megtörik. Eközben odabent a lelkek ördögien felnevetnek, s mikor Adam visszamegy akkor örömtáncot járnak a fiú előtt. A fiú előtt, aki készül megadni a kegyelemdöfést Marceau-nak.* - Szolgálunk Téged Harrison! Kívánságod számunkra parancs! Hálásak vagyunk neked. *Súgják a lelkek, ahogy körülölelik a démont. Adamnek pedig lendül a keze, ahogy lesújtson a sebesült angyalra.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 24, 2012 7:45 pm

    *Talán nem is érdekli a reakciója hiszen azt sem érdekli, hogy szellemek veszik körül. Neki csak Adam kell. Az arcába röhög amikor kijelenti a mondatot. Talán, jól teszi.. talán nem..* - A hó már leesett.. kéne templomba járnod, hogy megtisztuljon a lelked.. hiszen a bűz ami benned van az isten átka.*Mondja a fiú mintha valami hívő lenne pedig nem az. Vagy csak a kezdet? Ki tudja.. Mindenesetre, most szent szavakkal beszél a másikhoz.A vénáira csak ránéz majd gyilkosan pislant és újabb kettő fegyvert eldob. Nem érdekli.. egyszerűen Adam.. Adam.. A szent láng megidézése ugye nem járt sikerrel és meglepődik azon, hogy védik a fiút.* - Nyalják a fenekedet?*Kérdezi meg köpködve. Szóba kerül az anyja, de nem hisz neki. Érzi jól, hogy megölte és ha bele tudna menni az elméjébe akkor belemenne. Ő aztán nem sajnálta, hogy a vámpír megölte, mert ő nem az apja volt. Nem vérszerinti. Tapadt vér a kezei közé nem tagadja ő sem szent gyerek... nem!* - Egy magam fajtánank? Nem ismersz démon.. ne feketisd el a szemed.. olyan csúnyán nézel ki, mint "nagyanyám" amikor kilép a fürdőből meztelenül..*Mondja Alexander a szemeire, hisz nem fél a Démontól. Viszont valami belehasadt a szívébe. Neki ott a családja, de miért nem tud vajon engedelmeskedni? Mert ő nem ebbe született bele viszont a vére meg van.* - Nem tagadom.. gyilkoltam és megggyilkolnálak, de van akarat erőm így csak meg leckéztetlek azért amit tettél! Ugye közben elesik a másik a köpeny rá megy és azt elvágják. Van másik, de igazság szerint ő most gyilkosan tekint a másikra. Ajánlatot adott, de igazság szerint csak menteni akarja az irháját.* - Pusztulj el..*Sziszegi a fiú arcába és az ajkába harap amikor belé szúrnak. Nem ordítja el magát. csak Alex felett egy energiagömb repül el pontosan Adam kezéből a tőr esik ki. Az ajtóban két fiatal "párocska" áll. Az egyiket ismerheti Adam az Veronica aki éppen árnyékosul nehogy bántsák és elsuhan megkeresni Thierryt. Gaberiel elfeketedett szemei mellett mind a két kezéből Tűzgömb csapódott ki egyenesen a fiú felé.* - Ne bántsd őt.. te féreg.. te beszéled azt, hogy Démon vagy? Te ostoba kölyök..*Ében fekete szemeit a fiúra szegezi és közben átlépi Alexet és a nyakánál elkapja Adamet és kicsit megszorongatja.* - A szerencséd.. hogy nem gyilkolom a fajtámat csak szavakkal. Tudni fogom ki lesz az aki ölni fog. Ha neki baja esik vagy Veronicának akkor azért te leszel a felelős! Ezt jól jegyezd meg és most tűnj el mielőtt meggondolom magam..*Sziszegi a fiú arcába majd ha ugye nem védekezett Adam akkor félre löki a srácot és védő állásban van Alex felett.* - Mit keresel itt?*Kérdezi a fiú és közben azért így Adamtől is nem tart csak jobban tudni fogja miért kell élnie. Ha megváltozik akkor nem fogják annyian megölni.* - Hogy van bátorságod ölni bárkit is? Mi jogon ölsz meg védtelen lelkeket?*Kérdezi Gaberiel Adamtől és még mindig ében feketék a szemei és csak úgy áll védő állásban.*
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Matthew Chancellor Kedd Ápr. 24, 2012 8:13 pm

    *Alex hegyibeszédére csak felhorkant, és vadul rázza a fejét.* - Mióta vagy hívő angyalkám? Hányszor voltál templomba életedben úgy, hogy imádkozni mentél?! Hányszor vettél részt misén? Meg vagy egyáltalán keresztelve?! Hát nem. Akkor pofa súlyba, ne papolj nekem olyanokról, amiről fingod sincs. *Mordul fel a démon, és egyre gyilkosabban néz ki, ahogy Alex előtt tornyosul. A másik érezheti, hogy szorul a torka körül az a bizonyos hurok. Mikor a fegyvereket elhajítják felé, az egyik reptében elkapja, a másik elől pedig elhajol.* - Tanulj meg célozni. *Szól vissza az angyalnak, majd teszi tovább a dolgát. Mikor ugye megvédik, akkor csak gonoszul vigyorog Alexre, a kérdésre pedig felhorkant.* - Nem, csak olyan dolgokba folytál bele, amikbe nem kéne. Az üzlet az üzlet. Az én oldalamon állnak, amíg segítek nekik. *Rándítja meg a vállát, majd Alex megjegyzésére még több villámot szór a másikra. Szó szerint izzik Adam körül a levegő, a tenyere körül pedig szikrák jelennek meg.* - Egy magad fajta mocsoknak, aki azt hiszi, hogy jobb bármilyen lénynél, mert angyal, aztán ugyanúgy gyilkol, mint egy démon, egy lidérc, vagy egy vámpír. Egy senkiházi vagy, aki még az angyal jelzőre sem méltó.*A többire nem szól semmit, de Alex érezheti, hogy itt az a pont, ahol be kéne fognia. Adam Harrison nem olyan, mint Fredrik, aki képes megállni az öléssel. Adamet a gyilkolás, a vér és az ölés okozta élvezet tartja életben. Ő nem ismeri a kegyelmet, és sokak vérét vette már.* - Próbálkozni. Szabad, de nem fog összejönni. Túl gyenge vagy ahhoz, hogy végezz velem. Ráadásul engem elég sokan védenek. Mondjuk egy-két phoenix-i srác… *Nevet fel a fiú, és erőteljesen célozgat. Igen, lenyomozta már a srácot, és rájött, hogy van néhány ismerőse, aki beszélt már vele. Aztán ugye jön a kínzás, és a pentagramma, Alex szavain pedig csak röhög.* - Ne reménykedj. *Mondja, mikor a kegyelemdöfést készül megadni, mikor kivágják a kezéből a lándzsát. A fiú kezeiből villámok csapnak ki, és nem is tudja irányítani azt, hogy hová irányul a támadás. Dühös. Nagyon bepöccent szóval nem kellene még jobban felhergelni. Gabrielt szimplán néhány harcművész mozdulattal eltávolítja a közeléből, majd a szellemek sorfalat állnak előtte. Nem jutnak át rajtuk, azt a háborgó lelkek garantálják. A másik Démon szavaira nem reagál csak az utolsó kérdésre hajlandó érdemi választ adni.* - Erre egyszerű a válasz. Egy. Ez a dolgunk drága rokon. Kettő. Látom nem ismered az ősi vallásokat. Aki megöl másokat, azok a túlvilágon szolgálni fogják a gyilkosukat. Számomra ez kecsegtető ajánlat. Ráadásul, ha a démon fia feljebb akar kerülni a ranglétrán, akkor követi a hierarchia szabályait. *Néz gyilkosan a másikra, majd az ablakhoz, hátrál, kiugrik, és odakiált a szellemeknek.* - Gyújtsátok fel a házat! *Adja ki a parancsot, és elrohan. A romhalmaz pedig fellángolt, így jó lesz, ha sürgősen elhagyják az épületet. Gabriel szerencséjére ekkor bukkant fel Alexander öccse Veronicával együtt. Talpra állítja a bátyját, és kirángatja a házból, majd elfekteti a földön. Ha ez meg volt, akkor letérdel a testvére mellé, felé helyezi a kezeit, lehunyja a szemét, és fehér fény tör elő Thierry tenyeréből. Alex sebei lassan összeforrnak, majd mikor begyógyította a sebeket, akkor a kis srác kimerült dől hátra a fűben.* - Hányszor mondtam neked, hogy ne keresd a bajt?! Legközelebb nem foglak megmenteni. *Szusszantja idegesen a fiú, hiszen féltette a bátyját, bár nem igazán mutatja ki. Felpattan a földről, és a párosra szegezi a tekintetét.* - Ha van időtök légy szíves kísérjétek vissza az iskolába. Nekem még van egy kis dolgom. *Mondja a fiú, majd ezzel elköszön, és elindul a Bazilikába a bátyja lelkéért imádkozni.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 20, 2012 4:41 pm

    *Ragyogóan a süt a nap, de nem az Expoliandum végén álló kísértettanya környékén. A házat sűrű, tejfehér köd veszi, és kívülről még mindig eléggé lerobbantnak tűnik, pedig koránt sem az. Három Syorinás vackolta be ide magát, és felújították a házat belülről. Hogy mi van a holtakkal? Nos, az egyik leányzónak a halott rokonai így nem okoznak gondot. A védelmi rendszert megerősítették, így az illetéktelenek be se tudják tenni a lábukat a birtokra. A kertben a növények elburjánzottak, s a borostyán teljesen körbefutotta a házat. Egy kidőlt postaláda árulkodik arról, hogy valaha itt emberek éltek, de mára már a holt lelkek jelzik a hely sötétségét. Odabent ég a villany, s a nappaliban két gyerek ül egymással szemben a kanapén. Egy fiatal, szőke lány kártyázik egy vele egyidős, sötétbőrű, fekete hajú fiúval. Mint akik jól végezték a dolgokat, úgy lazítanak a kanapén, míg odalent, a nyirkos pincében egy megkötözött, betömött szájú lány ül. A lányt szellemek veszik körül, s az idegen előtt egy hatalmas, fekete démonkutya ül. Vörös szemeit a lányra szegezi, és kész arra, hogyha visszanyeri az eszméletét, akkor jelezzen a gazdájának. A lánytól mindent elvettek, s most épp a nála lévő tárgyak elosztásán kártyáznak. * - Harrison, ne csalj! *Morogja a lány, mire a démonfiú felnevet. * - Nem akartam csalni, tudom, hogy észreveszed az ilyen törekvéseimet. *Morogja, mire a démonlány elmosolyodik. Pakolgatják a kártyalapokat, és küzdenek azért, hogy megszerezzék a lány holmiját.* - Hé Campbell! Szerinted O’Callaghan hol bujkál? *Pillant fel az amerikai, mire Izzy rámered, és megvonja a vállát.* - Melyik? Brianről fogalmam sincs, Rowan meg… Tudod, hogy a maga útját járja. *Mondja halkan, és diadalmasan tesz le az asztalra néhány lapot.* - Azt hiszem nyertem! *Húzza magához a nyereményét, és átnézi a holmik tartalmát. Eközben a fiú kimegy a konyhába sörért, majd Isobel mellett heverő papírlapra mutat.* - Az mi?* Kérdezősködik, mire a lány felnevet. Izzy felpattan a heverőről, rock zenét indít el a lejátszóban, majd neki áll magyarázni.* - Szerződés Briannel. Nem pofázik bele a dolgainkba, és cserébe békén hagyjuk őt meg a kis barátosnéját. *Vigyorog szélesen, majd felvesz egy maszkot, és lemegy az alagsorba. Eközben Adam elhelyezkedik, a kezébe vesz egy újságot, és rejtvényt fejteget.* ~ Okos a kis csaj az egyszer biztos. *Dünnyögi magában a fiú, miközben rejtvényt fejteget.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Május 20, 2012 4:59 pm

    *A nap valóban ragyogóan sütött még kora délután. Egy barna hajú lány elköszönt a fiatal Callaghan fiútól azután fogta magát és visszaindult a bazilika felé. Vagy is indult volna, de szegén lány nem tud semmiről a város ismeretlen rejtelmeiről hírtelen egyik pillanatról elájul, és egyszerűen nem érzi, a dolgokat.* ~Brian…~*Gondolataiban ott van, a fiú ráadásul tényleg nem tudja mi történt. Legszívesebben fogná magát és meglépne. Ha ilyen könnyű lenne a helyzet. Szemeit lassan kinyitja és érzi, hogy ami a szájában van, nem tudja kiköpni sem. Fal fehér a lány arca, és tanácstalan vajon még is hol van és mi történt? A lányt megpillantva érzi, hogy valami nincs rendben. A kutya vörös szemeire ijedten mered majd vissza a lányra és a szellemekre.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 20, 2012 5:13 pm

    *Igen, sikeresen elkábították és elrabolták az apácát, de hát nem tehetnek róla. Nagyon hosszú ideig tartott mire ilyen profin megtervezték ezt az egészet, de hagyjuk is. A lényeg, hogy Alice a pincében raboskodik. Kyle, mikor látja a lány ijedt pillantását elégedetten felvakkant, a szellemek pedig jót nevetnek a lányon. Akkor bukkant fel Izzy, aki fekete, testhez álló ruhát és bakancsot visel. Kék szemeivel rámered a holtakra, és int a fejével, hogy tűnjenek el. Odamegy a lányhoz, és kiveszi a szájából a rongyot, amit beletömtek.* - Kérlek nézd el a társam brutális módszereit. Kicsit őrült a gyerek. Viszont nem is ezért jöttem. Hanem meg akarlak nyugtatni a felől, hogy semmi bántódásod nem esik. Csupán kellesz valamihez, de amit elértük a célunkat azonnal elengedünk. Addig is élvezd a pincék nyújtotta menedéket, de akár a halott rokonaimmal is spannolhatsz, szeretnek beszélgetni. A kutyát, viszont hagyd békén, mert képes és letépi a karodat. *Magyaráz Isobel, és a tőle telhető legkedvesebb hangnemben beszél. Körbe néz a pincében, és megállapítja, hogy sikerült elég jól berendezni, ahhoz, hogy fogva tudjanak tartani itt valakit.* - Ha éhes vagy szomjas lennél, akkor szólj. Egyébiránt ne próbálj megszökni, ugyanis ablakok nincsenek. A hangod nem hallatszik, viszont, ha megígéred, hogy egy ujjal se érsz a kutyához, és nem hagyod el a pincét, akkor elengedlek. Van itt tévé, ágy, kisebb mosdó, akár váltás ruha is akad. Szóval nehogy azt hidd, hogy meg akarunk kínozni. Egyáltalán nincs erről szó. *Mondja Izzy Alice fölé tornyosulva, miközben Kyle gyanakvó szemekkel vizslatja a foglyot.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Május 20, 2012 5:42 pm

    *Ahogy kinyitja, a szemét kissé megijed Kyletól csak fal fehér az arca. Még is miféle kutya ez? Hol van egyáltalán? Mit akarhatnak tőle? Amikor kiszedik a rongyot csak kapkodja a levegőt és fintorog hiszen, nem ilyet szeretett volna enni.* - Még is mit szeretnétek? A rokonaid? Kössz nem. Inkább beszélgetek élőkkel mint holtakkal. Egyáltalán ki vagy te?*Kérdezz rá és pislog nagyokat Isobelre. Meg van kicsit nyugodva, de a kutyától még mindig tart. Nem látott még ilyen ebet és nem szokott félni az állatoktól, de hát..* - Egyébként miféle lény vagy te? Honnan származol? Ne izgulj.. nem terveztem megszökni, de mint mondtam ha eláruljátok mit szeretnétek elérni…* ~Persze, hogy elkéne tűnni, de még mindig nem tudja, hogy.~*Csak így elgondolkodik szemeiben pedig a vágyakozás látható.* -Brian.. *Motyogja halkan magának, és a földre szegezi utána a tekintetét. Nem néz Izzyre.* - A másik ki lesz készítve… nem fogja megúszni szárazon.*Céloz Adamre és a hangja kicsit fenyegetően szól.* - Meddig szándékoztok itt marasztalni? Egy halandót akarata ellenére itt tartani az bűncselekmény. Én pedig szeretnék kimenni levegőzni.. sétálni.. és még máshova is el kell mennem úgy kb. Félórán belül. *Rögtön utána kifakadásra tér át valóban mennie kell még pedig a Bazilikába..*- Felőlem el is kísérhettek, de tényleg el kell menjek. Légy szíves.*Mondja Isobelnek, és egyre jobban kattog az agya Brianen.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 20, 2012 6:04 pm

    *A kutya örül neki, hogy árad belőle a rosszindulat, és hogy ennyire ijesztőnek találják. A lány pedig a kérdéseire valószínűleg nem nagyon fog választ kapni. Ugye Izzy lemegy, és hagyja, hogy Alice beszéljen hozzá. Türelmesen felelget neki, de esze ágában nincs elengedni őt.* - Az legyen a mi titkunk. *Somolyog titokzatosan, majd mikor a rokonai társaságát elutasítják, csak halkan felnevet.* - Vigyázz, a végén még megsértődnek a szobatársaid! *Kacag vidáman, mire odafent Adam felvonja a szemöldökét, hogy mit nevetgél odalent.* - Te tudod, de akkor kénytelen leszel beérni az én társaságommal, no még két elmebetegével. *Vigyorog szélesen, mikor a nevéről kérdezik, akkor csak kuncog.* - Azt hiszem ez olyan információ, amit ha megosztok veled, akkor felhasználhatnád ellenem. Azt hiszem, legyen elég annyi, hogy az egyik vendéglátód vagyok. A jobbik, akit valamilyen szinten érdekel, az hogy szükséged van-e valamire. *Tér ki a válasz a elől. Biztosan nem olyan hülye, hogy elárulja a nevét a fogolynak. Kyle még mindig rondán néz Alice-ra, de nem csinál semmit csak figyeli a lányt.* - Miféle lény? Ó, azt hittem, hogy meg tudod állapítani, de úgy tűnik, hogy a Halandók nem rendelkeznek ezzel a képességgel… Egyébként démon vagyok. A Pokol szolgája és Lucifer jobb keze. Kapisgálod már? *Vigyorodik el a maszk mögött, mire Kyle elégedetten felvakkant. Ezzel a kutya azt akarja kifejezni, hogy ő is olyan, mint a gazdája.* - Honnan származom? Európai vagyok, azon belül angol. *Vonja meg a vállát, mivel az Egyesült Királyság elég nagy ezért ebből az információból se lehet sok mindent megtudni. * - Az emberek számítóak, sajnálom, nem hiszek neked. A legjobb az, ha itt maradsz. *Vágja rá kapásból, miközben elmegy bezárni az ajtót. Igen, nagyon nem akarja, hogy a másik megszökjön.* - Mit szeretnénk elérni? Hogy egy minden lében kanál leakadjon rólunk. S mivel te vagy a legfontosabb számára… nos, a te kedvedért biztos szövetséget köt velünk. *Beszél démon nyelven, és nem érdekli, ha Alice nem értette.* - Ó, nem vagy te hülye gyerek kislány. *Vigyorodik el szélesen Brian neve hallatára. Kikötözi a kezét, de a többit azt a másikra hagyja.* - Ő? Ő nem szokott kikészülni, ha meg ideges, akkor meg képes megfojtani valakit szóval nem érdemes felhergelni. *Pillant fel, ahol a démon fiú még mindig az újságba írogat.* - Meddig? Amíg az illetőnek le nem esik, hogy nálunk vagy. Megkötjük az egyezséget, és szabad vagy, mint a madár. Ha okos a haverod, akkor akár ma este, ha nem akkor holnap. Ha nagyon csökkent értelmű, akkor egy héten belül. *Nevet fel a lány, és elindul az ajtó felé. Persze nem lép le, csak neki támaszkodik. Meg biztosítani akarja, hogy Alice nem szökik meg.* - Bűncselekmény vagy, sem ilyen az élet. És ez nem emberrablás, ha nem vendéglátás. Szerinted milyen azaz emberrabló, aki gondoskodik a fogvatartottjáról? *Kérdez vissza cinikus hangnemben. Mert szerinte ők tényleg csak vendégül látják az apácát.* - A szellőzőréseken keresztül folyamatosan friss levegőhöz jut a szervezeted, viszont attól tartok kicsikét, csak egy cseppet necces lenne, ha kiengednénk. Szóval ennyit erről. *Rándítja meg a vállát, majd a fél órán belülre ránéz a falon lógó órára, és elvigyorodik.* - Mise, mi? Attól tartok máskor kell bepótolnod, bár a barátaim biztos szívesen tartanak neked sátánista szertartást. *Szélesen vigyorog, és megsimogatja Kyle fejét, aki aztán odalohol Alice elé, és megint figyeli.* - Még valami? *Szólal meg, miközben figyeli, hogy a rokonai kezdenek visszatérni.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Május 20, 2012 6:40 pm

    -Nem .. ha te tudod, ki vagyok akkor légy szíves áruld el a nevedet. Sértődjenek.. nem szeretem a szellemeket. Rondák, semmire kellők és nem lehet velük társalogni. Mondom, az élőkkel jobban elbeszélgetek, mint velük.*Fakad, ki hiszen úgy van vele, hogy a szellemek helye a temető és nem az ilyen féle házak. Az után meghallja azt, hogy ő vele és a két”őrültel” felvonja a szemöldökét még is ki lehet az a másik.* - Ki az a másik ember?*Kérdezz rá és jobbra-balra tekinget.* - Engedj el.. így nem tudom elvégezni a „dolgom” sem.*Mondja Isobelnek, és közben a szellemekre tekint. Természetesen ő nem szeret, tényleg társalogni velük inkább csak segítene nekik tovább lépni. Még is mit gondol? Hát.. tudni szeretné mi történt.* - Nem használnám fel. Nem vagyok ilyen ember. Meg tanultam az ilyeneket kezelni, és ha segítség kell valamire, akkor meg lehet kérni a másikat..*Magyarázz a saját tudatával, amit ugye ő tapasztalt az életből. Az, hogy halandó nem rémíszti meg attól, hogy Démonnal beszél. Felhorkant a Lucifer jobb oldalára.* - Te…? Lucifer oldala? Persze.. előbb el tudnék képzelni bárki olyat, aki tényleg vétett a jók ellen. De te.. Szánalmas vagy, hogy azt hiszed, őt fogod szolgálni. Szánalmas vagy, hogy azt hiszed bármire is viszed az életbe… te egy senki, vagy aki nem ér semmit. A sötét oldalon fogsz maradni, de nem Lucifer oldalán. Ott fogsz, lenni egy labirintusban ahonnan nem fogsz tudni kijönni és riogatni fognak téged. Százszorosan fogod visszakapni ezeket a dolgokat.*Mondja cinikusan és fenyegető hangon a másiknak, aki ugye még azt taglalja, hogy itt marad.* - Nem vagyok kutya! Ember vagyok, és természetesen jogom van kinti sétára. Semmilyen rosszindulat nincsen bennem…*Mondja és kifakad a maradszra. Nem szereti, ha így beszélnek vele és az, hogy van itt minden az még nem azt jelenti, hogy na.* - Ha vendéglátó vagy akkor mint mondtam el is kell engedni a másikat. Nem mennék el.*Nem törődik a szellemekkel. Nem törődik, azzal mit mond a másik. Nem törődik a dolgokkal.. Brianről kattog az agya azért, hogy még is mit akarnak tőle.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Hétf. Jún. 18, 2012 8:05 pm

    *Az ágyon feküdve teljes némaságba kezdett bele. A tv-t bekapcsolva a zenecsatornára rakja és ott valami koreai zenét adnak le. Arra felhorkant, de elhallgatja. A srácra rápillantva csak a szemét forgatja.* - Legalább 5 percre a kertbe hadd menjek ki. Nagyon érzem a meleget. Ott meg úgysem szöknék meg..*Néz komoran a lidércre és a falnál támaszkodva az ujjaival malmozni kezd. Nem tehet, róla nem bírja a bezártságot és unja már ugyan azt nézni nap, mint nap.* ~Oh Brian.. kérlek gyere már~*Hiányolja a srácot, de a testvérét és az apját is. Az ülés után elfekszik a hátán konkrétan V alakban a keze mintha úszást imitálna. Kényelmes neki így lenni és a plafont bámulni kezdi és elkezd valami dalt dúdolni magában.*
    Karita Toov
    Karita Toov
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Karita Toov Hétf. Jún. 18, 2012 8:20 pm

    *Már vagy fél órája ücsörög a pincében, és vigyáz a fogvatartott ember lányra. Őszintén szólva kezd tele lenni a nemesebbik testrésze a lány nyafogásával.*- Befejezted? Remek. Mint mondtam, nem engedhetlek ki. Mert akkor végig kéne vinni a házon, meg tudnád hol vagyunk, satöbbi, satöbbi. Túl kockázatos. És ha még egyszer meghallom a nyafogásod nem állok jót magamért! *Feleli unottan már vagy ezredszerre a csajnak, majd gyilkosan mered a tv képernyőre. Idegesíti az ázsiai vinnyogás, így néhány pillanat múlva kikapcsol a tévé.* - Na, így mennyivel jobb. *Dől hátra összekulcsolt kézzel, és Alice-re mered, aki az ágyon nyűglődik. A fiú fejében sok-sok pici sötét gondolat fut át, és nem bírja abbahagyni vigyorgás nélkül. Felpattan, árnyékká válik, majd Alice érezheti a fiú dezodorjának erős illatát. * - Ne unatkozz szívem! Segíthetnék a szenvedéseden, ha hagynád magad. Egyébként, ha nem lennél hisztérika még a kedvedre is tennék, de így… Meg azok után amiket csináltál és tettél… Ejnye. Azok után nem érdemled meg, hogy jó legyek veled. *Súgja a lány fülébe, és eltűri a lány néhány hajtincsét. Igaz, a szemei nem látszanak, de izzanak a vágytól, csillognak az izgalomtól és az őrültségtől. Mindig is tekintete van a srácnak, amikor forral valamit a fejében, és most bizony rosszban sántikál. Árnyként leül a lány mellé az ágya, és lágyan végigsimít az arcán.* - Ha megengednéd, sok mindent tudnék adni neked kislány. De hát magadra vess tündérkém, hogy nem használod ki a lehetőségeidet. *Suttogja egésze közel hajolva a lányhoz, majd eltávolodik, és ismét a fotelben ücsörög huncut mosollyal az arcán és vadul csillogó szemekkel.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Hétf. Jún. 18, 2012 8:52 pm

    *Csak unatkozik. Igaz nem tehet a panaszkodásról lázad a rendszer ellen. Amit tesznek vele.. csoda, hogy még él. A srác beszédére csak felhorkant és morog egy sort magában.* ~Rohadnál, meg ott a többi haveroddal..~*Szusszant egyet és nem igazán tud mit csinálni. Amikor a tv elcsendesül, csúnyán rá néz.* - Legalább ment valami….*Nyafog továbbra is. Nem hatja meg a srác beszéde. Az után elnyújtózkodik az ágyon és természetesen ő csak arra gondol, hogy hamarosan otthon lesz a családjával. A dezodort érzi, át is fordul a másik oldalra, amikor hozzá érnek.* - Mire gondolsz? Jót tettem, hogy elmondtam mi folyik itt. Satöbbi. Nem fogom magamba fojtani az érzéseimet. Komolyan… Nem vagyok a szíved! Legfeljebb a talpnyalóm lehetsz. De még az sem.*Morog a lány és azt sem tudja, mit mond. A falakra nézve ugyanazokat látja nap mint nap.* - Szenvedésen? Ugyan milyen szenvedésen. Feküdj össze a kanjaiddal, úgy is összepasszoltok.*Morog továbbra is angyalian. Ásít egy nagyot és érzi, hogy kezd elfáradni. A srác monológjára továbbra is püffög.* - Mint mondtam agyjál a kutyáidnak. De ne nekem!*Csattan fel és készülne képen vágni a srácot, de ugyebár ő árnyékosulva van. Alicenak meg betelt a pohár és konkrétan nem bírja már tovább.*
    Karita Toov
    Karita Toov
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Karita Toov Hétf. Jún. 18, 2012 9:07 pm

    *Unatkozni csendben is lehet, és ha nem lenne egy hisztis p**sa Aaron szerint, akkor remekül el tudná szórakoztatni, mert a ő varázserejét nem csak rossz dolgokra szokta használni. Lázadni meg aztán lázadozhat: Adamtől kap néhányí pofont, Aaron magasról leszarja, James meg addig issza a vérét, amíg el nem kábul. Szóval hamar leverik a lázadozásait. Amikor a csaj megint panaszkodni kezd felszusszant.* - Ja, a szar nyenyeréd, ami az őrületbe kerget. Csak nem szeretnéd, hogy én is olyan őrült legyek, mint a reggeli őrmester? Én a helyedben nem panaszkodnék, mert még én vagyok a legelnézőbb veled. Szóval pofa súlyba, ha nyafogni akarsz! Beszélgetni beszélgetek veled, de a hisztizéseid k****ra nem tudnak meghatni. *Bosszankodik a srác, mert tényleg elege van a „Jaj, látni akarom a napot!” kezdetű háborgásokból. Ki a franc akarja a napot bámulni?! Fényes és zavaró jelenség. Aztán ugye előrelendül a lány fülébe suttog szórakozik vele, majd Alice szavaira felnevet.* - Ha nem lenne gyökér haverod, és nem lennél ilyen kis tüzes, akkor békén hagynánk, szabadon mászkálhatnál az udvarban és a házban, de neeem. Neked hőbölögni, hisztizni és csapkodni kell. A főnök megunta már a beszólásaidat, ezért számolj azzal, hogy a napjaid egyre rosszabbak lesznek! Az érzéseid marhára nem érdekelnek, és még jó, hogy nem a szívem vagy, mert akkor már rég kivetette volna a testem. *Szól undorodva, és az első sértést még fel sem veszi, de aztán a csaj második hozzászólására már megrándulnak az arcizmai, és elkapja a torkát.* - Nem kenyerem az erőszak kicsi lány, de ne játssz a tűzzel, mert megéget! *Mondja feldühödve, majd elengedi a lányt, és visszatelepszik a fotelbe.* Ez van. Ebben az undorító pincéből varázsoltam volna egy erdőt, vagy egy ligetet, de ha neked ez nem kell, és csak szemétkedni tudsz, akkor inkább elveszem az egyetlen dolgot, amid még maradt. Ha nem kell a jóindulatom, nem kell a segítségem, nem kell semmi, amivel az itt tartózkodásodat jobbá tehetném, akkor dögölj meg te hisztérika! *Sziszegi dühösen, majd felpattan a fotelből, és a legtávolabbi falnak neki dől.* ~ Hogyan is rontsam meg a kiscsajt? Aj, annyi módszerem, hogy nem tudok dönteni. *Vakargatja a fejét, és néha dühösen felpillant Alice-re.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Hétf. Jún. 18, 2012 9:46 pm

    *Inkább hangosan teszi meg az unatkozást, mert csendben szitkozódni nem olyan jó. Ő nem olyan lány amilyennek a srác elképzeli. Nem tőr meg egyszerűen. Nem adja magát olyan könnyen. Az, hogy a vámpírnak vért ad, kezdi megszokni. A másik démon srácot még ki akarja készíteni, de nem sikerül. Mindig ő húzza a rövidebbet. Akkor is lázad szóval.*- Mondtam én, hogy mit szeretnék?*Horkant fel és nem szól utána semmit csak szusszant. Nem hisztizik, csupán elege van.. * - Briant hagyd békén! Ő nem gyökér! Ha rá is jött biztos azon ügyködik, hogyan intézze el a mocskos kutyáidat!*Köpi gúnyosan a szavakat és nem bírja tovább. Hiába hangosan ordít a másikkal, de már levegőn szeretne lenni. Mikor csapkodtam? Vagy az a baj, hogy tényleg beszéltem vele?*Megint rákérdezz és utána a napjaira csak megvonja a vállát.* - Hajrá. Próbálkozni szabad.*Köpi oda epésen és nem fog megtörni. A szívére csak morog ismét, majd a haját oldalra teszi.* - Engedj el!*Sikkant fel amikor elkapják és megremegnek a lábai. Nem fogja sokáig bírni az tény.*-Perverz gondolataid..*Sziszegi a másik arcába és amikor elengedik utána a nyakához kap.* - Nem fogod elvenni. Nem hagyom és úgy sem jön össze a kis terved. Hiába.. sok lányt meg tudsz te törni, de engem bizony NEM fogsz.*Az utolsó mondatot erősen hangsúlyozza és bizony, nem lehet sehogysem megtörni. Ha csak el nem éri a másik, de Alice Wayne nehéz eset.*
    Karita Toov
    Karita Toov
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Karita Toov Hétf. Jún. 18, 2012 10:07 pm

    *Mint említve lett egyik fogvatartó se bírja a csaj hisztizését, és az, hogy Aaront is felhúzza, nos azzal csak ront a helyzetén az apáca, de hát mit is érdekli ez őt. Egyébként pedig még nem ismeri annyira Aaron szokásait, kínzási módszereit, így ne legyünk annyira biztosak ebben. Az pedig természetes, hogy Jamesnek vért ad, mert se a démonok, se a lidérc nem pazarolja a vámpírra értékes vércseppjeit. Adamet pedig nem lehet kikészíteni, csupán annyira felhergelni, hogy fojtogassa Alice-t, az meg a csajnak rossz.* - Persze, folyton azt szajkózod. „Engedjetek el! Sétálni akarok!” A seggemet nem akarod kinyalni? Mert, ha megteszed, akkor jó fényes legyen ám! *Morog a fiú, és néhol Alice hangját és hangnemét utánozza. Igen, határozottan unja már, hogy a csajjal nem jut egyről a kettőre.* - Ó, bocsáss meg, hogy sértő szavakkal illettem a szívszerelmedet, de marhára nem köt le mi van azzal a senkiházival! Biztos, biztos azon ügyködik. Elárulok neked egy titkot. Ide nem jut be, és te nem jutsz ki, amíg nem kötjük meg az egyezséget! És! Ha kell, akkor a végén hagyjunk elpatkolni, ha nem bírsz magaddal! *Emeli fel a hangját a fiú, mire a tévé képernyőre szilánkosra törik. A lidércben elég sok energia van, és nem jó, ha kiszabadul. Nagyon nem.* - Hát mondjuk általában kétnaponta, pláne reggelente. És igen baj. Ahogy az is baj, hogy létezel. Nyugodjál már el, mert nem fogom visszafogni az indulataimat! *Sziszegi dühösen, majd ugye elkapja a csaj torkát. Utána persze gyorsan el is engedi, és az egyik falnak dől neki.* - Nekem legalább szabad. Neked már annyira nem, de mégis vannak. *Vigyorodik el gúnyosan, mert nagyon is jól tudja, hogy a lány szíve mélyén nem lenne apáca, nem ám. Nem hülye gyerek.* - Nem tehetek róla, hogy imádnak a nők, bár ez is azt bizonyítja, hogy te nem vagy az drágaságom, csupán egy szánalmas, senkiházi. *Suttogja halkan, ijesztő komorsággal. Az pedig, hogy nem töri meg. Majd meglátjuk, majd meglátjuk.* - Szemét lennék? *Nevet fel keserűen a lány szavaira, majd csettint egyet, és a szoba forogni kezd körülöttük. Egy tisztáson találják magukat, hatalmas tölgyfák közt, megbúvó patakokkal és illatos virágokkal. * - Lásd, hogy nem vagyok szemét. Sétálgass csak, de amint lejár a műszakom mindez eltűnik, és akkor kénytelen leszel visszailleszkedni a zord valóságba. *Húzza a száját a fiú, majd a farmerja zsebéből előhúzza a baseball sapkáját, felveszi, majd leül egy fa alá, és a mobilját kezdi nyomogatni.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Hétf. Jún. 18, 2012 10:48 pm

    *Nem tehet a felhúzásról, bár ha Aaron olyan baba lenne akkor biztos énekelne és táncolna. Az bizony vicces lenne. El is lehetne képzelni a srácot, de biztosan kapna érte. Tulajdonképpen, a fantáziája erős ha gondolkozik, de néha inkább visszafogja.* - Majd a kutya kinyalja neked vagy a csajszika aki fent tanyázik!*Köpi oda epésen és a barna szemeivel csak a plafont bámulja. Már csak kinből szól be a másiknak és nem tudja mit évő legyen. Nem tehet arról a lány, hogy így beszél a másikkal, de ő neki nem szimpatikus a srác. Nagyon nem. Főleg a Brianről tett megjegyzése miatt.* - Hagyd már békén! Nem szerelmem…*Nyel egyet és nem mondja ki az érzéseit.* - Hidd el. Apámék nem hagynák, hogy itt halljak meg. Főleg, hogy úgy is kitalál valamit hiszen varázslásból kíváló és a bájitalok főzésében is.*Mondja vágyakozva és újra elkalandozik. A tvre pedig természetesen felszisszent és gyilkosan néz a srácra. Nem fél a fiú hangjától szóval nem hatja meg különösebben.* - Ne fogd vissza. Mutasd meg valójában ki vagy, te sötét aljas.. nem félek ám tőled.*A létezésre annyit, hogy megvonja a vállát. Az indulatainál nem hergelné, de nem tehet róla. Így kijönnek belőle a szavak és az érzések. Nem fog megtörni és nem is szándékozik megnyitni a hm felé vezető utat, de ha még is sikerülne akkor az bizony csoda lenne.*- Nem mindegy az, hogy ki nő. Nő lehet így is és úgy is. Te pedig te vagy a szánalmas drágaságom. A majmok bolygójáról jöhettél ezzel az inteligenciával.*Higgadtan közli vele és a kezével a nyakához ér. Ugye továbbra is az ágyon marad, de amikor megváltozik a szoba csak csodálkozik pár másodpercet. A szemétre csak szusszant és kicsit elkezd körbe járni. Amit sajnál, hogy illúzió, de akkor sem panaszkodik.* - Annyira nem. Nem tudod milyen érzés ez és ha egy idő után nem láthatod a megszokott dolgokat persze, hogy lázadni kezd az ember.*Nocsak. A leányzónk úgy néz ki ezzel köszöni meg a lidércnek a varázslást? Bizony elindult valamerre a lány a beszédjében is. Higgadtan közölte vele a dolgokat és nem kenyere este vámpírral diskurálni.*- Nem lehetne, hogy te maradnál éjszakára? Elegem van a vámpírból..*Kérdezi meg higgadtan, de talán ha a srác meglepődik valami picikét érezhet a megadás felöl. Csak nagyon picit.
    Karita Toov
    Karita Toov
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Karita Toov Hétf. Jún. 18, 2012 11:04 pm

    *Nincs az isten és pénz, amiért ez a fiú énekelni és táncolni kezdene. Nem, az teljességgel ki van zárva. Ahogyan az is, hogy Alice kimegy sétálni. Egyébként lehet vicces lenne, de Aaron nem díjazná, és keményen megtorolná az egészet. Az apáca megjegyzésére felnevet.* - Kyle nem olyan típusú, előbb harapja le a kezed, minthogy az én szolgám legyen. A lány pedig nincs itt. Reggelente főz neked aztán elmegy. Nem különösebben törődik már veled a beszólásod óta. Azért vagyok én meg a vámpír. *Felel egyelőre nyugodtan Alice-nek, Briannél pedig csak szélesen vigyorog.* - Én békén hagyom. Ha piszkálnám, akkor nem itt lennék. *Jegyzi meg csendesen, majd Alice apjának az emlegetésére felhorkant. Igen, valahogy nem fél tőlük. Valahogy nem érdekli az, hogy rájuk találnak. Ki tudja ő dumálni magát, bizony. Aztán ugye fojtogatni kezdi a lányt, és a szavai után elereszti.* - Nem, mert én nem olyan vagyok, aki bemocskolja a kezét. Különben is ha megmutatom a legsötétebb énem abban mi a móka? *Szól halkan, és valami erőteljesen megakadályozza abban, hogy komolyabb kárt tegyen a lányban. Talán van valami tisztesség a fiúban? Talán él benne egy csepp jóindulat, vagy csupán ismeri azt a szót, hogy kegyelem? Ki tudja… A további sértéseket kizárja az elméjéből, majd, hogy Alice végre ne hisztizzen, létre hoz egy illúzióvilágot, ami a srác fejéből pattant ki.* - Ha nem lettél volna egy hisztérika előbb is megteszem, és akkor nem jutottam volna el odáig, hogy majdnem megfojtottalak. *Szól csendesen, majd ő kényelmesen elhelyezkedik a sapkával a fején. Némán nyomogatja a mobilját, és tűnik, mintha játszana rajta. Halkan egy Green Day számot kezd dúdolgatni, és nem különösebben érdekli, hogy a lány milyen hangnemben beszél vele. A kérdésre halványan elmosolyodik, kilép a játékból, és a térdeire könyökölve rá fel Alice-re.* - Nos attól függ. Miután sikerült alaposan felhúznod attól tartok az lenne a legjobb, ha haza mennék lehiggadni. De ha megígéred, hogy nincs több nyafi a jelenlétemben, akkor maradok, fent tartom az illúziót és dobok egy sms-t a vámpírnak, hogy átveszem a műszakját, viszont, akkor holnap nem találkozunk. Mint mondtam: itt minden tőled függ. *Szól halkan, gyermeki mosollyal az arcán, majd feláll a földről, neki dől a fának, és úgy várja a választ.* - Nem vagyok ám olyan rossz, mint amilyennek hiszel. Ahogy a többiek sem lennének azok, ha nem így állnál hozzánk. Mint mondtam: Ha hagynád, akkor ez nem egy fogság lenne, hanem amolyan vendégmarasztaló látogatás. Különben sem akartunk neked ártani, de néha muszáj az erőfitogtatás, hogy ne ficánkolj. *Jegyzi meg halkan, kissé elmerengve a srác.*

    //FAGY//
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Kyle Williams Kedd Jún. 19, 2012 5:41 pm

    *Pedig biztosan jól állna a srácnak. El lehet képzelni az éneket és a táncot. A megtorlásra lehet nem kíváncsi a másik szóval nem is hozza fel. Utána ugye beszól, a srácnak mire az ugye felel. Nem különösebben törődik és tűnt fel a Démon lány nincs itt. Ha bár az igazság, akkor is az, hogy jogosan szólt be neki. Nem tehet róla, hogy kijött belőle. Brian is szóba kerül, amire epésen köpi oda a szavakat.* - Na persze. Neki elég ez is..*Rándítja meg a vállát és természetesen bizony elég, hogy Brian így is idegbeteg és maga tehetetlen. Azt agyalják ki, hogyan szabadítsák ki a lányt. Bár vannak ötleteik, de mint használhatatlanok. A veszekedés résznél hergeli a srácot amaz meg mintha nyugodt lenne. Természetesen csak pislog rá és egyszerűen nem tudna rá mit mondani.* ~Ez egy buta..*Kérem szépen véleménynyilvánítás volt másik részéről. A gondolataiban. Szusszant egyet azután beszédre nyílik a szája.* - Vicces lenne, de talán jobb, ha nem mutatod meg. Elversenyezhetsz az apámmal, de tudom, kigyőzne…*Elvigyorodik és az ágyon közben felül a leányzó. Ő bizony így gondolj. Párbajban és bűbájokban gyengék hozzájuk képest. Mindenesetre az nem lenne jó, ha mutatná a sötét énjét. Bár el tudná képzelni.* - Nem vagyok. Csak elegem van ezekből a napokból. Azért vagyok ilyen..*Mondja a srácnak és tényleg csak ezért. Hosszú bezártságot nem bírja és kikészül tőle. Nem tudja csinálni a teendőit és akadályozták. Azután megjelenik egy illúzió világ, amire csak pislog és körbe pislogna. Elkezd sétálni, de utána kiböki a srácnak, hogy mit érez. Nem tudja azt, hogy még is mit csináljon. Hiányzik az, hogy beszéljen a nővérével. Az apjával és a barátaival. Természetesen ez mind csak vágy, de érzi is, hogy hiányzik neki. A megszokott étrendje is és a munkája. Az élete. Utána felhozza azt, hogy itt maradna e. Az igazság tényleg nem szeretne vámpír közelében lenni és valamennyire elege van belőle.* - Megígérem.*A srác meglepődhet, hogy leül a lány mellé és halványan elmosolyodik. Kicsit lenyugodott és az már más dolog, hogy mit gondol belül.* - Nem tolerálom az ilyen dolgokat és különben is, akkor nem a pincébe kellett volna vinni. Meg lehetett volna kérni, hogy menjek bármelyik után akkor tuti mentem volna. Na, jó talán, de akkor szóltam volna, hogy egy darabig nem jövök és akkor senki nem lesz idegbeteg. Aaron, nem voltam ám ilyen és nem ismersz még annyira. Szerintem, ha látnád, a tesómat talán olyasmi lennék stílusra. A sors viszont megváltoztatta az életem. Mindegy hagyjuk is.*Csak nézi a fákat és a két térdénél összekulcsolja a kezét.* - Jó lenne már folytatnom a munkát Fyronbe újra lemenni.. elég érdekes város és át is tanulmányoztam. A kastélyba nem jutottam még el…*Gyors téma elterelés nehogy lebukjon a kisasszony. Nem lenne jó, ha fecsegni kezdene bár ki tudja és késő hiszen már saját magától eljárt a szája. Úgy látszik a srác jó hatással van rá.*

    Ajánlott tartalom


    Kísértettanya Empty Re: Kísértettanya

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 5:53 am