Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 15, 2012 2:01 pm

    Kezd: Ethan
    Idő: 2012. 02. 14. este 10 körül
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 15, 2012 6:00 pm

    - De, figyelj már.. vele randevúzik.. Most akkor is mi az istent csináljak?*Nyafog, mint egy kislány az apjának, de valóban az apjával beszélget Ethaneal, aki természetesen próbálja visszafojtani a hangos nevetést. A fiú már szentségel, hogy mit évő legyen hiszen Raphelt le kéne rázni.* - Nem.. Nem fogom megtenni mit, képzelsz te? Jó a te időd, de akkor is az istenit.. Tudom, most jön, az atyai szöveg nem kell ezerszer elmondani. Nem. Nem vagyok túlpörögve.* ~Csak kicsit és féltékeny..~* - Féltékeny? Lehet. Mindegy van egy ötletem neked jó munkát bizonyára sok neveletlen diák van, akit meg kell nevelni.*Leteszi a telefont és vigyorog. Igen néha tud pimasz is lenni, ha akar.. A fiú jelenleg a szobából a laptoppal együtt kilép és jelenleg Kiával beszélget és Alexxel aki meg szakad a röhögéstől Ethan szerencsétlenségén.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 15, 2012 6:11 pm

    *Éppen a lány fürdőben vasalja a haját, mikor meghallja Ethan panaszkodását. Magában vigyorog, majd miután elrakja a hajvasalót elégedett mosollyal néz bele a tükörbe.* - Tehát féltékeny a drága. *Suttogja halkan, majd fogja magát, és kilép a társalgóba. Igen, hamarosan "jön érte Raphael", és elmennek "vacsorázni". A vámpír lány egy aranyos vörös ruhát visel, és egyenlőre mezítláb megy végig az egész Erethonos társalgón. Mikor megpillantja Ethant akaratlanul is egy széles vigyor jelenik meg az arcán, mikor a fiú elé lép. Lehajtja a laptopot így gonosz módon nem hagyja az őrzőt beszélgetni a haverjaival. * - Szia Szépfiú. Na milyen volt a napod? *Ártatlanul pislog a másikra miközben megpróbálja elvenni tőle azt a fránya laptopot.* ~ Zavarjuk össze egy kicsit szegény gyereket. *Igen, megint gonoszkodik. A fiú ölébe ül, és átkarolja a másik tarkóját.* -Meddig bírod még? *Kérdez rá, és egyértelműen arra céloz, hogy meddig képes még betartani a másik a fogadalmát.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 15, 2012 6:20 pm

    *Jó cseppet sem érdekli az, hogy most feküdjön le vele vagy egy hónap múlva. Tetszik-, Tetszik neki a lány, de nem tudja kimondani az érzéseit. Nem meri felvállalni sem szóval mindent szépen lassan. Nem szeretne csalódni sem. Amikor lehajtják a laptopot és el akarják venni tőle akkor kicsit morcos, lesz, és nem engedi. Gyilkosan tekint a másikra és akaratlanul is elvigyorodik a ruha láttán. A szépfiúra is gyilkosan néz a másikra és csak püfög.* - Átlagos Kyriés mentes napom volt minden vámpír lét nélkül.*Mondja vigyorogva és gonoszan néz a másikra. Kicsit fel van szabadulva attól, hogyha az ő közelében van, de még azért közeledni nem mer csak apránként.* - A laptop tabu.*Förmed rá és oldalra teszi, aztán beleülnek az ölébe és átkarolják, amire csak pislog.* - Biztos vagy te benne, hogy az ölembe szeretnél ülni kicsi lány?*Csak néz rá és mosolyog haloványan.* - Szép a ruhád.*Mondja neki bókolva és csak figyeli minden egyes mozdulatát. A kérdés elmegy a füle mellett és nem válaszol rá.* - És te készülsz a Randira?*Kérdezz vissza és felvonja a szemöldökét.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 15, 2012 6:29 pm

    *Mikor választ kap a fiútól felnevet, de hozzátesz valamit a fiú gondolatához.* Ne szokj túlságosan hozzá. Kevés ilyenben lesz részed. *Mosolyog ördögien, a morcos nézéseket meg nem veszi magára.* - Ejnye de morcos valaki. Nyugi, nem akartam feltörni a gépet. *Igen, elég jól kezeli azt, hogy majdnem leharapták a fejét. Aztán ugye Ethantől megint egy buta kérdés következik, mire hátrahajtja a fejét és úgy nevet.* - Egész biztos. Kényelmes vagy, de ezt napokkal ezelőtt megállapítottuk. Ahogy azt is, hogy nem vagy kislány. Góliát. * Az utolsó szónál nyelvet ölt a fiúra, de csak folytatja a szokásos csipkelődést.* - Kösz. Gondoltam, hogy tetszeni fog. Antoine szerint is van ízlésem, bár inkább Perathon úrnő véleményét kérem ki ilyenkor. Eléggé jóban vagyok vele, és azt hiszem az évek során eléggé megkedvelt. *Magyaráz jókedvűen persze a lány nem Raphael kedvéért öltözött így ki csupán az esti terve kezd beindulni.* - Persze. Bármelyik pillanatban megérkezhet. De nem biztos, hogy jönni fog, mert elég sok a dolga. De ha nem jön az sem baj, mert akkor máskor megyünk vacsorázni. *Mosolyog vidáman persze közben Ethan arcát tanulmányozza.* - Egyébként nem válaszoltál a kérdésemre. *Mondja mellékesen, de az biztos, hogy még egy darabig tuti itt marad.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 15, 2012 6:56 pm

    *Csak a szemeit forgatja..* ~Azt hiszem, több programot kell Kiarával szerveznem..~*Gondolja magában direkt és kíváncsi arra mit reagál a másik. Csak ő is szórakozik, ha a másik is.* - Nem morcos csak rosszul aludtam és Amarilla Úrnő a Lordról kezdett áradozni, amikor éppen mentem hozzá, mert kérdezni szerettem volna, tőle mikor kapjuk meg az ágyakat és e helyett, hogy így néz, ki jól úgy néz ki és szereti és készül a Valentin napra! Mi az istent szeret ő a Lordban, ha máskor bementem hozzá vagy bárkivel beszélt. Most meg mintha elvarázsolták volna!*Igen félórán keresztül hallgatta tanárnője szerelmi dolgát és elég volt a Valentin napból. A lánynak csak magyaráz, és kicsit közelebb húzza magához a másikat. Ha már egyszer kényelmes..* - Szóval kényelmes vagyok? Nem csak az, hanem szép is és szerény is.*Mondja nevetve, aztán amikor a ruhára megjegyzést tesz Antoinenál csak a szemét forgatja.* - Jól van, de akkor is.. Mit mondott a ruhára?*Vonja fel a szemöldökét és csak mosolyog. Perathon Úrnőnél csak érdekesen tekint, hogy jóban van vele. Nem különösebben lepi meg, hiszen beszéltek már erről meg sokszor látta az irodában nála. Legalább is egyszer, amikor bent volt. Raphaelnél csak a szemét forgatja, ismét majd ördögien elvigyorodik.* - Én Kiaráért megyek egy óra múlva. Ő most kezdett el készülődni az a lány teljesen el van veszve..*Mondja szemet forgatva, ha ő így akkor a fiú is. Játsszuk akkor tiszta lapokkal. Csak úgy néz a lányra, mint mindig, és ha hagyja a másik, akkor a fiú bátorságot vesz magán és megcsókolja a másikat. Igen randi előtt ez nem éppen kellemes húzás, de hát, na. A kérdésre még mindig nem válaszol csak azért, mert nem szeretne. Pont erről beszéltek apjával.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 15, 2012 7:11 pm

    - Ha te mondod. Biztos kevésbé kiakasztó, mint amilyen én vagyok. *Vonja meg a vállát, de nem valami féltékenykedős alkat. Ő aztán nem.* - Ó, mindjárt megsajnállak. Hidd el, én is ilyesmit hallgattam végig Perathon úrnőnél. Nem tudom vele is mi van.* Igen, ő is ezt hallgatta Tyla irodájában. Aztán mikor Ethan közelebb húzza magához akkor elmosolyodik, és együtt nevet a másikkal a kényelmes dolgon.* - És bátor meg erős, mi? Meg egy cseppet egoista. *Mosolyog halványan, majd mikor rákérdeznek Antoine-ra megint felnevet.* -Ó, csak annyit, hogy akárkinek is öltözök ki ebben a ruhában biztosan leveszem a lábáról. *Az egyik kezével elereszti a fiú nyakát, és legyint egyet.* - Persze, Kiaráért. Úgy hallottam nagyon elmebeteg az a lány. Mármint Toni mondta, hogy Giselle mondta, hogy az agyára megy. Vannak nekem informátoraim nem kell meglepődni. *Igen, megint pletykált egy kicsit, de ezzel csak az érződik, hogy nincs túlzottan oda a Cameosos emberért, de nem mutatja ki. Aztán mikor az Őrző megcsókolja kettőt pislog, majd elmosolyodik, és visszacsókol. Aztán miután szétváltak kérdőn pillant a másikra.* - Nem úgy volt hogy randid lesz? *Kérdez pajkosan mosolyogva, miközben azok a szép barna szemei csillognak a boldogságtól.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 15, 2012 7:26 pm

    - Hát..*Nem fejezi be a mondatot.* - Szerelmes mind a kettő. Úristen. Szegény Lordot sajnálom előre!*Bele se mer képzelni abba, hogy mi lenne, ha arra kelne, hogyha két nő áradozna róla. Az egoistára csak mosolyog.* - Néha annak is kell lenni. Egyébként meg szeretek a tulajdonságokról beszélgetni.*Hát igen Ethaneal aki ritkán teszi ezt meg.* - Amúgy igaza van. Biztos vagy te benne, hogy Raphaellel szeretnél elmenni arra a vacsorára?*Akaratlanul is felteszi a kérdést és várja a választ. Szívesen elvinné, de hát ő meg nem a bunkósságáról híres. Kiarára szemeit forgatja.* - Tudom milyen beszéltem már a bátyjával, most azt gyakoroljuk, rajta mennyit változna, ha mellettem lenne egy darabig. Mármint nem úgy mellettem, hanem mint haver. A Cameosból őt meg Alexet ismerem Gis-t meg kevésbé.*Feleli tovább és összeráncolja a homlokát, amikor befejezi. Valamikor kéne, találkozni szeretne majd azzal a leányzóval, mert csak látásból ismeri. Meg az alapján, amiket hallott róla. Az a kutya meg kikészítette, aki a szobában volt jó, hogy a macskát nem bántotta. Akkor kidobta volna az ablakon. Nagyon nem szereti a kutyákat, de ennek hangot is adott. Aztán amikor beszélgetnek, közelebb húzza magához és megcsókolja akaratlanul és ugye a másik is visszacsókol. Csak pislog kettőt és utána felel.* - Hát, igen.. de szerintem Kiara várhat.*Mondja, hiszen most így sem akarják elengedni.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 15, 2012 7:41 pm

    - Csak tudod az a gáz, hogy Perathon úrnő soha nem szerelmes! Ennyire már ismerem, és Eris is megmondta, hogy valami van vele. De Eris mindent tud róla, és tuti hogy nem igazából szerelmes a Lordba. *Válaszol kicsit elgondolkozva, de hát igaza van. Az Árnyak házának a vezetője soha nem szerelmes!* - Milyen tulajdonságokról? Hogy mennyire vagy egós? *Kérdez vissza vigyorogva. Igen jó kedve van a leányzónak. Aztán mikor Raphaelre terelődik a szó akkor kitör belőle a nevetés.* - Nem, mivel nem is volt semmilyen randi megbeszélve te buta. Csupán azért találtam ki, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire leszel féltékeny. A ruhát pedig nem Raphael, vagy Antoine kedvéért vettem fel, hanem a te kedvedért. *Bevallja, hogy egész eddig Raphaellel együtt szívatták a fiút, és hogy ez a lány kis tervének a része volt. Meg persze azt is, hogy Ethan miatt vette fel a ruhát, nem másért.* -Értem. Nos én csak Fredriket ismerem, meg egy kicsit Giselle-t, de amúgy inkább maradok a felnőttek társaságában, mint ahogy mondtam régebben.*Beszél a Cameosban lévő kapcsolatairól. A kutyáért egyébként Gis biztosan harapna meg hát Antoine-ra volt bízva a kutya szóval...* - Azért mégsem kellene megvárakoztatnod Valentin napkor szegény lányt. *Mosolyog halványan miközben még mindig Ethant nézi nagy szemekkel.* - Viszont, ha mégis ráérnél akkor én itt maradok. Mint mondtam, nincs semmi programom estére.
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 15, 2012 8:12 pm

    - Varázslat! Ez teljesen egyértelmű!*Vágja rá majd elgondolkozik, mert csak akkor viselkednek így az emberek.* - Kérdezz rá, ha majd bemész hozzá. Szerintem csináljunk valami balhét, amire a 3 igazgató ugrik. Úristen.. miket beszélek én.!?*Csap a fejéhez, amikor reflexszerűen ejti ki a szavakat.* - Miattad csapnak, ki ha valami őrültséget csinálok.*Mondja és egy puszit ad az arcára és édesen vigyorog. Aztán hallgatja a másik szavait, hogy természetesen nem Raphellel randevúzik csak kitalálták.* ~Raphot agyonütöm.. ezt meg kikészítem..~*Szemeit forgatja, és csak csillognak a szemei. Aztán ugye még Cameosról van szó.* - Igen, de az a dög a macskámat kikészítette. Legközelebb védő bűbájt használok magam és a macskám körül..*Mondja, morogva majd a Valentin napra megint megrázza a fejét.* - Nem szórakozom vele, mert ez is kitalált randi volt. Egyébként, meg nem is tudom ráérek e Antoine nem tudom mikor jön vissza.*Feleli a lánynak és csak a laptop felé bámul.* - Boccs szivi de jobb társaságom is van.* - Van ötleted mit csináljunk? Ha már így összejöttünk..?*Teszi fel a kérdést és ha elengedték akkor a másik az ablakhoz megy és felugrik a párkányra és fel ül rá.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 15, 2012 8:30 pm

    - Bizonyára az lehet. Bár nem tudom ki lenne képes elvarázsolni őket. *Aztán a fiú további szavaira csak bólint. Biztos, hogy előbb-utóbb kifaggatja Erist az ügyről.* - Mit szívtál Ethan, hogy ilyeneket mondasz? Te, az Erethon jólelkű Őrzője balhét akar? Még ilyet... Ezt nem vártam volna tőled.* Csipkelődik a leányzó, aztán felnevet arra, hogy őt hibáztatják.* - Ezt kikérem magamnak. Én áldott jó gyerek vagyok. *Kuncog egy sort, de nem veszi ám magára. Aztán mikor megpuszilják akkor Kyrie közelebb húzza magához a fiút, és megcsókolja.* -Ha lehet Raphaelt inkább ne piszkáld, mert úgyis ő az erősebb. Nekem meg nyugodtan az agyamra mehetsz úgysem tudsz felhergelni. *Vigyorog jókedvűen a másikra.* - Most mi bajod szegény kutyával? Olyan aranyos volt. Én szeretem a kutyákat, a macskádat meg még nem láttam szóval róla nem tudok véleményt alkotni. A védőbűbájos dologra felnevet, és Ethan orrára koppint.* - Az nekem nem lenne jó, mert akkor nem tudnálak piszkálni. *Néz szomorúan a másikra, de megint csak színészkedik.* - Sejtettem. Ahhoz túl félénk vagy bogaram, hogy elhívj valakit randizni. Antoine meg biztosan nem jön még. * Vigyorog titokzatosan, és igen. Antoine is benne volt a tervében. Aztán elengedi a fiút, majd fogja a gépet.* - Na, srácok ennyi volt. *Kuncog a lány, majd Ethan szavaira felpillant, és jó hangosan felröhög.* -Sakkozhatnánk. *Mosolyog gonoszul, majd egy értelmesebb ötlettel áll elő.* - Nos akár nézhetnénk valami filmet, vagy elvihetnél vacsorázni. Igaz már ettem, de akkor is...
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 15, 2012 9:44 pm

    - Talán te. Vagy olyan gonosz és ravasz, hogy megtedd.*Mondja viccelődve és nevet aztán figyel tovább. A szívásra csak ördögien vigyorog, de még ő sem hiszi el, hogy ő csinálta és hozta fel az ötletet. Már pedig van egy terve és felvonja a szemöldökét.* - Te hibád! Mondtam neked.. Jó lelkű? Miért te meg jó lelkű ravasz vámpirka vagy? Nem hiszem.*Mondja kuncogva az áldott jó gyerekre felvonja a szemöldökét.* - Áldott? Na persze…*Röhög és érzi, hogy húzzák tovább.* - Tudom, hogy erős, de nem fizikálisan piszkálnám.. Amúgy meg bírom őt és jó fej, csak, azért na..*Szemeit forgatja. A kutyára felmorog.* - Mondtam nem szeretem a kutyákat. A macsek meg alszik, a párnámon tök nyugodtan. Ritkán hozom ki ide.*Mondja, mondja és mondja, a védőbűbájnál felkacag.* - Nem tudnál? Lehet, az lenne a legjobb pillanat.* Csak piszkálja a másikat és reméli, hogy nem sértődik meg a másik. A Kiarás ügyre csak pislog.* - Elhívtam, csak közölte azt, hogy van nálam jobb pasi is.*Mondta szomorúan és kuncog.* - A sakk készlet bent van Elias a szobában..*Kuncog fel még mindig és összeszűkíti a szemeit. Chris kiabálását még hallja, amikor a laptopot kinyomják és felröhög.* - Idióták..*Forgatja meg a szemeit.* - Na, akkor ott tartottunk, hogy filmezzünk. Mivel enni ettél már így téged nem viszlek el sehová. Úgy is csak azt néznéd, hogy én milyen finom falatokat ennék…*Nyelvet ölt és figyel a másikra, de még az érzéseit nem tudja teljesen kimondani, ami a fejében lejátszódik.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Csüt. Feb. 16, 2012 3:44 pm

    - Én soha nem bántanám Perathon úrnőt. Neki köszönhetem az életemet, ezért tartozok neki. *Komorodik el a leányzó arca, mert tényleg nem lenne képes ártani a teremtőjének. * - Egyébként meg nem vagyok elég erős hozzá. Egyszer talán, de most még az igazgatók nyomába sem érek. Olyan vagyok mellettünk, mint egy apró homokszem. *Pillant Ethanre, és most kivételesen nem hülyéskedik. Neki semmi oka nincs arra, hogy ártson bárkinek is.* - Mi az, hogy ez én hibám? Ne kenjél mindent rám! *Néz durcásan a másikra, mert akkor sem az ő hibája, hogy Ethan ilyeneken töri a fejét.* - Pontosan. Csak a bájost és a szerényt kihagytad. * Vigyorog gonoszul, és tudja, hogy ez egy egoista megszólalás volt a részéről, de csak viccelődik.* - Komolyan. Jó, áldott nem vagyok, se ártatlan, de nagyon jó gyerek voltam ám. Úgy hat éves koromig. *Vigyorog szélesen, de egyébként szó sincsen itt semmilyen hat éves rosszalkodásokról, ugyanis Kyrie soha nem volt kisgyerek.* - Ha bántod Raphot megsértődöm. Különben is csak segíteni akart nekem. Azért mégis féltékeny és dühös vagy rá, mert nem árulta el, hogy mit találtam ki. *Ölti ki a nyelvét játékosan, aztán a macskás dologra felnevet.* - Ez van. Amúgy a legkedvesebb állatok azok a lovak. * Aztán ugye a védőbűbájokról beszélnek, és mikor Ethan felnevet akkor Kyrie elég morcosan néz rá. Aztán mikor azt mondja mi volt Kiarával akkor kitör belőle a nevetés.* - Akkor annak a csajnak nincs ízlése, ezért nem kell keseregni. *Rázza a fejét, és közben az egész társalgó az ő hangjától visszhangzik.* - És? Attól még kihozhatod, ha szeretnéd. *Pislog szépen a fiú felé, és ő is hallja Christopher kiabálását, amire csak csóválja a fejét.*-Mi az, hogy mivel már ettem nem viszel sehová... Egyébként meg nem baj az, ha néhanapján te is eszel. Én meg nem szorulok most vérre szóval örülnék neki, ha végre te is ennél valamit. Egyébként, ha mégis megéheznek akkor desszertnek tökéletesen beillesz. * Az utolsó mondatot pimaszul vigyorogva mondja miközben kivillantja a szemfogait.* - Egyébként mit is akarunk nézni? *Érdeklődik még mindig a kanapén ücsörögve, csak már éppenséggel a térdeit felhúzta, és a fiúk laptopját kézbe véve írogat valamit a Google-be.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Csüt. Feb. 16, 2012 6:20 pm

    - Én sem bántanám őt csak azt találtam ki, hogy összekapcsolnánk őket. Kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire van igazam. Amúgy mindig is az van.*Nyelvet ölt és hallgatja a másikat.* - Neki? Ő szült téged vagy mi?*Nem szeretne illetlen lenni, de azért próbálkozik azzal, hogy jobban ismerje a másikat. Ne csak felületesen.* - Mindenki olyan hidd el..*Bólogat, rá aztán tovább pislog és figyel.* - Igen a te hibád. Te leszel érte a felelős, hogyha megfosztanak tökéletes rajongói rangomtól.*Nyelvet ölt rá és kötözködik. Igen a fiú piszkálódik, de élvezi.* - Te bájos? Ugyan már… Egy napsugár bájosabb és szebben ragyog egy vámpírnál.*Igen, nem bír leállni túl sok időt, tölt együtt Kyriével. Akkor is az ő hibája, mert akkor normális lenne. Raphelre csak a szemöldökét vonogatja, és csak magában gondolkozik, de nem mondja ám ki mire gondolt jelenleg.* - Nem úgy bántom héé.. Nem vagyok én szadista, aki bántalmaz másokat. Ha szadista lennék, azon gondolkoznék, hogy ölnék meg bárkit is vagy, hogy kínoznám bármely más diákot, de azt hiszem ez nem az én feladatom. Ha az lenne, akkor már rég elme osztályra kellene vinni és erre ne felelj. Nem vagyok bolond csak költői hozzászólásnak mondtam.*Feleli kiakasztó hangon, hiszen esze ágában sincs megsérteni a lidércet csak beszélgetni, szeretne vele haveri szinten. Amúgy meg, teljesen mindegy, hogy mit csinál úgy is tudja, hogy azok erősebbek, de Ethaneal nem a bántásról híres. A sakkra megrázza a fejét..* - Elias bent van és van egy érzésem nem lesz nyugtunk.*Mondja szemet forgatva majd Antoine is eszébe jutott.. A vacsorára szemet forgatva válaszolt.* - Jó akkor, ha elengedsz, csinálok valami ennivalót magamnak. Nem főzök, mert főzni nem tudok, szóval leszel szíves elengedni? Vagy beraklak a gáztűzhelybe, hogy melegedjél.*Felel rá majd, ha a másik elengedi, akkor feláll és kibilleg a konyhába.* - Nem is tudom nekem nincs ötletem. De ha a google a barátod, akkor én miért vagyok itt? Egyébként egyszerűbb, ha be írsz valamit. Neked mihez lenne kedved?*Kérdezz rá és nyafog mint egy 6 éves kislány akitől elvették a nyalókát.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Csüt. Feb. 16, 2012 6:38 pm

    - Nincs mindig igazad, mert nekem van igazam. Mellesleg szerintem nem tudnád megoldani, ugyanis Perathon úrnő csak akkor használja a laptopot, ha nagyon muszáj. Chaten pedig nincsen fent. Szerinted miért kell mindig személyesen felkeresnem? *Rázza a fejét, majd a piszkálódós dologra csak még jobban rázza a fejét.* - Nem éppen. De mondjuk úgy, hogy ő változtatott át. Legyen elég annyi, hogy ha ő nem jön arra akkor soha nem változok át, és nem lennék most itt. *Mondja komoran, és hazudik mint a vízfolyás, de hát muszáj. Egyenlőre nem akarja bevallani a másiknak a legnagyobb titkát, mert nem tudja hogyan reagálna rá Ethan.* - Azaz talpnyalói címedtől. Mindjárt megsajnállak. *Nevet fel végül, és próbálja elterelni a beszélgetést ettől a kényes témától.* - Viszont, ha nem lennél Őrző akkor nyugodtan rosszalkodhatnál. *Mondja titokzatos mosollyal, és ezzel a kalandorok csapatára gondol. Erről persze az is eszébe jut, amit Fredrik mondott neki, de nem tehet róla, ha még nem tudja teljesíteni a dolgot. A napsugaras megjegyzésnél morcosan pillant a másikra, és megüti a fiú karját. Nem erősen, de épp úgy ütött, hogy a másik azért érezze.* - Már rég az elmegyógyban kéne lenned. Egyébként meg egy szadista állat vagy. Mindig bántasz. *Szipog kettőt a lány, és továbbra is durcásan néz a másikra.* - És? Miért szeretnél kettesben lenni velem, ha egyáltalán nincs olyan gondolatod, amiért egyedül kéne lennünk.* Igen, szándékosan piszkálja a fiút, mert ki szeretné olvasni a gondolataiból, hogy mégis hogyan vélekedik ez ügyben. Aztán felnevet, persze elengedi a másikat, de azt azért hozzáteszi, hogy ő legalább tud főzni.* - Nem kell beraknod, mert egyrészt nem férnék be, másrészt nem érzek meleget. * Csipkelődik a vámpír lány is, de ez tőle megszokott dolog.* - Miért vagy itt? Mert a Google-t nem tudom megcsókolni. Meg hát egyébként nekem sincs ötletem. A végén mégis csak be kell másznod azért a sakktábláért...* A nyafogás nem különösebben hatja meg, viszont erősen hergeli a másikat, hogy valamiféle reakciót kiváltson belőle. Aztán mivel semmi érdekes nem jut eszébe Ethanre hagyja a választást, őmaga pedig halkan egy Green day számot kezd énekelni. Néhány pillanat múlva lerakja a laptopot, majd megint csak az Őrző felé fordul.* -Mesélj még valamit magadról. *Néz rá hatalmas, könyörgő, barna kiskutya szemekkel.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Csüt. Feb. 16, 2012 8:41 pm

    - Nem mindig ne haragudj, de a férfiak jobbak a nőknél.*Mondja a fiú határozottan és komor arccal az után csendesen pislog és hallgatja, hogy nincs Chaten a tanárnő.* ~Nem ismeri a gépet. Szerencsétlen..~*Jó kicsit gonosz volt, de hogy oldjuk a feszültséget, néha ilyennek is kell lenni. Csak megrázza a fejecskéjét arra, hogy átváltoztatta és neki valami bűzlik. Úgy is rájön vagy elmondják neki, hogyha megbíznak majd benne. A talpnyalóira csak szemet forgat.* - Nem ez annak a jele, hogy én vagyok az egyetlen normális Erethonos..*Mondja szemét becsukva.* - Izéé. Rajtad kívül…*Mondja, utána vigyorogva csak piszkálódik és próbál komoly lenni és aranyos ilyenkor. Igen az usernek is feltűnt, hogy Ethan át esik a ló másik oldalára. A napsugaras dolognál ártatlanul pislog csak gonosz és élvezi. Az ütésre csak felkuncog.* - Gyenge vagy vámpír létedre…*Nyelvet ölt. Az elme gyógyintézetre csak gyilkosan tekint a másikra.* - Ne haragudj, teljesen normális vagyok papírom is van róla. De magadról nincs, azt sajnálom.*Mondja, még mindig kicsit elveti, a sulykot a bántásra nem reagál, csak ördögien vigyorog. A szipogás nem hatja meg. A kérdésre figyel..* - De olyan jó ott… mi lenne, ha bámulnánk egymást….*Teszi fel a kérdést elgondolkodtatóan mire a másik ugye nem tudja mit nézzenek aztán rákérdezz, hogy meséljen magáról.* - Hmm.. Kompromisszum. Ha én mesélek, te is mesélsz magadról rendben?*Ajánlja fel, mert ő sem tud sok mindent a másikról.* - A kiskutya szemekkel meg nem hatsz meg.. Nem hagyhattam ki.*Nyelvet ölt újra.* - Egyébként meg nagy és túlságosan is bonyolult családból származom, nem tudom mennyire tudod a fonalat majd követni..*Mondja elgondolkodtatóan hiszen tényleg bonyolult a családi háttere. Legalább is a rokoni része.
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Csüt. Feb. 16, 2012 9:14 pm

    - Azt hiszem azt már sikerült megbeszélnünk, hogy semmivel nem vagytok jobbak nálunk. *Csóválja a fejét nevetve, majd a chates megjegyzésre nagyon csúnyán néz a fiúra.* - Ismeri csak gyűlöli. És nem szeret a diákokkal beszélgetni.*Rándítja meg a vállát, majd ugye folytatják tovább a piszkálódást.* - Kösz. Egyébként szerintem itt mindenki normális csak te vagy néha kissé visszafogott. De sebaj, majd én kinevelem belőled. *Vigyorog szélesen a lány, és ő tényleg a fejébe vette, hogy bármilyen módszerrel, de eléri, hogy Ethan lazább legyen.* - Csak nem akartad eltörni a csontodat, mert a végén vihetnélek le az ispotályba. *Nevet fel vidáman, majd oda megy a falhoz, és beleüt. Igen, egy kisebb lyuk keletkezik a falban, de sebaj.* - Látod, nem akartalak ilyen erővel megütni, és ne aggódj vállalom a felelősséget. *Kuncog a lány, hát nem különösebben izgatja a büntetés.* - Biztos hamisítottad azt a papírt. *Nevet fel a lány, majd megkérdezi a másiktól, hogy ha büntetést kap akkor Ethan figyelne-e rá.* - Szeretnéd, mi? Viszont én egy idő megunnám, hogy csak bámullak.*Fintorog egy sort, nem mintha nem örülne, ha össze lenne zárva Ethannel, csak na.* - Hát. Mesélhetek, de csak ha soha senkinek még az élted árán se mondod el. Mert ha továbbadod valakinek én azt tudni fogom, és akkor meg fogom keseríteni az életedet. Megegyeztünk? *Mondja kicsit komolyan, de Ethannek nem tudna sokáig hazudni, és ha tényleg megbízhat a másikban akkor elmondja neki.* - Viszont előre szólok, hogy ki fogsz majd akadni, és a kiskutya szemek... Nos annyira gonosz vagy. Máshogy nem lehet rád hatni azonkívül, hogy rád mászok? *Morog egy sort, majd halványan elmosolyodik a bonyolult családfára.* - Szerintem tudom majd követni, viszont az a gáz, hogy nekem a létezésem eléggé bonyolult. Szóval. Előbb mesélsz, vagy kiakadsz? De előre szólok, ha én kezdem akkor ülj le. *Mondja halkan miközben feltápászkodik a kanapéról, és közelebb megy Ethanhöz.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 17, 2012 6:36 pm

    - De igen is vagyunk. Tudod akkor is van eszünk, míg nektek a rúzson meg a sminken jár, hogy tökéletesek legyetek.* - Na, igen a legtöbb leány ilyen és tapasztalja is a másik.* - Kivel szeret, Veled ellentétben Miss nyalifali.*Nyelvet ölt és piszkálódik továbbra is.* - Éééééééééééééééééén? Visszafogott? Kikérem magamnak. Nem vagyok én vissza fogott csak jól nevelt!!!!*Fakadt ki és kéri ki magának, mert ez így van. Kinevelni? Hajrá vagy sikerül, vagy nem, de már próbálkoztak vele páran és nem jött össze. Még Christopheréknél is kikészül az ilyen hülyeségeknél egy szóval igen.* - Mibe fogadunk, hogy nem jön össze?*Teszi fel a kérdést és felvonja a szemöldökét. Kíváncsi a módszereire, hogy milyen lazát akarna csinálni belőle.* - Én nem. Hova gondolsz?*Kérdezz, vissza nem akar ő lemenni. Amikor megjegyzi, a gyengét felvonja a szemöldökét, amikor a lány belever a falba.* - Oh, mondjuk azért nem akartál megütni, mert sokba kerülne neked. Értem én. Amúgy is tartoznál nekem nem csak abban, ha ápolnál.*Ezt ugye az ütlegelős részhez mondja és nyelvét kinyújtja és vigyorog ördögien. Aztán áttérnek egymás mesélésére és bólint rá, hogy nem mondd. Hiszen tényleg tud titkot tartani.* - Hát attól függ milyen sokkos vagy nem sokkos e de rendben. Egyébként kezdhetem én de a családomat majd később elmesélem ha érdekel, de én nem vagyok túl nagy szám. Szerintem kezd inkább te utána elmondom a véleményt és az én részemet.*Magyaráz magyaráz magyarázz aztán át engedi a másiknak a kezdési jogot. Leül ugye a kanapéra és érdeklődve figyel a másikra.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Pént. Feb. 17, 2012 6:53 pm

    - Nagyon vicces vagy. Ezt most úgy mondod, mintha ki lennék sminkelve. Mikor SOHA nem sminkelem magam. *Morog egy sort, és igen. ő bizony ritka kivétel, és valahol a Cameos társalgóban ott van még egy kivételes eset is.* - Nem vagyok nyalizós. Fogalmad sincs miért csak velem beszél rendszeresen a diákok közül. *Vág durcás képet, és most nagyon durcás. És tényleg, ez most nem színészkedés.* - Igen. Főleg, ha lányok vannak a közeledben. És nem vagy jól nevelt csak egy kis nyuszi vagy, aki nem mer randira hívni mást. vagy pedig ha randizni hív valakit akkor az nemet mond neki, mert nem tud csajozni. *Vág vissza a vámpír lány, csak hogy Ethan is megkapja a magáét.* - Miben szeretnél fogadni? *Csillan meg Kyrie szeme miközben magabiztosan mosolyog. Meg vannak a módszerei, és egyenlőre titkolja őket.* - Ó, hidd el. Nem akarod te tudni mi jár a fejemben, ha a "megnevelésedről" van szó. *Vigyorog ördögien, és megint csak szövögeti a terveit.* - Azért nem akartalak ilyen erővel megütni mert te jártál volna rosszul Ethankém. És honnan veszed azt hogy ápolnom kellene? Igaz, tartozom neked, viszont ha azt hiszed, hogy bármiért ugrok majd neked akkor tévedsz. *Pillant komolyan a fiúra. Egyébként ő tényleg csak akkor avatkozna bele a másik ügyeibe, ha veszélyesnek találná. Mást ő nem csinálna. Aztán ugye áttérnek a mesélésre.* - Hát rendben. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor kezdem. Nos, igyekszem éppen csak annyi infót elmondani, ami kezdetnek elég. Nem akarok mindent egyszerre a nyakadba zúdítani, ezért nem fogok sok mindent elárulni. *Vesz egy nagy levegőt, és a kezeit tördelve a kanapé előtt kezd mászkálni.* - Amikor az előbb azt mondtad, hogy Perathon úrnő lánya vagyok-e... Nos nem tévedtél nagyot. A lánya vagyok, de nem a biológiai lánya. *Hajtja le a fejét, és felkészül a kifakadásra. Felkészül a lehető legrosszabbra, és még a gyomra is görcsbe rándult, ahogy mesélni kezdett. Még mindig a kanapé előtt mászkál, de nem néz a másikra.* - Hát... Ezért vagyok ilyen jóban vele.*Suttogja halkan, és szorongva várja a reakciót.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 17, 2012 7:13 pm

    *Csak vigyorog a morgásra és igen kicsit nagyon-nagyon-nagyon piszkálja a másikat a nyalízós résznél drucázik ismét arra csak bólint és fejet ráz, és csak pislog nagyokat. Elhiszi, hogy a másik nem színészkedik a fiú meg csak hülyült.A nyuszira csak sértődékeny fejet vág.* - Nem vagyok nyusziiiii csak vannak olyan férfiak, akik nem, mernek kezdeményezni és ez nem a nyusziság jele. Tudod, nem tehetek, erről ilyen adottságom van és kész.*Zárja le a témát sértődékeny módon és gyilkosan néz a másikra. A fogadásra meg elvigyorodik.* - Ha nyersz, bármit kérhetsz tőlem, ha vesztek, akkor én kérhetek tőled bármit.*Mondja kacsintva és úgyis tudja, hogy a másik. A becézésre meg természetesen morog egy sort.* - Nem szeretem, ha becéznek…*Jelenti ki és felvont szemöldökkel figyel a másikra, amikor témához érnek. Hallgatja érdeklődve a leányzó történetét. Ethan fejében lejátszódnak dolgok és egyelőre fal fehér a fiú arcra és nagyokat pislog. Nem ítél el olyat, akit megismert. Nem taszítja el magától, hanem inkább segíteni próbál. Egyenlőre, most per pillanat feláll a kanapéról az ablakhoz megy.* - Nekem levegőzni kell.. Lent találkozunk..*Trollface fejet vág a fiú, de csak enyhe sokkot kapott. Azért így még kíváncsibb a másikra, csak hát ez az első reakciója dolgokra.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Pént. Feb. 17, 2012 7:37 pm

    *Igen, felettébb gonosz Ethan azzal a szegény lánnyal, de hát ennél gonoszabb dolgokat is elviselt már a vámpír.* - Figyelj, vagy nyuszi vagy, vagy pedig meleg, ha nem mersz kezdeményezni. * Nevet fel a lány, és ha Ethan megpróbálna lelépni akkor nem hagyja elmenni a fiút. Két dologra is támaszkodhat: a gyorsaság és az erő. Ezzel a kettővel képes megállítani a másikat. Egyébként a gyilkos pillantásokra néhány ártatlan pislantással válaszol. Ha nem vámpír lenne akkor angyal...* -Biztos vagy te benne, hogy akarod ezt? *Vigyorodik el szélesen, de azért belemegy a fogadásba.* - De olyan jó becézni. Ethan, Ethanke, Ethankém, Ethanöcském, Ethanöm... Soroljak még? *Nevet fel gonoszan a lány, majd eszébe jut valami újabb becenév.* - Van egy jobb ötletem! Nyuszkókám, vagy Nyuszó-muszó. *Aztán angyali képet vág, és igyekszik nem jobban idegesíteni a másikat. Aztán ugye kicsit visszafogja magát, és félénkebben el kezdi mesélni a történetét. Mikor Ethan azt mondja, hogy lent találkoznak, felkapja a fejét, és megpillantja a fiút az ablaknál. Egy szempillantás alatt ott terem mellette, és visszahúzza.* - Meg vagy húzatva?! Több száz méteres zuhanást TE nem élnél túl. Vagy azt akarod elérni, hogy te is vámpír legyél? *Morog Kyrie, és Ethant a kezénél fogva húzza vissza. Igen, aggódik érte és félti. * - Ha mindenáron levegőzni akarsz akkor szépen lesétálsz, de azt nem hagyom, hogy kiugorj innét.* Pillant eltökélten a másikra. Tényleg nem fogja hagyni Ethan akcióját.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 17, 2012 8:09 pm

    *Élvezi, hogy most felettébb elmebeteg és természetesen élvezi is a helyzetet. A melegre gyilkosan néz a másikra az ilyenért ölni is képes ezt Christopher is tudja, ezért nem használja. Aztán amikor nem hagyják elmenni csak, néz a másikra és felvonja a szemöldökét. Akkor is bemegy a szobájába már csak azért is, mert a becézéseket meg hallja. Energiagömb a kezében és a lány felé dobja.* - Ne becézgess.. ezt nem szeretem.*Mondja komolyan és tényleg nem szereti. Sőt már bilis korában sem szerette, ha az apja „tapsi fülesnek..” hívta. A fogadásra csak bólint. Az, hogy mi lenne, az ő kérése még nem tudja. Meg kell, álmodja. Aztán témához érnek és ugye lesokkolta a hallottak. Elindult az ablak felé az ajtó helyett és csak akkor eszmélt fel amikor a lány letorkolta.* - Azt hiszem csak váratlanul érintett ez a biológiai dolog. . eszem ágában sincs meghalni. Viszont.. Perathon úrnőnek, hogy jöttél az eszébe? Mármint ez az egész.. dolog..*Aztán amikor lassan visszatér az élők sorába vagy is legalább lélekben fejét megrázza, és aztán ugye rákérdezz határozottan a másikra.* - Sajnálom..*Ezt a gyerek korára is érti, meg úgy minden..*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Pént. Feb. 17, 2012 8:30 pm

    *Mikor gyilkosan néznek rá csak adja az ártatlant, majd egy puszit nyom a fiú arcára.* -Tudod, hogy nem gondoltam komolyan. *Igen, ő maga a megtestesült jóság, és minden más. Egyébként minden erejével azon van, hogy szabotálja Ethan szökési szándékait. Amikor az energiagömböt felé hajítják egyszerűen elhajol, és felnevet.* - Tanulj meg célozni Nyuszim. Egyébként meg mi az, hogy rongálod a berendezést? Szeretnél megint büntetőfeladatot? Rossz kisfiú... *Nyújtja ki a nyelvét. Mellesleg ő sem tudja mi lenne a kérése, de az biztos, hogy valami szemét húzás lenne.* - Nem biológiai... *Javítja ki a másikat, mert tényleg nem biológiai. És pont.* - Akkor jó, mert nem szeretnélek vámpírrá változtatni. *Rázza a fejét, majd mikor kérdeznek felvonja a szemöldökét.* - Ez eléggé bonyolult. Most komolyan szeretnéd az egészet hallani? *Kérdi miközben Ethanre pillant, majd lemondóan sóhajt.* - Eleinte egy kísérletnek indultam, majd a kísérletből a bizalmasa, bizalmasból pedig a lányává váltam. Erisen, Raphaelen és rajtam kívül senkit nem engedett közel magához. Ezért mondtam, hogy jobban tudom mit miért tesz. Ezért járok le minden nap hozzá, és ezért mondom mindig el neki a problémáimat. Meg persze ennek még az is köszönhető, hogy az idősebbekkel jobban kijövök, mint a "korombeliekkel". Nem kell sajnálnod. Én nem sajnálom. Tudom, hogy céljai vannak velem, hogy okkal jöttem a világra. Hogy okkal vagyok az ami, és hogy akár tetszik másoknak akár nem még egy jó darabig élni fogok. Lehet, hogy nincs egy éve sem annak, hogy teremtettek, de mégis. Én rendelkezem valamivel, amivel más nem. Ezt nevezik józan ítélőképességnek, türelemnek, kitartásnak és önuralomnak. Nem kell bánkódni emiatt. vagyok aki vagyok, és kész. Amíg itt van dolgom addig itt leszek, s ha úgy hozza a Sors akkor elmegyek. *Magyaráz eléggé komolyan a lány, de ő ezeket mind ismeri, mind tudja, és mindet eltitkolja.* - Ez az én nagy titkom. Mivel annyira akartad tudni ezért elmondtam, de kérlek. Ha tényleg az életed múlik rajta akkor se mondd el senkinek! Ha az úrnő úgy akarja megtudja az egész világ.
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Arleena Queen Vas. Feb. 19, 2012 12:31 pm

    *Az ártatlan pillantásra csak még jobban gyilkosan tekint rá. A puszinál csak sunyin felvonja a szemöldökét.* - Én sem.*Mondja kötözködve és komolyan a szavakat. A Nyuszira fintorog és morog egy sort. Igazság szerint tényleg nem szereti, ha becézik és dühös tud ám lenni.* - Te meg rossz kislány hidd el, még mindig előrébb vagyok és tudom Amarilla tulajdonságait és ilyenkor bármit lehet csinálni csak rongálni nem.*Feleli, határozottan azután a nyelvnyújtásra nem reagál. Aztán témára térnek át és hallgatja nagy pislogással a dolgokat és Egyszerűen nem tud mit hozzáfűzni. Egy kísérlet. Egy kísérlet, akinek szörnyű élete lehetett. Egy kísérlet, akinek gyerek kora nem volt és úgy vált ilyenné, hogy nem tudja milyen az emberi élet. Soha nem tudta elképzelni a fiú milyen, aki ilyeneket ér meg, de sajnálja, és együtt érez vele. Amikor csak hallgatja a dolgokat egy két résszel egyet ért.* - Igen így van olyan adottsággal, amit jónak lehet titulálni. Egyet se félts, ha ilyen titokról van, szó tőlem biztos nem kerül ki. Viszont lehet tenni azért, hogy ember legyél? Hiszen.. oké, hogy okkal jöttél a világra, de neked is meg lenne a jogod ahhoz az élethez, mint nekünk.*Teszi fel a kérdést és gondolkodik, el mit lehetne tenni.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Maureen Caiside Vas. Feb. 19, 2012 12:49 pm

    *Nem érti miért kell gyilkosan nézni rá, pedig olyan aranyosan tud nézni azokkal a szép barna szemeivel. Aztán megint csak felnevet, és visszaszól Ethannek.* - Gyengék a beszólásaid. Legalábbis néha túl magas labdákat adsz ám. *Vigyorog szélesen, és egyre jobban szétterül az a mosoly az arcán mikor Ethan fintorogni kezd. Élvezi szekálni a másikat, nem tehet róla. De alapjába véve jófej ám csak az Őrzőt szokta piszkálni.* - Én? Rossz? De hiszen én olyan ártatlan vagyok, mint egy ma született bárány. Komolyan, azon kívül, hogy néha napján vért iszok teljesen ártalmatlan vagyok az emberiségre. *Pislog nagyokat hatalmas kiskutya szemekkel. Az Amarillás dologra csak megvonja a vállát.* - Akármit csinálok engem megvédenek. Másrészt megvállalom a hülyeségeimért a felelősséget szóval nem félek tőle. * Felesel Ethannek, mert a házvezetőjétől tényleg egyáltalán nem tart. Aztán ugyebár mesélni kezd, és ő ezt nem akarta elmondani, de hát mindegy.* - Köszönöm, hogy nem mondod el senkinek. Ha az Úrnő úgy akarja úgyis elmondja majd másoknak. *Pillant hálásan a másikra, majd az emberes dologra rázza a fejét.* - Nem tudom, de nem is szeretnék az lenni. Az emberek gyengék, befolyásolhatóak, önzők és attól tartok, ha ember lennék akkor elvesznének a képességeim. Nekem ez így tökéletes. Én így is boldog vagyok, nincs szükségem arra hogy lélegezzek. Vámpírként tökéletesen feltalálom magam meg hát, ha élnék is... Akkor se akarnék ember lenni. Az emberiség ostoba. *Mondja halkan, és komolyan. Eléggé komor lett a hangulat, de hát ő sejtette, hogy ez lesz. * - Viszont az lesz a legjobb, ha én most elmegyek. Gondolom neked is rendezned kell magadban a dolgokat. Jó éjt Ethan. *Köszön el a fiútól, visszamegy a hálóba, majd fél óra múlva a szokásos pulcsi-farmer összeállításban letrappol Raphaelhez, elfekszik a férfi kanapéján, és kibeszéli magát. Miután végzett keres egy hülyét, lemegy vele Qarinba és leissza magát. Majd valószínűleg Antoine segítségéve reggel a társalgó kanapéján ébred, és azt sem tudja hol van.*

    Ajánlott tartalom


     Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban Empty Re: Ethaneal Denkey és Kyrie Deathwood az Erethonos társalgóban

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 6:24 pm