Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Cameos tábla

    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Cameos tábla Empty Cameos tábla

    Témanyitás by Lucien du Bois Kedd Jan. 24, 2012 8:58 pm

    Ide írhatnak az cameosos diákok, ha háztársaiknak szeretnének üzenni.
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Cameos tábla Empty Re: Cameos tábla

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Szomb. Feb. 04, 2012 10:58 pm

    *Kamen még olyan délután öt körül osont be a Cameos társalgóban álló tábláig, hogy gyorsan kitűzzön rá egy viszonylag olvasható kézírással készített lapot.*

    Kedves angyal háztársaim! (Főként azok, akiknek szerencséjük volt hallani a ma reggeli kiakadásomat!)
    Azt hiszem, egy nyilvános bocsánatkérés igazán belefér részemről. Eléggé bunkó voltam. Ha legközelebb ilyesmi kicsúszik a számon... Engedélyezett bármelyikőtök számára, hogy lecsapjon. Komolyan. És külön bocsánat, Alex, tudom (vagyis inkább remélem... na, mindegy), hogy jót akartál, szóval... És bocsánat Gis, tudom, hogy egy idióta bunkó vagyok.
    Kamen B.

    *Majd ha ez kikerült, azon nyomban el is somfordál.*

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 1:44 pm