Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Sadie Elena Montgomery
Chloé Laneth
Ezio Nazzaro
Morten Toov
Melantha Goldwin
Ferenczi Ráhel
Rebecca Taylor
Galen Blaide
Eliana De Lucia
Jesmon Helar
Agnes Gadegaard
James Runnel
Esteron Baltazaar
Delia
Alexander Silver
Ever K. Whitewood
Lord Sayon Merlioth
Fredrik Laine
Liliya Antonov
Amarilla Darwin
Horváth Réka
Lucien du Bois
26 posters

    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Pént. Ápr. 12, 2013 2:27 pm

    Ma este negyed 10 környékétől ráér valaki? :3 Tudom picit későn van, de ilyen a pénteki napom... Viszont szívesen játszanék valakivel. Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Ápr. 12, 2013 3:21 pm

    Szia Smile Hááát, én maximum 11-ig maradok, de addig ráérek, max szombat este befejezzük, az úgy jó? Smile
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Pént. Ápr. 12, 2013 4:32 pm

    Benne vagyok! Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szomb. Május 04, 2013 7:17 pm

    Hétfő-kedd-szerdán letiltottak a tanulásról, szóval lehet jelentkezni, hogy ki és mit szeretne játszani velem ^^
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Júl. 26, 2013 12:11 am

    Hello. Ha valakinek kedve támadna játszani a nap folyamán, akkor nyugodtan írjon.  Ők lennének a vihető karaktereim:

    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    -[You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]
    - [You must be registered and logged in to see this link.]

    Megj.: Mindegyik beszámítható állapotban van. Giselle kivételével mindegyiknek jó a hangulata. Gis csak egy kicsit harapós, de a többiek nagyon is normálisak. Szóval, ha érdekel valamelyik, akkor... Akkor én szívesen játszok.Smile
    Ferenczi Ráhel
    Ferenczi Ráhel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Ferenczi Ráhel Szomb. Júl. 27, 2013 12:19 am

    Karit avatnék *-* Lényegében bármikor, tehát ha valaki kedvet érez.... nem harapok *-*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Júl. 27, 2013 10:39 am

    Én pedig, játszanék egy keveset James-el is, szóval, ha van olyan vállalkozószellemű egyén, aki eltudja viselni az antiszociális egyedek egyik legjobb mintapéldányát, és a nagyjából semmitmondó postokat, akkor itt vagyok Very Happy
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szomb. Júl. 27, 2013 11:29 am

    James én játszanék veled. Very Happy
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Júl. 31, 2013 1:33 pm

    Szép napot! Very Happy
    A mai nap folyamán, úgy délután 5-6 körüli kezdéssel nincs kedve valakinek játszani? Smile
    Kérhetőek: Raisa (sylorina), Réka (sylorina), Ever (sylorina), Etie (cameos), Lorian (felvilági), Marin (sulis pszchológus), Rachel (tanár), Lisa (városi)
    Morten Toov
    Morten Toov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Morten Toov Csüt. Aug. 01, 2013 10:42 pm

    Hello. Az elkövetkezndő napokban szeretném néhány karakteremet aktivizálni. Ők lennének azok:

    - Matthew Chancellor ( a srác kicsit idióta, de el lehet vele lenni. Smile őt mindenképpen esedékes lenne felavatni, mert hát friss hús. az előtörténetét majd a játék után feltöltöm, ha érdekel valakit)
    - Giselle Céline Marceau (ő épp a higgadt-depis korszakát éli miután leittaták és animét nézetnek vele XD )
    - Naomi Verhoeven (ő enyhén pörög, szóval hozzá kell egy kis idegzet meg energia)
    - Alise Rubenis (na, hát kérem mszépen meg kéne menteni néhány zaklatótól, akik miatt az elmúlt hónapokban feszült volt. és jó lenne, ha nem rabolnák el a csajt.:"D )
    - Elliot Herondale ( ő jelenleg épp egy retro buliban van, de azt hiszem képes vagyok átadni a baromságait)

    Szóval, ha valaki érdekelne valakit, akkor a napokban könyörgöm, hogy rángassátok el őket, különben itt nyüzsögnek a fejemben, és az nagyon nem jó.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szomb. Aug. 10, 2013 7:11 pm

    Túúúlságosan is unatkozok, így, játékostársat keresnék Very Happy Bár magamat ismerve, jobban mondva a családomat, mivel estefelé már nem nagyon vagyok, így inkább időn kívülit, már, ha valakinek van hozzá kedve Smile
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Chloé Laneth Csüt. Aug. 22, 2013 8:53 pm

    Mostantól kezdve lehet jelentkezni Chloé felavató játékra!! Very Happy Ha valaki szeretne.
    (Természetesen a másik két karakterem is elérhető. Smile )
    Szóval akkor akár most, akár másik nap, de elérhető vagyok. Very Happy
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Aug. 23, 2013 10:57 am

    * Végre van netem és bár eléggé beteg vagyok, de az ágyból, wifin keresztül tudok laptopozni és így tudok jönni játszani is. Szóval délután háromóra környékétől este bármeddig szívesen játszom bárkivel.*
    Sadie Elena Montgomery
    Sadie Elena Montgomery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Sadie Elena Montgomery Hétf. Aug. 26, 2013 1:06 pm

    Valaki játék?*-*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Aug. 26, 2013 1:14 pm

    Szia! Nekem lenne kedvem. Smile
    Sadie Elena Montgomery
    Sadie Elena Montgomery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Sadie Elena Montgomery Hétf. Aug. 26, 2013 1:27 pm

    Szia, rendben.^^ Hol játsszunk?
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Aug. 26, 2013 1:30 pm

    * Teljesen mindegy. Egy hónapja nem volt netem így nagyon játszani se tudtam, szóval. Mindegy. Ahol szeretnél. Kezdessz vagy kezdjek?*
    Sadie Elena Montgomery
    Sadie Elena Montgomery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Sadie Elena Montgomery Hétf. Aug. 26, 2013 1:33 pm

    Én meg nem szoktam sokat játszani, úgyhogy nem nagyon ismerem a helyszíneket, szóval kezdj valahol, légyszi.Smile
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Aug. 26, 2013 1:36 pm

    Rendben, ha feljössz chatre esetleg ott közben tudunk beszélgetni is. Smile
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Aug. 26, 2013 6:12 pm

    Este 8 és 9 között leszek és akkora szeretnék egy játékot. Lehet akár mini is :9 a következő karakterekkel játszanék legszívesebben: Colin, Kyle, Abigail, Alex, André, Amanda, Thor, Lizzie (bár most őt pihentetem) de bárki kérhető ^^
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Horváth Réka Kedd Aug. 27, 2013 10:28 pm

    Hmm, holnap 4 fél5 körül szívesen játszanék valakivel. Very Happy
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Pént. Okt. 11, 2013 9:47 pm

    Üdv mindenkinek. Eléggé el vagyok tűnve mostanában, és ez valószínűleg így is marad, mivel még hétvégén is dolgom van, de azért szívesen játszanék valamikor, amikor épp akad pár szabad percem. Szerintem erre egy időnkívüli játék lenne a legmegfelelőbb, így ha valaki úgy gondolja szeretne valamelyik karakteremel játszani, akkor írjon. Smile
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Jan. 15, 2014 8:45 pm

    Sziasztok!

    Beneveznék egy NRT játékra, csak így két vizsga között. :)Akit esetleg érdeklek, az jelentkezzen pm-ben. Smile)



    Úgy tűnik, ELKELTEM! Smile Köszönöm.
    Lana Rose
    Lana Rose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lana Rose Vas. Ápr. 20, 2014 8:46 pm

    Figyelem, figyelem!

    Friss husi érkezett a piacra Lana Rose személyében. A fiatal leányzó bármilyen stílusú/hangvételű/ésatöbbi játékra kapható. Legjobban mondjuk egy időnkívülinek örülne, ám természetesen semmi jónak nem elrontója, így üzenetekkel lehet nyugodtan bombázni, és ha lesz megfelelő időpont, RT stílusú játékban is benne van.

    Ha úgy érzed, hogy kedvet kaptál, írj neki, üzenj füstjelekkel, galambokkal, vagy éppen fénypostával. (Ha az utóbbit válaszod, kérlek előre jelezd, hogy kinyithassa az ablakot Very Happy)
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Ápr. 20, 2014 9:20 pm

    Szia! Én szívesen játszom veled, holnapi nap folyamán ma este már nem mert fáradt vagyok, de holnap szívesen Smile ha neked jó Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 3 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 1:34 pm