Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Sadie Elena Montgomery
Chloé Laneth
Ezio Nazzaro
Morten Toov
Melantha Goldwin
Ferenczi Ráhel
Rebecca Taylor
Galen Blaide
Eliana De Lucia
Jesmon Helar
Agnes Gadegaard
James Runnel
Esteron Baltazaar
Delia
Alexander Silver
Ever K. Whitewood
Lord Sayon Merlioth
Fredrik Laine
Liliya Antonov
Amarilla Darwin
Horváth Réka
Lucien du Bois
26 posters

    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 03, 2012 7:13 pm

    Lefoglalnám a jövő hét Hétfőt, és a Szerdát ha lehet. Wink
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Okt. 04, 2012 12:41 pm

    Rendben. Smile Akkor hétfőre és szerdára felírtalak. Smile
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Szer. Okt. 17, 2012 3:50 pm

    Na szóval, ma este 6-7 körül fenn leszek majd, és örülnék neki, ha akadna majd valaki játszótársnak. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 11, 2012 7:21 pm

    Időn kívüli játékhoz szeretnék kérni Bukott Angyalkámnak a városi részre egy lelkes jelentkezőt, aki türelmesen bevezetne az időn-kívüliség rejtelmeibe. Razz Very Happy Hétfőtől Péntekig, azaz a hétköznapok amúgy is szűkös idejére.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 16, 2012 7:57 pm

    Még mindig játszótársat keresek egyeztetéssel! Wink
    Alexander Silver
    Alexander Silver
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Szerda 7-től

    Témanyitás by Alexander Silver Szer. Dec. 05, 2012 2:49 pm

    Ma 7-től késő estig ráérnék játszani, van valakinek kedve és ideje ezen az időintervallumon belül egy játékra?
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lucien du Bois Szer. Dec. 05, 2012 5:15 pm

    Én itt vagyok, bár csak kilencig, de szívesen játszanék Smile
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Dec. 05, 2012 7:27 pm

    Én most olvastam de én is szívesen beszállok ha be lehet még. Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lucien du Bois Szer. Dec. 05, 2012 7:32 pm

    Hát, tőlem mehet hármas is, csak el kéne kezdeni :'D
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szer. Dec. 05, 2012 7:39 pm

    Kinek kell kezdenie? amúgy köszi. Smile
    Delia
    Delia


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Delia Csüt. Dec. 06, 2012 1:48 pm

    Aki szeretne játszani én kapható vagyok Smile 4-nél több játékot nem bírok el viszont nyugodtan lehet szólni akinek van kedve játszani! Smile
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Dec. 06, 2012 3:34 pm

    Most ráérsz egyre?
    Delia
    Delia


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Delia Csüt. Dec. 06, 2012 7:46 pm

    Ne haragudj kiütöttem magam aludtam Very Happy és ha neked jó én ráérek tényleg bocsi a kora délutánért! Csak majd közben anyu elé el kell menjek ha neked úgy jó Smile
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Csüt. Dec. 27, 2012 2:35 pm

    Ma este fél hattól szívesen játszanék ha ráér valaki. Smile
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lucien du Bois Csüt. Dec. 27, 2012 3:12 pm

    Én szabad vagyok ^^
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Vas. Márc. 03, 2013 5:01 pm

    Ha esetleg ráér valaki akkor én bárkivel szívesen játszanék a nap folyamán. Ráérek este 10-ig.
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by James Runnel Szomb. Márc. 16, 2013 11:20 pm

    Ha valakinek majd lenne kedve játszani egyet, egy antiszociális a saját magasságával megegyező méretű karddal mászkáló sráccal, akkor bárkit szívesen várok Very Happy
    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Agnes Gadegaard Pént. Márc. 29, 2013 1:47 pm

    Hali! Előreláthatólag vasárnap (délután) és hétfőn (egész nap) ráérek. Agnes-t fel szeretném avatni. Ő egy eléggé zűrös, kötekedős csaj, igazi jeges-szépség szerű, egy kis fekete humorral és vérfarkas gyűlölettel fűszerezve.
    Cath jelenleg be van táblázva, két jegelt játékom is van vele, úgyhogy őt nem lehet kérni.
    Akinek van kedve az írjon majd rám itt, vagy skypon és megbeszéljük a részleteket. De csak az keressen meg, aki nem fél attól, hogy vérig sértegeti Agnes őt. Na meg valami izgalmasabb játékot szeretnék, amiben intravénásan kapjuk az adrenalint és nem alszunk be rajta két hsz után rögtön.
    Konkrét ötletem még nincs, de kiokoskodhatunk valamit. Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Márc. 29, 2013 4:29 pm

    Szia Smile én ráérek hétfőn, szívesen játszanék Agnessel Very Happy majd megbeszéljük a részleteket Smile
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Ápr. 02, 2013 2:24 pm

    Sziasztok!
    Nem tudom kinek hogy van iskolája, de szívesen játszanék valakivel. Egészen kora délutántól késő estig ráérek. Smile (Igaz most is, körülbelül még másfél óráig... ^^")
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 02, 2013 2:29 pm

    Szia.Smile Én szívesen játszok veled. Very Happy
    Galen Blaide
    Galen Blaide
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Galen Blaide Csüt. Ápr. 04, 2013 3:11 pm

    Sziasztok,
    játékostársat keresnék, akinek van kedve jelentkezzen! Smile
    Mindennap felnézek szinte, fix időpontjaim sosincsenek, hogy mikor vagyok fent mindenképp, de azért ha tudok írok azonnal. Nos, ki ér rá? Smile
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Csüt. Ápr. 04, 2013 3:13 pm

    Szia.
    Ha senki más nem jelentkezne, én ráérek. Smile
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Horváth Réka Hétf. Ápr. 08, 2013 10:08 pm

    Sziasztok! Ezen a héten, pénteken és szombaton előre láthatólag nincs semmi programom, szóval legalább két jelentkezőt kérnék, aki szabad játékra. Razz
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Ápr. 09, 2013 11:13 am

    Én nekem pénteken nincs előre láthatólag semmi programom így én szabad vagyok játékra és Réka én behoznám Biancát szóval Sayonnal beszéljétek meg kié legyen a felavatási játék Razz de egyébként én lefoglallak.. ^^

    Ajánlott tartalom


    Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor - Page 2 Empty Re: Játszanék bőr óra szőr perc csont másodperckor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:30 am