Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Selina Crow
Amarilla Darwin
6 posters

    Uszoda

    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Nov. 03, 2012 9:04 pm

    *Mivel nem hallja és nem is érti, hogy Victoria mit énekel, így nem is különösebben érdekli a dalszöveg. A halottak napja egyébként Herondale-éknél eléggé vicces, hiszen ilyenkor felmennek a Mennybe meglátogatni az ott élő rokonokat meg a holtakat. Szóval nekik amolyan családias összeröffenések. Aztán ugye egy megjegyzést intéz Vic felé, és szélesen elmosolyodik a válaszreakción.* - Nem vicceltem. Félig komolyan gondoltam, de legközelebb felmutatom a szarkazmus táblát *vigyorog Victoriára. Egyébként Nao mostanában túl kedves, szóval, ha bárki jól csinál valamit, azt megdicséri. Biztos azért van, mert bepasizott. Legalábbis Elliot így gondolja.* - Hát én megragaszkodom hozzá, hogy begyógyítsam, mert: Egy angyal vagyok, nem hagyhatom annyiban a dolgot. Kettő: lejáratnád magad, ha felszakad a seb, mert azt hinnék, hogy… Nos, említettem már mit hinnének. Három, a végén cápák bukkannának fel a medencében *kuncog, aztán ugye végigsimít a lány combján miközben a kezéből sugárzik a gyógyító energia. Egyébként Vic észreveheti, hogy ha Elliot valamire nagyon koncentrál, akkor vizsla módjára ráncolja a homlokát, de ez csupán érdekesség.* - Tudom, de sebesülten nem úszkál egy normális emberi lény sem, pláne, ha friss a seb *pillant fel Victoria arcára, majd megpaskolja a lány lábát, és nyújtózkodik egyet. * - Nincs mit. Á, túl sok az adrenalin. Vívótársat nem találtam, futni nem akartam, gyúrni se, így maradt az úszás *szusszant, mert ő rá akarta dumálni Lassét, hogy menjenek vívni, de a finn srác ellenkezett, mert hogy ő vadászni meg Freddel. Puff. Szép kis szobatárs… * - Velem? Semmi extra. Tegnap voltam ott fent *mutat az plafon – vagyis inkább a Menny – irányába.* - Tök jó volt. A rokonaim nem komplettek. Azon kezdek versengeni az unokatesóim, hogy ki bírja előbb megmászni a hegyek, hogy felérjenek a Templomhoz… *magyaráz önfeledten, majd egy pillanatra lefagy, összeráncolja a homlokát, és Vic-re pillant.* - Bocs, most jut eszembe, hogy te nem tudod hogy néz ki… *dünnyögi, majd mikor Erik kerül szóba, akkor felröhög.* - De, már találkoztunk egy párszor. Meg az új gyerek, Dante is mesélte, hogy találkozott vele. Csípem a srácot, jó a humora. *Túr a hajába, majd ugye felpattan, majd beleugrik a vízbe. Mikor felúszik a felszínre, akkor hátratűri a haját, majd szépen odalebeg a medence szélén ülő Vic-hez.* - És te minek jöttél ide? Meguntad a lány hálót? *vigyorog angyalian a másikra miközben lefröcsköli a lábával gerjesztett hullámokkal.* - Amúgy miért érdekel ennyire Erik? Talán bele vagy zúgva? *vigyorog továbbra is a csaj, miközben a lábaival hajtja magát előre a sávban.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Nov. 03, 2012 9:39 pm

    *Nem is kell értenie, hiszen a dal magyar.. bár egyébként jó szám ezt a lány is aláírja. Különösen, hogy fel van pörögve úgyhogy. Amikor megjegyzést tesz, Elliot akkor szemet forgat a szarkazmusra..*~remek. Istenem miért áldottál meg egy hülye angyallal?~*Teszi fel magában a költői kérdést és utána elgondolkozik és min? Naná, azon, hogyan fogja végre hajtani a feladatot. Nem egy olyan alkat, aki utcalánynak lenne nevelve. A lány büntetése az, hogy addig kell utcalányként viselkednie, amíg el nem csábít egy férfit. Ez természetesen a fiúk találták ki. Közben azért, itt van és figyel, hallgatja Elliotot.* - Én is szeretlek Elliot. Azért kösz. Tudod ki épeszű lény ezen a földön? A világ őrült meg...*Feleli egyszerűen Victoria és igen ő biztosra veheti azt, hogy sohasem volt normális lény.. de nem is lesz, miért lenne? Szeret hülye lenni, de azért az esze azért ott van. Csak figyeli a fiút, ahogy úszik, és ugye közben érdeklődik. Ugye Naomiról is szó van.* - Maradjunk annyiban magamra tereltem a szörnyecskék figyelmét.*Mondja, hiszen nem látta Elliotott velük szóval. A lényeg, hogy eléggé elmebetegül dolgozott az órán, de élvezte.* - Erethonból ott van az-az angyal Laurent?*Kérdezz rá és az úszása csak nemlegesen csóválja a fejét. Azután érdeklődik felőle és leesik neki a menny. Arra csak sóhajt.* - Jó neked.*Mosolyodik el és igen most kicsit belegázolt a lány lelkébe. Jól titkolja. Aztán Erikről is érdeklődik és leül a medence szélére. Lábát belelógatja a vízbe. Annyira már nem is fél. Vagy még is? Ezt nem lehet tudni…* - Nem is szeretném tudni.. Tudnánk hanyagolni ezt a témát?*Kéri udvariasan Elliotot hiszen a Mennyről a szülei jutnak eszébe. Azért még hiányoznak neki, de jól bírja.* -Azt hiszem láttam az új gyereket. Szimpatikus..*Mondja a lány és az utolsó szót hangsúlyozza. Nem beszéltek még, de lehet össze kéne futnia vele. Kérdés mi lenne belőle.* -Muszáj volt kijönnöm. Valami olyasmi. Luciennel nem tudom mi van. Ariadneval egy ideje nem lehet kommunikálni.. Michelle pattog nekem egész nap szóval kellett a nyugalom. Miért, Csak érdeklődtem. Te vagy biztosan belezúgva. Egy te kérdezted múltkor. Szimplán érdeklődtem…*Vágja rá és tényleg csak érdeklődött felőle. Egyben vissza is vág. Aztán a két kezével fogja a medence szélét és szépen belemegy a vízbe. Még csak áll a medence szélén.* - Öhm láttad amúgy ma mit remekelt az új gyerek? Magas sarkú cipőben volt..*Kérdi a srácot.. ő látta és nagyon idegesítette ám. Még mindig áll a vízben egyenlőre jó neki így.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Nov. 03, 2012 10:02 pm

    *Hát nem is akarja érteni. Meg nem is vonzzák annyira a magyarok. Ő brit, büszke erre, és tessék békén hagyni más nemzetekkel, mert nem kíváncsi rájuk. Egyébként, ha hallaná Victoria morgását, akkor szélesen vigyorogva megjegyezné, hogy bizonyára azért, hogy legyen mit kérdeznie. Majd mikor megütögeti Vic lábát, és a csaj elpirul, akkor szélesen elvigyorodik. Nem tehet róla, hogy élvezi a helyzetet. * - Ó, örülök neki, hogy viszonzod az érzéseimet *nevet fel vidáman, de hogy hogyan is értette… Azt csak a jó ég tudja. Elliot Herondale-n nehéz kiigazodni. *- Tudom, én meg a családom *vágja rá kapásból kuncogva, majd arra, hogy a világ megőrült helyeslően bólogat.* - maradjunk annyiba, hogy ki akartad nyíratni magad… *szusszant morcosan, miközben hagyja magát a vízen lebegni. Majd ugye neki áll arról magyarázni, hogy hogyan került ide, és mikor Laurent szóba kerül, akkor felhorkant.* - Ezerszer vívtam már vele, unom a technikáit *morogja, majd ugye a Mennyről kezd magyarázni. Egyébként nem akarta megbántani Vic-et, de neki annyira természetes, hogy a Mennyről dumál, mint második otthona, hogy nem gondol bele abba, hogy másoknak ott halott rokonai vannak. * - Rendben, bocs *ráncolja kiskutyásan a homlokát, hiszen végre eljut a tudatáig, hogy a lány nem rég vesztette el a szüleit. * - Hát, én bírom. Tiszta lökött, pedig nem bírom az olaszokat, de nagyon jó a humora *röhög fel, így kénytelen megkapaszkodni a medence szélén, ha nem akar vihogva elmerülni.* - Értem. Tehát egyedül vagy, ezért eljöttél ide… *bólint, majd ugye tesz egy megjegyzést Erikre.* - Bocs, hetero vagyok. Prezentáljam? *vigyorodik el szélesen, amúgy ha rajta múlna, akkor itt és most megcsókolná a lányt. Majd a kérdésre felvonja a szemöldökét.*- Nem láttam, őszintén szólva én el voltam foglalva azzal a hidrával, vagy mivel *dünnyögi, miközben próbálja elhessegetni a gondolatait. Annyira zavarja, hogy ilyen közel van Victoriához, és nem érhet hozzá. Borzasztóan idegesíti, hogy ennyire vissza kell fognia magát. Hirtelen elrugaszkodik a medence szélétől, és a sávokat elválasztó kötélig úszik.* ~ Miért kell ennek a csajnak ennyire kínoznia engem? és miért nem lehet angyal? *dünnyögi magában, majd durcás képpel leúszik pár hosszt, hogy lenyugodjon, és csak utána tér vissza a lidérclányhoz.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Nov. 03, 2012 10:29 pm

    - Még az anyukája tanította meg neki a magyart mondván egyszer biztosan jól jön neki. Mindenképpen el szeretne jutni még idén Magyarországra szóval, ráveszi, az unokabátyáit utazzanak el valamelyik hétvégén. Jó kis kikapcsolódás és legalább befogják a szájukat, hogy miért nem foglalkozik velük állandóan. Amúgy meg végig vörös a lány arca, amikor megpaskolják a lábát, de nem kell vele foglalkozni. Különben meg nem kellene zavarban lennie.. Most már ezt el kell felejtenie. Holnap lesz az első táncórája és már nagyon várja. Mire is ment? Latinra és csoportos táncra.. Kíváncsi lesz milyen lesz az óra és hát fel van arra is csigázva.* - Kérlek, azért viszonzom, mert talán jóban vagyunk?*Kérdezz, rá aztán a családjára szemet forgat. A kinyíratásra ártatlanul pislog.* - Mostanában jó a koncentráló képességem. Szóval nem haltam meg.*Mondja teljes nyugalommal Elliotnak és ez igaz. Ő nem aggódik mostanság e téren. Fejlődött egyébként. Utána egymás felől érdeklődnek és Laurentre pedig „Ahhával” lerendezi a dolgot. Aztán tovább filozofálgat, hogy milyen lehet a suli. A nagybátyja fizette be és íratta be úgy mond, minél több dolga van, annál jobban el tudja terelni a figyelmét.* Aztán ugye a Mennyről beszélnek és Rossz érzés neki, de tudja, nincs egyedül ezért nem mutatja ki a fájdalmat. Tovább tud lépni csak sok időbe, kerül.* -Az olaszokat én sem bírom.. A nevük.. a kajájuk. Jó a pizza finom, de ezen kívül semmit..*Magyarázza az Olaszt és ez igaz is. Rühelli és hosszú monológ sort tudna mondani miért. Aztán ugye megkapaszkodik a fiú is a medence szélén miközben a lány belehuppan a vízbe. Valamennyire talán sikerült leküzdenie a félelmét, de még ezen csiszolni kell.* - Ahham egyedül.*Mondja, de csak most kellett egy kis magány. Aztán az Erikes témára ártatlanul pislog.* - Biztos nem vagy nő?*Nyújtja, ki a nyelvét majd megpróbál a hátára feküdni a víz felett és abban a tudatban van, hogy a víz a barátja és nem az ellensége. Aztán ha összejött, akkor elrugaszkodik, és csak úgy lebeg a vízen. Bernadetteről beszél igen kicsit ki idegelte a csaj viselkedése, hiszen épeszű ember nem jön így órára. Viszont ezt a lány tudja. Ha tudna, Elliot gondolat menetéről nem tudná, mit szóljon a dolgokhoz. Valószínűleg elfutna zavarába, de angyal viszont sajnos nem lehet, mert akkor biztos kitagadnák.* - Na és úszás után mi a terved mára?*Kérdezi meg a fiút és figyeli ahogyan visszatérnek hozzá.*~Mi a franc baja lehet? ~*Tanakodik magában és igen valóban tovább filózik nem csak a srácon.* ~Vajon jó lesz a táncpartnerem? Nem fogok leégni.?~*Teszi fel magában a kérdéseket vesz egy mély levegőt aztán szépen lassan elkezd a lábával kapálózni a vízen és háton igyekszik úszni. Lassan, de biztosan.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Nov. 03, 2012 10:51 pm

    * Mivel Elliot-nak semmi köze a magyarokhoz, ezért nem tanulta a nyelvet, és magasról tesz is rájuk. Így neki bizonyára nem fog jól jönni, hiszen soha nem fog magyar nyelvterületre menni. Neki elég az Egyesült Királyság, a Menny, Spanyolország, Franciaország és Amerika. Ő tökéletesen jól érzi magát ebben a közegben, nyüzsgésben. Nem bírna meg lenni kisebb országokban, ő annyira társasági lény, arra kell a közelébe a tömeg, hogy nem bírna nyugton ücsörögni, vagy egy kihalt utcán sétálni.* - Jóban vagyunk? Jó tudni *vigyorog rá a lányra, majd a magyarázatra kuncogni kezd.* - Valaki fejbe ütött, és helyreálltak az agyadban a dolgok? *pislog ártatlanul a csajra, majd lefröcsköli. Igen, Elliot Herondale néha úgy viselkedik, mint egy ovis.* - Arra még nem gondoltál, hogy van egy őrangyalod? *villant egy ellenállhatatlan mosolyt a másikra. És ilyenkor gondolkoznak el Elliot haverjai, hogy ha egy srác ilyen jól néz ki, ennyire imádni való a humora, akkor mi a fenéért nincs komoly kapcsolata? Nos, mert Elliot tisztában van vele mit vár tőle a családja, ezért sem kavar angyalokon kívül mással.* - Újabb közös pont. De izgi! *röhög fel miután kiparodizálta a csajokat, majd elhasal a vízen. * - A kajájuk jó! Az az egyetlen dolog, amit elviselek, no meg Dante humorát *vigyorog továbbra is, majd ugye kénytelen megkapaszkodnia. * - Pedig azt hittem a csajok falkában nyomulnak, tudod, mint a vérfarkasok *röhög fel, majd arra, amikor megkérdik, hogy nem-e nő, akkor kaján mosoly terül szét az arcán.* - Letoljam a nadrágom, hogy megbizonyosodj róla? * mosolyog negédesen a csajra miközben figyeli. Persze utána megint megrohamozzák az pszichopata gondolatai, így úszással próbálja elhessegetni őket, de nem megy neki.* - Nem tudom, alvás? *vigyorodik el ismét, majd Vic-re pillant.* - Miért, te mit terveztél? *kérdez vissza, de látszik rajta, hogy teljesen máshol járnak a gondolatai. Hirtelen megrázza a fejét, morog valamit maga előtt, és kiúszik a medence szélére, ott szépen kiszáll, leül az egyik padra, és a kezébe temeti az arcát.* ~ Miéért? Istenem, miért nem hagysz békén vele? Ne kínozz könyörgöm! *szenved csendesen. Lehet, hogy jó színész, de nem tud sokáig titkolózni.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Nov. 03, 2012 11:16 pm

    *Ő is tud pár nyelven beszélni, de nem most fogja el ecsetelni a lány. Ez nem az a nap milyen nyelven beszéljünk műsor. Aztán a jóban vagyunknál csak kérdően néz.* - Szerinted? Ha két társasági lény szóba áll egymással minek mondanád? Nem hiszem, hogyha ellenségek lennénk így beszélnénk, egymással bár ki tudja.*Gondolkozik el, hogy Elliot vajon tényleg olyan jó színész, mint amilyennek gondolja magát, mert nem tud ki igazodni a srácon. Furcsa. A lefröcskölésre visszafröcsköl a lány és okkal teszi. Ok és okozat.* - Ja, valami olyasmi.*Mondja merengve és az őrangyalosnál nevetni kezd.* - Ugyan már. Minek nekem ilyesmi? Szerintem nem vagyok olyan helyzetben, hogy veszélyben legyek. Meg tudom magam védeni és különben is ha lenne akkor tudnék róla nem de bár? Vagy valamelyik családtagom tudna róla.. *Célozgat nagybátyjára és az unokatesóira. A mosolyra gyanúsan néz és közeledni kezd a srác felé.* - Elliot Herondale! A mennybéli arkangyalok csapjanak le reád!*A mosolyból ítélve sejt valamit, de megvárja a választ, bár vagy még sem. Gyilkosan nézi az angyalt. Tényleg úgy érzi eddig sohasem kellett neki miért pont most?*Aztán az Olaszokról beszélnek.* - Na, ja.. tudod, a pizzájukat tényleg szeretem. De majd egyszer összefutok, a sráccal aztán meglátom Olaszok, Kínaiak.. nem szereti őket… ez a kettő, amitől megőrül, és nem tudja hova tenni őket, de hát ez van.* - Csajok. Viszont el felejted, én nem vagyok az a bepasizos lány, mint például Michelle minden második este összekeveredik valakivel és most végre együtt van valakivel. Nem.. Tudom én is kilógok a sorból, de mindenkiben van valami különlegesség.*Magyaráz a fiúnak és ezt vállig állítja Victoria. Ha bár kezd komolyodni, de nem látja ám be. Még mindig pörgős kicsilányként tekint saját magára. Ha bár már felnőtt és önálló. El kell fogadnia.* - Én mit terveztem? Lehet főzök ha visszaértünk. Valami finomat. Még nem tudom mit..*Igen képes este negyed 12 kor főzni szóval. Ha sütésről van szó örömmel teszi meg azt is. Karácsonykor is ő csinálja ezeket a dolgokat szóval. Amikor látja, hogy a srác kimegy és leül felvonja a szemöldökét és egy belső ösztöne azt súgja, hogy kérje meg tartson vele.* - Figyelj.. ha gondolod, velem tarthatnál. Meg sem tudtam rendesen köszönni azt, hogy segítettél az úszásban..*Mondja a srácnak és egy puszit ad az arcára ha hagyja magát.* - Szerintem jóban vagyunk.*Mondja a lány halkan és felkapja a kék törölközőjét és megtöröli magát nagyjából. Aztán lassan irány az öltöző.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Nov. 03, 2012 11:36 pm

    * Ő, Elliot nem beszél ennyi nyelven, csupán ezeken a helyeken vannak házaik, ahová menni szoktak pihenni, ha az oxfordi életük kezdene ellaposodni.* - Hát nem tudom, tudod, néha az ősellenségeknek is kell beszélgetniük *vigyorog a másikra. Egyébként Elliot maga sem tudja, hogy szándékosan hol ilyen, hol olyan, vagy hogy miért viselkedik bizonyos helyzetekben úgy, ahogy… Magyarán néha ő se igazodik ki saját magán. Egyébként amikor lefröcskölik, akkor ő csak nevet. Nem különösebben zavarja, hogy vizes, majd csak akkor fogja zavarni, ha rájön, hogy nem hozott magával hajzselét… Na, akkor nagyon morcos lesz. * - Mondjuk azért, mert ön- és közveszélyes vagy? Egyébként meg nem mindenki tud róla, hogy van egy saját őrangyala. *kuncog, és igen, ő tud valamit, amit Victoria nem. Persze ez neki is újdonság, hiszen tegnap derült csak ki számára, de egyelőre még nem hajlandó elárulni a másiknak a dolgokat.* - Igen, így hívnak! *nevet fel, majd mikor Vic közeledik felé, akkor egyszerűen odébb úszik. * - Ó, hidd el, már lecsaptak. nem is akárhogy *vigyorog szélesen, és fekete szemei vidáman csillognak,a hogy a lányra néz.* ~ Szegény Victoria, fogalmad sincs róla, hogy mégis van egy őrangyalod… *derül jót magában, majd csak bólogat a következő szavakra.* - Dehogy felejtem el kedves Victoria, de ez fajbéli szokás, hogy csoportosan vonultok *kuncog, majd a következő tagmondatra szélesen elvigyorodik.* - Verhoeven se volt pasizós csaj, mégis összejött Milannal *pislog ártatlanul Victoriára. Jó, na, szeret gonoszkodni a lánnyal.* - Ugye tudod, hogy este hat után nem lehet enni, mert akkor jobban hízol? *vigyorog továbbra, de nem sokáig bírja fent tartani a látszatot, így egy kis idő után kimenekül a medencéről. Amíg ott ül egyedül, addig figyeli a hajóból csöpögő klóros vizet, majd mikor a lány hozzászól, akkor felemeli a fejét.* - Ugyan, semmiség. Nem hagyhatom, hogy legközelebb vízbefúlj. *legyint, és épp reagálna, a meghívásra, mikor Vic ajka hozzáér az arcára.* ~ Neee ezt nem kellett volna… *dünnyögi magában, de végül kicsúszik az irányítás a kezéből. A lány derekára fekteti a kezét, és mélyen a szemébe néz.* - Miért nem tudsz angyal lenni? *suttogja elkeseredetten, majd megcsókolja a lányt. Persze, ha ellökik, akkor zavartan pislog párat, majd bemenekül az öltözőbe, de ha viszonozzák a csókot, akkor valószínűleg addig állnak ott, amíg el nem fogy a levegőjük. *

    Ajánlott tartalom


                           Uszoda - Page 2 Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 12:59 am