Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Selina Crow
Amarilla Darwin
6 posters

    Uszoda

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


                           Uszoda Empty Uszoda

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Jan. 03, 2012 7:43 pm

    Az uszoda nem tartalmaz túl sok mindent: egy egyszerű, de hatalmas sportmedence, ezek átlagos hőmérsékletével, amelybe több helyen is be lehet mászni, valamint az egyik oldalán ugródeszkák találhatók. Ebből a csarnokból egy öltözőrészbe vezet egy üveg tolóajtó. Az öltöző három részből áll: női, férfi, valamint egy zárható szekrényeket tartalmazó előtér. A szekrényekben alapvetően benne van a kulcs, amit miután kivett valaki, a nyakába akaszthat.

    Írta: Sammael Crow

    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Kedd Május 08, 2012 7:10 pm

    *Rossz álom lehet. Bár csak felébredne abból a kínszenvedésből és azt érezné, hogy újra minden a régi. Tudja, hogy valami gáz van, de azt nem, hogy ennyire. Yannál tett látogatása óta azért jobb a kedve, sőt örül is, hogy a fiú jobban van. Az már más kérdés, hogy ő picit le volt maradva, de a Marceau fiú is. Enyhén meglepődött azon, hogy Kamennel nem testvérek. Ha bár.. Furcsa, neki még is azért összetartanak a fiúk. Bár van is miért. Visszatérve arra, hogy most a szőke hajú srác fehér alapon szürkés virágmintás hawaii nadrágot vett fel és mai napon úgy döntött úszik egyet. Elgondolkozott sok mindenen, főleg amit ugye a Branimir fiúval beszélt. De még mindig nem beszélt a testvérével sem. De most koránt sem akar arra gondolni mi vár rá. Minden gondolat át kizárva elkezd a fiú most úszni akart így természetesen ugye az uszodába jött egy meleg napon. Már csak egy strand hiányzik Qarinban majd úgy is talál egyet valahol.* - Istenem… ez hideg..*Ahogy belép a vízbe kicsit cidrizik, de azért kibírja és erőt vesz magán majd elkezd úszni. Már nagyon rég nem úszott és talán ez hiányzott neki… *
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 7:14 pm

    *Sara egy nem túl sokat takaró, barna-sötétkék csíkos bikiniben lép ki az uszoda női öltözőjéből, nyakában egy törölközővel, kezében pedig egy táskával. Noha csak tegnap éjszaka érkezett, máris nekilátott, hogy felfedezze a várost. Fyron egyelőre annyira nem érdekli. Szóval délelőtt felderítő körútra indult, és lényegében egész Qarint bejárta, ebéd után pedig úgy döntött, hogy eljön úszni egyet. Szóval kilép az öltözőből, odasétál a legközelebbi szekrényhez, berakja a holmiját, bezárja, majd kisétál a medencetérbe. Ott kiválaszt magának egy padot, ledobja a törölközőjét, beleteszi a kulcsot, majd a medence felé fordul. Egy srác éppen ekkor csusszan bele a vízbe, és a lány, azt látva, hogy a fiú egyértelműen eléggé fázik, odasétál az egyik zuhanyhoz, lefürdik, majd az egyik ugródeszkához sétál. Kis koncentrálás után végrehajt egy gyönyörű fejest, majd amikor felbukkan a víz alól, megrázza a haját.* - Remek a víz... Amúgy helló *vigyorog a srácra, és pár mozdulattal beéri, majd, ha az nem áll meg, mellette kezd úszni, azzal a feltett szándékkal, hogy márpedig ő most dumálni fog vele. Ha tetszik a másiknak, ha nem.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Kedd Május 08, 2012 7:29 pm

    *Ugye ő belement a vízbe és kicsit liba bőrős lett tőle. Egyébként meg hamar hozzá szokik a vízhez és úgy érzi, mintha Phoneixben lenne. Ott nagyon sokat úszott és volt a vízben meg volt sok helyen. Szóval igen… ő Alexander, aki imádja a vizet meg minden hasonlót… A lányt megpillantja a szemeivel végig követi, ahogy leteszi a táskáját és belemegy a vízbe. Vagyis fejest ugrik és érkezik a víz alól. Alex elégedetten és elismerően vigyorog a lányra.* - Bizony remek a víznél jobb hely nincsen. Vagy is, de az ágy ahol jót lehet aludni. *Mondja, vigyorogva majd utána nem felejt elköszönni.* - Szia! Mellesleg szép fejes volt. Nem szeretnél még egy ilyet ugrani?*Kérdezi, a srác majd utána ugye elrugaszkodik, és kicsit előre úszik. Majd vissza. Testedzés nem árt. * - Egyébként Alexander vagyok. Kit tisztelhetek benned?*Kérdezz rá az ismeretlenre majd ugye ő ha megkapta a választ kimászik a vízből és akkorát ugrik, hogy képes és elkiáltja magát.* - Jeronimo!*Majd belecsobban a vízbe és ő is fejessel érkezik… a fiú nem teljesen normális.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 7:46 pm

    *Érzi, hogy figyelik, de amíg véghez nem viszi a fejest, nem lép kapcsolatba a sráccal. Aztán az ágyra terelődik a szó, mire ravaszul elmosolyodik.* - Az ágyban jobbat is lehet csinálni, mint aludni *kacsint a srácra, aztán a dicséretre felnevet.* - Köszi. Szerintem majd kicsit később *vigyorog. Aztán ugye ő is úszkál, méghozzá háton, mert igazából nem annyira edzés, mint inkább relaxálás miatt jött ide, és jelenleg nincs különösebb kedve megerőltetni magát.* - Sara, Sara Dalgaard. Örülök, Alex *mosolyog bájosan a fiúra, aztán végignézi a fejest, és hangosan nevet, amikor a fiú felbukkan a víz alól. Odaúszik hozzá, és szélesen vigyorogva szólal meg.* - Olyan vagy, mint egy ázott kiskutya. Amúgy legközelebb úgy ugorj, hogy maradjon némi víz a medencében, mert én még szeretnék úszkálni itt egy darabig *kacsint ismét. Nem, nincs szemrángása, mielőtt valakinek eszébe jutna... Ez után úszkál még egy kicsit, majd a létra felé indul, és miközben kimászik, hogy újabb ugrást hajtson végre, ismét megszólal.* - Jól gondolom, hogy te is az Akadémiára jársz? *kérdezi kíváncsian. Hiába, valami alapján mégiscsak tájékozódnia kell...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Kedd Május 08, 2012 8:01 pm

    *A fejét megrázva vigyorog, amikor ugye fejest ugrott a másik és megdicsérte. Azután a fiú az ágyat hozta fel és pontosan rosszra gondolt a másik csak ő ezt nem fejtette ki. Ördögien elvigyorodik majd ugye nyelvet ölt neki.* - Másra is használhatnád a szádat kicsilány.*Visszavág, neki majd utána megkérdezi, hogy ugrik, e meg ugye jön a bemutatkozás. Egyébként érdekesen néz a másikra, hiszen olyan furcsa vonása van. Ha bár igazából nem ítélkezik előre, csak akkor, ha meg ismerte a másikat. Ha bár Fredriket nézve… előbb ítélkezett amint ugye bánt és mostanra a kapcsolatuk. Na, mindegy. Az ázott kutyára csúnyán néz, és durcásan összefonja a karját.* - Nem vagyok kutya. Egy kisangyal vagyok.*Mondja és közben nagy levegőt véve a víz alá bukik és Sara lábait figyelvén megfogja és a víz alá rántja. Ha ez összejött neki, akkor önelégülten vigyorodik el és utána válaszol a lány kérdésére.* - Egyébként én Alexander Seth Marceau és igen az Akadémiára járok még pedig a híres neves Lord Sammael házába a Cameosba. Te is?*Kérdezz vissza és igen, ahogy a Lordról beszél, ez furcsa lehet a fiútól. Ő ugye bár szereti a házát és hiányzott is neki, de most hétvégére mindenképpen a városban marad. Azért is jött el korán reggel a suliból, míg mindenki aludt.* - Mikor érkeztél Sara?*Kérdez rá udvariasan, de azt már nem mondaná, h körbe vezetné a suliból.. nem jutna ám eszébe… csak figyel a lányra közben ugye ő is lassan a hátára fekszik a vízben és csakúgy úszik.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 8:34 pm

    - Szeretnéd, szépfiú? *vigyorog ártatlanul Alexre. Khm. Igen, Sara némileg perverz. És némileg flörtöl a sráccal. Észreveszi a fura nézést, és felvonja a szemöldökét.* - Minek köszönhetem a bámulást? *kérdezi. Aztán ugye lekutyázza a srácot, a reakciójára pedig felkuncog.* - Bóknak szántam. Az ázott kutyák aranyosak *vigyorog.* - Egyébként meg azt érzem, hogy egy angyalka vagy *teszi még hozzá vidáman. Aztán ugye a srác lebukik a víz alá, mire megpróbál elslisszani előle, de nem jön össze, szóval Alex lehúzza a felszín alá. Szerencsére annyi ideje még van, hogy gyorsan mély levegőt vegyen, szóval nem lélegzetvétel nélkül merül el a víz alatt. Amikor feljön, és megpillantja az önelégült vigyort, csintalanul nyelvet nyújt a fiúra, majd egy könnyed mozdulattal lefröcsköli. Ez jár annak, aki őt víz alá rántja!* - Híres-neves? Micsoda tisztelet *vigyorog.* - És igen, én is cameosos lettem. Jó arcok vannak a házunkban? *érdeklődik egyből tovább. Közben ugye már kiért a medencéből, és elsétál a deszkáig, természetesen közben válaszolva a másik kérdésére.* - Olyan tizenegy és éjfél körül, szóval még csak a várost sikerült felderíteni... Persze azt is csak nagyjából. *Ez után ugyebár fellép a deszkára, majd bemutat egy újabb gyönyörű fejest. Egy darabig még siklik is a víz alatt, aztán ismét felbukkan, és a fiúra mosolyog.* - Szóval Alex. Ezek szerint szeretsz úszni. És miket szeretsz még? *kíváncsiskodik ismét. El kell ütni valamivel az időt, na.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Kedd Május 08, 2012 8:52 pm

    -Ha rávágom, hogy igen.. de nem igazán lenne jó bepiszkítani a vizet. *Mondja nyelvet öltve és igen vette a lapot, hogy a lány némileg perverz és a szőkével ki akar kezdeni… Ha ezt az öccse és a húga látná…. Ugye azután megnézi érdekesen, aztán csak megcsóválja a fejét.* - Őőő hagyjuk. Csak jobban megnéztem kivel van dolgom,*Mondja vigyorogva és a flörtölést is kiszúrta. Sóhajtozik egyet és azért belemegy a játékba. Bár lehet nem kéne… a bóknál kicsit elvörösödik, de még mindig duzzog. Ugye duzzogva megy a víz alá és viszi maga után Sarát. Aztán szóba kerül az iskola és a Lord.* - Igen. És örülök, hogy Cameosos lettél nálam nagyobb jó arcot nem látsz ott.*Némileg beképzelt a srác, de csak némileg. Egy felkuncogással jelzi, hogy kicsit jó a kedve, de ő aztán..*- Egyébként jó fejek vannak, de a Sylorinában is. Erethon.. az meg az Erethon.*Vonja, meg a vállát aztán meséli, hogy a várost fedezte fel.* - Az iskola jó hely. Ha ár most hétvégén Qarini lakásomban leszek nem rég érkeztem vissza*Válaszol, rá kedvesen majd ugye válaszol, arra Sara mikor érkezett majd elmosolyodik.* - Hmm.. kár hoy nem láttalak akkor meg. Nem a lány hálóban kezted volna az éjszakát.*Kötözködik kicsit, majd a fröcskölésre reagál és visszafröcsköl. Majd utána jön egy kérdés. Khm. Ismerős szitu. És De javu érzése van.*- Sok mindent szeretek. Főleg a kíváncsiskodó perverz jányokat.*Válaszol piszkálódva. Igen nem beszél egyszerűen a dolgokról ha bár…Ramonánál minden jól ment. Közben újra lefröcsköli Sarat.*- Miért is kérded? Honnan jöttél egyébként,*Kérdezz ráés igen ha már a lány is akkor a fiú is érdeklődik.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 9:28 pm

    *Alex első mondatára felnevet.* - Úgyis tisztítják *vigyorog. Egyébként vélhetően mindkettejük szerencséje, hogy Giselle és Thierry nem látják ezt a jelenetet, mert akkor lehet, hogy már mindkettejüket lehordták volna a sárga földig...* - Csekkoltál, mi? *nevet fel. Hiába, szereti zavarba hozni az embereket. Végül is erre volt szüksége ahhoz, hogy megszabadulhasson Dániából, meg a színpadról... Egyébként Alex lehet, hogy tényleg jobban tenné, ha nem menne bele a Sarával való játékba. De most már igazából mindegy, hiszen mint az első mondat mutatja, már így is nyakig benne van. A következő mondatra felnevet, és játékosan megüti a srác vállát.* - Valakinek mintha bőségesen elég lenne az önbizalma *vigyorog. Persze egyértelmű, hogy ezt megint nem negatív megjegyzésnek szánja...* - Mondhatod. Igazából tegnap este, olyan nyolc körül tudtam meg, hogy idejövök, szóval lövésem sincs semmiről. Vagyis anyám elmondott pár alapdolgot, hogy kik az igazgatók, meg hol a hely, de kábé ennyi. Szóval beavathatnál *pislog bűbájosan a szőkére. Arra, hogy a másik nem rég érkezett vissza, érdeklődően felvonja a szemöldökét.* - Miért, merre jártál? *kíváncsiskodik ismét. A következő mondatra ismét felnevet.* - Rossz fiú! Ha tudsz jobb helyet, remélem mára felkínálod *kacsint csintalanul. No komment... A következő mondatra ártatlan fejet vág.* - Ki mondta, hogy perverz vagyok? *kérdezi, tündéri pillogással körítve. Amikor újból lefröcskölik, ciccent egyet, majd viszonozza a szívességet. Meg persze a fiú kérdésére is válaszol.* - Dániából. Te? Mily földet nevezel honodnak? *kérdezi, meglehetősen színpadiasan. Majd, csak úgy magán felkuncog, aztán a hátára fordul, és lebegve várja Alex válaszát.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Kedd Május 08, 2012 10:13 pm

    *Nyelvet ölt a tisztításra, ha bár nem igazán nem igazán mond semmit. Tulajdonképpen sajnos már nem tehet semmit. Ha bár úgy tudna kimászni a játékból ha, fogná magát és szimplán lelépne. Nem szeretne, bunkó lenni egy szóval vissza fogja magát. Talán jobb is. Elég volt a tegnapi napja és nem akar vissza emlékezni rá.* - Nem csak szimplán megnéztelek.*Feleli egyszerűen és jó kedvűen vigyorogva. Tulajdonképpen csak nem tudja mikor volt ilyen helyzetben, hiszen zavarba hozták. Viszont nem szeretne vissza emlékezni régi korszakára.. Ő szeret szórakozni a lányokkal, ha bár ezen a részen már túl, van, és igazság szerint keresi az igazit. Khm.. Meredith, Ramona, Lisa.. ebből egyet sajnál a Ramonával való kapcsolatát, hogy ugye khm. Nem részletezzük. Ő inkább foglalkozik azzal, hogy helyre hozza, a kapcsolatait mielőtt késő lenne….* - Igen, csak kicsit nagy az önbizalmam. Megtehetem törpilla.*Mondja nyelvet öltve és igen az egója megint felülkerekedett. Az után szóba kerül, hogy ő is szeret és egyszerűen válaszol Alex már csak ilye. Talán le kéne állnia. A kisangyalra egyébként elpirul, és nem igazán tud semmit mondani, de aztán csak figyel és pislog.* - Ahha akkor elég későn értél ide. Egyébként meg jó suli én szeretem. Mindig történik valami izgalom.*Csak a fele a szőke hajú srác idétlen hibái miatt van, de nem gáz.* - A beavatási szertartás úgy működik, hogy minden újonc bekerül az ágyba hozzám. Aztán utána eldöntöm, hogy megérdemli e az a lány, hogy körbe kísérjem az iskolában.*Kicsit kacérkodik, de ez belefér. Bár ha nem állítják le a fiút, akkor ki tudja melyik útra fog térni. Egyelőre élvezi, a játékot aztán meglátjuk mi lesz. Szóba hozza ugye, hogy ő most nem tartózkodik, az iskolában szóval csak meghúzza a vállát és csak ártatlanul vigyorog.* - A rossz fiúk még is a mennybe kerülnek. Tudok, csak lehet, annak ára is van.*Mondja nyelvet öltve, de egyébként veheti célzásnak, hogy nyugodtan jöhet hozzá. Igen egy ismeretlent a házába. Hát nem tudja jó ötlet e. De egyébként lány szóval.* - Franciaország.*Mondja egyszerűen és kicsit fintorog. Csak azért, mert hát na. Szereti a helyet, de sok volt neki.* -Hm… megéheztem.. *Jelenti ki gondolkozva és elindul újabb kört tenni a medencébe.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 10:34 pm

    *Sarát nem zavarná, ha Alex bunkón szólna be: vagy elpoénkodná, vagy bunkón szólna vissza, szóval nem kell félteni. Nem éppen az a sértődős alkat... Egyébként a csaj egész konkrétan arra játszik, hogy zavarba hozza a másikat. A vigyorgós válasszal igazából már nem is foglalkozik, inkább engedi ugorni az agyát a következő témára, az önbizalomra.* - Ó, ne aggódj, én is tudok ám magabiztos lenni *kacsint. Persze, csak most éppen visszafogja magát. És még ha alapvetően nem is lenne kissé beképzelt időnként, tökéletesen el tudná játszani, szóval... Arra, hogy későn ért ide, csak vállat von.* - Legalább egyből megcsodálhattam a helyet éjszaka *vigyorog.* - Tudod, mindennek a jó oldalát kell nézni. *Aztán ugye a beavatás kerül szóba, és a fiú szavaira felnevet, és közelebb úszik a másikhoz.* - És meddig kell várni, mire az ember eljut a szertartás kezdetéig? *kérdezi csintalanul.* - Egyébként remélem ez csak a lányok beavatása *vigyorodik el szélesen. Khm. Fantáziája az van, bőségesen. Alex meg eléggé hülye, hogy fel merne vinni a szobájába egy vadidegent... De persze ez csak user véleménye. A rossz fiúsra ismét felnevet.* - Persze, a rossz lányok mennybe mennek, mi? *kuncog.* - Csak az álmaidban, Lex *vigyorog. Aztán ugye megtudja, honnét származik a fiú, és a fintor is feltűnik neki, mire ismét felnevet.* - Ennyire nem szereted? *Aztán ugye a srác megjegyzi, hogy éhes, mire elúszik a létráig, fellép az első fokra, és csábítóan hátramosolyog.* - Akkor hívj el magadhoz. Tudok főzni *mondja, aztán kimászik a medencéből, és könnyed lépésekkel elsétál a törölközőjéig, és, némileg... erotikusan elkezdi letörölni magáról a vizet. Már csak reménykedhet, hogy nem kell sokáig kérlelnie a srácot...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Kedd Május 08, 2012 10:59 pm

    *Jó a viccelődést tudná kezelni, csak ő nem egyszerűen mióta tudja, hogy Marceau meg karácsony óta nem volt bunkó ennyire. Szóval sírás lenne a vége. Ő most egyszerűen úgy van a dolgokkal, hogy majd történik valami. Csak az a kérdés, hogy mikor. Türelmetlenül várja a dolgokat és igazából kíváncsi is mindenre. Ha bár aki kíváncsi hamar megöregszik.*- Magabiztos az ágyban? Meghiszem azt.*Mondja vigyorogva azután, ahogy megjárta a kis körét elindul kifelé a medence felé.*- Szép hely egyébként én is szeretem csodálni.*Igen a fiúnak láthatóan elment az esze és kitudja, mikor talál vissza. Vagy az aszteroidák elvitték.. Ugye a beavatási ceremóniát ártatlanul mondja végig, pedig tudja milyen ostobaságot mondott. Vagy csak hülyül. * - Hm… nem sokáig kicsilány. Cicám tudod, mindennek ki kell várni a végét.*Ami azt jelenti, hogy majd fel kell hívnia Meredith és muszáj vele beszélnie.* - Úgy nézek, ki, mint aki fiúkat is beavat a dologba?*Kérdezz rá kicsit kiakadva a Lexre viszont csúnyán néz.* - Mondtam már, hogy nem vagyok kutya.*Durcásan összefonja a karját és csak úgy áll a medencében. A fintorra persze csak bólint, aztán válaszol neki. Ő szereti az otthonát csak, na.. egyelőre sok volt neki.* - De szeretem csak túlságosan is sokat töltöttem otthon.*Mondja azt, de h miért ugye azt nem teregeti szét. Aztán megjegyezte, hogy kezd éhes lenni, majd egy laza mozdulattal kimászik a vízből. Hát ki tudja mit csinál ha elhívja…* - Szerintem legközelebb szavadon foglak.. mit gondolsz az étterem megfelel neked? Én fizetek..*Mondja a lánynak aki ugye khm.. megfigyeli a lány hátsó részét és kicsit csurog a nyála.* ~Alexander fejezd be jobb dolgod is van mint, hogy a nyáladat csorgatod..~*Kiveri a fejéből a dolgot és megrázza a fejét.. ahogy elindul véletlen megcsúszik a medence szélénél és a vízbe pottyan.* - A francba…*Hangos puffanással érkezik a vízbe és eléggé ideges módon kapkodja a levegőt.* - Egy orvost aki megmentené az életemet.*Kiabál eléggé célzóan, de akkor is kapkodja a levegőt.. Örül, hogy nem verte be a fejét..*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Május 08, 2012 11:31 pm

    *Sírás... Hát, az max Alex részéről lehetne. Sarát ilyesmivel tényleg nem lehet túl mélyen meghatni... Nehéz megtalálni a gyenge pontját, ahhoz nagyon jól ki kellene ismerni. Az ágyra felnevet, és megrázza a fejét, kissé ezzel ugye fröcskölve. Bár ha Alex nincs hozzá túl közel, akkor a srácot vélhetően nem érik el a vízcseppek.* - Bizony *bólint a következőre, de ugye hamar visszatérnek a flörtöléshez. A fiú szavaira felkuncog.* - És ha én türelmetlen vagyok? *kérdezi. A következő kérdésre hangosan felnevet, és ismét hevesen megrázza a fejét, aztán a durcázásra odaúszik a fiúhoz, és egy ujjával végigsimít a fiú arcán.* - Nem akartalak megsérteni *pislog rá bocsánatkérően és egyben csábítóan is, igyekezve a legjobb reakciót kihozni a másikból. Az otthonáról szóló szavakra a lány elhúzza a száját.* - Ezt az érzést meg tudom érteni... *Na, igen. Elvégre ő már úgy öt éve azért teper, hogy végre elszabadulhasson otthonról. Szóval jelenleg éppen valóra válik minden álma... Az étteremre megrázza a fejét.* - Inkább hozzád mennék *mosolyog csábítóan a srácra. Enyhén szólva is egyértelmű, hogy nem a vacsora miatt szeretné meglátogatni a fiút. Vélhetőleg a legkevésbé amiatt... De csak gyakorolt elég hatást Alexanderre ahhoz, hogy ne kelljen sokáig győzködnie! Egyébként sejti, hogy a srác a nyálát csorgatja, de nem fordul hátra, engedi a másiknak, hogy nézelődjön. Sőt, rá is játszik egy kicsit a dologra. Aztán ugye hallja a csobbanást, mire megperdül, és meglátja, hogy a srác ott szerencsétlenkedik a vízben, mire elhúzza azt a szép száját, aztán elmosolyodik, odasétál hozzá, leül a medence szélére, majd óvatosan visszacsusszan a vízbe, és megfogja a fiú egyik kezét. Azt a saját vállára teszi, így beúszva a fiú kezei közé, majd egy gyors puszit nyom az angyal arcára. Aztán egy gyors mozdulattal elúszik tőle, és kimászik ott, ahol bejött.* - Kis ügyetlenem *mosolyog hátra rá, majd elölről kezdi az egész törölközés-hadműveletet.* - A szobádban nyugodtabban bámulhatnál, feltételezem ott nincs miben elcsúszni *mondja közben a fiúnak, meg sem fordulva. Aztán, amikor végzett, a nyakába dobja a törölközőt, felkapja a kulcsot, és ismét visszafordul a sráchoz.* - Tehát, megejtjük ma este azt a beavatást? *vonja fel szép szemöldökét.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Vendég Szer. Május 09, 2012 12:02 am

    *Hagyjuk a sírást.. Alexander tényleg sírna, ha tudná a családja most mit művel. Pedig ő még tegnap mit magyarázott Kamennek. Tényleg komolyodni szeretne, de ez most arra emlékezteti, hogy még is milyen volt. Úgy viselkedik, mint egy 15 éves tini gyerek. Nem hiába ő egy későn érő gyerek és még várni kell azért, hogy meg komolyodjon. Nem érik el a vízcseppek így csak angyalian pislog a másikra. Azután csak haloványan elmosolyodik és pimaszul elvigyorodik.* - A türelmes ember elérik a céljaikat, viszont akik eléggé, türelmetlenek azok olyan sokáig várhatnak, arra amit ők akarnak.*Mondja piszkálódva és kicsit élvezi is a helyzetet. Ő most nem fog egy könnyen megtörni bár ki tudja. Még kérdéses, hogy ő még is mit szeretne. Egyelőre bizonyítani az tény. Azután be durcázik mint egy kisfiú. Gyilkosan néz a másikra és tényleg nem szereti a Lexizést. Az már más tészta, hogy Christopher tesóját így hívják, hogy Lexi ő már megszokta. Csak Alex nem. Arra, hogy az ujjával végig simít az arcán és a puszira elvörösödik, és a vízbe lebukik.* ~Istenem miért kínzol engem?~*Teszi, fel magában a költői kérdést majd kicsit előre úszik a vízben és úgy fröcsköli le a másikat, hogy egy nagy csattanással érkezik a víz felszínére közvetlen előtte. El van a gyerek, ha játszik.* - Csak netán nem estél belém?*Kérdezz rá és ördögien elvigyorodik. Kicsit lép a srác ne csak a másik játszadozzon. Angyalian pislog, és nem sértődik meg, ha a másik nemet mondd. Ő neki úgy is meg van, a párja csak ugye most szüntetet, tartanak. A hozzád mennékre csak felvonja a szemöldökét és halványan elmosolyodik.* - Hát.. nem is tudom.*Feleli elgondolkozva majd utána a következő reakció történik: A lány, ahogy kilép, a vízből erősen megbámulja azt és kicsit csorog a nyála is. A fejét megrázva kicsit összeszedi magát, hiszen nem igazán szeretne semmit. Valahogy.. nehéz megtörni, de még mindig kérdéses hogyan hat a másik rája. Aztán ahogy elindulna az öltözők felé megcsúszik és beleesik a vízbe. Kapkodja a levegőt és hangos csattanással ugye megint fél víz kicsordul a padlóra. Alex kiabál erőteljesen ijedtében nem elfelejtett úszni csak aprót rájátszik. Kíváncsi a másik mozdulatára. Ugye vették is a lapot amikor bejön Sara .. Elvörösödik amikor ugye megpuszilják, de nem tehet róla. Kicsit zavarban van némileg. A becézgetésre meg csak hümmög, de nem igazán foglalkozik vele.* - Hát talán igazad van.*Mondja bólintva majd ugye elindul kifelé a vízből és megpróbál nem ismét elúszni. Azután felöltözik és vélhetően ha a másik is becsatlakozik akkor ugye elindulnak haza felé. Ha bár Alex még mindig zavarban van és tényleg nem tehet erről.. de ő nem akar senkit megbántani és felelőtlenül hülyeséget csinálni.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Selina Crow Szer. Május 09, 2012 12:18 am

    - Igen, mert a türelmetlen embernek minden hosszabbnak tűnik *von vállat vigyorogva. Hát, a csajnak arra sikerült rájönnie, hogy Alex élvezi a szóváltásukat... Aztán ugye a srác durrog egy sort, de azért úgy tűnik, sikerül kiengesztelni. Vagy legalábbis elterelni a figyelmét. Egyébként Sara szerint a Lex egy tök jó becézés, szóval kicsit sajnálja, hogy a srácnak nem tetszik. Kár... Na, mindegy, ez van. Végül is a másik jogában áll eldönteni, hogy mire hallgat, és mire sértődik meg. Tetszik neki az elvörösödés, mert ez azt jelenti, hogy megint sikerült zavarba hoznia, szóval pont úgy jött össze a dolog, ahogyan ő azt akarta. Aztán ugye lefröcskölik, jó alaposan, mire csak felnevet, és ismét megrázva a haját Alexre pislog.* - Ez most a bosszú a Lexért, igaz? *A következő kérdésre elmosolyodik.* - Nem estem én sehová, Alex *kacsint a fiúra. Hogy ezt hogyan kell érteni... Hát, azt a srácnak kell eldöntenie. Ő dolga. Számíthatott volna rá egyébként, hogy nem kap egyenes választ... Aztán ugye az angyal jó nagyot pottyan a vízbe, mire Sara a maga módján a segítségére siet. Egyébként meg hiszi a piszi, hogy Alex nem akar semmit. Hát, legalábbis Sara egész biztosan nem hinné el, ha a srác hangosan mondaná... Aztán ugyebár kijutnak a vízből mind a ketten, és irány az öltöző. A csaj nagy vidáman összepakolja a cuccait, és egy testhez álló, fekete nadrágban, egy pánt nélküli, barackszínű, csipkés felsőben és egy kigombolt, könyékig feltűrt ujjú ingben tér vissza, lábán egy elegáns, fekete magas sarkúban. Amikor elérnek Alex házáig, a kapuban a fiú keze után nyúl, és magához húzza a másikat. Közel hajol hozzá, és mielőtt még összeérne a szájuk, halkan megszólal.* - Nem vagy elég óvatos *súgja halkan, majd egy hirtelen mozdulattal ellöki a srácot, elég erővel ahhoz, hogy a fiú a földre pottyanjon. Ha ez összejön, akkor a csaj megáll fölötte, és barátságosan rámosolyog.* - Legközelebb vigyázz jobban. Lehet, hogy a következő vadidegen csaj nem csak tesztelni akarja, hogy mennyire mész az alsó fertályod után, hanem ki akar nyírni. Remélem szépeket álmodsz ma. Biztos összefutunk még. Pápá, Lex! *mondja, mindezt kedves mosollyal, az elköszönésnél pedig még egy kacsintással kísérve, majd kitárja fehér szárnyait, és egy könnyed mozdulattal ellöki magát a talajtól. Ideje felkeresnie az ágyát... Persze egész úton szélese vigyorog. Khm. Valaki mintha még mindig a színpadon érezné magát... Amúgy nem bántani akarta a srácot. Pusztán már megint túltengett benne a kíváncsiság...*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Május 19, 2012 8:22 pm

    *Egy barna hajú lány jön ki a lány öltözőből. A vállán a kis lila táskája, amiben ott van a törölközője. Egyébként a lányon egy lila színű bikini van és igen a fél-lidérc úgy döntött, hogy mielőtt haza indulna ő egyet ma úszni fog. Ahogy megnézi a medencét elmosolyodik, hogy milyen nagy és szép.* - Csak ne legyen hideg..*Jegyzi meg hangosan. A padra leteszi a táskát és elindul a medence felé és a létrához megy. Egy gyönyörű fejessel ér a vízbe ahol kicsit kirázza a hideg. Egyébként a kutya ugye a lakásban maradt, úgysem rág szét semmit természetesen. Kicsit kezd egyre jobban megismerkedni a várossal, de azért valamikor el tud ám tévedni. Mindenesetre Elizabeth, jelenleg elrugaszkodik a faltól és a vízen fekszik a hátán természetesen és éppen elmélkedik.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Május 19, 2012 8:34 pm

    *A férfi öltözőből két elvetemült lidérc ront ki. Mindketten fürdőgatyában feszítenek, s az ott lévő velük egyidős lányok csorgathatják a nyálukat utánuk. A két fiú viccelődve, egymást lökdösve halad a medence felé, ahol Lizzy már békésen úszkál.* - Na. Fred, légyszi. Ki akarom készíteni a plázacicákat. Alig várom, hogy felsikítsanak: „Jaj, elkenődött a sminkem!” *Könyörgött egy nyurga, fekete hajú srác a haverjának, aki hangosan nevetve oldalba bökte a haverját.* -Jó, de csak azért, mert olyan szépen adtad elő a hisztijüket. *Kacag a fiú, mire Lasse hangosan felröhög. Amint elérik a medencét a földre dobják a törölközőjüket, majd három méter távolságból neki futnak.* -BOMBA! *Kiáltja teli torokból a Fält gyerek, és Fredrikkel együtt, mint valami ágyúgolyó becsapódik a vízbe. A klóros víz kicsap, és sikerül lefröcskölni jó pár embert. A két cameosos felúszik a felszínre, és nevetve lepacsiznak. * - Hallod, Lasse ezt meg kéne ismételni egyszer. Mármint ezt a napot. – Hát, ja. Délelőtt kis vadászat, aztán dumálgatás az ismerősökkel, utána edzés aztán úszás. Király program. *Vigyorog szélesen a két Angyalvadász, s igazából egyáltalán nem tűnik fel nekik Lizzy. Egymást fröcskölve nevetve lebegnek a vízen, majd mikor Fred kitalálja, hogy versenyezzenek, akkor szédítő sebességgel indulnak meg a medence túlsó felébe. Ott aztán Lasse kiszúrja, hogy lehet szaunázni, s mivel Fredet nem tudja rábeszélni, ezért ő szépen eltűnik, az idősebbik Laine fiú pedig háton lebegve elmélkedik arról, hogy mégis mi a jó életet csináljon Lily-vel.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Május 19, 2012 8:48 pm

    *A lány teljes mértékben el van gondolkodva. Már azért is, hogy holnap kicsit rendbe kéne tennie a szobát és, hogy mit fog majd főzni ebédre. Igen ő tényleg szeret főzni és ez nem csak mánia. Lassan már hobbijának is lehet nevezni. Nem veszi észre a két fiút ha igen akkor valószínűleg elugranak, hogy ne legyen vizes. Így természetesen csak lebeg a víz felszínén. Amikor a hasára ér a víz és az arcába a víz alá bukik.* ~ No meg állj csak…~*Mérgelődik magában és megnézi ki volt az aki bele ugrott teljes erejével a vízbe.. Lasset látta volna akkor természetesen egyből lefröcsköli így kénytelen beérni Fredrikkel. Kicsit . Észreveszi ugye, hogy ki az –az ismerős így nagy levegőt vesz és a víz alatt oda úszik Fredhez. Kicsit megtréfálja a srácot legalább is rá ijeszt. Ahogy odaér hozzá mind a két lábát megfogja és ha összejön neki akkor lenyomja a lábait a vízbe.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Május 19, 2012 9:40 pm

    *Lasse nagy nehezen kikászálódik a vízből, Fred pedig nevetve bámul utána. * - Hé Lasse! Ne feledd, hogy ennél barnább nem is lehetsz! Egy finn vagy, kettő emellé még lidérc is, szóval tegyél le a bronzbarna bőrről! *Kiált a fiú után, aki nyelvet kiöltve hátrafordul, majd bezárkózik a szaunába. Fredrik ugye elfekszik a vízen, és kattog az agya.* ~ Mindjárt itt a születésnapja. Mit vegyek neki? Virágot, csokit és ékszert? Á, nem. Emlékezetessé akarom tenni a születésnapját. Mi lenne, ha… Mi lenne, ha elvinném vacsorázni? De ha előtte elmondanám neki? Igen, elhívom a lugasba, eljátszom neki azt a dalt, amit írtam, aztán elhívom vacsorázni, ahol odaadok neki valamit. Hm. Azt hiszem az ékszer és a virág kombó is szóba jöhet. Végül is, ha Lily is benne van, akkor ez egy nagyon szépen felépített terv lenne, és… *Gondolkozik magában, majd mikor hozzáérnek a lábához, nagy levegőt vesz, és belefordul a vízbe. Odalent megpillantja Lizzy-t, mire a szemét forgatja, árnyékká válik, és a kiscsajt a fejénél fogva lejjebb nyomja a vízben. Majd mikor érzi, hogy lassan fogyóban a levegője, akkor felúszik a felszínre, és láthatóvá válik.* - Mégis mi a fészkes fenéért akartál lesből támadni? *Kérdi vigyorogva, ha Lizzy is felbukkan. Csuromvizes haját hátratűri, és kíváncsian várja a kislány reakcióit. Aztán mindennek a tetejébe még a lány felé csap, és nem elég gyors a másik, akkor le is fröcskölik. Ismét elfekszik, és lebeg a víz felszínén, körbeússza Lizzy-t, és a lányt vizslatja.* - Mondd csak, ennyire bejövök neked, hogy folyton szekírozol? Sajnálom kislány, foglalt vagyok. Egyébként meg a pasik nem szeretik, ha piszkálják őket. Viszont azt szeretik, ha növelik az egoját, lásd Marceau. *Vigyorog szélesen a fiú, szándékosan cukkolja a lányt. Ha már a víz alatt a fenekét nézi, akkor miért ne?*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Május 19, 2012 9:57 pm

    *Fredriket ugye megtámadja a víz alatt és természetesen a lábát fogja meg. Ha a gondolat menetét figyelné és tudná, a lány szívesen segítene Frednek, viszont így ugye nem tudja. Megpillantja Fredet amint lebukik ugye a vízbe ő csak annyira lesz figyelmes, hogy a fejét lenyomják, miközben fel akar jönni a víz felszínére. A kérdést meghallja. Igazából ő nem akarta megtámadni a másikat. Csak bosszulni. Lassacskán visszatér a víz felszínére és kinyitja, a száját vesz egy nagy levegőt és a hajából csurgatja ki a vizet.* - Csak egy kis bosszú az előbbi vízbe ugrásért. Lehet, hogy az olyan féle kislányokra akartatok ráijeszteni, akik hisztiznek és sminkelnek.. Azért akad közöttük olyan is, aki nem így viselkedik.*Mondja Lizzy duzzogva majd ugye körbe ússzák a lányt. A kérdésre csak felvonja a szemöldökét, de nem tud mit mondani neki.* - Én, nem szekírozlak. Már ne haragudj. Tudod, lehet, hogy jó férfinak tünteted magad, de megsúgom neked koránt sem vagy az. Te is szereted, ha az egódat növelik. Egyrészt. Másrészt meg te is az vagy mint a többi fiú. Máskülönben meg ne hozd fel nekem azt az őrültet… légy szíves.*Mondja nyavajogva és ugye felcsattan a fiú kérdésén. Egyáltalán nem a fenekét stírölte csupán csak a lábára koncentrált. Hogy fel van vágva a nyelve, Egy picikét.*

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Május 19, 2012 10:22 pm

    *Igazság szerint a srácnak nem kell segíteni, ki tudja ő találni magától is csak szenved, mert fogalma sincs, hogyan mondja el Lily-nek. De mindegy, majd lesz belőle valami. Aztán ugye mikor támadást intéznek ellene, akkor lenyomja a kis csaj fejét, majd őmaga a felszínre úszik.* - Talán baj, hogy jól érzem magam? Egyébként már megbocsáss, de egy olyan lányt se látok, akin nem lenne smink. Ja bocs. Egyet látok, mert épp most mostuk le róla. *Vigyorog pimaszul a félvér lányra. Most ilyen gonosz kedvében van, hogy ja azt, aki beszól neki.* - Oké, mondok rá más szót: terrorizálsz. Ez jobb? Egyébként nem tüntetem fel magam annak. Hagyom, hogy az emberiség azt gondoljon rólam, amit akar. Ezeket pedig…* Magyaráz a lánynak, majd a kockás hasára mutat.* - Na, ezeket én kemény munkával szereztem ám. Én már kiskorom óta kiképzés alatt állok, szóval ezek nem olyan Justin Bieberös photoshoppolt hasizmok. *Nyomkodja a mellkasát miközben úszkált, majd a tarkójára kulcsolja a kezét, és a lábaival hajtja magát.* - Egyébként szeretem, ha megdicsérnek a munkámért, de az ajnározást gyűlölöm kislány. *Vonja fel a szemöldökét, és nyugodtan úszkál körbe-körbe.* - Milyen vagyok? Hazug? Elárulom neked, hogy a fajtársaimnak, a barátaimnak és a szeretteimnek soha nem hazudok, kivéve, ha meg akarom kímélni őket, de az is nagyon ritkán fordul elő. Kétszínű? Egyáltalán nem vagyok az. Mindig magamat adom, akár tetszik ez valakinek, akár nem. Kihasználnék másokat? Nem, kislány én az elmúlt hónapokban felrúgtam a régi szokásaimat, félretettem a fenntartásaimat, és új életet kezdtem. Régen Angyalvadász volt, most pedig angyaloknak segítek. Többször is megmentettem azt az idióta szőkét, megmentettem azt a lányt, akit szeretek és egy angyal testvérének elintéztem, hogy szabad legyen. Szerinted én ezeket miért csinálom?! Skizofrén vagyok, és néha angyalkákat támad kedvem menteni, közben meg rühellem őket? Úgy ítélsz el, hogy nem is ismersz. Nem hinném, hogy jobb ember lennél nálam. Egyébként pedig szívesen felhozom őt, mert úgyis olyan közkedvelt téma a városban mióta elmebeteg lett. *Vonja meg a vállát, odaúszik a medence falához, elrugaszkodik, és ott hagyja Lizzy-t. Átúszik a medence mászik végébe, kikászálódik, majd felveszi a törölközőjét, és megtörli vizes tincseit. A vállára dobja a törölközőt, majd a szauna ajtajában toporog miközben fél szemmel Lizzy-t figyeli, ha az nem követte.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Május 19, 2012 11:07 pm

    *Terrorizálni nem éppen terrorizálja. Ugye meglátta hát, na. Elizabeth ilyen el kell fogadni. Az pedig, hogy jól érzi, magát a másik csak elmosolyodik.*- Nem mondtam, hogy baj egyébként, szia. Elnézést talán nem így kellett volna kezdeni, csak hát, na. Tudod, nem szerettem volna gonoszkodni sem, de attól tartok rosszul jött ki a dolog. Többet nem fordul elő.*Mondja bocsánatkérően Elizabeth, majd, ugye ha a hajából a vizet kifacsarta, akkor újra fogja magát és a hátára fekszik. A kockás hasra pedig felvonja a szemöldökét. Nem igazán törődik ő az ilyesmivel.. és nem is szeretne. Különben meg nem mer a férfiakhoz közelebb menni és nem is tervezi. Ugye a háta miatt is.* - Elhiszem, hogy kemény munka mind. Hidd el értékelem is az ilyet.. Csak mindegy hagyjuk, nem tudod miért mondtam ezeket. Nem tudod mi történt. Valóban nem ismerlek, és nem szeretnék ítélkezni sem. Ne haragudj. Nem mondtam, hogy hazudsz és kétszínű vagy szóval sem mondtam ilyet. Várjunk csak. Mit mondtál? Egy angyalt szeretsz? Fredrik az, hogy angyalokat mentesz és, hogy ilyeneket hajtasz végre mind ez csodálatos. Azért megmutatja az, hogy te milyen ember vagy.*Csak vág vissza a másik azokra a mondatokra amikről Fred beszél. A másik kicsit elszomorodik belülről, mert inkább azért, hogy sajnos hiába nincs önbizalma, ha lenne és idősebb volna, akkor talán az egyik itteni fiúnál bepróbálkozik.* - Hidd el Fred.. ezen látszik, meg milyen helyre fogsz kerülni. Ne aggódj, nem kezdek el pappolni az isteni hívőségről.*Feleli Elizabeth aztán mogyoró barna szemeivel figyeli a fiút, ahogy átúszik a másik oldalra. A leányzó csak prüsszköl, hogy még is milyen viselkedés volt ez, ő csak viccelődni akart, de lehet nem így kellett volna. Elnézést is kért, de igazából tényleg el van ő. Ahogy sóhajtozik, ő fogja magát és a másik oldalon szeretne kimászni a vízből. Éppen lépne a a lépcsőfokra valaki visszarántja a vízbe és a száját fogják be a lánynak mielőtt sikítana.*- Ha jót szeretnél magadnak akkor csendbe maradsz fél-lidérckém.*Suttogja a fülébe árnyékosulva Abraxas majd elengedi a lányt aki megfordul és keresni kezdi az illetőt.* - Azt hiszem lenne egy kis elszámolni valónk. Tudod a múltkor elloptál valamit tőlem. Egy bizonyos karkötőt. Ha bár tudod.. lehet nem is karkötő volt. Hanem a méltóságom. Azt hiszem ideje visszaszerezni.*Közli a srácsuttogó hangon és a lányt a falhoz szorítja és „kicsit kikezd a lánnyal..” és meg akarja csókolni. Lizzy meg, ahogy tud, kapálózik a vízben, majd amikor elengedi a srác megjelenik előtte és édesen vigyorog a lányra.* - Ezt tudod sajnos még mindig nem tudod megcsinálni. Veled ellentétben én igen. Ez a különbség a lidérc és a fél-lidérc között. – Haggyjál békén. Már csak te hiányoztál… menj innen..*Mondja Elizabeth és nem hülye a másik, hogy itt letámadja szóval a lány fogja magát és gyorsan elindul az öltözők felé, majd ugye ha felöltözött haját megszárította elindul kifelé. A fiú meg a medencéből gúnyosan kiabál Lizzynek.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Nov. 03, 2012 7:57 pm

    – Mehetek? – Nem. – Viiiiiic! A büntetésedet akkor is végre kell hajtanod. – Végre Fogom, de nem most. Na mentem, egyedül akarok lenni.- De Vic az ol.. – Azt mondtam, hogy egydül! Na szia*Egy igen kellemes cseverészés hallatszott a lány szobában. Bírja ő a strapát az óra izgalmas volt az ő számára. Sohasem volt ennyire kíváncsi az árnytanra, de tetszett neki. Most hová is tart a lidércünk? Az uszodába.. Nem érdekli a sebe, hogy a lábán van. Most egyedül létet akar, és egyedül akar úszni. Elfertőzhet? El, de ő makacs, mint az öszvér. Igyekszik mostanában a maximumot teljesíteni és hát összejött. Aztán ott volt a tegnap este is amiről beszélt a két lány.. Csapatjátékos munka volt lányok a fiúk ellen. Victoria igen szép büntetést kapott szóval mindenképpen még holnap estig végre kell hajtania… Beérve az uszodába elindul az öltöző felé és felveszi a fekete bikinijét és összefonja a haját. A törölközőt a vállára teszi és úgy indul el a medencék irányába. Nem érdekli, hogy sántikál. Leül egy kicsit a padra és mielőtt belemegy a vízbe és hallja az Ákos zenét. Ért ám magyarul és haloványan nyugtázza és dúdolgatni kezdi a Tipikus sztereót.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Nov. 03, 2012 8:20 pm

    *Egész tűrhetően teljesített órán, bár még mindig nem nyerte a tetszését az Árnytan hiába tartja a házveze. Mivel úgy gondolta, hogy a felesleges energiáit le kell vezetnie valamivel, ezért eljött úszni. Most is éppen a klóros vízben úszkál, miközben azon mereng, hogy mi lehet az ő drága kishúgával, hiszen ma még nem is jelentkezett. Na meg az is furdalja az oldalát, hogy a családja tervez-e valamit a születésnapjára, ami négy nap múlva lesz. Igaz, nem vágyik felhajtásra, és szívesebben örülne neki, ha itt maradhatna, de úgy érzi, hogy előbb-utóbb jön majd a levél, amiben hazarendelik egész hétvégére, szóval nem lesz a suliban. Kezdi jól érezni magát a Fyron-ban, így nem szívesen szakad el új környezetétől, bár még mindig rohadtul honvágya van. Szóval egy darabig így úszkál, majd mikor meglátja Victoriát, halványan elmosolyodik, és odaúszik a medence medence széléhez, és úgy tornássza fel magát.* - Szevasz Victoria! *üdvözli vidáman a diáktársát miközben alaposan végigméri a lidércet.* ~ Milyen kár, hogy lidérc… *dünnyögi magában, majd mikor észreveszi a vágást a lány lábán, akkor felsóhajt, leül a csaj mellé, és kérdőn néz rá.* - Szeretnél elvérezni a medencében, hogy mindenki azt higgye, hogy megjött neked, vagy begyógyíthatom a sebet? *mosolyog ártatlanul a lányra, és ha az hagyja, akkor gyengéden végigcsúsztatja a kezét a másik combján miközben árad a felpattan, és visszaugrik a vízbe.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Nov. 03, 2012 8:36 pm

    - Egy kis zaj innen, egy dallam onnan, Középen meg dobban, Tipikus sztereó..Anyád csak kérdi, apád nem érti. A nő meg a férfi.. tipikus sztereó.. Az eszed tudja, de a szíved újra.. ugyanoda húzna, tipikus sztereó.*Énekel magyarul a lány, tehát nem sokan érthetik mit. Egy modern számot Ákostól, amit mostanában fedezett fel. Egyébként a hallottak napja alkalmából elment a templomba és holnap hazautazik Londonba a temetőbe meglátogatni a szüleit. Viszont jön majd haza. Hiányoznak neki és azért rosszul érezte magát elsején.. viszont erős lány és tudja jól, hogy tovább kell élni és nem áll meg az élet. Most kicsit kikapcsolódik, és igen el van ő. Aztán ahogy felállna, megszólítják. A tekintete elindul az ismerős hang felé, aki mászik ki a vízből. Halványan elmosolyodik.* - Kacc.. ez nem volt vicces.*Mondja Elliotnak. Azért sikerült az óra, de még is sebet kapott. Viszont Nao dicséretének örült.* - Voltam Dariusnál lekezelte, de ha ragaszkodsz hozzá.. bár szeretem érezni a sebeket amit szerzek. Tudod azokból tudom min kell javítani.. *Mondja a srácnak, és amikor a lábához hozzá érnek figyeli a srác arcát. Aztán látja, hogy a seb gyógyult és egy újabb mosolyt ereszt.* - Kössz. Azt hittem nem jössz ki az óra után. Amúgy mi a helyzet?*Érdeklődik felőle.* - Még mindig nem hallottál semmi hírt a haverodról vagy már összefutottál vele?*Érdeklődik Erik felől, mert emlékszik a múltkori esetre. Közben nézi ahogy a vízbe ugrik. Ő elindul és leül a medence szélére és lógatja a vízbe a lábát.*

    Ajánlott tartalom


                           Uszoda Empty Re: Uszoda

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 5:27 pm