Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+6
Esteron Baltazaar
Eliana De Lucia
Wojciecha Sokołowski
Yan Antonov
Fredrik Laine
Barbara Decker
10 posters

    Első emeleti folyosók

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Első emeleti folyosók - Page 4 Empty Re: Első emeleti folyosók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Dec. 21, 2013 6:05 pm

    * Tegnap óta kicsit fájlalja a végtagjait. A Beliarral végzett csatában, nem éppen kellemes sérüléseket szerzett. De nagy része már begyógyult így egy erős gyógyszer mellett elviselhető a fájdalom. Alig vannak most a hálókörletben szinte mindenki az esküvőn van. Szóval elindult a közös társalgóhoz. Hogy megtalálja Lizziet mert van egy olyan érzése, hogy most a lány is épp egyedül van. Szóval akkor már ne unatkozzanak inkább legyenek együtt. Ahogy halad a folyosón Chriss-t pillantja meg. Amint egy barátjával beszélget. Így hát odalép hozzá.* - Szia! Nem láttad Lizzie-t? * kérdi meg tőle, hátha Chriss tudja merre van és akkor nem kell fölöslegesen az egész Akadémiát végigjárnia csak, hogy megtalálja a lányt.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Első emeleti folyosók - Page 4 Empty Re: Első emeleti folyosók

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szomb. Dec. 21, 2013 6:13 pm

    *Rápillantva Brianre a srác közelebb lép hozzájuk.* – Épp téged keresett miatta. Na, de megyek is később beszélünk srácok.*Megvakarja a tarkóját és oda adja srácnak Arthurt.* - Ha ez mondd neked valamit nem.. Éppen őt kerestem meg veled együtt. Nem szeretnék rossz hír közlő lenni, de..*Sóhajt és igen. Éppen az esküvőn lenne nyugodtan erre gyereket keres. Na jó tény ami tény ez az egészben a zavaró és még pedig azért, mert ha a lány nincs sehol az baj van.* - Szobájában bent van? Vagy kint bár nem menne ki egyedül.. Nézd nem rám tartozik, de a tesóm nos.. lehet őrült és ez kizárt de..*Akadozva mondja és nyel egyet.* - Az a sejtésünk, hogy bajba került. Vannak sejtéseink kiállhat a dologban valami vérről kezdett el magyarázni, meg nem tudom és ha a lány benne van. Szerintem keressük meg előbb.*Mondja Esteronnak a tanácsot és ha végképp nincs meg a lány akkor szól Helarnak.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Első emeleti folyosók - Page 4 Empty Re: Első emeleti folyosók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Dec. 21, 2013 6:23 pm

    - Értem, köszi. * Briannek aztán Chrisshez fordulok. Aki elkezdi mondani a dolgokat ő meg elkezd gondolkodni.* - Nem nincs a szobájában. Onnan jövök. Hogy érted, hogy vér? * kérdi aztán megáll benne az ütő is. ugye nem. de az nem lehet. Aysennek élve kell. Beliar pedig vak még pár napig szóval nem valószínű, hogy a tegnapi után lenne kedve megint ide merészkedni az akadémia közelébe. Szóval csak Aysen lehet a dolog mögött. De ő meg nem ölné meg Lizziet.* - ASSzem jobb ha sietünk. Valószínűleg nem az épületben van hanem odakint. Csak legyen vele valaki. Patric vagy Kamen. * mondja aztán elindul rohanva a kijárat felé.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Első emeleti folyosók - Page 4 Empty Re: Első emeleti folyosók

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szomb. Dec. 21, 2013 6:41 pm

    *A srác sóhajt és rápillant Esteronra.* - Nem tudom.. figyelj te indulj el kifelé bár megkéne nézni Denkey szobáját.*Végül is kibök egy nevet aztán megrázza a fejét.* - Oké.. én szólok Helarnak meg a többieknek, de vigyázz magadra ennél jobban azért ne sérülj meg.*Vonja fel a szemöldökét hiszen tegnap délelőtt amikor látta nem volt semmi baja. Végül is picit aggódik háztársáért..* - Egyébként meg Bianca látott téged ilyen állapotban? Mit szólna ahhoz ha látná, hogy megsérült a barátja.*Teszi fel a kérdést majd Chris fogja magát és igyekszik vissza feltűnés mentesen az esküvőre. Persze az már más kérdés, hogy Nicolenak mit fog mondani, de azért erre is talált egy megoldást még pedig azt, hogy más dolga akadt.. ha azt mondja Jonathan miatt jött ki nem tudja mit szól inkább próbál normálisan és higgadtan viselkedni.*

    Ajánlott tartalom


    Első emeleti folyosók - Page 4 Empty Re: Első emeleti folyosók

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 3:45 am