Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Alexander S. Price
Sara Dalgaard
Mesélő
Amarilla Darwin
Kyle Williams
Horváth Réka
Kiera Bellamy
Aaron Crownwell
Christopher Acerlot
Jonathan Acerlot
Raisa A. Wyberg-Merchant
Adrian R. Walker
Eliana De Lucia
Colin McCartney
Julian Steiner
Abigail Aleksev
James Runnel
Atanas A. WIlliams
Lord Sayon Merlioth
Ragnar Solberg
Alise Rubenis
Delia
26 posters

    Az alagsor

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Pént. Aug. 09, 2013 9:59 pm

    *Nagy a nyüzsi a kapitányságon ez nem is kérdés. Viszont valaki már nincsen ott, hiszen mielőbb lelépett, hogy elkészüljön a találkájára. Online társkeresés nem nagy cucc, bár ha Ginger szeretne, akkor talál magának online nélkül is egy párt. A tükör előtt állva a lakásában elvégzi az utolsó lépéseket. Mai ruhája, egy fehér sort és egy fehér nyakba akasztós ruha, ami egy kicsit csillog. Haja göndör és enyhén ki van sminkelve, tehát nem is durván. Fehér szandál van, rajta aminek van egy kisebb sarka, de így is eléggé magas a démon. Még egy kicsit igazít a ruháján, a fülesén, ami a fülébe van helyezve, hiszen így engedte az alagsorba a kollégája. A táskája szintén fehér, amibe a lány fegyvere megtalálható. Mindig hord magával fegyvert így ezért nem is lesz feltűnő neki. Szeretne jó benyomást kelteni a srácban és szeretné őt elbűvölni, ha tudja.* - Showtime!*Vesz, egy mély levegőt majd elindul a megbeszélt helyre. Kíváncsi a srácra is élőben, de ezt a szerepet is tökéletesen tudja alakítani, de na. Szóval kinyílik az alagsor ajtaja és belép rajta egy újdonsült lány. A pulthoz lépve kérne valami italt. Bár ma mindenki mozog megállás nélkül. Aztán pislog kettőt majd felsóhajt.* - Ha nem a gépel játszanál talán még meg is tudnád figyelni ki érkezett meg. *Sóhajt a lány majd leül a székre.* - Kérhetek valami italt.*Kérdezi Aaront majd beveti a csábos mosolyoját.* - Egyébként meg Ginger vagyok, de erre már magadtól is rájöhettél.*Mondja a srácnak továbbra is majd felsóhajt. Táskáját lerakja az ölébe, de legalább ma este nem kell neki fizetnie. Bár van miből neki, de előny. * - Klassz hely..*Mondja továbbra is igyekszik szóra bírni a srácot. Nem tetszene Andrénak a helyzet, de így is nehéz volt meggyőzni, hogy ne jöjjön. Most jelen pillanatban a sráccal foglalkozik akit jobban megnéz…egyenlőre nem alkot nyílvános véleményt, de bejön neki kinézetre is.*
    Aaron Crownwell
    Aaron Crownwell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Aaron Crownwell Pént. Aug. 09, 2013 10:16 pm

    *Aaron épp néhány fontos levelet küldözget, amikor egy ismeretlen hang üti meg a fülét, így hát felpillant, és a lány láttán elvigyorodik.* ~ Jól néz ki, jól néz ki. Lássuk milyen élőben! * gondolja magában, még szerencse, hogy annyira megtanulta már kontrollálni magát, hogy nyilvánosan nem csorgatja a nyálát. Az még ifjú és tapasztalatlan éveiben volt… De most már… Most már kevésbé ifjú és sokkal tapasztaltabb, na meg idiótább.* - Nem játszok, hanem levelezek. Tudod, néhány távoli barátommal tartom fent így a kapcsolatot. Meg eléggé népszerű személyiség vagyok. Több, mint ötezer ismerősöm van a fészbúkon *villant egy csábos mosolyt, majd gyorsan bepillen mindenkinél, és lehajtja a laptopját.* - Persze, neked akármit *kacsint rá, majd int az egyik pincérnek.*- Szolgáld ki a vendéget légy szíves! Én állom az italát *csettint, és a pincér elvileg kiszolgálja a lányt.* - Nagyon csinos vagy, Ginger *mosolyog bájosan a lányra. Ez a szokásos „cukifiú bájmosolya”. De legalább a bókot komolyan gondolja.* - Aaron vagyok, de szerintem vagy olyan okos, hogy erre magadtól is rájöttél *kacsint rá, majd szerez magának is egy italt.* -Tudom. Egy helybélitől vettem meg a helyet. Azóta kicsit beindult az üzlet. Talán az új zenészek miatt van *vigyorog szélesen. Úgy tűnik, hogy kinézetileg bejön neki a csaj, csak aztán jellemileg is így legyen.* - Egyébként hamar ideértél. Elég veszélyes egy környék a sok részeg hülye miatt, de azért remélem nem volt gond *veszi elő a kedvesebb modorát, és a háttérben ácsorgó Tristan és Antoine elkerekedett szemekkel bámulják, hogy mit hoz ki a főnökükből egy jó csaj. Tris oda is súgja a haverjának, hogy ezt a csajt le kéne cserélniük Elenára, mert az ismeretlen meg tudná zabolázni Aaron hirtelen természetét.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Pént. Aug. 09, 2013 10:45 pm

    *Csak figyeli ahogy a laptopon csinál valamit, de meg is jegyzi, hogy kocka. A lány pedig szintén megpillantja a srácot és kölcsönös az érzés. André tuti nem fog ennek örülni, de nem most lesz itt először. Sóhajt és hallgatja a srácot. A lánynak voltak már ügyei és hát pasik terén nos fogalmazzunk úgy, hogy bárkit simán megkaphat… szóval nem kell aggódnia a felöl, hogy nem jönne be neki.* -Azaz kocka. Ne aggódj sejtem. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, de azokkal inkább e-mailezek.*Jegyzi meg ő és a facebook hát két külön világ. Ráadásul ritkán is használ ilyesmit máshol próbálkozik társkereséssel ugye bár idézőjelesen. Amúgy meg a facebook kockáztatna sok mindent és valószínűleg ha rájönne Aaron arra, hogy mivel foglalkozik a lány biztosan nem tetszene annyira neki. Viszont az érzéseiben most legalább nem fog csalódni. Amikor megjegyzik, hogy csinos elmosolyodik és igen a flörtölős vigyorát veszi elő.* - Tudod, hasonló véleménnyel vagyok rólad de itt a helyes rossz fiú szót használnám.*Igen és kijöttek a bókolások.* -Ne aggódj tudom ki vagy. Amúgy is eléggé ismerős a neved a városban szóval csak látni kellett. Mielőtt kérdezed igen hallottam már a neved, de így egyszerűbb volt a közeledbe férkőzni.*Magyarázza a srácnak és valóban és jó érzéssel tölti el.* - Ha keresnétek egy dobost vagy hiányotok van csak gondolj rám. Szeretek dobolni ráadásul tudok is. Kiskorom óta.*Mondja a fiúnak és valóban komolyan gondolja a dobolást. Vagy a pincérkedést.* ~Legalább közelebbről megismerhetem~*Gondolja és Aaron jobb ha túl tesz ezeken a gondolatokon, mert a csaj roppant eszes szóval ízlésére is megtalálta a megfelelőt.* - Mint említettem itt lakom a környéken. Itt születtem Qarinban és albérletben lakom. Szüleim kissé zűrösek így muszáj volt elköltöznöm aztán magamtól keresem a kenyerem.* Tényleg zűrös családja van, mert amikor kiderült, hogy nyomozó akkor majdnem, hogy kitagadták.* - Ha gond is lenne elég elbánnom velük. Tanultam harciképzést, ráadásul ne felejtsd el milyen képességem van édes.*Mondja a lány és kacérkodik a másikkal. Vissza kéne tartania magát, de Tristánékkal nem foglalkozik. Aztán amikor a másik is szerez magának italt csak annyit vesz észre, hogy meglöki valami lány a srácot. Vörös hajú pincér lány arra felvonja a szemöldökét.* - Valami baja van veled? Ki kéne rúgni az ilyeneket…*Beszél hangosan és sóhajt.*
    Aaron Crownwell
    Aaron Crownwell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Aaron Crownwell Pént. Aug. 09, 2013 11:02 pm

    *Igazából Aaron nem kocka, hiszen a facebookos megjegyzése is csak poénnak. Egyébként az meg kölcsönös, hogy bárkit megszerezhet magának, mert Aaron is elég nagy Casanovának számít. Pláne mióta vámpír, mert nem kell attól tartania, hogy bárkinek is gyereke lesz tőle.* - Nem, csak a közösségnek olyan fontos tagja vagyok, hogy nem bírnak meglenni nélkülem *kacsint nevetve. Igen, megint csak viccelődik, de úgy, hogy közben magát fényezi. Aztán Aaron is villant egy flörtölős mosolyt, amikor megjegyzik, hogy jól néz ki.* - Sokan mondták már nekem, de azért köszönöm. Ez az imidzsem *kuncog. Hát, most tényleg elég cukinak tűnik, de nem az! ne higgyetek neki! * - Hát persze, sokan motyogják az én nevemet. Főleg a nők! A többségük istenként tisztel! Egyébként, ha csak meg akarsz ismerni, akkor keress fel, nem kell társkeresőn felkutatni. A mobilszámom kint van a legtöbb hirdetőtáblán *kacag ismét. Olyan, mintha Aaron normálisnak tűnne. Pedig tudjuk, hogy nagyon nem az. De akkor meg hogy csinálja? * - Igazából, ha fel akarsz lépni, akkor szólj, és bármikor tiéd a színpad. Van néhány állandó fellépőnk, de többnyire random játékosok vannak *vonja meg a vállát. Neki tök mindegy, hogy ki játszik, csak jó legyen.* - Á, értem. Hát, az én családom is eléggé zűrös. Mióta megharaptak azóta nem hajlandóak látni. Szóval vettem magamnak egy házat. Kicsit üres, ha egyedülsz laksz benne, de egész jó hely. Ha netán kedved lenne megpattanni onnét, akkor felőlem elfoglalhatod az egyik szobát. Már ha bírod a sürgés-forgást, mert sok haverom megfordul ott *dumál vígan. Aztán áttérnek a kiképzésre meg ilyenek.* - Hát jó, de azért megkérem néhány haveromat, hogy figyeljenek, amíg el nem hagyod a környéket. Nagyon sok lányra támadtak már rá *magyaráz fontoskodva, aztán ugye Elena meglöki, mire felnyög, és bosszúsan néz utána.* - Á, semmiség! Az egyik exem, akié ráadásul előttem volt a hely. Még mindig halálosan szerelmes belém, és pipa lesz, ha meglátja, hogy nála szebb teremtésekkel foglalkozom. Javaslom, hogy hagyd figyelmen kívül *mosolyog negédesen, de közben csettint egyet, és Tristan el is tűnik a helyéről, hogy jól kiossza Elenát Aaron nevében.*- Amúgy meg nem rúghatom ki, mert akkor nem tudna miből megélni. A boltot is át kellett adnia, így lényegében én tartom el *sóhajt színpadiasan, és úgy kamuzik, mint a vízfolyás.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Pént. Aug. 09, 2013 11:28 pm

    *Talán most az egyszer érezheti azt, hogy önmaga lehet? Lényegében egy dolog, hogy vigyáznia kéne a sráccal, mert tudja jól, hogy mire képes. Igen valamennyire fel tudja mérni a terepet ráadásul kicsit kutakodott az expoliandumban történtekről.* - Ez ismerős helyzet. Néha még könyörögnének is, hogy tartsál velük, még hogyha valami fontos dolgod van…*Mondja kicsit hangsúlyozva és valóban azért mondja, hogy hallja egy fontos személy, aki most nem Aaron.*- Valahogy nem lepődök meg rajta.. egy ilyen fiúnak, aki bármit könnyedén megszerezhet.*Amúgy ez így is van.* - Nézd már nem csak helyes, de egoista is. Mi van akkor, ha nem mondják a nevedet?*Teszi fel a kérdést, majd ugye mesél, hogy hol lakik és elmosolyodik.* - Normális emberek a telefonszámukat nem hirdetik. Nem vagy te egy nő a sarkon…*Mondja poénból és reméli, hogy nem veszi magára a srác. Bár Gingernek van egy furcsa humorérzéke, de nem tehet róla. Aztán folytatják a beszélgetést az ismerkedés terén és szimpatikus neki.* - Majd ne aggódj szólni, fogok.*Tényleg fog szólni és szaván fogja a srácnak. A harapásra csak forgatja a szemét. Sohasem tudja, azt, hogy milyen vámpírnak lenni, de ő aztán nem próbálná ki. Elég neki a démonsága és ezt szereti. Egyébként meg a költözésre a szoba felajánlásra elmosolyodik.* - Figyelj, ha naiv lennék, rávágnám egyből köszönöm örömmel elfogadom. Elfogadnám én, de ki tudja kijönnénk e egymással egy hét után is vagy akár hónapok után. Optimista ember vagyok, és engem nem szoktak zavarni a nyüzsik. Viszont ha nem gond, én várnék még vele, de ha mindenképpen úgy lenne, akkor úgy is szólok. Egyelőre ez még az első randi és remélem lesz több is.*Mondja a srácnak őszintén, de részben színészkedik is. Nem tudja azt, hogy mi lesz ebből az egészből, de ha túl hamar rávágja, hogy igen akkor lehet hamarabb bukna le. Viszont tényleg bejön elsőre a srác neki szóval ad időt a dolognak. Aztán Elena neki megy Aaronnak és hallgatja a srácot aki beszél róla. Csak a szemét forgatja.* - Nem kell leírni. figyelj egyszerűen ne foglalkozz vele. Végül is nem vagy te a bébicsősze különben is ha te megvetted tőle a helyet akkor nem mindegy, hogy kirúgod e vagy sem? Te vagy a főnök állj a talpadra és különben is neki is meg kell tanulnia mi a tisztességes módszer. Nem kéne szemtelennek lennie…*Magyarázza a srácnak majd tovább filozofál és igen Ginger gyakran szokott pláne amikor a kollégáival vannak. Hát igen. Imádja ezt az egészet, de mást még inkább.* - Nem kell, de azért köszi. Jó tudni, hogy ilyen figyelmes vagy ezt értékelem.*Magyarázza a haza menéskor, de tényleg meg tudja magát védeni és a fegyvere is ott van.* - Táncoljunk..*Mondja a srácnak majd fel áll és oda sétál a sráchoz és kíváncsi arra, hogy hogyan is mozog.* - Néha a tulajoknak is kell a lazítás..*mayarázza a lány, de amúgy most már igyekszik az időre is oda figyelni.*
    Aaron Crownwell
    Aaron Crownwell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Aaron Crownwell Pént. Aug. 09, 2013 11:46 pm

    * Aaron mindenkiből képes kihozni az állat énjét, vagy a kevésbé állat, de jóval őszintébb énjét. Személyes varázsa. Aztán ugye tovább taglalják Aaron báját.* - pontosan. Néha fájó szívvel kell nemet mondanom nekik *bólogat elérzékenyülten. Amúgy komolyan megesett már az eset, hogy egy csaj el akarta rángatni a srácot egy kis kalandra, de Aaronnak pont dolga volt, szóval sajnos ki kell hagynia az alkalmat.* - Tudod, a személyes bájom. Egyszerűen imádnak a nők. Talán azért, mert sokat adok nekik, és minőségit *villant még egy csábos mosolyt, és a hegyes szemfogai is kikukucskálnak.* - Hát, a jóképűség velejárója az egoizmus *vigyorog tovább.* - Akkor az egoista istennek neveznek *nevet fel ismét, majd ugye jön a mobilos téma, amire ismételten csak vigyorogva megvonja a vállát.* - Nem, én egy pasi vagyok egy kocsmában, aki kapható néha egy-egy alkalomra, ha épp unatkozik *vigyorog tovább. Szinte le se lehetne törölni a vigyort a képéről.* ~Helyes kiscsaj. Szimpi.*Aztán a lány ecsetelni kezdi a költözéses témát, amin Aaron csak jókat kuncog.* - Hát jó, pedig reméltem, hogy már ma este vendégül láthatlak ott *Khm. Enyhén célozgat, de itt akár be is foghatná a nagy száját.*- Biztos vagyok benne, hogy még többször összefutunk, ahogy abban is, hogy egyszer majd kipróbálod milyen is velem élni *kacsint ismét kacéran a lányra. Majd ugye Elena belerohan, így hát ráterelődik a szó.* - Az lehet, hogy én vagyok a főnöke, de egyedül van, és beteg! Na, meg valakinek figyelnie kell arra, hogy beveszi-e a gyógyszereit, de sajnos intézetbe nem küldhetjük, mert onnan megszökne a kis ravasz! Így hát én, és a többi itt dolgozó vigyázunk erre a szegény párára, hogy ne tegyen kárt se magában, se másban. ~Főleg bennem*ad elő ismét egy kamusztorit, ami igencsak hihetően hangzik, ha valaki nem ismeri Elenát. Ráadásul a lány nincs is itt, hogy megvédje magát.* - én mindig figyelek a leendő partnereimre *kacérkodik tovább. Úristen, Aaron! Hogy a francba csinálod ezt?! Aztán végül hagyja magát, hogy Ginger elrángassa táncolni.* - A tulaj állandóan lazul *vigyorog, aztán pont egy lasabb szám következik, így átkarolja a lány derekát, és úgy lépdelnek.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Szomb. Aug. 10, 2013 12:04 am

    *Ő is így van a férfiakkal, de hát az élet múlandó. Szóval valóban így gondolkozik és nem tudja még azt sem, hogy mit fog majd csinálni. Pláne azért nem, mert ha össze jön ugye le pattint mindenkit maga körül.* - Én a pasikkal vagyok így. Tudod vannak személyes titkaim, de azokat nem osztom meg akár kivel.*Mondja a srácnak és belesuttog a fülébe amolyan flörtölős dolog. Igen ezt gyakran csinálja na..* - Azaz kínálgatod magad. Ne aggódj csak viccelek. Hozzá kell szoknod, hogy furák a vicceim.*Mondja a srácnak és ez igaz is.*~Csodálkozom, hogy mások is ilyenek velem..~*Gondolja és igen a titkait tényleg nem szokta mindenkinek elmondani. Belevaló rendőrlány akinek eléggé nagy a múltja, de azt nem veri nagy dobra. A vigyort figyeli, de csak kuncog rajta.*~cuki pofa…~*Sóhajt.* - Tudod..nem szoktam elsőre igent mondani semmire.*Mondja a srácnak és valóban nem.*-Másodszorra sem..*Szólalnak meg a fülesben amire Ginger fogja és Aaront a táncparketre viszi és kíváncsi a tánctudására. Aztán a lassú számnál átkarolja a fiút és a lány nem bírja ki majd megcsókolja a srácot.* - Másodszorra megkérdezed talán igent mondok.*Suttogja a fülébe majd a srác vállára hajtja a fejét ha az hagyja. Valahogy kényelmes neki.* - Komolyan hogy csinálod te azt, hogy mindenki, rád mozdul? Az egy dolog, hogy mi lányoknak könnyen megy a sorsunk, de akkor is.. Ha bár, bevallom eléggé szimpatikus vagy számomra.*Mondja és reméli, hogy az érzés kölcsönös.*
    Aaron Crownwell
    Aaron Crownwell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Aaron Crownwell Szomb. Aug. 10, 2013 12:24 am

    *Aaron laptopja halkan pittyeg, de a srác mogorva képpel végleg bezárja, majd odanyújtja az egyik mögötte álló vérfarkasnak, így most már tényleg minden figyelmét Gingerre fordítja. * - Ó, te szegény! És azért szorulsz online társkeresőre, mert tapadnak rád a pasik, mint legyek a légypapírra? *vigyorog pimaszul. Majd a személyes titokra huncutul felragyognak a szemei, és előrébb hajol.* - Én nem is vagyok akárki *duruzsolja ártatlan kiskutya szemekkel. Az biztos, hogy Aaron fényt akar majd deríteni azokra a kis titkokra.* - Á-á-á! *lengeti meg a mutatóujját.* - Nem kínálgatom magam, hanem a fiatal, vagy kevésbé fiatal, de tapasztalatlan lányokat, nőket tanítom. Általam tapasztalatot és felejthetetlen élményeket szereznek *vigyorog miközben kijavítja Gingert. Amúgy komolyan ezért csinálja mindezt. Ha tudnák hányan keresik fel Aaron-t ez ügyben!* - nem zavarnak a vicceid. Élvezem őket *mosolyog bájosan, már ha Aaron tud bájos lenni.* - Tudod, azokat a nőket jobban szeretem, akiket meg kell törnöm. *Azt a mosolyt egyszerűen nem lehet levarázsolni az arcáról. Aztán hall valami furcsa zaj,t de végül megrázza a fejét, és figyelmen kívül hagyja a dolgot. Aztán a parkett ördöge (Aaron) megjelenik a színen, és táncolni kezdenek a lánnyal. Aaron igencsak meglepődik, amikor hirtelen lesmárolják, de hát nem bánja a dolgot, könnyedén viszonozza a csókot, s közben a keze egyre lejjebb vándorol a lányon. Kicsit elhúzódik a lánytól, és huncut, féloldalas mosollyal az arcán rávigyorog.* - Mit szólnál hozzá, ha egy nyugisabb helyen folytatnánk a beszélgetést? Mondjuk, nálam egy üveg bor és egy kiadós vacsora mellett *duruzsolja, és két ujja közé csippenti Ginger egyik hajtincsét. Vigyázat, Aaron beindult… Sóhaj.* - Részben személyes kisugárzás és sárm, tökéletes külső, jó illatú dezodor, elbűvölő mosoly, márkás cuccok, sok pénz, némi pia végül pedig hatalmas és minőségi tapasztalat *vigyorog a csajra. Lényegében tényleg ebből áll az, hogy Aaronra tapadnak a nők.* - Te is nekem. Szóval, meghívhatlak egy vacsorára?
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kiera Bellamy Kedd Aug. 13, 2013 6:38 pm

    *Az Alagsor legnagyobb színpadán még kedd este sem maradhat el a műsor - amit jelenleg egy hosszú hajú, élénk virágmintás ruhába és magassarkúba öltözött lány szolgáltat egy akusztikus gitár és megnyerő énekhangja kíséretében. Bár az összeverődött hallgatóságra nemigen használható a "tömeg" kifejezés, ez cseppet sem aggasztja el a fellépőt - azaz Kierát. Hiszen pontosan tudja, hogy a nagy közönségre hétvégén kell számítani és nem ilyenkor. Viszont elégedettséggel tölti el, hogy az ücsörgők közt sok olyan arcot is lát, aki már nem először fordul meg a fellépésén. Ez azt jelenti, hogy sikerült némi törzsközönséget összehoznia. Elég szép teljesítmény így alig pár hét után, hiszen nem olyan régóta dolgozik itt, legalábbis teljes állásban. Egyszer-kétszer már ez előtt is vállalt fellépéseket, nem csak itt, hanem Qarin többi szórakozóhelyén is, azonban pár héttel ezelőtt Andrénak köszönhetően felvették teljes állásban. Nem bánták meg, ugyanis jelentősen megnövelte a fogyasztók számát. Ahogy befejezi a számot, ami egy lassú, szerelmes dal volt, mosolyogva megköszöni a tapsot, majd egy újba kezd bele, ezúttal kicsit pörgősebb dallamokat használva fel. Ez a dal arról szól, hogy az ember, bár nem választhatja meg a sorsát, meg kell tanulnia mindenből a legtöbbet és a legjobbat kihozni. Szereti ezt a számot, hiszen, ha belegondolunk, rá is illik. Az élete úgy alakult, ahogy, de ha az egyetlen dolog amit tenne, a siránkozás, akkor sehova sem jutna előre. Ezért tehát kiélvezi azt, amije még maradt, s így teszi széppé a napjait. Meg... Ki tudja. Talán egyszer még... A szárnyai is ismét fehér lehet. A szám végeztével ismét mosolyogva köszöni meg a tapsot és a bekiabálásokat, majd bejelenti, hogy egy rövid szünet következik, s gitárját a szék mellé támasztva lelép a színpadról. Először nyújtózkodik egyet, majd a pulthoz sétál, s megköszönve a csapos dicséretét, rendel magának egy barna sört. Ebben a nagy melegben muszáj, hiába dolgozik. Amúgy a főnökét nem fogja zavarni, ameddig nem részegedik le. Azt pedig nem szokása munkaidőben.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Kedd Aug. 13, 2013 6:56 pm

    *Cseppet ideges az angyal. Éppen ezért lépett meg még kora délután a rendőrségről és ült be Colinnal az alagsorba. Ahogy az várható volt a kolléga nője sehol. Kicsit aggódik , hogy valami baja lehet.. de úgy is tisztában van azzal, hogy okos nő személy. Sokan vannak meglepően itt ilyenkor, de ezt nem zavarja. A lidérc-vámpír sehol sincsen gyanúsan el vannak tűnve ezek az emberek.* -Körbe nézek mindjárt jövök addig maradj itt.*Mondja a srácnak aztán a pulthoz lépve kérdezősködik kit mikor láttak utoljára. Szóval igen. Közben kikér magának egy italt és a színpadon lévő hölgynek is. Amint befejezi a dalt oda viszi Kierának és elmosolyodik.* - Egy italt a művésznőnek.*Mondja a férfi és oda sétál hozzá.* - Mit szólnál egy pihenőhöz?*Köszönti a lányt és addig sem foglalkozik azzal, hogy hol lehet a kollégája. Aztán ha Kiera befejezte akkor lemennek egy asztalhoz. Végül is hangulatos hely és pontosan tudta, hogy tetszene neki ez a hely és olyan munka van itt ami Kierának is megfelelő.* - Látom beilleszkedtél hogy érzed magad?*Érdeklődik felőle és örül annak ugye, hogy látja pedig együtt laknak még is valahol egy olyan érzése van, hogy hiányzik neki.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kiera Bellamy Kedd Aug. 13, 2013 7:12 pm

    *Ahogy a pulthoz lépne italt rendelni, észreveszi a felé közeledő Andrét, mire széles mosoly ül ki az arcára.* - Mondd csak, neked nem dolgoznod kéne? *Kérdi viccelődve, miközben elveszi az italt és végigméri a férfit.* - Azt hittem, ma sokáig dolgozol. *Mondja immár csak mosolyogva. Igen, valóban rég beszélgettek egy jót, talán épp itt az ideje. Elvégre, most úgyis szünet van, és esetleg majd utána is folytathatják.* - Hát jó, belefér. *Egyezik tehát bele, s hagyja, hogy André egy félreeső asztalhoz vezesse. Ekkor helyet foglal a férfivel szemben, s miután elhelyezkedett, mosolyogva vállat von a kérdésre. Hosszú haja amúgy egy laza lófarokban omlik jobb vállára, s a virágmintás ruha, amit visel, tökéletesen követi szemrevaló alakját, azonban szabadon hagyja formás lábait, amiket méginkább kiemel a vörös magassarkú cipő is.* - Igen, jól megy a munka, köszönöm. Tetszik ez a hely... És egyre több a néző is. *Mutat körbe a helyiségen mosolyogva.* - Na meg, egészen jól fizet. *Teszi hozzá, aztán belekortyol az italába.* - És mesélj, veled mi újság? *Talán jobb lenne, ha kicsit többet beszélgetnének, de valahogy ha Kiera otthon van, André dolgozik, s ugyanez előfordul fordítva is. Vagy pedig mind a ketten hulla fáradtak, és csak bedőlnek az ágyba... Jót tenne valami közös program. De hát, most meg épp Kierának kéne dolgoznia. Talán kicsit hosszabb lesz ez a szünet, mint azt tervezte. Vagy lelépjen? Hirtelen égető vágyat érez rá, hogy beszélgethessen Andréval, lehetőleg hosszan. Ez vajon jó jel? Mindegy is, túl fáradt ahhoz, hogy ilyesmikkel törődjön, egyelőre csak várja a választ.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Kedd Aug. 13, 2013 7:40 pm

    *Jó a fizető munka, ha bár kicsit bizarr azért, mert tudja azt, hogy ki üzemelteti, de nem zavarja, hiszen ha elkapja, akkor biztos lehet benne abban, hogy új tulaja lenne az alagsornak. Hiszen a férfi mostanában ezen dolgozik, de most Ginger ugye el van tűnve és nem lehet elérni telefonon sem.. és a lakásán sincsen, szóval ki tudja, hol van a lány. Aggódik, de ha elő kerül majd le fogja hordani, mert van egy sejtése miért tűnt el.* - Nem egyedül vagyok itt.*Mondja a lánynak és elmosolyodik majd egy asztalhoz invitálja.* - Igazából úgy volt, de aztán meguntam a várakozást és korán eljöttem. Meg megnéztem hátha itt van a partnerem, mert tegnap óta nem veszi fel a telefont és lakásán sincsen.*Sóhajt és mondja Kierának. Tegnap este is sokáig fent volt és a nappaliban volt a telefon mellett. Szóval lent aludt ma a kanapén André szóval láthatta a lány amikor felébredt. Aztán érdeklődik a meló felől és haloványan elmosolyodik. Végül is egy lánnyal beszélt ezzel kapcsolatban, de hát jobb az, hogy vele beszélt. Aliseel reméli, hogy kijön.* - Örülök neki végül is itt sok az ide járó csak az üzlet vezető egy tapló éretlen kölyök. Bár azt most nem látom. Mielőtt kérdezed mi történt semmi nem történt csak nem csípem az alagsor új tulaját.*Fortyog és a férfire gondol.* - De legalább be illeszkdtél viszont azért légy óvatos járnak ide alakok és azért igyekszem rád figyelni.*Mondja a lánynak aggódva és a szemébe néz. Aggodalom tölti el és igen félti a lányt valóban és nem csak egy jel tényleg valamit érez. Azután kérdeznek felőle és iszik az italából közben megjelenik McCartney egy nagyon tüske hajú jó vágású fiú aki váltott néhány szót Andréval aki picit megkönnyebbült, majd a srác elindult a lányhoz.* Most már mondhatjuk, hogy jól. Nem szeretem ha megijesztenek.*Mondja a lánynak és komolyan gondolja ezeket hiszen nem csak a partnerét félti, de valahogy Kierát nagyon.* - Nem ártana hétvégén elindulni valahova. Egy kis túrázás mindenkinek jót tenne. szerintem megint kiveszek szabadságot.*Valóban keveset találkoznak hiszen hol ő dolgozik hol a lány vagy mind a ketten ki vannak dőlve ami nem éppen a legjobb dolog. De hát lassan ha így folytatják nem is lesz életük normális pedig kéne valamit kezdeni vele.* - Mit gondolsz valamikor nem tudunk elszabadulni színházba? vagy esetleg haza utazhatnánk. Legalább is én Franciaországba a szeretteimhez és szeretném ha csatlakoznál.*Mondja a lánynak és elmosolyodik majd lehúzza az italt.* - Te figyelj amúgy milyen a társaság? azokon kívül akiket láttam, mert azok véletlen szerűen nincsenek itt, de jobb is..*Sóhajt és valóban jobb, hogy nincsenek itt hiszen a férfi nem csípi Sébastien haverjait.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kiera Bellamy Kedd Aug. 13, 2013 8:27 pm

    - Nocsak, most legyek féltékeny? *Neveti el magát a kijelentésen, majd ugyebár megkapja a magyarázatot is arra, hogy André mit keres munkaidőben egy bárban.* - Ez nem hangzik jól... Bár lehet, hogy valaki másnál tölti az éjszakát. *Kuncog egy sort a feltételezésén, majd kissé elkomolyodik.* - Lehet, hogy keresnetek kéne. Hátha valami baja esett, elvégre nyomozó, ez előfordulhat, nem? *Érdeklődik, hiszen hiába bukott, azért neki is vannak érzései, sőt, kifejezetten gyakran aggódik másikért. Látta a férfit, hogy a kanapén ébredt fel, de nem tulajdonított neki különösebb jelentőséget. Így hát, csinált mindkettejüknek reggelit, Andréét a konyhában hagyta, az övét pedig elfogyasztotta és elindult bevásárolni, ugyanis ez volt a délelőtti programja. Vett pár új ruhát, kottákat, meg gitárhúrokat is. Délután meg André dolgozott, így ismét nem futottak össze. Mintha nem is egy házban élnének! Amikor André szidni kezdi az Alagsor tulaját, Kiera csak vállat von, neki egyelőre semmi problémája vele, bár az is igaz, hogy nagyon ritkán találkoznak, eddig látta vagy háromszor. Még a fizetést sem közvetlenül tőle kapja. Az aggódó tekintetre ismét elmosolyodik, majd igyekszik megnyugtatni a férfit.* - Ugyan már André, tudok én vigyázni magamra, ne aggódj. *Csóválja a fejét még mindig mosolyogva. Valahol jól esik neki, hogy törődnek vele, de reméli, azért nem akarja túlzásba venni. Nem szeretne felügyelet alatt állni. Aztán ugyebár egy másik férfi lép oda, akinek Kiera mosolyogva köszön, majd udvariasan megvárja, amíg a két férfi megbeszél valamit. Mikor André visszatér, kérdőn pillant rá.* - Mi történt? Megtalálták a kollégádat? *Ad hangot is kérdéseinek, mert ugyebár tekintetből nehéz lenne őket kiolvasni. A túrázós dologra ismét elmosolyodik.* - Igen, jó ötlet. Merre menjünk? *Kérdi egyre szélesebb mosollyal. Szeret túrázni, és a gondolat, hogy Andréval lehessen... Nem rossz. Aztán a következő szavakra is bólogat.* - Hát, tőlem rendben van. De biztosan nem zavarnék? Elvégre, mégiscsak a családod... *Magyaráz kissé zavartan, mert hát mégiscsak furcsa, hogy a férfi el szeretné vinni a rokonaihoz. Hiszen még alig ismerik egymást. De hát, ha úgy vesszük... Kiera szívesen elmegy, nincs ezzel nagy baj. Könnyen ismerkedik új emberekkel, részéről nem lesz gond. A kérdésre Kiera megint csak vállvonással tud reagálni.* - Hát, vannak egészen aranyos emberek, de nincs senki, akivel úgy különösen jól kijönnék. Mindenkivel elvagyok. *Magyarázza, majd belekortyol az italba. Ő nem akarja gyorsan elfogyasztani, mert ugyebár dolgozik. Legalábbis elvileg...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Vendég Kedd Aug. 13, 2013 8:44 pm

    *A férfi valóban megnyugodott a felől, hogy előkerült Ginger, ha bár kórházban van majd meglátogatja. Aztán a lány kérdésére haloványan elmosolyodik majd azt, hogy másnál tölti arra csak fintorog. Persze nem azért, mert féltékeny hanem csupán aggódó típus.. Mindenkiért így aggódna egyetlen egy személyért nem teszi meg: Sébastien Merchant. Ha már mindent sikerül elfecsegnie tudja jól, hogy elfogja kapni a fiút. Az unokaöccsével így is beszélni szeretne majd a múltkori miatt. Különben is az a srác nem százas ráadásul rosszabb mint az öreg nénik a tenisz klubban. Igen valóban Sébastien ilyen, de többet is kéne tölteni vele. Szóval elég sok minden történik a férfi körül.. A lányra csak elmosolyodik miközben szidja az alagsor tulaját és ha köze van ahhoz a dologhoz amit Colin a fülébe súgott akkor meg fogja kapni a magáét.* - Tényleg komolyan mondtam. Kolléganőm kórházban van. Valaki elég alaposan elbánt vele, nem rég tért magához. Colin akit az előbb láttál éppen ő ment be hozzá én majd csak holnap fogok.*Mondja a srác és igen ő tényleg holnap fog most Kierával szeretne romantikázni. A franciák romantikus alkatok így tehát meglehetősen kedves gesztussal állt elő. Szóval hétvégén utaznak Franciaországba.* - Akkor ezt megbeszéltük. Különben is beszélnem kell majd az unokaöcsémmel, mert meglehetősen sokat jár el a szája. Ne izgulj nem az akit szoktál látni ez egy másik, de ő szőke… szőke is maradt és hülye is. *Mondja csipkelődve és ki tudja mit mondana rá ha ezt hallaná, de talán még mindig ő a normálisabb ha már Giselle is megkergült.* - Nem zavarsz ne aggódj.*Mondja a lánynak és örülne ha vele tartana.* - ezért is vagyok itt. Szóval van kit jobban kedvelj. Okos vagyok és értelmes és bár még mindig óckodom az ír zenétől, de kezdek hozzá szokni.*Mondja a lánynak és igen beleköt. Régen tette már meg, de hát na ez most jól esik neki.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Kiera Bellamy Kedd Aug. 13, 2013 10:11 pm

    *Amikor André elmagyarázza, hogy mi történt a kolléganőjével, Kiera összevonja a szemöldökét.* - Te jó ég... És már jobban van? *Kérdi, bár semmi köze az illetőhöz. Na igen, megtehetné, hogy csak vállat von és kész, de egyrészt André előtt nem tűnne fel túl jó színben, másrészt meg tényleg érdekli, hiszen André munkatársa, s ezért valamennyire biztosan fontos a férfinek. Ebből következik, hogy ha történne vele valami, esetleg komolyabb baja esne, André nem örülne neki, s így Kiera sem. Jöhet a kérdés, hogy ha egyikük sem ismerné akkor vajon hogyan reagálna rá, de... Ilyesmiken fölösleges gondolkozni. Aztán a francia útra terelődik a szó, és André az unokaöccséről kezd beszélni, mire Kiera ismét elmosolyodik.* - Ugyan már. Annyira csak nem lehet rossz... *Kuncog a férfi szavainak hallatán. A másik ezt követően ismét piszkálódásba kezd, mire Kiera megforgatja a szemét. Hozzászokhatna már, hogy állandóan ez megy. Csoda, hogy csak most kezdett bele, elvégre itt ülnek már vagy fél órája! Fél órája? Akkor már egy jó ideje dolgoznia kéne... A fenébe. Nem kéne már most elintézni, hogy kirúgják.* - Igen, pontosan, meg szerény is. És örülök, hogy kezded elviselni. Igazán megnyugtató. *Vág le egy elég gúnyos mosolyt, de tudja, hogy André nem az a sértődős fajta. Ráadásul ő kezdte. Így hát csak mosolyogva hátradől a székében és megissza az ital maradékát. Aztán pedig a falon függő órára pillant, s ijedt arckifejezéssel felpattan.* - Nekem azt hiszem, énekelnem kéne... Egy negyed órája. Még van egy órám, ha gondolod... Utána elmehetnénk valahová. *Mosolyog a férfire, miközben betolja maga után a széket.* - Most viszont megyek, mert nem szeretném, ha kirúgnának... Megvársz? Majd küldök neked egy dalt. *Kacsint rá, majd pedig, ha a férfi beleegyezik, hogy megvárja vagy utána találkoznak, köszönés nélkül, ha pedig nem, akkor csak az után visszasiet a színpadra.* - Elnézést, hogyha megvárattalak titeket... Kárpótlásul jöjjön egy dal, amit tudom, hogy imádni fogtok. *Mosolyodik el a lehető legmegnyerőbben, majd egy viszonylag pörgős, vidám számba kezd... Valahogy sokkal jobb lett a kedve, pláne akkor, ha André megígérte, hogy munka után elviszi valahová. Néhányszor elgondolkozott rajta, hogy ez mennyire jelenthet problémát, de mindig oda jutott, hogy felesleges ilyesmiken gondolkoznia. A dolgok majd alakulnak úgy, ahogy, ő pedig sodródik az árral, ameddig ez nem okoz senkinek sem komolyabb gondot. Ha igen... Akkor majd ráér cselekedni.
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Szomb. Aug. 17, 2013 9:47 pm

    -Hol van a Kábszeres papír? Gyerekek most komolyan 5 perc múlva el kell indulnom, de nem tudom megtenni, mert valaki megint széjjelrakta a papírjaimat!*Kelek ki magamból és igen csak azért vagyok feszült, mert kaptam egy sms-t Elianától, hogy találkozni szeretne velem. Végre eszébe jutottam néhány hét után. Azt hittem velem van a baja, hiszen még is együtt vagyunk és a lány nagyon furcsán viselkedett. Pedig André többször megmondta, hogy nyugodjak le és az nem megoldás, ha több embernek beverem az arcát, amikor elkapjuk a kábszereseket. Az összeset elkaptuk, de kivéve egyet, azt viszont hagyjuk. Megírtam Elianának, hogy jöjjön az alagsorba, mert megint ott fogok lenni. Muszáj valakinek szemmel tartani a helyet és véget vetni ennek az egésznek. Rá maradnak a piszkos munkák, de hát sebaj. Viszont Elianát nem szeretném belevonni. Féltem a lány életét hiszen szeretem annyira, hogy nem vonom bele ebbe az egészbe. Belibbenek az alagsorba és elmosolyodom Elena láttán és leállok vele beszélgetni. A Sylorinás őrző túlságosan boldog és amikor mondja mi történt meg is ölelem a vörös hajú lányt. Legalább neki nem kell idegesnek lenni.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szomb. Aug. 17, 2013 10:14 pm

    *Már hetek teltek el azóta, mikor ismét találkozott Mortennel. Azonban ez a találkozás annyira felkavarta, hogy az elmúlt hetekben kerülte Colint. Nem tudta, hogyan kéne elmondania neki mindezt. Nem akarja elveszíteni őt, viszont nem bírja ismét magára hagyni Mortent. Azt nem teheti meg, és még mindig érez iránta valamit, habár ez már korántsem olyan erős, mint volt, és a Colin és közte lévő kapcsolatnál is gyengébb. Most viszont végre rászánta magát, hogy találkozik a fiúval. A délelőtt folyamán küldött Colinnak egy sms-t, amire a fiú az alagsorba invitálta. Nem törődött nagyon sokat azzal, hogy mit vegyen fel. Csak magára kapta az első szoknyát és felsőt ami a keze ügyébe akadt, és úgy ítélte illik is egymáshoz. Úgy sietett az alagsor felé, ahogyan csak tudott, de így is beletelt egy kis időbe, mire odaért a pubhoz. Mély levegőt vesz, és egy nagy gombóccal a torkában belépett az ajtón. A helyiségben nagyon sokan vannak, így hirtelen nem tudja, merre lehet Colin. Úgy érzi magát, mint egy utcára dobott kiskutya. Pár percig még bizonytalanul és zavartan áll, majd leül az egyik pult melletti székre, és az asztalt kezdi nézni. Colin valószínűleg észre fogja venni, de még nem tudja, hogy pontosan mit is fog mondani neki, és hogyan.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Szomb. Aug. 17, 2013 10:46 pm

    -Akkor hozom az italodat. Amúgy azt mondta apa, hogy most már nem fog itt hagyni engem. Na de megyek.*Mondja a lány és elmosolyodom. Örülök neki, hogy visszajött az apja tényleg. Szegény lán y nagyon ki volt már a hetekben ahányszor ide jöttem Andréval és Gingerrel. Aztán megfordulok és megpillantom a lányt. Felsóhajtok aztán amint megkapom az italomat már oda is megyek a lányhoz. Nem tudom mi lesz az első amit közölni fogook vele, de tényleg majdnem megzakkantam. Talán Gingerrel ezért is veszekedtem vele. Bocsánatot fogok kérni tőle, mert hiába fekszik még Kórházban szétvert állapotban nem nem nézhetem tétlenül ezt az egészet. Egy járőr társamnak baja esett. Na ezért nem fogom mondani Liának, hogy mi van. Talán engem is megpróbálnának megölni. Szóval igen.. azért jó lenne tudni mi a helyzet kettőnk között. Aztán amikor oda érek leülök a szabad székre majd szusszantok.* - Azt hittem, hogy már nem látlak soha többé. Szia. André már majdnem lecsukatott csak azért, mert nem úgy viselkedem ahogy szoktam.*Mondom a lánynak és közben a korsó sörömet iszogatom.* - Kérsz valamit inni?*Érdeklődök felőle majd elmosolyodom. Csak picit vagyok feszült, de van is miért. Nem tudom mi a helyzet.. és lehet nem szeret?*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szomb. Aug. 17, 2013 11:29 pm

    *Nem telik el sok idő, mire megjelenik mellette egy alak, és leül a szomszéd székre. Felemeli a fejét, és megpillantja Colint. A szíve hevesen kezd verni, és visszatér az a gombóc a torkába. Olyan régen nem látta már Colint, hogy most úgy érzi magát, mint a tinilányok, akik találkoznak a sráccal, akit titkon szeretnek. Szinte elbűvölten hallgatja, ahogy colin beszél, s mikor az befejezte átöleli a nyakát. Nem tehet róla, de a könnyei kicsordulnak, lassan végigfolyva az arcán, hogy végül a fiú nyakán kössenek ki.* - Annyira hiányoztál. Úgy sajnálom.* Mondja halkan szipogva, s visszatartva a további könnycseppeket.* - Nem tudtam hogyan mondjam el. Nem tudtam hogyan reagálnál rá. féltem, hogy elveszíthetlek. Ígérd meg, hogy bármit mondok, nem fogsz elhagyni. Mondd, hogy szeretni fogsz még ezután is. Nem tudom mit csinálnék nélküled. Annyira látni akartalak. De féltem.* Mondja egymás után a szavakat. Nem igazán keres közöttük összefüggést, lehet, hogy valamit többször is elmond, de ez most nem számít. Lassan elengedi Colint, és visszahúzódik a saját székéra. Megtörli a szemét, ami a dörzsöléstől és sírástól már kipirosodott, majd a fiúra néz.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Vas. Aug. 18, 2013 12:21 am

    *Ahogyan a srác figyeli, a lányt nem tudja most hova tegye ezt az egészet. Nagyon fáj neki ez az egész. Nagyon rosszul esett neki, hogy kerülték ráadásul Colin nem tudta hova rakni Eliana viselkedését és már-már azt hitte ennyi volt és nem lehet szerelmes többé. Elbizonytalanodott és nem tudja, mitévő legyen. Aztán átölelik, megfogja a lány derekát, és beleszuszog a vállába. Majd a szemébe nézve letörli a könnyeket és elmosolyodik. Picit megenyhül, de valahol aggódik is. Szóval a másik meg tudja jól, hogy mi forog kockán és nagyon meg szerette a lányt és nem szeretne csalódni benne.* - Látni akartál.. értem, de akkor miért nem válaszoltál a hívásaimra? Miért nem válaszoltál az sms-eimre? Eliana féltelek és nem tudom úgy érzem, hogy nem tettem meg semmit, hogy meghódítsalak és úgy érzem, hogy nem szeretsz annyira.. nem tudtam mit gondoljak. Nem tudom azt, hogy mire véljem az eltűnésed és a kerülésed és nem tudtam azt, hogy mi van. Eliana én megbízok benned, de szeretném ha őszinte lennél. Eliana nem szeretsz engem? Én szeretlek, de nem értelek. Megbízok benned ha elmondod mi a baj.*Néz a lányra őszintén majd megfogja a kezeit… és belenéz. Szóval igen Colin rettentően meg van ijedve és nem féltékeny típus, de azért szeretné tudni mi van.* - Nekem is lesz majd egy mondani valóm, de ígérd meg nem fogsz kiakadni.*Mondja a srác és igen határozottan találkozni szeretne az alagsor tulajdonosával hiszen meg akarja állítani az egész dolgot. Ráadásul Aaronnal ha találkozik 50% esélye annak, hogy túl éli szóval Liának joga van erről tudni.*
    //Fagy//

    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szer. Aug. 21, 2013 10:01 pm

    *Colint hallgatva ismét elerednek a könnyei. Tudja, hogy ezzel az egésszel ráijesztett, és hogy nem volt éppen helyes döntés, hogy kerüli, és figyelmen kívül hagyja, de nem tudta mitévő legyen. Ne találta a szavakat, ahogyan most sem igazán találja.* - Nem akartam, hogy elhagyj... Nem tudtam hogyan mondjam el. Nem találtam a megfelelő szavakat. Gondolkodnom kellett. Időre volt szükségem.* Bocsánatkérő és egyben esdeklő tekintettel néz Colinra. Legbelül érzi, hogy az, aki most itt ül, és a kezét fogja az, aki megdobogtatja a szívét. Ő az, akit szeret, és ebben biztos. Amikor megpillantotta a fiút, amikor leült mellé, rögtön tudta, hogy kétséget kizárólag kitúrta a szívéből Mortent, habár a másiknak mindig marad egy fenntartott hely.* - Találkoztam valakivel. Mortennel. Lehet említettem már őt. Szerettük egymást. De ő eltűnt...* Mély levegőt vesz, majd folytatja.* - Amikor megláttam ismét feldobogott a szívem. Megkönnyebbültem, hogy életben van. Feléledtek a régi emlékek, és a szívem is újra hevesen vert, de rá kellett jönnöm, hogy már nem ugyanúgy. Még mindig szeretem, és mindig itt lesz* - mutat a mellkasára, ahol a szíve van.* - De már más birtokolja a szívem. Habár nem akarom többé elveszíteni, és segíteni akarok neki, már sosem fogom ugyanazt érezni, mint azelőtt. Semmi sem lesz ugyanolyan, mint régen volt. Bár ezzel megbántottam, megírtam neki, hogy nem lehet köztünk semmi, mert már mást szeretek. Nem várhattam rá az örökkévalóságig. De ne is bánom. Akkor nem találtam volna rád. Amit irántad érzek nem cserélném el semmiért. Szükségem van rád. * Halkul el végül, majd kérdő tekintettel néz Colinra.* - Te mit szeretnél mondani?* Aggodalom és rossz érzés uralkodik el rajta.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Szer. Aug. 21, 2013 10:20 pm

    *Amikor a lány beszélni kezd nem tudja azt, hogy hova tegye a gondolatait. Még is miről van szó? Nem szeret? El kellett tűnnie, hogy ezen gondolkodjon? Hallgatja a lányt, majd ugye vissza ül és nem tudja, hova tenni ezeket. A gondolatai a lánynak sorjában kavarognak mindenféléről még akkor is, hogy bunkó volt a kollégájával és nem akart az lenni. Aztán említi a srácot és kikerekednek a szemei.* - Mit szeretnél neki segíteni? Végül is eltűnt szó nélkül.. az ilyen fiú nem érdemli meg a dolgokat..*Gondolkodik el és nem gondolja komolyan, de ezek az első szavai amik kijönnek.* - És ki az akit szeretsz?*Jön ki végül, mert nem akarta ezt, de még is megkérdezte hiszen a lánytól akarja hallani a nevét. Semmi kétség nem kell ehhez.* - Máskor legyél velem őszinte. Tudod megijesztettél és ilyenkor nem szeretném azt érezni, hogy elveszítettem valakit..*Mondja a lánynak teljesen őszintén ét igen megbántódva érzi magát, de ez látszott is a munkáján. Aztán amikor kérdezik elmosolyodik keserűen, majd felsóhajt.* - Csupán annyit, hogy találkozom majd valakivel és ne ijedj meg ha netán a kórházból hívnálak, vagy hívnának.. van egy elrendeztlen ügyem a kolléganőm miattuk került be a kórházba és a felettesem szabadságon, szóval nekem kell megoldani ezt az egészet.. Nem tudom mennyi az esélyem egy lidérc-vámpír ellen szóval nem akartam, hogy hirtelen rád törjön a frász. Szeretlek Eliana, de biztosra szeretnék menni ebben a dologban.*Mondja a lánynak és a szemébe néz teljesen őszintén. azért valahol elbeszélgetne ezzel a Mortennel hiszen még is milyen az a pali aki elhagyja a lányt mikor még össze sem jöttek?*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szer. Aug. 21, 2013 10:32 pm

    *Aggódva figyeli Colin arckifejezését. Úgy tűnik a fiú nagyon gondolkodik valamin. Talán nem ért mindent. Lehet, hogy még így is inkább úgy dönt, hogy elhagyja? Azt nem bírná ki.* - Nem ismered őt... Engem akart megvédeni azzal, hogy eltűnik. nem akarta, hogy bajom essen. Tudod.. a családja nem éppen a legbiztonságosabb hely. Az apja bosszúra vágyik, és ha kell, még azt is képes bántani, akit a fia szeret.* A fiú kérdése egy kicsit rosszul esik neki, hiszen elmondta, hogy most már csakis ő mellette szeretne maradni.* - Téged szeretlek. Fogd már fel! Sokkal jobban, mint őt valaha is...* Ebben nem olyan biztos, de jelenleg tényleg Colin áll az első helyen, és ezt semmi nem változtathatja meg. De a fiú következő szavai aggodalmat keltenek benne.* - És mi van, ha súlyosan megsérülsz? Nem engedhetlek el egyedül. Veled megyek. Ismerem a vámpírokat. Nem tudom mit csinálnék, ha valami bajod esne... Ezt te sem gondolhatod komolyan? Még ha csak félig is vagyok vámpír, kérlek hadd segítsek neked! A képességeim talán hasznodra válnának, de nem bírnám elviselni, ha megsérülsz.
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Szer. Aug. 21, 2013 11:01 pm

    *Nem, nem tudja azt, hogyan vélje a dolgokat és kicsit össze van zavarodva érzésileg. Nem egy részt azért, mert ő tudja jól, hogy milyen más részt nem szeretné, hogy át verjék és eléggé bizalmatlan mindentéren. Mostanában pláne egyébként is a srác inkább azt csinálja, hogy levezeti a dühét bunyózással addig is gyorsan telik az idő, de az neki az edzés.*- hát nem tudom, hogy meg szeretném e ismerni. Ráadásul az apja amilyen szociopata ahogy mondod simán letartóztathatnám. Sőt még meg is tenném, hogy minden rendben legyen.*Mondja morogva és igen valóban megtenné ezt az egészet és lehet meglátogatja az apját is annak a srácnak ha kideríti ki az.* - Engem szeretsz. De mindig őt fogod jobban.. nem kell mondanod, én is szeretlek és nem haragszom rád. Figyelj, ha ezt előbb mondtad volna akkor biztosan segítettem volna azzal, hogy letartóztatom. Nyílván az ilyeneknek voltak ügyeik nem is egy és simán bíróság elé kerülne és olyan helyen lenne bár ebben az esetben biztosan kivégeznék.*Mondja a lánynak komolyan és ránéz. Igen valóban komolyan megtenné ezt a lépést, de mi van akkor ha csapdába csalná? Ki tudja utána mi lesz mi várható.. * - Lia, nem ismered. Lehet, hogy ismered a vámpírokat, de én angyal vagyok. Ő lidérc.. így is erősebbnek érzem magam ez által.. a fény legyőzi a sötétséget, bár a szent láng lehet nem lesz elég. Mi van félvér?*Pislog nagyokat és igen meg lepődött a félvérségen.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szer. Aug. 21, 2013 11:12 pm

    *Kicsit kezd dühös lenni Colinra. Habár érthetően fogalmazott, a fiú valahogy nem fogja fel mit akar mondani, és még azzal fenyegetőzik, hogy akár börtönbe csukatná Mortent, vagy az apját, esetleg mindkettejüket. Ezt nem igazán érti...* - Ne ítélkezz felette, ha nem is ismered. Hagyd, hogy ők oldják meg a dolgokat maguk között. Én bízom benne, hogy sikerülni fog nekik. De Morten ártatlan. Nem csinált semmi rosszat.* A fiú következő kifejtésére pofoncsapja, majd dühösen feláll.* - Nem bízol bennem, igaz? Azt hiszed őt jobban szeretem, pedig ez nem így van. Már többször is elmondtam, de többször nem vagyok hajlandó. Nem tudom miért nem vagy képes megérteni, hogy téged szeretlek. * Durcásan visszaül a székre, és tüntetőleg nem néz a fiúra. Nem hiszi el, hogyan lehet az, hogy Colin még mindig nem érti, habár úgy tűnik elfogadta a dolgot.* - Ha előbb mondtam volna el, is így reagáltál volna? Amúgy meg nem érdekelnek a lidércek. Tudom, hogy angyalok és lidércek közt háború folyik, ezért nem hagyhatlak egyedül.* Még mindig a pult felé fordulva beszél.* - Félvér.. Igen.. Ezt mondta Gabriel is. Félvér.. Hát nem furcsa? Kiderült, hogy csak félig vagyok az, amit utálok, de elfogadtam, és így erősebb lehetek. Gabriel azt mondta különleges vagyok. Hogy van bennem valami, ami másban nincs. Nem tudom mire célozhatott...

    Ajánlott tartalom


    Az alagsor - Page 5 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 2:25 am