Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+22
Alexander S. Price
Sara Dalgaard
Mesélő
Amarilla Darwin
Kyle Williams
Horváth Réka
Kiera Bellamy
Aaron Crownwell
Christopher Acerlot
Jonathan Acerlot
Raisa A. Wyberg-Merchant
Adrian R. Walker
Eliana De Lucia
Colin McCartney
Julian Steiner
Abigail Aleksev
James Runnel
Atanas A. WIlliams
Lord Sayon Merlioth
Ragnar Solberg
Alise Rubenis
Delia
26 posters

    Az alagsor

    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szomb. Jún. 01, 2013 11:14 pm

    *Mikor a fiú bemutatkozik már biztosra veszi, hogy ő az, aki múltkor ott volt az órán. Aztán mikor leülnek a pulthoz, és partnere elkezdi fényezni magát, valamint felhozni az órán történteket kicsit ideges lesz. És ismét Colin felé fordulva hevesen magyarázni kezd.* - Vannak neked barátaid? Tény, hogy jól nézel ki, de ezt nem kéne kihasználnod. És ha a tűz hasznos dolog is. Egy olyan lény ellen, akinek az alapeleme a tűz, szerinted mennyire használható? Szoktál te gondolkodni mielőtt cselekszel? Mentél a saját fejed után és ne is törődtél velünk. Fogadjunk hogy észre se vettétek, hogy eltűnte mellőletek. *A nagy magyarázásban kicsit túl közel került a fiúhoz. Az arcuk körülbelül 10 centi távolságra lehetett egymástól. Lia ezt észrevéve enyhén elvörösödött, majd durcásan visszakönyökölt a pultra, és mivel az ital még indig nem érkezett meg, lehúzott még egy felest.* - Csak olyat kérdezz, ami valóban érdekel. * Tette hozzá a fiú utolsó kérdésére.* - Valamint nem vagyok a szépséged. Bármennyire is szeretnéd. * Visszanézett olinra egy angyali mosollyal, majd ismét a pultot kezdte el bámulni.*

    //Fagy//
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Vas. Jún. 02, 2013 9:49 pm

    *Arról nem tehet, hogy Colin ilyen mindig is ilyen volt ezért is fogadták el úgy ahogy van. Aztán amikor Lia magyarázni kezd felvonja a szemöldökét és ásítva, de végig hallgatja a lányt. Nem tehet róla ő ilyen és kész. Mit tudna még mondani? A barátai azok akik a rendőrségen dolgoznak vagy az iskolában akiket megismert. Esetleg.* - De törődtem csak éppen azt nem néztem, hogy mivel van dolgunk. Képzeld fiatal rendőr tanonc vagyok és szolgálok és védek. Miből gondolod, hogy nincsenek barátaim?*Teszi fel a kérdést és becsukja a szemét és lenyugszik.* - Képzeld feltünt. Viszont túl késő volt már megkeresni téged. Mit gondolsz meddig tartott volna megtalálni? Na jó hamar megtaláltalak volna, de ha egyszer nem hagytak?*Teszi fel a kérdést és továbbra is tartja a kontaktust a lánnyal. Mindenre számított csak erre nem.* - Hát jó.. Miért kell így beszélni velem? Nem ismersz, de még is ezekkel a szavakkal bántasz.*Magyarázza a fiú durcásan amúgy meg csak hülyéskedik.* - Mi a kedvenc hobbid és először vagy az alagsorban?*Szép a lány és tetszik neki a stílusa, de nem fog most elkezdeni csajozni. Ördögien elvigyorodik a szépségre..*~Még.. majd leszel..~*Gondolkodik el és eléri a célját ha akarja.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Vas. Jún. 02, 2013 10:06 pm

    -Tehát nem figyelsz arra, hogy mi van előtted. Értem én. *Kicsit lenyugodott már, de részben még indig ideges.* - Oh. Egy rendőrtanonccal van dolgom. Most elnézést kéne kérnem leendő biztos úr? *Kérdezi ártatlan tekintettel. Persze csak viccelődik és gúnyolódik, de azért tiszteli a srácot, hogy rendőr lesz majd belőle.* - De biztos neked is meg volt a magad dolga. Bocs. Abban viszont igazad van, hogy nem ismerlek. Viszont foglak. Van egy ilyen sejtésem. Ha akarom, ha nem. *Sóhajt egyet, majd felveszi a fiú szemkontaktusát, és úgy válaszol a következő kérdésre.* - A zene. Kielégítő volt a válaszom? Persze van más is, de ez a legfőbb hobbim. Tudsz énekelni? *Hirtelen érdeklődve néz a srácra. Ha tudna énekelni, talán kihívná karaokin egy párbajra.* - Amúgy már voltam itt egyszer. Már több int egy hónapja. Nagyon nem járok le Qarinba.* Teljesen nyugodtnak érzi magát ismét, de amint a fiú kimondja az utolsó szavait megint felhúzza magát rajta, és feláll, majd közelebb lép Colinhoz. Enyhén vicsorítva néz a srác szemébe, miközben kivillannak szemfogai. * - Ezt most hagyd abba. Velem senki nem fog szórakozni. * Tudja, hogy túl naiv néha, és könnyen kihasználható. Általában ezt magára se venné, most viszont nem éppen jó kedvében találták meg.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Vas. Jún. 02, 2013 10:37 pm

    – De figyelek. Jelenleg egy olyan dolog van előttem amiről nem tudom levenni a szemem.*Magyarázza neki és mosolyog is hozzá. Nem tehet róla, de most kijön a bók belőle.* - Igen ismerni fogsz nem hagyom, hogy elmenj. Tudod ebben teljesen igazad van. Egyébként meg nem fogok egyből elárulni semmit magamról bár nem tudom eddig mit tudsz rólam a beképzeltségen kívüll.*Gondolkodik el és sóahjt egyet majd ásít. aztán hallgatja a lányt és megrázza a fejét.* - Tudok énekelni. Szoktam is néha napján, de nekem más hobbim van.*Magyarázza és igen a bűnözés.* ~értem akkor miért menekülnek el qarin lakosai erről a helyről..~*Teszi magában a megjegyzést és kicsit bunkó, de igyekszik magát vissza fogni.* - Nem szórakozok nyugi. Nem akartam bunkó lenni sajnálom. E gyébként Csak a zene?*Érdeklődik továbbra is és felvonja a szemöldökét.Szeretné megismerni a lányt na.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Vas. Jún. 02, 2013 10:51 pm

    *A fiú első bókjára ismételten és akaratlanul elpirul. abba is hagyja a vicsorgást, és hátrébb lép.* - Bocsi. Nem tudom mi ütött belém. *~ Mi a francot csinálok? Ha így viselkedtem volna eddig is, tuti hagyom magam megöletni az első adandó alkalommal...~* - Rólad? Leginkább semmit. *Visszaül a helyére és kikér egy gin tonicot, hogy lehűtse magát. * - Mi az a más hobbid? Egyébként egyszer azért majd énekelhetnél valamit. Szeretek hallgatni másokat. * mondja mosolyogva, miközben a koktélját szürcsölgeti. Valahogy csak sikerült megemberelnie magát.* - nem csak a zene. Szeretek segíteni másokon. Sétálgatni és olvasni. Most ezek a legfontosabbak. Azt hiszem. *Elegánsan eltűri az egyik hajszálat a bal füle mögé, majd ismét belekortyol a koktéljába. Úgy érzi, most már tényleg sikerült megnyugodnia.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Colin McCartney Vas. Jún. 02, 2013 11:20 pm

    *Kicsit lenyugodott és megitta az italát is úgy hogy.* ~ Szivi előbbvagy utóbb mindenkit elér a végzet..~*Gondolkozik továbbra is el és nem tehet arról, hogy ezeken gondolkozik ő ilyen és kész.*Talán nem kellett volna úgy kezdeniük a beszélgetést ahogy az előbb, de most már eljutottak végre közös nevezőre. Mit gondol a lány mennyire fog belé habarodni?* - Nyomozás, rejtvény fejtés.. énekelni? Meglátjuk mennyire éred el azt a szintet amit megérdemelnek mások.*Gondolkodik el és énekelne ő, de nem így hanem józanul. Meg amikor jó kedve van.* - Olvasás jó dolog engem mondjuk a krimik foglalnak le.. például a 24..*Mondd egy könyvet és a sorit is nézi ám.* Aztán beszélgetnek tényleg szimpatikus neki és nem akarja azt, hogy elássa magát.* - mit gondolsz egy kis sétához? Jobb kint a friss levegőn mint egy büdös cigi és sör illattal kevert helyen…*Teszi fel akérdést és közben ő fel áll a székről.* - Akár kérdezhetsz tőlem is nyugodtan.*Mondja a lánynak és igen most már valamennyire normális. Valamennyire.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Eliana De Lucia Vas. Jún. 02, 2013 11:36 pm

    *Túl sokat ivott ahhoz, hogy megpróbáljon akárkinek is a gondolataiban olvasni. Pedig így a fiút nézve érdekli, hogy vajon mire gondolhat éppen. Megrázza a fejét. Érzi az alkohol hatását, így nagyon nem is tudja mit csináljon. Nem szokott inni, vagy legalább is nem ennyit. Meg amúgy sem bírja az alkoholt. Biztos viccesen festhet, egy ittas vámpír. El is kezd röhögni magában. * -Bocsi, csak belegondoltam mennyire hülyén nézhetek most ki. Amúgy most, hogy ezt tudom, meg foglak keresni, ha valami nyomozós ügybe gabalyodom. Hátha tudsz segíteni. Már ha akarsz. *Ezt a szintes dolgot nagyon nem érti, ezért azt a részt hanyagolja, és nem is válaszol rá. * - A krimik nem rosszak. Bár amit most említettél, azt a könyvet pont nem ismerem. * Bök az ujjával a fiú felé, majd gyorsan befejezi a gin tonic-ját, és feláll. Mármint felállna, ha nem szédülne meg, így akaratlanul is a fiúba kapaszkodik. * -Azt hiszem egy kis séta tényleg jó lenne. Nem ártana kiszellőztetni a fejemet. *Kicsit kínosan érzi magát. Ma elég változó hangulata volt, és csak reméli, hogy ez nem egy sokszor előforduló állapot marad.* - Miért jöttél az akadémiára? *Kérdezi egy, ha már a fiú megengedte neki. Közben lassan elindul a kijárat felé, ügyelve, hogy a fiú közelében maradjon, ha véletlenül megbotlana vagy elszédülne.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Adrian R. Walker Hétf. Jún. 24, 2013 8:04 pm

    *Adrian vigyorogva söpri le a pénzt az asztalról, majd hangosan felröhög, amikor a másik kártyás felpattan az asztaltól, és elviharzik. Hiába, ne próbáld meg leverni Adriant pókerben, mert úgysem fogsz sikerrel járni. Szóval elteszi a pénzt, majd feláll, és odasétál a pulthoz, elhelyezkedik az egyik székben, majd tanulmányozza egy kicsit az itallapot.* - Egy Johnnie Walker Black Label *int a pultosnak, aki felvonja a szemöldökét, de azért kitölti, amit kérnek tőle. hiába, azért ez annyira nem olcsó móka, de a most elnyert pénzből simán megengedheti magának. Szóval kiperkálja a megfelelő mennyiségű Averót, aztán megfordul, nekidől a pultnak, persze továbbra is a széken ülve, és így figyeli a helyiséget. Lát néhány ismerőst, de inkább nem teszi magát észrevehetővé, mert nem biztos, hogy értékelnék, ha itt most kitörne egy verekedés, ráadásul kiborulna a whiskyje is, úgyhogy inkább megmarad szépen magának, és nem csinál botrányt. Legyen már egy nyugalmas napja is a qariniaknak...*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Hétf. Jún. 24, 2013 8:30 pm

    *Nevetve jön ki 3 srác és még 2 lány kíséretében a karaokis részlegből. Igen, porig aláztak mindenkit, de ezen nem kell meglepődni. Szinte hobbi szinten űzik, ez az egyik legjobb szórakozásuk és most mellé még ünnepelnek is, hisz Raisa most már teljes mértékben fel van mentve az alól a vád alól, hogy megölt volna egy angyalt, bár azt nem nézték túl jó szemmel, hogy mi történt vele tegnap, de jobb híján elengedték, ők sem szeretnék, hogy ott rontsa a levegőt. Minél messzebb van, annál jobb. De hogy miért van még itt? Megtetszett neki a hely és amíg nem találja már unalmasnak, addig valószínűleg a londoni kis bandájával itt fognak tartózkodni. Ami nem túl sok jót jelenthet Qarinnak, de majd még kiderül, hogy mennyire fognak itt elfajulni a dolgok. A csoport kettéoszlik, ahogy az újabb helyiségbe érnek. Brad, Joally és Marc áttérnek a pókerezéshez, a többiek pedig elfoglalnak maguknak egy asztalt és az este folytatásáról kezdenek beszélni. Tervezik, hogy még végig járják egész Hilaritast, valami balhé vagy minimális érdekesség felkutatásával, esetleg okozásával. Amíg pedig az itt maradt gerlepár tanácskozik, Raisa a pulthoz sétál, egyenesen Adrianhez. Igen, észrevette, de nem akart különösebb feltűnéssel a fiúhoz csatlakozni, mert biztos, hogy faggatás lett volna a vége.* - Hát te mi járatban Adrian? *Kérdi egy ördögien bájos mosollyal az arcán, miután leadta a rendelést a pultosnak és a fiú mellé besorol.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Adrian R. Walker Hétf. Jún. 24, 2013 9:02 pm

    *Amikor megpillantja Raisát, elvigyorodik, de úgy dönt, hogy vár még egy kicsit, hogy csatlakozik-e hozzá, vagy neki kell odamennie. Nagy örömére azonban hamarosan feléje indul a másik sylorinás, úgyhogy egy újabb vigyorral int neki.* - Szívem örvend, hogy ismét találkozhatunk, szép hölgy *mondja fellengősen, majd befordul a csaj felé.* - Amúgy rablóban. Egy csávót sikeresen kifosztottam már ott a pókerasztalnál *vigyorodik el.* - Kész kincsesbánya, ami itt van, főleg, ha az ember jó kártyás. És ha valamit, ezt el lehet mondain rólam *nevet fel. Aztán ha kihozzák a csaj italát, még Raisát megelőzve dob néhány aranyérmét a csaposnak.* - Én állom *mondja, majd visszafordul a háztársához.* - Nincs hova szórnom a pénzt. És te mit keresel itt? Látom haverokkal vagy, hogyhogy nem velük bulizgatsz? *kérdezi egy újabb vigyorral, és eléggé egyértelmű, hogy milyen választ szeretne hallani. Hiába, azért sosem árt neki, ha növelik egy kicsit az egóját, mert akármennyire is nagynak látszik, az önszeretete valahol a béka segge alatt van, szóval sosem árt neki, ha azt látja, hogy valaki szívesen van vele. Még akkor is, ha csak azért, mert jó arcnak tartja.*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Hétf. Jún. 24, 2013 9:31 pm

    *Elég érdekesen néz a másikra, persze érti a poént, de azért mégse illik a sráchoz ez a duma.* - Ugyan, hagyd már! Nem illik hozzád ez a szöveg. *Nevet a lány és tényleg ide akart jönni a másikhoz, de először le akarta rázni előbb a többieket.* - Grat, most akkor Marcékon van a sor. *Vigyorog a lány és a fejével a barna, bongyor hajú fejű srác felé int, ő se semmi, bár teljes mértékben a csalás híve, de eddig még nem bukott le és nem is tervezi elárulni a legjobb haverját.* - Látom elégedett vagy magaddal. *Vigyorog a lány a másikra és mikor az állja az italát egy köszönömmel megkoccintja a másik poharát.* - Akkor hát egészségünkre! *Mondja egy ismét csak ördögien bájos mosollyal az arcán és meg kell hagyni, nem ez az első itala. Leöntöttek már párat előtte a kis csapatukkal, talán azért van ilyen közlékeny kedvében.* - Háát, a csapat egyik fele pókerezik, amit én nem kedvelek, viszont a gerlepárt se nagyon akartam csodálni. *Feleli a nevetve a lány és az asztalhoz int, ahonnan a fiúhoz sétált. Ott pedig a srác egy egymást nyaló-faló párocskát láthat.* - Így hát csak te maradtál nekem. *Nevet a másikra, igen, kissé túl közvetlen, de ezt teszi a rengeteg pia.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Adrian R. Walker Hétf. Jún. 24, 2013 9:49 pm

    - Oké, ez tény *röhög fel.* - Hát, egyszer ezt is kipróbáltuk, nem jött be, ennyi. Legközelebb mással próbálkozom *vigyorog, majd ugye beszámol róla, hogy mégis mit keres itt. A pókerasztal felé pillantva újabb vigyor kúszik az arcára.* - Hát, egyszer majd szívesen összemérem velük az erőmet *jegyzi meg jókedvűen, a következő mondatra meg felröhög.* - Hát hogyne lennék? Szereztem egy csomó pénzt, amit kedvemre szórhatok, anélkül, hogy kilógnék a havi keretemből *magyarázza. Hát, tény, hogy amit az anyjától kap, az leginkább heti egy fagyira elég egy hónapban, de mindegy. Megkeresi ő magának a zsebpénzt, nem kell aggódni érte. Bár az is tény, hogy igazából csak piára költ, de ez szintén egy elhanyagolható tényező. Már olyan szempontból mondjuk nem, hogy néhány rohadt drága tud lenni - talán ebben az is benne van, hogy poénból mindig Johnnie Walkert iszik -, de hát ezért kell a kártya.* - Egészségünkre *vigyorog koccintás közben, és nem, nem kell neki mondani, hogy valamennyi már legurult a csaj torkán. Felismeri a spicces állapotot, elég sokat jár kocsmába és nézi végig, ahogyan emberek lerészegednek.* - Hogy lehet a pókert nem szeretni? Felháborító *rázza meg a fejét, aztán a párocska felé pillant és fintorog egyet.* - Hát, szép haverjaid vannak. Na, nem baj, remélem képes leszek megfelelni a társaság szerepének *vigyorog. Az utolsó mondatra pedig ismét felröhög.* - Ó, te szegény! Remélem azért kibírod *nevet. Ez után rövid csend, amíg felhajtja a whisky maradékát, majd ismét megszólal.* - Szóval, mit tervezel a nyárra?
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Hétf. Jún. 24, 2013 10:16 pm

    - Kíváncsian várom a következő alakításodat. *Nevet a lány, igen, jól érzi magát, és kellett is neki már ez. Már nagyon unta, hogy folyton a nyakában lógott az az angyal, és nem tehetett semmit. Már nem állt messze tőle az angyalgyilkosság...* - Megszervezhetünk egy kisebb mérkőzést nektek, de ha tényleg jó vagy, akkor több ellenfeled is akadni fog. *Vigyorog a csaj és a Marc mellett ülő két alakra mutat.* - Ők is profik. *Bizonygatja a lány és tényleg. Legalább is ahogy ő elnézi a hármójuk játékát annak látja.* - Hát, nem kéne annyira szórnod a pénzt, talán kijönnél belőle. *Vigyorog a lány, de ez az ő szájából még inkább hülyeségnek hangzik. Ő is csak szórja a pénzét, de ő meg is teheti. Bőven van neki, meg hát a szülei is ott támogatják, ahol csak kell. Ami már néha az agyára megy, de azért néha tudja értékelni. A fiú szavaira felnevet és csak megrántja a vállait.* - Nem tudom, sosem értettem, amikor meg elmagyarázták hamar elfelejtettem. *Mosolyog és lehúzza, ami a poharában volt.* - Jó fejek, csak részegen nem szabad kettesben hagyni őket, mert nem túlságosan zavartatják magukat. *Nevet a lány ismét és ő már megszokta a látvány. Bár nem saját akaratból, muszáj volt.* - Hát, ha jó társaság leszel. *Kacsint a másikra és lerakja az üres poharat. Ő is kezdi érezni, hogy most már rendesen hat a pia, bár vissza még nem akar jönni, de kockáztatni annyira most még nem szeretne. Fiatal az este... A fiú kérdésére ismét csak megrántja a vállát.* - Maradok vagy visszamegyek Londonba. Bulis nyarat szeretnék. Akár te is velünk jöhetnél, meg összeszedhetnénk még pár arcot. *Feleli a lány és belegondolt, hogy mit is szólnának a haverjai. Biztos szívesen fogadnák, de ennek is csak faggatózás lenne a vége...* - Na és te? *Kérdez vissza.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Adrian R. Walker Hétf. Jún. 24, 2013 10:51 pm

    - Egyelőre én is *nevet fel.* - Majd amikor eszembe jut, előadom *vigyorog.* -Ha esetleg lemaradnál róla, majd felveszem *kacsint. Aztán ugye rátérnek a pókerre, mire egy beképzelt vigyort ölt magára.* - Úgyis leverném őket, de rendben, legyen, hajlandó vagyok kiállni ellenük *válaszol. Hogy komolyan ennyire beképzelt, vagy csak úgy tesz, azt meg valószínűleg senki nem tudná megmondani, talán még ő maga sem, de ez így van jól.* - Jó, amennyit kapok anyámból, abból egy szűkös este talán kifér *horkant fel. És nem, a szűkös estébe nem tartozik bele a whisky. Ami egyben azt is jelenti, hogy nem, a mai egyáltalán nem szűkös este. Ma gazdag, és szórja a pénzt. Egyébként kábé erre használja a zsebpénzét, hogy többet keressen vele, vagy itt, vagy a kaszinóban.* - Ehh. Egyszerűen csak nem figyelsz rá eléggé. Vagy festett fekete vagy *vigyorodik el szemtelenül. Ó, igen, már alakítja is saját magát. Nem bírja ki anélkül, hogy legalább néhányszor be ne szólna, szóval... A következő mondatra megint felhorkant, de azért úgy helyezkedik, hogy ha esetleg van valami, akkor végignézhesse az élő akciót. Hát, meglehetősen perverz pasiból van, na, még akkor is, ha nagyon jól leplezi. Meg amúgy is tök poén lenne, ha ezek itt egymásra másznának egy nyilvános pubban.* - Ó, én mindig jó társaság vagyok, már ha nem zavar, hogy szeretek beszólogatni *vigyorog a csajra. Ez után a nyárról kezd érdeklődni, és természetesen a válasz egy újabb széles vigyort csal az arcára.* - Szívesen csatlakozom *bólint jókedvűen.* - Nekem semmi tervem a nyárra, talán majd hazamegyek Marco Islandre, találkozni néhány haverral, meg persze anyámmal, meg megritkítom egy kicsit a vérszívó- és farkaspopulációt *vigyorodik el, ezúttal ragadozószerűen. Amúgy a héten ez az első estéje, amikor el mert jönni, eddig még határozottan tartott a telihold veszélyeitől. Mert hát azért nem akar random legyilkolni egy fél várost...*
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    Raisa A. Wyberg-Merchant
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Raisa A. Wyberg-Merchant Hétf. Jún. 24, 2013 11:25 pm

    *Csak nevet a fiúval és tényleg kíváncsi lesz, hogy mit alkot a srác.* - Rendben. *Vigyorog a másikra és csak forgatja a szemeit a fiú szavaira.* - Óóó, milyen kegyes vagy. *És természetes a szavaiban érezhető a maró gúny. Nem, azért azt ő sem bírja ki, hogy ne szóljon be. A következő szavakra egy elégedett vigyor húzódik a szájára.* - Nekem ilyen gondom nincs, majd egyszer meghívlak pár körre. *Kacsint és igyekszik éreztetni az elégedettséget a hangjában. A srác beszólására csak nevetve fintorog egyet.* - Szimplán nem érdekel. *Rántja meg a vállát.* - Amúgy is eredeti. *Simít végig a haján elégedetten. Imádja ezt az éjfekete hajszínt, ha nem ilyen lenne valószínűleg ilyenre festetné. Amúgy hiába helyezkedik a srác, nem fog látni semmit. Annyit még nem sikerült inniuk, hogy arra a szintre jussanak, bár Londonban párszor megcsinálták... Pár helyről ki is vannak tiltva.* - Ugyan, már megszoktam. *Legyint kuncogva. Megszokta már az ilyen élcelődéseket, ezt szereti. A srác szavaira ismét csak elvigyorodik.* - Nagyszerű, tetszeni fog neked. *Nevet fel és fülig ér a vigyora. Ahogy ismeri a srácot, hamar megtalálja a helyét a csapatban, és biztos benne, hogy benne lesz a hülyeségekben is.* - Marco Island? Az Amerika, ugye? *Kérdez vissza és elgondolkozik. Ott se járt még, de talán jobb is.* - Mit vétettek azok ellened? *Kérdi a lány egy ördögi mosollyal az arcán és végül felsóhajt.* - Azt hiszem itt az ideje menni. Szerintem Marcék is kiélték már magukat. *Kuncog a lány az épp asztalra csapó srácon és a szintén mellette ünneplő kettőn.* - További szép estét, majd még beszélünk! Meddig leszel itt? *Fordul még vissza, miközben nagyjából összekaparta a részeg gerlepárt és átadta Marcéknak és a válasz után indulnak is. Egy vigyorral még hátra int és távozik a kis részeges csapatával. Valószínű, hogy még megkeresi a másikat, de egyenlőre ki kell pihennie az ünneplést.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 7:52 pm

    * Amikor megérkeznek kapásból elkezdi magával rántani az öccsét és elindul hátrafelé ahol a lányokat lehet "bérelni". Amikor odaérnek kapásból el is indul az egyik szexi lány felé és egy 10ezrest rak annak bugyijába.* - A tesómat egy kicsit fel kéne vidítani. * mondja a csajnak és már indul is a következő csajhoz, aki középen a legszexiseben táncol. Kicsit beáll mögé és vele együtt mozog majd megcsókolja a nyakát és megszólal.* - Mi lenne szivi, ha velem töltenéd az estét? * és egy huszezrest csúsztat a szájával a nő melltartójába, majd felnevetve rácsap annak a hátsójára és elindul a csajjal az öccséhez és a másik csajhoz, majd amikor odaérnek újra ő szólal meg.* - Mi lenne ha felelsz vagy merszeznénk? * kérdi meg és már a többieket is maga utánntve elindul az egyik asztalhoz ahol az előbb felszedett csajt az ölébe ültetve már elő is szed egy aprócska üveget amiben előtte valószínűleg pia volt. Az üveg megáll Chrissre mutatva és már felcsillanó szemekkel meg is kérdezi az öccsét.* - Felelsz vagy mersz?
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Christopher Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 8:25 pm

    *Biztosan jót fog tenni a srácnak ez az egész. Christopher teljesen le van törve és nem tudja azt, hogy mikor lesz valaha a régi. Legalább is nem most, de hát ezt hagyjuk. Szóval a srác fogja magát és hagyja, hogy rántsák oda ahova kell. Hangulatos ez a hely és szeret ide járni. Jók a dolgok itt.. Nicolet is le fogja ide hozni, bár most nem kéne, hogy itt legyen. Szóval ahogy haladnak az alagsoron keresztül körbe tekint.. valamennyit változott a hely.*-Velem töltheted a tulajjal kezdeni nem bűn. Elenának hívnak.*Mutatkozik be és a lány kicsit élvezi a helyzetet. Aztán Christ is körbe járja, majd Jonathan ölébe lehuppan.* – Mit fog szólni a kedves barátnője, hogyha megtudja mit csinál? Tudod az én szemem minden hova el lát még oda is ahova nem kéne…*Szóval, ahogy megszólal elmondja a dolgokat és ha rájön Jonathan akkor ismerős lehet neki a vörös hajú lidérc. Egyébként meg élvezi a helyzetet és legalább is most nyerésre áll. Sylorina ezt ne felejtsük el. Bele ül Jonathan ölébe majd kéri a srácokat, hogy hozzanak nekik egy-egy italt. Most fog az este érdekessé válni.* - Tesó ezt azért nem kéne szerintem.. biztos vagy benne, hogy ez segít?*Teszi fel a kérdést a srác és igen ezen elbizonytalanosott. Nem nyuszi csak alkoholt kell dugni az orra alá onnantól minden okés vele kapcsolatban. Amúgy meg Elena is benne van a játékban szóval a fiúk élvezhetik a lány társaságát egy darabig.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 8:34 pm

    * Meglepődik rajta, hogy pont a tulajt és pont egy olyan csajt sikerült kifognia aki ismeri a testvérét. Mindegy.* - Kapsz még egy huszast és három pohárral a legdrágább italból ha csendben maradsz a barátnőjével kapcsolatba. Nem lesz gond Chris. * mondom az öcsémnek és komolyan is gondolom, ha a csaj beleegyezett az ajánlatba akkor magunknak és a másik csajnak bort, elenának pedig a legdrágább piát rendelem.* - Szóval tesó felelsz vagy mersz? * kérdem meg újra, de közben kihozzák az italt és ezért felemeli a poharát.* - Rátok lányok, meg az előttünk álló estére! * mondja és felhajtja a borát.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Christopher Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 8:58 pm

    *Amikor Jonathan alkudozik, a lány ördögien elvigyorodik.* - Sylorinással alkudozni, hm.. Ráadásul, aki őrző is elég merész ám…*Mondja Elena és igen valahogy muszáj a srácot felvilágosítania, hiszen ez nem csak úgy megy. Amúgy meg a lány szeret üzletelni.* - Különben is.. a pénz nem boldogít. Amúgy meg cuki a pofikád mondták már?*Teszi fel a kérdést és ahhoz képest, hogy Elena vámpírokkal szokott lespanolni kicsit most kihasználja ezt a dolgot is.* - Inkább iszok, de ha már kérdezed felelek. Amúgy meg te éppen eleget iszol minden nap ma hanyagolnod kéne a piát..*Mondja Jonathannak és igen határozottan nem normális Chris, de most ez kivételesen megengedett* - Na halljuk a kérdést.*Figyel a srácra és a szemét forgatja a tosztjára.* - Tesó.. mindjárt szerzek neked egy pasit.*Csóválja meg a fejét aztán Elenára nézve felvonja a szemöldökét.* - Vigyázz! A tesóm nagy nőcsábász. Minden nap felvisz valakit az iskolába és úgy kell kirúgni onnét..*Kuncogja el magát..* - Te figyelj biztos vagy benne, hogy nem köpi el magát? nem mintha félnék.. bár lelki ismeret furdalásom lenne Nicole miatt..*Mondjuk van is neki, de azt mindegy.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 9:14 pm

    - és mit szólna a sylorinás őrző, ha a cameos leghelyesebb pasija lenne a pasija? * kérdi meg egy kacsintással egybevetve aztán visszafordul az öccséhez.* - Nicole megvolt már neked? * kérdem meg és tudom, hogy eléggé intim kérdés, de hát tesók vagyunk a lányokat meg nem hiszem, hogy zavarná. * - Nos ez tényleg igaz, de ők nem voltak olyan csodaszépek mint te és őrzők sem voltak. Egy ilyen lehetőséget mint én egy csaj sem hagyhat ki. * igen kicsit előjött az egoizmus is, de nem baj az is kell néha.* - Ne aggódj Chriss rajta tartom a szemem le se venném egy ilyen gyönyörűségről soha. * és két puszit nyom a lány melleire.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Christopher Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 10:01 pm

    – A leghelyesebb az én vagyok tesó. Mindenki tudja, hogy te lopod az imidzsemet.*Megint beleköt, a testvérébe pedig nem szándékosan teszi meg. Felvonja a szemöldökét és őő.. erre a kérdése nem is tudja, hogyan válaszoljon. Végül is elméletileg Nicole meg volt neki, de ő nem úgy gondolkodik, ahogy a testvére. Legalább is neki a lány fontos neki és ez egy olyan kérdés, hogy nem tudja, mit válaszoljon rá… Elena pedig nevet, de nem mondd erre semmit. Aztán lassan tovább áll és magukra hagyja a fiúkat.* - Ha létezne verseny az egoizmusban mind a ketten döntetlenre állnánk. Egyébként meg Nem is tudom.. meg volt, de ha le akarsz, vele feküdni most mondom ne merészeld mert tudod halott vagy.*Szól rá a tesójára nos Nicolera nem csak úgy néz mint nő hanem barátjára, a másik felére. Aztán iszik még egy pohárral és rápillant a tesójára.* - Na szóval te jössz.. felelsz vagy mersz, de valamiért sejtem, hogy mersz..*Mondja a srácnak, ha bár régebben beszélt arról ki volt meg neki és ki nem bár ezt most nem szégyelli hanem fontos neki kategória, hogy ezt nem beszéli ki.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 10:08 pm

    - Hát ebben még mindig tévesek az infóid tesó. * és halvány mosolyt ereszt a lánynak az ölében és utána még egy csókot ad neki, amikor az elmegy tőlük.* - Igen egoizmusban döntetlen, de tőlem tanultad. * nevet fel és néz a tesójára.* - Dehogy is Nicole nem az esetem... és tudod mit felelek, hogy csakazért se legyen neked igazad. Nos erre mit lépsz öcsikém? *kérdi meg és várja a kérdést teljesen nyugodt szívvel.
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Christopher Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 10:31 pm

    -Nem tévesek az infók. Tudom és kész.*Feleli nevetve és igen határozottan úgy gondolja, hogy verseny terén minden terén, egyformán jók. Hát mindenkinek meg van az erőssége, de ez igazán kérdéses kinek mi lenne a legjobb.*a – Tőled.. na ja.. ezt akkor fogom elismerni, hogyha leköröztél valamiben.*Mondja ki és ha benne van akkor lepacsiznak. Igen Chris csak azért se ismeri be, hogy sok mindent a testvérétől tanult, de ezt nem fogja neki egyből beismerni. Már csak azért sem, mert ugye tesója. Ha nem lenne talán igen, de még lehet akkor sem.* - Pedig Nicole elég jó nő..*Mondja kicsit szerelmes hangon és ilyenkor kéne tarkón vágni. A felelésre pedig ördögien elvigyorodik.* - Rástartolnál Nicolera ha én kérném? Amit tudjuk, hogy soha nem fogok kérni..*Tesz fel egy kérdést, de hát ez ilyen. Egy darabig a Acerlot fiúk biztosan el lesznek az alagsort felvidíják, de hogy mennyit fognak játszani és mik történnek az az oroszlán barlangjában marad.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Júl. 23, 2013 10:36 pm

    - Öcsi te aztán egy szuper tesó vagy. Tudod mit, ha én leköröztelek abban, hogy több nőt döntöttem, meg szóval nyugodtan beismerheted... * mondja a srác és egy újabb csaj kerül valahogy az ölébe. Aztán megkapja a kérdést és néz egyet ez most komoly? nem akarja elhinni.* - Tudod mit, ha szépen kérnél akkor megtenném, de nagyon szépen kell kérned... * és már kérdez is vissza, hogy felelsz vagy mersz? és valószínű még sokáig ha nem egész este it lesznek az öccsével.*
    Aaron Crownwell
    Aaron Crownwell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Aaron Crownwell Pént. Aug. 09, 2013 9:32 pm

    *Az Alagsorban megint nagy a nyüzsi, de ez most nem érdekli Aaron-t. Jó szokásához híven a pult mögött ül, és laptopozik ezzel pedig akadályozza a munka menetét. Az elmúlt hetekben nem csoda hát, hogy Alise kis milliószor leüvöltötte a fejét. Ez mai is megtörtént, így hát Aaron beduzzogva elküldte a csajt, hogy kézbesítsen egy értékes csomagot az egyik haverjának valahol az expoliandumban. Most épp ezzel a haverral meg még pár személlyel chatelget. A pincérek elég bosszúsan kerülgetik a nagyfőnököt, de hát ők jobban félnek a haragjától, így inkább nem teszik szóvá, hogy a lidérc-vámpír mennyire láb alatt tud lenni. Aaron meg vidáman énekelgetve pötyörészik, és magasról szarik a körülötte lévők problémáira. Közben hébe-hóba megiszik egy, vagy két söröcskét, és máris jobb a hangulata. Ráadásul eléggé elégedett magával, mivel épp most kapott egy üzenet, hogy megérkezett a szállítmány. Szóval Aaron happy, és ha Aaron boldog, akkor ő állja az egész vendégsereg piáját. Ráadásul olyankor kevésbé harapdál másokat, szóval most épp egész jó hangulatban van. Talán a leendő találkája is közre játszik, de ezt nem tudni biztosan. Viszont az tény, hogy ez az online társkeresős cucc nagyon bejön neki. Nem is érti, hogy eddig miért nem hódította még meg a világhálót, hiszen a cuki pofijával a legtöbb nőt leveszi a lábáról. Ilyesmi gondolatfoszlányokkal a fejében ücsörög, és gépel, szóval igen, Aaron most épp normális. Vagy leginkább normálisabb az átlagnál. Mondjuk ezt az a tényező is befolyásolja, hogy felvett két vérfarkast is, akiket kedvére csicskáztathat. Nos, igen, ő Aaron Crownwell.*

    Ajánlott tartalom


    Az alagsor - Page 4 Empty Re: Az alagsor

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 12:10 pm