Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+29
Amélie Deneuve
Julian Steiner
Matthew Chancellor
Lisa Deadwood
Rosetta M. McCarthy
Morten Toov
Catherina C. Williams
Atanas A. WIlliams
Eliana De Lucia
Patric J. Morgan
Elizabeth Cobb
Kiera Bellamy
Lord Sayon Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Horváth Réka
Christopher Acerlot
Nicole Brise
Michael
Arleena Queen
Victoria Jones
Dorotea Rodríguez
Lasse Fält
Andrew Mason
Nathaniel Jenkins
Amanda Helgesen
Lora Verhoeven
Park Min Lee
Fredrik Laine
Lily Hollow
33 posters

    Városliget

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Városliget     Empty Városliget

    Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 28, 2012 4:08 pm

    A Hilaritas középpontjában található a városliget, amely mind a felnőttek, mind a gyerekek kedvenc helye. A ligetből látszódik az Officiumban magasodó kapitányság épülete. A szórakozóhelyek közül talán ez az egyetlen szabadtéri hely. A legtöbb rendezvényt általában itt tartják. Legyen az szabadtéri koncert, felvonulás, grill partik, vagy akármi.
    Egyébként több kis ösvény hálózza be ezt a zöld placcot, amik elvezetnek egy kisebb tóhoz. Ez kiváló hely a horgászok számára, de ezenkívül még a gyerekek kedvéért egy játszótér is épült a ligetben. Van egy rész, ahol pedig sütögetni lehet ide általában csoportostul szoktak jönni az emberek kisebb mulatozást csapva. De ha nincs sütni kedve az embernek, akkor szimplán pokrócot és ételt hozva piknikezni is lehet. Egyébként rengeteg pad a liget területén, ami alkalmas arra, hogy andalgó párok pihenjenek meg, vagy pedig a pletykafészkek gyűljenek össze a friss hírekkel. Lényeg a lényeg: a városliget Qarin egyik központi része. Örök nyüzsgés jellemző rá, éjszaka pedig nagyon szép látvány tárul a sétálók szeme elé.



    Városliget     Scaled.php?server=577&filename=cityparkbyarturoru Városliget     Scaled.php?server=846&filename=cityhallparkbyleefunnn
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lily Hollow Hétf. Május 07, 2012 7:39 pm

    *A városliget egyik padján egy fiatal lány ücsörög, aki innét figyeli a fesztivál maradványait. Igazából azonban nem ezért van itt: úgy állapodott meg a nővérével, hogy itt fognak találkozni nyolc körül. Alig várja már, hogy lássa Lily-t, főleg, hogy jó hosszú időt kellett izgulnia miatta, azóta pedig még nem sikerült kimenőt szereznie az Intézményből. De most végre! Így hát már vagy negyed órája itt dekkol Qarinban, arra várva, hogy elérkezzen az a bizonyos nyolc óra, amikor végre találkozik a nővérével - ismét.* ~ Jöhetnél már, nővérkém... ~ *gondolja morcosan, majd feláll, hogy kicsit kinyújtóztassa a tagjait. Nem szeret sokáig egy helyben ücsörögni... Ahhoz mindig túl energikus és mozgalmas életmódot élt.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Május 07, 2012 7:51 pm

    *Az egyik pavilontól egy csuklyás alak vágtat el morcosan. Lasse már megint kitalált valami baromságot, hogy elrángassa a jó meleg szobából a gépe elől. És most mi van? A srác talált egy rumos pavilont, ahonnan nem lehet elrángatni, így Fredrik kénytelen volt ott hagyni a francba Lassét. Utálja az alkoholt, és a finn haverját is utálja amiatt, hogy ennyit vedel. Egyébként a szokásos ruhakollekciót viseli: fekete pulcsi (természetesen a kapucni a fejére húzva), sötét farmer és edzőcipőt visel. Az övére különféle tőrök, kések vannak erősítve, a lábára szintén. Az oldalán pedig egy különleges fegyver lóg, amivel mind a közelharcban, mind a távolsági harcban remekül tud érvényesülni. Egy kavicsot rugdal végig a ligeten, mikor a követ véletlenül neki rúgja valakinek. Felkapja a fejét, és ránéz az illetőre.* - Bocsánat. *Mondja zavartan, aztán mikor megpillantja az ismeretlen arcát egy pillanatra valaki mást lát benne.* - Lily? *Csúszik ki akaratlanul is a száján, persze további megfigyelések után rájön, hogy tévedett. Elnézést kér a lánytól, megrázza a fejét és indul is tovább, ha senki nem szól utána.* ~ Borzasztóan hasonlított az a lány Lilyre, de mégis hogy voltam olyan hülye, hogy összekevertem őket?! *Morfondírozik magában, és ha az idegen leányzó nem szól, vagy megy utána akkor tovább indul a kavicsos ösvényen.*
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lily Hollow Hétf. Május 07, 2012 7:59 pm

    *Hirtelen nekirepül egy kő, mire idegesen felszisszen, megperdül, és gyilkos tekintettel a srácra mered. Amikor lelilyzik, felvonja a szemöldökét.* - Nem talált *mondja, majd halkan mormogni kezd.* - A nővérem mesélte, hogy vannak itt mocskos lidércek is, de nem hittem, hogy két napra érkezve is összefutok egy szeméttel... *Hát, nem éppen kizárt, hogy a srác meghallotta, de az őt abszolút nem érdekli. Sőt, még örülne is neki, ha a lidérc felhúzná magát a szavain. Igen, a lány nem kissé utálja az árnyakat. Bár ez végül is érthető, hiszen erre nevelték... Arra, hogy elnézést kérnek tőle, csak legyint.* - Lidérc vagy. Nem várom el, hogy legyen némi agyad *feleli lenézően, majd zsebre vágja a kezét. Ő egyébként egy szürke farmert meg egy szürke, kenguruzsebes pulcsit visel, egy egyszerű tornacsukával. Nem nehéz megállapítani, mi a kedvenc színe, az tuti... Meg azt sem, hogy nem enyhén rasszista a kiscsaj.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Május 07, 2012 8:08 pm

    *Mikor a lány azt mondja, hogy „nem talált” szimplán megrándítja a vállát, és élénk kék szemeivel végignéz a kislányon.* ~ Eléggé jó erőben van, de kicsit hirtelenharagú. Egyszer ez lesz a veszte. *Morogja magában, és megpróbálja felmérni az erőviszonyokat. Egyébként nem szól semmit, viszont amikor meghallja a „nővérem” szócskát döbbenten pislog a lányra.* - Nővéred? Neked? Azt hittem egy lelenc vagy, aki a karneválra jár kunyerálni. A lidérceket meg ne szidd tündérkém, mert a végén még egy agresszív állat meghallja a szidalmazásod, és kitépi a nyelvecskédet. Szemét? Hm. Lehet, de én legalább veled ellentétben újrahasznosítható vagyok. *Szól vissza a lánynak, de egyáltalán nem húzta fel magát a kiscsajon. Sőt! Remekül szórakozik rajta. Kicsit… Mintha magát látná benne, ahogyan lekezelően beszélt az angyalokról fiatalkorában.* - Angyal vagy. Nem várom el, hogy ki is nézz valahogy, és még jó modort is tanuljál. *Felesel a lánynak miután hangosan kinevette.* - Megpróbálhatsz felidegesíteni, de nem fog összejönni. Ha pedig nem akarsz lidércekkel találkozni, akkor menj olyan helyre, ahol nem sokan vannak. Egyébként örvendtem a találkozásnak.*Mondja vigyorogva, de a csuklya mögül csak a csillogó szemei látszanak ki, majd a mondandója befejeztével faképnél hagyja a lányt, és magában jót derült az ismeretlen angyalkán.*
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lily Hollow Hétf. Május 07, 2012 8:21 pm

    *Észreveszi, ahogyan végignéznek rajta, és egyértelműen kihívásnak veszi. Mire nem jó a láthatatlan kard? Az ugyanis ott lóg az oldalán, így hát csak ő tud róla. Bár a jobb oldalán lógó tőrt talán kiszúrhatja a srác, de az sem nevezhető éppen feltűnőnek... Aztán ugye lelelencezik, mire egy ideges fintor fut végig az arcán.* - Vigyázz a szádra, lidérc *mondja fenyegetően. A következőre pedig felhorkant.* - Kettőt pislogni sem lenne ideje *feleli. Hát, az biztos, hogy nem kételkedik a képességeiben... És korához képest egyébként tényleg eléggé jó harcos. Az újrahasznosításra csak elhúzza a száját, de nem méltatja válaszra. Lehet, hogy kicsit alacsonyabb lovon kéne ücsörögnie... Az utolsó mondatot viszont már nem tudja figyelmen kívül hagyni: tekintete dühödten megvillan, és előkerül az a bizonyos kard, ami a hüvelyből kicsusszanva egyből láthatóvá válik. A lány Fredrik felé suhint a karddal, és ha rajta múlik, egy elég mély vágást helyez el a srác jobb alkarján. Az utolsó megszólalással megint csak nem törődik: neki aztán semmilyen tanács nem kell egy mocskos lidérctől.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Május 07, 2012 8:29 pm

    - Ha nem vigyázok mi lesz? Elteszel láb alól?! Kicsit túlságosan is alábecsülsz mindenkit kiscsillag. *Vigyorog szélesen a csuklya mögött, és Corni elmebetegsége nem hajtja meg különösebben. * - Én már pislogtam vagy ezret mégis itt állok előtted. *Horkant fel megvetően, és elgondolkozik azon, hogy a kiscsaj miért ennyire beképzelt. Ennyire azért ő sem volt elszállva magától. Jobb útra kéne téríteni a csajt. De mindenesetre ő szimplán továbbsétál. A fegyvereket nem nagyon figyelte, viszont amikor meghallja a hüvelyből előcsusszanó kardot, akkor már rég leakasztotta a fegyverét az övéről, és amikor hallja, hogy közeledik felé a penge, akkor megfordul, és a fegyverének a láncával hárít. A fordulat közben hátracsúszik a csuklyája, így a lány először pillanthatja meg Fred arcát. Egyébként a fiú árnyékká válik, és jobban rátekeri a láncot a kardra. Ha pedig sikerült neki, akkor az angyalka kezéből kirántja a fegyvert.* - Egy tanács. Sose becsüld alá az ellenfeled. Még akkor se, ha nem az nem kezel ellenfélként drágaságom. Második tanács. Szállj le a magas lóról, mert angyalkaként nagyot fogsz puffanni, ha eléred a Pokol legalját, aztán a csinos ki pofid úgy bezúzódik, hogy odalent mindenki a visításodat hallgatja. *Szól be az angyalnak, mert imádja cukkolni, és egyáltalán nem tart tőle.*
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lily Hollow Hétf. Május 07, 2012 8:48 pm

    - Például *vágja rá a srác kérdésére. Azt, hogy túlságosan alábecsül mindenkit, csak elengedi a füle mellett. Nem éppen vevő a kritikára... A következőre csak felvonja a szemöldökét.* - Megpróbáltad kitépni a nyelvem? Nyilván nem, mert akkor már rég nem társalognánk, hanem harcolnánk. Ezért volt lehetőséged pislogni *válaszolja. Persze nem várja el a fiútól, hogy megértse a gondolatmenetét. Hogy miért képzel magáról ilyen sokat... Hát, ki tudja. Hozzátartozik a természetéhez. Meg mondjuk részben nevelték is belé: az Intézményben a legtöbben hasonlóan viselkednek, pláne, ha lidérccel van dolguk. Meg persze az ottaniak nem beszélgetnek túl sokáig egy árnnyal sem, inkább igyekeznek minél hamarabb eltakarítani őket. A pengét ugyebár elkapja a srác a lánccal, de igazából ez annyira nem is zavarja a lányt: nem a kard az elsődleges fegyvere, azt inkább csak elterelésnek használja. Miközben a fiú beszél, még nem engedi el a markolatot, minden erejével tartja, és megakadályozza a lidércet abban, hogy elrántsa tőle.* - Egy. Nem tartok a pokoltól, sok a támogatóm. Kettő. Egy harcos nem visít. Három... Egy tanács neked is: senkit sem érdemes lebecsülni azért, mert fiatal. *Ezzel hirtelen elengedi a kardot, és előrántja a tőrt, ami abban a pillanatban, hogy a lány hozzáér fellángol, méghozzá a Szent Lánggal. De ahogyan lendítené a kezét, egy hangos kiáltás zavarja meg.* - Azonnal tedd azt el, hagyd békén őt! *hallja meg a nővére hangját, mire leereszti a tőrt, és hátrapillant.* - Teljesen meghibbantál? Már megint egy lidércet védesz... *rázza a fejét, de ellép Fredtől, és elteszi a tőrt.* - Kérem a kardot *mondja mogorván.* - Corny... *csóválja meg a fejét Lily.* - Remélem nem tettetek kárt egymásban *néz végig aggódva először Fredriken majd Cornelián. Remek. Egy lidérc, aki az ikertestvére szerint régebben eléggé rasszista volt, és egy angyal, akit kisgyerek kora óta az angyalok gyűlöletére neveltek... Király.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Május 07, 2012 9:06 pm

    - Próbálkozni szabad kislány, de nem adom olcsón a bőrömet. Tudod nem csak te kaptál kiképzést. *Mondja negédesen mosolyogva. Komolyan nem veszi fel a lány elmebetegségeit. Aztán hangosan felnevet a lány szavaira.* - Ha kitéptem volna a nyelved, akkor nem hallgathatnám ezt az elbűvölő hangocskádat, és nem röhöghetnélek képen, amiért ekkora baromságokat beszélsz.*Kuncog a fiú, egyébként érti a lány gondolatmenetét. Nagyon is érti. Elképesztő, hogy mennyire képes párhuzamot vonni a régi énje és e közé a lány közé. Egyébként, ha a régi, elmebeteg Fred lenne, akkor kapásból elvágta volna a csaj torkát szóval örülhet neki, ha mindketten megússzák szárazon. Nem nagyon erőlködik, hogy megszerezze a kardot a lánytól, pusztán szórakozik a másikkal.* - Egy. Nem ártana, mert a végén a Pokolban is képen röhöglek, hiszen tudom, hogy amúgy is oda kerülök. Egyébként még a támogatók sem mentenek meg Isten haragjától tündérvirágszálam. Kettő. A harcos visít, ha megtörik, vagy éppen lányból van, és az a legnagyobb baja, hogy letörött a körme kiképzés alatt. Három. Nem becsültelek le bogárkám, mert akkor saját magamat becsülném le azzal, hogy azt képzelem rólad, hogy egy ártatlan kislány vagy. *Mondja a fiú, majd amikor elengedi a kardot, akkor elkapja a markolatánál, és meglepetten ugrik hátra a Szent Láng láttán. * - Tedd el, mert megesküszöm neked, hogy a Finn Intézet tagjai felkeresik a lakhelyed, és porig rombolják az összes társaddal együtt! *Feleli dühösen, és árnyékká válik. Még jobban eltávolodik a lánytól, mikor meghallja Lily hangját. A hang irányába kapja a fejét, és érdeklődve hallgatja a kis párbeszédet. Amint elrakják a tőrt ő megjelenik, és vigyorogva tekint a kislányra, majd Lilyre pillant.* - Jól gondolom, hogy ezzel a kis pukkanccsal nőttél fel Lily? Van egy olyan érzésem, hogy nagyon szimpatizálunk egymással. Olyan rasszista a kis csaj, mint amilyen én voltam ennyi évesen. *Mondja jókedvűen, és Cornelia kardját kezdi tanulmányozni.* - Ha megígéred, hogy nem próbálkozol több trükkel. Egyébként szép darab. Honnan a bánatból szedted? *Érdeklődik Cornytól, és Lily szavaira elvigyorodik.* -Ó, nem. Csak bemutatót tartottunk a qariniaknak, hogy milyen az, ha két elmebeteg szájhős csatázik egymással. De igazság szerint a kis csaj szidott engem, én meg csak röhögtem rajta. Beillenél egy kabaré műsorba Corny. *Csipkelődik szélesen vigyorogva, majd ismét Lilyre pillant.* - És téged mi szél hozott errefelé? Csak nem a pukkancshoz jöttél? *Érdeklődik ártatlanul pislogva, majd nagy nehezen visszaadja a pengét a lánynak.*
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lily Hollow Hétf. Május 07, 2012 9:55 pm

    *A második mondatra csak egy egész kicsit lepődik meg, de azt sem mutatja ki, és válaszra sem méltatja a srácot. De innentől helyre teszi a fejében, hogy azért vigyázzon a fiúval. A következő megszólalásra ismét nem reagál, de már itt eléggé nyílik a zsebében a bicska. Nem enyhén felhúzta a fiú, és ami a legidegesítőbb, hogy az ő sértéseire nem reagál megfelelően. És igen, vélhetően azért maradnak egyben mind a ketten, mert Fredet sikerült észhez téríteni, és jobb útra terelni... Persze Cornelia ezt nem tudja.* - Nem félek Isten haragjától *feleli. A következő mondatra felnevet.* - A kettes ponttal meghazudtolod a hármasat. Ha nem becsülsz le, akkor hogy jöhet szóba az hogy lány vagyok, egyelő nyafogós? *kérdezi, majd ugye elengedi a kardot, és előhúzza a lángoló fegyvert.* - Csak nem megijedt a nagy, bátor lidérc? *vonja fel a szemöldökét, gúnyosan mosolyogva. De szerencsére, mielőtt tovább fajulna a dolog, megérkezik Lily, ezzel elvágva a vita és a harc fonalát. Az idősebbik lány haloványan elmosolyodik a fiú szavaira.* - Igen. És örülök neki, hogy kedveled, ugyanis ő itt a húgom, Cornelia. Corny, ő itt Fredrik, a megmentőm *emeli ki az utolsó szót. A kiscsaj álla szó szerint leesik.* - Egy lidérc? Egy lidérc mentett meg?! Ez az a Fredrik Laine akiről annyit áradozol? Neked tényleg végleg elment az eszed... Ha ezt Pierre megtudja... *sopánkodik a kislány.* - Pierre nem tudja meg, megértetted, Cornelia? *csattan fel Lily. Hiába na, eléggé ellentétes a két lány gondolkozása... Mégis nagyon szeretik egymást. Hiába, mindig csak ők ketten voltak a másiknak.* - Nem próbálkozom *ígéri meg kelletlenül a kiscsaj.* - Az Intézményből van. De ha ismered Lilyt, ő tuti rég elmondta már... *von vállat, aztán remélhetőleg visszaveszi a fegyverét, és visszalöki a tokjába, így az ismét láthatatlanná válik.* - Nem értem, miért kellett nekiugornod az első lidércnek, akit meglátsz, hugi... *csóválja a fejét Lily, igyekezve gyorsan elfelejtetni az előbbi félmondatot a cameosossal. A lány csak megvonja a vállát, de úgyis tudja, hogy úgysem azért mondta a másik, mert valamilyen szóbeli reakciót várt rá...* - A kishúgom minden lidércbe beleköt, akivel sikerül összefutnia... *válaszolja az erethonos zavartan.* - És szeret szájhősködni *teszi még hozzá.* - De nem csak szájhős vagyok, nővérkém. Tudod jól, hogy tudok bánni a fegyverekkel *szól közbe azonnal a kislány.* - És az agyad a kabarés *teszi még hozzá, mogorván Fredre pillantva. Khm. Valaki mintha nem kedvelné a srácot...* - Éppenséggel azért jöttem, hogy vele találkozzak. Régen láttam már a kis bajkeverőt *mosolyodik el végre ismét a lány, és megborzolja a húga haját.* - Naaa, hagyjál! *kiált fel a fiatalabbik lány, és arrébb lép, és kiölti a nyelvét.* - Igazad van, Fredrik. Tényleg egy pukkancs *nevet fel Lily. Erre persze a fiatalabbik megint csak szipog párat, aztán látványosan hátat fordít, mire a nővére megint felkuncog, aztán eléje kerül, és alaposan megölelgeti. Persze a kiscsaj egyből visszaölel... Szereti a nővérét. De mennyire szereti!*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Május 07, 2012 10:18 pm

    * Nem nagyon érdekli, hogy elárulta a lánynak azt, hogy azért ő is kapott harci kiképzést. Azért jó ha tudja a lány, hogy nem csak olyan lidércek léteznek a világon, akik nem tudják megvédeni magukat tőle.* - Nem feltételezem rólad, hogy nyafogós lennél. Csupán azt tudom, hogy eléggé forrófejű vagy, és folyton kapkodsz. Nem figyelsz a támadásaidra, és könnyedén kiismerhető a technikád. Azaz egy lány nem való katonának. Egy angyallánynak a gyógyítás a feladata nem pedig az öldöklés. *Rándítja meg a vállát, és ha ebbe is belekötnek, akkor beleszólnak, és kész. Ha Cornelia ennyire nehéz felfogású, akkor normálisabban nem magyarázza el neki. A lángoló fegyver láttán ugye hátra ugrik, és hallgatja Corny gúnyos szavait.* - Nem félek, csupán az én szótáramban szerepel az a szó, hogy „elővigyázatos”. *Vágja kapásból a fiú, mert nem hülye, és már kölyökkorában megtanították neki, hogy a Lángot kerülje el, és olyankor távolból iktassa ki az ellent. Aztán ugye felbukkan Lily, aminek Fredrik nagyon tud örülni, mert nem akarja helyrerakni a kislányt hogy végre elnyugodjon. Aztán mikor megtudja, hogy ez a kis méregzsák Lily húga nagyokat pislog.* - Azt… Azt hittem, hogy nincs testvéred. És ha lenne is, akkor sem ilyen őrültnek képzeltem el. *Mondja inkább Lilynek, bár egész biztos benne, hogy a kis csaj egyből hisztizni kezd. Aztán vigyorogva hallgatja Corny kifakadását egészen addig, hogy Lily áradozik róla.* - Miért olyan nehéz elképzelni hogy megvédtem? Nem minden lidérc szemét, és vannak olyanok, akik jó útra tértek. *Rándítja meg a vállát a srác, majd ugye az áradozásra elvörösödik, és Lily pillant.* - Mond csak Lily, mégis mi a jó életért áradozol rólam? Mégis mivel érdemeltem ezt ki? *Kérdi meglehetősen zavarba jőve, és hogy elrejtse a vörös arcát, így a fejére rántja a csuklyát. Egyébként utána szép csendben hallgatja a lányokat, és megpróbálja megjegyezni azt a Pierre nevű fickót. * - rendben, tessék. *Mondja halkan, és átnyújtja a leányzónak a fegyvert. Aztán kérdőn pislog Lilyre.* - Egy árva szót se szólt semmilyen Intézményről, de ha jól sejtem, akkor ti is abban a „kegyben” részesültetek, hogy gyilkolásra nevelnek. Fogadjunk, hogy a rendszeretek kiköpött mása a mi Intézetünknek.*Mondja halványan vigyorogva, bár az nem jó, hogy ha Lidércvadászokkal van körül véve, de ha nagyon muszáj, akkor el tud bánni velük.* - Ó, ne aggódj. Meg tudom védeni magam. Meg a húgod marhára emlékeztet saját magamra szóval én jót szórakozom kettőnkön, mert szinte ugyanazokat a hibákat követi el, amiket én csináltam kölyökkoromban. *Vigyorog szélesen a csuklya mögül, igen felettébb élvezi a hasonlóságot.* - Figyelj, engem nem zavar. Ha ismertél volna tudhatnád, hogy én meg folyton angyalokba kötöttem bele. *Nevet fel zavartan a fiú.* - A szájhősködés pedig jó dolog, ha a kis csajnak eléggé felvágták a nyelvét, hogy ne tudjanak visszaszólni. Azt hiszem most emberére akadt. *Kuncog, majd Corny megjegyzésére megint felröhög.* - És egy cseppet egoista is vagy… *Jegyzi meg mellékesen a srác, a kabaréra meg felhorkant.* - Tisztába vagy a szó jelentésével kicsi lány? Tudod, televíziós műsorokból jobban megtudnál gazdagodni, mint lidércvadászatból. A vadászat az egy nagyon kemény meló, amit nem sokan bírnak. *Ugratja tovább Lily kishúgát, aki láthatóan nem tudja értékelni Fredrik vicceit.* - Á, értem. Nos, akkor ti nem vagytok olyan szerencsések, mint én az öcsémmel. *Fintorodik el, és az, hogy igazat adnak neki… Nos szélesen elvigyorodik, és hangosan röhög.* - Túl jó emberismerő vagyok. *jegyzi meg, de igazából azon töpreng, hogy a két lány közé és közte meg az öccse között párhuzamot lehetne vonni. Elias hasonlít Lilyre, míg Corny inkább „rá ütött”. Érdekes véletlenek…*
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lily Hollow Hétf. Május 07, 2012 10:59 pm

    *Meghallgatja a srác szavait, és valahol mélyen kattan valami, ami jelzi neki, hogy a lidércnek igaza lehet. De innentől egy percig sem kételkedik tovább, hogy a fiú elég jó nevelést kapott. Persze az utolsó mondatot nem tudja szó nélkül hagyni.* - Mindenkinek az a feladata, amire tanítják és amit választ magának *válaszolja a lány. Ő, mint gyógyító? Elképzelhetetlen. A kiscsaj egyébként kezdi kissé elveszíteni a talajt a lába alól, de ezt semmi pénzért nem ismerné be. Az elővigyázatossal inkább nem foglalkozik: nem akarja beismerni, hogy a srác megint rátapintott az egyik hibájára. Mert bizony a drága kis Cornelia enyhén szólva is hirtelenkedő és meggondolatlan... Aztán ugye megérkezik Lily is, aminek Corny csak azért nem örül, mert igenis szerette volna rendesen összemérni az erejét a fiúéval. De valószínűleg nagy szerencséje van, hogy a nővére időben ideért, mert Fredrik vélhetően úgy öt perc után a földbe döngölte volna... A korabeliekkel remekül el tud bánni, csapatban még felnőtt lidércekkel is, de szemtől szemben egy olyan harcossal, mint Fred... Nem, nem sok esélye lett volna. Pedig alapvetően valóban nem rossz harcos a lány, és ha megtanulja kordában tartani az érzelmeit, miközben csatázik, akkor tényleg a nagyok közé fog tartozni egyszer. Meg ha megtanulja jóra használni, amit tud... Arra, hogy őrült, elhúzza a száját, de Fred várakozásaival ellentétben nem kezd el hisztizni, csak magában motyorog valamit angyalul, amit nem lehet érteni, vélhetően arról, hogy Fred az őrült kettejük közül. Lily csak vállat von.* - Azért annyira nem őrült. Ha nem lidérc lennél, nem mondanád hogy őrült, mert csak veletek viselkedik ilyen idiótán... Próbálom jobb belátásra téríteni, de sajnos nem nagyon hallgat rám *válaszol a srácnak. Aztán ugye Cornelia kiakad, Fred kérdésére pedig hevesen megrázza a fejét.* - Mert lidérc vagy *rázza a fejét makacsul. Nem és nem hajlandó elhinni, hogy vannak jó lidércek is. Nem és nem. Amikor az áradozás kerül szóba, és Fredrik rákérdez, a lány kicsit elpirul, és megvonja a vállát.* - Cornelia túldramatizálja, mint mindig. Pusztán annyit mondtam, hogy nagyon hálás vagyok neked, amiért megmentettél, meg elmeséltem, hogy jó a humorod, meg ilyesmi... Én nem nevezném áradozásnak *magyarázkodik zavartan, kissé piros arccal.* - Tök beléd van zúgva *legyint Cornelia, félbeszakítva a nővérét, mire Lily gyilkosan ránéz a tesójára.* - Már megint össze-vissza beszélsz, hugi. - Persze, végül is az, hogy vagy tíz percig magyaráztad, hogy milyen szép szemei vannak, meg milyen jól néz ki, annak semmi köze a szerelemhez, igaz? - Cornelia... - Sem az, hogy fél óráig arról beszélsz, hogy milyen humoros, meg kedves, meg mennyire vonzó, meg hogy örökké emlékezni fogsz arra, amikor kinyitottad a szemed és először megláttad az arcát... -. Cornelia, most aztán már elég legyen! *csattan fel Lily, majd égő arccal Fredre pillant.* - Ne foglalkozz vele. Össze-vissza beszél *mondja a fiúnak. Nem enyhén kínos helyzetbe hozta a testvére... Perpill a fenébe kívánja az egészet, Cornyt, meg Fredet, meg úgy az egész világot. Pierre-t egyébként tényleg jobb, ha megjegyzi, mert elég valószínű, hogy ők ketten fognak még találkozni... És azt biztosan nem fogja élvezni a srác. Corny nagy durcásan elveszi a fegyvert, és a köszönöm természetesen elmarad, még akkor is, amikor Lily kicsit megböki a vállát. Nem fog ő megköszönni bármit is egy lidércnek... Az Intézménynél persze nem volt szerencséje, Fredrik felfigyelt rá... A fiú szavai után elfordítja a fejét, és felsóhajt.* - Lidércek gyilkolására tanítanak minket, minden erejükkel. Mit gondolsz, miért szöktem el onnét? *teszi fel halkan a költői kérdést. Lily eléggé utálta azt az egész helyet, és a húgán kívül mindenkit, aki ott volt.* - Noha engem is megtanítottak mindarra, amire akartak, soha nem használnám, amit tudok... *De tényleg nem. És eléggé nehéz is lenne rájönni, hogy a lányt katonának nevelték. Teli van nőiességgel, finomsággal és bájjal, magyarul mindennel, amit megpróbáltak kiölni belőle. Ő egyszerűen túl tiszta szívű mindahhoz, amit tanítottak neki. A következő mondatra elmosolyodik, a húga pedig fintorog.* - Örülnék, ha nem hasonlítanál magadhoz... *mondja morcosan. Ja, igen, egyébiránt a lány enyhén szólva hisztis is... A következő mondatra csak megrázza a fejét, és Cornyra pillant.* - Látod? Rokon lélek. Szóval tessék szépen barátkozni *mondja a húgának, aki erre hányást imitál. Lily csak megforgatja a szemét, majd ismét inkább Fredrikre koncentrál. Az emberére akadt dologra ismét felkacag, míg Cornelia csak elhúzza a száját, és kelletlenül bólint.* - Arra! De még mennyire *mosolyog szélesen Lily. Tudja, hogy ha a húga nem lenne ennyire elutasító, akkor ő meg Fred nagyon jól kijönne egymással. De hát Cornyba eléggé sikerült belenevelni a lidércek gyűlöletét...* - Az lehet, de az maradjon az én gondom. Egyébként pedig tisztában vagyok vele, és ha nem lennél ilyen magasan képzett, engem meg nem tiltottak volna le róla, hogy megpróbáljalak megtámadni, akkor nem csinálnék bolondot magamból *válaszolja duzzogva a fiatalabbik Holloway lány. És igen, Corny, az előítéleteitől vakon valóban nem képes értékelni Fred humorát - amit egyébként, ha nem egy lidérc adná elő, imádna.* - Nem, sajnos nem *rázza meg szép fejét Lily.* - De azért igyekszünk tartani a kapcsolatot *teszi még hozzá. Aztán ugye kis testvéri ugratás következik. Fredrik gondolatai egyébként Lily fejében is megfordultak már: valóban remek a párhuzam. Hogy miket tud adni a sors...* - Már megvan a szállásod, igaz? *kérdezi a húgától, amikor elengedi.* - Persze, már le is rakodtam mindenemet. Amúgy igazából addig maradok, ameddig akarok... Nem mondták, meddig maradhatok, szóval akár egy hetet is itt tölthetek, mert pénzem van rá *magyaráz a fiatalabbik lány.* - És ha lerázod a lidércet, akár meg is mutathatom, hol van *hajol kicsit közelebb a nővéréhez, de azért elég hangosan beszél ahhoz, hogy Fredrik is hallja...* - Cornelia... *sóhajt fel Lily, és vet egy bocsánatkérő pillantást a fiú felé. Már nem is fűz hozzá semmit... Reméli, hogy a cameosos ezt is elnézi a húgának.*

    // FAGY //
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Fredrik Laine Kedd Május 08, 2012 6:13 pm

    //OLVAD, és ez már záró, csak usernak nem volt ideje tegnap megírni//
    - Lehet, hogy mindenkinek meg van a feladata, de az angyalokat nem gyilkolásra teremtették. Tudtommal nem az a feladatotok, hogy mások vérét vegyétek, de javíts ki, ha tévednék kicsi lány. Egyébként meg kötve hiszem, hogy te ezt az életet választottad volna magadnak. Még nem késő változtatni, bár nem hinném, hogy hatással lennének rád a szavaim. *Rándítja meg a vállát hanyagul a srác. Nem szándékozik sokat foglalkozni a csajjal. Persze beszél tovább a másiknak, és szándékosan is a szemébe mondja a hibáit. Amíg nem hajlandó elfogadni a kritikát, addig nem lesz jó harcos. Aztán ugye Lily is megérkezik, és előfordulhat, hogy Fredrik leverte volna a lányt. Mondjuk a földbe döngölés nem a jó szó erre, hiszen a srác maximum fegyvertelenné tette volna a lányt. * - Persze, mert amit nem lát a saját két szemével, arra azt mondja, hogy nem létezik. A húgodnak bizonyítani kell a tényeket, ha azt akarod, hogy elhiggyen valamit. Legalábbis ez az én álláspontom. Egyébként Corny, szerinted minden lidérc szemét? Adj három napot, és bebizonyítom, hogy ez nem így van. És akkor neked is van három napod, hogy megmutasd azt, hogy nem mindegyik angyal elmebeteg. Tisztelet a kivételnek… *Az utolsó mondatnál Lilyre pillant, hogy ne vegye komolyan a szavait az elmebetegséggel kapcsolatban. Arra pedig, hogy lidérc, és ezért senkit nem védhet meg csak felhorkant.* - Látom azt a szót se ismered, hogy jóindulat. Sok mindent be kell verni a fejedbe kislány. A lidércség pedig… Nos egy nagyon jó dolog, és azt mondom, hogy mi vagyunk az aranyközépút. Nem szolgáljuk se a Mennyet, se a Poklot. Azt csináljuk, amit akarunk, mert nincs egy felsőbbrendű lény, ami megszabja, hogy mit lehet és mit nem. *Vonja meg a vállát higgadtan, de az arcáról egy pillanatra sem tűnik el az a sunyi mosoly. Aztán egy érdekfeszítő párbeszédnek lesz fültanúja, és arra, hogy Lily „belézúgott” teljesen elvörösödik. * - Khm. Szerintem erről még beszélünk Lily. *Köszörüli meg a torkát zavartan, és elfordítja a fejét. Nem kicsit van zavarban, és senki nem látta őt még ilyennek. Valószínűleg még az öccse sem.* ~ Milyen jó, hogy én nem áradozok róla Eliasnak, vagy épp Lassének… *Morogja magában a srác, és még mindig érzi, hogy lángol az arca. Aztán ugye Fred visszaadja Cornynak a fegyvert, és elkomorodva hallgatja a lidércgyilkolást. * - Nem hittem volna, hogy ilyen helyen nevelkedtél. Nem látszik rajtad, de róla lesüt, hogy Lidércvadász. *Morogja halkan, és Corny felé int a fejével. A kislány nagyon gyorsan le tudja buktatni magát a modorával és a viselkedésével. Egyébként Cornelia szavaira csak fejet csóválva nevet.*- Pedig ez az igazság. Fogadd el, hogy még sok ilyet a képedbe fognak mondani életedben, ha csak nem vagy olyan figyelmetlen, hogy előbb megöljenek. *Magyaráz továbbra, kedveli annyira Cornelia stílusát, hogy valamilyen szinten próbálja megóvni. A rokonlelken csak kuncogni tud.* - Figyelj, egyébként ha nem hiszed el, hogy hasonlítasz rám szívesen megmutatom pár emlékemet, de nem lesz kellemes élmény. Engem komolyabban foglalkoztattak ezzel, mint téged. *Beszél tovább Corny-hoz, mert Lilyvel ezeket az emlékeket nem lenne hajlandó megosztani. Azt nem engedi, hogy a lány végignézze azt, hogyan végeztek ki egy kisebb angyal csoportot Helsinkiben, vagy épp Laina hogyan koncolt fel egy mennybélit. Szó mi szó őket sokkal komolyabban foglalkoztatták a vadászattal. Egyébként Corny szavain csak nevetni tud, és nem is nagyon folyik bele a társalgásba, kivéve, ha csipkelődve vissza kell szólnia az angyalkának.* - Ó, tehát beismered, hogy magasabb rendűnek tartasz magadnál, és nem kételkedsz, hogy elpáholtalak volna, ha sokáig erősködsz. *Vigyorog szélesen a lányra, de tényleg nem lett volna képes bántani. Csak lefegyverezte volna, majd a sok rumtól bealudt Lassét rádobta volna, hogy egy darabig ne tudjon felállni. Egész biztos benne, hogy az az idióta bealudt a sok piálástól.* - Nem lenne egyszerűbb, ha a pukkancs ideköltözne? Tudom, hogy nem fogadnátok el, de megvenném a házat nektek. *Kérdez rá, és úgy tűnik, hogy Fredrik megint nagyvonalú. Legalábbis az lenne, ha engednék neki, de szinte biztos benne, hogy Lily húga egyből elutasítaná, hogy ő egy lidérctől semmit nem fogad el. Aztán a két lány arról beszél, hogy sikerült-e szállást szerezni, így ebbe a fiú nem szól bele. De utána egyből lebeszéli, hogy akkor holnap menjenek el túrázni, és hogy akkor majd találkoznak.* - A lidércet nem tudod lerázni drágaságom, mert nagyon jó nyomkövető, és kettőt pislogsz már ott állok a lakhelyed előtt. Szóval ne duzzogj, mert a végén még nem viszlek sehová! *Mondja játékosan csipkelődve, majd Lilyre pillant.* - Azt hiszem mennem kellene. Lassét elő kell keríteni a föld alól, és bizonyára kettesben is szeretnétek beszélgetni. Jó éjt, angyalkáim! *Vigyorog szélesen, majd a fejét rántja a kapucnit, és kocogva indul arra, amerre a hülye haverját sejti.* - Lasse Fält! Azonnal told elő a képedet, mert a rumtól bűzös leheletedre esküszöm, hogy még egyszer nem viszlek vissza a suliba! *Kiáltja el magát nevetve, és ha Lilyék még egy darabig nyomon követik a srácot, akkor láthatják, hogy egy hangosan hortyogó alakot cipel vissza az iskola felé. Igen, hölgyeim és uraim… Lasse bealudt a rum-ivóversenyen.*


    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Park Min Lee Szer. Május 09, 2012 6:17 pm

    *Olyan jó idő van, hogy vétek lett volna nem kihasználni ezt a napot, éppen ezért Effy nagy boldogan sétálgat a városligetben egyedül. Nem olyan rég tért vissza az iskolába. Eddig otthon volt a családjával és a barátaival. Nehéz lesz újra visszaszokni ebbe a környezetbe, ahol az emberek képesek még megölni is egymást.. mondjuk nem mintha Effy nem, de valahogy amikor otthon van, annyira békés minden, vagy talán csak annak tűnik, mert a szerettei veszik körül. Ezért is van itt a szabadban. Ez a hely egy kicsit a hazájára emlékezteti, bár teljesen más a két világ. Amellett, hogy ott kellett hagynia a családját, azt is bánja, hogy már egy csomó ideje nem látta Natet. Amikor legutoljára találkoztak, nagyon jól kijöttek, bár mindig is megértették egymást. Nem elég, hogy nem látta őt, de nem is hallott felőle. Jó lenne összefutni vele, de tudja, hogy őt elérni szinte lehetetlenség. A második olyan személy, akit még nagyon megkedvelt és régen látott, az Chris, de úgy hallotta, hogy elment az iskolából, ezért sajnos vele sem futhat össze. Mi lesz Effyvel nélkülük? Persze, hogy a két olyan ember, akit a megkedvelt, eltűnnek. Bár nem is csodálkozik, mert már megszokta, hogy így vagy úgy, de elhagyják a szerettei. Na nem gond, szép idő van, most minden jó és nem is szomorkodik.. igazából nem is nagyon lenne miért, csak összefut majd valakivel. Egy barna kis táska a vállán, amiben minden nélkülözhetetlen dolog benne van. Meleghez öltözve, felvett egy rövid farmernadrágot és egy fehér, vékony trikót. Az új, vörös haját kiengedve hagyta. Talán az is melegíti, de nem volt kedve bajlódni vele, így is azt csinálta, hogy az első ruhadarabot felvette, ami a szekrényében volt. Lassan sétálgatva nézelődik tovább.*


    A hozzászólást Effy Lightfire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 09, 2012 6:39 pm-kor.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Vendég Szer. Május 09, 2012 6:33 pm

    *Egy fiú sétálgat a város ligetben. Rajta egy sötétkék farmer nadrág és egy fehér póló és hozzá egy fekete bőrkabát. A fülhallgató a fülében és egy igen elmebeteg rock szól a fiú fülében. Slipknot – Wait and bleed című száma és erőteljesen üvölteti ugye a zenét. Ezt a másik nem hallja csak ő neki most ehhez van kedve. Délelőtt a rablóban töltött idejét ugye ez szőkés hajú lánnyal töltötte, aki nem gyengén akcióba lendült. Pontosabban: Kisebb dózisokban kezdte adagolni a fiúnak a hergelős mérget, de még viszonylag nem szíd senkit é nem gondol semmi rosszra. Kezdetlegesnek furcsának találhatja más, hogy pont ilyet hallgat, miközben ő a nyugodt dolgokhoz van hozzá szokva. Mindenesetre, ahogy halad előre elgondolkozva a fiú véletlen neki megy egy lánynak, akire gyilkosan néz. Meglehetősen útban van neki és a tegnapi napot is elfelejtvén eléggé bunkón szól hozzá.* - Tűnj az utamból félvér..*Khm nem volt ilyen a srác mindig csak ugye túlteng benne az erős taplóság. Az, hogy miért fogja megváltoztatni így ki tudja, de nem veszi a lapot, hogy ő ment neki, de hát, na.* - Hm.. te nem a Sylorinás őrző vagy? Jól eltűntél… *Semmi szia semmi köszönés nem Alexre jellemző. Hagyjuk, majd előbb vagy utóbb rájön sok ember, hogy miért lényeg a lényeg. Az átverések és a harag miatt van így plusz azért, mert Kiara is szépen kihasználta. Csak áll Effyvel szemben és csak nagyokat pislog. Nem lepődne meg ha elmenne a másik.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Park Min Lee Szer. Május 09, 2012 6:57 pm

    *Békésen sétálgatva, fürgészve az eget, egyszer csak arra lesz figyelmes, hogy valaki nekijön. Először elkezdi szidni, hogy miért nem tud vigyázni.* - Ennyire nem vagyok kövér, hogy ne tudj kikerülni! Hihetetlen milyen bunkó emberek vannak.. Ja és adok egy tippet, bogaram: tudod van egy olyan szokás, amit például ilyen esetekben szoktunk csinálni.. úgy hívják bocsánatkérés. Pff.. *Most, hogy jól kiadott magából szinte mindent, indulna is, de észreveszi, hogy aki nekiment, az nem más, mint a jó öreg Alex.* - Hé, szia Alex.. mióta vagy te ennyire bunkó? A legutóbbi találkozást azt élveztem.. nem úgy mint ezt. *Valami biztosan nincs rendben a fiúval, egyáltalán nem ilyen volt legutóbb.. vagyis egyáltalán nem szokott ilyen lenni. Nem ilyennek ismerte meg. Ráadásul arról ábrándozott, hogy majd Nate-el fut össze, erre ezzel a Alexszel kell, ilyen állapotban.* - Igen, Sylorinás őrző vagyok, méghozzá Effy.. örvendek.. *Kicsit gúnyosan bemutatkozik újra. Csodálkozva néz a fiúra és gondolkozik, hogy mi lelhette.* - Na jól van, tudom, hogy te nem ilyen vagy és ennek örömére, nincs kedved csatlakozni hozzám? *Nem tudja mi lesz a válasz. Valószínűleg bunkón visszaválaszol valamit, de szerencsére nagyon jól bírja az ilyen viselkedést és az ilyen embereket, már hozzászokott.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Vendég Szer. Május 09, 2012 7:07 pm

    *Ugye neki megy, a másiknak mire fogja magát és beszól. Természetesen ő ment neki a másiknak, de nem zavartatja magát.* - Te egy vézna, vagy akit ha ellökünk, hamar a földre esik. Még el is hervad.*Mondja szemeit megforgatva, de ő teljesen jól van, köszöni szépen.* - Boccs. Így megfelel?*Kérdezz rá a srác, de még mindig nem gyengén rideg. Kicsit átmosták az agyát, na. Ha bár eddig sem volt esze, de most már felnőhetne végre.* - Hm.. Mióta? Mióta élek..*Feleli, egy gúnyos horkantással majd utána megvakarja a fejét és kikapcsolja a zenét. Nem kéne elmebeteg rockot hallgatnia a srácnak.* -Tudom, hogy Effy vagy csak azt hittem itt vagy az iskolában.. *Mondja a srác, ha bár ő is pár napja érkezett vissza a büntetésből ne akarjon újra hazájára gondolni, mert sok volt neki oda haza.* - Becsatlakozhatok, úgy sincs, más dolgom egyébként hidd, el ilyen vagyok. Vagy is. Csak még nem tudsz róla.*Nem a srác nyugodt alapjáraton véve, csak a méreg hatása. Kezdő fokozat…*- Hogy vagy picilány? Tényleg eléggé rég láttalak.*Kérdezz rá, de még mindig érződik a rideg tartása… de ha elindul a másik is ugye akkor egyet sétálnak.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Park Min Lee Szer. Május 09, 2012 7:43 pm

    - Inkább vagyok vézna, mint kövér.. *Vágra rá gúnyos mosollyal. Mondjuk nem célozgatás akar lenni, mert a fiúnak valószínűleg tökéletes a teste .. is. Mosolyog a beszólásán, mást nem is tud tenni.* - Hát ha más másra nem telik, akkor elfogadom.. Nem tudok mit tenni. Igazából nem dőlt össze a világ, de te akkor sem ilyen vagy. ~Vagy csak nagyon rosszul ismertem meg.. de azt nem hiszem.~ *Amikor a fiú elfogadja a felajánlást, elkezdenek sétálgatni.* - Jól vagyok, köszönöm.. bár elég furcsa most újra itt lenni Anglia után. Te hogy vagy egyébként? ~Mondjuk nem hiszem, hogy olyan jól..~ *Mosolyog a fiúra még ha tudja, hogy milyen is, csak nem lehet olyan rossz ember. Visszagondol az előző találkozásukra és megállapítja, hogy nem lehet ilyen a fiú igazából. Először amire gondol, az, hogy megmérgezték, de mégis csak ki tenne ilyet egy ilyen angyallal? Szó szerint.* - És te merre jártál.. és mit csináltál a napokban? *Érdeklődik a fiú iránt, egyrészt mert érdekli, nem is tudja miért, de mindig is odavolt az olyan fiúkért, akiket nem érdekli ő.. mindig is megszokta, hogy mindenkinek tetszik, ezért újdonság, ha valakit hidegen hagy. Ezért is tetszik neki annyira Nate. Másrészről pedig azért is kérdezősködik, mert ki akarja deríteni, hogy mi történt Alexszel.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Vendég Szer. Május 09, 2012 8:06 pm

    -A kövérek hamar elesnek.*a fiú tudja, hogy tökéletes testtel rendelkezik, ezt nem is kell vitatni. Nagy az önbizalma és tisztában van ezekkel a tettekkel. * - Jó rossz napom volt és hetem. Mindegy…*Mondja és eltereli a viselkedéséről a témát. Igazából nem igazán érdekli most, hogy miért ilyen. Csak a tesójával ne kerüljön egy légtérbe.. akkor hetekig nem állna szóba vele. A kérdésére csak felhorkant ugye már az Angliára. Eszébe jutott Lisa is, hogy szakítottak. Vagy is szétmentek lényegtelen.* - Sokan voltak Angliában pár hete köztük voltam én is aztán haza keveredtem Franciaországba és azt hiszem kb ennyi.*Nem hangoztatja miért volt otthon az nem az ő stílusa.* - Sok helyen voltam ma bár reggel korán keltem vissza kell szokni az alváshoz.*Fejezi be ugye és csak előre néz és sétálgat. Megint lánnyal. Enyje Alexander nem lesz jó ha így csajozol. Csak Effy át ne vágjon.. Igen az user pöpet beteg, de nem gáz.* - Te merre jártál ma? Mikor érkeztél.. egyébként nem változtál semmit csak a hajad más színű. De jól áll határozottan.*Mondja még kicsit ridegen de bóknak szánta.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Park Min Lee Szer. Május 09, 2012 8:28 pm

    *Nagyon látszik, hogy a fiú tereli a témát, de Effy akkor is ki fogja deríteni mi baja van, ha bele is döglik. Na jó, azért annyira nem érdekli. A lényeg, hogy meg szeretné tudni és meg is fogja valahonnan. Effy nem az a fajta, aki feladja.* - Jól van, látom nem akarod elmondani. Nem baj. *Mosolyt vet Alexre.* - Hidd el kitartó vagyok. Főleg ha megkedvelek valakit.. *Ez talán bóknak szánta? Nem lehet tudni, még Effy sem tudja, egyszerűen csak őszinte fajta. Mindig kimondja amit gondol és ezzel most sem volt másképp. Az tény, hogy egészen megkedvelte a fiút, csak nehogy az legyen, hogy őt is "elveszíti", mert határozottan nem szeretné. Azt viszont nem hitte volna, hogy ennyire megkedveli Alexet, örülni viszont örül neki, még akkor is ha most nem önmaga.* - Kár, hogy nem tudtam, hogy Angliában vagy. Tudtunk volna találkozni. Egyébként ma nem voltam semerre. Mivel tegnap értem haza, kipihentem az egész út fáradalmait és ma körül-belül délben keltem. Az ágyban lustálkodtam, unatkoztam és gondolkoztam. *Sétálgatnak tovább és amikor meghallja a dicséretet, szintén elmosolyodik.* - Hát.. köszönöm. Te sem változtál.. kívülről. *Igen célzásnak szánta. Kezd sötétedni és hűvösödni az idő. Effynek meg volt annyi esze, hogy nem hozott felsőt. Most két lehetőség van. Vagy visszamegy a szobájába unatkozni, vagy marad és jól érzi magát. Nyilván marad. Mikor érdekelte, hogy fázik? Szinte sosem az időhöz öltözött és még mindig jobb itt lenni, mint a hálókörletben aludni.*

    //Fagy//
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lora Verhoeven Szomb. Jún. 16, 2012 8:54 pm

    *A sziget különböző pontjain egy fekete melegítős alak bukkan fel állig felfegyverkezve. Az illető hátán egy nyílvesszőkkel teli tegez zörög, ahogy az idegen a fák között ugrálva, szalad halad előre. Az ismeretlen bakancsa hangosan csattog, amint kiér a városba. Az arca nem látszik, mert egy éjszínű maszk fedi, és csak a szürkén villogó szemeket lehet kivenni az arcából. Ha egy pillanatra megállna, akkor meg lehetne figyelni, hogy ez a titokzatos idegen egy lány, és azoknak a lényeknek, akiknek jó a szaglásuk könnyedén megállapíthatnák, hogy egy lidércről van szó. A harcos megtorpan az egyik útelágazásnál, hogy elengedjen egy autót, és közben görcsösen markolja a kardjának markolatát. Miután megunja a várakozást árnyékká válik és egyszerűen beveti magát a járművek sűrűjébe. Ahogy beér a városligetbe kicsit lassítani kezd, és nagy levegőt véve halad tovább.* ~ Mégis mi az, hogy kivételeznek velem? Hogy egy semmirekellő vagyok?! Ha tudnád Laine, hogy mégis mi bajom van, akkor nem lenne nagy a pofád! Akkor sajnálkozva néznél rám, és védeni próbálnál. Nem kell a sajnálatod! Senkié nem kell! Rohadjon meg az egész világ. Így is elég, hogy Fält meg a Mesterek tudják. Nem fogom senki mással megosztani a gyengeségemet. *Dühöng magában az illető, és észre sem veszi, de egyre jobban felgyorsít. A játszóteret elérve felugrik a hintára, ahonnan nagy lendülettel leugrik a másik oldalon. Felszökken egy padra, s annak a tetején halad tovább, majd földet érve épp bekanyarodna, mikor egyre szaporábban kezdi venni a levegőt. Megtorpan, neki dől egy fának, és köhögni kezd.* - Ne, már megint. *Suttogja halkan, és megpróbálja letépni a maszkot az arcáról. Ha ez sikerült lehajítja maga mellé a fűben, a kezét a szájára tapasztja, és köhécsel tovább. Az egyik kezével a melegítője kis zsebében kezd turkálni, de annyira remeg, hogy nem képes megfogni a zsebben rejtőző fiolát. Lehunyja a szemét, próbál egyenletesen lélegezni, és megpróbálja kizárni az őt bámuló embereket.* ~ Miért most?! Már megint túlhajtottam magam, és feldolgozta a szert a szervezetem… *Töpreng magában, és tovább próbálkozik. Az ujjai végre kitapintják a hideg üvegcse falát, ő pedig gyorsan a markába zárja azt. Elveszi a másik kezét a szája elől, és egy apró vércsík jelenik meg a lány szája szegletében. Nehezen eltávolítja a fiola tetejét, és valamilyen undorító, fekete löttyöt dönt magába. Amint kiürült az üveg a lány sokkal jobb színben fest, bár még mindig levegő után kapkod. Gyűlöli ezt az egész folyamatot, mert olyan, mintha belülről próbálnák összepréselni a szerveit, az erei lángolnak, és rettentően fáj neki ez a folyamat, de nem tud vele mit tenni, mert másként nem tudja csillapítani a köhögő rohamait. Tovább ücsörög a földön, és a másik zsebéből egy apró tárgyat csatol fel a csuklójára. Azon nyomogat valamit, majd a szája elé tartja, és lidérc nyelven suttogni kezd.* - Jari, megint rosszul voltam. Értem tudnál jönni? Attól tartok egyedül nem bírok majd eljutni a fogadóig. Nem, Fred és Lasse nincs velem, mert csúnyán összevesztünk. A városligetben vagyok az egyik fánál. Kérlek, siess! *Magyaráz valamit a leányzó, aztán neki dönti a fejét, és nagyokat szusszantva vár a testvérére. Míg kipiheni magát addig egy úgy irányzott mozdulattal beletörli a felsőjének az ujját a vért.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jún. 16, 2012 9:40 pm

    -Nos elmondom még egyszer. Aztán figyelj. Anyánk elvette apádat és megakartak ölni téged. Anya szerintem azért, mert nem lánya született. Amikor kiderült, hogy eltűntél, abban az időszakban megpattant az apádtól. Spanyolba menekült. Így ismerkedett meg az enyémmel. Ha bár együtt vannak, nem kíváncsi a fiára. Én meg mindig is akartam tudni, hogy milyen az én öcsém. A leírtak alapján nem akartam elhinni.*Mondja a vérfarkas lány a sztorit. Lace már fogja a fejét és azon van, hogyha nem fogja be akkor természetesen lelép. Még is hogyan? Árnyékosulva. * - Különben áruld el.. hogy lettél lidérc? – Lefizettem egy Sylorinás diákot, bevágott a pókok erdejébe ahol szétmarcangoltak és a halál pillanatában Lucifer meglátta, hogy én az ő becses szolgája vagyok és elragadott . Fel kért Isteni erővel, hogy lidérc legyek… - Istenem, beteg vagy. – Tudom. A vérfarkasságot untam és úgy gondoltam csak így lehetek együtt egy lidérccel.*Michelle a fejét fogja a szőke hajú srác angyalian vigyorog.. Lace számára a fény az angyaloktól nem biztonságos, de nem tart attól, hogy kivégzik. Michelle spanyolul karattyol valamit aztán lelép. A srác szusszant egy nagyot és lépked a városligetben. Még mindig morfondírozik és nem is tudja mit vegyen Penny születésnapjára. Ahogy egye közelebb ér a kitűzött célhoz egy hangra lesz figyelmes. Fülei hegyeződni látszanak és vélhetően nem emberi nyelven beszél a másik. Ahogy közelebb ér meg is pillantja a lányt akit eddig még soha nem látott.* - Segíthetek elvinni téged amerre tartasz? Hallottam a beszélgetésed, és szívesen segítek. Először is Fredet fogom helyre tenni miért bántanak ilyen lányt. Amúgy Wallace Brown vagyok.*Ajánlja fel a segítséget és amíg Jari meg nem érkezik addig Lace ott marad vele avagy elkíséri.* - Hmm.. A leírtak alapján. Nem te vagy az a idérc aki kivágott egy angyalt az ablakon?*Kérdezz rá és halványan elmosolyodik. Ő csak áll a lánnyal szemben és ugye vár.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lora Verhoeven Szomb. Jún. 16, 2012 10:02 pm

    *A lidérc lány szerencséjére éppen fuldoklik, így nem kell végighallgatnia a brazil szappanoperába is beillő egymásra talált testvérek beszélgetését különben elhányná magát. Így épp elég azzal törődnie, hogy ne köhögjön fel még több vért, és hogy megkaparintsa az üvegcsét, amiben a „gyógyír” rejlik. A lidérccé válásra egyébként lennének megjegyzései, például felvilágosítaná arról a fiút, hogy Lucifer is angyal, és hogy ők sz*rnak az angyalokra, de még nagyon sok kommentálnivalója lenne. Így viszont, amint bevette az orvosságot egy óraszerű ketyerén keresztül üzen a tesójának, és nem sokkal később fel is bukkan az a fiú, akinek a hangját távolról – két köhögés között – észlelt. A fiú szavaira felhorkant, és gyanakvóan rászegezi szürke tekintetét. * - Hányszor mondjam még el a világ összes emberi, nem emberi és halott lényeinek, hogy nem kell senkinek a segítsége?! *Fakad ki dühösen, és azzal, hogy megint felhúzta magát érzi, hogy az ereiben, mint valami náci roham osztag úgy tódul végig a fekete lé, amit a szervezetébe juttatott. Az pedig, hogy ilyen gyorsan emészti fel a szervezete azt a lét nem jelent jót a lánynak, ezért ismét beletúr a zsebébe, előkotor egy újabb fiolát, és miután felhajtotta azt az undorító kotyvalékot a kiürült üvegcsét leteszi a másik mellé, közvetlenül a maszkjára. Miután ismét rendesen lélegzik, rápillant a fiúra, és a fintorogva a fejét csóválja.* - Hallgatózni nem illik. Fredriket meg hagyd békén, amíg fogalmad sincs az egészről. Volt egy kis nézeteltérésünk és ennyi. Majd holnap elintézem. *Rándítja meg a vállát, és elkezdi visszapakolni a fiolákat a zsebébe. Nem próbál meg felállni, mert érzi, hogy egyelőre még képtelen lenne rá, így szép kényelemesen elücsörög a fa tövében. A srác bemutatkozására csak biccent, majd egy-két köhögés után ő is bemutatkozik.* - Laina Hirvelä. *Felel kurtán, majd a nyakát kezdi nyújtogatni, hátha megpillantja Jarit. Aztán mikor eljut az agyáig a fiú neve ismét rápillant a lidérctársára.* - Az a Wallace Brown, aki Fredrik agyára ment mert késik az edzésről? Én a helyébe már rég seggbe rúgtalak volna érte. Nálunk most van egy új csaj. Az is mindig elkésik. A Mesterek megengedték, hogy elverjem. A második héten már megtanult időben felkelni. *Vigyorodik el gonoszan, mert tényleg elég alaposan el szokta páholni az új lányt. Aztán a következő kérdésre hangosan, mint valami hiéna felröhög.* - Csak nem panaszkodott neked a drága? Üzenem neki, hogy ne álljon az utamba, mert legközelebb elvágom a csinos kis torkát! Mocskos angyalok! *Kérdi gúnyosan, majd az utolsó megjegyzésénél oldalra fordítja a fejét, és megvetésként köp egyet. Khm. Ha jobban belegondol az ember, akkor lerí róla meg Fredrikről, hogy ugyanazt a nevelést kapták.* - Egyébként meg ne hisztizzen az a tollpárna, mert normálisan kértük többször is, hogy takarodjon ki onnan, és miután nem mutatott kellő tiszteletet az volt a legkevesebb, hogy kivágtam az ablakon! Örüljön neki, hogy előtte nem vágtam le a kicsike kis szárnyait, mert akkor aztán leszállt volna a magas lóról a drága. *Szidja tovább Alexandert ennél ocsmányabb szavakkal is illetve őt, de azok a szavakat már nem illik leírni, ugyanis nyomdafestéket nem tűrő, hosszú sorokon keresztül taglalt trágár kifejezések összefoglalása.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jún. 16, 2012 10:27 pm

    *Ez nem is szappanopera csupán csak ismerkedés az újdolgokkal. Mivel tegnap elég csúnyán lesokkolta a lány a srácot azóta a nyakán lóg. Igen sikerült megtalálnia a srácot edzés közben. Mivel olyankor koncentrál elég hamar fel is húzta magát. Mindegy. közelebb ér Lainahoz és tényleg nem akarja bántani sem. Megtorpant, de nem ijed meg.* - Ne haragudj, de nem akartam rosszat.*Mondja nyugtató hangon és sajnálja a másikat. Természetesen azért, hogy köhög. Bár tudná, miért akkor nem tudná, hogy mit mondjon. Utána szidni kezdi Fredriket és tényleg beszél vele, hogy mi a franc baja van.* - Nem tehetek róla. Véletlen meghallottam.*Idézőjelesen mutatja és a két kezét összefonja. Most amúgy is edz napok óta hetek óta. Még a lidérc nélkül is. Nem puhányodik el. Reggel korán föl kell.. Elmegy futni, úszik egy sort aztán irány az edző terem majd a szabadtéri gyakorlópálya. Aztán amikor rákérdeznek, csak hátra kulcsolja a karját és elkezd fütyörészni.* - Igen az. A seggét viszont nem rúghatod szét, mert ma is edzett. Fredrik nélkül!*Hangsúlyozza és az, hogy múltkor csúnyán elkésett tanult belőle. Azóta megtanult normálisan felkelni.* - Szegény lány.. Illetve szegény te.*Javítja ki gyorsan, mert hát, na. Ha azt nézzük, látszik Lainan a nevelés, de az angyal undorán változtathatna..* - Ne izgulj. Én is az óta normálisan felkelek.. Egyébként egészen máshogy képzeltelek el..*Jegyzi meg és halványan elmosolyodik.* - Szidott, mint a rosseb. Nem mondom el miket mondott, de azt tudom, hogy leállítottam hetekre. Kapott pár feladatot, plusz a napirendjét csinálja. És4 Eszedbe ne jusson bántani. Nekem olyan, mint az öcsém. Tudom, hogy furán hangzik… de ettől függetlenül, hogy lidérc vagyok nem változik a véleményem az angyalról.*Való igaz Alexet testvéreként szereti és soha nem lenne képes vele összeveszni. Nem hiába ő volt a „mentora” és látszik el kezdett indulni az önismeretei útján és elkezdi önmagát megismerni. A kérdés mikor ér a végéhez.* - Mondom még egyszer nem ölheted meg világos? Úgy sem fog beszólni. Ha igen akkor helyre rakom. Van egy két trükk a tarsolyomban.*Kacsint rá a lányra és tényleg vannak ám ötletei.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Lora Verhoeven Szomb. Jún. 16, 2012 10:34 pm

    *Higgyék el nekem, hogy Laina Hirvelä szerint ez egy embereket hányásra gerjesztő szappanopera lenne, ha épp megcsodálhatta volna a mai adást. Egyébként meg ha tudná, hogy Lace tesója egész nap a srác nyakán lóg, nos akkor sem tudná sajnálni. Ez is egy a sok érzés közül, amit kineveltek belőle. Visszatérve viszont a mostani beszédhelyzethez: a lány gyilkosan nézve ül a fa alatt, és elszántan hangoztatja, hogy hagyja mindenki békén, neki nem kell se segítség, se sajnálat. Lace szavaira pedig felmordulva válaszol.* - Épp úgy teszel rosszat, ha ezekkel a marháságokkal zaklatsz. Boldogulok egyedül is. *Minután befejezte a mondandóját előkapart egy másik fiolát, és megint megitta a titokzatos lét, majd valamivel nyugodtabban folytatta a társalgást.* - Hallottál már arról, hogy nincsenek véletlenek? *Kérdi epésen, majd ugye túljutnak a bemutatkozáson, és a lány agyáig eljut a fiú neve is, így egyből rákérdez, hogy ő az a lidérc, akinek az egyik Vadász társa agyára megy. Lace szavaira erőltetetten felnevet, és csóválja a fejét, majd gúnyosan a száját húzva ismét megszólal.* - El tudom képzelni milyen intenzív edzés volt abból. Különben is akármikor seggbe rúghatlak, nem érdekel, hogy van-e indokom vagy sem.*Rándítja meg a vállát, majd a „szegény” szócskára összeszűkülnek a szemei, a pillantása olyanná válik, hogy ölni is tudna, és dühösen sziszegni kezd.* - Egy. Az új csajt nem kell sajnálni, ha szerencsétlen. Säde-nek is hányszor elpofáztam, hogy verje meg, amiért nem képes időben kimászni az ágyból, de neeem. Ő aztán nem páholja el. Kettő. Engem meg aztán nincs miért sajnálnod, de ha még egyszer azt mondod rám, hogy „szegény”, vagy „sajnállak” úgy a földbe döngöllek, hogy nyolc túl gyógyuló sérüléseket szerzel, világos?! *Igen, Laina kissé támadólag lép fel az ilyen kifejezésekre, mert tényleg nem kell neki mások sajnálata. Kezeljék normálisan, és ő se lesz elmebeteg. Ezért se hangoztatja, hogy komolyan baja van, mert nem akar szánalmasnak tűnni. Őt hagyják békén az ilyen sz*rságokkal, és el lehet vele beszélgetni, de már tényleg kezdi unni, hogy úton-útfélen olyanokba botlik, akik sajnálják.* - Nem izgulok, csak harapok ezekre a szavakra. Annak pedig örüljél, mert ha még egyszer elkésel Fred olyan magasról lesz*rja ezek után, hogy mi van veled, hogy amíg együtt tanultok addig egyszer sem fog hozzád szólni. *Morgolódik tovább, aztán Lace megjegyzésére egyszerre több dolog is tükröződik az arcán: meglepettség, undor, vonakodás, kíváncsiság. * - Miért? Hogy képzeltél el? Egy szőke plázacica, aki azért vinnyog folyton, mert letörik a körme edzés közben? *Húzza a száját, de egy biztos. Lainának a stílusa még Fredrikén is túl tud tenni. Aztán persze Alexander is szóba kerül, mire a lány tovább fintorog.* - Azt gondoltam. Mást se tud, mint másokat szidni. ~ Ezért még kinyírom azt a tetves angyalt. *Jegyzi meg halkan, majd amikor Lace arról szövegel, hogy miért nem ölheti meg csípőre teszi a kezét.* - Ha nekem azt mondják „Nyírd ki a rohadékot!”, én megteszem, és nem mérlegelem, hogy kinek a haverja. Minden angyalt ki kell irtani erről a világról, és kötve hiszem, hogy egy kezdő lidércficsúr fog az utamba állni. *Sziszegi dühösen, és a fának támaszkodva szép lassan lábra áll, és úgy néz farkasszemet Lace-szel.* - Egyetlen beszólás, rossz mozdulat, meggondolatlan tett, és én ott leszek, hogy megtoroljam. Nem állhatsz az utamba, felfogtad? Nem azért élek még, mert azokkal a tetves tollasokkal spannolgattam, hanem azért, mert a Mestereim megmentettek tőlük! Ráadásul a szüleimnek is tartozom annyival, hogy ahány féreg vérét tudom venni, azt el is veszem tőlük. Nekem nem fogsz parancsolgatni! *Okítja szegény srácot, és egyre jobban felhergeli magát a vadászatra, lehet, hogy ma egy angyal élete kioltódik Laina Hirvelä keze által. Nem érdekli őt az, hogy Lace helyre tudja tenni a fiút. Egyetlen baklövés, és Alex torkából egy mérgezett nyílvessző áll ki. Viszont Lace nagy szerencséjére Laina nem tudja tovább folytatni a rasszizmusának hangoztatását, mert hirtelen elnémul, és hiába próbál beszélni, csak hümmögést lehet hallani. Aztán a lány árnyékká válik, egy idegen torkából fájdalmas nyögés tör ki, és a következő pillanatban Laina mellett egy fejjel magasabb, ráhasonlító srác áll.* - Azért nem kellett volna letaposni húgi. Egyébként meg a liget másik feléből hallatszik a politizálásod meg, hogy milyen hűen hangoztatod a vadászatot. *Nyafog a fiú, mire a lány némán felemeli a kezét, és az óraszerű ketyerére bök.* - Ja, szóval nem kapcsoltad ki. *Húzza a száját a fiú, majd Lace-re pillant ugyanazokkal a szürke szemekkel, amik Lainának is vannak, de a srácnak valamivel életvidámabb a pillantása.* - Üdv. Jari vagyok, ennek a lökött nőszemélynek a bátyja. – Tudod ki a lökött Jari Hirvelä! – Tudom, te hugicám. *Ad egy barackot a húgának, aki vinnyogva próbálja eltolni magától, de az lesz a vége, hogy Jari három métert repül hátra, de sikerül belecsimpaszkodnia egy alacsony faágba, így pár pillanat múlva ismét a tesója mellett áll.* - Látod, ne packázz vele, mert néha kissé szadista hajlamú! Viccet félre téve, ha nem akarsz galibát Lace, akkor tényleg ne állj az utunkba, mert nem éppen a kegyelemről vagyunk híresek. *Magyaráz a fiúnak, mire a lány hevesen bólogatva, átkarolja a testvére vállát. Egyébként Jari is abban az öltözékben feszít, mint a húga csak neki nem tegez van a hátára erősítve, hanem négyféle kard lóg az oldalán.*

    //FAGY//

    Ajánlott tartalom


    Városliget     Empty Re: Városliget

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 6:42 am