Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Városliget

Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.

Városliget     - Page 8 Empty Re: Városliget

Témanyitás by Amélie Deneuve on Szomb. Aug. 17, 2013 11:51 pm

* Amélienek kezd egy kicsit nagyon elege lenni a srácból. És eme érzéseit még meg is tudja indokolni. Először is, utálja az egoista embereket, aztán utálja, amikor feleselnek, vagy beszólnak neki, és végül sértőnek találja, hogy a fiú úgy beszél róla, mint valami harminc éves vénkisasszonyról.* - Jó neked, hogy van valaki, akinek a segítségét kérheted. De ez nem azt jelenti, hogy nem bízol eléggé a saját erődben?* Kérdezi egy csodaszép mosollyal, melybe a gúny keveredik. A fiú lenéző pillantása dühöt kelt benne, amit kívül nem mutat. Csak szépen mosolyog, miközben elképzeli, hogy megfojtja a srácot, amin még inkább elmosolyodik. Nem tehet róla, hogy a világ azon részéről származik, ahol nem létezik a mágia, és nem élnek ilyen "mesebeli" lények. * - Köszi az infót.* Mondja ismét negédesen. Nagy erőfeszítések árán tud csak így viselkedni. Viszont az álcája tökéletes. Mindenki azt hihetné, hogy ő a legnaivabb ember a városban.* - Ezt majd még meggondolom. Először szeretnék többet tudni az akadémiáról és az ottaniakról. remélem megérted. * A fiú utolsó megszólalására ismét eluralkodik benne a düh. ez a kölyök azt hiszi mindent jobban tud, és teljesen lenézi amiatt, hogy ő embernek született. Pedig elhiheti, hogy eddigi élete során már követett el annyi bűntettet, hogy azért már tiszteletbeli démonná fogadhatnák. *

Bárki aki ránéz, egy gyönyörű, magabiztos lányt lát, akiben azonban semmi rendellenes nincs. Nincsenek éles szemfogai, vagy szárnyai. Egy hétköznapi ember. Habár a legtöbben semmi rosszat nem látnak benne. A látszat azonban csal. Amélie mindig is kísértette a sorsot. Akkor érzi magát igazán jól, ha a tilosban járhat, az pedig csak hab a tortán, ha ennek következtében még jutalomra is talál. Nem szereti az egyszerű embereket. Mindig is túl átlagosnak tartotta őket. Ha már valaki ember, akkor legalább legyen gazdag. Ez a felfogása vezette ahhoz, hogy a vámpírok megszállottja legyen, s hogy az emberek semmi másra nem jók, csak hogy kihasználják őket. Ez utóbbi többszörös "véletlen haláleseteket" vonzott, melyekből Amélie sosem üres kézzel távozott.

Eliana De Lucia ambiciózus megszállottja.
    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.

Témanyitás by Julian Steiner on Vas. Aug. 18, 2013 12:00 am

*Nos, ez érhető. Komolyan sokak akarják betakarni a srácot. Csodálatra méltó, hogy eddig még elkerülte a pofonokat.  Aztán a következő megjegyzésre elmosolyodik.* - Bízok én magamban. Ne aggódj, az egóm a helyén van. Csupán minek végezzem el én a piszkos munkát, ha más is megteszi helyettem?  Feleslegesen nem pazarlom az energiáimat *vonja meg a vállát. Sajnos, Julian tipikusan olyan alak, aki mindig ki tudja magyarázni magát a dolgokból, vagy mindig van valami válasz-megjegyzése. Egyébként nem akarta megsérteni Amélie-t, de ha az piszkálja, akkor ő miért ne tegye? Elvégre, a nő volt a bunkó, nem ő. Ez pedig egy kivételes eset.* - Igazán nincs mit *vigyorodik el ismét. Juliannak van egy olyan mosolya, ami még jobban arra készteti az embereket, hogy pofon vágják. Na, most is ez a mosoly került elő.* - Oké. A weboldalamra úgyis feltöltöm majd a videókat, azokon keresztül tájékozódhatsz. www.steiner-newsagency.blogspot.com *Nyújtózkodik egy nagyot a padon ülve. Hiába, egy kis reklám sose árt, ráadásul a sok hülyeség mellett vannak ott érdekes információk is, amik talán fontosak lehet Amélie-nek. Egyébként, ha Jul tudná, hogy pontosan kivel áll szemben, akkor biztosan visszavenne az arcából, de mivel nem tudja… Ezért szokásosan teszi a fejét mások előtt.*

Julian Steiner igencsak egy fura alak. Eléggé megoszlanak róla a vélemények: van, aki imádja őt, és van, aki kevésbé. A srácot sose látod a kamerája, a laptopja, vagy egy vázlatfüzet nélkül. Neki a tudósítás a mindene. Elég jól is megy neki. A blogja meghozta neki azt, amire vágyott: világhírű a tinik körében. Jó, nem ismerik millióan, de néhány ezren, százezren biztosan hallottak már a Steiner-Hírügynökségről. Ezt maga a srác találta ki, és vezeti. Minden érdekes témáról szót ejt, de az is előfordulhat, hogy szimplán csak kifiguráz valamit a műsorában. A szórakoztatás miatt csinálja az egészet, és úgy tűnik, a nép vevő rá...

Fredrik Laine videóblogger sylorinása
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve

Témanyitás by Amélie Deneuve on Vas. Aug. 18, 2013 12:16 am

*A fiú megjegyzésen félre húzza a száját. Azt látja, hogy az egója és önbecsülése a helyén van. Kicsit túlságosan is. Ha megteheti, többször nem áll le vele beszélgetni. Nem éri meg. azt pedig végképp nem kockáztathatja, hogy kiderüljön ki is ő valójában. Amilyen ez a kis mitugrász, még megosztaná a blogán, és akkor neki lőttek. Bár bizonyítékok híján nem tudnának vele mit kezdeni. Ezért örül neki, hogy mesterszinten ért a nyomeltüntetéshez. Elképzelni sem tudja mi lenne, ha ez nem így volna. Azzal viszont egyet tud érteni, hogy feleslegesen jobb nem pazarolni a saját energiánk. Az első dolog, amivel egyet tud érteni. Ez az érzés viszont azonnal elillan, amint meglátja a srác mosolyát. Most már nem bírja türtőztetni magát. Egy pillanatra felvillanhat a szemében az a gyilkos ösztön, melyet azok is láthattak, akik túl sokat tudtak, vagy túl sokat beszéltek. Ez azonban pár tizedmásodperc után el is tűnik, visszaadva a helyet a kedves arckifejezésnek, amin egy erőltetett mosoly terül el.* - Akkor majd néha felpillantok a blogodra. Most viszont tovább állnék. Még rengeteg elintéznivalóm van a rezidencián.* Mondja gyorsan, majd egy bólintás kíséretében sarkon fordul és elsétál a fiútól. Útközben hazafelé azért nem felejt el felgyújtani néhány postaládát sem, kiadva ezzel a haragot és dühöt, melyet Julian váltott ki belőle.*

Bárki aki ránéz, egy gyönyörű, magabiztos lányt lát, akiben azonban semmi rendellenes nincs. Nincsenek éles szemfogai, vagy szárnyai. Egy hétköznapi ember. Habár a legtöbben semmi rosszat nem látnak benne. A látszat azonban csal. Amélie mindig is kísértette a sorsot. Akkor érzi magát igazán jól, ha a tilosban járhat, az pedig csak hab a tortán, ha ennek következtében még jutalomra is talál. Nem szereti az egyszerű embereket. Mindig is túl átlagosnak tartotta őket. Ha már valaki ember, akkor legalább legyen gazdag. Ez a felfogása vezette ahhoz, hogy a vámpírok megszállottja legyen, s hogy az emberek semmi másra nem jók, csak hogy kihasználják őket. Ez utóbbi többszörös "véletlen haláleseteket" vonzott, melyekből Amélie sosem üres kézzel távozott.

Eliana De Lucia ambiciózus megszállottja.
    Julian Steiner
    Julian Steiner

Témanyitás by Julian Steiner on Vas. Aug. 18, 2013 12:26 am

*Nem olyan biztos az, hogy rendben van az önbecsülése. Ami egyébként csupa légvárakból meg sok évnyi színészkedésből áll. Még szerencse, hogy mióta videóblogger azóta növekedett valamennyit az önbizalma, mert eleinte igen félénk gyerek volt. Nos, ahhoz képest igencsak megnőtt a pofája… Egyébként a blogra biztosan nem tenné fel, ha kiderülne ki is Amélie valójában. Inkább csak zsarolná. Ahhoz is ért ám, bár nem sokan tudnak erről. Amúgy meg tud ő tapintatos is lenni, ha nagyon akar, szóval azért nem kell teljesen egy rohadéknak nézni. Egyébként Julian remekül szórakozik azon, hogy a nő arcát tanulmányozza, mikor az épp ideges, és próbálja visszafogni magát. A srác szerint igencsak fontos a metakommunikáció, így hát a beszélgetőpartnerénél elsősorban ezekre figyel.* - Csak nyugodtan *mosolyodik el.* - Rendben, nekem is van dolgom. Viszlát! *vigyorog, majd lepattan a padról, és kocogva elindul az ösvényen az ellenkező irányban. Még találnia kell egy interjú-alanyt. Szóval jó lenne, ha időben visszaérne, na, meg dokumentálnia kell a nővel való találkozást is.*

Julian Steiner igencsak egy fura alak. Eléggé megoszlanak róla a vélemények: van, aki imádja őt, és van, aki kevésbé. A srácot sose látod a kamerája, a laptopja, vagy egy vázlatfüzet nélkül. Neki a tudósítás a mindene. Elég jól is megy neki. A blogja meghozta neki azt, amire vágyott: világhírű a tinik körében. Jó, nem ismerik millióan, de néhány ezren, százezren biztosan hallottak már a Steiner-Hírügynökségről. Ezt maga a srác találta ki, és vezeti. Minden érdekes témáról szót ejt, de az is előfordulhat, hogy szimplán csak kifiguráz valamit a műsorában. A szórakoztatás miatt csinálja az egészet, és úgy tűnik, a nép vevő rá...

Fredrik Laine videóblogger sylorinása
    Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Aug. 31, 2013 7:26 pm

*Nyugodt léptekkel sétálgatok a városligetben és nézegetem a halandókat illetve azokat a vámpírokat, akik már tudják uralni magukat. Nem szeretek ilyen leni pedig nem rég óta vagyok ugye bár és eltelt néhány hónap még így is nehéz megállnom, hogy ne öljem meg a bajba jutottat. A múltkor majdnem sikerül. A városligetben leülök, egy padra majd felpillantok az égboltra. Naplemente van. Ez is azt bizonyítja, hogy iskola kezdődik hétfőn és persze látom azt, hogy a pici gyermekeknél ott van az iskolatáska. Kiráz A hideg egy pillanatra. Nem még nyár van! Van még egy kis idő. Legalább is amíg lemegy a nap és nem lesz éjfél. Szóval, előveszem a könyvet, amit magammal hoztam a hónom alatt. Egyébként egy vajszínű rövid ujjú felső van rajtam egy farmer nadrággal és egy fekete mellénnyel. Napszemüveg a fejemen. Előveszem a könyvet és olvasni kezdem. Divathoz kellenek, bár amennyit utaztam össze szedtem jó néhányat és fel is fejlődtem ám. Aztán még ott van az a kislány Elizabeth. Régebben találkoztam vele a városban szóval jó újra látni, ha bár gőzöm sincsen miért került ide, mert nem mondta meg azért még is örülök. Legalább valaki bearanyozza a napot és ráadásul vidám is lesz az iskolában. Na nem mintha most az lenne. Bár örültem volna annak, ha Amanda nem kezdi a hisztit, akkor tovább is tudtam volna aludni, de mindegy lerendeztem azzal, hogy beszélje meg a barátaival a dolgot, valahogy most nekem is meg van a saját dolgom. Szóval olvasgatok.*

A lidérc aki megjárta azt az utat amit nem szeretett volna. Szülei elvesztése után rájött arra, hogy muszáj változni. Kezdi elengedni magát.. bár szerencsétlenségben a vámpírok mindig őt találják meg.. sokat köszönhet a barátainak akiket megismert. Néha szeleburdi és képes eltévedni nyílt terepen. Öltözködésben változik jó értelemben és beszédében is. Viszont azért mindig oda figyel,  hogy távol legyen a vérfarkasoktól, de ez elkerülhetetlen hiszenaz egyik legjobb barátnője az. Nem hátrál meg Akrobata létére az extreme dolgoktól, de a víztől még mindig fél.

Castin Noyers lidérc-vámpírja
    Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Aug. 31, 2013 7:46 pm

*Erik fütyörészve, zsebretett kézzel sétálgat a városligetben. Mára nem tervez semmi különös programot, csupán kijött egy keveset levegőzni. Már unja az iskolában ücsörgést, sőt, a folyamatos bulizást is. Jó lenne végre valami hasznosabb elfoglaltság. Talán még a tanórákat is várja... egy kicsikét. Egyedül a felkeléssel van igazából problémája, tanulni úgysem tanul, abból él, amit órán magára szed. Ami, valljuk be, nem túl sok, de általában elég. Éppen elég. Séta közben megakad a tekintete egy ismerős alakon - Victorián. Elsőként átfut a gondolatain, hogy megfordul és másfelé megy, de aztán mégsem változtat irányt. Talán ideje lenne beszélniük. Elvégre... Nem kerülheti örökké. Igen, még mindig dühös rá, amiért nem szólt neki, hogy vámpír lett, és egyáltalán, amiért hagyta magát vámpírrá változtatni. Nem tudja, de igazából nem is érdekli, hogy hogyan történt. Nem azzal van problémája, hogy vámpír lett... Nincs különösebb baja a vámpírokkal, vagyis, képes lenne magát túltenni az ellenszenven, meg azon a förtelmes hullaszagon, ami árad belőlük. De hogy nem szólt neki... Pedig azt hitte, végre van egy igazi barátja, aki bízik benne, és akiben ő is bízhat. Éppen ezért nem akar vele beszélni. És mégis... Most, mikor meglátja, nem fordít hátat, hanem egyenesen megindul felé. Hirtelen eszébe jut, mennyire jól megvoltak egymással, milyen jól szórakoztak együtt. És hogy igenis fontos neki a lány, hiába tagadja. Hiányzik neki Victoria, ez az igazság. Hiányzik neki a barátja. Így hát odalép mellé, és megköszörüli a torkát, ha pedig sikerül magára vonnia a figyelmet, meg is szólal.* - Szia. Leülhetek? *Kérdi halkan, érzelemmentes arckifejezéssel. Ha engedélyt kap, leül a lány mellé, s ismét megszólal.* - Hát... Rég beszéltünk. *Gratulálok, Erik. Ez a lehető legjobb mondat, amivel egy kibékülést lehet kezdeni!*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Jesmon Helar nyughatatlan lidérc rontásűzője.
    Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Aug. 31, 2013 8:02 pm

*Rég nem találkoztak és igen valóban elhallgatta. El akarta ám mondani, de ha úgy mondja el, hogy az első héten.. biztosan nem lett volna meg a vérfarkas mellett. Egyébként meg még mindig ugyan az a kedves aranyos lány akit Erik megismert.. csak hát most már.. vámpír-lidérc. Tehát a lány ilyen.. Egyébként is sok segítséget kapott unokatestvérétől így tehát mindenképpen sokat fejlődött a pár hónapban. Amikor megkérdezi a barátja felpillant és némán bólint. Arrébb ül. Sóhajt a könyvet bezárja majd amikor a srác meg szólal nyel egyet.* - Hát rég..*Jól kezdődik a beszélgetés a két barát között, de hát nem is csoda. A lány nem mer a barátja szemébe nézni és rohadtul szégyelli a dolgot, de nem egyáltalán nem volt más választása. Különben is ha meghal az sem jó így a testvére átváltoztatta és legalább nem kellett nyaggatnia őt. A lány elfordítja a fejét, és morfondírozik. Kicsit feszült a légkör kettejük között ezt azt hiszem ideje rendezni.* - Nézd… sajnálom, hogy nem tudtunk egész nyáron együtt lógni meg volt rá az okom.*Kezd bele és itt bele néz a szemébe.* - Megakartalak óvni, hogy ne támadjak rád. Gyűlöltem a bezártságot, de csak így tanulhattam meg kezelni az ön uralmamat. El akartam mondani, de gyáva voltam.*Mondja a srácnak majd a kezét az ő térdére helyezi ha engedi.* - Erik tudod te is milyen vagyok, de túrázás közben történt egy baleset. Ha az unokatesóm nincs ott akkor most nem lennék itt. Haragudhatsz rám, de nem hazudtam el csak vártam a megfelelő alkalomra. *Mondja a srácnak továbbra is a szemébe nézve őszintén. Ez egy érdekes beszélgetés lesz és ezt mind a ketten tudják, de legalább a barátságuk „jobban megerősődne” - Olyan vagy nekem mintha a bátyám lennél el tudsz így fogadni? eltudod fogadni, hogy szörnyeteg vagyok?*Teszi fel a kérdést majd megölelné Eriket és igen látszik is rajta. Most már ténylegesen szüksége van a legjobb barátjára.*

A lidérc aki megjárta azt az utat amit nem szeretett volna. Szülei elvesztése után rájött arra, hogy muszáj változni. Kezdi elengedni magát.. bár szerencsétlenségben a vámpírok mindig őt találják meg.. sokat köszönhet a barátainak akiket megismert. Néha szeleburdi és képes eltévedni nyílt terepen. Öltözködésben változik jó értelemben és beszédében is. Viszont azért mindig oda figyel,  hogy távol legyen a vérfarkasoktól, de ez elkerülhetetlen hiszenaz egyik legjobb barátnője az. Nem hátrál meg Akrobata létére az extreme dolgoktól, de a víztől még mindig fél.

Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Aug. 31, 2013 8:16 pm

*A bólintást látva fogja magát, és leül a lány mellé a padra, majd ugyebár egy gyönyörűséges mondattal indítja el a beszélgetést. Szerencséjére a másik nincs pasiból, így jobban tudja kezelni a helyzetet. Mert hogy Erik nem igazán szólalna meg a mai nap folyamán, az tuti. Így hát nem szólal meg, csak kissé fellélegzik, mikor Vic elkezd beszélni. Nem pillant fel, farmerját vizslatva hallgatja végig a bocsánatkérést. A szemkontaktust is csak egy másodpercig tartja fenn, továbbra sem árulva el egyértelmű érzelmeket.* - Legalább írhattál volna, hogy tudjam, mi van. *Szólal meg halkan a lány első szavai hallatán. Aztán hagyja, hadd beszéljen tovább a másik. Amikor a lány keze a térdére csúszik, csak vet rá egy pillantást, de nem húzódik el. Tovább hallgat, s legközelebb csak a baleset említésekor szólal meg.* - Mi történt? *Pillant fel összeráncolt szemöldökkel.* - Látod, erről beszéltem! Aggódtam érted. Mennyiből állt volna egy levelet írni, vagy küldeni valakit, hogy mondja el? És amúgy is, segíthettem volna, ha nekem rontasz, akkor sem árthattál volna nekem, pláne nem fiatal vámpírként. *Csóválja a fejét, ismét maga elé nézve, ezúttal kissé sértett tekintettel.* - Azt hittem, bízol bennem, és kiderült, hogy mégsem. Mit kéne ezzel kezdenem? *Pillant ismét a lányra, állva a szemkontaktust. A következő szavakra keserűen felnevet, ismét elfordítva egy pillanatra a fejét, de mikor megszólal, már a lányra néz.* - Szörnyeteg? Én is szörnyeteg vagyok, Victoria. *Mondja sötéten, tekintetében valami sokéves fájdalommal. Sosem tudott megbékélni azzal, amivé vált.* - Nem ez a gond. Nem érdekel, mi vagy. Az érdekel, hogy hogyan viselkedsz. *Folytatja végül, ezúttal ismét halkan, s tekintetében már csak a sajnálattal. De az ölelést nem viszonozza.*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Aug. 31, 2013 8:32 pm

*Igen így sokkal könnyebb végül is neki kell megcsinálni a kezdeményezést, hiszen ő szúrta el. Ő az aki bajba került emiatt és ez által vállalnia kell a felelősséget. A tetteiért. Ráadásul még Eliottal is beszélnie kéne, de ő is el van tűnve.* - Tudom, és nagyon sajnálom. Ha legközelebb valami gáz van mindenképpen hagyok üzenetet, de azt hittem, hogy az unokatesóm szólt. Robert.. annyit legalább megkértem, hogy szóljon neked, mi van, de akkor ezek szerint nem szólt. Megverem..*Mondja a lány és igen valóban megkérte az unokatestvérét, de nem hiszi el. Ő szív emiatt is. Nem egyszerűen képtelen lenne a legjobb barátja nélkül és nem volt még olyan gond, amiért össze vesztek volna.* - Emlékszel arra amikor hívtalak hegyet mászni? Rosszul léptem és hát bepánikoltam.. jó magasról zuhantam lefelé és az unokatesómnak, Robertnek nem volt más választása. *Mondja a srácnak és ez nem Erik hibája, mert nem történt volna meg ha Vic oda figyel szóval a lány tehát így is ki volt és azért gondolt Erikre is minden nap minden percében.* - Ne haragudj, ígérem soha többet nem lesz ilyen.. Meg bízom benned 100%-osan és te vagy az akire számíthatok mindig is.*Néz tovább a srácra majd a kezét elveszi a srác térdéről és az ő nadrágját kezdi el. Nem egyszerűen, ha nem békülnek, ki valahogy nem tudna meglenni nélküle.* - Igyekszem úgy viselkedni mint egy barát. Nem fogok hazudni és nincs, több titok megígérem.*Olyanok mintha már az óvodában is együtt játszottak volna tényleg mintha két testvér lenne és igen valahogy valamiért rossz lenne Vicnek Erik nélkül.* - Te ugyan már.. ahogy látom megkomolyodtál… *Nem bírja ki és muszáj megemlítenie.*

Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Aug. 31, 2013 10:10 pm

*A lány szavait hallgatva ismételten sóhajt egyet.* - Hát, nem, nem szólt. *Morogja félig-meddig csak magának. Ha ez valóban így van, és nem csak kifogás, akkor elég gáz, hogy majdnem ennyin múlott a barátságuk. Viszont Victoria jobban is odafigyelhetett volna Robertre... Hát, mindegy. Végül is... Így már valamennyire érthető. Erik egyre inkább hajlik a megbocsátás felé, egyelőre azonban nem mutatja ki, hadd szenvedjen kicsit Vic is, meg hát, ennél nagyobb a fiú önérzete. A történetet hallgatva végülis sóhajt egyet.* - Rendben van, megértem. Vagyis... Elhiszem, hogy nem volt más választásotok. *Mondja, ezúttal felpillantva a lányra.* - De többet nem mész egyedül hegyet mászni. Sem Roberttel. *Csóválja meg a fejét, valami halvány mosoly-félét is mutatva. Haladás. A lány következő szavaira már szélesedik is a mosolya, de még mindig csak halványnak nevezhető.* - Nincs gáz. De tényleg ne forduljon elő többet. *Pillant Vicre, aztán a következő szavait hallva fél kézzel átkarolja és magához húzva másik kezével barackot nyom a fejére.* - Hát rendben. Megbocsátok, de csak most az egyszer. *Vigyorodik el végül, aztán elengedi a lányt, mielőtt még verekedésbe kezdenének.* - Megkomolyodtam? Hát... Nem tudom. Én nem vettem észre semmit. *Vigyorog rá. Természetesen tisztában van vele, hogy mostanság sokkal komolyabb gondolatokat kell eltűrnie a fejében, mint eddig megszokta. Ez pedig kicsit ijesztő. De egyelőre nincsen sok kedve erről beszélni. Majd...majd ha készen áll. Most jó lesz, ha magában el tudja intézni a problémáit. Vagy legalább meg tudja érteni, mik azok. Mert egyelőre képtelen lenne őket megfogalmazni.* - És... Milyen a vámpír-lét? *Tesz fel egy igencsak béna kérdést, de ez van, legalább próbálkozik.*

Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Aug. 31, 2013 10:34 pm

*Hát mindenképpen szólni fog akkor Robertnek és le fogja cseszni alaposan. Egyébként is mindenképpen muszáj beszélnie vele így tehát elhatározza, hogy jól lefogja cseszni Robot úgyhogy meg lesz a programja. hiszen majdnem oda lett a barátságuk és azért ők ketten már elég régóta barátok lassan egy éve és nem fogja elfelejteni ahogyan találkoztak. Bántja ám a dolog hiszen ő neki kellett volna bármit is tennie, de hát. Aztán ugye elmondja mi történt és sóhajt, majd meghallja a fiú megjegyzését.* - Értettem főnök!*Mondja neki kicsit elviccelve a dolgot és elmosolyodik. Igen hiányzott már a beszélgetésük szóval.. Aztán ugye átkarolja Erik a lányt és ő is szorítja magához. Azért furcsán vigyorogva.. Csak nem szokott hozzá, hogy most már tényleg eléggé különbözőek, hiszen ő farkas lidércségét nézve ő pedig vámpír. Verekedésbe csak nem fognak kezdeni meg hát. Biztos Erik nyerne.. ezt még a lány is aláírja akármilyen erős és gyors jelen pillanatban. Egyébként is a lány is változott rengeteget ha bár lassan újra kéne látnia Sebastiant.. lehet majd elkéri Gistől a számát. Aztán ugye a megbocsájtás végül is nincs több komoly dolog azt megbeszéli a sráccal.* - Őőő… még mindig szokatlan. Néha nem tudok magamon uralkodni, de lassan megtanulom. A gyorsaságot kedvelem és azt hiszem Sebastiannak sem gond a vámpírság.. Majd ezt később elmesélem.*Igen múltkor megismerkedett egy sráccal akivel igyekszik tartani a kapcsolatot, de még nincsen komoly dolog közöttük.* - Na és te? Mr egóból komoly férfi? Ennyire meguntad a piálást?*Néz rá komolyan, de csak viccelődik.* - Egyébként meg mi mindent csináltál a nyáron? Elliotról gondolom nem tudsz semmit, mert én nagyon rég találkoztam vele. Egyébként is volt egy két ügyem szóval. Mit gondolsz elmenjünk Jeffhez? újabb biliárd? mint a régi szép időkben? úgy is meg foglak verni…*Beszél tovább és feloldja ezt a feszületett és a végén elneveti magát majd megböki a srácot. Na igen.. ez hiányzott már neki.*

Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Aug. 31, 2013 11:02 pm

*Na igen, már lassan egy éve ismerik egymást, ebbe azért elég durva belegondolni. Azt jelenti, hogy Erik már több, mint egy éve itt van. És azóta mi történt? Igazából semmi. Csak itt van, és kész. Illetve Mia... Hát, vele történt. De mindegy, ez most megint egy olyan történet, amivel nem szeretne foglalkozni. Aztán ugyebár haladnak a kibékülés felé, s végül Erik elneveti magát a vicces válaszra. Ez gyorsan ment. Még csak nem is veszekedtek úgy igazán. Pedig nem lett volna rossz egy szép kis ordítozás a főtéren... Na, majd legközelebb. Eriket amúgy nem zavarja, hogy ennyire különbözőek lettek, mert hát nem ez a lényeg. Nem az a lényeg, mivé váltak, hanem hogy kicsodák. Nocsak Erik... Régen nem éppen így vélekedtél. Mi változott? Talán felnőttél?* - Menni fog az, ügyes vagy te. *Mosolyog a lányra, mikor az a vámpírságáról kezd el beszélni. Sebastien... Nem, nem ismerős a név Erik számára. Hát, majd később bővebben kikérdezi róla. A következő kérdésekre Erik ismét elvigyorodik.* - Ha-ha. Nem untam meg, csak... Nemtom. Felnőttem? *Kacsint egyet Vicre, aztán vállat von.* - Semmi különöset. Főleg edzettem. Elliot? De, tudtommal megvan, gyakran találkozunk. Miért, te nem láttad mostanság? *Kérdi, aztán a következő szavakra ismét elvigyorodik.* - Nem rossz ötlet. De vigyázz, mert ezúttal meg foglak verni! *Borzolja össze a haját, majd felpattan a padról.* - Tehát, mehetünk? *Kérdi, s ha a lány beleegyezik, el is indul a megfelelő irányba, természetesen bevárva Victoriát. Valószínűleg hosszú lesz ez az este, mert bőven lesz miről beszélniük, de nem baj. Erik legalábbis nagyon boldog, hogy ezt a dolgot is sikerült megoldaniuk. Lehet, hogy valamivel előbb kellett volna, de mostmár mindegy...*

Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.

Témanyitás by Rebecca Taylor on Hétf. Dec. 23, 2013 7:36 pm

*Becca egész egyszerűen nem bírta ki: úgy döntött, muszáj legalább egyszer lerángatnia Jesmont a karácsonyi vásárra, ami behálózza Qarin főterét és a városligetet. A nő egy vastag szövetkabátban van, alaposan kesztyűbe, sálba és sapkába burkolózva, de arca így is kipirosodott. Mégis, láthatóan nem zavarja a hideg: boldogan csillogó szemekkel karol bele az ősdémonba, időről-időre megállva egy-egy bódénál, hosszasan magyarázva különféle tárgyakról, amik tetszenek neki, persze folyamatosan kérdezgetve a férfit, hogy neki nem tetszik-e valami, amit lát. Persze tudja, hogy ez annyira nem Jesmon stílusa, mégis... Meg akarja mutatni neki az ehhez hasonló kis szépségeket, amiket ő valószínűleg sosem volt képes úgy értékelni, mint Rebecca, hiszen mindig fontosabb dolgok kötötték le, és ami a legfontosabb: eddig nem volt kivel megtennie mindezt. Nos, legalábbis Becca így gondolja, de ki tudja. Lehetséges, hogy volt rá alkalma... Minden esetre ha más nem is, az teljesen biztos, hogy együtt még nem keveredtek el a karácsonyi vásár forgatagában, nem érezték a körülöttük terjengő forralt bor és kürtös kalács illatát, nem hallották a vidám zsivajt, miközben körülöttük méretes hópelyhek szállingóznak. Az, hogy most itt vannak, a nőt láthatóan boldoggá teszi, ő egyértelműen jól érzi magát, de azért újra meg újra oldalpillantásokat vet a férfire, hogy vajon ő mit gondol, mennyire van belőle elege.* - Milyen szépek! *kiált fel izgatottan, amikor megpillantja egy festőművész standját, és húzni kezdi az ősdémont, hogy közelebbről is megnézhessék a helyenként mozgó, helyenként mozdulatlan festményeket.*

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.

Témanyitás by Jesmon Helar on Hétf. Dec. 23, 2013 7:59 pm

*Jesmon nem sokáig tiltakozott a séta ellen, és ameddig meg is tette, az egyetlen indoka az volt, hogy rengeteg dolga van. De persze ennek a vitának nagyon hamar vége szakadt, mivel Jesmont nem volt túl nehéz meggyőzni, hogy legalább karácsonykor pihenjen egy keveset, nem fog összeomlani az univerzum rendje, ha eltölt egy estét Qarin karácsonyi vásárában Rebeccával. Így hát most itt van, és egyáltalán nem bánta meg a döntését. Bár természetesen nem az ő stílusa ez az egész - az árusok, a tömeg, a csicsás hangulat és a meghitt fények -, mégis jól rézi magát, azon egyszerű indoknál fogva, hogy boldognak látja Beccát. Na persze, azért azt be kell vallani, hogy egy egészen kicsikét őt is elragadta a hangulat varázsa. Hazugság lenne azt állítani, hogy sosem ünnepelte a karácsonyt, hiszen amióta a Kúria megépült és benépesült, minden évben felállítottak egy hatalmas fát, amit közösen feldíszítettek, majd a szépen megterített asztalnál együtt költötték el az Elena által megalkotott vacsorát. Így hát a hangulat még Jesmon előtt sem teljesen ismeretlen. Most pedig, hogy Beccával lehet, itt, Fair Islen, nos, ez mindenképp örömet jelent számára - bár karácsonyi vásárban még valóban nem volt része. Legalábbis így, résztvevőként nem. Így tehát, ha Becca rápillant, csak egy halvány, de boldog mosolyt láthat az arcán, ahogy tekintetével a nő által mutatott portékákat veszi szemügyre. Nem nagyon szól közbe, ami annyira nem meglepő, hiszen alapvetően is keveset beszél. Aztán, amikor Becca egy festőművész standjához húzza, elismerően futtatja végig a tekintetét a festményeken.* - Szeretnél egyet? *Fordul a nőhöz mosolyogva, miután alaposan megszemlélte a műveket.* - Igazán szépek. *Teszi még hozzá, jelezve, hogy nem csak udvariasságból ajánlotta fel. Aztán, ha itt végeztek, és tovább indulnak, egy forralt bort és sültgesztenyét áruló férfi standja felé int, ami előtt egy mágikus tábortűz körül néhány önfűtött pad is áll.* - Nem szeretnél kicsit leülni? *Kérdi Beccát, mert azért, valljuk be, Jesmon nincs annyira oda ezért a tömegért, és örülne, ha kicsit legalább nyugton maradhatnának.*

Egy 7822 éves démon, aki fellázadt a sorsa, az élete, a Pokol Ura - és az egész világ ellen. Sosem volt az, aminek lennie kellett volna, sosem azt tette, amit elvártak volna tőle, és sosem érezte úgy, hogy ez helytelen. Talán az egyetlen ősdémon, akiből hiányzik a sötétség. Egy démon, akit Lucifer hívott életre, s ő megtagadta, mint urát. A Pokol szülötte... akit száműztek saját hazájából.

A Cameos házvezető ősdémona.
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Hétf. Dec. 23, 2013 8:23 pm

*Izgatottan elvigyorodik, amikor Jesmon felajánlja neki, hogy válasszon egy képet, ami tetszik neki, és egy darabig meg sem szólal, csak nézegeti őket. Végül az egyik megragadja a tekintetét, és a férfi valószínűleg azonnal látja rajta, hogy megtalálta a választottját. A kép egy mozgó példány: a szél mozgatja a leveleket, a sárkány pedig elég valóságosnak tűnik, ahogyan ráijeszt az előtte lévő őzre, majd kinyújtja a nyakát. A nőt láthatóan teljesen magával ragadta a festmény, így nem sokkal később már azzal távoznak, természetesen csak az után, hogy Becca egy gyengéd csókkal díjazta Jesmon kedvességét. Amikor aztán a férfi azt javasolja, hogy üljenek le, vidáman felnevet.* - Már unod, mi? *vigyorog rá, de azért a megnevezett irányba indul, persze közben is nézelődve.* - Ha hozol nekem forralt bort, leülhetünk *bólint közben, majd helyet foglalva várja meg a férfit, remélhetőleg az itallal. Amikor aztán mind a ketten ülnek, szabad kezét az ősdémonéba csúsztatja, és így kezdi meg a borát. Egyszer csak azonban kuncogni kezd.* - Voltaképpen ez most egy randi *vigyorog jókedvűen, visszaemlékezve egy, szerinte évekkel ezelőtti beszélgetésre. Ez után ismét csendben van egy darabig, majd - láthatóan viszonylag hosszas tűnődés után - ismét megszólal.* - Nem tudom, hogy gondolkoztál-e már ezen, de... Hol töltjük a karácsonyt? *Ő már nyilván tűnődött rajta, de igazából arra jutott, hogy teljesen mindegy... Csak együtt.*

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Hétf. Dec. 23, 2013 9:30 pm

*Ahogy Rebecca tekintete a választott képre siklik, Jesmonnak nem kell sok idő, hogy rájöjjön, ezzel fognak távozni. Így hát mosolyogva int a kép készítőjének, aki azonnal be is csomagolja nekik a művét. Jesmon még néhány szóval megdicséri a művész munkáját, aztán kifizeti és átveszi tőle a festményt, Beccától pedig örömmel fogadja a "jutalmat".* - Ugyan. Forralt bort inni csak nem lehet menet közben, ekkora tömegben. *Mentegetőzik mosolyogva, habár úgyis tudja, hogy Rebeccát nem fogja tudni átverni. De úgy tűnik, ez nem fogja őket megakadályozni abban, hogy Jesmon ötletét kövessék, így hát ameddig a nő leül, az ősdémon elindul, hogy vásároljon két bögre gőzölgő forralt bort. Ha ez megtörtént, tekintetével megkeresi Beccát, s az időközben megnyúlt soron átverekedve magát leül mellé. Ha ez megtörtént, átnyújtja neki a bort, majd a kézfogást egy halvány mosollyal nyugtázza. Rebecca szavaira azonban nem bírja ki, megteszi, amit egyébként még szerelme társaságában is igen ritkán szokott: őszintén felnevet.* - Igen. Egy randi. Még mindig furcsábban hangzik, ha én mondom, igaz? *Mosolyog a nőre, majd odahajol hozzá és homlokon puszilja. Most valahogy... boldog. Csak boldog, körítések és magyarázkodások nélkül. Hiába az egész Michael és az egész Lizzie ügy, hiába Aysen mesterkedései, most mégis úgy érzi, teljes béke keríti hatalmába. Olyan béke, amelynek nem számítanak a külső körülmények. Hogy ez mennyire lesz hosszú távú, az már egy másik kérdés. Jesmon nem töri meg a csendet, így ismét Becca teszi meg ezt helyette. Az ősdémon egy pillanatig elgondolkozik a kérdésen, s csak utána válaszol.* - Nos, a Kúriában örülnének, ha velük ünnepelnénk, legalább holnap, de persze, ha te inkább máshova mennél, vagy itt maradnál, nekem az is megfelel. A lényeg, hogy én is ott legyek, ahol te. *Jelenti ki végül, ugyanarra a végeredményre jutva, mint Rebecca. Ez persze nem túl meglepő...* - Nincs esetleg valaki, akit meg szeretnél látogatni az ünnepek alatt? *Tesz fel egy kérdést némi gondolkozás után. Neki elég, ha valamikor a két ünnep között eltölt egy napot a Kúriában, mert az ottaniakon, és persze az itt, Fyronban élőkön kívül nem nagyon van más, akivel Jesmon feltétlenül találkozni szeretne. Persze, nagyon sok mindenkit ismer, és ebben szerencsére több a barát, mint az ellenség, de a legtöbben csak azért tartanak fenn vele jó kapcsolatot, mert segített nekik, vagy mert lehetőséget látnak rá, hogy majd fog. Vagy ha nem is, mégis ki akarna magának egy ilyen ellenséget? Az egyetlen szerencséjük az, hogy Jesmon, a látszat ellenére cseppet sem egy hidegvérű, kegyetlen gyilkos.*

Egy 7822 éves démon, aki fellázadt a sorsa, az élete, a Pokol Ura - és az egész világ ellen. Sosem volt az, aminek lennie kellett volna, sosem azt tette, amit elvártak volna tőle, és sosem érezte úgy, hogy ez helytelen. Talán az egyetlen ősdémon, akiből hiányzik a sötétség. Egy démon, akit Lucifer hívott életre, s ő megtagadta, mint urát. A Pokol szülötte... akit száműztek saját hazájából.

Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Hétf. Dec. 23, 2013 9:55 pm

- Értem én *nevet vidáman. Nem sokkal később pedig már a padon ücsörögve kortyolgatja a forralt bort, jókedvűen vigyorogva.* - Igen, még mindig *kacag fel ő is, ragyogó szemekkel figyelve Jesmont. Szereti így látni, mert az mindig azt jelenti, hogy sikerült elfeledtetni vele a gondokat, amik mázsás súlyokként húzzák le a vállát nap mint nap. És mi lehetne a célja, ha nem ez? Ez után rátérnek a karácsony témára, ami Rebeccából ismét egy széles vigyort vált ki.* - Én is hasonlóra jutottam, szóval végül is mindegy. Szerintem töltsük a holnap estét a Kúriában... Aztán Deannel szeretnék ünnepelni, huszonötödikén, mert hát azért mégis csak a bátyám. Persze nem várom el, hogy csatlakozz... Mindegy, szóval utána szerintem visszamehetünk, és ott tölthetjük a szünetet nálatok. Már persze ha neked ez megfelel... *teszi még hozzá, hiszen lehetséges, hogy a férfi úgy érzi, szükség van rá itt, ha esetleg valaki keresné, vagy valami. De azért reménykedik, hogy nyugodtan tölthetik együtt a szünidőt... nem igazán akar most Fyronban maradni. Hiszen mi is marasztalná itt? Jesmon úgyis ott lesz, ahol ő, ezen felül pedig igazából csak Illa nincs bent a programban, és az, hogy itt marad, csak rontana a fájdalmon, hogy az első közös karácsonyukat, mióta kibékültek, nem ünnepelhetik meg együtt.* - Persze ha gondot okoz, vagy esetleg úgy érzed, hogy itt kellene maradnunk, nekem az is megfelel, a lényeg, hogy együtt legyünk *mosolyog fel a férfire. Ez után a bort kortyolgatva várja a másik válaszát, igyekezve elterelni a gondolatait egy bizonyos régi barátnőjéről...*

Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Hétf. Dec. 23, 2013 11:00 pm

*Bizony, Becca ezúttal valóban sikerrel járt - Jesmonnak most egyetlen idegszála sem függ a Michael-, vagy akármilyen más ügyön. Ez pedig igen ritkaságnak számít, nem csak mostanában, hanem úgy általánosságban. Ekkor ugyebár felmerül a kérdés, hogy hol töltsék el a karácsonyt. Nem is telik sok időbe megegyezniük.* - Rendben van, akkor ha visszaértünk, írok is nekik, bár biztosan számítanak ránk. *Teszi hozzá, hiszen nem tudja elképzelni azt a szituációt, amennyiben Elena lemondana arról, hogy kettővel több emberre főzzön és terítsen, még akkor is, ha az a plusz kettő esetleg meg sem jelenik. Erre a gondolatra ismét elmosolyodik, de nem teszi szóvá - Becca épp eléggé ismeri ahhoz a Kúria lakóit, hogy tudja, szívesen látják őket.* - Oh, azt hiszem, sem neked, sem Deannek nincs szüksége arra, hogy mi ketten egy légtérben tartózkodjunk. *Sóhajt egyet Jesmon, a fejét csóválva.* - Persze azért megkérdezheted tőle, ha esetleg hajlandó moderálni magát a karácsony miatt, szívesen csatlakozom, rajtam ne múljon. *Rántja meg a vállát. Igazából nincs sok kedve párja bátyjával tölteni az idejét, de ha Beccának ez esetleg örömet okoz, megteszi. Egyszer sem ő generálta közöttük a vitákat, így egyedül attól tart, hogy Dean ismét nem tudja majd magát kontrollálni. Ha viszont úgy néz ki, ez mégis sikerülni fog, Jesmon hajlandó túlélni egy együtt töltött délutánt.* - Nem gond, végül is tölthetjük a Kúriában a szünetet. Ha van valami, azonnal ide tudok jönni, ha meg nincs, feleslegesen vagyok itt, nemde? Nem ártana már kicsit elszakadni a sok munkától - mert ha itt maradunk, biztosan nem tudom megállni, hogy dolgozzak. *Mosolyodik el ismét. Hát igen. Majd úgy kell intézni, hogy még véletlenül se vigyen el semmit, ami a munkával áll kapcsolatban. Például javításra váró dolgozatokat... Aztán persze így is elkerülhetetlen lesz, hogy Patrickel és Abaddonnal beszéljen egyszer-kétszer, de mindegy, még így is sokkal többet fog pihenni, mintha itt maradnának. Aztán persze tisztában van azzal is, hogy Becca részben Amarilla hiánya miatt is el akarja hagyni az iskolát - és azzal is, hogy most éppen rá gondol, illetve próbál nem gondolni. Így hát elengedi a kezét, de csak azért, hogy fél kézzel átölelhesse és magához húzhassa. Nem szól semmit, nem tartja szükségesnek a beszédet, csupán gyengéden homlokon csókolja. Aztán pár pillanat múlva mégis megszólal.* - Egyikünknek sem fog ártani egy kis pihenés, távol az Akadémiától, és mindentől, ami itt folyik, nem igaz?

Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Hétf. Dec. 23, 2013 11:26 pm

- Valószínűnek tartom *mosolyog jókedvűen. Sejti, hogy várják őket, és hogy örömmel fogják fogadni - ha csak az első alkalomra gondol, amikor ott voltak... Hát, eléggé egyértelmű. A mosolya jelentősen kiszélesedik, ahogyan az Elena által berendezett szobára gondol, és bár nem magyarázza meg, azért eléggé egyértelmű, hogy valami ilyesmi jár a fejében.* - Nem, nem igazán *rázza meg a fejét elkomolyodva.* - Nem is akarlak rákényszeríteni egyikőtöket sem, azt akarom, hogy az ünnep az örömről szóljon... És senkinek sem lenne jó egy ilyen, hármasban eltöltött nap. Legalább lesz rá időd, hogy a nevelt lányoddal foglalkozz *mosolyodik el, Lorasra célozva. Tisztában van vele, hogy a gyerek nem sokára megszületik, és noha úgy gondolja, hogy neki sok köze nincs hozzá, azért Jesmontól elég szép gesztus lenne, ha foglalkozna velük egy keveset a szünetben. Aztán végül megállapodnak, és a férfi szavaira szusszant egyet.* - Ellenőrizni fogom a bőröndjeidet *fenyegeti meg játékosan, tökéletesen értve, miről is van szó. Jó lesz, ha ő is pihen egy kicsit... Majd ha visszajöttek újév után, befejezik az iskolai munkát. Ahogyan Jesmon magához húzza, felsóhajt, és hozzá bújik, közben persze ügyelve a borára.* - Igen... Egyébként is érzem már, hogy nagyon hiányzik egy kis nyugalom. Olyan nyugalom, amikor tudom, hogy senki nem fog bekopogni a szobám ajtaján, hogy valakivel valami baj van, mert... Nos, akivel baj lehetne, az vagy mellettem van, vagy már... *És itt gyorsan abbahagyja. Nem akar erre az egészre gondolni, bár tudja, hogy a végén mindig itt köt ki. De hát ez talán nem annyira meglepő.* - Úgyis érted, miért akarok elmenni *mondja végül egy sóhajtás kíséretében, majd felhörpinti a maradék italát, és körbenéz.* - Még a tóig el szeretnék menni, gyönyörűen kivilágították, de utána visszamehetnénk... Kezdek álmosodni *mosolyog a férfire. Persze mielőtt feláll, megvárja, hogy Jesmon is végezzen, és csak utána dobja ki a poharát, majd karol ismét belé, és indul meg tovább a forgataggal.*

Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Kedd Dec. 24, 2013 12:07 am

*Sejti, hogy Becca gondolatai valahol az első Kúria-beli látogatásuk körül forognak, ahogy meglátja az arcán a széles mosolyt, de nem teszi szóvá. Igazság szerint még mindig kicsit kényelmetlenül érzi magát, ha arra a pillanatra gondol, amikor beléptek a feldíszített szobába - habár azóta bevallotta a nőnek, hogy ez nem egészen az ő ötlete volt. Persze, a célja neki is hasonló volt, csak nem ennyire látványos eszközökkel. Végül is mindegy, az eredmény a lényeg, ami előbb utóbb valószínűleg úgyis ugyanez lett volna. És hát... gazdagabbak lettek egy igen különleges élménnyel - mert Jesmon és a romantika bizony különleges párosítás. Aztán Deanre terelődik a szó, mire Jesmon bólint egyet Becca válaszára.* - Igen, egyetértek. Hát akkor legyen így. Persze, terveztem, hogy velük töltök egy kis időt. *Teszi hozzá még halvány mosollyal. Bár kissé (nagyon) megijeszti a gondolat, hogy "unokája" születik, valahol belül mégis örül neki. Fél, mert így még egy lény lesz, aki tőle függ, akit veszélybe sodorhat csak azzal, hogy köze van hozzá... De mégis, valahogy boldogsággal tölti el, hogy szemtanúja lehet egy picike élőlény felcseperedésének. Szóval, kicsit kettősek az érzelmei, de összességében várja már, hogy megszülessen. A következő szavakra ismét felnevet, a fejét csóválva. Igen, Rebeccából kinézi, hogy beváltja, amiről beszél. Aztán ismét komolyabb dolgokra terelődik a szó, s Jesmon fél kézzel átölelve a másikat, magához húzza. Nem szól semmit, de ahogy Becca elakad, még egy kicsit közelebb húzza magához. Ha tehetné, visszahozná Illát, semmissé tenné az összes rossz dolgot, ami a nőt érte, de persze egyikre sem képes. Az egyetlen, amit tehet, hogy itt van, hogy támaszt nyújt. És ezt most kivételesen ő is belátja. A ritka alkalmak egyike - Jesmon Helar logikusan viselkedik... Így hát nem is szól semmit, csak megissza a maradék bort, majd kidobja a poharát és hagyja, hogy Becca belé karoljon, mielőtt továbbindulnak a tó felé.*

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Pént. Jún. 20, 2014 11:51 pm

*Csak vigyorog, nem tehet róla. Elizabeth jól érzi magát hamar feloldódott, de nem az alkohol hatására, hanem a srác miatt.* - Igen, de egyet tudok, hogy igen még így is megbízom benned pedig általában nem szoktam hirtelen. Lehet azért, tényleg, mert tudom kinek a testvére vagy és héé.. ne aggódj. Tudom nem vagy bukott angyal. Szerintem azért van jó szíved.*Kaccsint neki és jól is hiszi, hogy van, szívesen mesélne még a magánéletéről, de nem itt.. hiszen még a falnak is füle van, ráadásul tényleg ki tudja, vannak e itt ellenséges Nixék.. megissza, az italát közben vigyorog.* - Oh, bármikor átjöhetsz hozzánk. Szerintem apa nem bánja, de majd megkérdezem tőle. Egy olyan eset volt, hogy télen átjött egy srác hozzám, de a srác kára az volt, hogy lekerült az alvilágba. Nem viccelek. Viszont nem apa által, de hát az akkor az én hibám is volt részben. Szóval előbb megbeszélem vele, de nem lesz gond szerintem. Pláne ha megmondom kinek a rokona vagy.*Nevet fel és igen mindenképpen beszélni fog az apjával. A főzés Elizabeth kedvenc témája így érdekelve hallgatja.* - az jó. Legalább nem szoktál néha egyedül enni. Barátaidra is főzhetsz.*Egyértelműen bólogat. A fizetésre biccent és megköszöni neki azt, hogy meghívta. A hazára a fejéhez csap.* - Oh, te jó ég.. persze csak várj egy kicsit.*Előkapja, a telefonját majd felhívja Michaelt.* – Szia! Ne haragudj, találkoztam Esteron testvérével és elbeszéltük az időt. Minden rendben van, ne aggódj, most indulunk a városliget felé, szeretnék még egy kicsit maradni légy szíves! Ne haragudj tényleg elbeszéltük az időt..*Magyarázza a telefonba majd miután megbeszélte azt, hogy egyig érjen haza úgyis lesz. Aztán eszébe jutott, hogy Patricnek is ígérte, hogy felhívja gyorsan írt egy bocsánatkérő sms-t, majd visszafordul Laschanhoz.* - Ne haragudj, tudod, sötétedés után nem lehetnék kint egyedül és gyorsan fel kellett hívjam apát. Na indulhatunk. Én a város szélén lakom szóval köszönöm. Szerintem, ha egyedül bóklásznék valószínűleg már rég megjelent volna apu vagy Gabriel.*Forgatja meg a szemeit, mert ő mostanában túlságosan is figyeli.* - Mit szólnál ahhoz, ha most áthívnálak? Akár nálunk is alhatnál és apa láthatná kivel sétáltam.*Hozza fel a meghívást és igen amúgy is jófejnek tartja és van egy újabb barátja ha lehet így mondani.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar

Témanyitás by Laschan Baltazaar on Szomb. Jún. 21, 2014 12:06 am

- Hát, örülök neki, hogy elnyertem a bizalmadat. Megtisztelve érzem magam *vigyorog szélesen. Persze ő sem várja el, hogy a lány itt, egy ilyen helyen beszéljen a magánéletéről, még ő sem beszélne a sajátjáról, pedig abban aztán semmi extra nincs. De hát ez mégiscsak egy szórakozóhely, akárki hallhatja őket, akinek semmi köze hozzájuk. A következő mondatokra nagyokat pislog.* - Szóval el a kezekkel, értem én *nevet kissé hitetlenkedve, megpróbálva nagyon gyorsan kiverni a fejéből, hogy vajon mi is történhetett. Nem, nem akarja tudni, úgyhogy jobb is lesz, ha témát váltanak. Ahogyan kifelé haladnak, hagyja, hogy a lány telefonáljon, bár érdeklődve hallgatja, amiket mond, igyekezve kitalálni, hogy vajon mit reagál a vonal másik végén lévő személy.* - Semmi gond *rázza meg a fejét, amikor Elizabeth magyarázkodni kezd.* - Abból, amit eddig mondtál, elég egyértelmű, hogy némileg kaotikus az életed, szóval meg tudom érteni. Tényleg, amúgy mennyi idős vagy? *vonja fel a szemöldökét érdeklődve. Aztán amikor Lizzie felajánlja neki, hogy aludjon náluk, elvigyorodik.* - Hát, ha van felesleges vendégszobátok... Viszont akkor kerüljünk el felém, hozok pizsit meg váltás ruhát *mondja, ahogyan a városligetbe érnek. Pár pillanattal később azonban hirtelen megragadja Lizzie karját és befogja a száját.* - Shh! Oda nézz! *suttogja, elengedve a lány száját, egy fára mutatva. A fán két mókus kergeti egymást, ágról ágra ugrálva, majd lefutva a fatörzsön, a szomszédos fa irányába iramodva. A liget egyébként elég üres, egy-két ember sétál csak hazafelé, a legtöbben azonban már vagy otthon vannak, vagy még buliznak valahol, szóval Elizabeth meg Laschan eléggé magukra maradtak. Pár percig még láthatóak a mókusok, nem sokára azonban eltűnnek, mire a fiú elengedi Lizzie karját is, és egy jókedvű mosollyal sétálni kezd.* - Imádom az állatokat... Van háziállatod? *érdeklődik.* - Ja, meg még azt akartam kérdezni korábban, hogy kikkel laksz *teszi hozzá, még mielőtt elfelejti. Nem lényegtelen kérdés, ha egyszer ott fog aludni...*

Rebecca Taylor órási szívű angyala, Esteron és Marilion Baltazaar öccse
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Jún. 21, 2014 12:38 am

– Remélem is.*Mondja vigyorogva és tényleg érezheti magát megtisztelve Laschan ez a szerencse tényleg, hogy olyannal futott össze, akiről hallott és így megbízik benne. Tényleg aranyosnak és jó fejnek tartja, többet szeretne megtudni Laschanról. Ennyi nincs, mese a fiú nem menekül.* - 15 vagyok. Gondolom te is ilyen korú vagy.*Jegyzi meg, és ha eltalálta, akkor nyerésre áll. Aztán az ott alvós dolgot ajánlja fel elsőre, és igen ragaszkodik hozzá.* - Hát van egy-kettő szóval ne parázz akad vendégszoba.*Mondja neki és valamiért úgy érzi a lány, hogy most megkönnyebbült és igen jól telt az estéje és nem csak neki nagyon jól elszórakozik és tényleg kellett neki, mert nem tudja, testvérével hogyan rendezhetné a viszonyát. Amikor hirtelen megfogják meg elnémítják, a mókusra figyelvén elvigyorodik és felcsillan a szeme.*~Nagyon aranyosak…~*Jegyzi, meg gondolataiban aztán elnézné még őket. Szóval ugye sétálnak, hiszen alig vannak a ligetben és ezt nem zavarja a másik. Késő este van, de hát igen.* - Van egy kiskutyám, aki most a húgommal van. Arthurnak hívják, akit nagyon szeretek. Játékos szereti harapdálni az ujjakat már nem olyan kölyök, d ez benne maradt. Kis játékos.*Nevetek el.* - Neked van?*Teszem, fel a kérdést aztán kapok egy érdekes kérdést, amire sóhajtok.* - Tudod eléggé érdekesnek fog tűnni. Michael arkangyallal lakom együtt. Igazából Egy-két éve lassan. Az igazi szüleim meghaltak és elég érdekesen kerültem ide aztán Michael most jutottunk el egy olyan pontra, hogy törvényesen is örökbe fogadott hivatalos papírokkal. Szeretem őt és nekem igazából ő az, akit apának tudok hívni, még ennyi idősen is. Nem ismertem az igazi szüleimet csak a bátyámat, de őt is egy fél éve. Szóval Michael örökbe fogadott aztán meglepetésemre megjelent egy angyal a fel világból, aki végül is apuval van. De ezt a részt nem is mondanám tovább, majd meglátod a saját szemeiddel. Aztán megismertem még egy lányt apával jött fel az alvilágból és most őt annyira védem, hogy ne kerüljön bajba, meg ne legyen, semmi azért megviseli az embert, angyalt, ha lekerül az alvilágba. Én meg a Purgatóriumban töltöttem néhány hetet, de az is eléggé megviselt. Szóval akár mennyire is érdekesnek tűnik nekem soha nem volt igazi családom, amíg őket meg nem ismertem. Szóval igen érdekes egy családom van, de az előzőt kifejtve meg látod majd magadnak Dariotht apával. Erről nem igazán beszélnék. Nem azért, mert szégyellném, meg szó sincs arról, hogy nem tudnám elmagyarázni, mert eltudnám csak nem tudom, hogy egy másik személy hogyan reagálja le.*Igen két apja van valakinek ez is érdekes, de hát nem lehet tudni hogyan reagálhatná le Laschan. Szóval nem szeretné azt mondani neki bocsi, de apa meleg. Ezt finoman kell beadagolni, mert sokaknak nem tetszett.* - Viszont tudod apának egy hatalmas szíve van, de úgyis megismered. Biztos vagyok benne, hogy jól ki fogtok jönni.*Magyarázza neki és igen úgy látszik szeret a családról beszélni.*

//Fagy//

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar

Témanyitás by Laschan Baltazaar on Szomb. Jún. 21, 2014 7:26 pm

// OLVAD //

- Tizennyolc *bólint, bár némileg meglepi, hogy Lizzie még csak tizenöt, de hát... ez van.* - Mikor van a születésnapod? Alapinformáció *vigyorog. Aztán ezt persze majd fel is fogja írni, még mielőtt elfelejti, hogy legalább egy boldog szülinapot smssel megtisztelje a lányt a születésnapján. Ez után végignézik a mókusok esti kergetőzését, majd tovább folytatják a sétát, áttérve az állatokra.* - Igen, van egy macskám, Casey *válaszol bólogatva.* - De Arthur is nagyon aranyos lehet, nagyon bírom a kutyákat is. Igazából minden állatot nagyon szeretek. *Ez után rákérdez, hogy mégis kikkel lakik együtt a lány, mire egy nagyon hosszú és nagyon sok információt tartalmazó választ kap. Nagy pislogások közepette hallgatja és próbálja helyretenni magában, amit hall. Miután Lizzie végzett, egy pillanatig csendben van, majd kicsit megrázza magát.* - Szóval, csak hogy összefoglaljuk. Michael arkangyallal, aki amúgy az apád és a pasijával élsz együtt, van egy fogadott testvéred, aki valamilyen oknál fogva már járt az Alvilágban, a családodat meggyilkolták de a bátyád, akivel amúgy nem túl jó a viszonyod nem rég előkerült, te pedig lekerültél a Purgatóriumba majd vissza. Oké. *Egy kicsit ismét hallgat, majd felnevet.* - Te hallod, szólhattál volna, mibe keverem magam a veled való barátkozással *vigyorog a lányra, ezzel együtt egyértelművé téve, hogy sikerült nagyjából feldolgoznia az egészet, bár az is látszik rajta, hogy nem kicsit meglepődött. Közben a saját háza felé irányítja a lányt, ahol befut a cuccaiért, majd a Le manoire de l'Ange felé veszik az irányt.*

Rebecca Taylor órási szívű angyala, Esteron és Marilion Baltazaar öccse
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Hétf. Márc. 14, 2016 8:54 pm

*Sok mindenről lemaradtam az elmúlt fél évben. Pedig én nekem mintha nem hiányzott volna ez az egész. Menyasszonyomat is örültem, hogy láthattam mint mindig minden vágyam ez volt, mindig is láthassam vele legyek érezzem a közelségét. Most pedig jelenleg egyedül sétálok és azt sem tudom mi van velem. Valamennyire rendbe jöttem, de anyámra rátámadni a lelkemben furdalás van. Ráadásul nem is tudom miért akartam rátámadni. Kiszellőztetem a fejemet és elgondolkodok mi az élet titka. Kicsit elszoktam hiszen az embert bezárva tartják a telihold elől és minden elől fél évig fura. Teliholdkor nem tudom nem szeretnék megvadulni. Sóhajtok egyet és néha olyan érzésem támad mintha más is lenne bennem amit nem tudok hova tenni. De ez miért is van? Öcsémnél kopogtattam nem nyitotta ki az ajtót nyílván Amélizik ami nem is baj. Jót tesz neki a barátnőzés. Fogom magam és leülök az egyik padra majd bedugom a füllhallgatót a fülembe és elindítom a Thousand for krutchot.*

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám...

Amarilla Darwin reménytelenül szerelmes farkasa, Nicole Brise kedvese

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Dec. 06, 2019 5:05 am