Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

4 posters

    Árnyak ligete

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 03, 2012 7:35 pm

    Sylorina főhadiszállás

    Egy zöld színű köddel körül vett liget, aminek a bejárata egy ősrégi boltív, amire egy idézet van vésve. Ezt a feliratot csak a Sylorinások értik.

    "Megvéd a hatalom, ha kiszolgálod."

    Ha átlépsz a boltíven még mindig egy halványzöld derengés vesz körül. Itt-ott az ösvény mentén kőoszlopok állnak, amikben lila színű tűz lángol. Egyre beljebb haladva kibontakozik a liget. Egy régi rom körül telepedhetnek le a Sylorinások. Az ősi mohás köveken kényelmesen elhelyezkedhetnek a diákok, amik mágia miatt mindig olyanok mintha alulról fűtenék az üléseket. A Sylorinás diákok megjelenésekor mindig halk, kísérteties zene kezd szólni halkan. Talán az erdőnek valami gonosz kis lényei próbálnak a kedvükre tenni, vagy csupán Perathon úrnő próbálja hangulatosabbá tenni a helyet.

    Ha Erethonos, vagy Cameosos diák próbál ide bejutni akkor, ha balszerencséjük van akkor Zagan kapja el őket, viszont ha szerencsések akkor csupán a védővarázslatok juttatják el az illetékteleneket az Ispotályba.


    A hozzászólást Tyaeloria Perathon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 28, 2012 3:44 pm-kor.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 18, 2012 7:47 pm

    - Most komolyan miért kell szegény srácon lógni? Már azért sajnálom, hogy együtt vannak istenem..*Szemet forgatva magyaráz Sébastiennek és ugrál előtte, mint a Nikkelbolha. Igen. Josh Parker a tegnap érkezett fiú, aki mellesleg parancsra érkezett az iskolába, mint mindig túl van pörögve és egy folytában röhög és pofázik és agyára megy majdnem mindenkinek. Aki Alexanderrel együtt látja őket az halál, hiszen konkrétan elmebetegek együtt, de imádják egymást. Alexet az öccsének mondhatja, hiszen kicsi kora óta ismeri.* - Egyébként most minek jöttük erre felé?*Kérdezi meg a fiú, hiszen ugye a másik szobatársa valahol pattog a körletben ő meg vagy Alex vagy Giselle nyakán akart volna lógni. Képtelen elviselni a Marceau angyalt, aki viszont jó fej és még nem mesélt róla a szöszke. Egyébként öltözete egy koptatott farmer és egy bordó póló meg egy vastag fekete pulcsi és egy converse fekete tornacsuka. Szereti az ilyen időjárást ő egyáltalán nem fázós.*
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Szomb. Feb. 18, 2012 8:03 pm

    *A Sylorinás Marceau gyerek, név szerint Sébastien Marceau zsebre vágott kézzel baktat Josh társaságába, és egyre morcosabb fejet vág, ahogy előtte ugrálnak.* - Josh, te hiperaktív mosómedve! Mi a francért kell előttem ugrálnod, mert egy őrült nikkelbolha, he?! *Fakad ki a szőke, mert előtte ne pattogjanak. Utálja, ha keresztezik az útját. Kikerüli Josht, és egy cseppet nyugodtabb hangnemben válaszol neki.* - Nemt'om. Szereti, és ha szereti akkor csak lógjon a nyakán. Vagyis nem szereti, hanem imádja. De én addig örülök neki, amíg Kament szeretgeti, nem pedig valamelyik csajomat. Fúj. Az undorító lenne. Még szerencse, hogy a pasikat szereti. *Vonja meg a vállát, a másik mondatra meg felvonja a szemöldökét.* - Figyelj, addig örülj neki, amíg van pasija. Mert ha nincs néha nagyon elmebeteg tud lenni. De ez családi vonás. A nővérem is most dobta a pasiját, és azóta nem teljesen komplett.*Vigyorodik el gonoszan, és hallgatja tovább a másikat. Még nem sikerült neki felpörögni.* - Hát asszem erre van az a cuki hal-csaj, de nem biztos. Pedig múltkor még erre volt... *Vakargatja a tarkóját, mert Josh-t Lyrával akarta legalább egy napra likvidáltatni, csak éppenséggel ez a hülye eltévedt. Tehát nyugisan megy tovább, meg se hallja Josh nyafogását, majd mikor az ösvényen elérnek egy boltívig megtorpan.* -Váó. Überhiperkirály. Menjünk beeeeee. *Pattog a srác, és ha tetszik, ha nem ő beszökdel a ligetbe.* - Csúcskirály. Cukker a légkör, és ez a zene. Öcsém, már csak valami kaja kéne. És áh. Fú, de rohadt jóóóóó. *A mohás köveken kezd ugrándozni, és megpróbál feljutni a rom tetejére. Aztán miután ötödszörre esett le akkor jött rá, hogy vannak szárnyai.* - Basszuskulcs. Mindig elfeledkezek az én csajvonzó szárnyacskáimról. *Nevet fel, mint valami elmebajos, és előbukkannak a hollófekete szárnyai. Felül a rom tetejére, és onnan nézi Josh-t.* - Na, gyere Joshuan. Pattanj fel! *Röhög tovább a gyerek, csak nehogy annyira belemerüljön a vihogásba, hogy lezúg onnan...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 18, 2012 8:22 pm

    - Hiperaktív mosómedve? Amikor te vagy hiperaktív az nem számít mi? Hallottam ám egy két dolgot Alextől azért nagyjából tisztában vagyok a képességeiddel.*Vágja rá határozottan és látja, amikor kikerülik, akkor leáll egy picit és sétál tovább. Kicsit sokat aludt akkor ilyen általában.* - Rajong érte, mint maci a mézért…*Mondja szemet forgatva, ha már hasonlatokkal bombázzuk a másikat.* - Valamelyik csajodat? Miért Gis talán titokban a lányokba szerelmes? Akkor azt hiszem, van egy ötletem szólók az egyik csaj haveromnak úgy is ki van éhezve a lányokra…*Vigyorodik el és megsértődik, hogy ezt nem mondták neki. Az elmebetegre csak felnevet, ismeri az érzést. Megfogja Séb vállát és bólint egyet.* - Figyelj. Tudom milyen, ha valaki elmebeteg sajnos egy valakit kénytelen voltam elviselni 18 évig. *Mondja kuncogva és célozgatva a Szöszkére aki nem Séb.* - Csak nem Lyra? Tudom az-az őrült öngyilkos akar lenni és meg akarta keresni a halasszonyságot.*Vakarja, meg a fejét majd csak bandukol mellette.* - Idefigyelj Lyra a másik irányban van szerintem te totál eltévedtél. Hiába most már tudjuk, hogy nem csak a lányok a szőkék…*Mondja kuncogva és csak vigyorog, mint a tejbe tök. Nem nyafog a másik csak pofázik.* - De most minek megyünk ide te?*Amikor elesik a srác és eszébe jut, hogy angyal felröhög..* - Azt hiszem tudom, honnan örökölte Alex a képességeit…*Jegyzi meg és még mindig röhög és bandukol tovább, és körbe tekint.* - Jó hely…*Jegyzi meg és pislog nagyokat. A Josh Juanra meg morog egyet.*
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Szomb. Feb. 18, 2012 8:38 pm

    - Az vagy, egy hiperaktív büdös mosómedve. Mond csak. Meg van a mosodád? Na, és még ő van felháborodva, ha pletyiznek róla. Egyébként én is hallottam pár dolgot rólad. csak nem az uncsiöcsim szájából, hanem az unokahugikámtól. Egyébként nekem szabad. Hülyeségből doktoráltam. van is rá papírom, hogy hiperaktív legyek! *Pillant rá a másikra miközben röhög, mert ő ezeket nem gondolja ám komolyan, csak hülyül.* - Figyelj, még mindig jobb, mikor agyon verte a fél rokonságot, mert piszkálták. Nem kellett volna megtanítani vívni. *Szipog kettőt a "fájdalmas emlékek" hatására. Amúgy tényleg fájdalmas volt, mikor Gis a szeráfpengével belevágott Sébastien formás hátsójába. Szegény gyereknek azóta is ott virít egy sebhely.* - Hát időben gyanakodtam rá, de hál Istennek kiderült, hogy mégis a pasikért van oda. És szerintem azt a csajt ne uszítsd rá, mert úgy jár, mint a rokonság... Szétveri.*Röhög fel megint, majd kicsit megkomolyodik a mondandójának a végére.* - Figyelj, nem te viseltél huszonnemtomhány unokatesót meg két vértesót ésés nyolc macskát. *Morogja a srác, mert a nagyanyja látogatásakor anno kénytelen volt a szobájában vigyázni a gonosz banya nyolc dögére.* - A fene... Na mindegy. *Motyogja halkan, mikor rájöttek, hogy hova akarta vinni a másikat.* - Figyi! Én egy szóval nem állítottam, hogy tudok tájékozódni. Azt se tudom merre van észak, hagyjál már. *Vihog szórakozottan a szőke, amúgy tényleg kívül-belül, ízig-vérig szőke szegény.* - Hidd el hiperbola tutkerájos izgalmatos dolog lesz na. *pattog most már Sébastien miközben ugyebár beszökken a ligetbe. Aztán miután sikerült feljutnia a rom tetejére morcosan dob le egy követ Josh felé a beszólás miatt.* - Jólvanna. Mi Marceau pasik nem tehetünk róla, hogy a csajokat jobban megtanították tájékozódni. És Alex szerencsétlenebb, mint én. *Mondja duzzogó óvodás fejjel miközben a lábát lóbál a rom tetején.* - Na. Farikám még ma felmászol?! *Sürgeti Josht miközben halkan egy imprózott mondókát kezd skandálni.* - Josh, ez egy kos. Hallod, együnk fost. A Josh és a fos összeillik. Nem gondolod? Ó, mamám! Egy költő veszett el bennem! *Tör rá egy újabb röhögőgörcs, így az egész hely Sébastien hiéna hangjától visszhangzik. Aztán ez a lökött addig fuldoklik, hogy lezúg fentről, és nyöszörgések közepette a földön fetrengve nyerít tovább, mint aki be van tépve.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 18, 2012 9:23 pm

    - Te meg egy túlpörgött elmebeteg majom banán nélkül, akinek nem adnak túl sok brokit.*Mondja nevetve, hogyha már a másik is ilyeneket mondd. El van ám ő és nagyon jól szórakozik Sébastieanon. Hallgatja a másikat és csak kacag.* - Komolyan agyon verte?*Vonja fel a szemöldökét azután szóba kerül az, hogy Gis nem e a lányokat szereti és felkuncog-* - Nem hagynám, hogy bántaná.. hidd el egyébként is cicaharcot mindig is jobban szerettem.*Mondja kuncogva és tovább ugrándozik. Azt megnézte volna, amikor belevágott Gis a hátsójába.* - Igazad van. Nekem csak egy hatalmas falka családom van és egy őrült kisöcsém, aki bármikor képes olyan dolgokat csinálni, amiket én nem. Macskák fúj.. nem szeretem őket. A legrusnyább állatok a világon. A kígyó, a kutya, a madarak, a patkányok, az egerek, a lovak jobb állatok.*Mondja és fintorog egyet. Amikor a tájékozódásról van, szó akkor természetesen fogja, magát oda megy a fiúhoz és a két kezét oldalra emeli és mutatja neki.* - Tájékozódó mester. Legközelebb kapsz egy iránytűt. Egy kérdés. Honnan az istenből szedted ezt a szöveg stílust? Hála az istennek, hogy van, aki nem beszél így, mert már rég az agyára mentél volna.*Ajánlja, fel az iránytűt aztán ugye szóba hozza a beszéd stílusát, amit bír, persze csak hát kicsit ki van a sráctól. 24 órára sztenderre állíthatná magát. Nagy levegőt vesz és felmászik természetesen, de mielőtt elindulna egy követ talál az út mentén és Séb felé hajítja aztán ártatlanul pislog és megy utána.* - Következő a szárnyad lesz bukottka..*Mondja kötözködve és vigyorog ördögien.* - Egy kérdés, amit nem tudok. Vagy is valamennyire összeszedtem a dolgokat. Te vagy a legidősebb? Jól mondom? Tudod, mit sajnálok még? Azt, hogy nem ismerted az őrült öcsédet. Úgy van elég időtök megismerni egymást, mert azért gondolom, még szokja a hülyéje a dolgokat. Már a szokás nála az, hogy nem mesél, el dolgokat hisztizik egy sort és bedurcázik. A múltkor is meg akarta ölni magát..*Hadovál itt össze vissza dolgokat miközben mászik oda Séb mellé.*
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Szomb. Feb. 18, 2012 9:44 pm

    - Éééééénnn? Kikérem magamnak a majmot! Én egy csodálatos, ébenfekete tollú holló vagyok nem majom. Mosó Masa. Mond csak, te mivel mosol? Ariellel, vagy Persillel? *Felháborodik, majd vigyorogva visszavág. Igen, nem normális a srác.* - Figyelj, nem látszik a kis csajon, de nagy bunyós ám. Főleg, ha kard kerül a kezébe, de amúgy ha olyan kedve van úgy t*kön rúg, hogy egy hétig fájlalod azt a testrészed. *Mondja komolyan, mert neki volt szerencséje ezt is átélni. Úgy hét évesek voltak, beszólt Gis-nek, a lány megsértődött, és véletlen rossz helyen rúgta meg az unokabátyját.* - Hát ne akard látni Giselle hogyan verekedik, mert néha elég brutális a szentem. *Morogja a fiú, hiszen a régi emlékek még mindig benne élnek.* - Jó basszus. Az egy falka. De mi az egész Loire folyó mentén elszórva élünk! Gis-nek csupán két bátyja van és egy öccse. Most gondolj bele, hogy egy-egy házba kábé négy-öt gyerek van. A már rohadt sok. *Fintorog a fiú, mert néha átok ennyi rokon. Ő tudja, mert ő mindent tud, kivéve tájékozódni.* - Nekem nincs bajom az állatokkal csupán a mennyiségükkel.* Rándítja meg a vállát. A tájékozódós dologra felvonja a szemöldökét, és magában elkönyveli, hogy Josh se normális.* - Hát tudni illik van akinek fura az öltözködése, van akinek egyedi a betűtípusa, nekem meg sajátos a szókincsem. *Röhög fel, és közben azt is magyarázza, hogy ha kell három nyelven tud ilyen finomságokat gyártani. Aztán a kő eltalálja mire fintorogva kifakad.* -Miért mindenki szegény ENGEM bántja? Hát mit tettem ellenetek?! Vétettem valamit?! Hát mi a nyavalyakórságverteégnek nem lehet békén hagyni?! *Hisztizik a szőke fiú, de ez csak a szokásos mártírkodása. Mondhatni a napi mártírkodása, mert még nem hisztizett semmiért se. A bukottra felröhög, és értelmesen válaszol.* -Még nem. De ha így folytatom összejön. *Vigyorog szélesen, mert pont az a célja, hogy bukott legyen. Igen, elmebeteg.* - Yep. Én lenni vala a legidősebb Marceau kölök ezen a szenteltelen helyen. Mivel kib***tak a Durmiból a drága jó anyucikám ide paterolt hátha Gisy drága tud tenni valamit. De nem tud. * Az utolsó mondatnál szélesen elvigyorodik, és tovább felelget.* - Én nem sajnálom. Van még elég időnk, és... He? Ki akarta nyírni magát, és nem tájékoztatott róla?! Hát akkor nem került volna be a halála az archívba basszuskulcs! Milyen felelőtlen ez a gyerek... *Duzzog magában, és azon bosszankodik, hogy nem tudta volna dokumentálni Alex halálát. Az már kevésbé izgatja, hogy öngyili akart lenni az unokatestvére.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 18, 2012 10:11 pm

    *Csak röhög, amikor kiakad Sébastien..*- Csodálatos? Te? Akkor a 2012 Miss Amerika szépség versenyére beneveztetlek, és akkor képviselheted Arizona államát. A rózsaszín tűsarkú és a gyönyörű koktél ruha illene a szőke hajadhoz.*Vigyorog el és csak piszkálja a másikat. A mosodára nem figyel, fel azt nem veszi magára. Gisellre felvonja a szemöldökét.* - a jóó én szeretem, ha egy csaj agresszív. Szívesen kipróbálnám, de basszus Kamennel van és hűséges.. Na, jó. Majd máskor.*Szomorodik el és kuncog túlságosan is hülye.* - Az agresszív csajok a legjobbak, de ezt sokan nem szeretik. Alex is mesélte múltkor oda csapott közé meg a lidérc közé vagy ki közé.*Magyarázza fejcsóválva és egyet ért a dolgokon. A falkára gyilkos szemet néz. Nem tudja milyen szerződést kötöttek végül is ők is egy házban élnek csak egy valaki van, aki nap 24 órájában bent ül a szobájában és chattel az meg Lace. Az a fiú kiborító vérbeli kocka.* - Tudlak sajnálni, hidd el.*Mondja együtt érzően azért gonoszan vigyorog. A kővel teli találat és morogva mondja mi lesz a következő. Amikor hisztizik, a másik csóválja a fejét és meg fogja.* - Úristen az előző barátnőm rosszabb volt. Pont ezért szakítottam vele azt hittem nem kapok egy ilyen csajt. Avagy pasit.. De tévedtem.. Kivel zártak össze atyaúristen..*Motyogja az orra alatt és trollface fejet vág.* - Sébastien tudtad, hogy a szilikon ára felment? A melleidet már nem tudod megnagyobbítani..*Kikészíti a másikat, ha ő így akkor a másik is úgy.* - Na, jó.. ne hogy lelépj, csak hülyülök egyébként figyelj, ha Alex öngyilkosságra készül akkor szólók azt hittem tud. Mellesleg egyébként kérdés vagy kérés. Lehetne azt, hogy a jézusos vala szöveget hanyagold. Kicsit elegem van belőle.*Kéri meg, de úgy se fog változtatni semmin a másik.*
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Szomb. Feb. 18, 2012 10:56 pm

    *Morog szépségversenyes dologra, mert ő ezt nagyon nem tudja most díjazni.* - Egy. Nem vagyok CSAJ. Kettő. Rühellem a rózsaszínt. Három. Hagyjál a tűsarkúddal, vedd fel magad! Négy. Gyűlölöm Amerikát! És öt. Lejtsél te álmaid csajával koktélruhában. *Morogja a fiú, és most képes lenne és benevezné Josht arra a versenyre.* - Khm. Akadj le az unokahúgomról. Ad egy. Nem jössz be neki. Ad kettő. A végletekig hűséges Kamenhez. Ad három. Ha rámásznál beverném a képed. *Mondja még mindig duzzogva, és nem hülye annyira. Leesik neki, hogy Josh-nak tetszik az unokahúga.* - Amúgy állítólag az azért volt, mert ez a két hülye egymásnak ugrott. Uncsihugi meg jó őrző létére fogta magát, és szétválasztotta őket.*Vonja meg a vállát a szőke hajú fiú. A gyilkos nézésre felröhög, de nem érdekli különösebben.* - Kösz szépen.*Motyogja, majd meghallja a másikat, és felmordul.* -Nem vagyok süket! És minden okom meg van rá, hogy hisztizek. *Duzzog tovább az angyal. A barátnős dologra csak forgatja a szemét. A szilikonos megjegyzésre gyilkosan néz a másikra.* - Joshua, tudtad, hogy hiába akarsz rábeszélni arra, hogy csináltassak magamnak mellett, mert a tiédet nem tudom még úgyse felül múlni? *Vág vissza a srác, majd fogja magát, feltápászkodik a földről, kiereszti a szárnyait és indulni készül.* - Így jártál vala öcsém. *Rándítja meg a vállát, majd felszáll a levegőbe.* - Na, majd talizunk. Próbálj meg visszatalálni egyedül a csodás képességeiddel.* Szól le a másiknak, az öngyilkosos részre nem reagál. Fogja magát, felrepül Gis-hez, és közli vele a tényeket, majd miután rávágták az ajtót visszatér a hálókörletébe aludni.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Isobel Campbell Pént. Május 18, 2012 5:43 pm

    *Az Árnyak ligetének a nyugalmát egy köpenyes alakja zavarja meg. A semmiből hangosan bömböl a Nightwish-től a Storytime és valahol a liget belsejében fekete tűz ég. Az ősi romok közt egy köpenyes alak harcol apró, koboldszerű lényekkel egy hatalmas fekete kutyával az oldalán. A diák egy lángoló lándzsát tart a kezében, és az füstölög és ég ennyire. A lány ugyanis a pengét olyan anyaggal vonta be, amitől lángot kap a penge, és még életben is tartja a tüzet. Éles visítás szűrődik át a zenén, ugyanis a vörös szemű Sylorinás átszúrta a támadójának a tüdejét. A lány megfordul, és fellök két kislényt, akár a liget elejénél is hallani lehet a mészárlás hangjait, mert Isobel nem bánik kesztyűskézzel az ellenfeleivel. A fekete démonkutya felugrik, feldönt egy koboldot, és átharapja a torkát. A társai persze a lény segítségére sietettek, és a kutyát kezdték harapni, karmolni. Kyle panaszosan felnyüszít, de a túlerővel szemben nem tudja felvenni a versenyt. Izzy megfordul, mikor hallja a kutyájának vonyítását, rémülten pislant hátra, majd néhány szörnyecskét hátralökve megiramodik a kutyája felé. Aki az útjába kerül, az bizony nem marad talpon, mert a szőke hajú démon lekaszabolja az útjába kerülőket. Belerúg az egyik dögbe, aki métereket repül hátra, egy másikat megvág, míg azt a lényecskét, aki Kyle hátán lógott, azt lekapja a kutya hátáról, és egy kőnek vágja. A kutya hálásan pislog a gazdájára, majd neki ugrik az egyedül maradt koboldnak, eközben Izzy felgyújtja a szörnyeket, akik sikoltozva próbálnak elmenekülni, csakhogy hiába minden erőfeszítés, mert a közelben nem találnak vizet. Ahogy a zene elhallgat úgy hagy alább a lány lándzsájának lángolása is. A lány a cuccaihoz dobja a fegyverét, és a táskájában kezd kotorászni. Eközben a kutya sántikálva odaugrál mellé. * - Ne aggódj, mindjárt megtalálom azt a gyógyszert, feküdj el. Ügyes voltál Kyle. *Súgja halkan az ebnek, aki vidáman csaholva néz Izzy-re. Igen, a lánynak vannak érzései csupán csak a kutyájával osztja meg ezeket. Előkerül több tucat tubus és krém, mire Isobel megtalálja a keresett tubust. Látja a kutyán, hogy hol sérült meg, mert ott jelentősen hiányzik a szőre. A kezébe nyom a zöld kotyvalékból, és finoman belemasszírozza a bőrbe a gyógyhatású készítményt. Ezek után megitat egy olyan lét Kyle-lal, amitől visszanő a szőre. Fáradtan dől neki a kőnek, magához szorítva a táskáját, Kyle pedig ott fekszik mellette. * -Valaki nagyon ki akart velünk cseszni pajtás. *Hadarta démon nyelven, és minden apró zajra szorosabban markolja a lándzsát. Igazság szerint Isobel Campbell és a démonkutyája csupán azért jöttek erre, mert a lány növényeket és állati hozzávalókat akart szedni, erre neki ugrottak ezek a lények. Most pedig vértócsák, hamu és holttestek veszik körbe őt. Szép, a lány kivételesen nem akart megölni senkit, erre neki ugrottak valami undorító gnómok. Felháborító, hogy lesből támadnak rá. Különben is, most kivételesen tényleg nem voltak ártó szándékai.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Pént. Május 18, 2012 6:12 pm

    *Egy fiú halad végig a birtok mellett és kémleli az eget a szemeivel. Josh Parker, aki eddig általában valamelyik társával lehetett látni természetesen most egyedül van. Lace bizonyára valahol kint lohol a városban habár ő ma este ki szeretne rúgni a hámból és Gaberielt is idecsődítette meg úgy az egész bandát… Alexander nem van meghívva ugyan is ő amiket csinált mostanában az nem szokványos dolog. Tuti, hogy történt vele valami, de sajnos a mai napig nem jöttek rá, hogy mi és hol.. Habár ha tudná, hogy Kiara van, a dolog mögött akkor biztos kinyírja Nathanielt. Teljes mértékben-tisztában van, azzal a tényleg hiába van jóban vele akkor sem bánthatja senki őt. Haragszik rá igaz, és nehezen tud megbocsájtani Alexandernek, de előbb vagy utóbb meg fogja ezt is tenni. Ahogy Wallace fogalmazott akkor is a testvérének számít, még ha nem is az és ahány dolgot végig csináltak együtt akkor is ki kell állniuk egymás mellett. Mindenesetre Josh pontosan ezt csinálja. A fiú egyenesen halad az árnyak ligetébe és most gondolkozik csak el a Roxfortos évein és eszébe jut az a sok hülyeség amiket csináltak. Nem voltak annyira bajkeverések, noha csínytevések akadtak, nem voltak ilyen durvák és kiszámíthatatlanok. A fiún egy testhez álló fekete nadrág van rajta és fekete pólót és fekete tornacsuka. Tőrei nála vannak és közben beszerzett egy 9 mm-es pisztolyt, amit csak óv intézkedéssel fog használni. Az, hogy engedélyezve van e? Természetesen. A nélkül meg se vette volna. Ugye végig halad a ligetben észrevesz, hogy valami nincs itt rendben. A tüzet is látja, de ez viszont már kezd érdekesebb lenni. A fiú előkapja a tőrét és sietve lépked előre, hogy megkeresse ki volt a tettes és mi történt. Ahogy halad előre egy lányt pillant meg fának dőlt neki. Csak pislog, nagyokat mikor meglátja, a másikat elrakja a tőrt és a fejét csóválja.* - Azt hittem, hogy a Roxfortban megszabadultam tőled. Ezek szerint újra együtt a csapat..*Forgatja meg a szemeit és kicsit gúnyosan jegyzi meg a lánynak a mondani valókat.* - Emlékszel rám? Én vagyok a Mardekáros srác, akinek be nem állt a szája, amikor meglátott téged. Ezt a cuki démonkutyát is dicsértem. Egyébként tréfán kívül mi történt?*Kérdezz rá, de előtte ugye viccelődik a srác, de azért távolság tartó.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Isobel Campbell Pént. Május 18, 2012 6:30 pm

    *Nagyokat szusszantva ücsörög, s mikor egy ismerős hangot hall meg, akkor felkapja a fejét, Kyle pedig felpattan a földről, és fenyegetően áll Josh és Izzy közé. Isobel feláll a földről, a lándzsáját előre szegezi, és mély undor ül ki az arcára, mikor megpillantja Josh-t.* - Már megbocsáss, de én szabadultam meg tőled! Fogalmad sincs róla mekkora felüdülés volt számomra a végzős év, mikor nem voltál ott a hülye haveroddal. *Néz gyilkosan a másikra. Persze, hogy emlékszik rá, jó a memóriája, bár a neveket nem szokta megjegyzi.* - A baromságaidat nem tudnám elfelejteni. És főleg az volt a bajom, hogy folyton jártattad a szádat. *Húzza a száját a lány, míg Kyle morog Josh-ra. Ha a fiú emlékszik még a kutyára, akkor tudhatja, hogy Kyle tud kellemetlen perceket okozni azoknak, akiket Izzy nem kedvel. A Syles őrző pedig pont abba a kategóriába tartozik, hogy bármikor neki ugorhat a démonkutya.* - Tudod már akkor se kedveltem a talpnyalókat, főleg azokat, akik a kutyámat dicsérgetik. Na meg azt se felejtsük el, hogy a humorodat se tudom díjazni. Szóval tudnám méltányolni, ha békén hagynál. Idegesítő, amit csinálsz. Nem hallottál még tapintatról? *Néz gyilkosan a másikra, majd a földbe szúrja a lándzsát, hogy megtisztítsa a bevonattól. Kyle izmai pattanásnak feszülnek, és fogait kivillantva vicsorog. Josh kérdésére Izzy kihúzza a fegyvert a földből, a pengét kezdi nézegetni, és úgy felel neki.* - Koboldok. Bár tudhatnád. El tudom képzelni, hogy te uszítottad rám őket, hogy „üdvözölhess”. Hát elárulok valamit, ha eddig még nem jöttél volna rá. Nem szeretem, ha szórakoznak velem, azaz többféleképpen ki tudnálak nyírni, ha annyira felhergelsz. Az pedig, hogy sajnálatomra ismét egy iskolába járunk, az nem azt jelenti, hogy puszipajtások leszünk. Nézz levegőnek, mert én is így fogok tenni! *Továbbra is rondán néz Josh-ra, majd sarkon fordul, felhúzza a csuklyáját, letelepedik az egyik kőre, aztán Kyle csatlakozik hozzá. Nem szól a másikhoz, mert megveti a fiút. Meg különben is, alacsonyodjon le egy pitiáner amerikaihoz?! Na, ez az egyetlen dolog, amit sose fog megtenni. Ahogy ücsörög az egyik lába lelóg a szikláról, és Kyle azzal szórakozik, hogy a mancsával a gazdája lábát kezdi ütögetni. * - Kyle! Nyughass! Menj vadászni, ha nem bírsz nyugton maradni! *Parancsol rá a kutyára, aki ránéz a gazdájára, és elfekszik mellette. Amikor valaki van a közelükbe, akkor Izzy folyton így viselkedik vele szóval ő ezt már megszokta.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Vendég Pént. Május 18, 2012 7:18 pm

    *Csak sóhajtozik, amikor meglátja Izzyt megkönnyebbül és természetesen el is teszi a tőrt. Ha nem is kedvelte a másikat attól még nem fogja bántani. Főleg a kutyát, akit annyira nem szeret, hogy csak, na. Szerencsére Missyt bent hagyta a hálókörletben és rábízta Natere. Nem lenne jó társaságban a kicsit.*- A beszédről nem tehetek sokat pofáztam akkoriban. Mellesleg, szia, elnézést el felejtettem köszönni. A hülyeségekre, meg egyszerűen volt fantáziám habár mára ez nem nevezhető el. Örülök is neki, hogy előbb hagytam ott a Roxfortot és kezdtem másik foglalkozásba.*Mondja határozottan, és azért távol áll a másiktól ugye biztonság kedvéért. Mindenesetre ő úgy van vele nem voltak élményei a másikkal. Ha igen az úgy is vitával végződött. Nem fogja felhúzni magát inkább, kezd gondolni arra, hogy este mit fognak tervezni ezek kint. Ami biztos szabadtéri lesz a buli valahol a városligetben, úgyhogy elkéri magát Perathon úrnőtől. Amikor meg hallja, hogy Izzy miket gondol, róla csak fel vonja a szemöldökét és természetesen kicsit kiakad, hogy azzal vádolja a másik, hogy ő uszította rá a koboldokat. Josh a légynek sem tudna, ártani tehát biztos lehet benne a lány, hogy nem ő volt.* - Nyughass már Kislány. Nem bántanék senkit. Szerintem annyira ismerhetsz már attól függően, hogy nem voltunk jóban. A légynek sem ártanék, nem hogy idegeneknek és különben is ez nem az én stílusom lenne, ahogy rád támadtak. Hidd, el én sem örülök, hogy ismét egy suliba kerültünk, de tudod, van egy szabály. Megszoksz vagy megszöksz, de szerintem inkább szokni fogsz egyébként, meg komolyan mondom jobb volt az a pár év, amikor azt csinálhattam, amit szerettem volna. Nem mintha most nem, de hagyjuk is. Különben meg mikor érkeztél?*Magyaráz és magyaráz és magyaráz, de nem veszi magára azt, hogy neki akarnak támadni. Ő nem fél Kyle-tól.* - Különben meg nem változtál semmit. Csak szépültél kislány.*Mondja halványan mosolyogva, azért rég látta Isobelt. Sajnálatos módon emlékszik az esetekre amikor próbálkozott nála.* ~Bár ne létezne a föld felszínén..~*Gondolja magában és közben nagyokat sóhajt.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Isobel Campbell Pént. Május 18, 2012 8:10 pm

    *Egyébként Kyle tényleg csak azokat támadja, akiket nem bír, de mindig megvárja Izzy utasítását, ha a lány nincs veszélyben. Isobel nagyot sóhajtva hallgatja Josh-t, és egyre inkább az a gondolat motoszkál a fejében, hogy ráveszi Rowant, hogy nyírják ki együtt az Őrzőjüket.* - Még most is túl sokat dumálsz feleslegesen. A hülyeségeid pedig még mindig marhára nem tudnak érdekelni. *Felel morcosan miközben a lándzsájával foglalkozik. Kyle továbbra is szemmel tartja a fiút, és minden gyanús mozdulatnál megfeszülnek az izmai, mert ha kell, akkor neki ront az Őrzőnek.* - Ne beszélj úgy velem, mint valami kutyával! Nem vagyok a talpnyalód, sem a szolgád, sőt kettőnk közül én származom nemesi családból, ezért elvárom, hogy normális hangnemben beszélj velem! *Förmed rá a fiúra, mert mégis hogy képzeli, hogy így beszél vele! Ez felháborító, ez tűrhetetlen. * - Nem bántanál senkit, mi? Khm. Elfelejted, hogy vérfarkas vagy. A vérfarkasok, pedig folyton ártanak a világnak. Ugyanolyanok vagytok, mint a vámpírok. Betegek. Olyan emberek, akiket valamilyen kórsággal sújtottak. Ne mondd, hogy soha senkinek nem ártottál, mert akkor bizony hazudsz. *Néz gyilkosan a másikra. Az teljesen más, hogy ő árt másoknak, hiszen a démonoknak ez a dolga, de szerinte a vámpíroknak és a lükantrópoknak nem kellene létezniük.* - Azt hiszem, akkor bizony megszöksz, mert hogy le se foglak szarni, az is biztos. *Pillant szemrehányóan a fiúra, majd elfoglalja a helyét az egyik sziklán. A táskájában kotorászik, mikor a következő kérdést kapja. Meglepetten felpillant, és elgondolkozik.* -Néhány napja. De miért érdekel ennyire? *Kérdez vissza, majd Kyle felugrik mellé, és a lány ölébe hajtja a fejét. Izzy mormol valamit latinul, mire a kutya vidáman felvakkant. Egyébként nem árt, ha fél a kutyától, mert a démonkutyák eléggé veszélyesek tudnak lenni. Amikor bókolnak neki, akkor undorodva végigpillant Joshon.* - Ezzel nem mész semmire kéjenc. Miért nem bírod felfogni, hogy MARHÁRA NEM ÉRDEKELSZ?! *Tagolja az utolsó három szót morcosan fújtatva.* - Ha lenne olyan pasi a világon, aki bejön nekem ki kell ábrándítsalak, de az nem te vagy. Egy. Vérfarkas vagy. Kettő. Inkább nem fejteném ki bővebben, mert akkor én leszek a bunkó. *Húzza a száját a lány, és Kyle fejére teszi a kezét. Nagyon kezdi idegesíteni Josh jelenléte, ha továbbhergelik, akkor még Josh-nak is neki megy. De egyelőre hagyja, hogy Kyle az orrával bökdösse a lány lábát, miközben ő a lándzsáját élesítgeti.*
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Abigail C. Rainheart Vas. Jún. 23, 2013 8:56 pm

    *Abigail valami oknál fogva úgy döntött, hogy neki most jó lesz, ha egy ilyen sötét, alzárt helyen tartózkodik egész este. Valami oknál fogva... Hmm mi is lehetett az? Mondjuk az egyénisége? Megeshet. Minden esetre most éppen a romok közül kiválasztott egy kellemes kődarabot és annak a tetején szépen elhelyezkedett egy könyvvel az ölében. Fekete mágiák a középkorban. Hozzáillő olvasmány. Törökülésben helyezkedett el, és egy fekete rövidnadrágot visel szintén fekete, szépen kivágott ujjatlannal. A szépen jelző pedig jelen esetben a mélyre utal. Igen, szóval minden a szokásos menetben. Amúgy pedig az ég világon semmi érdekes nem történt vele, unja széjjel az agyát, az van. Ezen kívül pedig az ég világon semmi. És a semmi nagy betűkkel. Nagy, rózsaszín betűkkel. Ez pedig csak még idegesítőbbé teszi. Már lassan ott tart, hogy kiolvassa a fél könyvtárat. Na igen, hozzátenném, hogy a füléből kilóg a fülhallgató, s mellette a sziklán ott hever az mp4 lejátszója is, amiből valami hard rock üvölt épp a szépséges barna hajú lány fülébe. A legizgalmasabb dolog, ami ma történt vele, az az volt, hogy lekajálta ebédnél a kedvenc blúzát, majd a fél délutánt azzal töltötte, hogy ismét viselhetővé varázsolja. Na igen, Abigail élete egy cseppet kezd egyhangúvá válni. Persze, örül, hogy éppen nem szeretné senki sem meggyilkolni, és nem támadják meg minden második utcasarkon, de azért ez már tényleg túlzás. Inkább harcolna a londoni alvilágban, ezerszer inkább. És itt ráadásul még egy jófej emberrel sem találkozott! Mármint,a kivel el tudna beszélgetni. A Sylorina tele van vagy pszichopatákkal, vagy antiszociálisokkal, és a legrosszabb az, aki eme két tulajdonság mindegyikét birtokolja. Valami borzasztó! Illetve, még első nap volt az a cameosos csávó, az az angyal, na, az elég értelmes volt, de azóta színét sem látta. Hát, bele kell törődnie, hogy előbb-utóbb meghal itt az unalomtól. Ennyi. Abigail Charlotte Rainheart, élt 19 évet, meghalt a túl unalmas életétől.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Patric J. Morgan Vas. Jún. 23, 2013 9:31 pm

    *Patric kényelmesen sétálgat a birtokon, azon tűnődve, hogy hova menjen. Nem igazán tud mihez kezdeni magával, mert Elizabeth-hez egyelőre nem akar lemenni - adni akar neki egy kis időt, hogy átgondolhassa a helyzetet -, itt viszont nem igazán van mit csinálnia. Szóval most csak kering az Akadémia területén, próbálva kezdeni magával valamit. Kell még egy kis idő, hogy visszaszokjon a normális életbe, meg abba, hogy Lucifer nem dumál a fejében nullhuszonnégyben. De valószínűleg viszonylag hamar sikerülni fog neki, csak mondjuk sokat segítene, ha még lennének órák vagy valami, mert akkor lenne valami, ami egyben tartja a napját. Így meg csak perc telik perc után, és ő még mindig nem tudja, hogyan tovább. De azért nem kell aggódni érte, már most van ötlete, hogy mivel foglalhatná el magát, szóval... Kezdetnek mondjuk nem lenne rossz lemenni, ellenőrizni Lizzie-t. Főleg mert most eléggé védtelen. Eddig azért nyugodtabb volt abban, hogy Michael ott van, az őrangyala, azonnal érzi, ha valami baj van. Most viszont jóval veszélyesebb a helyzet, az a személyzet azért nem éppen egy testőrség... Keresnie kéne valakit, aki folyamatosan őrt áll a kislány felett, mert ez így nem lesz jó. Mert persze, elméletileg rajta kívül jelenleg a földön senki nem tud a dologról, de bármikor kiderülhet, és akkor elég nagy veszélyben lesz, nem csak ő, de az egész világ, és ez túl nagy luxus ahhoz, hogy megengedhesse magának. Meg aztán ott van Amanda is... Azért reménykedik, hogy a csaj túléli a dolgot, meg időben megtalálták, meg minden, bár beszélt ma Kamennel, és ő beszámolt róla, hogy az egyik cameosost nagyon súlyos sérülésekkel vitték be az ispotályba, sőt, még rá is kérdezett, hogy van-e hozzá valami köze, de sikerült leráznia. Biztos benne, hogy ha kiderül a dolog - és valószínűleg, hiszen a csaj látta, be tudja azonosítani -, akkor kap valamiféle büntetést, csak abban reménykedik, hogy nem rúgják ki. Hiába, azért szeret ő itt Fyronon, még akkor is, ha ezt valószínűleg nem nagyon ismerné el, max Kamnak. Ahogyan lépdel, szinte észre sem veszi, hova hozták a lábai, szóval nagy meglepődve pillant fel, ahogyan meglátja a zöld ködöt. Végül úgy dönt, jó ez itt, szóval tovább megy, és pár perccel később meg is pillantja Abigailt, mire elvigyorodik, besétál a képbe, és int neki. Persze valószínűleg a csaj nem fogja felismerni, hiszen borzalmasan sokat változott, mióta legutóbb a saját arcával találkozott vele, szóval...* - Helló, Abigail *köszön, ha Abby kivette a füléből a fülhallgatót.* - Valószínűleg nem emlékszel rám, szóval... Patric Morgan *nyújt kezet a lánynak.* - Szabad? *mutat a szomszédos sziklára, majd lehuppan, és alaposabban végignézi a csajt. Oké, továbbra is jól néz ki. Régen találkozott már vele, attól függetlenül, hogy azért neki nem olyan távoli az élmény, de mivel Daquanként mindenkit került, ezért hát Abigail sem láthatott belőle sokat.*
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Abigail C. Rainheart Vas. Jún. 23, 2013 9:46 pm

    *A barna hajú lány természetesen észre sem veszi, hogy valaki más is érkezett, mivel hát, üvölt a fülbe a System, de hát, amikor az a valaki besétál a képbe és integet neki, már kénytelen felpillantani a könyvéből, és az a helyzet, hogy már nézne is bele vissza bármiféle válasz vagy köszönés nélkül, hogyha nem hasítana bele valami nagyon furcsa érzés. Mintha már látta volna őt valahol... És mivel nem tartja kizártnak ezt a lehetőséget, ezért kiszedi a füléből a füleseket, kikapcsolja a zenelejátszót és még a könyvét is becsukja.* - Hello. *Köszön rá, miközben elég rendesen végigméri, és megállapítja, hogy már csak a srác kinézete miatt is megéri rá figyelmet fordítani. Hmm... igen, határozottan megéri. Így hát, mire Patric folytatná a bemutatkozással, Abby cuccai már mellette hevernek a sziklán. Persze, csak nem akar beugrani neki, honnan ismeri, de a fiú azonnal segít is rajta, és a lány a nevet hallva elkerekedett szemekkel a fiúra bámul.* - Ne hülyülj! Patric?! *Vigyorodik el, majd azonnal arrébb csusszan, hogy helyet adjon a fiúnak.* - Tudtam, hogy ismerlek valahonnan! Te jó ég, mennyire megváltoztál... *Igen, Abigail örül egy régen látott ismerősének. Te jó ég, mi jön még, az Apokalipszis?...* - Ezek szerint te emlékszel... Mióta vagy itt? Ahogy nézem, Sylorinás vagy, de még nem láttalak. Mostanában érkeztél? *Ennyit Abigail drága körülbelül az elmúlt egy hónapban beszélt összesen. Hiába... Végre történt valami érdekes, ki akarja használni, mert igazából már annyira unatkozik, hogy lassan bárkivel leállna csevegni, aki egy kicsit is érdekes, de Pat.... Felülmúlja az összes várakozását. Oké, igazából nem emlékszik túlságosan sok mindenre róla, de az nagyon megmaradt, hogy jól érezte magát a társaságában. És valamiért ez jelen esetben elég számára ahhoz, hogy ismét a társaságában akarjon lenni. Emlékszik, amikor először találkoztak, a játékteremben voltak... Igen, igen, határozottan emlékszik. És ezek szerint Patricnek is vannak emlékei a dologról. Vagy legalábbis Abigailről. Aki amúgy idő közben kissé elfordult, de nem változtatott a testhelyzetén, továbbra is törökülésben ül, de immár valamennyire Pat felé fordulva.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Patric J. Morgan Vas. Jún. 23, 2013 10:19 pm

    *Alig bírja visszafogni a vigyorát, ahogyan Abby csekkolja, de valahogy sikerül neki. Aztán amikor bemutatkozik, örömmel konstatálja, hogy igen, emlékeznek rá, szóval eddig bírja vigyor nélkül.* - Nem hülyülök, tényleg én vagyok. Én is örülök neked *nevet halkan, majd leül a csaj mellé a sziklára.* - Hát, elég sok minden volt azóta, szóval ja. Megváltoztam *bólint, immár mosoly nélkül, de igazából annyira mélyen nem akar belemenni a dologba, ha nem feltétlenül muszáj. Bonyolult, ráadásul igazából alig ismeri a csajt, csak valahogy bírja. Aztán ugye Abby kissé mintha túlpörögne, szóval megint felnevet, kényelmesen elhelyezkedik, aztán válaszolgatni kezd.* - Persze. Kinézetre nem változtál túl sokat, még mindig dögös vagy *kacsint a lányra.* - Egy ilyen jó csajt meg megjegyzek. És nem, már... úgy tavaly április óta itt vagyok, ha jól emlékszem. Csak az utóbbi időben... Hát, maradjunk annyiban, hogy nem igazán voltam önmagam *szusszant, úgy döntve, hogy ha nem kérdeznek vissza, akkor egyelőre ennél mélyebb magyarázatokba nem szeretne belemerülni. Egész egyszerűen nem, épp elég volt az, hogy végig kellett csinálnia, meg el kellett magyaráznia Lizzie-nek és a bandának.* - De mesélj! Mi történt veled a régi suli óta? Hogyan vetődtél Fyronba? *érdeklődik inkább, hogy egy kicsit elterelje a figyelmet önmagáról, meg hát tényleg érdekli a csaj. Igazából ő is leginkább arra emlékszik, hogy mennyire jó arc volt, meg hogy érdekes volt akkoriban, szóval biztos benne, hogy most is jó társaság lesz. Neki pedig határozottan szüksége van némi jó társaságra, tekintve, hogy igencsak megfogyatkozott a barátai száma az elmúlt egy hétben.*
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Abigail C. Rainheart Vas. Jún. 23, 2013 10:36 pm

    *Hát igen, elég fura Abigail viselkedése, de ha jobban belegondolunk, igencsak érthető. Hiszen, nézzük csak... Hónapok óta itt unatkozik, normális társaság nélkül, most meg még tanórák sincsenek, hogy legalább a délelőttje elteljen valahogy, és hát, Patricet nagyon is bírta mikor utoljára találkoztak, szóval, igen. Bár lehet, hogy neki az is elég lenne, ha egészen egyszerűen nem lenne sem pszichopata, sem antiszociális, sem maszületett világmegváltó hajlamokkal rendelkező, de amúgy összetört lelkű kis bárányka. És amint tudjuk, ezek egyike sem igazán írja le drága Patricünket. Így hát, Abby is megörül, amikor látja, illetve hallja, hogy a másik is örül neki.* - Hát, azt látom. De ne aggódj, én sem vagyok már teljesen ugyan az. *Mosolyog a fiúra, de egyelőre nem kérdezősködik, mert nem gondol semmi különösre. Illetve hát látja, hogy valami olyasmi történt, amit elég érdekes lenne végighallgatni, de egyelőre mégsem dönt úgy, hogy faggatóznia kéne. Majd később. Na igen, Abby túlpörög, ez is elég ritka.* - Köszike. *Vet egy dögös vigyort kacsintással egybekötve Pat felé a bókot hallva. Aztán a következő szavakra még kuncog egy sort, mármint, arra, hogy Pat miért jegyezte meg őt.* - Én sem könnyen felejtek el egy ilyen pasit. *Méri végig ismét vigyorogva. Hiába, na. Jóképű, és még izmokban sincs hiánya.* - Ezt nem értem. *Vonja össze a szemöldökét a következőket hallva.* - Hát akkor meg micsoda voltál? Te sem láttál engem? Vagy direkt nem szóltál, hogy te vagy az? *Pislog kissé összezavarodva a fiú felé. Nem hülye ő, de ennyi információból nehezen tudná összerakni a sztorit. Az meg, hogy erről Pat nem szívesen mesélne? Hát mégis mikor érdekelte Abigailt utoljára bármi ilyesmi? Imád mások lelkébe gázolni, ha meg nem direkt teszi meg, akkor biztosan sikerül neki véletelnül. Egyszerűen csak kíváncsi, ennyi az egész. Aztán, mikor meghallja a kérdéseket, vállat von.* - Hát, el kellett mennem onnan, mert akadt egy kis gondom Londonban. Pontosabban... a nevelőapámmal meg a londoni alvilággal akadt gondja anyámnak, és muszáj volt valakinek kirángatnia a sz*rból. Hát, nem sikerült. Nagyon nem. *Mosolyodik el kissé fanyarul, és cseppet sem boldogan. Majd elhúzva kissé a pólója pántját megmutatja a vállán a golyó ütötte sebhelyet.* - Mondjuk úgy, hogy most többen szeretnének holtan látni, mint élve. *Teszi még hozzá, kissé halkabban, de azért még nem suttogva, majd sóhajt egyet, és ismét elmosolyodik.* - De igazából nem is zavarna, ha nem lenne tök uncsi itt. Igazából te vagy az első értelmes lény, akivel összefutottam.

    // FAGY //
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Patric J. Morgan Hétf. Jún. 24, 2013 7:14 pm

    // OLVAD //

    - Sejtettem *biccent.* - Elég sok idő eltelt mióta legutóbb találkoztunk, ennyi alatt szerintem lehetetlen nem megváltozni. *Hiszen mikor is látták egymást utoljára? A Daquan-találkozást leszámítva, persze, szóval valamikor úgy... két éve? Fene se tudja már. Régen volt, az a lényeg, sok mindennek volt ideje megtörténni azóta.* - Kösz *vigyorodik el a válaszra, bár nem kell neki annyira magyarázni, hogy jól néz ki, nézett már tükörbe. Bár azért most kissé le van fogyva, de majd visszaszedi. Aztán ugye igyekszik kicsit elkerülni a témát, de hát Abigail nem éppen az a típus, aki olyan könnyen engedi, hogy valamit ne magyarázzanak meg neki, szóval kénytelen elmagyarázni az egészet. Pedig igen szívesen kihagyta volna, viszont sejti, hogy a csaj akkor sem hagyná a témát, ha megkérné rá, úgyhogy az egyszerűség meg a hosszú nyaggatás elkerülése érdekében úgy dönt, hogy akkor most elmagyarázza. Röviden és tömören, amennyire lehet.* - Elég bonyolult a történet, de a lényeg nagyjából ez: lementem a Pokolba, és Lucifernek ez nem nyerte el különösebben a tetszését. Úgy döntött, hogy meg akar büntetni, és ezt úgy oldotta meg, hogy bezárt egy tehetetlen angyaltestbe, és a bábjaként visszaküldött ide. Nem tudtam semmit mondani vagy tenni hogy egyértelművé tegyem, hogy ki vagyok, és minden lépésemet felülvizsgálta. Ez után elvittem és megkínoztam neki valakit, aztán visszaengedett, és most itt vagyok. Egyébként pedig találkoztunk már, mióta itt vagy *fejezi be végül. Hát, eléggé velősen magyarázta el, de nem igazán akar ennél jobban belemenni a dologba, szerinte Abby ennyiből eleget tud. Aztán persze simán lehet, hogy lesznek még kérdései...* - Amúgy Daquannak hívtak. Daquan Erenosnak *teszi még hozzá, hogy a lány be tudja azonosítani a találkozást, bár egyáltalán nem biztos benne, hogy ő is emlékszik rá, végül is régen volt még, meg hát szerinte Daquan nem volt egy olyan nagyon megjegyezhető személy. Elvégre arra lett kitalálva az egész, hogy ne legyen feltűnő, hogy szépen csendben el tudja éldegélni az életét, és még véletlenül se lehessen összekapcsolni a mindig feltűnő és megjegyezhető Patric-kel. Elvégre őt azért ismerik néhányan, meg sok helyen fordult már meg. Aztán ugye áttérnek inkább arra, hogy Abigaillel mi történt az elmúlt időszakban.* - Ehh. Pedig ha ott lettem volna, talán még tudtam is volna tenni valamit az érdekedben *húzza el a száját a sebet látva.* - Mi volt a gond? *kérdezi, mert ha már egyszer ő elmagyarázta az ő életét, akkor Abbyt miért kíméljük? Az utolsó két mondatra megint felnevet, és megrázza a fejét.* - Hát, ha itt gubbasztasz, könnyen lehet, hogy nem is fogsz találkozni senkivel *vigyorog.* - Gondoltál már rá, hogy esetleg, nem is tudom, beülj a közös társalgóba és beszélgess emberekkel? *kérdezi csipkelődve. Mondjuk el kell ismernie, hogy nem olyan könnyű megtalálni a jó társaságot, de ha a csaj nem próbálkozik, kicsi az esélye, hogy sikerrel járjon.*
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Abigail C. Rainheart Hétf. Jún. 24, 2013 7:59 pm

    *A megjegyzésre, miszerint elég rég találkoztak, csak bólint. Hát igen, volt már vagy két éve, az biztos. És hogy sok minden történt azóta, az is kétségtelen. Abigailt sem kell túl sokáig győzködni, hogy nem ronda, ő is szokott tükörbe nézni - naponta többször is. Valószínűleg legalábbis többször megteszi, mint Patric. Ekkor ugyebár a már említett múltra terelődik a szó, és természetesen Abigail nem hagyja annyiban a dolgot, Pat nem fogja ilyen egyszerűen megúszni. Hát, mintha Abigail nem arról lenne híres, hogy odafigyel mások érzéseire, meg arra, hogy miről illik beszélgetni és miről nem... Véletlenül pont nem érdekli. Egészen véletlenül. Na jó, amúgy nincs benne semmi rosszindulat, csupán kíváncsi. Szóval, érdeklődve hallgatja a kis beszámolót, majd a végén elhúzza a száját.* - Hát Patric, ez kics*szett szívás. *Csóválja a fejét, és eléggé együttérző fejet vág hozzá. Már saját magához képest.* - De áruld már el, mi a fenéért mentél te le a Pokolba? Már mégis kinek jut eszébe ilyesmi? *Vonja fel a szemöldökét. Abigail és a tapintat. //HAHAHAHAHA - user// Aztán ugyebár megtudja azt is, hogy egyszer már találkoztak, és ismét a magasba szökik a szemöldöke.* - Nemár! Anyáám... Emlékszem rád. Akkor is egész jófej voltál. *Vigyorodik el ismét.* - Nézd a jó oldalát, lehettél volna gyökerebb is. Mondjuk... Egy meleg vámpír. *Nevet fel a saját poénján. Na jó, ez kicsit kemény volt. Ezt követően pedig Abby is beszámol arról, ami történt vele, legalábbis valamennyire.* - Hát, nem tudom. Lehet. *Von vállat mosolyogva. A kérdésre pedig ismét sóhajt egyet, de azért válaszol. Nem az a titkolózós fajta.* - Igazából annyi volt, hogy a nevelőapám belekeveredett valamilyen alvilági ügyletbe, mire anyámat rabolták el, hogy váltságdíjat követeljenek érte. Erre meg, nevelőapám annyit íbrt tenni, hogy öngyilkos lett - de persze nem engedték szabadon anyámat. Én odamentem, és mivel a rendőrség semmire sem ment, végül kénytelen voltam szövetkezni az ellenséges bandával. Egy évig tartottak a háborúk, ez alatt igazából fél-bérgyilkost faragtak belőlem... Pedig, nem tudom, emlékszel-e, régen egy tőrt nem bírtam a kezembe venni, nehogy letörjön a körmöm. *Fintorog egyet, egyrészt a régi - elég szánalmas - önmagára, másrészt a gyilkolásra emlékezve.* - Aztán pár hónapja, mielőtt idejöttem, sikerült kihoznunk anyámat, de az utcán, az utolsó pillanatban ránk támadtak... Őt lelőtték, de én még éppen el tudtam menekülni a vezetőnkkel. Mivel tudták, hogy égen-földön engem fognak keresni, hogy behajtsák rajtam a nevelőapám pénzét, ide küldtek, de azért... mégiscsak egy maffia. *Nevet fel, némi keserű felhanggal.* - Nem ma született bárányok. Pontosan tudom, hogy ez már nem fog túl sokáig tartani. Hamarosan visszavisznek, és engem is lelőnek majd valamelyik koszos sikátorban. *Fejezi be, nem minden gúnytól és keserűségtől mentes hangon. Ezt követően azonban mégis elmosolyodik.* - Szóval, tudod, csak egy szokásos, mindennapi sztori.
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Patric J. Morgan Hétf. Jún. 24, 2013 9:32 pm

    - Az *horkant a szívás részre. Nem kell mondani, ő is tudja, és megélni tényleg rohadt szar volt. Soha többé nem akar ilyent, bár ettől függetlenül továbbra sem fog felhagyni azzal, hogy keresztbe tegyen Lucifernek, de mindegy. Nem is ő lenne, ha egy kicsit meghúzná magát. Nem, ő már most azon agyal, hogy mi legyen a következő lépés, nem bír elmaradni nyugton. Talán azért, mert megszokta, hogy mindig is a közepében volt mindennek, akármi történt körülötte, és igencsak nagy kaliberű dolgokról beszélünk. A következő kérdésre szusszant.* - Nekem. Amúgy meg egy barátom miatt, az emlékei Lucifernél voltak, és bevallom, némileg... hát, alábecsültem a Sátánt, és felülbecsültem magamat. De mindegy, sokat tanultam belőle. Most már jobb esélyeim vannak ellene *vigyorodik el. Igen, Pat, látjuk, hogy tanultál belőle. Nem túl valószínű, hogy bármi is változni fog, vagy hogy másodszorra nem fog lemenni, mert simán lehet, mint azt az előbb már elmagyaráztam. Aztán ugye rátérnek Daquanra, amit a srác egy jókedvű vigyorral fogad. Hát, legalább egy ember szerint jó fej volt... A meleg vámpíros részre meg felröhög, és megrázza a fejét.* - Oké, ilyen szempontból végül is nem panaszkodhatok *vigyorog.* - Bár szerintem azért a valódi természetemhez képest a szende, antiszociális angyalka se épp álomvakáció *teszi még hozzá. Hát, az mondjuk tény, hogy Lucifer nem tudta volna Pattől különbözőbbre formálni a fiút. Aztán ugye türelmesen hallgatja Abigail történetét, sőt, kimondottan érdeklődve. Végül is, azért kérdezett, mert érdekelte, szóval... És meglepően kellemes úgy beszélgetni valakivel, hogy nem kell órákig nyaggatni, hogy mondja el, mi a helyzet vele, vagy milyen élete volt. Hiába, néha jó a szociális képességeinek, hogy nem kell annyira udvariasnak és megfontoltnak lennie, hogy ne boruljanak ki rá. Pedig bárki megmondhatja, hogy ő mindig tökéletes udvariassággal és tapintattal kezel minden helyzetet, de azért ez hosszútávon fárasztó dolog.* - A nevelőapád egy szánalmas, gyáva idióta, már bocs, remélem nem volt vele szoros lelki kapcsolatod. És igen, rémlik valami olyasmi, hogy nem voltál éppen harcos típus, de őszintén szólva nem hiszem, hogy megártott volna a dolog *vigyorodik el. Hát, ennyit erről. Remélhetőleg ebben a pillanatban végre mindenki számára világos lesz, hogy Patric a legkevésbé sem udvarias meg jó fej, egész egyszerűen csak megerőlteti magát. Amint azt látja, hogy nem feltétlenül szükséges, azonnal hagyja az udvarias bérgyilkos dolgot a francba.* - Amúgy meg szerintem nem kell aggódnod. Ez a hely eléggé biztonságos. Ha meg valami történik veled, megszorongatom egy kicsit őket, aztán meglátjuk, mennyire akarnak b***ogatni *von vállat. Általában nem nagyon szeretnek ujjat húzni vele, meg amúgy is, eddigi élete során egyetlen olyan személy van, aki feldühítette és túlélte, ő pedig jelenleg kómában fekszik az ispotályban, szóval... ne akaszd ki Patet mert rosszul jársz.* - Szóval ha van valami, szólj.
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Abigail C. Rainheart Hétf. Jún. 24, 2013 9:58 pm

    *Hát, Abigail sem szívesen lett volna a fiú helyében. Hogy egy teljesen idegen testben kelljen azt tennie, amit a Sátán parancsol neki, és még zuhanyozni sem mehet el az engedélye nélkül? Roppant kellemesen hangzik. Ráadásul mindeközben arra kényszeríti, hogy árulja el egy barátját. Nem egy kéjutazás, az már biztos. Amúgy Abby fejében meg sem fordul, hogy azt higgye, mindezt Pat csak kitalálja, hogy mentse magát, vagy ilyesmi. Miért hazudna neki? Miért akarná meggyőzni az igazáról, mikor alig ismeri? Nincs benne semmi logika. Ha hazugság lenne az egész, maximum nem beszélne róla, és le van tudva. Márpedig, amikor Abby rákérdez, hogy miért ment le a Pokolba, megkapja a választ, hozzávetőlegesen elég részletgazdagon.* - Esélyeid? Hát te beteg vagy... *Csóválja a fejét, miközben kábé olyan szemekkel méregeti Patet, mint aki egy elmegyógyból szökött pácienssel próbál társalogni.* - Mégis, mennyi esélyed lenne ellene? Én aztán baromira semmit sem tudok róla, de annyira nem vagyok hülye, hogy ne essen le, hogy nem egy magadfajta fogja legyőzni. *Húzza el a száját.* - Már félre ne érts, nem azt mondom, hogy szívesen kiállnék ellened egy elhagyatott sikátorban, csak hát Lucifer mégiscsak Lucifer... *Csóválja meg ismét a fejét, majd úgy dönt, felhagy a próbálkozásaival, mert marhára fölöslegesek - kizárt, hogy Patric pont rá hallgatna egy ilyen szituációban. Aztán Daquanra terelődik a szó, és Abby felnevet a megjegyzésre.* - Hát ebben igazad van. Az életben nem jöttem volna rá, hogy az te vagy. Várjunk csak... Már akkor felismertél, igaz? *Pislog egy sort.* - Hát mondjuk... Érthető, hogy miért nem szólhattál. *Folytatja gyorsan, mielőtt a másik teljesen hülyének nézi. Pedig nem az. Csak néha. Ezt követően Abby is beszámol a saját történetéről, kihagyva a faggatózós részt, és inkább rögtön előadva az egészet. Egyszerűbb.* - Áh, nyugi, utáltam, mint a sz*rt. *Nevet fel a megjegyzésre.* - Hát, kössz, mondjuk szerintem sem. *Vigyorog a srácra, amikor az közli, hogy nem ártott meg neki egy kis életre nevelés.* - Bár valószínűleg hozzád sehol sem vagyok. *Von vállat.* - Egyszer megtaníthatnál néhány dolgot, szívesen szétlőném a seggét egy-két csávónak ott Londonban. *Vigyorodik el ismét az ötletén. Aztán ugyebár Pat felajánlja a segítségét, mire Abby ismét elmosolyodik, de ezúttal csak halványan.* - Hát, köszi. Majd szólok. *Az érzelgés sosem ment neki, meg nem is szeretne, hogy menjen, pedig jól esik neki a tudat, hogy nem lesz teljesen egyedül, ha ismét bajba kerülne. Ami, lássuk be, igencsak valószínű.* - Kajálnék valamit... Bár asszem az étkező már zárva van, de összedobok néhány szendvicset. Csatlakozol? *Bogózza ki a lábait, majd felkapkodva a cuccait megáll az eddig ülőhelyéül szolgáló szikla mellett. Aztán, ha Patric beleegyezik az ötletébe, ketten indulnak el, ha meg úgy dönt, hogy marad, Abby elköszön tőle és egyedül kerekedik fel a késő éjjeli szendvics-túrára.*

    Ajánlott tartalom


    Árnyak ligete Empty Re: Árnyak ligete

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 6:38 pm