Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

5 posters

    Arandir

    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


        Arandir Empty Arandir

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Júl. 19, 2014 9:26 pm

    Az ember ha belép ebbe a faluba az emberek barátságosan fogadják őket a hangulat mindig tökéletes. De mi van akkor ha manókkal is találkozik az ember? Most egy olyan helyre repülünk ahol nincsen gonoszság és csak a béke. Az idő mindig gyönyörű és a kalózok most remélik, nem fognak jönni elvinni a csodaszép leányokat. A faluban éppen mulatság készülődik amikor valami megzavarja a népet....

    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Kain
    Kain


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Kain Szomb. Júl. 19, 2014 10:04 pm

    * Mikor először meghallja a versikét, az az érzése van, hogy valaki megbolondult, ám amikor a manót is észre veszi akkor már kezd az az érzése lenni, hogy itt valami nem stimmel és még mielőtt bármit is tehetne a manó ráfúj valamit és átkerül egy másik városba. Még hallja és látja a manót, de ő direkt más irányba indul el. Az ő feladata a káosz teremtés és a lélek rablás hát ezért most ezzel fog foglalkozni, szóval el is indul arra amerre a feje viszi, ő neki nem kell senki és semmi, ahogyan az se, hogy az a másik aki ide került kövesse.  Az ő dolga a káosz teremtés, ha már egyszer nixe, szóval elindul és közben amikor senki nem látja alakot vált és egy gyönyörű [You must be registered and logged in to see this link.] változik és így fojtatja tovább az útját, ha elkezdi esetleg követni egy két férfi elmosolyodik magában, hiszen minél nagyobb lesz a mészárlás annál több lelket gyűjthet be magának és persze a purgatóriumnak.*
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Soranne Whitholle Szomb. Júl. 19, 2014 10:15 pm

    *Egy idióta kis manó. Most komolyan? Közben feltűnt a semmiből egy iszonyú sötét alak, aki semmi mást, csak balsejtelmet árasztott magából. De azt nagyon. A manó "leporolt" bennünket, és már egy másik helyen is voltunk. Gondoltam, majd a sráccal tartok, de ő egyértelműen hátat fordított, és elkezdett szlalomozni az emberek között.
    Abból nem eszel, kis apám, nem fogsz itt hagyni a nem is tudom minek a közepén. Még csak utcanév sem volt. Utánaszaladtam, de persze macskamozgással, hogy ne hallhassa meg, és a hátára ugrottam. Ám pont ekkor éreztem meg, hogy gáz van. Nő lett. A kezeim között alakult át, és egy kicsit megdermedtem. Körülöttünk sokan felkapták a fejüket. Talán "csajbunyót" vártak.*
    *- Te aztán baromi jól tudsz időzíteni.* - morogtam a most már nem tudom kinek, és még mindig a hátán terpeszkedtem. Idő kérdése, és ledob...*
    Mesélő
    Mesélő


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Júl. 19, 2014 10:48 pm


    *Ahogy a manó eltűnik gyors sebességgel ugye Kain átváltozik egy lánnyá. Mindenki meglepődik, aki a közelében van a női alak gyönyörű öltözéke. Aztán Soranne ráveti magát a Nixére és persze mindenki köréjük telepszik. A faluban a legtöbbjük halandó így furcsának tartják ezt az egészet. Néhányan össze is súgnak.* - Ez tényleg átváltozott? Honnan jöhettek? – BOSZORKÁNYOK AKASSZUK FEL ŐKET!*Kiáltja az egyik a tömegből mire egy [You must be registered and logged in to see this link.] és csillapítani kezdi a tömeget, akik fel vannak teljesen buzdulva. A fiatal férfi éppen elkapja a leányzót, ha hagyja magát (Sorannet) és rámosolyog.* - A verekedés nem old meg semmit szép kislány. Nem ide valósiak vagytok honnan érkeztetek és mi célból vagytok itt?*Érdeklődik a fiú egyébként meg a szemei kékek, és ha körbe néznek, akkor láthatják a felbőszült tömeget.* - Nem ide valósiak! Semmi keresni valójuk itt!*Kiáltja az egyik. Mire a fiú megfordul… és a tömeg megdermed.* – Ha kiderül, hogy az idegeneket bántjátok, velem gyűlik meg a bajotok! Készüljetek, az ünnepségre majd én gondoskodom róluk!*Üvölt a tömegre, akik még egy kicsit dermedve állnak, de aztán szépen lassan elindul mindenki.* - Hé te ott! Nem tudom mi célból vagy itt, de ha bárkit bántasz velem kell előbb elszámolni! Szóval szeretném tudni kihozott ide titeket a kis falunkba?*Kiált oda a Nixének ha nem csinál nagyobb bajt. Egyébként a fiúnak a felső testén nincsen póló ha Soranne végig néz. Egy tökéletes kocka testet láthat és gyönyörű szép kék szemeket. Nem kell félniük egyenlőre persze addig amíg Kain el nem kezd mészárolni..*
    Kain
    Kain


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Kain Szomb. Júl. 19, 2014 11:01 pm

    * Mikor a csaj a nyakába ugrik és még ő kezd el panaszkodni felsóhajtok. * ~ Ennek is most kell éppen hancúroznia. ~ * gondolom magamban, persze tökéletesen tudom, hogy mivel vámpír a másik ezért hallhatja amit gondol, de most a legkevésbé sem érdekli. Azonban amikor egy jóképű srác leszedi róla a másik csajt egy eszméletlen elmefuttatás megy keresztül a fején és hát gyorsan cselekszik. * - Én nem akarok rosszat épp azért mentem, hogy keressek valakit aki tud segíteni, ez a lány ezt a várost akarja mostantól a rabságában tartani és a lakóiból táplálkozni ez a lány egy vámpír. Azért váltottam alakot, hogy ne tudjon követni és így talán még időben tudok szólni valamilyen erős és bölcs férfinak aki megtudja állítani ennek a nőnek a tombolását, a mi városunkban tombolt és elakartam menekülni, nyitottam s egy átjárót és azt hittem sikerült elmenekülnöm, amikor ez a nő hirtelen a nyakamba ugrott. Tudod, egy eléggé gazdag és nemes család egyetlen női tagja vagyok, a férfi test amiben előtte voltam a bátyám alakja, őt is megölte ez a gonosz nőszemély. * mondja teljesen ártalmatlan hangon és reszketve a férfihoz bújik. Ezzel is elérve, hogy könnyebben hihessenek neki és persze egy kicsit beveti a saját természetes képességét is a gondolat átültetést és képeket sugároz a férfi fejébe a pusztításról és az üldözésről. * - Kérlek védj meg tőle, és a várost is védd mg tőle, nem akarom, hogy ez a szép város elpusztuljon. * mondja továbbra is reszketve és a férfihoz közel bújva. *
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Soranne Whitholle Szomb. Júl. 19, 2014 11:24 pm

    *Egyre jobban kerekedtek a szemeim, ahogy az alakváltó handa-bandáját hallgattam. A kis körmönfont dög. De semmi probléma, tudok ám én is egyet s mást.*
    *-Szeret játszani a drága. Látod rajta ezt a maskarát? Mindig ezt csinálja, ha nem vagyok otthon. A húgom, mindig lázad ellenem.* - mosolygok meggyőzően a kék szeműre, aki homlok ráncolva viaskodik az elméjét érő ostrom ellen, amit az alakváltó próbál sugározni felé, de ő felfogja, gátat szab neki. Láttam, mivel én is próbáltam befolyásolni.*
    *- Elég legyen a babrálásból a fejemben.* - csattan fel az álompasi.
    *- Megyünk a helyi boszorkányhoz, ő lát mindent, és tudja a legmélyebb igazságokat is. Majd ő megmondja, hogy melyikőtök a nagyobb hazug.*
    *Most aztán szépen nézünk ki. A kék szemű megfogta mind a kettőnk karját, és magával húzott. Csak most tűnt fel, hogy felső nélkül van. Jó anyag, szívesen belemeríteném az agyaraimat... *Ú, ez mi volt?* - rázom meg a fejemet, miközben a fekete hajú adonisz, a kezünket fogva rám pillant, és csibészesen elmosolyodik. Sanszos, hogy ő is jártas a gondolatolvasásban. Pech.*
    Közben a túloldalról gyilkos pillantásokat lövel felém az alakváltó. Még hogy ő a dühös!*
    Mesélő
    Mesélő


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Júl. 19, 2014 11:49 pm

    *Ahogyan a férfi felvont szemöldökkel nézi, ahogyan az a nixe magyarázni kezd felvonja a szemöldökét. Szóval nem tudja, ki miről beszél ráadásul a férfi idősebb a koránál és felvonja a szemöldökét, amikor közlik vele, hogy a lány vámpír.* - Ahha én meg vagyok az ördög. Mágusunk nincsen, szóval halljam, az ünnepséget szeretnétek tönkre tenni? Vagy a kalózok főnöke küldött titeket hozzánk, hogy felmérjétek a terepet?*Végig néz rajtuk, hiszen félti a faluját és igyekszik titkolni ő is, hogy micsoda. Ahova viszi őket egy sátornak nevezhető hely ha belépnek láthatják, hogy akkora mint egy szoba. Teljesen be van bútorozva és sok ember készülődik. Nagyon vidám [You must be registered and logged in to see this link.] szól bent és közben mindenki kis gyerekek is táncolnak. Az egyik szabad asztalhoz leülteti őket. A pincértől kér éppen néhány alkohol féleséget.* - Ne haragudjatok a tolakodásért. Éppen a falu születésnapját ünnepeljük vele azt is, hogy a legidősebb ember közöttünk most tölti a 101 születésnapját és mindenképpen megünnepeljük ezt is. Sárkányok kora óta nem láttak más mágikus lényeket és meg vannak ijedve ha ilyet lát a nép. Ráadásul minden évben eljön valaki és elviszi a lányokat. Amint látjátok már csak néhány  szép fiatal maradt meg a gyerekek.. ha őket is elviszik csak a férfiak maradnak és nem tudunk mit csinálni. Sajnos az én képességeim kevés és reménykedtünk benne, hogy valami őrangyal féleség vagytok.*Néz közben Sorannéra és igen a férfi láthatóan még be sem mutatkozott.* - Ha eláruljátok a nevetek én is elárulom az enyémet.*Mondja nekik és közben hozzák ki a söröket is.*
    Kain
    Kain


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Kain Szomb. Júl. 19, 2014 11:59 pm

    * Mikor a férfi nem hiszi el neki a sztorit kicsit meglepődik. Ezek az emberek nem láttak varázslattal bíró lényeket, oké, ez még neki is furcsa, de vajon kik azok a kalózok? gondolkodik el magában, de aztán miután nem sikerül a terve újon kezd el gondolkozni amihez szüksége van a lányra. * - Fenébe, pedig azt hittem végre sikerül megszabadulnom tőled nővérkém. * mondja és igen egy újabb fondorlatos terv van születőben a fejében. Majd bemennek egy kocsmába ahol egészen jó zene szól, és kapnak egy egy sört és hát angyalnak nevezik őket. * - Azt hiszem azt teljes igazsággal kijelenthetem, hogy a fajunkat illetően egyikünk se angyal. Max a természetünk lehetne az, de az se igazán. A nővéremmel meg ne szemezz a lányokat szereti. * teszi hozzá mikor látja, hogy a férfi a másik csajt stíröli. Majd megérkezik a sör is.* - Az én nevem Alayne. De kik ezek a kalózok akiket az előbb említettél? * kérdezi meg majd lehúzza a sört. *
    Dobókocka
    Dobókocka


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Júl. 19, 2014 11:59 pm

    The member 'Kain' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Soranne Whitholle Vas. Júl. 20, 2014 12:11 am

    *Mikor "Alayne" közli a kék szeművel, hogy leszbikus vagyok, egy jól irányzott rúgással eltalálom az acélbetétesemmel a térdét. Ha vámpírfüleim nem csalnak, mért roppant is. Helyes.*
    *- Mondtam, hogy lázadó.*- fordulok oda az adoniszhoz, és csábosan elmosolyodom. *- És eléggé sajátos a humorérzéke. Ha valaki nem akkora pasifaló, mint ő, akkor az már neki egyből leszbikus.*
    *Látom, ahogy a srác szemében kezd felolvadni a feszültség, és újra elmosolyodik.*
    *- Egyébként Soranne vagyok. És nem angyal, kicsit sem.* - kacsintottam rá, mire mintha enyhén elpirult volna, és elkezdett mesélni a kalózokról.*
    *Közben persze az alakváltóval amolyan "dögölj meg" pillantásokat váltottunk, de a hirtelen idegenvezetőnké avanzsált srác nem vette észre. Vagy inkább nem akarta észrevenni.
    Ezek a kalózok, akikről mesélt, nem egyszerű tengerjáró banditák voltak. Annál sokkal szervezettebbek, veszélyesebbek...*
    Mesélő
    Mesélő


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Mesélő Vas. Júl. 20, 2014 12:33 am

    *A zene át vált hasonló stílusúra és a férfi közben nézi a gyermekeket. Szereti ám a kicsiket és nem látszik ám rajta, hogy milyen erős pedig igen is az. Szóval hallgatja a mesét, amit a másik elkezd és felvonja a szemöldökét. Szóval valahogy érzi, hogy gyanús itt neki valami.* - Valahogy érzem nem mondasz igazat, de a lényeg.. nem számít. Az kéne, hogy segítsetek megvédeni minket este. Látjátok lassan megy le a nap és mindjárt kezdődik az ünnepség nem vagyok már képes megvédeni őket minden férfi puhány…*Válaszolja.* - Vámpírokról érdekeseket hallottam. Te viszont nem is vagy tüzes vagy igen?*Teszi fel a kérdést a lánynak hiszen Soranne bemutatkozik neki.*- Az én nevem Lossien és a falu egyetlen védője vagyok.*Mutatkozik be.* - Kalózok egy durva faragatlan népség ide jönnek és elviszik a lányokat.. eladják őket szolgálónak vagy éppen szoba lánynak és nem juthatnak soha többé haza. Ezt akarjuk elkerülni és minden évben pont a város napján.*Amikor mesélni kezd éppen erős hangokat hallhatnak és nagy lövést. A következő pillanatban egy [You must be registered and logged in to see this link.] jelenik meg a bejáratnál és a zene elhalkul és a gyerekek is hátrálni kezdenek. Körbe pillantva elvigyorodik és az aranybarna szemei megvillannak.* - Ki az aki még itt  maradt.. Ha nem tart velünk erőszakkal visszük el ezt megtanulhattátok most már.*Jelenti ki majd éppen ahhoz az asztalhoz lép ahol Soranne meg Kain van a férfival és Kainhoz lépve megfogja a kezét és húzni kezdi őt.. szegény férfi nem tudja még kivel áll szemben.* - Velem jössz vagy itt foglak megostorozni, te szerencsétlen.*Jegyzi meg neki és igen agresszívnak tűnik a másik.*
    Kain
    Kain


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Kain Vas. Júl. 20, 2014 12:46 am

    * Mikor megjelenik egy férfi aki a kalózok közé tartozik láthatóan elmosolyodok és visszaváltozom eredeti alakomba és megragadom a lányt aki átkerült velem együtt. * - Ő még itt maradt, adjátok el ágyasnak, tökéletesen jó lesz hozzá és mindent be vállal. * mondja majd a férfihoz fordul. * - Az igazi nevem Kain, nem tudom, hallottál e már a purgatóriumról, és a nixékről, de én egy nixe vagyok és nem a jó fajta, hanem az aki káoszt és vészt hoz a világra, szóval nem érdekel a falud sőt szívesen segítek a kalózoknak, persze egy kis juttatásért. * majd a férfihoz fordul miközben szorosan tartja a lányt úgy, hogy az véletlenül se szabadulhasson ki. * - Hé mennyit adsz a lányért cserébe? Mint már az előbb is említettem nagyon hasznos tud lenni az ágyban és mindent bevállal. * mondja, majd ha megegyezett vele átlöki a csajt a pasihoz, ő pedig a felmarkolt zsozsóval kilép a házból és gyújtogatásba kezd a falu főterén. MAjd még egy varázslatot kimond* - Perniciosa Gurges *

    // Pusztító örvény
    Varázsige: Perniciosa Gurges
    Leírás: Az örvény jóformán egy kisebb méretű hurrikánra hasonlít, ami tele van sötét erőkkel, és elsődleges célja, hogy az ellenfelet eltakarítsa az útból, de sokan szokták arra is használni, hogy akadály mentesítsék a terepet, ugyanis ahová küldik a hurrikánt, ott tombol egészen addig, amíg mindent el nem pusztított. Az irányítása nagyon sok koncentrációt igényel, és könnyedén kicsúszhat a mágus kezei közül, ha megzavarják!
    Hatóidő: Egy órát él ez a varázslat, természeten a mágus előbb is megszüntetheti, de amint letelt az idő a hurrikán szertefoszlik, de a belőle áradó sötét energia még jó ideig észlelhető ott. //
    Dobókocka
    Dobókocka


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Júl. 20, 2014 12:46 am

    The member 'Kain' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Soranne Whitholle Vas. Júl. 20, 2014 1:09 am

    *A kék szemű komolyan azt kérdezte, hogy tüzes vagyok-e? Nem, drága, csak annyira, mint egy vadul lobogó fáklya. Vagy inkább mint London a nagy tűzvész idején... Csak annyira.
    A felfordulás hirtelen bontakozott ki, egyszer csak azt vettem észre, hogy Kain szorongatja a kezemet, és a betoppant kalózzal üzletel...
    Szégyentelen dög. Elkezdett felizzani bennem a düh, és amint levette rólam a mancsát, és odalökött a kalóznak, visszafordultam, és már vérvörös szemekkel, fenyegető agyarakkal vicsorogva ugrottam rá, és haraptam meg több helyen is, főleg az artériáját. Ekkor már nem teljesen a kocsmában voltunk, mivel elindult a város felé. Ez láthatóan meglepte, de előtte volt még ideje vihart kavarni, ami kezdett egyre jobban bevadulni, gondolom a hirtelen támadástól elvesztette felette az irányítást.
    A kalózzal éppen a kék szemű kezdett el vívni, repültek a poharak, székek, tányérok az ablakon, és pont mellénk csapódtak be.
    Én előkaptam a bakancsomból a késemet, és Kain nyaka felé közelítettem vele. Enyhe csodálkozás futott végig szkeptikus, gúnyos arcán.*


    A hozzászólást Soranne Whitholle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 20, 2014 1:11 am-kor.
    Dobókocka
    Dobókocka


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Júl. 20, 2014 1:09 am

    The member 'Soranne Whitholle' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Mesélő
    Mesélő


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Mesélő Vas. Júl. 20, 2014 1:24 am

    *Elkezdődik a harc és amikor a srác fel áll és szembe néz a kalózzal hirtelen változás történik. Amikor Sorannet fogja meg és átalakul férfivé erősen megfogja a kezét a Nixének.* - A Purgatórium a szenny vize ott élnek azok akik nem tudnak tovább lépni. Gyáva férgek tökéletesen tisztában vagyok vele.*Néz Kain szemébe és majd a kalózéba.* - A lányt a testemen keresztül fogjátok elvinni. Nem tanultatok a múltkori esetből? Amikor felgyújtottam az egyik legjobb barátodat?*A kalóz oda lép a sráchoz és megfojtja. Nem érezz semmit a másik és egy markolással leveszi a halandó kezét a nyakáról.* - Most ha nem akartok balhét eltüntök. Ti ma innét nem visztek el senkit. Te pedig..*Fordul meg a Nixe felé. Eredj vissza ahonnan jöttél mert rossz emberrel kezdtél ki. Ne merészeld bántani ezt a vámpírt mert velem gyűlik meg a bajod.*Jegyzi meg fenyegetve és akkora sóhajtást csinál, hogy lehet hallani egy mély morgást. A varázslat sikeresnek bizonyul és a férfi jelzi még egyszer tűnjön el és az embereknek jelezz, hogy kifelé a varázslat miatt.* - Nem tudod kivel állsz szemben Nixe. Ereszd el a lányt ha mondom!*Még egyszer megjegyzi ám ekkor ugye észreveszi, hogy a lány is cselekszik és tetszik ám ez neki.* - Ezt a varázslatot pedig most azonnal megszünteted vagy én fojtalak meg, de ahogy látom más megteszi.*Közben erősen fogja a kalózt, hogy ne meneküljön el.*
    Kain
    Kain


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Kain Vas. Júl. 20, 2014 1:35 am

    * Mikor a csaj elkezd közelíteni felém a késével és még a srác is sárkányként tündököl hát komolyan röhögnöm, kell, hogy ilyenek még megtörténnek, de többé nem lesz olyan, hogy nem ismerek fel egy sárkányt egy örök életre megjegyzem a szagát az biztos. Mivel gyorsaságom nekem is van, egy gyors mozdulat sor segítségével a lány kezére ráfogok és a kést a saját kezei segítségével a lábába szúrom. Ezután foglalkozom a sárkányos dologgal is. A varázslatot nem szüntetem meg, had pusztítson még egy óráig, bár már nem én irányítom szóval ha akarnám se tudnám megszüntetni és ezt a sárkány is nagyon jól tudatná. * - Semmit se tudsz te rólunk nixékről, korcs fajzat. Nem félek tőled bármit is teszel, megölni meg nem tudsz hiszen ha megpróbálnád ezernyi átok szállna rád a purgatórium és a pokol ezer meg ezer lénye által és soha többé nem lennél képes megvédeni a drágalátos kis faludat. * mondja Kain és kimond egy újabb varázslatot nagyon nagy koncentrálással nem is egyszer hanem kétszer is egymás után a biztos siker érdekében.* - Interitum! INTERITUM! * mondja ki másodjára elordítva magát, majd egy portált nyit meg magának, hogy azon keresztül bármikor távozhasson a purgatóriumba ha esetleg elszabadulna a pokol. *

    // Tarolás
    Varázsige: Interitum
    Leírás: Egy olyan bűbáj, amivel bizonyos távolságon belül minden élet megszűnik létezni. Emberek, állatok és a növények mind elpusztulnak, így ajánlatos kétszer is meggondolni, hogy használod az igét. Az elpusztult területeken csak évtizedek múltával bukkan fel újra az élet.
    Hatóidő: A varázslat azonnal életbe lép, hogy amíg a természet vissza nem hódítja a területeit, addig itt az életnek még a legkisebb jele sem mutatkozik. //
    Dobókocka
    Dobókocka


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Júl. 20, 2014 1:35 am

    The member 'Kain' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle
    .::Diák::.
    .::Diák::.


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Soranne Whitholle Vas. Júl. 20, 2014 1:49 am

    *Egy sárkány. Nem hittem volna. Enyhén csodálkozva fordítom felé az arcom, de nincs erre most idő. A felfordulás közepette Kain a lábamba vágta a kését, ami ha vámpír vagyok, ha nem, iszonyatosan fájt. De sziszegve kitéptem, és beletöröltem a szakadt, fekete bőrnadrágomba, majd visszatettem a helyére. A sebem egyből összegyógyult, és újra felpillantva már egy átjárót vette észre. Kain szökni próbál a süllyedő hajóról. De azt csak szeretné. Lekapom a vállamról az íjamat, és felajzom. A nyíl hegyének végén bénító méreg van, ami tehetetlenné teszi az áldozatot.
    De közben újabb varázslatot idézett elő. Perceken belül nem maradt más rajtunk kívül a helyen. Csak egy pusztaság maradt, sehol semmi, csak az örvénylő átjáró, és a nixe hátában a bénító nyíl.*

    Dobókocka
    Dobókocka


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Júl. 20, 2014 1:49 am

    The member 'Soranne Whitholle' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Mesélő
    Mesélő


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Mesélő Vas. Júl. 20, 2014 2:00 am

    *Amikor a falunak vége felsóhajt ez volt a férfi utolsó menedéke nem maradt más hátra mint, hogy keressen mást a Nixe szemébe néz és teljes gyűlölettel. Egy varázslattal igyekszik portált nyitni és amint megpillant egy várost átviszi a lányt is meg a pusztító mániást is.* - Ennek még nincs vége…. Tűnj el a szemem elől.*Közli a Nixével majd a lány felé fordul.* - Sajnálom nem mondhattam el, hogy varázslény vagyok én is a falu védője voltam, de kudarcot vallottam. Ha jó helyen vagyunk akkor van erre egy akadémia nem? Gyere ha jól emlékszem az útra akkor repülve hamar odaérünk még ha vámpír is vagy. Régen jártam már erre.*Jegyzi meg majd átváltozik egy gyönyörű fehér sárkánnyá majd ha a lány felült a hátára akkor elindulnak az akadémia felé és az éjszaka közepén egy igazgatót és megkéri a lányt menjen el aludni ha nincsen súlyosabb sérülése. Aztán majd csatlakozik ő is új hely muszáj megszoknia az új helyet.*

    Ajánlott tartalom


        Arandir Empty Re: Arandir

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 7:01 am