Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+5
Dobókocka
Mesélő
Horváth Réka
Alexander S. Price
Selina Crow
9 posters

    Idézőmágia tanterem

    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Feb. 23, 2014 7:09 pm

    *Nem igazán felel a kérdésre, de a tanár persze büntetést mondd. Sóhajt és persze elgondolkozik a további kérdéseken aztán felírja az anyagot majd figyeli a többieket… aztán amikor felel a tanárnő csak morog.* - Persze pont gyakorlásnál fogunk gyilkolászni tanárnő. De végül is így is lesz mit takarítania.*Nos hát ma Chrisnek nem éppen jó a kedve ez látszik is szóval számít is a büntetésre.* - Esküszöm jobban bírom a professzoraszsony testvérét.. neki legalább van humora*Morog az orra alatt miközben átsétál a megszokott járaton.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 7:12 pm

    * Mikor közlik vele, hogy rossz forrásból dolgozott megvonja a vállát. Örüljön neki a tanár, hogy egyáltalán dolgozott és nem pedig megcsináltatta valakivel a leckét mint általában. Mostanság eléggé lusta az ilyen feladatokhoz. Közben persze egy mosolyt küld Chloé felé. Aki múltkor elűzött egy szellemet a háta mögül amiért még mindig hálás a lánynak. Amikor megnyílik a portál akkor odalép Chloéhoz majd kezet nyújt neki.* - Szia! Ha szeretnéd mellettem tudsz maradni és akkor figyelek rád, meg vigyázok rád. Persze ha szeretnéd. * teszi hozzá. Majd ha beleegyezik akkor vele együtt, ha nem eggyezik bele akkor nélküle, de átlép a portálon és amikor a dél keleti helyszínek egyikén találja magát nagyot szippant a levegőből. Élvezte azt a rövid időszakot amíg itt voltak a szüleivel együtt.* - Szóval mi is lenne itt a feladatunk? * kérdezi meg. Mintha választ kapna rá. De majd úgy is később kiderül. Ha Chloé elindul valamerre akkor követi, ha nem akkor ő itt marad és élvezi az illatokat amíg lehet.*
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Chloé Laneth Vas. Feb. 23, 2014 7:27 pm

    *Bólintással jelzi, hogy tudomásul vette a büntetést. Valahogy számított is rá. Azért örül, hogy Dante is itt van az órán. Még mindig ő az egyetlen, akit ismer az egész iskolából. A tükör megjelenésére kicsit furcsán néz. Nem nagyon látott még ilyet. Így szinte hálásan pillant Dantéra, aki felajánlja a segítségét. Ismételten bólint, majd megfogva a fiú kezét, ő is átlép a járaton. A tömény illatoktól először megszédül, de ez a pillanatnyi állapot hamar elmúlik. Kérdőn tekint körbe a forgatagban. Egyáltalán nem tudja mi a teendő, de úgy dönt, hogy jobban teszi, ha még egy darabig egy helyben marad a fiú közelében.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 23, 2014 7:44 pm

    *Ahogyan Dante és Chloé ácsorognak és nézegetnek, hirtelen egy árus bukkan fel előttük, és hangosan megszólítja őket.* - Milyen gyönyörű hölgy, milyen gyönyörű! Jön, vesz egy ilyen csodálatos maszk! Nézni csak nézni! *invitálja őket erősen tört angolsággal, különféle maszkokat tuszkolva a kezükbe, próbálgatva a lány arca elé.*
    *Chris elkeveredik a többiektől, és ahogyan sétálgat, az egyik édességes árus mellett egy izgatottan suttogó csoport szavai ütik meg a fülét.* - A maszk... - Igen, én is azt hallottam... - De itt? - Miért ne? - Nekünk kell megszerezni... - Képzeljétek el a pénzt... *Az angol szavak mellett azonban török beszédet is hallhat, amit valószínűleg nem ért meg, de elég nyilvánvaló, hogy abban is ugyan erről esik szó. A csoport elég vegyes egyébként: van néhány turbános alak, de van köztük olyan is, aki egyszerű európai öltözéket visel.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Feb. 23, 2014 7:57 pm

    *Nem érdekel az, hogy ki van körülöttem. Persze megtehetném azt is, hogy itt hagyom az egészet a fenébe, de nem teszem meg. Szóval haladok előre és igyekszem úgy tenni még ha nem is léteznék. Persze ez nem így megy, mert az se normális ahogyan feleltem a tanárnőnek, de hát nem tehetek róla. Aztán ahogyan sétál a csoporthoz oda keveredik a törökre felfigyel.* - Milyen pénz? Ne haragudjatok mi történt? Miről beszéltek?*Kérdezem meg majd a törököt figyelem ha látom. Persze ez érdekes és nem tudom miért nem tudom ezt a nyelvet… persze logikus. A két társam nem tudom hol van. A csoportnál maradok várva a választ.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 7:59 pm

    * Miközben Chloéval ácsorgunk egy maszk árus jön oda hozzánk és próbálja eladni a portékáját. Úgy vagyok vele, hogy miért ne vehetnénk egyet hiszen van nálam pénz. Ahogy mutogatja a maszkokat a kezembe akad egy gyönyörű szép ami illik Chloéhoz.* - Mit szólsz hozzá? Tetszik? * ha igent mond rá akkor megkérdezem az árust mennyibe kerül és kifizetem neki. Ha nemet mondd akkor megkérdezem melyik tetszene neki és azt veszem meg neki. de egyet megveszek neki. Ha már egyszer itt vagyunk. Közben a szememmel a másik srácot keresem, de valahogy sehogyan se találom szóval. ő ezek szerint elindult valamerre és nekünk is e lkéne. Szóval, ha megvettük a maszkot akkor rákérdezek.* - Melyik irányba szeretnél menni? * kérdezem meg és ha dönt akkor megindulok vele együtt abba az irányba amelyiket mondja és közben nagyon odafigyelek rá, hogy ne szakadhasson el tőlem.*
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Chloé Laneth Vas. Feb. 23, 2014 8:08 pm

    *Eleinte nem nagyon érdekelte a maszk árus. Nem tervezte, hogy akármit is vásárol. Igazából semmit sem tervezett. Csak úgy gondolta, ideje végre bemennie egy órára. És tessék. ez lett belőle. Dante azonban érdeklődve kezdi nézegetni a különböző maszkokat, és végül meg is állapodik egynél. Chloé szemügyre veszi a fiú kezében lévő darabot, majd bólint. Tekintete mégis a többi áru felé sodródik. Végignéz a különböző maszkokon, mikor tekintete megakad az egyiken. Nem valami kirívó darab, nem is túl giccses, mondhatni elég egyszerű, valami mégis különleges benne. Olyan, mintha vonzaná magához a lányt. Megfogja Dante pólójának a végét, és gyengéden meghúzogatja.* - Azt szeretném.* Mutat egyenesen az imént kiszemelt darabra, amiről azóta sem vette le a szemét.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 23, 2014 8:20 pm

    *Chris megszólalására a hozzá legközelebb álló, turbános alak megperdül, és egy kést szorít a hasához.* - Ki vagy, és miért szimatolsz utánunk, kölyök? *vicsorog rá, egyértelművé téve, hogy nem kívánnak válaszolni a kérdéseire. Közben néhány alak elszivárog a csoportból, ami valószínűleg a srác legkisebb problémája jelenleg.*
    *Chloé és Dante békés válogatása és vásárlása teljesen nyugodtan megy, amikor azonban elindulnak, az árust két pasi kapja el, azok közül, akik az előbb leléptek a Chris által megtalált csoportból. Rövid faggatás után angol nyelvű kiáltást hallhatnak.* - Azok ott vettek belőle, kapjátok el őket! *int az egyik férfi néhány turbános alaknak, akik futva a párocska után erednek.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Feb. 23, 2014 8:33 pm

    *Szóval érdeklődöm, de nem kapok választ, vagyis hát egy kérdést késsel szegezve. Arra rápillantva erősen megszorítom a gyerek kezét és kirántom a kezét.* - Ne szórakozz, egy vérfarkassal azt ajánlom. Csak érdeklődtem. Nem ide valósi vagyok, de talán tudok segíteni. Persze ha osztoztok velem.*Mondom nekik negédesen és villog a szemem a dühtől. Jelzem, hogy ne szórakozzanak velem biztosabb erősebb vagyok náluk.* - Egyébként is segíteni szeretnék hallottam egy maszkról volt szó. Lehetne normálisan is beszélni ezt ajánlom neked.*Felelem, majd mindenkire végig nézek.* - Bemutatkozom én is és ti is.*Felelek majd sóhajtok.* - Az én nevem Christopher…*Mondom a nevem majd várom hogy a többiek is bemutatkozzanak.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 8:33 pm

    * Mikor meghallom, hogy az árus azt mondja, hogy mi vettük meg a maszkot és, hogy kapjanak el minket kapásból 180 fokot fordulok és honnan honnan nem két pisztoly kerül a kezembe.* - Ha egy lépést is közelebb jön bármelyikőtök azt lelövöm. Nem érdekel, hogy miért kell nektek az a maszk, de most már a mienk és nem adjuk vissza. És ha bárki ismétlem bárki a lányhoz vagy a maszkhoz nyúl annak levágom a... sejtitek mit. * mondom majd mindenre igyekszek figyelni, hogy még véletlenül se tudjon senki se semmi olyat tenni. Mert akkor tényleg véghez viszem amit ígértem. Aztán mivel nem jut eszembe jobb ötletem az árusi vigasságot megszakítom egy árvízzel.* - Diluvium! * majd mikor ha sikerül az árvíz elmossa az egész utcát akkor Chloéra nézek.* - Gyerünk futás. Különben nem sokáig maradunk egyben. * Azzal magam után húzom a lányt. *
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Chloé Laneth Vas. Feb. 23, 2014 8:42 pm

    * A kiáltásra összerezzen. Erre nem készült fel. Megdermedten mered a hang irányában, miközben Dante elé állva két fegyverrel riogatja a támadókat. Nem érti, hogy mi történik, és azt sem, hogy miért. A maszkhoz van köze. Ezt az egyet tudta kiszűrni az egészből. Ránéz a kezében lévő maszkra. A furcsa légkörön kívül semmi különöset nem lát benne. De az a valami elég ahhoz, hogy nyugtalanság foglya el. Nem szereti a megfoghatatlant és láthatatlant. Főleg ha sötét aura lengi körül. Az árvíz meglepetésként éri. Megdöbbenéséből a fiú szakítja ki. A csuklójába enyhe fájdalom hasít ahol a fiú megfogja és húzni kezdi. A lábai maguktól mozognak. Tudja, hogy futniuk kell. Menekülni. De mindennél jobban zavarja, hogy nem tudja mi elől. Vagy inkább az a nyugtalanító érzés, hogy ami elől menekülniük kellene, az itt van a kezében.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 8:48 pm

    * Mivel kimaradt a dobás ezért most gyorsan dobok hozzá. *

    // Vízmágia 1. Árvíz
    Varázsige: Diluvium
    Leírás: A varázslat egy körül-belül tíz méter magas vízfalat hoz létre, amely rázúdul a hatókörén belül lévőkre. A semmiből is el lehet készíteni, de jóval könnyebb és erősebb, ha valódi víz van a mágus közelében, amikor használják. Ugyanezzel, kellő méretű vízfelület közelében hatalmas hullámokat lehet kelteni, és voltaképpen egy egész tavat rá lehet zúdítani a partközelben tartózkodókra. A harmadik lehetőség pedig a folyók megduzzasztása.
    Hatóidő: A varázslat azonnal létrejön, minden esetben egy hatalmas hullám erejéig tart, utána elcsitul. // ez volt a varázslat.
    Dobókocka
    Dobókocka


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Feb. 23, 2014 8:48 pm

    The member 'Dante Torres' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Idézőmágia tanterem - Page 4 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Idézőmágia tanterem - Page 4 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 23, 2014 9:11 pm

    *Amikor elhangzik, hogy Chris vérfarkas, az egyik pasi elvicsorodik, és egy torokból feltörő morgással reagál, azonban egy másik kitartott karral megállítja.* - A fajtársunk. Kushadjatok *parancsolja nekik szigorúan, egyértelművé téve, hogy ő a vezér.* - Damon *nyújt kezet magabiztosan.* - A téma pedig a sárkánymaszk volt. Alig néhány darab maradt fent belőle, és az egyik állítólag itt van... Mi pedig, mint az ilyen ereklyék tisztelői, fel akarjuk kutatni *mosolyodik el féloldalasan.* - Persze jól jönne némi segítség *teszi hozzá, végigmérve a srácot.*
    *Chloé ügyesen védi magukat, szóval senki nem tud a közelükbe menni, Dante árvize viszont elég gyengén sikerül, és leginkább csak arra jó, hogy kicsit eláznak, ami lehetőséget kap arra, hogy az egyik pasi a lány kezéért kapjon. Amikor azonban meglátja a maszkot, felkiált.* - Ez nem az! *Erre a mögötte érkező férfi megtorpan.* - Hogy érted, hogy nem az?! Azt mondta, a sárkánymaszkot adta el nekik! - Márpedig ez csak egy sima maszk, vagy valami más varázstárgy de nézd meg, nem az! *magyaráz idegesen, és láthatóan mind a ketten lényegében elfeledkeztek az előbb letámadt diákokról.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 9:18 pm

    * Mikor nem sikerül elkáromkodom magam.* - Hogy az a k***************** neki * mondom majd amikor az egyik srác Chloé karját megragadja egy apcó kés csusszan a kezembe, mely egyenesen a pasi keze felé tart ám amikor kijelenti, hogy ez nem az a maszk amit keresnek akkor hirtelen megáll a kezem.* - Szóval fölöslegesen üldöztetek. Menjetek már végre a jó büdös *********** mert már nagyon elegem van az ilyen hülyeségekből. Először is mi az a sárkány maszk. Másodszor. Mi lenne, ha végre velünk is megosztanátok az információitokat? * kérdem meg és igen kezd eldurranni az agyam, hogy itt én fölöslegesen pofáztam. * - Szóval elárulná valaki végre, hogy mi ez az egész? * kérdezem meg újra majd ha még mindig nem vettek észre akkor füttyentek egy éleset. erre a füttyentésre mivel olyan éles totál, biztos, hogy mindenki abbahagyja a beszédet és rám figyel végre.* - Na most, hogy mindenki rám figyel és nem kell ********* feleslegesen jártatnom a pofám. Elárulnátok végre mi a franc van? * kérdezem meg most már magamból kikelve.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Feb. 23, 2014 9:20 pm

    *Amikor kimondom, hogy vérfarkas vagyok felvonom a szemöldökömet és nem tudom mit mondhatnék még. Jó lenne ha vége lenne ennek az estének, de persze csak álmodozhatok és nem igazán szeretnék itt lenni. Viszont hallgatom a pasit.* - Üdv.*Mondom neki majd hallgatom végig a férfit, de persze igyekszem úgy tenni mintha érdekelne, de valahol érdekel csak nem tudom, hogy meddig fogom még bírni.* - Áh értem. Merre láttátok őket? Vagy hallottátok?*Kérdezem meg majd elindulok és remélem jön velem ez a Damon nevű pasi. Bár lennének megjegyzéseim, de inkább nem teszem meg.* - Tudjátok az ereklyéket én is gyűjteni szoktam és tisztelem őket, de mondom szívesen segítek.*Mondom neki.* - Most mondták vagy most indultatok volna a keresésére? Hogyan néz ki a maszk attól függően, hogy sárkány?*Kérdezem majd felsóhajtok. Kezdődik a kutatás. Hát indulás.*
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Chloé Laneth Vas. Feb. 23, 2014 9:25 pm

    *Ez a mai nap teljesen furcsa. Chloé kezdi elveszteni a fonalat. Lehet ebben az is közre játszik, hogy ezelőtt egy pár évig nem nagyon volt emberek között. Még vissza kell szoknia. De nem emlékszik, hogy a dolgok ilyen bonyolultak lettek volna. Mindenesetre egy kis félénk egérhez hasonlóan áll a magából kikelt Dante mellett. Nem igazán tud mit hozzászólni a történtekhez, még ha akarna sem, mivel a fiú jórészt mindent megkérdezett, ami most őt is érdekelné. Viszont kérdés marad számára, hogy a kezében lévő maszk akkor micsoda, mert a furcsa kisugárzása azóta sem tűnt el. De hátha jó lesz majd valamire. Ha pedig az itteniek nem mondanak semmit,akkor keresnek majd pár szellemet. Ők legalább segítőkészek. Már ha olyt fogsz ki.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 23, 2014 9:47 pm

    - Teljesen pontosan még nem tudunk semmit *húzza el a száját a férfi.* - Noha elméletileg megvan az, akinél van a maszk, de... Nem tudom, hogy a többieknek sikerült-e megszereznie. Az az ember *hajol közel bizalmasan Chrishez* kereskedik egy ilyen tárggyal. De menjünk, nézzük meg, mire jutottak *javasolja. Aztán ahogyan elindul, válaszol a fiú másik kérdésére is.* - Annyit tudunk róla, hogy fekete, és egy aranysárkány van rajta.
    *Dantét eleinte teljesen figyelmen kívül hagyják, amikor azonban füttyent, felé fordulnak, és végre elhallgatnak.* - A sárkánymaszk... azt hittük, azt vették meg az árustól, mert ő azt hazudta nekünk. Ez viszont nem az, bár van valamennyi mágikus kisugárzása, de ez egy másik, mert az sokkal erősebb lenne *magyarázza az egyik.* - Ereklyegyűjtők vagyunk *teszi hozzá a másik, majd forgolódni kezd.* - Damon nem fog örülni nekünk *veti oda a társának.*

    *Ekkor azonban megérkezik Damon és Chris, ezzel összehozva a szálakat. Ahogyan megérkeznek, a férfi elhúzza az egyik emberét, és valamilyen idegen nyelven - törökül vagy arabul, valószínűleg csak az tudná megmondani, aki beszéli valamelyik nyelvet, amúgy csak valami külföldi -, majd visszafordul a diákokhoz.* - Akkor segítetek? Búsásan megjutalmaznánk érte *mosolyodik el, megrázva egy arannyal teli zsákot.* - Emberünk arra ment tovább, elvileg abban az épületben kell lennie *mutat az adott irányba, majd előre engedi a diákokat és az embereit, engedve, hogy ők lépjenek be először a házba.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 9:55 pm

    * Mikor végre válaszolnak a kérdésemre megszólalok.* - Köszönöm. * Aztán amikor látom, hogy a Damon nevű férfi hátra akar maradni intek felé a pisztolyommal. * - Gyerünk előttem. Nem kell hátul kullogni. * mondom neki és figyelem ahogy elhalad előttem. Már ha elhalad, ha nem akkor lövök egyet nem sokkal a lába elé, hogy mozogjon. Majd amikor beérünk az épületbe Chloéhoz fordulok.* - Látsz akár egy szellemet is ebben a házban? Mert akkor esetleg ő tudna nekünk segíteni, hogy hol is van az a férfi. Én meg tudod, hogy frászt kapok a szellemektől. * Teszem hozzá és ha Chloé talál egyet és tud vele beszélni és az el tudja mondani merre van akkor el is indulok egyenesen arra.*
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Chloé Laneth Vas. Feb. 23, 2014 10:10 pm

    * A színen megjelenik Christopher is, és még pár férfi is. Úgy tűnik ismerik egymást. Talán valami itteni banda. Lélekben már nincs is itt igazán. Összezavarodott. Ez a mai nap túl sok volt. Az elmúlt évek után biztosan. Ő erre még nincs felkészülve. Eddig mindig egyedül volt. Rejtőzködött, most meg azt sem tudja mibe keveredtek bele. Vajon mindig ilyenek az órák? Azért engedelmesen elindul ő is a többiekkel. A házba belépve megborzong. a levegő számára érezhetően lehűlt. Dante kérdésére ismételten meglepődik. De gyorsan összeszedi magát. Lehet, hogy még hasznára is lehet a képessége. Körülnéz a szobában. Kissé előrébb megy, és benéz egy folyosóra is. A folyosó végén mintha megmozdult volna valami. Már éppen fordulna vissza, mikor lenéz, és egy vak kislány szellemét pillantja meg maga mellett. A kislány megfogja a lábát. Ismét megborzong. sosem fogja megszokni egy szellem érintését.* - Egy férfit keresünk. Maszkokkal kereskedik. Vagy ami még fontosabb, egy bizonyos maszk után kutatunk. A sárkány maszk után. Ismered talán?* Guggol le a kislány mellé, megfogva annak kezét.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Feb. 23, 2014 10:12 pm

    *Ugye beszélgetek vele és persze elmosolyodom és kíváncsi vagyok arra, hogy mi sül ki az egészből. Aztán érdekeseket mondd és figyelem az embereket és amikor oda hajol elmosolyodom ördögien.* - Szerintem könnyen ment ha nem akkor persze kiszedem belőle.*Mondom neki és elmosolyodom majd elindulunk feléjük.* - Ennyire hallgatnak rád?*Kérdezem hiszen láttam hogyan reagáltak amikor rám támadtak. Sóhajtok és ugye beszélgetni próbálok. Aztán elhúzza az emberét és felvonom a szemöldököm.* - Nem csak arany kell.. ha véletlen több maszk van akkor az egyiket megtarthatom, de ha egy van megelégszek az arannyal is, de ez az alku.*Felelem és kezet rázok ha engedik majd utána elindulok arra az irányba amit mutatott remélem nyugodt utam lesz semmi kedvem nincsen harcolni. Így tehát elindulok és óvatosan körbe nézek mindenhol. Keresve a maszkot.*
    Mesélő
    Mesélő


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 23, 2014 10:27 pm

    - Áll az alku *biccent Chrisnek, majd ugyebár elindulnak, Dante szavaira pedig felnevet.* - Mitől félsz? Mint már Christophernek mondtam, ereklyekutatók vagyunk. Mellettem csak annak esik baja, akit... akit már nem tudok megmenteni *sóhajt elkomolyodva, de felgyorsítja kissé a lépteit, és egy emberével együtt előre mennek. Ahogyan belépnek, van pár pillanatuk, ekkor azonban Chris és Dante hangos sziszegést hallhatnak.* - Nagák! *kiált fel Damon, hátralépve, miközben az emberei közül páran felkészülnek, hogy fizikailag harcba kelljenek a három fejű kígyólényekkel. De tekintve, hogy a srácoknak lényegében már a sarkában sziszegnek, valószínűleg jó lesz tenni ellenük valamit, amíg még tudnak...*
    *Chloé eközben eléri a kislányt, aki először némán hallgatja a lányt, majd megszorítja a kezét.* - Apu vigyáz a maszkra. Azért, hogy senki ne lophassa el. Mert ha rossz kezekbe kerülne, nagyon nagyon nagyon veszélyes lenne *mondja halkan, kissé rémülten. Ha a lány felpillant, észrevehet egy kis emelvényt a folyosó végén, rajta a maszkkal, és most egyértelműen mozgást lát, méghozzá egy magas alakot, aki egy könnyed mozdulattal felkapja a tárgyat, és a belső zsebébe rejti. Ahogyan feléje fordul, megpillanthatja "idegenvezetőjük" arcát, aki szélesen elvigyorodik, int neki, majd csettint egyet, és köddé válik.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Feb. 23, 2014 10:36 pm

    * Mikor megjelennek a Nagák és Chloé eltűnik mellőlem megint elmorgok egy átkot. Majd szembe fordulok a nagákkal. * - Menjetek már a jó büdös francba. * Már nem bírom egyszerűen, hogy ma minden ilyen. Hagyjanak végre békén. Majd elkiáltom magam.* - Currere Ignis! * ordítom el magam és remélem ez a varázslat jobban sikerül mint a víz varázslat de persze amint kimondtam a varázsigét előveszem a pisztolyaimat, majd elkezdem lőni a nagákat. *

    // Tűzmágia 1. Tűzörvény
    Varázsige: Currere Ignis
    Leírás: A varázslat egy erőteljes, szinte megállíthatatlan futótüzet indít el, amely tíz méteres körzetben mindenkit megsebez. Kontrollálni nem nagyon lehet, azonban mindig úgy terjed, hogy az idézőt magát elkerüli, tehát leginkább akkor érdemes használni, ha az embert csak ellenségek veszik körül, mert könnyedén megsebezheti az illető szövetségeseit is.
    Hatóidő: A tűz a megidézéskor azonnal fellobban, tíz méteres körzetben való elterjedése után még öt percig teljes lánggal ég, majd lassan elalszik. Minél erősebb a megidéző, annál tovább lángol a tűz. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Feb. 23, 2014 10:36 pm

    The member 'Dante Torres' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Idézőmágia tanterem - Page 4 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Idézőmágia tanterem - Page 4 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Christopher Acerlot Vas. Feb. 23, 2014 10:38 pm

    *Nem hiszem el… Dantéra pillantok, de nem igazán törődök, most senkivel persze tudom ezt nem kell. A férfit hallgatom.* - Ugyan már.. szerintem meg tudjuk magunkat védeni..*Nézek Dantéra majd, aztán amikor valami zajt hallok a férfira pillantva mérgesen pislogok.*- Nem esik baja mi?*Teszem fel a kérdést, majd amikor harcra felkészülnek. Felsóhajtok..* - Egyszerűen el lehet intézni őket.*Jegyzem, meg majd aztán elgondolkozok, amit leírtam és utána eszembe jut, hogy fél a tűztől. Persze tudom jól, hogy egy próbálkozásom van és remélem az, hogy összejön. Mire gondolok? Szeretem a tűzörvényt így azt használom varázslatnak. Muszáj valamit csináljak így inkább gyorsan teszem.* - Currere Ignis!*Mondom ki majd remélem hamar lerendezzük a csatát.*

    //Elementálmágia: Tűzörvény

    Leírás: A varázslat egy erőteljes, szinte megállíthatatlan futótüzet indít el, amely tíz méteres körzetben mindenkit megsebez. Kontrollálni nem nagyon lehet, azonban mindig úgy terjed, hogy az idézőt magát elkerüli, tehát leginkább akkor érdemes használni, ha az embert csak ellenségek veszik körül, mert könnyedén megsebezheti az illető szövetségeseit is.
    Hatóidő: A tűz a megidézéskor azonnal fellobban, tíz méteres körzetben való elterjedése után még öt percig teljes lánggal ég, majd lassan elalszik. Minél erősebb a megidéző, annál tovább lángol a tűz.//

    Ajánlott tartalom


    Idézőmágia tanterem - Page 4 Empty Re: Idézőmágia tanterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 01, 2024 11:36 pm