Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    www.steiner-newsagency.blogspot.com

    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    www.steiner-newsagency.blogspot.com Empty www.steiner-newsagency.blogspot.com

    Témanyitás by Julian Steiner Szomb. Aug. 17, 2013 1:04 am

    Julian Steiner weboldala
    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    www.steiner-newsagency.blogspot.com Empty Re: www.steiner-newsagency.blogspot.com

    Témanyitás by Julian Steiner Szomb. Aug. 17, 2013 2:12 am

    Ééééés dobpergés! Üdvözlet! Én Julian Steiner vagyok, ez pedig a Steiner-Hírügynökség! Minden apró hülyeségről beszámolok, vagy épp vicces sztorikkal vidítom fel a napod! Most, szeretném kijelenteni, hogy mélységesen sajnálom és dühös vagyok, amiért nem tudtuk megtartani a hannoveri találkozót. Nos, sajnos kitoloncoltak Német-honból! Igazából a faterom volt az, aki kirakott egy Isten háta mögötti szigetre, és esélyem sincs meglépni onnan! Éééés tudjátok miért tette?!  

    „Mert nem árt neked a továbbtanulás, fiam!”

    Ja, persze, kösz apám! Csupán szétcseszed a karrieremet! Na, mindegy. Szóval, kivágtak otthonról egy egy „nívós” suliba kerültem. A Fyron Akadémiára, ami tisztára olyan, mint a Roxfort. Csak kisebb. Meg büdösebb. Meg nem mozognak a lépcsők. De a kaja jobb! Szóval itten, mint a Roxfortban vaaaaannak házak. A Sylorina – új fordításban a Köcsögök Háza. Idetartozom én is… A Cameos – a Nagypofájúak Háza. Na meg ott van aaaaaaaz Erethon – A Nebántsvirágok Háza. Ebbe a három kategóriába sorolnak be téged. Bővebb infókat a rendszerről nem tudok mondani, mert nemrég kerültem ide. De majd pofázok.

    Nos, összefutottam egy-két ismerőssel is. Talán ismerősek lesznek nektek is:


    www.steiner-newsagency.blogspot.com Isobel_www.kepfeltoltes.hu_


    Isobel Campbell, a Mardekáros kviddicsező, akivel készült pár interjúm. Azóta… megszépült! Ő is a Rohadékok táborát gazdagítja velem együtt. Amúgy bírom a csajt, csak van egy stílusa. Meg egy köcsög démonkutyája, ami kismilliószor megharapott már. Hú, de utálom azt a dögöt! Ettől függetlenül Isobelre jó hatással volt az itteni légkör (nem eső, hanem háváj, didzsi és napfény!), így sokkal barátságosabb. De attól még egy szemétláda azzal, akit utál.


    www.steiner-newsagency.blogspot.com Simone_Bellerose_www.kepfeltoltes.hu_


    De sajnos nem csak ő az egyetlen, akibe sikerült belebotlanom. Hanem az első számú Kevésbé Rajongómba, Siiiiiimooooooooooooooonnnnneeee Bellerose. Kiakaszt a csaj komolyan. De legalább aranyosan nyilatkozott a műsoromról.

    „Hát pedig elhiheted, hogy érdekelsz! Nálad sokkal jobbat nem is találok!”

    Háát, nem aranyos? Attól függetlenül, utáljuk, mert bunkó velem. Pedig szerintetek én ezt kiérdemeltem? Nem. De biztos vagyok benne, hogy ezzel igyekszik palástolni, hogy fülig szerelmes belém... Elézem neked, Simone. Kevesen tudnak ellen állni nekem.


    www.steiner-newsagency.blogspot.com 53-88


    De, nem csak Simone Bellerose az, aki megkeserítette mai napomat, hanem egy pink bige is. nem hittem volna, hogy valaki képes Simone szintjéig érni, de ez a csaj megközelíti. Szaboltálni akarta a műsoromat! Utáljátok őt is. Ha valaki elcseszi a kamerámat, akkor azért megérdemli, hogy kiközösítsék! Hogy lehetnek ilyen utaálatos emberek a földön? Még jó, hogy démon vagyok...

    Mellesleg. Annyira imádlak titeket srácok! Ezért terveztem nektek új pólókat is. Ha rendelni akartok, akkor írjatok a mailre. Most így hirtelen nem tudok szövegelni, mert túl nagy a nyüzsi körülöttem, de megígérem, hogy nyakamba veszem a szigetet, és mindenről tudósítok majd, ami érdekes.

    Ó, azt a számot még meg akartam mutatni nektek, néhány rajongó erre táncolt nekem. nem aranyosak? Majd az a videó is ki fog kerülni, amint működik a laptopom. Egyébként örülök neki, hogy ilyen kreatívak vagytok. A csajok igazán ügyesek voltak, én csak bátorítani tudlak titeket, hogy mutassátok meg mit tudtok! Higgyétek el, igyekszem mindenkire sort keríteni. És akkor itt van a csajok száma:




    Ééén Julian Steiner voltam! Jóéjt Rajongók!
    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    www.steiner-newsagency.blogspot.com Empty Re: www.steiner-newsagency.blogspot.com

    Témanyitás by Julian Steiner Szomb. Aug. 17, 2013 6:45 pm

    Hali!

    Nos, mivel elég sokáig voltam fent, ezért csak két-három órája vagyok ébren, de azóta megnéztem egy filmet. Igazából az egyik haverom, Jürgen csesztetett, hogy milyen tanulságos meg egyebek… És szerintem tényleg jó! Nekem bejön, pedig a témája annyira nem érdekel. De valamiért ezt a filmet ***** jól megcsinálták! Szerintem titeket is le fog kötni! Legalábbis azokat, akik szeretik a törit, vagy a II. világháború környékét, azoknak tetszeni fog. Amúgy szerintem a színészek irtó jól játszanak! És a zene… Basszus! Hát az nagyon nagy lett!! Nem olyan, mint a többi amcsi filmbe, hogy benyomnak egy nyominger Bíbőr-számot a jelenet alá, hanem ilyen melankolikus dallamot játszanak főként, de az annyira kifejező és hatásos! Komolyan, én majdnem elbőgtem magam a filmen! Jó, mondjuk voltak benne vicces részek, de főként drámára épül az egész film, szóval… Én nem is tudok rosszat mondani rá. Inkább nyomok egy kis kedvcsináló trailert.



    Szóval, a haverom ezzel a filmmel csesztetett, de a trailer elég uncsi. A film sokkal jobb nála! Amúgy a film lényegében arról szól, hogy egy család hogyan éli meg rendszerváltást a DDR-ban.
    Aztán, még azt akartam mondani, hogy stúdiót még mindig nem találtam, szóval random helyekről fogok majd forgatni. És igen, csinálok majd képeket a suliról! Majd azokat is fel fogom tölteni. Szóval nyugodjatok meg.

    Amúgy nagyon szépen köszönöm annak, aki a süteményt küldte nekem. Nagyon finom volt. Majd dobjon meg egy maillel, és én is küldök neki valamit.
    Szerintem én most megyek, és felderítem a hely kis titkait! De ne aggódjatok, a kamera forog, és a show megy tovább!

    Nyugodtan kommenteljetek, tweeteljetek, mailezzetek, vagy bármi módon üzenjetek! Igyekszem válaszolni! A nagyrészére már reagáltam is, de muszáj egyet szusszannom na.
    Én Julian Steiner voltam! És elnézést kérek a rövid, nem túl tartalmas videóért!

    Ajánlott tartalom


    www.steiner-newsagency.blogspot.com Empty Re: www.steiner-newsagency.blogspot.com

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 11:09 pm