Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+23
Eliana De Lucia
Julian Steiner
Selina Crow
Atanas A. WIlliams
Catherina C. Williams
Ragnar Solberg
Park Min Lee
Abigail Aleksev
Maureen Caiside
Amanda Helgesen
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Zentai Márk
Joyce Fleming
Bianca D. McCarthy
Nathaniel Jenkins
Elliot Herondale
Dobókocka
Giselle Céline Marceau
Lord Sayon Merlioth
Mesélő
Fredrik Laine
Lucien du Bois
27 posters

    Elementálmágia tanterem

    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Márc. 16, 2013 5:40 pm

    * Amikor odaérnek a lánnyal meg unokatesójával együtt, a lány ugye átnyúl a buborékon, de ő nem akar zuhanni, úgyhogy inkább a bejáratot keresi, meg is találja a bejáratot, úgyhogy jelez a többieknek, hogy ott a bejárat és inkább ott menyjenek be ne pedig itt. Aztán miközben elindul lefelé a bejárathoz észreveszi a távolodó csoportot meg a közeledő férfit. Amikor odaér a bejárathoz belép és odaszól a férfinek.* - Hé uram! Mi ez a hely? Talán Atlantisz? * kérdi meg viccelődve és reméli, hogy egy a másik érti amit mondott kettő hogy az utolsó kérdésére nem igen a válasz.*
    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Abigail Aleksev Szomb. Márc. 16, 2013 5:41 pm

    *Beúszik a városba és nem törődik, most a rokonával inkább a saját feje után megy, figyeli a csoportot és persze a férfi felé kezd úszni. Ha a közelébe úszott akkor megszólítja azt.* - Elnézést, mit keresnek itt?*Próbál kérdezni és látszólag leesik neki, hogy Atlantiszt felfedezték és ezért érdekes neki. Aztán tovább figyel, de inkább a férfivel van elfoglalva.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Park Min Lee Szomb. Márc. 16, 2013 5:45 pm

    *Odaúszok a városhoz, de egyenlőre nem hatolok be a burokba, csak megszemlélem kicsit távolabbról. Lejjebb megyek, hogy ne zuhanjak akkorát, mint az egyik diáktársam. Csak figyelem az embereket, akik azon csodálkoznak, hogy mit kereshet itt ez a rakás fiatal. Körülkémlelve a helyszínt, felfigyelek egy lányra, aki odakiált nekem, hogy menjek a burkon belülre. De kedves, hogy így aggódik értem. Kicsit gyanús, de úgyis s azt terveztem. Be is megyek. Szerencsére nem estem akkorát. Felállok és kicsit leporolom magam Figyelem, ahogy a többiek is megérkeznek és odasétálok a lányhoz. Egy kedves mosolyt vetek rá és elkezdek kérdezősködni.* - Szia.. ne haragudj. *Vakarom meg a fejem, miközben kérdően a városra mutatok.* - Mi ez a hely? Hol vagyunk?
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szomb. Márc. 16, 2013 5:46 pm

    *Cath keze minden különösebb ellenállás nélkül hatol keresztül a "falon". Szeme sarkából észreveszi, hogy a srác, aki megvárta, lentebb úszik. Cath kihúzza a kezét a burokból és lelépdel a fiúhoz és a lányhoz, akit szintén nem ismer. Egy hatalmas boltív előtt találják magukat és a másik kettő már meg is indult befelé így Cath követi őket. Ahogy beér a burok belsejébe érzékeli, hogy itt már nincs semmilyen víz, csak levegő és óvatosan Atanas közelében marad. A kisebb csoportot ő is észreveszi és kíváncsian várja a fejleményeket, ugyanis a fiú már látszólag szóba is elegyedett az idegen férfival, aki szinte alig vette észre őket. Mintha igazán nem is törődött volna velük. Némán várja az idegen válaszát és közben a várost pásztázza.*
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Márc. 16, 2013 5:48 pm

    *Éppen az utolsó utáni pillanatban veszi észre a várost körülvevő burkot, azonban már késő, több méter magasról lezuhan a főtérre. Szerencsére tudja, hogyan kell esni, így nem lesz komolyabb baja. Nyöszörögve felül, és végigpislog a menekülő embereken.* - Oh... Hello. *Köszön, ahogy a tekintete a mellette álló fiúra siklik.* - Ragnar Solberg vagyok, és A Fyron Akadémiáról jöttem. Angliából. Meg tudnád mondani, hol vagyok? *Kérdi, mikor sikerült végre összekaparni a gondolatait, aztán nagy nehezen feltápászkodik. Ismét körbepillant a főtéren. Egy teljesen átlagos városnak tűnik, azt leszámítva, hogy a víz alatt van! Lassan észbekap, és elrakja a tőrt, amit még mindig szorongatott, majd tenyérrel előrefelé emelt kezekkel körbenéz.* - Nem fogok bántani senkit! *Mondja hangosan, hogy a menekülők is meghallják.* - Ahogy nézem, nem gyakran zuhannak be idegen lidércek a plafonról. *Sóhajt egyet, leeresztve a kezeit.*
    Mesélő
    Mesélő


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 16, 2013 6:02 pm

    Atanas, Abigail, Cath
    *Amikor a férfi meghallja Atanas hangját, meglepetten felkapja a fejét, tekintetében teljes megdöbbenés játszik. Láthatóan nem tudja hova tenni a tényt, hogy idegenek jelentek meg a semmiből, mert hát ez nem éppen egy megszokott jelenség errefelé. Abby szavaira aztán összeráncolja a szemöldökét.* - Igen, az Atlantisz, fiatalember, és mi az, hogy mi mit keresünk itt? Mi itt élünk. Nagyobb kérdés, hogy ti mit kerestek itt, és honnan kerültetek ide? *kérdezi értetlenül, de láthatóan a meglepődés mellett most gyanakvás is megjelenik a tekintetében.*

    Min Lee
    - Semmi baj, örülök, hogy jól vagy *érinti meg a lány Min Lee kezét. Amikor aztán a diáklány körbe mutat, meglepődve rázza meg a fejét.* - Sosem hittem volna, hogy valaki képes lesz véletlenül ide keveredni. Atlantiszban vagy! De... Jól gondolom... Ó, egek, te a felső világból vagy igaz? *Az atlantiszi hangja izgatottá válik, és elég egyértelmű, hogy legalább annyira érdekli, hogy a fiatalok honnan jöttek, mint őket az, hogy hová kerültek.*

    Ragnar
    *A fiú szemei elkerekednek, ahogyan Rag válaszol neki.* - A... Anglia? De hát az a felső világban van! *kiált fel, aztán persze felfogja a kérdést is, de mielőtt válaszolna, tekintete kissé megszeppenten a lidérc tőrére siklik. Amikor elteszi a tőrét, a fiú megkönnyebbülten sóhajt a többiek viszont ettől függetlenül lelépnek. Az utolsó mondatra halkan felnevet.* - Nem, nem gyakori. Ne törődj velük, félnek az ismeretlentől. Az én nevem Moyrahel, Atlantisz hercege vagyok. És ezzel talán a kérdésedet is megválaszoltam. Üdvözöllek az Elsüllyedt Városban! *mutat körbe a kékes fénnyel ragyogó épületeken.*
    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Abigail Aleksev Szomb. Márc. 16, 2013 6:07 pm

    *Nem reagál semmit sejtette, hogy Atlantisz.*~Tanulj történelmet.~*Szarkazmus.. nem tehet róla. Szóval figyel Abigail és a választ inkább átadja a unokatestvérének.* - Engem leginkább az érdekel, hogy hogyan tudnánk innen kijutni…*Érdeklődik a férfinél.* - Egyébként diákok vagyunk a nevem Abigail.*Feleli a maga nevében és utána gondolkodik el azon, hogy mikor jutnak ki és hogyan szóval várja a választ. Igen nem igazán kommunikatív inkább vissza fogja magát és nem akar igazán szerepelni csak úgy létezik inkább. Abba hagyta a morgást.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Márc. 16, 2013 6:12 pm

    * Amikor meghallja, hogy ez Atlantisz ledöbben.* ~ Ez most komoly?~ * Teszi fel magának a kérdést.* ~Hogy a nyavajába kerültünk mi ide azthittem Atlantisz csak egy mese~ *Aztán a férfi kérdésére figyel.* -Hogy mi hogy kerültünk ide ez egy jó kérdés. Hát leúsztunk miután a jég alá kerültünk. Amúgy suliból jövünk. Ti mióta laktok idelent? Mióta van itt ez a... város? * teszi fel a kérdéseit, még jó, hogy gyorsan tud alkalmazkodni.*
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Park Min Lee Szomb. Márc. 16, 2013 6:13 pm

    *Az ismeretlen lány érintésére, hirtelen kiráz a hideg, de aztán csak hallgatom őt és közben leesik az állam, hogy tényleg Atlantiszban vannak. Ez csodás. Sosem hittem volna, hogy tényleg ennyire gyönyörű. Jó sokat hallottam már az elsüllyedt város legendáját, de soha nem gondoltam volna, hogy el is jutok oda.. illetve ide.* - Ez nagyon szép. *A város helyett most a lányra nézek, aki most az én származásom felől érdeklődik. Bólintok egyet.* - Igen, a felső világból jöttem. Hidd el, az nem ennyire érdekes. Az ottaniak nem ennyire közvetlenek és kedvesek. *Jó, persze, számomra nem olyan érdekes, mert én mindig is ott éltem, nekem ez a különös.. de akkor is úgy érzem, hogy sokkal jobb, ha az atlantisziak nem tapasztalják meg a fenti világot. Csak kárukra válna.*


    A hozzászólást Park Min Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16, 2013 6:14 pm-kor.
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Márc. 16, 2013 6:13 pm

    *Az elkerekedő szemekre vállat von.* - Hát, igen, így is fogalmazhatunk... *Aztán ugyebár elteszi a tőrét, mielőtt bárki azt hihetné, hogy rossz szándékkal érkezett. Nem érkezett ő semmilyen szándékkal, egyszerűen bepottyantották az óceán közepére! Aztán meghallja, hogy kivel is beszél és hogy hol van pontosan, mire legalább a kétszeresére kerekednek a szemei.* - Wáooo! *Csúszik ki a száján a meglepődés egyik közkedvelt kifejezőeszköze.* - Ez most halál komoly?! Azta... *Pillant körbe még egyszer, mintha mást látna így, hogy tudja, hogy hova került.* - Bocsi, csak ez... kicsit fura. Mindenki azt hiszi, hogy nem létezik. *Csóválja a fejét, majd végül megnyugszik.* - Hát ez eszméletlen. Csodaszép! *Vigyorodik el végül.* - Viszont szívesen maradnék, de valószínűleg nem vakációzni küldtek minket ide. Tudnál segíteni, hogy hogyan juthatnánk ki innen, a felszínre? *Kérdi a herceget, bár erősen sejti a választ. Ha ilyen egyszerű lenne a feladat, akkor nem lenne semmi értelme az egésznek. Nem úgy néznek ki, mint akik gyakran járogatnak fel.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szomb. Márc. 16, 2013 6:14 pm

    *Cath megdöbben. Hiszen, hallotta a fiú kérdését Atlantiszról, na de azért, ez, hogy most komoly is legyen. Ismét körbepillant, már egészen más szemmel.*~Atlantisz. Ez mekkora már!~*Izgatottsága kiül az arcára és láthatóan nem veszi észre, hogy az idegen férfi milyen idegesen vonja össze a szemöldökét.*-Azta, ez komoly?*Ad hangot megdöbbenésének.*- Maga komolyan itt él? Hát mégsem csak legenda az elsüllyedt város. Fantasztikusan gyönyörű ez a hely!*Áradozik és izgatottságában nem tudja mi mást tegyen így elkezd ugrálni, szinte nem is figyelve, hogy ezzel közelebb került az idegenhez. Legszívesebben megtapogatná a férfit, hogy ez tényleg valóság-e, mert olyan hihetetlennek tartja. Meg se hallotta a férfi második kérdését, csak izgatottan vigyorog, majd megkérdezi:*-Körbevezet minket? Biztosan nagyon szép bentebb is.*Lelkesedik és megfogja a férfi kezét, nem bírja tovább és elkezdi maga előtt tolni, ezzel nagyobb nyomatékot adva kérésének.*- Óh, egyébként az én nevem pedig Catherina, de szólítson csak Cath-nek. Önt, hogy hívják?*Kérdezi udvariasan.*
    Mesélő
    Mesélő


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 16, 2013 6:35 pm

    Atanas, Abigail, Cath
    *A rá záporozó kérdéseket hallva nem bírja, és elneveti magát.* - Na, egy kicsit lassabban! Tehát. Atlantisz már évezredek óta létezik, és maga a város is nagyon régen süllyedt a víz alá, már senki nem él, aki emlékezne rá. Régmúlt már, történelem *vonja meg a vállát.* - De jó tudni, hogy még mindig élünk a felső világ emlékezetében *mosolyodik el ismét Cath lelkesedését látva. Amikor a lány megérinti, elhúzza a kezét, de csak azért, hogy megérintse a lány vállát, és kicsit meghajtsa a fejét, majd ugyanezt elköveti a másik két diákkal is.* - Köszöntelek titeket az Elsüllyedt Városban. És persze, persze, mehetünk *nevet fel ismét, amikor Cath lökdösni kezdi.* - Örvendek, Cath, Abigail és... Mit is mondtál, mi a nevet? *pillant a fiúra.* - Engem Kenrónak hívnak, és a király tanácsosa vagyok. Ami pedig a hazajutásotokat illeti... Nos, éppenséggel van egy termünk, amin keresztül visszakerülhettek a felső világba, de meg kell kérdeznem a királyt, hogy átenged-e titeket *mondja eltűnődve, majd észreveszi a Min Lee-vel álldogáló lányt.* - Elryn! Vezesd körbe a fiatalokat, nekem beszélnem kell őfelségével! *szól oda neki, majd int a három diáknak, és sietve a palota felé indul.*

    Min Lee
    - Igen, valóban, Atlantisz gyönyörű, de egy idő után unalmassá válik, hiszen nem mehetünk sehova máshova, pedig annyi de annyi felfedezni való lehet a felszínen! *magyarázza izgatottan a lány, láthatóan teljesen oda meg vissza van, hogy láthat onnan valakit.* - Attól függetlenül érdekes lehet. Elvégre az több kontinens, meg minden, nem? *kérdezősködik, majd ugyebár Kenro int neki, mire bólint, és Min Lee-t kézen ragadva gyors léptekkel megközelíti a másik három fiatalt.* - Szervusztok! Mint hallhattátok, Elryn vagyok. Gyertek, megmutogatom a várost! *mondja, majd meg is indulnak, és nekilát vezetni a fiatalokat, különféle épületekről magyarázva, egészen, amíg el nem érnek a palotához.*

    Ragnar
    - Igen *mosolyodik el a fiú jókedvűen.* - Márpedig nagyon is létezik. Látom apámnak igaza volt, és valóban vannak még legendák rólunk odafent *mondja csillogó szemmel az ifjú herceg.* - Persze. Gyere velem! Apám biztosan engedélyezni fogja, hogy használjátok a felszín termét, és visszaenged titeket haza. *Ezzel a fiú is megindul a palota felé, ahol végül összefutnak a szálak.*

    Mindenki
    *Ahogyan Rag is befut, Kenro érkezik a lépcsőn, kezében egy kis ládával, mellette pár fóka-kutya szerű lény úszik a levegőben, jókedvűen ráugatva a fiatalokra.* - Mielőtt elmentek, királyunk szeretné, ha néhány Atlantiszból származó tárgyat vagy esetleg állatot magatokkal vinnétek. Cserébe arra kér mindannyiótokat, hogy ne áruljátok el, hogyan találtatok ide, városunk békéjéért és háborítatlanságáért. *Miután mindenki megkapta a magának való tárgyat, a férfi egy kis teremhez vezeti őket. Ő ott barátságosan egy főhajtással köszön el tőlük, az ifjú herceg lelkesen integet, Elryn pedig alaposan megölelget mindenkit, akit sikerül a keze ügyébe kerítenie. A terem közepén egyébként egy fátyolféle van, és Kenro arra utasítja a fiatalokat, hogy lépjenek át rajta, és így majd otthon találják magukat.*

    // Kérlek mind dobjatok hatos kockával.
    1-2: Egyszerű tárgy
    3-4: Különleges tárgy
    5-6: Misztikus tárgy //
    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Abigail Aleksev Szomb. Márc. 16, 2013 6:46 pm

    *Amikor hallja Atanas szavait csak a fejét fogja és magában mondogatja ő nem a rokona.. Inkább csak csendben figyeli a dolgokat aztán lassan kérdez és reméli, hogy kap választ. Aztán bemutatkozik és elmosolyodik amikor a férfi kérdezi a fiú nevét.. ő inkább nem szól semmit.* - Nagyon szép Atlantisz!*Mondja Abigail és igen közben körbe néz. Nagyon tetszik neki és hallott már erről, de nem tudta soha sem, hogyan láthatnák. Most már tudja. Azért figyeli a férfit és elmosolyodik. Aztán reméli, hogy hamar visszajutnak, és nem mondd semmit. Int ő is, de azért elcsodálkozik, majd a többiekre néz ejha. Legalább ezt is megérte. Utána elgondolkozik azon, hogy még is milyen emlékei lesznek ezen a helyen. Arra, hogy ne mondják el ez természetes. Atlantiszt vélhetően nagyon kevesen fedezték fel szóval. Kenro utasításait követve a fátyolhoz lépve átlép rajta és meglepődik amikor a teremben van.* - Ez igen!*Mondja ki hangosan és nem tud mit mondani. Hát na tetszett neki ez a kis kaland.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Márc. 16, 2013 6:46 pm

    The member 'Abigail Aleksev' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szomb. Márc. 16, 2013 6:50 pm

    *Cath, mikor a férfi eltolja magától és megérinti a vállát kicsit megilletődik, azonban ismét felragyog arcán a mosoly, amikor a férfi hivatalosan is köszönti őket, majd bemutatkozik. Majd az Elryn nevezetű idegen mellett megpillantja a másik lányt, aki velük jött és őket követve elindul. Miközben sétálnak Cath szinte szájtátva bámulja a gyönyörű ég, vagyis vízfelszín felé törő épületeket, a gyönyörű utcákat és az embereket, akik megbámulják őket, amikor elhaladnak mellettük. Hamarosan Rag is megérkezik és a kis csapat együtt folytatja útját. Azonban a körséta nem tart soká, már oda is érnek a palotához, amitől ha lehet, még jobban leesik a lány álla, hatalmasat koppan és elgurul. A Kenro nevezetű fickó ekkor jön eléjük, kezében egy ládával. Cath már oda is lép, tisztelettudóan fejet hajt a férfinak.*- Senkinek egy szót se. Megígérem, hogy titok marad ez a csoda.*Mondja komolynak szánt arccal, azonban nem sokáig tart ez a komolyság és ismét elvigyorodik. Majd kivesz egy valamit a felkínált dobozból. Az ajándékkal a kezében megindul a kijárat-szerűség felé, majd még int Kenrónak.*- Örülök, hogy találkoztunk Kenro.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Márc. 16, 2013 6:51 pm

    - Igen, még mindig vannak mesék és legendák rólatok odafent. Amúgy az én nevem Atanas és köszönjük, hogy körbevezetsz bennünket. * Mondja a mondat utolsó részét most már a lánynak. Csodálkozva nézi a körülötte levő épületeket és mindent,minek mondja el bárkinek is, úgyse fogják elhinni neki, ha ezt bárkinek is elmeséli, talán a legkisebb tesójának azért elmesélheti mint egy jó mesét és ő emlékezni fog rá. talán... Aztán ugye megérkeznek a palotához és bevezetik őket abba a terembe amin keresztül hazajuthatnak és mindenki kaphat egy tárgyat. Meghajol Kenro felé ahogy azt a másik is teszi, örömmel fogadja Elryn ölelését és visszainteget a hercegnek, aztán átlép a fátyolféleségen és reméli, hogy a terembe jutnak nem pedig megint valahova máshova.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Márc. 16, 2013 6:51 pm

    The member 'Atanas Aleksev' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Márc. 16, 2013 6:53 pm

    - Bizony, elég sok! *Bólint a megállapításra. Na igen, nincsen ember, aki ne hallott volna Atlantiszról. Ő pedig megnézhette, a saját szemével!* - Nagyon köszönöm. *Bólint megkönnyebbülten mosolyogva a felajánlásra. Aztán, amíg odaérnek, különböző kérdéseket tesz fel a városról, az épületekről, a történelemről, hasonlókat, mint amiket a többiek már feltettek. Aztán lassan elérnek a palotáig, ahol Rag vigyorogva köszönti a többieket. Láthatóan mindenki elég izgatott az új felfedezésüktől. Nem fogják elfelejteni, az biztos.* - Ez természetes. *Bólint a férfi kérésére.* - Köszönjük. *Mondja mosolyogva, amikor kiderül, hogy ajándékot is kapnak. Hűha! Hát nem mindenki mondhatja magáról, hogy járt már itt! Aztán ugyebár megérkeznek a terembe, ahonnan visszakerülhetnek, és Rag lelkesen elköszön mindenkitől, még egyszer megköszöni a segítséget, majd átlépi a fátylat, remélve, hogy valóban hazajutnak végre.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Márc. 16, 2013 6:53 pm

    The member 'Ragnar Solberg' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Park Min Lee
    Park Min Lee
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Park Min Lee Szomb. Márc. 16, 2013 7:02 pm

    - De aranyos vagy.. *Meggondoltam azt, amit az elején gondoltam. Nyilvánvaló, hogy az itteni lakók nem ártanának senkinek, ezért is lenne szörnyű, ha bárki is idetévedne, ugyanis nagyon jól ismerem a felszínen lakókat. Biztos, hogy nem lenne jó vége, ha egy nagyobb rosszindulatú csoport jönne. Rámosolygok a lányra és a délutáni rossz kedvem el is múlt, köszönhetően Elryn-nek. Igazán aranyos lány. Kár, hogy valószínűleg nem találkozunk többé.* - Persze. Érthető, hogy egy idő után unalmas, de fenn sokkal rosszabb. Szerencsétek, hogy eddig senki nem talált rá erre a helyre rajtunk kívül. *Már nevetni is kezdek, amikor figyelem a lány lelkesedését.* - Igen. Több kontinens van és egy csomó szép hely.. de mint mondtam, nem is azzal van a gond. Viszont ha feljöhetnél, szívesen körbevezetnélek néhány helyen. *Amikor Elryn megragadt, hirtelen meglepődtem, de utána csak jó érzés volt. Húzott magával. Alig tudtam követni a tempóját. Az idegenvezetés gyönyörű volt! Szebbnél-szebb helyek vannak Atlantiszban. Gyönyörű ez a hely. Egy darabig biztos szívesen maradnék, pláne ilyen nagyszerű emberek között. A palotában egy ládát hoznak be, amiből választhatunk. Magunkat is vihetjük. Ez elképesztő, hogy csak így megajándékoznak minket. Persze, hogy nem mondjuk el senkinek, hogy itt voltunk és, hogy hol található. Na meg nem is tudnánk elmondani, hiszen mi sem tudjuk, hogyan kerültünk ide.. és szerintem addig jó. Kiválasztottam egy tárgyat és szomorú búcsút vettem az atlantisziaktól. Sosem fogom elfelejteni ezt a kalandot. Átöleltem Elryn-t, elköszöntem mindenkitől, majd átléptem az átjárón. Visszatérve az iskolába, kicsit furán érzem magam, hogy végre stabil alattam a talaj. Jó kis kaland és óra volt ez. Azt hittem nem fogom élvezni, de szerencsére pozitívan csalódtam. Még a kedvem is megjavult.*


    A hozzászólást Park Min Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16, 2013 7:02 pm-kor.
    Dobókocka
    Dobókocka


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Márc. 16, 2013 7:02 pm

    The member 'Park Min Lee' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szomb. Márc. 16, 2013 7:03 pm

    *Még egyszer megköszönte az ajándékot.*~Kenro. Nagyon rendes egy fickó.~* Cath még mindig alig akarta elhinni, hogy ez vele történt meg, micsoda hely, ez, egyszerűen hihetetlen. Egy ilyen csodálatos élményben volt része, ami egyszerre volt izgalmas érdekes és lenyűgöző. De az biztos, hogy nem maradna itt, úgyhogy jó is, hogy ismét hazajuthatnak, ennyi kaland egy napra már bőven elég volt. Vigyorral az arcán indult meg a kijárat felé és már azon gondolkodott, hogy mit egyen a konyhán.*

    //Khm, elnézést, bénázás megy mesterfokon. Ilyet még soha nem csináltam, úgyhogy még egyszer elnézést a kellemetlenkedésért, a dobás lemaradt, remélem végre jó lesz. Very Happy//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Márc. 16, 2013 7:03 pm

    The member 'Catherina C. Williams' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 13 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Selina Crow Szomb. Márc. 16, 2013 7:05 pm

    *Ahogyan a diákok átlépnek a fátylon, kis szédülés után a tanteremben találják magukat, a padokban ülve. Selina Crow – aki ideiglenesen megtartja az órákat Sammael vázlatai alapján – a tanári asztal tetején ücsörög, ahonnan kényelmesen leugrik, amikor meglátja a fiatalokat.* - Üdvözlök mindenkit ismét itt. Remélem, nagyon tanulságos volt az óra, blablabla. A bátyám jobb az ilyen óra utáni értékelő beszédekben. Minden esetre mivel jól dolgoztatok, pontokat nyertetek a házatoknak. Igazság szerint úgy érzem, hogy mind egyenlően teljesítettetek, úgyhogy, szintén a bátyám elveit követve, magamtól biztosan több pontot adnék annak, akit jobban kedvelek, de hát ilyen az élet. Tehát mindannyian… Hm, mondjuk tizenkét pontot nyertetek a házatoknak, ami azt jelenti, hogy a Cameos és az Erethon 24-24 ponttal, míg a Sylorina 12 ponttal lett gazdagabb. Köszönöm a részvételt. El ne felejtsétek bemagolni a következő órai varázslatot, ugyanis a legközelebbi Elementálmágia órán szükségetek lehet rá. *Ezzel a mondattal összekötve int egyet, mire a szokásos lapok elkezdik osztani magukat, így minden diák elé kerül egy.* - További szép napot és hétvégét! *köszön el végül Selina, majd nem különösebben foglalkozva a fiatalokkal – már amennyiben valamelyikük nem akar tőle valamit – visszaül az íróasztalra, és a mellette fekvő papírokat kezdi olvasgatni.*

    // Némi tudomány:
    Az első írásos említéseket Platónnál (i.e. 427 - 347) olvashatjuk, aki szerint "Atlantisz egy óriási sziget volt, nagyobb, mint Kis-Ázsia és Líbia együttvéve. Héraklész oszlopain (Gibraltári-szoros) túl feküdt, egy kisebb szigetekből álló szigetvilág szomszédságában. Körülbelül 9000 évvel Szolón (i.e. kb. 640-559) előtt Atlantisz hatalmas királyság volt, fejlett civilizációval és ideális politikai berendezkedéssel. Amikor mohó és agresszív birodalommá vált, az istenek parancsára elöntötte a tenger." Ha eltekintünk Platón kiegészítéseitől - pl. Atlantisz politikai berendezkedése, amit perzsa mintára képzelt el - a következő kép tárul elénk: létezett valaha egy hatalmas, fejlett civilizációval rendelkező sziget, amely - eltekintve néhány betájolatlan zátonytól az Atlanti-óceán mélyén - nyomtalanul eltűnt.

    Természetmágia
    3. Tisztító rituálé
    Varázsige: Emundatione
    Leírás: Képes megtisztítani a csatákban tönkretett természetes területeket, regenerálni tudja azokat. Lényegében helyreállítja azt, amit mások megrongáltak. Csak az eredeti növényzet állítható vissza vele, így egy sivatagból vagy egy kopár fennsíkból nem képes gyönyörű erdőt létrehozni.
    Hatóidő: A terület méretétől függően minimum tíz percig tart megidézni, ez után viszont örökre fennmarad.
    Kép: http://img1.indafoto.hu/3/3/104433_52d235868ce771d0661ab2f2197b4350/15853849_4a309baca480d55658fc4d454a361f12_m.jpg

    Házi feladat: A Lyres tó mélyén állítólag valamiféle kincset rejtettek el, azonban neked most megvan rá a lehetőséged, hogy megszerezd, a légburok használatával. Keresd meg a „kincset”, majd döntsd el, hogy mi az – semmiképpen sem valami nagyon értékes, legalábbis számodra, valakinek viszont nagyon fontos lehet -, majd azt, hogy mit csinálsz vele. Kijátszhatjátok egyedül és csapatban is. A beküldésnél tüntessétek fel a főkarakter, valamint azon karakter nevét, akivel kijátszottátok az eseményt.

    Nna. Köszönöm szépen a részvételt, örülök, hogy ilyen sokan voltatok, remélem mindenki jól érezte magát. A tárgyak (lett volna misztikus is, de mivel senki nem dobott, ezért azt még megtartom magamnak xD ):

    Kagylólánc: Egy kagyló alakú nyaklánc, aminek a belsejében robbanó gyöngyök lapulnak. Öt darab, napi egyszer használható. (Egyszerű)
    Sigillnis: Egy szürke színű, félig kutya-félig fóka lény, amely egy kutya felsőtestével és egy fóka uszonyával rendelkezik. Azon felül, hogy remekül úszik, mindenféle vízmágiát képes használni, hullámokat tud generálni, és a semmiből is képes vizet teremteni. (Különleges)

    A dobások alapján tehát:
    Atanas – Kagylólánc
    Abigail – Sigillnis
    Ragnar – Kagylólánc
    Catherina – Sigillnis
    Min Lee – Sigillnis //
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Márc. 16, 2013 7:17 pm

    ~ Újra a felvilágon.~ * Aztán észreveszi a tanárt is. úgyhogy mégsem pattan föl, hogy aztán megcsókolhassa a drága földet. Hanem inkább nyugton marad, végighallgatja a sok szöveget, zsebre gyűri a lapot aztán ránéz Abigailre, hiszen úgy néz ki még egy hosszú elbeszélgetés hátra van vele. Ami tényleg hosszú lesz elnézve, hogyan néz rá az unokatesója.*

    // Köszi az órát! Jó volt! //

    Ajánlott tartalom


    Elementálmágia tanterem - Page 13 Empty Re: Elementálmágia tanterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 9:09 am