Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Liliya B. ömlengései, csak és kizárólag saját felelősségre!

    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Liliya B. ömlengései, csak és kizárólag saját felelősségre! Empty Liliya B. ömlengései, csak és kizárólag saját felelősségre!

    Témanyitás by Liliya Antonov Szomb. Júl. 28, 2012 11:25 pm

    Szóval... Kedves Naplóm!
    Vagy hogy illik ezt kezdeni. Még sosem írtam naplót, ha megpróbáltam, annak sem lett túl jó vége. Most pedig már elég késő van, szóval nem lesz hosszú a nyitóbejegyzés, annyit ígérhetek. Yantól most köszöntem el, azt mondta, fáradt. Én viszont egyszerűen nem tudok aludni. Azt mondták, a naplóírás jót tesz. Nos, nem írom le, hogy mi történt velem az elmúlt hónapokban, egyrészt, mert semmi kedvem sincs hozzá, másrészt mert felesleges. Nem erre szeretnék emlékezni, ha ezt egyszer visszaolvasom.
    Mostanában Yannal járkálunk a birtokon, nagyon jó így újra együtt, nyugalomban. Legalábbis részlegesen nyugalomban - tegnap tudtam meg, hogy Brenda meghalt.
    Ma a Fenyvesben sétáltam a szigeten, és rátaláltam Alexre, akit félig agyonütött az áram, mert hozzányúlt egy védőbűbájjal borított kardhoz... Vicces volt, de elég idegesítő is egyben, mint valami részeg. Freddel (ő is egy diák, ma ismertem meg) vagy egy órába telt, hogy elhurcoljuk az ispotályba.
    Azt hiszem, megpróbálok aludni, vagy valami. Majd még jelentkezem. Jó éjszakát!

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 7:37 pm