Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+3
Patric J. Morgan
Amanda Helgesen
Lucien du Bois
7 posters

    Amerikai Egyesült Államok

    Mesélő
    Mesélő


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Mesélő Hétf. Aug. 18, 2014 11:05 pm

    – Akkor látom egy a célunk. Mióta a szüleim meghaltak bérgyilkosságból élek, de ez most az én személyes bosszúm. Te is démon vagy édes…*Magyarázza neki majd egy gyors mozdulattal megcsókolja majd elvigyorodik.* - Benne vagyok, de a pókerben nem tudsz megverni. Nincs olyan vámpír aki ne vert volna meg benne.*Válaszolja neki negédesen.* - Egyébként nem találtam nála semmit ami hasznos információ lenne a többiek utána néznek én mára befejeztem a keresést. Most már kéne a szórakozás, mert egésznap hajtottunk utána. Egyébként meg egy címet kaptunk a saját lakása ott vannak a hugom cuccai, de ha az alvilágban van akkor én oda le nem megyek, mert hallottam milyen hely az és azt fel kell térképezni ha ki akarsz szabadítani valakit. Szóval nincsen egyszerű dolgunk úgyhogy mára azt javaslom szórakozzunk a terveket meg kitaláljuk menet közben rendben?*Teszi fel a kérdést és igen kívánatos bele való lánynak tűnik nem akár milyen vámpírról van szó és a másiknak bejön Dante.* - Mióta lettél vámpír?*Teszi fel a kérdést és érdeklődik felőle.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Dante Torres Hétf. Aug. 18, 2014 11:20 pm

    - Lehet, de attól még volt egy olyan időszakom amikor démonokra vadásztam. * mondom neki és hát igen nem egy démont küldtem vissza a retkes poklába. A csók meglepő dehát oké, pont én ne lennék egy ilyenben benne? Aztán jön egy ellentétekkel teli mondat, amire csak a szokásos felhúzom a jobb szemöldököm a válasz. * Amúgy miért is nem mész le az alvilágba? Az a legjobb hely pláne ha az ottaniak felét magad küldted vissza a mocskos világukba. Én élvezném és Ebony és Ivory is vér után szomjazik, de még Rebellion és spyro is. Jah az első három a sorrendben a két pisztolyom és a kardom a negyedik pedig a sárkányom. Elég szépen növekszik. Mostanra már kénytelen vagyok álcázó bűbájt használni rá, ha nem akarom, hogy az ilyen nagy városokban észre vegyék. Amúgy meg a meglepetés ereje elég sokat segít és elég egyetlen egy démon, hogy megtudd merre tartják a foglyokat. Bár ha van egy alvilági embered aki tartozik neked amiért nem lőtted fejbe hanem hagytad elmenni az is sokat segít. * mosolyodok el és eszembe jut Christine valamikor már kéne használnom azt a segítséget amit felajánlott ez egy tökéletes alkalom lenne.* - Tudod én jobban szeretem az előbb a munka utána a szórakozás elvet. Szóval én inkább a munkára koncentrálnék és utána szórakoznék meg addig amíg itt szórakozol a húgodat lehet megölik azért amiért kinyírtad a fickót. Erre nem gondoltál? Szóval lényeg a lényeg. HA nem ölöd meg az én kis alvilági titkos kémemet amikor megidézem akkor esetleg előrébb tudnék jutni azon a téren, hogy merre lehet a húgod. * mondom aztán várom hogy mi lesz bele egyezik e vagy sem.* Amúgy nem sokkkal azután, hogy megszülettem, mivel egyik szülőm vámpír volt.
    Mesélő
    Mesélő


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Mesélő Hétf. Aug. 18, 2014 11:55 pm

    *A csókra meglepődhet, hiszen nem mindenkinek ad csak úgy csókot azután meg ugye beszélgetnek a rablásról meg mindenről és igen nagyon úgy fest, hogy nem állnak jól a szénáik. Elgondolkozik a lány és csak nem, hogy beleegyezik.* - Rendben van mester, ha vannak embereid akkor kérlek segíts utána bármit kérhetsz cserébe.*Vigyorodik el ragadozóan.* - Amúgy tudom ott a legjobb vadászni, de nem szeretnék csak úgy lemenni, hogy semmi ismeretem nincsen. Ez a mocsadék is hazugságokat mond, de mi van, ha a segítséged is kudarcot vall. Egyébként a húgom halandó és nem szeretném, ha ő is valamivé változna, én 17 éves vagyok nem rég váltam vámpírrá a húgom meg 15 éves és azért elég félénk lett mióta én is meg a szüleink is segíteni szeretném, de ezzel csak felhúzom magam. Akkor hozzad elő a segítséged.*Magyarázza neki és igen tényleg eléggé fiatalon lettek árvák és nem tudja miből éljen meg ezért lett ő is bérgyilkos. Ha van munka akkor dolgozik.* - Akkor lássuk a démonkádat…*Mondja Dantenek aé neki támaszkodik a falnak és figyeli mit csinál a férfi.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Dante Torres Kedd Aug. 19, 2014 12:22 am

    * A bármit kérhetsz cserébe szóra elmosolyodok és eszembe jut Z egy mondata, amit most itt nem idézek. * - Persze, hogy ott a legjobb ha ott nyírod ki akkor nem tud már semmilyen alakban se visszajönni. HA itt a felszínen nyírod ki odalent újjáéled és kezdhetsz mindent előröl. * mondom és utána a csaj azt láthatja, hogy kezeim változnak előtörnek démoni erőim. A Szemem vörössé válik és egy Mondatot mormogok majd a végén elkiáltom magam.* - Megidézlek állj elő! * mire egy sötét aura kezd körül lengeni, majd a semmiből egy portál jelenik meg.* - Szóval eljött az a pillanat amikor egyenlíthetem a tartozásomat. Miben segíthetek? * Mondja negédes arccal a nő aki megjelenik. Mire egy fancsali vigyor úszik az arcomra. *  - NE játszd meg magad eléggé jól ismerlek hozzá. Ennek a csajnak a húgát keresem. A fickó aki bent van a kukában ketté vágva elrabolta. Egy halandó csaj, szükségem van rá, de mivel ez a fickó itt kavarta a szart elvesztettem szem elől a csajt. Kéne a segítséged, hogy lent van e az alvilágban. * mondom neki. * - A kis csaj itt van fent nekem is fel kellett járkálnom Beliar parancsára, hogy vigyázzak rá, bár nem sok kedvem fűlt hozzá a fogam a Bloomingday Roadon van a a lexington roaddal közös sarkon. * mondja ki a démon nő majd eltűnik a portálon keresztül. * - Szóval ott van, de az egy sztriptíz bár... Mit keres a húgod egy sztriptíz bárba. Valamint, hogy kerül ebbe az egészbe Beliar. Már megint itt van egyszer már visszaküldtem a retkes poklára örömmel rugdosom vissza mégegyszer. * Jelentem ki. Aztán a csajhoz fordulok.* - Tartsd a tempót. Nem árt ha sietünk. Legalábbis ha szeretnéd, hogy még úgy találd meg a húgod, hogy ártatlan halandó lány, nem pedig egy más fajú lény ágyasa legyen.* Azzal vámpír képességeimet használva elindulok a Bloomingday road felé, remélve, hogy még nem késtünk el. Közben jelet adva spyronak, hogy kövessen. Lehet szükségem lesz a segítségére. Bár ha erre fény derül lehet kicsapnak a suliból. *
    Mesélő
    Mesélő


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Mesélő Kedd Aug. 19, 2014 12:36 am

    *A lány vár a dologra és felpillant az égre is jó lenne már valami kaland neki is szóval a férfit figyeli és elvigyorodik majd megjelenik a démon és sóhajt. Remek amikor meghallja a helyet felvonja a szemöldökét.* - Ismerem azt a helyet, de hát oda vitt el egyszer a haverom akit most elküldtem keresni. Nem tudom, de ha köze van neki akkor megölöm és végzek vele. Beliar? Hallottam már róla a legerősebb démon és ha jól tudom szokott ilyen helyekre járni. Mióta Qarinból eltávolították New Yorkot célozta meg. Ha jól tudom és a pletykák igazak egy arkangyal végzett vele utána jött az a terve, hogy kislányokat cserkész be.. azt hittem ez csak pletyka, de ezek szerint nem. Akkor irány a hely.*Jelenti ki majd figyeli, hogy Dante is elindul e.* -Nagy fiú ha legyőzzük akkor minden oké lesz remélem nem csinálnak a hugomból.. akkor szegény eléggé félénk és képes bármire ha megfenyegetik. Vigyáznom kellene rá..*Mondja Dantenak és igen most Beliar lesz a cél.* - Neked mi dolgod azzal a Démonnal?*Teszi fel a kérdést.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Dante Torres Kedd Aug. 19, 2014 12:49 am

    - Közel sem mondanám, hogy a legerősebb. Lu erősebb nála. Ha esetleg így nem ismerős a név akkor inkább kimondom teljesbe a Lucifert, de én már csak Lu-nak hívom. Az meg, hogy kislányokat cserkésszen be már rég jó rég óta csinálja, de miután kudarcba fulladt az a terve, hogy örök időkre a fogságában tartja Michael arkangyalt eltűnt egy jó időre és csak néha néha jelent meg Michael lányát terrorizálva. Múltkor Esteronnal egyik angyal barátommal küldtük vissza a tetves poklába. Úgy látszik elege lett belőle, hogy folyton elnáspángoljuk ezért pártolt át New Yorkba. Szóval igen igazak a pletykák. * mondom miközben vámpír sebességgel száguldunk a bár felé. Majd mikor odaérünk akkor kapom meg a kérdést, hogy mi dolgom Beliarral. * - Semmi, de ha egy démon megszegi a szabályokat akkor én megkeresem és vissza küldöm a seggét a retkes poklába. Beliar pedig már sokadjára szegi meg a szabályokat. Csak mivel Lu jobb keze ezért nem ölhetem meg. Egy ősdémont sajnos nem lehet csak úgy megölni, de szívesen visszaküldöm minden egyes alkalommal a pokolba. Erről Esteron és Michael is tudni fog erről a kiruccanásáról. * jelentem ki majd jó modorhoz illően előveszem a két piszolyomat és kopogásként berúgom az ajtót.* - Üdvözlök mindenkit takarodjatok innen vagy mindenkit visszaküldök a retkes ************ * jelentem ki persze a távozókat figyelem és aki gyanús azt kicsit visszafogom. *
    Mesélő
    Mesélő


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Mesélő Kedd Aug. 19, 2014 12:59 am

    *Hallgatja a férfit és igen érdekesnek találja a történetet és igen nagyon mérges és aggódik is a húgáért, szóval igen Beliar megkeserüli.* - Értem szóval Michael tényleg lent volt valamit hallottam angyal ismerőseim is vannak, de nem hittem a mesének.*Feleli.* - Nem tudom ha ott van..*Egy hosszú fekete hajú lányról van szó éppen Beliar körül legyeskedik és amikor megjelennek Beliar elvigyorodik Dantera és a lányra nézve.* –Gondoltam, hogy nem bírod sokáig. Kiköpött?*Teszi fel a kérdést majd megcsókolja a lányt mire a vámpír már neki ugrana a démonnak ha nem fogjákle.* - Ereszd el a húgomat… – Ő már hozzám tartozik..*Feleli majd oda sétál Dantehoz.* - Ez az én területem szóval ha nem akarsz balhét eltünsz innen. Nem fogunk ma itt összecsapni és a lány az enyém. Osztozhatunk is.*Kaccsint Dantenak.* – Vagy eltünsz innen vagy én küldelek vissza ahova tartozol.. menj vissza az akadémiára.*Magyarázza neki fenyegetve a démon. A lány pedig már támadna.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Dante Torres Kedd Aug. 19, 2014 1:12 am

    * Belépnek a csaj elmondja milyen lányt keresnek és hamar meg is találja a csajt Beliar mellett.* - Hogy ki köpött ahhoz semmi közöd. Tudod a kismadarak azért kismadarak, hogy csiripeljenek és ha már nem egy van az alvilágban akkor ki kell használni őket. Ha pedig egyből nem tudod kihúzni kiszeded másból az infót. Ugye tudod, hogy Erről Esteron és Michael is értesülni fog? * kérdezem meg tőle és persze tudom, hogy fenyegetéssel nem megyek semmire.* - Figyelj Beliar üzletet ajánlok ezúttal nem küldelek vissza retkes poklodba, de cserébe a lányt kiveszed az irányításod alól és mind a két lány sértetlenül távozik velem együtt az akadémia területére. Ez a könnyebbik út vagy választhatod a nehezebbiket is tudod mostanra nem egy Arkangyal barátom van őket is segítségül tudom hívni és szívesen vissza toloncolnak a pokolba. Valamint én is szívesen küldök újra pár golyót az emberi testedbe. Esetleg rád eresztem a dühöngő vámpír csajt.  Válaszd a könnyebbik utat Beliar. Tudod, hogy nincs esélyed. * jelentem ki * - Vagy ha szeretnéd sárkánytűzben is elégethetlek. NEkem nem gáz ha leég ez az egész hely. A te számládra iratom. * jelentem ki és a pisztolyom egyenesen Beliar gyomrába fúródik a másik pedig a fejére irányul. * - Szóval hogy döntesz? * közben mentálisan kommunikálok a csajjal, hogy higgadjon le, majd szólok mikor támadhat.*
    Mesélő
    Mesélő


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Mesélő Kedd Aug. 19, 2014 1:26 am

    – Tudod mit ezt a meccset lejátszuk máskor, nem fogom annyiban hagyni és a lány az enyém lesz így is. Egyébként a testvérkéje sem rossz, de a hugicája az bele való.*Magyarázza az ősdémon majd Dantenak oda ad egy régi pergamentet.* - Le akarod játszani a meccset.. ? Akkor lejátszhatjuk, de én mondom meg hol és mikor alig várom, hogy össze csapjunk.*Magyarázza a démon-vámpírnak majd leveszi a lányról az irányítást aki össze is esik persze. Paige oda rohan a hugához és felemeli.*-Előbb elviszem egy biztonságos helyre utána beváltom az ígéretem. Kössz.. de én is meg akarom ölni Beliart. Nem hagytok ki a meccseből. Szóval mi legyen az úti cél vámpírkám?*Teszi fel a kérdést majd oda lép hozzá és ad egy újabb csókot az ajkára.* - Mert segítettél megmenteni a húgomat. Az adósod vagyok.*Mondja neki és igen ezt komolyan gondolja.* – NE GONDOLJÁTOK, HOGY MEGÚSZHATJÁTOK ÉLVE. MINDIG TUDNI FOGOM, HOGY HOL LESZTEK ÉS MIKOR. TÁMADNI FOGOK ÉS AKÁR MILYEN TESTBE VAGYOK TUDNI FOGOM HOL LESZTEK. DANTE TALÁLKOZUNK A MEGBESZÉLT HELYEN.*Szólal meg az épületben úgy, hogy minden megremeg és igen ez volt Beliar utolsó mondata a hely ahova menni kell majd Dantenak egy labirintus lesz még pedig démonok által megszerkesztve és nem tudni mikor fog támadni az ősdémon.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Dante Torres Kedd Aug. 19, 2014 1:37 am

    * Mikor a lány elmondja, hogy biztonságos helyre akarja vinni a húgát megszólalok.* - A legbiztonságosabb hely számotokra jelenleg Fyron és Quarin. Te jöhetnél az akadémiára tanulni a húgod pedig lent a városban tanulhatna, közel lenne és ha valami gond van egyből tudnánk ugrani és ott sokkal több segítség állna rendelkezésre. Michael, Esteron Gabriel és még sorolhatnám a neveket. Szóval Gyertek velem Fyronba. Azzal a zsebemből előveszek egy kis apró akár nyakba is akasztható kis üvegcsét amiben fekete por található. A csajnál akit kinyírtam annál volt és ez hasznos szóval lenyúltam tőle.* - Teleport por. * jelentem ki. * Akkor velem jöttök? * kérdezem meg és ha beleegyeznek akkor a teleport port használva Quarinba teleportálom magunkat, majd ott egyik haveromhoz kopogok, be valószínűleg Esteronékhoz. Aztán mielőtt én is szobára vonulnék Paige-el előtte még elmondom Esteronnak mi a helyzet és mit keres velem a két csaj. Hogy Beliar mikkel foglalkozik mostanság. Aztán én is félre vonulok végre pihenni és élvezni a megérdemelt jutalmat. Azzal a tudattal, hogy ma valami jót is cselekedtem, szóval fent tartottam az aranyközép utat.*

    Ajánlott tartalom


    Amerikai Egyesült Államok - Page 2 Empty Re: Amerikai Egyesült Államok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 11:52 pm