Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

4 posters

    Kaszinó

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kaszinó       Empty Kaszinó

    Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 28, 2012 4:16 pm

    Ha egy külföldi azt kérdezi egy qarini, hogy mi a városuk legragyogóbb pontja az kapásból rávágja, hogy a kaszinó. Igaz, nappal le vannak kapcsolva a fények, de beköszönt az éjszaka, akkor a szivárvány minden színében világítanak a Kaszinóra felszerelt neon hirdetmények, amely kétségkívül oda vonzza a járókelőket. Azt is tudni kell, hogy ennek a szórakozóhelynek annyira erős a fénye, hogy akár még a Morsacon tetejéről is látszik.
    Visszatérve magára az épületre: a látogató egy hatalmas vörös szőnyegen vonulhat be a több szintes épületbe. Mindenhol pincérek sürögnek-forognak a játékosokkal együtt. Kétség sem fér hozzá, ez a világ egyik legnagyobb szórakozóhelye, ezért elég sok külföldi megfordul itt. A tizenegy emeletes építménynek mindegyik szintje egy-egy játékfajtára korlátozódik: van amelyik szint tele van játékgépekkel, de az is lehet, hogy pókerasztalokat zsúfoltak össze. Van még itt rulett, biliárd, darts és még rengeteg szerencsét próbáló játék. Viszont a tizenegyedik szintre senki nem tud feljutni, ugyanis ott tanyáznak azok a gazdagok, akik a tündérekkel szövetkeztek, hogy még több pénzt kicsaljanak a szerencsejátékosokból. Akármekkora is a fényűzés azt csak is azért teszik, hogy marasztalják a vendégeiket. Sajnálatos módon olyan jól űzik az ipart és annyira elvakultak az emberek, hogy senkinek nem tűnik fel az, hogy ezen a helyen a vezetők a nyertesek.
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Hétf. Dec. 31, 2012 10:52 pm

    *Légi gitározás mode one. Egy lány pörög és teljes mértékben állítani lehet, hogy nem normális. A kaszinó felé veszi, az irányt ahol az van ki írva „Zártkörű rendezvény… belépés csak meghívottaknak..” Igen. A lánynak meghívója van a partira a barátnőivel együtt és 3 üvegpezsgő után felvette a legjobb ruháját és elindult az említett helyszín. Egészen jó a kedve a lánynak és közben egy zenét hallgatva ugye neki állt légi gitározni még mielőtt belépett volna a kaszinóba. Aki ismeri, tudhatná, hogy ritkán csinál ilyet nyílvánosan, de tény, ami tény.. amúgy Bernadetten egy fekete harisnya van és egy fekete elegáns ruha. Haja feltűzve és natúr sminkkel kisminkelve. Szóval teljes mértékben állítani lehet, hogy tud szépen is kinézni ha kell. A kaszinóba így megy be de egyébként egy szép elegáns kabát van rajta. Kíváncsi már milyen lesz az este, és a lány teljesen kiszámíthatlan.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Dec. 31, 2012 11:08 pm

    *Hogy Naomi Verhoeven hogy került újra Qarin utcáira? Úgy, hogy elrabolták. Egy hülye állat egy zsákot húzott a fejére, és rángatta maga után. És hová tartott az illető? A kaszinóba. El akarta verni minden pénzét? Lehet, de akkor minek neki a lány? Nos, az jó kérdés. Naomi csupán annyit érzékel, hogy egy ismerős illat furakodik az orrába.* ~ Vajon ki a franc ez? *vonja fel a szemöldökét, és próbálja leszedni m a baj, hogy valamilyen varázslat ülhet rajta, mert árnyékosulni se tud tőle. Így kénytelen kivárni, hogy a támadója magától leszedje. Egy pillanatra megállnak, halk mormogást hall, majd nyikorogva kinyílik az ajtó, és újra húzza a titokzatos illető magával. Néhány pár méterig vonszolja befelé, majd megállítja, és lerántja róla a zsákot. Naomi azonnal a szeme elé kapja a kezét, mert a kaszinó fényei a sötétség után igencsak vakítóak. Miután sikerült hozzászokni a fényviszonyokhoz, leereszti a karját, és meghallja az egyik lidérc társa hangját.* - Basszus, Nao! Te nem ő vagy! *toppant durcásan Lasse Fält, mire Nao kérdőn pislogva néz rá meg a kezében szorongatott zsákra.* - Te raboltál el engem? Te idióta! *bokszol a finn vállába, mire az feljajdul, és azonnal magyarázkodni kezd.* -Nem téged akartalak, hanem Rékát. Reméltem, hogy így segít nyerni *pislog kiskutya szemekkel a másikra, mire az hatalmas erővel sújt le a fiú tarkójára.* - Idióta! Tudod, hogy jobb dolgom is lenne?! *fakad ki dühösen, mire Lasse bűnbánóan pislog rá.* - Bocs Nao. Az ajtókat bezárták… *dünnyögi, majd köddé válik. Naominak a dühtől elvörösödik az arca, és morcosan a srác után kiált.* - Kerülj csak a kezeim közé, agyonverlek, te idióta! *Egy hatalmas szusszantás kíséretében elindul valamerre a kaszinóban, hogy kerítsen magának egy kijáratot, és mivel Lasséval volt elfoglalva, ezért nem vette észre az itt lévő Bernadette-t.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Hétf. Dec. 31, 2012 11:27 pm

    *Kezdődik az esti mulatság és mindig jobb itt lenni, mint begubózodva tölteni az időt. A lány egy fekete hajú ismeretlen srác felé fordítja a fejét és éppen kommunikál vele.* - Most komolyan Camille azt mondta ide jön.. Ne mondjál semmit Joseph. Inkább megkeresem azt a hisztis leányzót, mert nyílván van valami magyarázata annak, hogy eltünt.*Ekkor valaki a háta mögé lép ésvéletlen meglöki. A lány picit felsikolt. A srác röhög és nem is szól semmit, de röhög. Bernadette gyilkos szemmel rápislog barátnőjére, aki mellé áll. Immárom hárman vannak az említett helyszínen aztán játszani? Lehet majd kéne.. de még nem most.* – Gyertek igyunk valamit olyan finomak az italok. Meg vissza szeretnék menni mert van ott egy srác.. *Bernadette felvont szemöldökkel néz a barátnőjére majd ördögien elvigyorodik.* - Srác.. na jó inkább hozok én italt ha nem haragszotok. Mindjárt jövök.*Kér tőlük elnézést aztán elindul valamerre. Nem gondolkozik most hamarosan vége az évnek és úgy illik, hogy pezsgővel ünnepeljék ezt meg. Aztán meghall egy ismerős hangot és kicsit elsápadva fordul meg..*~Mondd, hogy nem..~*Azán megfordulva fejet csóválva észreveszi, hogy az természetesen Lasse és Naomi. Nem szeretne ordibálni és elindul Naomi felé hiszen a srác felszívódott.* - Mi az.. ide rángatott és eltűnik? Szia!*Neveti el magát és látszik rajta, hogy valamennyire be van csiccsentve, de nem zavarja a lányt, mert nem viselkedik cikin.* - Lasse hangját mérföldekre meg lehet hallani.. még is mit kerestek itt?*Kérdezi meg a lánytól, mert nem úgy tűnik mint aki Kaszinóba járós.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Hétf. Dec. 31, 2012 11:38 pm

    *Mérgelődve-szuszogva vág neki az ismeretlennek, hiszen nem szerencsejátékos ő, vagyis hát szerencsejátékos csak ő nem milliárdokat, hanem az életét teszi nap, mint nap kockára… Lényeg a lényeg: Ő cseppet sem járatos erre, és most találhatja ki, hogy mégis hogy a fenébe fog kijutni innét. Egyedül. Úgy, hogy az ajtók csukva vannak.* ~Oké, nincs ajtó, jó az ablak *sóhajt halkan, aztán felbukkan előtte Bernadette, akinek a jókedvű köszöntését csak egy fásult mosollyal viszonozza.* - Hello. Ő, nem engem akart idehozni, hanem valami látnokok, csak engem kapott el… *legyint.* - Nem, a hangját nem. Csak a nyávogó hangját. *Helyesbít, majd megvakarja a fejét.* - Te, nem tudod hogy lehet kijutni innét? *érdeklődik, mert azért ő nem így képzelte a szilvesztert, hé!* - Ő játszani jött, én meg az áldozat vagyok *reagál egy picit később, és barna szemeivel már lehetséges kijáratok felé kutat.* - Egy pillanat! *emeli fel a mutatóujját, majd pár méterrel odébb vonul, és előkapja a mobilját.* ~ Emlékszel, amikor azt mondtam, hogy menjünk kaszinóba a spanyoloknál? Ha igen, akkor szedj ki innét! A Hilaritasban vagyok, mert ez a hülye Lasse elrabolt ide… Hosszú, csak gyere, kérlek! Nem tudok kijutni! *pötyögi morcos képpel majd megnyomja a küldés gombot. Zsebre vágja a mobilt, majd visszabattyog szépen Bernadette-hez.* - Amúgy te mit keresel itt? *vonja fel a szemöldökét. Na igen, most jönnek a kérdések… A kérdések, aminkkel arra akar majd kilyukadni, hogy a másik mennyire ismeri az épületet.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Kedd Jan. 01, 2013 12:33 am

    *Leszólítja a lányt hátra hagyva a barátnőjét meg a haverját hiszen még is csak a Cameosos társa és hát azért nem hagyja szó nélkül a dolgot. Felvonja a szemöldökét hiszen tudja jól, hogy Naomi nem az a fajta aki rajong az ilyen játékokért vagyis látszik a lányon jobban fogalmazva. Aztán felnevet a nyávogó hang megjegyzésén.* - Néha azt hiszem Lasse nyávogó hangja jobban hasonlít egy kislány hanghoz mint egy fiúhoz. Na mindegy.. Nehogy megtudja, hogy lekislányoztam az ő tökéletes hangját, mert akkor nem fog főzni semmit.*Mondja kuncogva és igen jó a kedve és belekortyol a pezsgőbe. Aztán fél szemmel lesi barátait, de hallja mit mondd Naomi. Viszont továbbra is kuncog.* - Nem csodálom. Miért lettél te az áldozat.. Ideje hozzá szoknod a dolgokhoz ez a modern világ egyébként meg lehet szerencsét próbálni.*Magyarázza a lánynak, ő már nem egy kaszinóba volt és különben is jóban van az itteni tulajjal. A lényeg a lényeg, hogy bármikor megjelenhet ezen a helyen befolyásosak a szülei is.. a kérdésre persze felvonja a szemöldökét.* - Meg vagyok ide hívva. Első kézbe kaptam meg a meghívót magától a kaszinó tulajdonosától, mert apám is ilyenben utazik és minden hétvégén össze jönnek egy kártya partira és így. Amúgy meg remekül tudok Texas Holdemezni Lasset tuti megverném benne. Meg Black Jackbe. Megtanítsalak téged?*Kérdezi meg a lányt, aztán persze amikor mondja Naomi előzőleg, hogy ki szeretne jutni arra csak felnevet.* - A kaszinók szerkezetét is tudom mindegyik ugyan olyan. Általában ahol egy biztonsági őr áll ott szokott lenni. Viszont viccen kívül szívesen megmutatom.~Vagy nem..~*Gondolkodik el és kis tréfán gondolkodik persze ehhez a barátai is szükségesek. Bár nem szeretné Naomi haragját kihívni, de ha már egyszer áldozat.* - Amúgy meg még két barátommal jöttem.. el szóval amint látod. Hol hagytad Milant? Legalább Lasse elhozhatta volna a srácot is… úgy fer..*Kérdezi meg Naotól hiszen Victoriával amikor beszélgetnek tőle tud pár információt mit kell tudni a többiekről. Meg ilyenek..*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Jan. 01, 2013 12:49 am

    *Valóban nem szereti az efféle játékokat, mert tudja jól, hogy kamu az egész. Egyszer volt még nyáron ilyen helyen, de akkor se játszott.*- Lasse szerintem egy férfi testben lévő kislány *fintorog, majd a kuncogásra és a pezsgőre csak szemet forgat.* ~ Persze, részegedj le, okozd balesetet és nyírasd ki magad! Gyerünk, köszöntsünk még egy hülyét a világban! *dünnyögi magában. Igen, Nao és az alkohol két külön fogalom…* - Mint mondtam, tévedés volt *szusszant, majd mikor meghallja a következőket, akkor megvillannak a szemei.* - Szerinted régimódi vagyok? Elárulom neked, hogy én azzal próbálok szerencsét, hogy nap, mint nap dolgozom ezen a szigeten, csakhogy az itt élőknek jobb legyen. Szóval szerintem eléggé szerencsés vagyok, hogy száznyolcvankét év alatt nem sikerült meghalnom. Feleslegesen meg nem verjük el a pénzt, a klánnak bármikor lehetnek nagyobb kiadásai *szusszant morcosan. Hát, aki nincs benne annyira a dolgokban az nem tudhatja milyen, ha valaki lassan két évszázada ezt csinálja.* - Értem, nos én meg idekeveredtem. *Vonja meg a vállát, majd amikor arról magyaráz, hogy megtanítsák-e, akkor tesz hátrébb egy lépést.* - Nem kell kösz. Mint mondtam, nem verjük el a klán pénzét hülyeségekre. *szögezi le még egyszer és utoljára. No, hát Nao cseppet ilyen téren konzervatív, de láthatólag ez teszi sikeressé abban, amit csinál. Ha hanyagul szórná a pénzt, és hagyná elkallódni a társait, akkor talán már rég nem élnének. Hiába, rend a lelke mindennek.* - Remek, akkor légy szíves mondd meg hol lehet kimenni, vagy kénytelen leszek kirobbantani az egyik falat. *mormogja, majd mikor Berndaette tovább beszél, akkor barna szemeivel fásultan pillant rá.* - Hát jó szórakozást. Mint mondtam, ez a hülye tévedésből elrángatott, és jó lenne, ha visszamehetnék, mert várnak rám. Nem így terveztem tölteni ezt az estét *szusszant, és idegesen elindul valamerre attól függetlenül, hogy a másik követi-e, vagy sem.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Kedd Jan. 01, 2013 1:07 am

    *Ő szerencsejátékos. Bármikor képes játszani ilyenekkel és mindig szereti megverni az édesapját meg a testvéreit. Hát igen nem tehet erről, rontásűző, de azért tud szélsőséges dolgokat csinálni, mint Victoria. Egyébként majd lehet, később megkeresi Lasset is, hogy ne hagyja egyedül és oda rángatja a társaságukhoz.* - Jól van, na..*Mondja, a lánynak nyugis hangon nem akarja bántani és piszkálni. Szusszant egyet és a régimódiságra csak elneveti magát.* - Nem úgy értettem ne kapd fel a vizet…*Mondja a lánynak és nyugtatgatja. Nem szeretné, elvenné a jó kedvét sem és azt se szeretné, hogy az ő jó kedve elmenjen.* - Csak azt mondtam, hogy nem vagy az a típus. Sohasem láttalak még ilyen helyen azért lepődtem meg.*Mondja mosolyogva és már izgatottan várja az eseményeket. Igen tényleg izgatott és ritkán lehet látni bulis hangulatban.* - Mindenki máshogy keresi a kenyerét. Ki munkával ki szerencsejátékkal. Egyébként én munkával is keresem, de kell azért a szórakozás. Lehet Lasset megkeresem később.* - Na, gyere, elkísérlek, mert nem szeretném, hogy kirobbantsd a helyet..*Magyarázza neki.* - Mit csináltok a többiekkel?*Érdeklődik felőle hiszen azért szereti tudni ki mit cisnál általában.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Jan. 01, 2013 1:24 am

    *Naomi pedig nem. Sőt kifejezetten nem örül neki, ha bárki a közelében szerencsejátékos. Lassét amúgy lehet keresni, jelenleg valahol a tizediken játszogat vígan miután sikeresen besurrant egy liftbe Nao elől.* - Akkor kérlek, ne fogalmazz úgy, hogy félreértsem *szusszant megint csak. Öhm, kicsit ingerült a drága a bezártság miatt. Úgy tűnik még nem múlt el teljesen a klausztrofóbiája. Már egészen jól kezeli, de az ilyen váratlan helyzetek még ki tudják borítani.* - Persze, mert tudom, hogy itt szinte minden kamu, és tudom, hogy mire érdemes költeni a pénzt. Ezt az egyet tanultam apámtól, és ezért az egyért hálás is vagyok *dünnyögi elgondolkozva. Azért mégis hasznos volt picit a Cornelisszel eltöltött idő…* - Van, aki megdolgozik, van akinek mázlija van. Tudod, Bernadette, a szerencse forgandó, tartsd észben! *ad egy jó tanácsot, Lasséra csak biccent.* - Kösz *szusszant frusztráltan.* ~Hülye fóbia… *dünnyögi, majd a kérdésre töprengő fejet vág.* - Szerintem javarészt nosztalgiázunk meg mesélünk egymásról *vonja meg a vállát. Fogalma sincs mivel készült a lökött barátnője.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Kedd Jan. 01, 2013 1:36 am

    *Persze nem csak ezzel foglalkozik az apja igazából az édesapja építészmérnök és a kaszinó tervei tőle vannak. Vannak olyan épületek, amik az apja kezei közül vannak és igen tehetséges benne. Aztán hallja Naomi szavait és igazság szerint ő nem így értelmezi a dolgot. Amúgy meg nem törődik azzal, hogy kamu inkább azzal foglalkozik, hogy jól érezze magát. Elvégre újév lesz és mindig kitalálnak valamit a barátnőjével. Amikor elmélkedésről beszélnek, akkor csak elmosolyodik.* - Nem kellenek bölcs gondolatok, de azért kössz.*Mondja, a lánynak hálásan aztán tovább gondolkodik azon terveken miket fognak csinálni a barátaival, hiszen itt csak egy órát töltenek, vagy amíg nem lesz éjfél szóval az lesz a legjobb, hogyha lassan visszavonul a barátaihoz.* - Értem a sztorizgatás jó. Mi lehet filmezni fogunk bár még változhat a terv..*Mondja a lánynak aztán az ajtót kinyitja. Persze, hogy a hátsó ajtóhoz vezeti, bent nem találná meg a kijáratot szóval örülhet Naomi.* - Tessék.. Lasset majd én lerendezem rendben?*Kérdezi a lánytól és ha benne van akkor persze ugye lassan ott hagyja.* - Érezd jól magad és majd találkozunk Szia!*Köszön el a lánytól aztán rohan vissza a pezsgős pohárral a barátnőjéhez oda adja a kezébe és levadássza Lasset.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Erik Norgen Csüt. Aug. 01, 2013 10:59 pm

    *A kaszinó egyik emeleti termében, ahol egymást érik a pókerasztalok, ma is igen nagy a forgatag. Azt azonban ennek ellenére is ki lehet venni, hogy az egyik asztal körül különösen nagy tömeg verődött össze: s az asztalnál nem más foglal helyet, mint maga Erik Norgen személyesen. Vele szemben már csak egyetlen egy ember ül, egy szemüveges, öltönyös fickó, aki igencsak komoly pókerarccal szemléli felváltva a lapjait s ellenfele arckifejezését - Akiől azonban igen nehéz bármiféle jelet is leolvasni, hiszen ő felváltva társalog az őt körülvevő hölgykoszorú tagjaival s fogadja a söröket az oda-odafurakodó pincérektől. Úgy tűnik, őt itt már szinte mindenki ismeri, ami nem is meglepő, hiszen a nyár folyamán szinte minden este megfordul itt, hosszabb-rövidebb időre. A póker a kedvence, s bizony igencsak jól űzi, mivel ismét nyerésre áll. Legalábbis erre engednek következtetni az ellenfele homlokán egyre szaporodó izzadtságcseppek. Amint azonban ellenfele eldöntötte, mit tesz s igencsak magas összeggel emelte a tétet, Erik még nyugisan befejezi az elvadult, kétszáz kilós vérfarkasról szóló sztoriját, amit épp az egyik hölgyeménynek adott elő, kortyol a söréből, majd betolva méretes zsetonkupacát az asztal közepére, magabiztosan odaveti elsápadó társának:* - All-in! *S az pedig, mivel látszólag igencsak zavarba jött, felhajt még egy whiskeyt a döntés meghozatala előtt... Aztán ő is megismétli a két szót. Ekkor síri csönd támad az asztal körül, mire a két játékos felfordítja lapjait, Erik pedig hangosan felkiált.* - Yeah! Na ki is a kis taknyos, öcsikém? *Vigyorog a pasira, aki épp ekkor borítja fel zsetonkupacát, majd viharzik el a kijárat felé. A szőke lidérc ezt látva csupán fölényes vigyorral körbehordozza tekintetét az elismerő s kétkedő tekintetek kereszttüzén, majd ismét megszólal.* - Nos, azt hiszem, ha nincs más, aki ki merne ellenem állni, igyunk egyet a győzelemre! Pincér! Mindenki vendégem egy whiskeyre! *Int az említett felszogálószemélyzet egy elegáns tagja felé, majd elkezdi összesöprögetni zsetonjait, hogy beválthassa őket.*
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Amélie Deneuve Csüt. Aug. 01, 2013 11:33 pm

    *Mivel Jonathan nem jött haza az előző este, és ma sem látta, úgy dönt éjszakára kimenőt ad magának. Így is egész nap takarított, vagy legalábbis jól imitálta, hogy takarít. Hogy őszinte legyen, utálja ezt a melót, de ha megfizetik érte, akkor kibírja. Itt inden a pénzről szól. Legalábbis most. Már korábban az este folyamán belebújt szűk, combközépig érő enyhén kivágott sötétkék pánt nélküli ruhájába, felvett egy hosszú, lelógó ezüstfülbevalót és egy ezüstkarperecet, felhúzott egy a hátulján masnival díszített fekete tűsarkút, felkapta kis fekete válltáskáját, és útnak indult. A taxiban ülve elgondolkodik, vajon jó választás-e a kaszinóba menni. Az ott lézengő férfiak többsége a vesztes kategóriába sorolandó, viszont néha akadnak normálisabb egyedek is. A kaszinóhoz érve kifizeti a viteldíjat, majd besétál a vörös szőnyegen. Rögtön az emelet felé veszi az irányt. Meggyőződése, hogy az újonc tapasztalatlan semmirekellők nem mennek messze a bejárattól. Míg az emeleten sétálgat a tömeget pásztázva, az egyik asztal körül kialakult csoporton akad meg a tekintete. Közelebb lép, hogy lássa mi történik. Ekkor az egyik férfi, aki az asztalnál ült, mérgesen feláll és a kijárat felé veszi az irányt.*~ Pancser.~* Néz szánakozva a férfi után, majd visszafordul az asztalhoz. Ott egy fiatal, szőke srác ül, látszólag önfeledt boldogságban az iménti nyerés után. Rögtön int a pincéreknek, és mindenkit meghív egy kör italra. Amélie úgy helyezkedik, hogy hozzá is jusson egy pohár, majd közelebb megy a fiúhoz, aki a zsetonjait rendezi. Odalépve elvesz egyet, és alaposan szemügyre veszi.* - Hát nem furcsa, hogy ezek a látszólag semmire nem jó műanyagdarabka akár pénzzé is változhat.
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Erik Norgen Csüt. Aug. 01, 2013 11:58 pm

    *Boldogan a pultnak támaszkodva elégedetten kortyol bele a szerinte jól megérdemelt italba, magában eldöntve, hogy mára már csak az maradt hátra, hogy a részegség valamely jól ismert fokára igya magát, majd így üsse el az időt hajnalig. De ez valószínűleg nem itt fog történni, hiszen ezen a helyen eléggé drága minden. Fel is ötlik benne, hogy a nyereménye valószínűleg azonnal el is fog folyni az itteni adósságainak rendezésére... De sebaj, majd holnap is elver valami amatőr idiótát, és meg van oldva. Meg talán dolgozni is kéne, van egy elég érdekes ügy innen nem is túl messze. Majd meglátja. Attól függ, mennyire lesz másnapos. Épp valahol itt jár az esze, amikor egy szőke nő lép mellé; úgy tűnik, neki is jutott az általa fizetett italból, de Erik ezt cseppet sem bánja. Meg azt sem, hogy még nem itta részeggé magát, mert úgy tűnik, nem egy agyatlan kis szőkeséggel akadt össze.* - Hozzá lehet szokni, ha az ember elég gyakran válik tanújává. *Veszi elő a lehető legszívdöglesztőbb mosolyát, amit csak a flört raktárából elő tud keresni.* - Persze, van, aki azt hiszi, csak leül ide kezdőként, és máris övé az egész kóceráj. Kár, hogy kevesen annyira vakmerőek, hogy kiálljanak egy profi ellen. Meg lehetne rajtuk gazdagodni. *Nevet fel a saját ötletén, majd int a pultosnak, hogy hozzon nekik még egy italt, s az, szerencsére, mivel tanúja volt, ahogy Erik egy jelentős pénzösszeget vesz birtokba, nem vitatkozik a fedezet után érdeklődve.* - Esetleg maga is játékos? *Kérdi, ahogy visszafordul újdonsült beszélgetőpartnere felé. Rég volt dolga ilyen nővel, sajnos nagyon sokszor el kell tűrnie, hogy női társasága az apakomplexussal küszködő, agy helyett káposztalevet hordó hölgyekre redukálódjon. Végül is a céljának tökéletesen megfelelnek, de az a legjobb, ha előtte beszélget is egy kicsit az ember. Elvégre nem állatok vagyunk, vagy mi a fene.*
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Amélie Deneuve Pént. Aug. 02, 2013 12:22 am

    *Lassan forgatja az ujjai közt a zsetont, majd visszateszi a pókerasztalra. Az eddigi megfigyelései alapján csupán annyira jutott, hogy a fiú, akivel dolga van egész jó játékos, viszont ugyanilyen kedvtelve fogyaszt alkohol tartalmú italokat, amelyre valószínűleg a gatyáját is ráfizeti, főleg ha így szórja a pénzt, mint az imént. De ha nem is erre megy el, akkor másra.* - Valóban? Azt hiszem ezen a problémán tudnék segíteni.* Feleli ő is egy csábos mosoly kíséretében. Úgy tűnik a mostani prédája sem veti meg a nőket. Az igyekezete azonban egészen figyelemre méltó.* - Azonban ha nem baj, jobb szeretek tegeződni. Amélie.* Nyújtja a kézfejét a fiú felé. Néha egészen odavan a régimódi köszöntésekért, vagy öltözködésért, azonban van, amikor inkább a kézfogást preferálja, és a 21. sz.-i stílust.* - Oh nem. Én nem játszom. Attól tartok könnyen kikapnék az olyanok ellen, mint te.* Mondja kicsit felszabadultabban és hízelgően. Első számú szabály: Mindig légy kedves és behízelgő a kiszemeltedhez. Ezt a szabályt eddig még soha nem szegte meg. Talán egyszer, de annak is meg volt az oka. Na igen. Van pár dolog, amit ki nem állhat ezen a világon, ezeket azonban most nem fogja felsorolni. Eltartana egy darabig, de semmi értelme nem lenne. Végigsimít a pókerasztalon és közelebb lép a fiúhoz* - Tudod, az a pincér ott már egy ideje téged figyel. Gyanúsan tekintget a zsetonok felé is. Lehet, hogy jobb lenne minél előbb beszélned vele.* Súgja partnere fülébe, majd elhajolva tőle rákacsint. A pincér viselkedéséből rájött, hogy az előtte állónak valószínűleg kisebb, vagy nagyobb tartozása van a kaszinó felé, melyet most talán rendezni tudna, arra azonban minden valószínűséggel elmenne az egész nyereménye, vagy legalábbis annak jelentős része.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Erik Norgen Vas. Aug. 04, 2013 8:18 pm

    *Nos, bár Erik nem gondolja, hogy Amélie ilyen gyorsan rájött, kicsoda is ő valójában, azt meg kell állapítani, hogy a nő meglátásai helyesnek bizonyulnak. Erik valóban szeret játszani és inni, és valóban rámegy a gatyája is erre a két szenvedélyre. Viszont kihasználva a legtöbb nőnemű egyed számára nagy értékkel bíró vonzerejét, még ez sem nagyon akadályozza meg őt a csajozásban.* - Ezt magára érti, vagy van esetleg egy lelkes veszíteni vágyó jelöltje? *Kérdi, egy pillanatra sem vetve le a szívdöglesztő-mosolyt, bár ezúttal csak egy halványabb, szolídabb változatát alkalmazva. A tegezésre való felhívásra ismét kiszélesedik a mosolya, majd magabiztosan, de nem túl erősen megszorítja a nő kezét.* - Örülök, Amélie. Én Erik vagyok. *Ha már a nő nem mondta meg a vezetéknevét, ő sem fogja. Minek is az? Nem feleséget keres. A hízelgő kijelentésre Erik ezúttal egy szerény, halvány mosolyt mutat be, úgy legyint.* - Ugyan. Ez is csupán gyakorlat. Én sem így kezdtem. *Mondja, egy kicsit ál-szerényen. Nem, nem lát át ő semmiféle szitán, de őszintén szólva nem is nagyon érdekli, hogy őt most egyedül az érdekli, hogy milyen lesz az éjszakája. Az pedig, hogy ez az éjszaka vagy egy ezt követő, nem túl lényeges, hiszen az tény, hogy van, aki nehezebben kapható ilyesmire. Ahogy a nő közelebb lép hozzá, ismét felölt egy csábos mosolyt, de a szavait hallva végül elneveti magát.* - Most lebuktam. Igazad van, lehet, hogy jobban járnék, ha ezt most elintézném. Várj egy pillanatot, kérlek. *Majd ezt követően felnyalábolja a zsetonjait s a beváltóhoz lépdel vele, ahol türelmesen megvárja, ameddig a személyzet pénzre váltja a zsetonjait, s eközben pedig vet néhány mosolyt a rá várakozó nő felé, amennyiben az nem lép le. Ha pedig megkapta a pénzt, a pultoshoz lép, s igencsak busás összeget nyom a markába, mire az ismét nyájasan mosolyogva megköszöni. Úgy tűnik, a kiszolgáló személyzet kedvessége egyenes arányban van a markukban levő bankókkal. De Erik számára is igencsak meglepő módon, ezúttal még számára is igen jelentős összeg maradt. Így hát visszalépdel a nőhöz, s igyekszik úgy eltenni a maradék pénzt, hogy Amélie mindenképp lássa, az bizony nem csak egy csomag rágóra lesz elegendő.* - Nos... Amint látod, szerencsés napom volt. Meghívhatalk esetleg egy italra, valami... csendesebb helyen?
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Amélie Deneuve Vas. Aug. 04, 2013 8:48 pm

    *Habár tagadhatatlan, hogy Erik rendkívül vonzó, ezt ő sem tagadhatja, mégsem érdeklődik iránta. Már talált magának egy tökéletes prédát, akivel érzelmileg is játszadozhat. A többiek csak a pénz miatt érdeklik, ebből a szempontból viszont a fiú elég instabilnak látszik.* - Nem, nem magamra.* Nevet fel a fiú feltételezésén.* - De biztos vagyok benne, hogy tudnék találni olyan jelöltet, aki szívesen kiállna ellened pár pillantás és csábos mosoly hatására.* Fejti ki jobban előbbi megszólalását. Mások átverése így is az egyik legjobban tökéletesített képessége, aminek sikeréhez jelentős mértékben hozzájárulnak külső adottságai is. Mindig is vonzotta a férfiak tekintetét, ami meg kell vallani, nincsen ellenére. Erik lelkesedését nagyon viccesnek, ugyanakkor hízelgőnek találja.* - Nos Erik.* Hangsúlyozza ki a fiú nevét.* - ezek szerint nagyon sok időt töltesz hasonló helyeken. Talán egyszer mégiscsak kihívnálak egy mérkőzésre, most viszont nincs hozzá kedvem.* Teszi hozzá játszi könnyedséggel, mintha csak arról társalogna, hogy nincs kedve televíziót nézni. Erik ezután elindul a zsetonokat felmarkolva, hogy visszaváltsa azokat, időnként vissza-visszamosolyogva Amélie felé. Türelmesen vár, és a még mindig kezében tartott italt kezdi kortyolgatni. Kár lenne, ha csak ennyit kapna egész éjszakára. Mikor Erik végre végzett valószínűleg szándékosan, jól láthatóan teszi el a megmaradt pénzt. Amélie-nek ezen mosolyognia kell. De ha már így állnak a dolgok, biztosítja, hogy a fiúnak ne sok mindene maradjon a nap végére, aztán útjára engedi. Csórókkal ne foglalkozik.* - Minden bizonnyal az. A meghívást elfogadom. Ez a hely valóban nem éppen a legmegfelelőbb.* Néz körül a zsibongó tömegen. Néhányan erősen koncentrálnak a játékra, mások mohón markolják fel a nyereményüket, míg megint mások megalázottan kullognak el a helyszínről, hogy legközelebb újból szerencsét próbáljanak. Az a tipikus hely, ahol a nagyravágyó nincstelenek gyülekeznek. Leteszi a poharát a pókerasztalra, majd a fiú karjába karol.* - Ha nem gond... Akár indulhatunk is.

    Ajánlott tartalom


    Kaszinó       Empty Re: Kaszinó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 3:55 am