Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+4
Dobókocka
Caleb Helroy
Henrik Dahl
Elliot Herondale
8 posters

    Bowlingpálya

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 28, 2012 4:12 pm

    A qarini fiatalok talán egyik kedvenc helye a bowling pálya. Belépve az ajtón egy hatalmas tér fogad, ahol általában sürögnek-forognak az emberek. A tekegolyók robaja néha kissé nehézzé teszi a kommunikációt pláne, ha még a hangszórókból zene is szól. Az ajtótól jobbra egy kis pulpitus helyezkedik el, ahol egy rókaképű fiú áll általában. Itt lehet cipőt és tekegolyót kölcsönözni a játékhoz. A pultot és a játékteret fotelek és boxok választják el, ahová kényelmesen le lehet ülni, ha épp elfáradtál a játékban.
    Viszont, ha az ajtótól balra tekintesz, akkor először egy kis büfét, majd ha hátrébb mész, akkor a mosdókat pillanthatod meg.
    Az egész helynek van egy különleges légköre, ami a jó hangulatot kölcsönzi ennek a szórakozóhelynek.


    Bowlingpálya 1545bowling468
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 2:17 pm

    *A bowling pályára két diák érkezik, aki a szabadidejüket akarják tölteni. A lidérc lány így is unatkozott mivel nem tudott semmit csinálni így mindenképpen akart valamit kezdeni.* - Fogadjunk, hogy megverlek.. – De hát, úgy is mindig te nyersz. – Jó, de lehet, te ma fogsz. – Úgy is rég játszottunk szóóóval.. utoljára arra emlékszem, hogy Gabel voltál én meg Markkal és Mark, ha azt a dobást nem hagyja ki, akkor nyerünk.*Szemet forgat, és közben kifizeti a foglalt pályát, amit egész délutánra elkért.* - Na..*Néz huncutan a leányzó és a pultnak támaszkodva figyeli a szőkét.* - Mi, na? – Háát.. mesélj, mi van azzal a nyomozó csajjal? Hallom jól helyben hagyott.*Csak csúnyán néz, mire a másik az egyik hajtincsével kezd el játszani és ártatlanul vigyorog. A fiú közben rájött, hogy a Sylorinás fecseget, és ezért megemlegeti, amit kapni fog tőle.* - Nem hagyott helyben, na. Josh volt, akivel összeverekedtem aztán a csajnak a gépére rá álltam.. – Rá álltál.. hm.. – igen rá. – Tudod, drága barátom, ha egy fiú szórakozik, egy nála idősebb nővel az azt jelenti, hogy tetszik neki. De lehet, hogy én tévedek.. – Igen tévedsz, na, menjünk játszani..*Mondja a fiú és természetesen bowling golyót megfogja, és ha beállították a cuccokat lassan elkezd gurítani a fiú.* - Haver? Mi a különbség a szőke nő és a bowling-golyó között? - Na mi? -A bowling golyóba csak három ujjad fér bele!*Csak durcásan nézz és int, hogy húzzon gurítani.. nem szereti a szőkenős vicceket.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 2:34 pm

    *Nyílik a bejárati ajtó, és egy fekete hajú nő lép be rajta mosolyogva.* - Köszönöm Lasse. *Mosolyog halványan az őt követő lidércre.* - Ó, nincs mit Penny. – Tudod, hogy nem szeretem a Pennyezést. – Bocs. El szoktam attól, hogy Penelopének hívjalak. – Semmi gond. Egyébként örülök neki, hogy találkoztunk. Mégis mit keresel itt? - Nos, Elias, Fred meg én a Fyronban fogunk tanulni szóval… - Ó, az remek! Akkor hébe-hóba meglátogathatnátok engem. *Beszélgetnek nyugodtan, majd elmennek cipőt- és pályátkölcsönözni. Egyébként Lasse észrevette Ronyt és Lacet szóval vigyorogva intett nekik, majd minden figyelmét Penny felé fordította.* - És veled történt valami érdekes mióta nem találkoztunk? *Érdeklődik mosolyogva a fiú miközben a pálya felé haladtak, ami történetesen a Lacék melletti terület.* - Azonkívül, hogy két suhanc az éjszaka az agyamra ment, és fel akarták törni a gépemet? Nos semmi különös. *Legyintett a nő miközben Lassére pillantott. Igazság szerint neki nem tűnt fel a szőke fiú, de talán jobb is.* - Ó, szóval a gépzseniségedet a tökélyre fejlesztetted? *Kérdi vigyorogva a fiú, mire Penelope elmosolyodik.* - Mondhatjuk úgyis. De hát a munkámhoz kell szóval nem árt, ha a csapatból legalább egy embert ért az ilyenekhez. *Rándítja meg a vállát, majd Lasse int neki, hogy kezdjen. Felkap így a nő felkap egy kék tekegolyót, majd eldobja, és a szó szoros értelmében letarolja a bábukat.* - Ezt utánozd le Fält! *Kuncog a nő, és oldalba böki a srácot, aki szélesen vigyorog, és elismerően biccent. Majd ő is elvégzi a szokásos mozdulat sorokat, és egy bábu kivételével mindet fellöki. Így kezdenek el szórakozni hacsak nem szólnak hozzájuk. Lasse ugyanis nem akarja megzavarni a két diákot, Penny meg nem hajlandó tudomást venni Lace-ről.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 3:02 pm

    - Rosszul dobsz.. Még mindig jobb vagyok nálad drága.*Mondja Veronica Lacenek aki bénázik. A nők okosabbak és intelligensebbek a férfiaknál. Talán ez így is van, de nem fog el szállni magától. Lasset Veronica hamar észreveszi Lace meg nem láthatja az érkezőket. Gonoszan elvigyorodik és int ugye neki és észreveszi a nőt. Veronica visszaemlékezik arra, amit mesélt róla Josh.* - Ne haragudj, de mindjárt jövök.*Mondja Lacenek aki dobni készül.*- Lasseeeeeeee! De jó látni téged.*Kiabál Lassenak és oda sétál hozzájuk.* - Üdv Penelope.*Csak biccent a fejével és félre hívja a fiút. Rony egyértelműen Joshtól tudja Josh pedig Lacetől. Pletyka hada kering most a Sylorinában.* - Te figyelj már. Ugye tudod, hogy féltékeny lesz a kisdrága? – Nem leszek..*Hallja meg, hogy róla van szó és durcásan oda lép Rony mellé és egy tarkón vágással díjazza. Rony meg teljes erőből visszaüt, de a srác gyomrába.* - Háááát.. szerelmes. – Na, hagyjatok. Megyek, inkább kérek inni mindegy csak nem, akarom ezt hallani.*Fogja magát és elindul kérni magának valamit, koktélt és e közben Veronica akciózni kezd.* ~Nem kellett volna magammal hoznom..~*Veronica rávágná, hogy nem kellett volna elhívnia.. Szóval a fiú most kikészült. Nem kicsit nagyon. Most a pultnál várja a narancsos koktélját és figyelget jobbra balra. Bárhova figyel csak nem Penelopera.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 3:17 pm

    *Arra, hogy Lace rosszul dob, Penny csak elvigyorodik.* - Látod csajszi. Nem mindenki olyan profi, mint mi. *Kuncog Lasse Ronyékat figyelve. Aztán ugye a cipőt cserélnek mikor Rony odaszökken hozzájuk. * - Én is örülök neked, Rony. *Szól nyugodtan mire Penny csak zavartan pislog a fiúra amolyan „kiafeneő” nézéssel.* - Pardon. Penelope, ő itt Veronica. Rony ő itt… *Mutatja be a lányt egymásnak, majd mikor Rony Pennyt a nevén szólítja a nő szimplán felvonja a szemöldökét.* - Honnan tudtad? *Kérdez rá a lidérc fiú, de Penelope nem szól semmit. Aztán mikor a fiút félre hívják akkor a diáktársával tart.* - Miért lenne féltékeny? Penelope egy régi ismerősöm. *Vonja fel a szemöldökét a fiú, Lacere meg csak felnevet. Eközben Penelope szépen elfoglalja az egyik fotelt, és figyeli a játékosokat.* - Szerelmes? Reménytelen. Pennyt annyira kikészítette, hogy ne is álmodjon róla. *Mondja a lánynak, mikor a vérfarkas lelép inni. Penny meg, amikor kiszúrja az egyedül ücsörgő fiút akkor árnyékká válik, és leül a mellette lévő helyre. Kiveszi Lace kezéből a poharat, és ha ez sikerült akkor megissza a fiú elől az italt. Ha nem jön össze, akkor szimplán lerántja a székről Lace-t.* - Te Rony. Lace most komolyan belezúgott Penny-be? *Kérdezősködik a cameosos miközben szélesen vigyorog.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 3:48 pm

    *Csak elvigyorodik Veronica amikor oda lép hozzájuk. Ártatlanul pislog a fiúra és biccent a nő felé.* - Hááát Joshtól tudom, aki egész este arról fecseget, hogy összeverekedtek és miket hablatyoltak össze-meg vissza azután meg besértődve vonult el a Cameosba este, ahogy elváltak. Josh meg ugye egyből pletykálni kezdet. Kering, mint a légkör.*Feleli jó kedvűen és enyhén túl van pörögve. El kezd mesélni a dolgokról majd ugye szóba, hozza, hogy szerelmes. Amikor meg hallja a válaszát Lassenak csak felhorkant.* - Ahham, de nem tudom a gépét, ahogy fel akarta törni.*Feleli, nyugodtan majd ugye beszélgetnek és Lace elmegy inniért. Nem sikerül elvenni az italt, hiszen meg issza mire Penelope oda lép. A székre csak felhorkant.*- Ne szórakozz velem…*Mondja, a fiú majd felpattan, és oda néz Lasséék felé majd vissza a merre a nő lehet.* - Még is mi van?*Kérdezz rá eléggé bunkó hangon majd ugye Veronicáékra visszatérve a lány válaszol Lassenak.* - Ahham. Mit gondolsz, miért vág, ilyen képet nézd már…*Biccent a fejével és vigyorog.* - Gyerekek nem akarunk játszani? A romantikázás helyet?*Kérdezz rá kiabálva és csak ártatlanul áll ott és Penelopeval nem igazán figyel, nem őt idegesíti. Lace pedig kicsit sem ideges.* - Na asszem én távozom..*Kijelenti, de úgysem engedik.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 4:09 pm

    - Joshnak üzenem, hogy fogja be a száját. Nem tudom, mit hazudozik össze, de ha nem akar pórul járni, akkor most azonnal álljon le. *Morogja a nő, és ő kivonja magát a társalgásból. A gépfeltörésre Lasse felhorkant.* - Azzal nem kellett volna próbálkoznia. Akkor ezért olyan dühös rá Penny. *Kuncog a fiú, eközben a nő ugye Lace alól kihúzta a széket. * - Miért ne kölyök? *Szólal meg sunyin mosolyogva, és jókedvűen nézi a földön lévő fiút.* - Nem kellett volna este szórakozni a gépemmel, és most nem játszadoznék veled. *Szól vissza a szőkének, majd szépen visszamegy Lasséhez, és megjelenik mellettük. Ronyra Lasse csak szélesen vigyorog, és rásandít a fiúra. Aztán előkapja a mobilját, és felhívja Fredriket.* - Freeedyy. Infóm van számodra. Emlékszel Penny-re? Penelopére te sügér! Igen, rá. Szóval itt van Qarinban. Mi az, hogy mi van?! Ne szólj közbe! Szóval találd ki kizúgott beleeeee. Igen. Honnan tudtad? Ja, hogy ja. Értem. Na akkor csá. Majd este találkozunk haver. *Kinyomja a mobilt a srác, majd miután Penny csúnyán ránézett Ronyra azután ők elvonulnak a pályájjukhoz.* - Bocs, srácok, de most még ketten játszunk. *Mondja Lasse, Penelope pedig a vérfarkas szavaira felnevet.* - Menekül a gyáva féreg. *Jegyzi meg lidérc nyelven fenn hangon, majd megint ő gurít.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 4:50 pm

    - Én mondanám neki, de hát ő a pletykafészek különben is. Hagyd egyik füleden be a másikon ki.*Mondja Penelopénak majd ugye a lány Lasseval marad Lace pedig Pennyvel beszélget.* - Ahham egész éjjel azzal próbálkozott hány féle képen tudja feltörni majd megunta és éjszaka közepén beállított a suliba és nyavajgott.*Magyarázz, a fiúnak majd játszadozik a hajtincsével.* - Mert szórakozni nekem szabad néni…*Mondja Penelopenak majd ugye felhorkant és durcásan néz. Veronica e közben hallja, hogy Freddel beszél. Szélesen elvigyorodik, majd vállon veregeti Lasset.* - Üdvözlöm.. egyébként, meg na..*Mondja nyavajgó hangon. Aztán felhozza a lány, hogy játszanak és bólint rá.* - Gyáva az aki mondja én nem vagyok az.*Vágja rá Lace majd oda sétál Ronyhoz elrángatja, a pályájukra a csúnya nézésre nem igazán reagál, semmit csak vállat von. Visszatérve a 2 diákhoz ők ketten most beszélgetnek és eléggé paprikás a hangulat.* - Ne haragudj, de olyan jó kiakasztani tégeeeeeeeeeeeed. – Ezt most miért? Mondd Rony miért?*Kérdezz rá nyöszörögve majd szemet forgatva ő jön és dob. Teli találat. Vigyorog a lányra, aki éppen elhelyezkedik a bőr kanapén és egy rózsa van a szájában.* - Oh Lace! Miért vagy te vérfarkas. Tagadd meg fajod és dobd, el képességed vagy ne legyél vérfarkas értem.*Oda dobja a srácnak a rózsát eléje aki csak néz a kék szemeivel és zavartan pislog. Igen jelen pillanatban ő ég nem kicsit nagyon. Lassera fájdalmasan felfigyel mire a Sylorinás diák oda szottyan és dob az ő kecses járásával és telibe talált. Közben puszit ad a fiú arcára, aki gyilkosan tekint rá.* - Megöllek.. – Nem tuuuuudsz árnyékosultaaaaam!– Gyere elő.. – Itt vagyok cica.*Mondja, szórakozottan majd előbukkan közvetlen Lace nyakában. Veronica igen túl van pörögve és a fiúnak ma tényleg nem kellett volna el vinni Veronicát mert leégetik..* - Még Penelope is jobb…*Mondja halkan és a fejét fogva dob.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 5:09 pm

    - Akkor légy oly’ kedves és közöld vele. Egyébként nem különösebben érdekel, csak a diákoknak mégis kellene valami illemet is tanulniuk az iskolában. *Rándítja meg a vállát, Lasse meg a gépes dolgon csak szélesen vigyorog.* - Akkor Pennyben az emberére talált, mert még Fred se tudja feltörni a rendszerét, bár nem is akarja. *Kuncog a fiú, majd ugye szép lassan visszatér a másik két lökött.* - Szórakozzál azzal, amivel egy idős vagy. *Felel morcosan a fiúnak, egyébként mikor Rony neki áll dumálni akkor Lasse fogja magát, és odébb megy. Nem akarja, hogy Rony beledumáljon az Ő beszélgetésébe.* - Igenis gyáva vagy kölyök. Ugye tudod, hogy simán bevihetnélek a rendőrségre garázdaság miatt? *Felesel a szőkének, majd levonulnak szórakozni. Rony és Lace vitáját a két lidérc vigyorogva nézi végig, majd Penny odasúgja valamit Lassének.* - Talán ő képes megnevelni. Ha már nem állt a sorba, mikor az észt osztogatták. * Erre a kijelentésre egyébként a lovag hangosan felröhög, és oldalba böki a nyomozót.* - Rony, hagyd. A vérfarkasok mindig is csökönyösek voltak, és egyébként is egyesek elmondása szerint a szíve valami Joshért dobog.* Szól oda Penelope Veronicának, Lasse meg csak hangosabban röhög. Igen, Lasse mondta Pennynek, hogy Lace odáig van Joshért.* - Ééééégééés. *Vihogja a lidércfiú, és együtt kacag a detektívvel.* - Már ezért megérte, hogy benéztünk ide.* Kuncog a fekete hajú nő. Aztán, mikor Lace megjegyzést tesz rá akkor fogja magát, árnnyá válik és tarkón vágja a fiút.* - Lehet jobb vagyok, de az agyi szinted még mindig a nulla alatt van.* Szól be a fiúnak, majd ismét visszatér Lasséhoz. Egyébként Lasse meg a hülyeségeit ontja Ronynak, és ha sikerült, akkor félrehívja a lányt.* - Rony, mi lenne, ha versenyeznénk? Mármint ezt a két hülyét össze kellene zárni, mert jókat röhögök Lace bénázásán. Szóval mi lenne, ha egy Lace-Penny vs te-én meccset játszanánk? *Szervezkedik a finn gyerek, és ha ez összejön neki, akkor kezdődhet a mérkőzés.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 5:35 pm

    - Tanulunk na, csak hát én ilyen vagyok. Vagy is nem teljesen, de ha meg ismersz…*Mondja nyugalmi állapotban és közben nem is hallja.* - Na igen én gondoltam, hogy okos a csajszi. Már az elmondottakból.*Mondja Lassenak és utána félórás leégetés következik ala Veronicától. A csaj konkrétan égeti Lacet aki fájdalmasan Lassera figyel. Penelope kijelentésére Rony csak röhög..* - Mi nem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis! Álljon meg a menet.*Mondja a fiú akinek ökölben vannak a kezei és készül az ütésre mire Rony megfogja a srác kezeit.* - Nem ütöd meg.*Sziszegi a lány mire a szőke fiú dob közben.* - Neked lehet megérte, de nem tudom, hogy hiányoztam e neked.*Mondja Lace és a tarkón vágásra gyilkosan mered a semmibe.* - Lidércek.. – Mi van velük? – Semmi hagyjuk.. –Én is úgy gondoltam..*Mondja a srácnak, aki megsértődik majd Lasse hangos felszólalására csak felnyőg. Penelopeval.. csodás!* - Én benne vagyok. – neeem! - De én Lasseval, tee meg a csinibabával. Jó lesz, a móka hidd el.*Feleli a lány majd Lace ránéz a nyomozó nőre.* - Ugye mondtam, hogy egészen szimpatikus vagy nekem?*Mondja tartózkodóan és csak nyel egy nagyot.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 5:54 pm

    - Ó, tehát ez azt jelenti, hogy az iskolán belül rajtad kívül mindenki normális? Akkor neked valami elmegyógyintézetben lenne a helyed, nem? Egyébként elhiheted, hogy ennyi épp elég volt belőled.*Vágja rá Lace válaszára a nő.* - Figyelj, én kinézem belőlük, hogy egymást szívatják gépen keresztül. *Kuncog a fiú, majd ugye élvezheti a Veronica show-t. Lace kifakadására pedig Penelope kacagni kezd.* - Ha ennyire tagadsz valamit akkor biztosan igaz. *Jegyzi meg a nő, mire Lasse abba hagyja a röhögést, és egyet hátralép.* - Melegek kíméljenek! *Távolodik el Lacétől, és valószínűleg a „más” jelzőt egy darabig nem tudja levakarni magáról. Arra pedig, hogy Lace ütni akar Penny csak elmosolyodik.* - Hagyd, próbálkozni szabad. Csak nem éri meg. *Szól nyugodtan, a lidérces megjegyzésre pedig szinte ugyanazt vágják rá, mint Rony.* - Én tiltakozom. Nem vagyok hajlandó egy csapatban dolgozni vele. *Húzza a száját a nő, de addig könyörög neki lasse lidércül, míg lemondóan sóhajtva bele nem egyezik. A csinibabára viszont csúnyán néz Veronicára. Lasse eközben odalép Rony mellé, és szélesen vigyorog a kialakult helyzeten.* - Nos eddig voltam már az anyád, ragyás, banya és néni. Szóva nem. Ez valahogy kimaradt. De jó tudni...*Néz gyilkosan a fiúra, és eléggé érzékelhető az aurájából jövő fenyegetőző hangulat.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 6:16 pm

    *Tiltakozik, és egyszerűen ki van zárva. Hát, na, nem tehet róla ő már csak ilyen. Nem szereti, ha egy csapatba rakják olyannal, akivel nem akar lenni. Megjegyzi a dolgokat majd ugye tartóan néz Penelopera.* - Pedig szép vagy. Na kezdjél.*Mondja a nőnek és gyilkosan tekint a két lidércre akik egy csapatban vannak.* - Jobb vagyok nálad bowlingban csajszi. Bár most ő ellenük versenyzünk. De veled is szívesen megmérettetném magam.*Jegyzi meg majd ugye most ők kezdenek és várakoznak. Rony jó játékos szóvall…* - Nem tudom miért zavar téged, hogy fel akarom törni a géped..*Mondja sóhajtva majd a srác közben golyót választ és ha ő jön akkor ugye majd dob vagy át adja Penelopenak a dobás lehetőségét.* - Hölgyeké az elsőbbség.* - Mióta vagy nyomozó?*Kérdezi halkan és egyértelműen óvatos.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 6:37 pm

    *Morcosan néz Lassére és Ronyra, akik időközben kivonják magukat a forgalomból, így neki muszáj Lace-szel társalognia. A bókra felvonja a szemöldökét, és kérdőn a néz fiúra.* - Mikor kihúztam alólad a széket akkor bevágtad a fejed? *Kérdez rá, majd a bowlingos dologra felnevet.* - Mindenben ilyen egoista vagy? *Érdeklődik, majd gurít, és letarolja a pályát.* - Szerintem nem akarsz versenyezni velem. Agyban még mindig jobb vagyok nálad, sőt van olyan érzésem, hogy verekedésben is veszítenél.* Néz pimaszul a másikra, majd a gépes dologra megrázza a fejét.* - Egy. Nem szeretem, ha kutakodnak utánam. Kettő. Annak semmi köze hozzá, hogy mit tárolok a gépemen. Igaz nincs rajta semmi, de akkor se szórakozzanak velem. *Mondja morcosan, majd int a fiúnak, hogy ő következik.* - Miért, már voltál? *Ráncolja a homlokát, mert épp azt nézte, hogy Lasse meg Rony min szórakoznak ilyen jól.* - Miért érdekel? Különben is. Kérdezz-feleleket akarsz játszani? Mert akkor én kezdek. *Szól vissza a másiknak. Egyébként nagyon is nyugodt a nő. Nem kell Lace-nek félnie tőle, ha bír normálisan viselkedni.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Csüt. Ápr. 05, 2012 7:58 pm

    *Elkezdenek játszani és érdeklődik a másik felől. A fejbe vágásra csak néz és pislog..* - Nem vágtam fejbe magam csak, na. Versenyezni meg szeretek. .*Mondja, sértődően majd ugye játszanak. Ronyval nem foglalkozik csak Penelopeval nem is tudja, az érzéseit-mit gondol most.* - Csak a kockában. Természetesen Fredrik után. Nyílván őt is ismered, ha már Lasset ismered.*Mondja vállat vonva és ártatlanul pislog…* - Én szeretem, ismerni az embereket azért nézem meg ki ő és mit csinál. Figyelj, aki nagyon gyanús azt még be is poloskázom.*Mondja vállat vonva és nyugodtan beszél. Mostanra lenyugodott és furcsa módon a nő aurája sem érdekli különösebben.* - Természetesen csak pislog és bólint.*Ő már gurított vagy is gurítana. A kérdezz-felelekre csak megvakarja a feje búbját és lehuppan az egyik székre.* - Ahham és rendben ahogy szeretnéd. Kérdezz nyugodtan Nyitott könyv vagyok.*Mondja viccesen majd ha leült Penelope is ugye akkor várja a neki szegezett kérdést.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Csüt. Ápr. 05, 2012 8:12 pm

    - Persze, biztos. Egyébként meg vettem észre, hogy eléggé kritikus vagy. *Jegyzi meg a nő. Egyébként Penny azt veszi észre, hogy, amikor Lace normálisnak nevezhető állapotban van, akkor el tud beszélgetni vele. Igaz valamilyen szinten.* - Értem, nos hiába vagy számítógép zseni. Tudod, a városban általában hozzám szoktak jönni, ha valami bajuk van a gépeiknek.*Mondja nyugodtan, majd Fredrik nevének említésére elvigyorodik.* - Persze. Tőlem tanult, mikor még ott voltam. *Aztán némán hallgatja Lace következő szavait, de nem fűz hozzá megjegyzést. Nem akarják tudni mit gondol most a lány. * - Látom a személyiségi jogok még mindig nem érdekelnek kölyök. *Szólal meg pimaszul a nőszemély. Aztán leül Lace-szel szemben, összekulcsolja a kezét, és sötétkék szemeit rászegezi.* - Rendben. Először is. Miért jó neked az, hogy nyomozgatsz utánam? Mert igazság szerintem semmi olyan nincs bennem, amiért érdekes figura lennék. Másrészt, te mindig így viselkedsz másokkal? Harmadrészt. Mit keresel ezen a szigeten? *Tesz fel pár kérdést, és várja a válaszokat. Igazság szerint az előző kérdésekre szándékosan nem reagált, viszont itt már kötelessége lesz választ adni.*

    //Fagy//

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Vendég Pént. Ápr. 06, 2012 6:01 pm

    - Én nagyon. Jó az észrevételed.*Biccent Penelopenak majd ugye csak figyel. Elvették a játék kedvét és igazából ő már csak beszélni van kedve. Csak nem akarja elrontani Penelope hangulatát.* - Ahham értem. Kis kocka…*Mondja csipkelődve, hiszen igaz is. ha ennyire ért hozzá nem lehet más, mint egy nagy kocka.* - Ja, hogy tőled. Azt hittem magától ilyen okos és kinéztem volna belőle.*Feleli, komolyan majd ugye lassan leül és tovább beszélgetnek mindenről.* -Nem igazán..*Mondja vállát vonogatva és a szemeivel csak figyeli a nő minden mozzanatát, ahogy áll ahogy lélegzik. Csak pislog bár lidérc és magán meglepődik, hogy milyen arrogáns. Elkezdenek játszani és ugye jönnek a kérdések.* - Először egy kérdés, de jó válaszolok rá.* - Szeretem az embereket megismerni főleg az olyanokat, akik különlegesek. De pedig érdekes vagy, mert semmit nem találtam rólad. Sőt. Szeretek kutatni Fredriktől is megkérdezheted. Általában nem és természetesen én is meglepődök, saját magamon szóval ne haragudj.. *Nagy levegőt vesz majd az utolsó kérdésen csak pislog nagyokat.* ~Ez hülyeeeeeeeeeee!~*Tanulni jöttem basszus. Miért jöttem volna?*Kérdezz rá és kicsit hangosan beszél.* - hihi nézd Lasse ezek milyen édesek.*Veronica kuncog majd Lace visszavesz a hangneméből.* - Miért érdekelnek a kérdések? Te mit keresel itt és miért fontos neked az, hogy tudd, ki vagyok?*Kérdezz ő is ha már ő ennyit kérdezett akkor ő vissza kérdezz és a tarkójánál összekulcsolja a kezeit és mint aki jól végezte dolgát hátra dől és az asztalra teszi a lábát.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Elliot Herondale Pént. Ápr. 06, 2012 7:24 pm

    - Tudom. Jó emberismerő vagyok. Meg az egoista kritikusokat hamar felismerem. * Mosolyog halványan, a kiskocka megjegyzésre meg csak nevetve rázza a fejét.* - Lehet, de te is. Nehogy azt hidd, hogy semmit nem tudok rólad. *Szólal meg sunyin vigyorogva, majd ugye Fredrik kerül szóba.* - Igazság szerint az alapokra én tanítottam a srácot. A többit magától tanulhatta el. *Nyugodtan beszél, és hátradől az ülőhelyén. A keze még mindig összekulcsolva pihen a térdén, és úgy bámul a fiúra.* - Az valahogy feltűnt nekem is. Csak egy tanács. Ne olyanokkal szórakozz, akik a törvényt szolgálják, mert a város életébe te nem nagyon tudsz hozzászólni. Szóval örülj neki, ha megtűrnek itt. *Ad egy tanácsot, majd máris a kérdéseivel bombázza a másikat.* - Értem. Nos elárulom neked, hogy semmit nem is fogsz tudni a nevemen és a foglalkozásomon kívül. Ezt garantálom. Lasse már elmondta azt, amit tudom kell. Szóval nem hinném, hogy Fredriket zargatni fogom. Egyébként semmi gond, csak jó ha tudod, hogy ezt a viselkedést nem nagyon toleráljuk.*Aztán felteszi az utolsó kérdését, ami közben gyanakodva tanulmányozza a másik arcát.* - Nos, ki tudja. Lehet, hogy nem tanulni jöttél ide, hanem kémkedni. Lehet, hogy jó színész vagy, és játszod az ártatlant. *Rándítja meg a vállát, Lasse meg csak vigyorogva bólogat Rony szavaira. Aztán ugye Lace következik, és az első kérdésre felnevet.* - Szeretem tudni mik mások gyengéi. Azt pedig jobban akarom tudni, hogy miért kutakodnak utánam. A bowling pályán azért vagyok itt, mert egy kedves ismerősömmel akartam találkozni. A városban évtizedek óta itt vagyok, ugyanis itt van dolgom. Az pedig, hogy tudjam kiféle vagy az ahhoz a dologhoz kapcsolódik, amit úgyse fogok elmondani neked. *Válaszol kicsit burkoltan a nő, és pár perccel később egy csuklyás férfi bukkan fel mellette.* - Na szép dolog. Te itt pasizol, míg mi gürizünk! Ejnye. Na gyere Penelope, dolgunk van! *Hallatszik egy cinikus hang, mire Pennny odafordítja a fejét, és elmosolyodik.* - Én is örülök neked. Egyébként nem pasizok. Ő az a kölyök, aki a rendszerrel akart szórakozni. *Felel az idegennek, aki gyilkosan pillant Lace-re. Eközben Penny feláll, és elköszön a vérfarkastól.*- Hé Penelope! Mozgás! – Várj, még elköszönök egy ismerősömtől! Szia Lasse, majd valamikor találkozunk. Üdvözlöm az ikreket. Viszlát Veronica. *Köszön el a két lidérctől, majd a csuklyás kíséretében elhagyja a Hilaritast, hogy ismét belevesse magát a munkába.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Henrik Dahl Pént. Dec. 07, 2012 7:38 pm

    *Henrik kezében egy bowling-golyóval áll az egyik pálya végében, a nyelvét kissé kidugva, a golyó súlyát méregetve. Igazság szerint marhán unatkozik, szóval úgy döntött, lejön a városba, hátha sikerül találkoznia valakivel, aki érdemes a figyelmére. Elvileg Ragnar és Amanda napokon belül megérkeznek, szóval nem kell már sokat egyedül kihúznia.* ~ Mekkora buli lesz, ha végre itt lesz Rag... ~ *gondolja vágyakozva, majd szusszant egyet, lendületet vesz, és útjára indítja a golyót. Az első körben kapásból kilencet elvisz a tízből, szóval szélesen elvigyorodik, majd elveszi a következő golyót, és ismét nyelvkidugva koncentrál. Sokkal izgisebb ez a játék, ha van valaki, akivel játszhatod... De jelen esetben nincs kit odahívnia magához, mert mindenki más csapattal jött, és most nincs olyan hangulatában, hogy egy csoport idegen nyakára akaszkodjon. Talán ma este nem akarja beveretni a képét, vagy valami ilyesmi. Szóval koncentrál, dob és sikerül eltalálnia az utolsó talpon maradt bábut, így elégedetten biccent, és miközben a pálya helyreállítja magát, nekilát válogatni a golyók között.*
    Caleb Helroy
    Caleb Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Caleb Helroy Pént. Dec. 07, 2012 8:00 pm

    *Talán nem túl meglepő, hogy Anthony sem a hálóban ücsörög péntek este: ő szinte képtelen a seggén maradni, pláne hétvégén, amikor még tanulni sem kell. Csak hát az a helyzet, hogy sajnos Natet nem tudta magával elrángatni. Így hát egyetlen lehetősége maradt, mivel még alig ismer valakit: lemenni a városba és keresni valakit, akit szórakoztathat a hülyeségeivel. Mert abból van neki elég. Jelenleg is kábé öt találmányán dolgozik, illetve ebből kettő régi, ezeket tökéletesíteni szeretné. Na de, mint említettem, ez nem elégíti ki sem a mozgás sem a társaságigényét. Így hát elindult, hogy gyógyírt találjon mindegyik problémájára. Legalábbis e kettő közül... Nos, így kötött ki a bowlingpályán, Qarin Hilaritas negyedében. Egy farmerben és fekete dzsekiben lép be, jókedvűen vigyorogva körbe a tömegen. Nem habozik sokat, a pulthoz lépve fizet és bérel magának cipőt is, majd miközben átveszi, kiszúrja magának Henriket, aki, amint látja, egyedül játszik. Úgy dönt, nem hagyhatja, hogy ez így maradjon, ezért immár a bowlingcipőjében, kabát nélkül (fekete pólóban) felpattan és hosszú léptekkel megközelíti a célszemélyt.* - Nem rossz, nem rossz... *Hümmög egy sort, majd ha sikerült magára vonnia a fiú figyelmét, hatalmas vigyorral a képén kezet nyújt.* - Tony West. *Mutatkozik be.* - Nemrég érkeztem, úgyhogy nem ismerek sok mindenkit. Mit szólnál egy meccshez? A győztes fizeti a sört... *Bök a büfé felé. Úgy néz ki, elég nehéz letörölni a vidámságot az arcáról.* - Ahogy nézem, nem lesz nehéz dolgom. *Húzza ki magát, majd ha a másik nem ellenkezik, beprogramozza a számlálót és kiválasztva egy szimpatikus golyót, elég hosszadalmas készülődés után gurít egyet, s rögtön le is dönt tízből nyolcat.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Henrik Dahl Pént. Dec. 07, 2012 8:34 pm

    *A nem rosszra felvonja a szemöldökét, és elvigyorodva a srác felé fordul.* - Mutass jobbat *kacsint rá jókedvűen. A feléje nyújtott jobbot elfogadja, és biccent a névre.* - Henrik Dahl, örvendek. Amúgy hasonló a helyzet, szóval örömmel veszem a kihívást *nevet fel.* - Épp arra vártam, hogy valami magányos vándor rám találjon, és csak pláne, ha még ingyen sört is kapok *teszi még hozzá, Tony-hoz hasonlóan széles vigyorral. Arra, hogy a másiknak nem lesz nehéz dolga, felhorkant, majd odaengedi a srácot a golyókhoz, kíváncsian várva, mit képes produkálni a démon. A nyolcasra felnevet.* - Hát, öregem, ennél több kell ahhoz, hogy leverj. Legalább üsd ki a következővel a másik kettőt, ne tedd ilyen könnyűvé a dolgomat *vigyorog, majd miközben a következő dobásra vár, újabb kérdést tesz fel, tekintve, hogy még sosem látta a srácot, és hát azért nem árt tudni róla valamennyit, ha már egyszer így leálltak játszani.* - Szóval jól értem, hogy fyronos vagy, igaz? Nem rémlik, hogy találkoztunk volna *jegyzi meg, majd ha a másik dobott, ő jön, így kiválaszt magának egy szimpatikus golyót, és várja, hogy a pálya rendbe szedje magát.*
    Caleb Helroy
    Caleb Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Caleb Helroy Pént. Dec. 07, 2012 8:53 pm

    *A bemutatkozásra csak biccent, hallotta már a nevét, de nem csoda, hiszen azért nem járnak annyira sokan a Fyronba. Nameg, a névmemóriája is elég jó - ha egyszer hall valakiről, nem könnyen felejti el.* - Hát, nem kell tovább várakoznod. *Jelenti ki. Személyében előkerült a magányos vándor, így már ketten vannak, éppen elég egy jó kis bowlinghoz.* - De az ingyen sörben nem lennék olyan biztos. *Horkant fel, majd ugyebár gurít egyet, ami nem sikerül túl jól, dehát, kezdésnek annyira nem rossz.* - Ez volt a bemelegítés. *Közli fintorogva, majd ismét rákészül, gurít, és ezúttal sikerül is a maradék kettőt eldöntenie.* - Kérésed számomra parancs. *Hajol meg Henrik felé, majd átadja neki a pályát.* - Lássuk, te mit tudsz. *Vigyorog rá, majd ölbetett kézzel várja a másik lépését. A kérdésre bólogatva válaszol.* - Aha, most kábé két vagy három hete. Nekem sem rémlik, ami furcsa mert elég keveset vagyok a szobámban. Bár, Nate miatt néha el kell viselnem a "magányt". *Von vállat.* - Te nem látszol antiszocnak... örülök, elég egy emberiséggyűlölő barát. *Nevet fel, bár a poén annyira nem lehet nevetséges Henrik számára, aki nem ismeri Natet. Bár ki tudja, lehet, hogy már találkoztak, de akkor meg nem tudhatja, hogy róla van szó.* - És téged mi vett rá arra, hogy idegyere? *Érdeklődik, miközben arra vár, hogy ismét ő következzen.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Henrik Dahl Pént. Dec. 07, 2012 9:20 pm

    *Az ingyen sörös dologra csak vigyorog egyet, aztán ugye azonnal megragadja az alkalmat, hogy ugrassa egy kicsit a srácot. Hiába, no, muszáj kiélnie valakin a hülyeségeit, aztán a szobában annyira nem lehet, mert Kamen egy idő után bedurcázik, Andrew meg egyszerűen nem olyan valaki, akivel lehet ezt csinálni. Egyszerűen nem olyan. Aztán ki van még a bunkeren kívül? Daquan, ő egy kategória, Etienne szintén, meg ott van még Elliot, hát őt lehet még talán néha. De a lényeg, hogy nincs elég ideje nyaggatni senkit. Szóval piszkálja egy kicsit Tonyt, aztán meg is tapsolja, amikor sikerül kiütni a másik két bábut is, majd széles vigyorral átveszi a helyet az golyótartó-állvány mellett.* - Á, értem. Hát, akkor én egy két-három héttel megelőztelek itt, de ebből gondolom nyilvánvaló, hogy én sem vagyok itt régóta *válaszolja, majd a Nate-re összeráncolja a szemöldökét.* - Nate, mint Nathaniel, az a syles srác? *kérdez rá, hogy biztos lehessen az információiban. Sejtéseiben. Tippjeiben. Vagy ilyesmi.* - Amúgy nem, a haverjaim, akik még ugyan nincsenek itt, de már jönnek, szóval ők tudnák tanúsítani, hogy a legnagyobb rágalom lenne rám azt mondani, hogy antiszoc vagyok *vigyorodik el. Aztán választ egy golyót magának, koncentrál, és dob. Ezúttal nem sikerült annyira remekül, mint ahogy kellett volna, szóval csak hetet terít le, noha a nyolcadik is erősen megremeg. Erre persze egy rosszkedvű fintor a reakciója.* - Tessék, elvontad a figyelmemet *szusszant, majd villant egy vigyort Tonyra, csak hogy érzékeltesse, nem gondolja komolyan.* - Egyébként én azért jöttem, mert hallottam a hely jó híréről, aztán úgy döntöttem, hogy körbenézek, hátha hasznos a csapatnak, és fejlődhetünk itt *válaszol, és nem, nem zavarja különösebben, hogy Tonynak vélhetően lövése sincs róla, hogy ő milyen csapatról hablatyol. A következő dobással amúgy sikerül kiiktatnia a maradék három bábut, így vigyorogva átadja a helyét a másiknak.*
    Caleb Helroy
    Caleb Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Caleb Helroy Pént. Dec. 07, 2012 9:39 pm

    *Na igen, ezzel ő is körülbelül így van, bár van néhány ember az Erethonban, akivel egész jól kijön, de eddig senki olyan nem akadt, akivel különösebben jóban lett volna. Na persze, ott van Nate, de ő meg egy teljesen külön kategória, ráadásul még nem mer túl messzire elmenni, még mindig úgy érzi, hogy a másik meg van rá sértődve. Nameg, nagyon sok ideig nem látták egymást, kell egy kis idő, hogy minden helyreálljon. Így hát, ideje másokkal is megismerkedni, hogy legyen kivel lógnia, amikor Nate még őt sem képes elviselni.* - Igen, az. Ismered? *Kérdez vissza, miközben figyeli a másik készülődését.* - Remek, mert én sem. *Vigyorog vissza.* - Haverjaid? Király, akkor már nem leszel egyedül. Én innen csak Natet ismerem, őt viszont elég régóta. *Teszi még hozzá.* - Dehát... ha ismered vagy láttad már, nem lehet meglepő, hogy őt kábé lehetetlen egy ilyen helyre elráncigálni. *Nevet fel. Figyelemmel kíséri a golyó útját a bábukig, s amikor látja, hogy a másiknak sem ment olyan jól, természetesen jól kiröhögi.* - Na, ki a béna? Mindjárt megmutatom, hogy kell ezt... *Dörzsöli össze a tenyerét, majd beledugja a kezeit abba a porba, ami megakadályozza, hogy kicsússzon a kezéből a nehéz golyó, aztán felemel egyet és gurít - amivel le is dönti mind a tízet egyszerre.* - Így! *Emelkedik fel vigyorogva, miután a levegőbe bokszolt. A válaszra pedig összevonja a szemöldökét.* - Milyen csapatnak? *Kérdi, s bár érdekli a válasz, azért ő is hozzáteszi a magáét.* - Amúgy én is így kerültem ide, bár utánam nem fog senki jönni. *Von vállat, na nem mintha ez annyira zavarná. Furcsán hangozhat, de attól függetlenül, hogy társaságfüggő, hozzászokott már a magányhoz, az egyedülléthez. Naten kívül sosem volt állandó társa, akivel tényleg mindent megoszthatott.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Henrik Dahl Pént. Dec. 07, 2012 10:56 pm

    - Hát, azért ezt így nem mondanám, de már volt hozzá szerencsém néhányszor. Például kapásból aznap, amikor idejöttem, ránk támadt egy rakat vámpír a tóparton, őt meg megsebesítették, és én tettem nagyjából helyre. Jó, mondjuk a nevét később tudtam meg, órán *von vállat, de lényegében ez az, amit közvetlenül össze tud kötni Nate-tel, elvégre ekkor kerültek úgy tényleg kapcsolatba. Azóta nem beszélt vele egyszer sem, szóval...* - Ja, tök buli lesz, ha itt lesznek *vigyorodik el, majd bólogat a mondat további részére. Aztán kuncog egyet, majd dob egy gyengébbet, a kiröhögésre meg nemes egyszerűséggel nyelvet nyújt.* - Jó, na, mondom kizökkentettél *szipog ál-sértődötten, majd félreáll, és hangosan felsóhajt, amikor Anthony betalál.* - Menj a fenébe, nem ér, hogy neked összejött *morog egy sort, majd vigyorogva felkap egy golyót.* - Hát, van egy ilyen baráti köröm, Kirunában van a bázisunk. Az Svédország északi részén van, a norvég határon. Mindegy is, a lényeg, hogy azokat szedtük össze mindenfelől, akiknek nem volt hová menniük, magukra maradtak a világban, ilyesmi. Többen vagyunk rontásűzők, de van néhány vadász, egy jós, meg egy feltaláló is, szóval eléggé vegyes összetétel *magyarázza jókedvűen, aztán visszafordul a pályához, koncentrál, lendületet vesz, és... kilenc per tíz. Hát, ez ma nem akar olyan tökéletesen összejönni, ahogy kellene neki. Egy halk, svéd káromkodás ki is csúszik a száján, majd vigyorogva megrázza a fejét, és int Tonynak, hogy ő jön.*
    Caleb Helroy
    Caleb Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Caleb Helroy Pént. Dec. 07, 2012 11:13 pm

    *A vámpíros sztorira felkapja a fejét, na, ezt még nem hallotta. Pedig, ha jól számol, egy vagy két héttel utána érkezett, ami nem is olyan sok idő. Na persze nem lepődik meg rajta különösebben, hogy Nate nem mesélte el: nem köt az orrára túl sok mindent.* - Azta... nem tudtam, hogy itt ilyenek is történnek. *Vonja fel a szemöldökét. Majd ugyebár a barátokra terelődik a szó.* - Ja, gondolom. *Csak ennyit fűz hozzá mosolyogva, majd ugyebár jönnek az újabb gurítások.* - Jajj, kérlek bocsáss meg, beletiportam a lelki világodba? *Veszi át ő is a színészkedést, kezeit a mellkasára szorítva, sajnálkozó arckifejezést öltve. Aztán persze elröhögi az egészet. Aztán hallgatja a magyarázatot, érdekesnek hangzik a dolog. Neki sosem volt úgymond.. családja. És ez eléggé annak, vagy legalábbis nagyon hasonlónak hangzik. Jó, persze, ott vannak a nevelőszülei, akiket szeret, de sosem volt képes velük teljesen természetesen viselkedni, sosem mondott el nekik semmit. Semmi lényegeset.* - Értem. Jól hangzik. *Vigyorodik el, aztán figyeli a gurítást. Aztán gurít egyet ő is, majd ismét Henrik, és ez így megy még legalább egy órán át, mire végül befejezik a játékot: döntetlenre állnak.* - Nos... Szerintem legyen minden vagy semmi. Aki most többet gurít, az nyer. Mit szólsz? *Kérdi, majd ha a fiú bennevan, akkor felemel egy golyót, komoly képet vágva nekikészül, éééés...gurít.*

    Ajánlott tartalom


    Bowlingpálya Empty Re: Bowlingpálya

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 8:43 am