Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

3 posters

    Egy végzetes találkozás

    Mesélő
    Mesélő


    Egy végzetes találkozás Empty Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Mesélő Csüt. Márc. 22, 2012 5:37 pm

    Az ősi Lockwood család és a vámpírok toborzása avagy vegyünk rá egy angyalt, hogy álljon át a másik oldalra. A szereplők: Fredrik Laine, Lisa Deadwood, Alexander Seth Marceau. Helyszín : Qarin Alexander új lakása.. ^^

    Első reag holnap délután várható hiszen a mesélő kezd. ^^


    [Alexander]

    *Az idő kitűnő és elkérte magát Dariustól persze felügyelet mellett így hétfőn visszavándorol az iskolába. Az új lakását csinosítgatja szóban persze Lace meg Josh pakolnak. Úgy is az idő nagy részét itt töltik. Mivel a fiúk ugye pakolásznak így Alexre a kutya marad, aki ott fekszik az ölében.* - Nyál tócsa…*Fintorog egyet, de azért szereti Zeuszt. Legalább Kamen kutyára rá tudja ereszteni. Ördögien elvigyorodik. Órájára pillant, lassan későre jár.* - Srácok, köszi, a segítséget. Tényleg majd folytatjuk a pakolászást a nagyja meg van. A többit majd kidobozoljuk, örülök, hogy pár napra kiengedett. Vagy is hétvégére. Hé bátyuskám a kutyád.*Mindig így hívja Josht legalább is, ha 3-an így vannak együtt. Oda adja a kutyát neki Lace addig elkíséri Josht meg vesz, valamit a boltba legyen valami ehető kaja. Addig a fiú indul zuhanyozni és ugye lassan lefeküdni. Addig a tv-t bekapcsolva csak hallgatja a híreket és mik történtek. Aztán berepül a fürdőbe és lezuhanyozik. Figyel, a szárnyára meg ne sérüljön, majd ha befejezte ugye a csutakolást, akkor visszaül a székbe és készül az alváshoz. Még kapcsolgatja a tv-t és a Francia hírekre is át lépett.* - Francia. Itt sem lehet nyugtom? Jó nem panaszkodom szeretek Francia lenni csak néha kicsit sok. Oké magamban beszélek, ez már súlyos azt hiszem, megyek le is fekszem.*Beszél magában a srác és panaszkodik otthonáról. Mivel most így is elidőzött lefekszik az ágyra, de valahogy érzi, amikor egyenesbe kerül, nem mozog a lába és a feje. Még a keze sem a szája mozog és érzi azt a keserű kín fájdalmat, amit érezni lehet, keresi a szemével a forrás baját és nem is látja.* - Laine. Te vagy az? Vagy esetleg Denkey? Lord Sammel?*Kérdezz hangosan és egyelőre
    Úgy tűnik, nem jön válasz sehonnan.*


    [Mesélő]

    *A nap már lemenőben van. Nyugaton már vérvörösen izzik és már az utolsó napsugarak látszanak, a sötétség lényei megvárják, míg az utolsó napsugarak eltűnnek a föld felszínéről és átveszi az uralmat az éjszaka.* - Várjatok, amíg jelet adok, és akkor támadhattok!*Jelenti ki és felmorog a srác. Oliver Lockwood a házzal szembeni fűzfa között lapul meg. Így teljes rá látást kap nem csak a házra, hanem a fiút is meg tudja bénítani. Amíg ő ezt a feladatát elvégzi, természetesen az ablakon keresztül mennek be az erkélyen. Természetesen láthatatlan stílusban így a fiú még a jelenlétüket sem érzi csak a lidércekét.* - Ha Laine lennék, csinálnám ezt veled?*Teszi fel az egyik kérdést az egyik árny és természetesen a fegyvere a fiú két lába között ér le. Az ablak kis résre van nyitva és természetesen. A szél hírtelen feltámad és az eső is elered.* - Na, mi van Marceau? Megjött az új ápolód. A régi felmondta a szolgálatot ne haragudj, de azt hiszem ideje megtanulni, hogy is kell járni. Szóval fel… mondom, kellj fel…*Mordul rá Chase és természetesen előjön a sötétből és Alex egy hatalmasat fel kiállt és feláll a fél lábával. Még ő maga is csodálkozik, de attól félhet, hogy nem e fog elesni.* - Most meg ugrálj körbe, mint egy idióta és közben mondd azt, hogy minden erőmmel segítesz.*Mondja és ördögien elvigyorodik és felnevet.*


    Alex ház Qarin

    Oliver
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Márc. 23, 2012 4:14 pm

    *Valóban a lemenő Nap vörösre festi az ég vászonját, s ezzel romantikus, vagy épp hátborzongató külsőt kölcsönözve a hangulatnak. Ugyebár az attól függ, hogy hol is van az illető. A sötétség lényeinek egy másik képviselője is errefelé garázdálkodik, de sokkal békésebb okból jár ezen a környéken. Árnyként suhan végig az utcán állig felfegyverezve Fredrik Laine, miközben halkan dúdol. A házak közt járva egy hangos kiáltás üti meg a fülét, felkapja a fejét, és a hang irányába fordul. Futva indul meg afelé a ház felé, ahonnan az üvöltés hallatszott. Elrohan egy fűzfa mellett, ahol észrevesz egy gyanús alakot, de egyelőre még nem tulajdonít neki különösebb figyelmet. Lidérckiképzésének hála felugrik, elkapja az erkély korlátját, és fellendül, majd mint valami kecses vadmacska hangtalanul a földre huppan, és belép a szobába. Kisebb sokkot kap mikor meglátja Alexet, de amikor a srác ugrálni kezd akkor pimaszul elvigyorodik. Felméri a környezetét is Fred, amíg a csapat a röhögcséléssel van elfoglalva. Feltűnik neki, hogy vannak itt lidércek is, de a vámpírok vannak így is többségben. És a tömegben egy ismerős alakot is észrevesz. Chase Lockwood. Látta már képről, és miatta kerültek veszélybe Marceauék. Szóval mondani sem kell mennyire dühös lesz, mikor megpillantja a vámpírt.* - Hé Lockwood! Nem lesz elég a baromságaidból? Húzzál haza, de előtte még nyald ki a s*ggem! *Szólal meg mély, hörgő hangon a Laine gyerek, ugyanis megint a Vadász ruhájában virít, és ezáltal a hangját is sikerült eltorzítania. Kezében már ott van a fegyvere, és készül arra, hogy belevágja a vámpírba. *Te meg Marceau ne pattogj már, mint egy nikkelbolha, mert az árt a szépségednek! *Szól be az angyalnak is a lidérc, és gyilkos tekintettel Chase-re mered.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Márc. 23, 2012 6:59 pm

    *Már egy jó ideje itt van ő is, de igazából csak azért, mert kémleli, hogy nincs-e gond. Nem, nem ember alakban, kihasználja képességét és egy fekete varjú alakjában üldögél a fa ágán és onnét hallgatózik. Figyeli ahogy távozik a fiú, majd mikor látja az idegeneket, meg hallja a kiáltást bereppen az ablakon, átváltozik és első útja a kisebb tömeghez vezet, ami összegyűlt a fiú szobájában.* - Ne ugrálj kérlek, kissé szánalmas. *Dől neki a falnak és rövid kardja kezében, combjára pedig két-két tőr erősítve. Ő felkészült, komolyan gondolta, hogy vigyázni fog a fiúra. Végig méri a tömeget és mivel ismerőst nem lát, ezért elkönyveli magában, hogy senki sincs rajta és Alexen kívül, bár valaki, akit nem tud alakhoz kötni, ellenük szól, szóval talán még sem, de hiába kutatja nem látja... A Lockwoodra kicsit meglepődik, de szemével keresni kezdi a név tulajdonosát és egyik tőrét kicsúsztatja a tokjából. Nem, még nem dobja el, vár még egy kicsit.*
    Mesélő
    Mesélő


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Mesélő Pént. Márc. 23, 2012 8:13 pm

    [Alexander]

    *Jelen állapotban úgy tűnik, a fiú csak aludni készül. Vagy is készülne, ha mozogni tudna. Fel ki állt fájdalmában. Nem tehet róla. A bénítás plusz az ugrálás.* - Hogy mennél a pokolba oda ahova ő ment.*Nyel egyet és morog tovább. Természetesen csak gyilkosan pislog, amikor ugrál körbe és csak ordít. Fáj neki igen fáj a lába és érzi, hogy forró a vére az ereiben. A kacagást hallja, majd amikor ugye megmutatkozik Chase egy ismerős hangot is felfedezik vélni.* - Épp emlegettelek, de nem kell, bébi csősz el vagyok én itt magamban. Nem látod éppen showt tartok nekik..*Mondja szemet forgatva Frednek és diadalmasan elvigyorodik. Véletlen erre járt és szemet forgatva gondolkozik, majd amikor befejezték a bénítást a földre vágódik, és éppen Lisát veszik célba.* - Vigyázz egy a fűzfán van egy, ha jól gondolom. Kizárt, hogy ő csinálhatta volna, és nem kell gyerek felvigyázó. Tök jól el vagyunk, éppen bulizgatunk… vámpír party.*Mondja Lisának morogva és durcásan, majd amikor éppen, hogy észhez tér szemével keresni kezdi Fredriket.*


    [Mesélő]


    -Nem megyek, mert már ott élek csak erre még nem jöttél rá.*Mondja felnevetve. E közben a lidérc aki fel ugrott ugye nevezzük nevén Fredrik árnyként láthatja másik 4 lidérc társát akik ugye felnevetnek és fegyverrel készen létben állnak és várnak. A szobában még természetesen 20 darab vámpír tartózkodik. Kint a fán ücsörgő Oliver pedig a lányt veszi célba és annyira bénította le, mint Alexet. Ha Fredrik nem támad, akkor természetesen a lánynak az ereje ki fog csobbanni. - Mit gondoltok. Egy angyal egy lidércet véd. Szánalmas. De komolyan.Bulizgatnánk? Valóban.. Csak ez egy meglepetés party. Mit szólsz Marceau? Beállsz közénk bár, ahogy elnézem, a sántákhoz jobban illesz. Béna angyal nem kell, úgyhogy a halál felé kell őt küldeni. Te lidérc mutasd magad…*Mondja Chase mézes-mázosan és eközben Oliver is belép az ablakban és tovább bénítja a lányt és közben a szemei vörösek.* - Olyan finom az illata. Te leányzó mit gondolsz. Mennyire tisztelsz engem azzal, hogy a barátnőm lennél? Tudod mindig ilyen cicára vágytam, mint amilyen te vagy.*Mondja a fiatalabbik Lockwood majd elengedi a lányt és megfogja, és a falhoz viszi. E közben a lidércek meg ugye Fredriket keresik és próbálják, szemmel tartani amennyire lehet.* - Talán ha megmutatod magad ők is megmutatják magukat. Hidd el a szemtől szembeni harc tökéletes.*Mondja Chase és elvigyorodik ördögien és felnevet majd Alexhez lépve megfogja a nyakánál és a torkát szorítja a srácnak. Mozdulni nem tud tőle.*

    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Márc. 23, 2012 8:31 pm

    - Tudod kit etetsz be ezzel Alex. Nem úgy nézel ki, mint aki annyira élvezné. És ebből ítélve pedig nagyon is kéne neked. *Majd elhajítja a tőrét a fán lévő felé, vagyis hajítaná, ha nem bénítaná meg a fán ücsörgő Oliver.* - Inkább kopj le kérlek. *Beszél a bénítás alatt és gyilkos pillantásokat vet a bénítójára, aki falhoz vezeti, mire csak morog és amennyi erő van benne, azzal mind egy lendületes mozdulattal a nemesebbik szervében térdel Olivérnek és igyekszik a rövid kardjával szíven szúrni a vámpírt, amíg az fájlalja magát, vagy ha az nem megy, akkor a fej levágással próbálkozik. Ha ez sikerül, akkor egyenesen Alex felé veszi az irányt, ha meg útjába állnak, egy lendületes mozdulattal lenyessenti a fejüket, vagy szíven szúrja őket.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Fredrik Laine Kedd Márc. 27, 2012 8:11 pm

    *Igazság szerint rohadtul nem foglalkozott azzal milyen dög mellett rohan el, ő csupán kíváncsi volt arra, hogy milyen idióta keveredett bajba. Mikor meglátja Alexet egy pillanatra szemét mosoly terül szét az arcán, de megrázza a fejét, és Lisa felé pislant. A lány szavai nem különösebben kötik le, de Alexé annál inkább.* -Örülök neki Marceau, hogy elszórakoztatod a tömeget. Oscart érdemelsz érte, de sajna nincs nálam egy díj se csupán arra vagyok képes, hogy seggbe rúgjam ezt a vámpírhordát itt. *Morogja a fiú Chase-re meg magasról tesz.* - Hú de humoros vagy Pirikém, de sajnálatos módon én rohadtul nem tudom értékelni az erőfeszítéseidet. *Vág vissza Lockwood-nak, egyébként feltűntek neki a lidérctársai, de talán azoknak leesik, hogy Fredriknek csak a fővezérrel van baja. Mikor Lisa összeesik akkor a lidérc odaugrik az ablakhoz, és a képességét használva megpróbálja letaszítani Olivert a fáról.* - Abszurd dolog a te kicsi agyadnak, hogy a te nyomoronc szottyad sz*ros seggedet szétrúgnám Lockwood? *Szólal meg egy pimasz mosollyal az arcán a fiú, majd a vámpír további bölcsességére felröhög.* - Előbb kerül a hullák közé, minthogy téged szolgáljon. Soha nem lennék egy gyökér vámpír talpnyaló, főleg nem olyané, mint amilyen te vagy. *Újabb beszólás érkezik Fredrik felől, a mutasd magad dologra csak vigyorog.* - Hülye lennék. *Szólal meg a fiú, majd fogja a fegyverét, elhajítja Oliver irányába, és ha minden akkor a pasi hátába állt bele. A vadászeszközt visszarántja, de olyan erővel, hogy letépi a bőrt a vámpír hátáról.* ~ Most a kajád, vagy a csajod? Mert nem mindegy. *Morog magában, majd előkapja a tőrét, és tesz előre egy-két lépést.* - A testvéreimet soha nem bántanám. Ennyi eszed neked is lehet Lockwood. Az egy dolog, hogy úgy csicskáztatod a vámpírjaidat, ahogy akarod, és akkor emelsz rájuk kezet, mikor kedved tartja, de én soha nem lennék képes ártani egy fajtársamnak se.*Szövegel egy sort a bajtársiasságról, majd fogja a tőrt, és mikor Alexet éppen ki akarják nyír akkor hátulról leszúrja Chase-t (ha összejön neki), és megforgatja a tőrt. A tőrnél fogva odébb rántja a vámpírt (már ha eddig eljut), és megpróbálja kitépni a szívét. Lisával perpill nem törődik, igyekszik a fő problémára ügyelni.*- Szívesen kinyírlak te tetves féreg. Ahogy az összes többi vérszívót itt. Na, ki akar megdögölni?!
    Mesélő
    Mesélő


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Mesélő Csüt. Márc. 29, 2012 4:59 pm

    [Alexander]

    -Pedig hidd, elélvezem. Csak annyira, mint a Nekromágiát.*Mondja Lisának és ugrál körbe-körbe. Nekromágiát tényleg szerette régen egyik kedvenc tárgya volt és emlékszik arra, hogy Karent ott mindig kiakasztotta. Oliver szavaira a fiú kezei ökölbe szorulnak és mind a két szárnyát kiereszti. Ha összejön, neki akkor szelet kavar. Nem hagyja, hogy Lisát bántsák.* - Ha őt bántod, akkor előbb velem kell végezned. Lisa is a Húgom is sőt Kamen is azon baráti körömbe tartozik, akik annyira fontosak, hogy tűzbe raknám a kezemet is. Egy szóval ne merd bántani őt, mert velem gyűlik meg a bajod. Lisa az én múltam jelenem és jövőm..*Sziszegi Olivernek és érzi, hogy eközben elkapták a torkát. Levegőt kapkodva csak figyel Fred monológjára közben és néhányra csak morogna. Gondolatában ott van, jó lenne, ha igyekezne, mert idő előtt nem akar távozni a srác. Csak arra eszmél fel pár perccel később, hogy a földön fekszik, és nagyon gyorsan pörögnek az események.* - Jövök neked eggyel…*Mondja, Alex majd Lisa felé pislog és eközben a szárnyára is és közben előveszi a zsebéből kikandikáló tőrét.*


    [Oliver]

    *A fán guggolva éppen a lányt próbálja megbénítani. A tőr elöl, félre ugrik és természetesen besétálva a szobába sétál, és közben villám csapódik a fába. A fiú felkuncog és természetesen perverz gondolatait a lánynak mondja. Ördögien elvigyorodik és vörös szemeivel mélyen a lányéba néz. Megbabonázza a lányt.* - Az illatod olyan finom, hogy akár felfalnálak.*Feleli a fiú és Marceau szavaira nem figyel, viszont a kardra felfigyel. A szúrásra fel ordít és egy gyors mozdulattal kirántja.* - Ezzel még nincs vége..*Mondja a lánynak és természetesen vörösen izzó szemeivel a nyakánál a kikandikáló ereit bámulván megharapja a lányt és kicsit iszik belőle és ki ugrik vele az ablakon és hangos csattanással érnek a földre és egy szempillantás alatt eltűnik. Volt nincs a srác, aki visszament Londonba. Oda ahol múltkor voltak.*

    [Chase]

    * A szőke fiút bámulván a vámpír hatalmas nevetést adott le és azon gondolkozott mit tehetne még vele. Természetesen benne volt a fejében az is, hogy megölje. Meg is fogja tenni, hiszen így játszik vele. A fájdalmára ráviszi.* - Akár ki is vagy egyszer velem fogsz harcolni az én oldalamon. És tudod miért? Azért mert ő az enyém és senki másé. Nem a humoron múlik a vicc. Te máshogy vagy vicces. Hidd, el tudom én a dolgokat Laine. Nem hiába vagyok és lettem vezető.*Vág vissza a Pirikére és természetesen közben szépen halad a földön fekvő fiú felé. Aki azt hinné, vámpír létére nem tud, dolgokat téved. Először körbe szaglászott a lidérc fejében, ha tudott és természetesen kiderítette a nevét, Alexander fejében turkálva. * - Amilyen én vagyok? Milyen vagyok én hadd halljam? Elárulok valamit kölyök. Nem tudod, még mire vagyok képes. Vagy mondjam, úgyhogy bébi?*Kérdezz rá és azzal a lendülettel közben a földön heverő Alexandert veszi fel és oly annyira kezdi el szorongatni, hogy a fiú feje lilává változik át.* - Marceau.. Ha nem derül ki ez az egész.. Mostanra te is mellettem lennél. Nem hiába végzett vele a fivérem. Tudod te milyen érzés volt neki? Mint amikor beledöfik az emberbe a kést. Olyan. Ha az angyal képességed nem jelenik meg akkor mostanra vámpírként szolgálnál. Hídd el nem akarsz több ellenséget és még ráadásul nekünk spórolnál meg egy kis időt, hogy üldözőbe vegyünk téged.*a fiú természetesen, ahogy szorongatja, közben nem is veszi észre, hogy Oliver és a többiek visszavonulót fújtak. A férfi makacsságát ismervén és látván felordít a hátába vágó késnek és hátrataszítja az angyalt.* - Ez hiba volt kölyök.*Szemei vörösen felizzanak és keresni kezdi az árnyékosulót.* - Mutasd magad. Szemtől szembe, te gyáva.*Üvölti, a fiú majd természetesen Alexandert maga elé helyezi egy gyors mozdulattal, aki éppen kapálózik.* - Van, amikor az ember nem tudja mit választ. Van, aki a tovább létet van, aki a halált. De tudod, van olyan pillanat, amikor azt hisszük nincs más lehetőség, de neked volt választásod. Azt hiszem itt az ideje véget vetni valaminek.*Mondja felröhögve és a másik kezét megemelvén készül a fiútól elvenni az életet. Ha csak meg nem menti valaki.*

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Fredrik Laine Csüt. Márc. 29, 2012 5:46 pm

    *A nevetésre csak forgatja a szemét, Alex szél gerjesztésére meg csak morog, hiszen a tökéletesen beállított frizuráját ez az idióta ezzel a húzásával teljesen hazavágta.* -Mi vagy te Marceau? Szélmalom? Mert ha nem akkor álljál le, mert baromság, amit csinálsz. *Morog a fiú, a felsorolásra meg csak felhorkant, és magában duzzog.* ~ Cöh. Ezért meg se mentem a sz*ros seggét… Na jó. Muszáj, mert Gis kinyír, ha megtudja, hogy itt voltam, és nem segítettem. *Gondolja magában Chase szavaira pedig eltorzított hangon felröhög, majd képen köpi a vámpírt.* - Álmodj te arról, hogy a csatlósod leszek, te mocskos állat. Nem fogom a szottyadt seggedet őrizgetni. Tudod miért?! MERT HÜLYE NEM VAGYOK! Másrészt pedig többre tartom magam annál, hogy egy ilyen pitiáner alak talpát nyalogassam. *Vág vissza Chase-nek a humoros dolgon csak a fejét csóválja. Egy pillanatra megdöbben azon, hogy tudják a nevét, de felvágták a fiú nyelvét, így tehát visszafelesel.*- Anyád a Laine te gyökér állat. Különben is rosszul tudod ugyanis Laina a nevem, nem pedig Laine. Melyik idióta nem bírja ezt megjegyezni?! És szerintem azért lettél „vezető”, mert túlságosan is hülye a „bandád”, merthogy egy támadást se tudtok megszervezni az is biztos. Szóval nyasgem, de arról tényleg le, hogy utánad fogok loholni, mint egy kiskutya. *Felel a vámpírnak, és igen. Enyhén kitört belőle az idegbeteg énje.* - Soroljam? Egyrészt rohadtul büdös. Olyan a szagod, mint egy múmiáé. Komolyan a haverom öreganyjának a s*gge is jobb illatú lehet, mint amilyen te vagy. Mondd csak mivel fújkálod be magad? Trágya aromával? Másrészt kicsit a föld felett jársz, és túl sokat képzelsz magadról, de azt a szót, hogy haditerv nem ismered. Ja, amúgy szerintem annyira ocsmány vagy, hogy az öreg Vlady forog a sírjában miattad. Hogy lehet valakinek ilyen undorító patkány képe, mint neked?! *Sorol pár dolgot, de többet is tudna mondani, viszont már nincs kedve tovább szaporítani a szót.* - Kölyök? Már bocs, de szerintem nem vagyok kutya, hogy lekölyközz. Amúgy meg akkor te mi vagy? Vérszopó ivadékocska? Ó mondd te óriás csecsemő hol hagytad anyádat? *Szól be ismét, de hát Fredrik, ha kell tud szócsatázni, na. Egyébként mikor elkapják Alexet akkor előrelendül, és energialökettel megpróbálja odébb löki a sérült angyalt. Az meg, hogy Oliver és Lisa eltűnt… Nos, nem tűnik fel neki. Amíg Alexnek szövegelnek egy pillanatra megáll, aztán amint befejezte Chase a hegyibeszédet egy másik tőrt belevág a pasiba.* - Lockwood, tudd hogy, aki tökéletes, az nem hibázhat. *Vigyorodik el szélesen a maszkja mögött, majd a szobában kezd el körözni. Amikor Chase háta mögé kerül akkor szimplán olyan sebet ejt a pasi hátán, amin keresztül be tud nyúlni a szívéig. * - És van olyan lidérc, aki képes arra, hogy jobbá tegye a világot azzal, hogy az ilyen újrahasznosításra sem alkalmas szemétládákat eltegye az útból. *Jelenik meg a vámpírnak az Őrző gyerek, és immáron a saját hangján beszél. Megmarkolja Chase szívét, és teljesen erőből kitépi a helyéről. (Már ha összejön az akciója.) És ha kitépte, akkor még ketté is vágja azt, így két darabban landol a padlón. Aztán a Vadász fegyverét fogja levágja a vámpír fejét, és szépen elhúzza a holtestet a fürdőbe. Ott aztán feldarabolja, és a maradványokat a fürdőkádba dobálja. Ha ez is sikerült neki akkor szerez valami gyúlékony anyagot, és a fürdőben éli ki piromániás kedvét. Ja, amúgy Alexnek csak egy „nincs mit”-tel felel. Aztán, ha Chase-hullaégetéssel végzett akkor fogja magát odamegy Alexhez, és elővesz egy kis fekete üvegcsét.* - Idd meg. Jót tesz. Lasse gyártotta. Segít a sebeiden. *Mondja halkan a fiúnak, majd neki áll a takarításnak.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Lisa Deadwood Csüt. Márc. 29, 2012 6:20 pm

    *Őszintén szólva nem nagyon figyel Alexre, mivel leköti a figyelmét az Oliverrel való társalgás, no meg a másik szíven döfése, vagy a próbálkozás. Azt meghallja mikor a barátok közé sorolják, kissé letöri, hogy csak barát, de fel is dobja, hogy legalább már ezt elérte. Mikor meg a végét hallja, nem kicsit lesz jobb kedve, persze csak magában, mert talán harc közben nem kéne vigyorognia, na...* - Nem vagyok étel, keress magadnak egy patkányt inkább... *Néz gyilkosan Oliverre. Mikor pedig az nyakon harapja Lisát, majd kiugrik vele az ablakon, szitkozódásba kezd.* - Te aljas kis vérszopó, te bolha, nem szállsz le rólam, te mocskos kis vérszívó?! *Ordít a lány és miközben csapolják a vérét, beleállít egy tőrt a férfi hátába, és igyekszik azt végig húzni benne, közben pedig rugdosni le magáról. Mikor hirtelen eltűnik felugrik, majd meg is szédül kissé, de kiengedi éjfekete szárnyait és repülve kezdi el keresni a vérszívót, bár nyomát nem leli, így hamar vissza kell fordulnia. Visszatér Alex szobájába és a kezét a nyakához szorítva próbálja elállítani a vérzést, nem túl sok sikerrel. Körbenéz és sikerül megállapítania, hogy itt lezajlott már a játék, és Fred elintézte Chaset. Alexhez sétál és kérdőn néz a fiúra.* - Jól vagy? *Kissé hülye kérdés, de hát mindegy...* - Chase halott? *Fordul Fred felé, és ha az éppen éget, akkor kicsit hangosabban szól, hogy biztos meghallja a másik.* ~ Pedig őt kifaggathattam volna, hogy hova menekült el az a mocskos vérszívó... ~ *Mered maga elé komoran, és kicsit szorosabban szorítja a nyakát. Kéne szereznie valami kötést rá...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 31, 2012 12:14 pm

    - Hah.. Vele hiába fogsz leszámolni te mi haszna. Lord Sammael után ő a második legjobb harcos, és előbb fog megvédeni egy angyalt, mint hogy téged szolgáljon. Bocs majd később leszámolunk a mondatomért.*Mondja Chasenek aztán a végén oda bök egy mondatot Frednek is.* - Szóval nem hiszem, hogy fogod látni. Már ne is haragudj, de jobb elképzelései vannak mindenről, mint neked.*Köpi oda a fiúnak és Alex csak felröhög, amikor arcon köpik.* - Köpő csészének tökéletes.*Elvigyorodik és röhög Fredrik megjegyzésén.* - Te nem csak köpő csésze lennél… de hiába szólsz, be azt hiszed meg hat, amit mondasz?*Persze Alexander belül zokog, és amikor felemelik, próbálja magáról leverni a srácot. Ha most nála lenne a fegyver teljesen örülne neki akkor egyből levágná a kezeit meg minden. Markról beszélve gyilkosan pillant és közben egy könny is legördül az arcán. A fiú érzelmei és a seb nem gyógyult be. Saját magát hibáztatva a történtek miatt, hogy nem figyelt oda semmire…* - Tudod, mit élveznék a legjobban vagy élveztem volna? Ha Indiában kinyírhattalak volna.*Köpi oda a srácnak fojtogatás közepette és amikor Fredrik szövegel azon csak nevet belül.* ~ Jól van, látszik, hogy honnan jöttél..~*Gondolja magában, hiszen tudja, hogy Fredrik nem gyáva ám viszont Alex most rohadtul szarul érzi magát, hogy tehetetlen. Aztán ugye eldobják, a gipsze eltörik és felhorkant.* ~Maradnom kellett volna a suliban. Gis ki fog nyírni..~*Aggódik mindenért természetesen és csak felpislog. Amikor pajzsként használják csak felhorkant, hogy szánalom, de nem mond semmit.* - Te is hibáztál néha haver.*Mondja kötözködve és tudja, hogy még megkapja ezért a magáét… Lisát a szemeivel keresni kezdi, miközben a másik végez a vámpír életével.* - Azért ennyire morbid ne legyél.*Fintorog egy sort…* - A vadi új márványkékes fürdő szobám.. Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed! Te fogod kifizetni, tudod, mennyi idő volt mire elkészül? Pont oda inkább vidd ki az erdőbe vagy bármi..*Hisztizik és ordibálni kezd Laine gyerekkel és teljesen ki van akadva.* - Lisaaaaaaaaaaaaaa! Hol vagy?*Kiabál, és közben szárnyra kap, majd amikor megjelenik a Laine srác az italra felvonja a szemöldökét.* - Lasse? Mi ez?*Kérdezz, rá majd meghúzza a bájitalt és csak csodálkozik.* - Egyébként kössz.. Viszont basszus mi a franc volt ez? De miért pont oda kellett gyújtogatni.. na jó pakolok össze még jó, hogy nem a stúdiót tették tönkre.*Mondja Alex nyafogna és neki kéne állni takarítani.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Márc. 31, 2012 12:54 pm

    *Alex első megjegyzésére csak felvonja a szemöldökét nemigazán tudja mit gondoljon erről. A köpőcsészés dologra, ha tehetné fejbe vágná a srácot, de most minden erejével Chase-re koncentrál szóval… Igazából nem érdekli Alex könnyezése, vagy Chase megjegyzései ő ilyenkor csupán a gyilkolásra figyel, és arra, hogy minél hamarabb végezzen az áldozatával. Mert. Ő erre lett nevelve és kész.* - Ugyan Marceau. Te vagy a nagy vámpír vadász mégis sarokba vagy szorítva. Kötve hiszem, hogy ezt a s*ggfejet ki tudtad volna nyírni. *Morogja a lidérc, mert muszáj volt beszólnia a fiúnak. * - Mindennek meg van az oka, hogy miért történik. Azoknak a dolgoknak meg kellett lennie, és amit tettem azt én fel is vállalom. Különben is az, hogy én azokkal az angyalokkal végeztem csupán jobbá tettem a világot. Azok ugyanis mind olyanok voltak, akik megbuktak életük során, és csak ártottak másoknak. *Rándítja meg a vállát aztán miután kinyírta Chase-t a morbidos dologra csak vigyorog.* - Vagy megszoksz, vagy megszöksz. *Vonja meg vállát, és tovább intézkedik. A fürdőre csak felröhög.* - Nem fogom kifizetni van elég pénzed Marceau. Persze, vonszoljam el a hullát az erdőbe mi? Aztán majd kifaggatnának, hogy minek ráncigálok végig a városon egy hullazsákot. Na pofa be, és mossál fel. Utálom, ha úgy nyafogsz, mint egy kislány a nagy semmi miatt.* Morog Fredrik, majd a Lisás dolog nem érdekli csak takarít tovább. Aztán ugyebár odaadja Alexnek a bájitalt mire el kezd magyarázkodni.* - Igen Lasse, mert jó elixírkészítésben. Amúgy meg olyan bájital, ami begyógyítja a sebeidet. *Mondja még mindig morogva aztán a köszönetre csak biccent egyet. Nagyot sóhajt mikor Alex megint háborogni kezd.* - Megmentettem az irhádat Marceau. Azért annyival tartozol nekem, hogy nem kritizálod a módszereimet. Az meg hogy a fürdőben… Nos az a hely volt kéznél. A hálódban is gyújtogattam volna, de az annyira nem jó. *A stúdiós dologra viszont már szélesen elvigyorodik.* - Ne aggódj, legközelebb oda megyünk. *Humorizál a fiú, majd mikor felbukkan Lisa csak fintorog egy sort.* - Persze hogy jól van. Itt pattog nekem már egy ideje.*Duzzog aztán a Chase-s kérdésre csak bólint. Aztán mikor észreveszi Lisa sebét ránéz Alexre, és rászól.* - Hé Marceau! Gyógyítsd már be a szívszerelmed sebét, ha már egyszer angyal vagy! Vagy még arra sem vagy képes, hogy használd a képességeidet? *Szól rá a srácra, majd fogja magát, és mint aki jól végezte dolgát el heveredik.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Lisa Deadwood Szomb. Márc. 31, 2012 8:49 pm

    *Minden lerendeződik, mikor pedig Oliver után indul, végül vakvágányra fut, meg hát fárad is, szóval visszafordul és már a ház előtt van, mikor hallja, hogy Alex a nevét ordibálja, majd mikor megérkezik, Fred válaszol Alex helyett, aki úgy tűnik észre se vette.* - Akkor jó. Bár ha annyira ereje van pattogni, akkor már takaríthatna is, elég nagy a kupi. *Néz körbe, majd Alexre. Azért szemeivel még felméri a fiút, hogy tényleg nincs-e semmi baja, majd kissé megnyugodva állapítja meg, hogy semmi baja. ~ Biztos Fred csinált valamit. ~ *Gondolja, majd csak körbenéz és a szívszerelmed dologra csak pislog, de hagyja. Különösebben nem érdekli most ez, inkább ő maga látja el a sebét. Az biztosabb.* - Hol tartod a kötszereket Alex? *Néz a fiúra és ha választ kap, akkor előbb elmegy és kimossa a sebet, és magában ismét szidni kezdi azt a nyamvadt vérszívót, aztán pedig ha tud szerezni valami kötszert, akkor leápolja magának.* ~ Abban biztos lehet, hogy elkapom! Kis nyamvadt vérszívó, mi vagyok én? Vérbank? Peeersze, esküszöm, hogy az én kezeim által döglik meg... ~ *Nos igen, nem túl kedves gondolatok forognak a fejében, de hát ez van. Mit mást várnak?* - Azért te is kényelmesen vagy. *Néz Fredre, majd csak újra körbe a szobában. Bár takarítani nem állna neki semmi pénzért, nem az ő háza...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 03, 2012 5:29 pm

    *Ahogy az események gyorsan történnek, Alex csak pislog, hogy Chase feje leesik, és kicsit rosszul van. Az, hogy ő jelen pillanatban miket gondol csak aggódó fájdalmas arccal mereng maga elé a földön. Fredrikre felhorkant és üvölt vele: Az egyik ok, hogy kiakadt a fürdőszobája miatt a másik ok, hogy ne a lakásában gyújtogassanak, azért van az alagsor.* - Már egy ideje szokom az új Fredrik külsőt…*Nyelvet ölt a lidércnek és közben Lisát keresi.* - Azt kérdeztem hol van nem az, hogy jól van e..*Mondja gúnyosan az őrzőjének és vállat von. A sebeire és a bájitalra csak felvonja a szemöldökét.* ~Remélem nem méreg. Az nem lehet.. nem.. ~*A lidérdctől nagy nehezen elfogadja az italt és még méregeti, majd lehúzza az üveget. Kis idő elteltével csak pislog nagyokat és a következőt tapasztalja: A lábán, ami volt seb már nincs. Feláll és normálisan tud járni. Körbe forog maga körül és ugrál. Mint egy kis gyerek, aki örül a nyalókának.* - Te egy.. nem is tudom.. köszönöm..*Mondja Frednek és vigyorog, mint a tejbe tök. Igen most az egyszer, ha nem is hitt neki, de megpróbál bízni benne. A hullazsákos dolgot is el felejtette most annak örül, hogy ő jól van.* - Egyébként akár mondhatják azt is, hogy te vagy a gyilkos. Végül is, ha azt nézzük. Nyugalom csak vicceltem.*Nagy nehezen észhez tér és reagálni próbál. Vicces kedvében van. A megmentésre csak pislog és nagy kerek szemmel figyel.* - Ja meg.. de elboldogultam volna, azt hiszem, na, jó bevallom, nem mert az összes fegyverem a suliban maradt. Hála a tanácsaitoknak egy fegyverrel sem rendelkezem, hogy megtudjam, magam védeni mindegyik el van zárva Mr. Brown szekrényében.. Nyugi bűbáj van rajta, de a lényeg megfosztottatok a kincseimtől. Figyelj legközelebb én mentem meg a te életed.*Mondja a fiúnak, és amikor magyaráz, érdekesen artikulál az arcával. A stúdióját meg ezerrel védi és utána rápillant Lisára majd oda lép hozzá. A lány szavaira figyelvén hátra pislant és elvigyorodik.* - Mindjárt nem lesz olyan nyugalmas állapotban.*Gonoszan kijelenti és lelöki, a fiút majd az ajtó mögé bújik, hogy a másik ne dobhassa rá a párnát.* - Ne haragudj az-az én kényelmes ágyam. Egyébként, ha éhes vagy-vagy éhesek vagytok, csinálhatok valami enni valót. Van lent kaja a hűtőben.*Kijelenti az ajtó mögül, majd ha a másik nem támadott oda lép Lisához és begyógyítja a sebeit.* - Nem kell ide kötszer.*Mondja nyugalmi állapotban és a fejét oldalra billenti. Közben a szőke haját is igazítja.* - Nem kell megvédeni, de köszönöm. Lisa.. mondanom kell valamit, egy olyan dolgot, amit már nem halaszthatok..*Mondja a lánynak és a kék szemeivel a másikéba pislog, majd magához húzza és megcsókolja. A bal kezével Lisa derekát a jobb kezével meg összekulcsolja a másikkal, ha a lány hagyja. A csók jelenet után csak elvigyorodik és nagyot néz.* - Szeretlek, és nem akarom, hogy bármi bajod legyen egy nyamvadt vámpír nem ér annyit, hogy meghalj..*~Kimondtam.. Hű, de nehéz volt. Igen szerencsétlen, de nehéz. Jesszus mit fog szólni anya.. nem Lisára, hanem a bukott angyalos sztorira.~*Gondol bele a dolgokba majd csak bámul és most konkrétan kiürítette az elméjét.* - Rendeljek, pizzát vagy még szeretnél maradni Laina akkor szívesen vendégül látlak.*Mondja Laine-nek humorosan és nőiesíti a nevét. Kicsit gonosz, de hát így lehet szeretni. Nos, mindenesetre, ha így elvannak még rendet is kéne tenni mielőtt Lace megérkezik, mert úgy fog üvölteni, hogy egész Qarin hallani fogja.* - Nos, mit csináljunk? Én amondó lennék rendet kéne tenni, de annyira nem akarok semmit csinálni..*Elkezd, nyugodt hangon beszélni majd nyafog, mint egy kislány és körbe néz, majd az ablakra figyel.* - Egy csillag, két csillag, három csillag…*Számolni kezd hülye módon és nevet közben.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Fredrik Laine Kedd Ápr. 03, 2012 5:57 pm

    *Az üvöltésre nem reagál. Igazából totál hidegen hagyja Alex hisztije. Marhára nem érdekli, de komolyan. Chase feje, nos… Fredrik élvezettel rúg bele Chase kobakjába, ami véresen, darabokat hagyva maga után gurul be a fürdőbe.* - Figyelj, Marceau. Ha nem megy a megszokás, akkor marad a megszökés. Ugyanis nekem itt KELL maradnom. Szóval szívtad. *Rándítja meg a vállát, és az utolsó simításokat végzi a takarítással kapcsolatban.* - Nem is neked szólta Marceau, hanem a csajnak mondtam, hogy itt pattogsz. *Szól vissza a szőkének fejet csóválva. Alex ugrálását szemet forgatva nézi, a köszönömre meg csak biccent.* - Kösz Marceau, de marhára nem tudom értékelni a humorodat. *Fintorog és fintorog, és csak fintorog. Igen, az elkövetkező szavakra csak szájhúzással reagál. Aztán ugyebár elfekszik, és mikor Alex közelít felé akkor szimplán fekvésből felugrik, és a koszos cipőjével összepiszkolja Alex ágyát. Mellesleg előtte Lisa szavaira szélesen vigyorogva bólogat.* - Na, Angyalkám. Kellett neked piszkálni. *Vigyorodik el szélesen, majd árnnyá válik, és leugrik az ágyról.* - Kösz, nem vagyok éhes. *Morog a fiú, majd Alex egy ütést érezhet a tarkóján, mert a fiú konkrétan fejbe vágta a másikat. Mikor a lánynak beszélnek csak csúnyán fintorog. A csókra hangos hányás imitálásba kezd, és Alexnek kommentál.* -Hallod, Marceau! Én visszasírom Chase randa fejét. Még az is szebb látvány volt, mint ez. Tömény nyál. Ó apám. Mindjárt kidobom a nyálinger fejedtől a taccsot.* Szól be a fiúnak Fredrik, majd készül lelépni. A Lainára ismét fejbe vágja Alexet, majd a fülébe morog.* - Az egy haverom neve te gyökér. Kellett valami, amivel biztosíthatom, hogy nem bántják a tesómat, ha bosszút akarnak állni, és ha voltál olyan gyökér, hogy kinyögted a nevem… Valamivel hárítani kellett. *Mondja Alexnek, majd odalép az erkélyhez, és a két diákhoz intézi a szavait.* - Na, de én lépek mielőtt olyan dolgok jönnének, amikre rohadtul nem vagyok kíváncsi. Ágyő. *Mondja, majd egyszerűen leszökken a korlátról, és fut vissza egyenest Fyronba.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Lisa Deadwood Kedd Ápr. 03, 2012 6:31 pm

    *A kajás dologra nem int, valahogy nem jött meg az étvágya a küzdelem után... Azután Alex meggyógyítja a sebét, amire csak egy köszönömöt és egy apró mosolyt ejt. A következőkre meg csak forgatja a szemét.* - Látom, hogy nem kell megvédeni! Szerintem ha Fred nem lett volna itt, vagy én, akkor nem Chase feje hullott volna le... *Néz dühösen a fiúra, de csak aggódik. Nagyon is, főleg, hogy Oliver megszökött, és ő még a fiúra támadhat, bár előbb úgyis el fogja kapni és máglyát rak vele, de mindegy. Kissé nagyon meglepődik, mikor Alex megcsókolja, de örül neki, visszacsókol és megöleli a fiút. Igazából nem tudja mit mondjon, de azért halkan megszólal.* - Én is szeretlek. *És még egyszer megöleli a fiút, majd elengedi. Fred öklendezésével annyira nem törődik, nem hatja meg őt.* - Nincs akkora rendetlenség, hogy hű de nagy munka lenne, ne nyafogj! *Néz a fiúra, kissé csillogó, de mégis parancsoló tekintettel.* ~ Istenem, hogy fogom én ezt otthon közölni? Apám leszedi a fejem, anyámról nem is beszélve... ~ *Na igen, tervezte, hogy haza utazik, de hirtelen jobbnak látja itt maradni, hirtelen nagyon szimpatikus lett neki a suli...* - Megbolondultál? *Néz kicsit furán a fiúra, mikor az a csillagokat kezdi számolgatni, és ellenvetést nem tűrve nekiállítja a takarításnak Alexet, Frednek meg int, hogy pá, és ő maga is takarítani kezd. Nehogy még a végén baj legyen belőle...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Vendég Szer. Ápr. 04, 2012 11:18 am

    *Fredrikre már nem igazán tud mit mondani ő a csók jelenet után teljesen elvarázsolódott. A fiú maga mondján kimondta a dolgokat és csak arra tudott gondolni, hogy megtette. Az anyjától már tart, de most ez legyen a legkevesebb gondja. Csak int Lainennek majd ugye kijelenti a következőket: Takarítani kéne. Mire Lisa mondja nincs annyira rumli.* - Nem itt hanem a fürdőben.. Lacet csak egy órára küldtem el vásárolni addigra úgy is elalszok, de ajj..*Mondja, nyafogva. Ugye az ölelésre és a szeretlekre csak elmosolyodik, nem tehet róla ő ilyen.* - Azt hiszem kicsit későn érő vagyok a dolgok meg ismerésében, áh mindegy hagyjuk.*Zárja le a témát és csak figyeli a csillagokat és számolni kezdi. Most még a folt sem zavarja, amit a fiú ott hagyott.* - Azt reméltem te is csinálod én meg csak figyelem..*Nyelvet ölt a takarításra a bolond kijelentésre csak felkuncog. Egyébként ő kitakarít csak a vadonatúj cuccaira akadt ki, hogy kell neki venni egy másikat…. Főleg a fürdőkád…* - Talán enni kéne előbb én úgy is éhes vagyok. Van lent a hűtőben minden féle étel, de a vitrinben van alkohol is. Mit kérsz?*Kérdezi meg majd fel pattan és az ablakhoz megy és bezárja.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Lisa Deadwood Pént. Ápr. 06, 2012 8:51 pm

    - A fürdő? Nem hinném, hogy ott is annyira kupi lenne. *Rántja meg a vállát. Bár azt ő nem tudhatja, nem nézte. De igazából nem is érdekli. Nem az ő háza, bár azt nem nagyon akarja, hogy Alexet leszidják, esetleg megbüntessék.* - Aaahaa... *Nem nagyon értette, hogy most mire célzott a fiú, de ez talán annak köszönhető, hogy már fáradt. Nincs hozzászokva ahhoz, hogy szívják a vérét és közben még teljes gőzzel pörögjön...* - Aaahaaa, álmodozz csak! Nem az én házam, nekem nem szándékom a kitakarítása. *Nevet és fogja magát és leül az ágyra és sztrájkol a takarítás ellen.* - Nem nagyon vagyok éhes, de valami alkoholt elfogadnék. Az sosem árt, sőt! *Pattan fel kuncogva és a fiú mellé áll és csak figyeli. Szereti nézni az arcát, a kék szemeit... Na igen, teljesen megkukult szegény. De hát: ez a szerelem!*

    Ajánlott tartalom


    Egy végzetes találkozás Empty Re: Egy végzetes találkozás

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 8:26 am