Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Kapitányság

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Kapitányság Empty Kapitányság

    Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 05, 2012 9:20 pm

    Rend őreinek munkahelye.

    A rendőrség. Most konkrétan el gondolkodtató, hogy egy mágikus helyen mit keresnek ezek itt. Aki felteszi magában a kérdést hibázik egy nagyot. Inkább azt a kérdést tegye fel magában varázslók e ezek az emberek? A válasz a többsége igen és aurori hivatást végzett, vagy aki nem mágikus erővel rendelkezik az simán letette az egyetemen. Sok újonc jön ide mostanság, hogy a kezébe vegye a város ügyeit, hiszen többnyire sok itt az érdekes eltünések és a megoldatlan ügyek száma. Aki nagyon elszánt az természetesen kinyomozza ezt. Ha belépünk a kapitányság bejáratán, először egy kis folyosó részhez érünk akkor egy pici váró terem található. Igazából itt ugye várnak azok akik személyesen intézik az ügyeiket. A jobb és a bal oldali ajtókon vannak a nyomozók irodái és a folyosó végén található a rendőrfő kapitány irodája. A kisebb rangú embereknek egy nagy közösségi hely van onnan irányítanak mindent, de szeretik megosztva csinálni a feladataikat. Napi 24 órában a rendelkezésre áll a rendőrség a bajba jutottakon, hiszen mindenkinek segítenek ha tudnak.
    írta: Amarilla Darwin
    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kapitányság Empty Re: Kapitányság

    Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir Szer. Jan. 02, 2013 6:46 pm

    *Az egyik nyomozóirodában egy fiatal nő járkál fel-alá a szobában. Sötét haját egy csattal elegáns kontyba tűzte fel, s ahogy lépked halkan hallatszik magas sarkúja kopogása. Fekete kosztümöt visel, mint valami igazi üzletasszony, s a tartásából ítélve bizony kékvér folyik az ereiben. Ha bárki berontana az irodába, akkor egy sétálgató nőt, és az asztalra kiterített papírhalmot pillanthatná meg. * ~ Tudtam, hogy valami bűzlik abban az iskolában, de nem hittem volna, hogy az angyaltársainkat pont egy diák végezte ki! *csóválja a fejét a vámpírnő, és néha megfordul a fejében, hogy pontosan miért is ő foglalkozik a lidérc-angyal kérdés problémájával, mikor neki elég a vérfarkas bandákat csitítgatni, na meg az embereket, hogy a városi vámpírok nem bántják őket, bizonyára mások kis keze van benne.* ~Ezt az ügyet még lerendezem, aztán hazamegyek. Félbe nem szeretek semmit se hagyni, szóval, ha megkértem az igazgatót, hogy fáradjon le, akkor már megvárom, pedig semmi kedvem nincs az egészhez! *sóhajt halkan, majd mikor az egyik titkárnő felbukkan, és megkérdi, hogy hozzon-e inni valamit, akkor a vámpír halvány, ám annál hálásabb mosollyal az arcán bólint. Most, hogy említik, valóban kezd megéhezni. Utoljára odasétál az ablakhoz, kinéz, majd leül az íróasztal mögötti hatalmas székbe, ujjait összekulcsolja, és barna tekintetét az ajtóra szegezi. Kisvártatva ki is nyílik, és az előbbi hölgy egy teáscsészékkel és egy kancsóval megrakott tálat tesz le az asztalra.* - Köszönöm, távozhat! *intézi a szavait a másikhoz, majd a kancsó fülét megragadva önt magának egy csésze vért.* ~Remélem hamar ideér… *tűnődik miközben vérvörös ajkaihoz emeli a csésze száját, és belekortyol az éltető nedűbe.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Kapitányság Empty Re: Kapitányság

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szer. Jan. 02, 2013 7:07 pm

    *Egy nő rendezgette az iratait és kereste drágalátos munkatársát, aki még mindig nem került elő. Nem mondd semmit, később szól az egyik diákjának rátud e keresni a telefonján lévő nem is tudja milyen számra. Bemérni a férfit. Mindenesetre hova tart hét órakor Qarin utcáin? Persze, hogy a kapitányságra. Miután befejezte az iratpakolást még megnézte minden rendben van e az iskolában majd felvette a farmer nadrágját a fekete hosszú ujjú felsőjét és rá egy vörös pántos felsőt és hozzá ezüst nyakláncot. Aztán egy elegáns farmer kabát és rá pedig a csuklyás fekete köpeny. Nagyon reméli, hogy nem történt semmi baj csak gyorsan hajtott valamelyik diákja szóval. Így is teljesen ki van már. Lassan vámpír létére nem ártana aludni néhány órát 4-5 napja folyamatosan talpon van így érthető a bunkósága és a modortalansága. Ahogy eléri a kapitányságot sóhajt egyet és szépen lassan leveszi a fejéről a csuklyát. Haja nincs összefogva kiengedve omol a vállára. Kinyílik a kapitányság ajtaja és körbe néz.*~Utoljára akkor voltam ilyen helyen amikor Brendont elkapták gyorshajtásért és nem tudta kifizetni a büntetést..~*Gondolkodik el és belépve odalép az egyik nőhöz random.* - Ne haragudjon..*Érinti meg a vállát és hátrébb lép.* - Jó estét kívánok értesülést kaptam, hogy éjöjjek ide. Amarilla Darwin vagyok az Akadémia egyik igazgatója. Mi történt?*Érdeklődik és eléggé komolynak látszik szóval.*~Ajj lassan ennem is kéne.. kb 6 napja nem ettem semmit..~*Tűnődik el magán és ilyenkor jön az, hogy magában elhatároz egy menetrendet, hogy összeállítja magában. Persze sohasem jut el odáig. Türelmetlenül várja a választ és körbe néz azért a helyen.*
    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kapitányság Empty Re: Kapitányság

    Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir Szer. Jan. 02, 2013 7:27 pm

    *A vámpír türelmesen kortyolgatja a vért, amíg egy ismeretlen hangot nem hall kintről, majd mikor a másik nő bemutatkozik, akkor felcsillannak a szemei,hátratolja a széket, és feltépi az irodaajtót.* - Jó estét! Elnézését kérem, én hívattam ide ilyenkor *szólítja meg a nőt, majd egy pillanatra torkára akad a jó, mikor meglátja Amarilla öltözékét.* ~Hát, nem ilyennek képzeltem az igazgatókat… *dünnyögi magában, majd barna tekintetét a vámpírtárására szegezi.* - Kérem, fáradjon be! *int befelé, és ő maga visszatelepszik az asztal mögé, ahol aztán különböző iratokat kezd sorba rendezni.* - Én Alicia Lydia Linwood vagyok, és azért kértek, hogy jöjjek ide én, mert roppant fontos ügyről van szó *mutatkozik be közben pedig sápadt kezeivel int az előtte lévő szék felé, hogy az igazgató nyugodtan helyet foglalhat.* - Kér egy kis vért? Megnyugtatja az idegeket *kérdi udvariasan, bár szokatlan kimértséggel. Látszik rajta, hogy nem ebből a korból származik.* - Nos, mondja kérem, van az iskolának egy Laina Hirvelä nevezetű tanulója? *pillant fel a papírokból kérdően.* - Mert ha igen, akkor úgy gondolom illik tájékoztatni magukat arról, hogy a fiatal hölgy ellen feljelentést tettek, méghozzá… *magyaráz, majd a kezébe vesz egy másik papírt, és gyorsan átfutja.*-, az egyik diáktársa, Fredrik Laine tett panaszt ma délelőtt a viselkedése ellen. *Tart egy kis szünetet, és újra belekortyol a csészéjébe (természetesen, ha előtte Illa is kért egy italt, akkor neki is öntött). A csésze halk csilingeléssel esik vissza a tartóra, majd Alicia az első két iratot félretéve az asztalra könyököl.* - Tudja, mostanában megszaporodtak az angyalok ellen elkövetett gyilkossági kísérletek, és Mr. Laine azt állítja, hogy Miss Hirvelä keze benne van a dologban, így mivel bizalmasan kezeljük az információkat idehívtuk Önt, hogy engedélyt kérjünk a lány emlékeinek az átkutatására.*Mered komolyan és egyben szomorúan a társára.* - Tudja, kis városunk vezetőinek a lakók biztonsága a legfontosabb, ezért legyen akár városi, vagy fyronos diák mindenkivel szemben egyenlően járunk el, de ha büntetést is kap, azért már nem mi vállalunk felelősséget *sóhajtja halkan, és csendbe burkolódzva várja az igazgatónő válaszát.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Kapitányság Empty Re: Kapitányság

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szer. Jan. 02, 2013 7:55 pm

    *Belép és megérinti a nő vállát jobban mondva megkocogtatja. Miért? Azért, hogy megérdeklődje minek rángatták ide, hiszen az Akadémián éppen van elég dolga. Aztán bemutatkozik a másik is és persze természetesen fogja, magát majd fogja magát és leül. Kíváncsi most már, hogyha ide rángatták, de aztán a nő nem haboz. Látja, hogy dolgozik ezerrel és mindenki úgy jár, jól ha csendben végig hallgatja a dolgokat.* - Igen van olyan diákom még hozzá az én hatáskörömben van hiszen Sylorina ház tagja.*Feleli a hölgy higgadtan és kicsit elsápadt. Amúgy nem kér, a vérből majd szerez magának, de egyelőre inkább nem gondolkodik azon, hogy el kéne ájulnia.* -Fredrik Laine? Mr. Laine Perathon úrnő őrzője. Sóhajtozik és közben ír sms-t az egyik munkatársának, hogy ha éjfélig nem érkezik, vissza az akadémiára akkor induljanak a keresésére. Persze ezt full komolyra gondolta, hiszen tényleg alig volt egy kis szabad ideje.* - Tessék? Az egyik diák?*Kérdezi dadogva. Eddig halvány lila gőze sem volt arról, hogy miket csinálnak, a diákjai miben mesterkednek. Persze nem szólt bele a Sylorinások dolgába, majd elválik mi lesz, viszont most bekeményít.* - Gyilkosság.. Úristen.. *Felelősnek érzi magát, de teljesen el van sápadva a nő.* - Beleegyezem, kíváncsi vagyok arra a kisebb gyilkosságokra. Tudja történtek az iskolában is furcsaságok, de komolyan nem gondoltam abba bele… felelősnek érzem magam*Tényleg így van vele.*~Este vadásznom kell..~*Gondolja magában és előveszi újra a telefonját és elkezd sms-t írni..*
    Lorette Cyrill Branimir
    Lorette Cyrill Branimir
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Kapitányság Empty Re: Kapitányság

    Témanyitás by Lorette Cyrill Branimir Szer. Jan. 02, 2013 8:37 pm

    *Amikor megérintik a vállát azonnal elhúzódik, és kecses léptekkel belibben az irodába, amit épp sikerült kiüríteni ennek az ügynek az „örömére”.* - Nos, ez egyszerre örvendetes és sajnálatos hír, de legalább akkor a kishölgy első kézből jut majd a beidézéséhez.*Jegyzi meg halkan, iratokat pakolgatva, iszogatva.*- Igen, tisztában vagyok vele, hogy kicsoda, mert az úriember hajlandó volt elmesélni a legfontosabb információkat, és megígérte, hogy tanúskodik is a kisasszony ellen. Mindenkit, aki jól ismeri a lányt, behívunk *bólint, és tölt magának egy csészével, amíg Illa sms-eket írogat a telefonján.* - Okunk van feltételezni, bár biztosra nem állíthatom ezt a tényt. *Felel rutinosan, igen Miss Linwood felettébb gyakorlatias nőszemély, nagyon sokat dolgozik a kapitányságon. * - Nem értem miért sápadt el, teljesen természetes dolog már, hogy mások keze által halnak meg emberek, persze azt ne felejtsük el, hogy erkölcsileg nem elfogadott dolog, ha valakinek vér tapad a kezéhez*felel komoran Amarillának, és egy pillanatra elsötétül a tekintete. Előtte egy elegáns férfi jelenik meg, aki megharapja, majd végül annyit iszik belőle, hogy sikerül átváltoztatnia a nőt. Utána pedig az a kép, ahogy a férfi meglepődik, mikor Alicia felbukkan a közös otthonukba. Utána vér fröccsen a drága kárpitra, és Alicia egykori férje holtan esik össze, majd a nő gyermekét felkapja, majd felgyújtja a házat. Gyorsan elhessegeti a búskomor emlékképeket, és ismét az igazgatónőre koncentrál.* - Rendben, köszönjük a beleegyezését, akkor máris intézkedünk *bólint, és egy üres lapot előkapja, a fiókból egy tollat előszedve gyorsan írni kezd. Szép, kacskaringós betűket szór a fehér papírra, majd mikor végzett, akkor kikiált a titkárnőnek, és átadja neki az iratot, majd ismét Illa felé fordul.* - Tudja, akkor legközelebb jelenthetnék, ha különös dolgok történnek az iskolájukban. Lehetséges, hogy maguk irányítják, de lehet, kénytelen leszek egy javaslatot tárni a város vezetői felé, hogy ezen módosítsunk *felel halkan, és közben újra és újra lefuttatja a fejében, hogy vajon a társai mit szólnak hozzá.* - Felelősnek is érezhetik magukat mindannyian! Az iskolában a felnőttek szava dönt, maguknak kell figyelniük a gyerekekre, így mind, amit a gyerekek tesznek, annak a terhe a maguk vállát nyomja! *szól komolyan, szinte mindenegyes szava ostorcsapásként hat. Nem szereti, ha ilyen hanyagul végzik mások a munkájukat, és annak sem örül, hogy így történt, mikor megelőzhető lett volna a baj.* - Én amondó vagyok, hogy legközelebb nézzenek utána, hogy kit vesznek fel! *mondja még oda utoljára, majd mikor az ajkai újra a vérhez érnek, akkor lenyugszik, és az utolsó korty után Illára mered.* - Elnézést, ha nyers voltam. Hosszú napom van, és még korántsem ért véget. Ezen felül, cseppet sem örülök neki, hogy a lidércek és angyalok ügyeit nekem kell intézni *sóhajt fel, és újra feláll az asztaltól. Odasétál az ajtóhoz, leakasztja hosszú, fekete kabátját, majd miután a karjára terítette visszatér az asztalhoz. Egy-két papírra írogat valamit, majd rendbe szedi a dokumentumot, és egy mappába fűzi őket, majd egy lepecsételt borítékot húz elő. * - Kérem, ha látja a kisasszonyt ezt adja át neki! Mi nem tudunk felmenni a kastélyba, az összes különcünk pedig borzasztóan elfoglalt. *Nyújtja át Illának a borítékot, majd szépen felveszi a térd alá érő kabátot. *- Köszönöm, hogy eljött. Biztosíthatom, hogy az újságok nem fognak semmit se meg tudni ebből az ügyből. Itt már nincsen dolgunk. Elkísérhetem valameddig? *beszél még mindig rettentően hivatalosan. Felveszi a mappát, és kifelé menet leadja a titkárnőnek. Ha Amarilla vele tart, akkor elkíséri egy darabig, ha nem, akkor még a kapitányságon elköszön tőle, és rohan is a Gyűlés helyszínére.*

    Ajánlott tartalom


    Kapitányság Empty Re: Kapitányság

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 03, 2024 2:24 am