Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie)

    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie) Empty Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie)

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Szept. 11, 2016 10:50 pm

    *Nem tudom mi történhetet. Talán tudom és tudatomnál vagyok, de lehet nem? Régóta nem voltam otthon és egyáltalán nem tudom mit szólna apa hozzám. Patric sem akarta volna ezt. A hálóban forgolódom és azon tűnődöm talán vissza kéne menni, mert belerokkan hogy elveszített. Tudom, hogy nem helyes, de azt is hogy nyomás alatt vagyok. Kiszabadulnék a börtön markából, de nem tudom mit tehetnék. Fogom a nyakláncomat piros medálos nyakláncomat és végül úgy döntök, hogy fel pattanok majd felveszek egy farmer nadrágot feketét fekete felsőt hajamat kivasaltam és a magassarkút veszem fel. Bárki aki követ vége van. A tőreimet magamhoz teszem majd útnak indulok. Valamikor késő estére járhat így teszek rá a szabályokra.
    Qarinba megyek éppen célba veszem a várost. Nem is tudom ösztönösen csinálok mindent de mi van ha még sem ez a helyes?
    - Talán nem kellene gyilkolászásra fordítani a maradék idődet. – Jött egy ismerős hang mire én megfordulok és nyelek egyet.
    - Minek szólsz bele? Nem függök tőled, sőt. Nem függők tőle sem. Talán úgy érzem rosszul döntöttem, de tudod nem fogom azt mondani, hogy bocsáss meg. Megtettem és ezen nem változtatok.
    - Gyere haza mert ő is azt szeretné. – Felelte Darioth, amire elgondolkoztam és mosolyogni kezdtem, de aztán a nyaklánc is kékülni kezdett. Nyújtotta a karját én elindultam felé, de aztán valamit éreztem. Az öleléséhez érve elfordultam majd a szárnyaimat széttártam.  
    - Nem tud senki sem segíteni, mert nem akarom. Isten veled Darioth. – Lehet egy ember igen, de ő nincs itt. Nem is tud semmit, de nem is akarom azt, hogy tudjon róla. London felé veszem az irányt, repüléssel és nem érdekel ha kimaradok a suliból most. Egy sikátorba megyek éppen keresek egy személyt. Sötét haja van és nagyon szép ruhában sétál a macskaköves úton. Soha nem éreztem azt, hogy normálisan viselkedjek. A nő elmondta, hogy kire kéne rá ijeszteni. Szép kis feladatnak nézünk elébe. rábólintottam fizetséget megkaptam. Nem tudom egy ideje csinálom ezt és úgy érzem nem én vagyok, megálljt parancsolnak nekem. Nem érdekel. Haladok a címre ami nekem nagyon ismerős, de miért?  Nem tudom. Magassarkúban járni furcsa, de néha úgy érzem ez nem én vagyok.
    - Jó estét, azért küldtek hogy beszélgessek egy úri emberrel. – Felelem hidegen majd előveszem a tőrt. A nyakláncom piros és veszem a mély levegőt.
    - Még is miről szeretnél gyermek? – Nagy hiba volt, hogy annak szólított. Ifjú vagyok hölgy vagyok nem gyerek és nem ismer. Kitárom a szárnyamat majd elkapom és a falhoz szorítom.
    - Nem ismered még Elizabeth Cobbot. Azt üzeni a barátnőd, hogy hagyd békén vagy megölet. – Döföm a tőrömet a lábába de csak annyira, hogy sebesítem. Sikoltást hallok majd kihúzom a lábából és a kezemmel letörlőm a vért. Majd repülök. A férfi összeesik engem nem érdekel és elindulok keresni egy jó kis zajos helyet. Szükségem van a kikapcsolódásra bár néha úgy érzem nem én vagyok. Belépek a bárba majd a pulthoz érve kikérek egy alkoholt végre ihatok már. Gondolkodok azon, hogy Castinnal beszélni kéne, de mi van ha nem hallgat meg?*


    /Nyaklánc ami kék az most pirossá vált. Azért vált pirossá, mert rájött Aysen hogyan tudja manipulálni Lizzitet. Lizzie nem Lizzie már egy éve. Micha kapott egy üzenetet Aysentől Lizzien keresztül, hogy vesztett és egy jó ideje nem látta már. Micha gondolom küzd azért, hogy vissza szerezze Lizziet és nyílván Patric is értesült róla. Ő az az ember aki még vissza tudja hozni Lizziet, nyaklánc ha piros akkor Elizabeth nem önmaga ő ezt nem tudja ha kék akkor  normális, de tisztában van, hogy Michanak azt mondta hogy Ő egy senki és nem tartozik sehova és nem szólhatnak bele mit cselekszik. Egyetlen egy ember van Patric aki vissza tudja hozni Michanak Lizziet és azért lett Sylorinás, mert megölt valakit amikor manipulálták. Le lett szúrva Michanal gondolom  miért tette majd ezt követően jött az üzenet Aysentől, hogy ő már nem a tied. Nem hozzá tartozik. Nyaklánc ami befolyásolja, de erre még senki nem jött rá. Pat sem mert amikor vele van kéken villog a nyaklánc .lehet pirosra válik előtte, de azt se tudja jól cselekszik e Elizabeth vagy nem. Laschan is talán képes lenne rá ha már van náluk is kötelék, de ki tudja./
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie) Empty Re: Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie)

    Témanyitás by Patric J. Morgan Szer. Okt. 05, 2016 5:03 pm

    *Patric egy hosszú küldetés után ma érkezett vissza Londonba. Már vagy két hónapja nem járt itt: Conor persze mondta neki, hogy a kisebb, egy-két napos, maximum egy hetes küldetések csak addig lesznek, amíg Fyronra jár, utána hosszabb munkákat fog kapni, valahogy ezt igazán csak most tapasztalta meg. Így hát ennyi idő után nagyon örül neki, hogy újra Londonban lehet. És hát persze egy ilyen hosszú és nehéz munka után hogy ne ülne be egy kocsmába? Persze holnap még sok mindent el akar intézni, ki akarja használni ezt a néhány napot a következő elutazás előtt. Fair Isle-re is el kell mennie. Néhány hete kapott egy elég mogorva, de aggódó telefonhívást Michaeltől, Elizabeth kapcsán. És hát bármi legyen is, erre időt kell szakítania: nem csak személyes okokból, hanem Lizzie fontossága miatt is. Az pedig csak egy hátsó, gyorsan elkergetett gondolatként merül fel benne, hogy azzal, hogy Elizabeth-en segít, talán megint egy lépéssel közelebb kerül Mike megbocsátásához. De, mint mondtam, ezt a gondolatot gyorsan visszaűzi az elméje legsötétebb zugaiba. A bárhoz érve előveszi a telefonját, hogy elolvasson pár üzenetet, így belépve nem nagyon néz körül, csak leül a pulthoz.* - Whiskey *morran oda a bartenderre, majd leír egy választ, és egy sóhajjal leteszi a telefonját a pultra. Eközben körbe is néz, és ahogyan balra pillant, egy pillanatra fel sem fogja, ki ül mellette - csak hogy aztán két meglepett pislogással és egy összeráncolt homlokkal ismerje fel a fiatal nőben Elizabeth-et.* - Lizzie? Te mégis... mi a jó életet csinálsz itt? *kérdezi értetlenül, és némileg szemrehányóan, miközben jobban szemügyre veszi a lányt.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie) Empty Re: Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie)

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Okt. 07, 2016 1:32 am

    *Egy kósza pillanat volt az, hogy én beszéljek is bárkivel akihez közöm volt. Nem és kész. Minden egyes érzés azt keltetné, hogy én vittem őket veszélybe. Hiszen a látomás amit láttam az ezt valósította meg és most pedig itt vagyok egyedül és igyekszem megcsinálni mindent amit Aysen kért tőlem. Mondjuk a másik küldetés balul sült el hiszen Alex még mindig kómában van egy jó néhány hónapja erről azért elég kevesen tudnak ráadásul azt nem, hogy ki és miért tette. Behunyom a szemem és a kezdetek kezdetén amikor a szobámban megjelent Aysen, hogy menjek vele, mert mondani valója van számomra én egyszerűen elsétáltam vele. Azután megláttam nála néhány személyt aki elég fontos az életemben: Alexander csak azért, mert volt néhány pillanat amikor megmentett egy két helyzettől és nem megy néhány tantárgy korrepetálni kezdett szigorúan otthoni felügyelet mellett. Ő is sokat változott és jó fej is. Egyébként meg mivel Patric is eltűnt és nem láttam már jó néhány hónapja nem volt kivel beszélgetnem és lelki társam is lett. Másik ember ugye Laschan, de őt csak említette, hogy megkeresi. Gyenge pontomra is rátalált hiszen ő nem más mint apa. Ő a legnagyobb és leglelkűbb Arkangyal akit valaha ismertem és soha nem fogom tudni meghálálni azt amit kaptam tőle, de ő neki amit akkor adtam fájdalmas volt. Emlékszem: Egy egész seregnyi Nixe körbe vette a házat úgy, hogy nem vette apa észre. Darioth is majdnem veszélybe került és ezt a kockázatot nem vállalhattam. Ha Dariothal valami baj történik akkor összeroppan és semmivé válik. Nem tudom ostobaságot csináltam, de akkor abban a pillanatban elhittem amit mondott és egyre jobban azt éreztem, hogy egyedül vagyok. Már oly annyira, hogy ezek az emlékek is rég voltak. Nyelek egyet a bárban a vissza emlékezés miatt, majd meghúzom az alkoholt.* - Kérek még egy vodkát.*Mondom a pultosnak aztán sóhajtva nyúlok a telefonomhoz, mert rezgett. Egy címet kaptam és elmosolyodom. Majd egy ismerős hangot hallok és megfordulok. Kicsit meglepődők, hogy ki ül velem szemben, egy pillanatra aztán amikor ki adják az italt lehúzom fel kelek fel veszem a kabátomat.*
    - Ne haragudj, de jobb ha nem jössz a közelembe. Szerintem jobban járunk mind a ketten.*Közlöm Patriccel majd a kapucnit felveszem a fejemre és a szemébe nézek.* - Remélem nem ő küldött. Nem megyek haza és, hogy mit keresek itt.. nem önszántamból. De tudom mit csinálok.. ne kövess.*mondom Patricnek és fizetek majd a bárból kimegyek. Ha utánam jön láthatja, hogy jobbra fordultam az utcában ott jelenleg még senki nincs. a konténer mögött egy pillanatra megálltam és tovább mehettem volna hiszen akitől az sms jött az utca végén fog várni. képtelen vagyok. Eltaszítom magamtól azt akit a legjobban szeretek nem helyes. Ő az aki végig járta a poklot és pont ő neki mondom ne jöjjön a közelembe? Véletlen széttárom a szárnyaimat és térdre rogyva elsírom magam. Szárnyaim sem fehérek hiszen Sylorinás lettem. Két legnagyobb bűnöm van ami lehet eljutott apa fülébe. Akkor sem hagyom, hogy a szeretteim igyák meg ennek a levét nagykorú vagyok, de nem szeretnék semmilyen háborút. Pat láthatja, hogy nem teljes fehér a szárnyam ha utánam jött. Mostanában elég sokat sírok mi lenne ha nem léteznék?*
    - Miért vagyok én a világon? Miért születtem meg és miért vagyok ilyen? Bár meghalnék tudnám, hogy nem lenne semmi gond…*Hangosan járja át a gondolat a fejemet. Nem pozitív gondolatok, de halált szeretném. kiáltom el magamat.*



    // Lesz olyan amikor nem önmaga de mivel vissza emlékezett mi történt a néhány hónapban évben, Alexről (említett dolog, de majd mondom), szóval a jelenleg itt önmaga. Addig ameddig nem gondol a halálra...//




    Ajánlott tartalom


    Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie) Empty Re: Véletlen Találkozások (Patric-Lizzie)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 1:10 pm