Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+16
Beliar
Esteron Baltazaar
Amarilla Darwin
Mesélő
Gabriel
Lord Sayon Merlioth
Jesmon Helar
Delia
Lisa Deadwood
Milan Wouters
Amanda Helgesen
Naomi Verhoeven
Isobel Campbell
Arleena Queen
Fredrik Laine
Lucien du Bois
20 posters

    Barlangok

    Delia
    Delia


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Delia Vas. Okt. 14, 2012 9:09 pm

    *Az igazság az, hogy az elmúlt 500 évben egyszer sem kellett arra gondolnia, hogy lemenjen egyedül a pokolba. Ha bár azt sem tudja mikor fog meghalni bár az örökéletet szeretne, és mindenképpen azt szeretné, hogy túlélje a másik oda lent. Tisztában van a dolgokkal és tényleg rengeteg dolgot tapasztalt már az elmúlt években. Figyeli a férfit és észreveszi, hogy nem olyan beszédes viszont igyekszik megismerni a helyettes társát. Ha bár még van mit tanulnia, tudja, nem egy gyenge démonról van szó. Segítene neki és mindenképpen megbeszélné Jesmonnal ha tudna arról, amit ő csinál. A másik pedig az elvesztés. Vesztett el sok társat és így is életben van. Majd eszébe jut egy mondat: „Ahol halál van.. ott mindig halál lesz…” Valószínűleg ez a korszak jön. Miért most? Miért kellett ennek bekövetkeznie? Egy hónapnyi aggódás aztán maga a kényszer, és a megbánás.. Ha tudná azt, hogy Lilith iránt mit érez nem itélné el, nem lenne semi. Próbálna segíteni neki hiszen, tudja azt milyen bonyolult az élet.. * - Figyelj, ha kell, segítség szívesen segítek. Akármin ügyködsz. Nem faggatlak, ha nem szeretnél beszélni róla.*Fejezi be, hiszen tiszteletben tartja azt, hogy a másik nem szeretne beszélni arról a kutató varázslatról. Utána hallgatja a férfit és csak bólint.* - Szerintem igen ott. Beszéltem délelőtt egy alvilágival szerintem a neve mondd valamit: Lilith és nem mondott konkrétat.*Felel csendesen és kínos perceket érezhet a másik? Talán igen talán nem. Egyenlőre nem tud többet, viszont igen a közeli kapcs fontos.. Az arcizmai megfeszülnek és felpillant az égre.*~Csak éld túl..~*Gondolja..* - az nagyon kevés. A Démon-Vámpírok?*Kérdezz rá, bár nem tudja azt minek ment le Ethan.. szinte már megszokta, hogy későn tud dolgokat.* - Mindegy.. Tényleg min ügyködsz egy hete? Nem szeretnélek nyaggatni, de ha kellene segítség én tényleg felajánlom.*Érdeklődik újra hiszen próbálja elterelni a figyelmét.* - Amúgy.. nem is tudom elképzelni azt, hogyan menekülhettél meg onnan.*Gondolkodik el és igen nem mindig jönnek össze a dolgok az elterelésben.*
    //Fagy//

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Okt. 15, 2012 8:50 pm

    *Nos, ez esteben Reed szerencsésnek mondhatja magát - nem kellemes dolog a Pokol. Illetve, annak, akit oda teremtettek, még akár az is lehet. Jesmonnak is lehetett volna, ha észreveszi azt, hogy valaki számára többet jelent barátnál és elfogadja azt, aminek teremtették. Sokkal könnyebb élete lenne. De egyik sem történt meg, így hát marad a fájdalom és a szenvedés. Miért nem tudja elfogadni a sorsát? Miért nem tud beletörődni abba, aminek lennie kéne? Boldog lehetne. Lilithel. A Pokolban. Ott, ahol született. Biztonságban. Sosem kéne nélkülöznie, a legtöbb démon bármit megtenne egy olyan pozícióért, amit ő eldobott magától... Hogyha Reed meg akarja őt ismerni, bizony hosszú út áll még előtte. Csaknem végtelen. Hiszen egy ember van, aki elég közel jár ahhoz, hogy ismerje őt, de még ő is nagyon távol áll attól, hogy teljesen megismerje. Nem egy egyszerű eset, és nem szereti kifejezni az érzéseit mások felé. Egyesek önzőnek látják, mások önzetlennek, van, aki kedvesnek és gondoskodónak tartja, van, aki haszonlesőnek. Talán némelyek feltűnési viszketegséget tulajdonítanak neki, megint mások bátorságot, amiért fel meri vállalni a véleményét. Furcsa egy dolog ez.* - Köszönöm a felajánlást, de hidd el, nem okoz nekem gondot. *Ejt meg egy halvány mosolyt a férfi felé. Igazából nem is a varázslat miatt van kimerülve. A baj inkább odabent van.. a fejében kéne rendet raknia, és aztán az életében. Ebben pedig senki sem lehet a segítségére. A mágiát pedig jobb, ha egyedül hajtja végre. Ha egyedül kezdte el, nem jó, ha más is belenyúl.* - Ne vedd magadra, hogy nem mondom el. Egyszerűen... Jobb, ha minél kevesebben tudnak róla. Ha érted, mire gondolok... *Vet rá egy fürkésző tekintet. Nagyon reméli, hogy Reed nem kezd el kémkedni, vagy terjeszteni, hogy ő itt valamit csinál. Lebukott, van ilyen. Mégis jobb lenne, ha senki más nem tudná meg. Lilith nevének említésekor az érdeklődése is eléggé megugrik - ha neki van köze hozzá, talán számára is érdekes lehet az ügy.* - Nem mondott konkrétat? Hogy érted? Akkor honnan tudod, hogy ott van? *Néz rá összeráncolt szemöldökkel.* - Ha démon... Nem tudom. Talán van esélye. *Fordul a férfi felé, komoly tekintettel.* - Sajnálom, Reed. Nem tudok segíteni. Ha én oda betenném a lábam... Egészen biztosan nem jöhetnék ki többé. Talán Lilith tehet valamit. *Tekintetében részvét bujkál. Nemigen ismert olyan lényt, aki a Földön született és a Pokolból épen távozott volna. Persze, lehet pesszimistának mondani, de mindig is ilyen volt. Mindig a legrosszabbra készült. Szerinte az egyetlen esélye a fiúnak Lilith vagy egy más erős, lenti démon segítsége. Vagy ha valaki utánamegy... De ezt nem lehet elvárni senkitől, még egy apától sem. Hiszen nagy rá az esély, hogy egy helyett ketten ragadnak odalent. A következő kérdésre már reagált ezelőtt, így ne ismétli el megint. Aztán a kijelentésre gúnyosan felnevet.* - Nem volt kellemes. Mondjuk inkább, hogy kidobattam magam, aztán két választásom maradt: Lucifer haragja és a megaláztatás, vagy az örökös menekülés. Lehet, hogy rosszul döntöttem. *Von vállat, kibámulva a már szinte ömlő esőbe.* - Sosem tudtam az lenni, aminek lennem kellett volna. Valószínűleg ezért ilyen az életem. *Teszi hozzá halkan, mintha csak magában beszélne. Persze tökéletesen tudja, hogy mit beszél. Éppen ez a közvetlen stílus téveszt meg sokakat, akik azt hiszik, hogy ismeri Jesmon Helart - s csak később jönnek rá, hogy a közelében sem járnak az igazságnak.*
    Delia
    Delia


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Delia Hétf. Okt. 15, 2012 9:43 pm

    *A pokol maga a kínok kinja. Sohasem volt ott és nem szeretne oda kerülni, hiszen soha nem csinált semmi rosszat eddig életében. Ha csak nem számít bűnnek a megannyi nő jelenléte. Ahánnyal volt ifjú korában és élvezte az életet. megtanulta azt, hogyan lehessen férfi és hogyan tudja kezelni a dolgokat. Rengeteg dolgot tanult meg, de ezt a tapasztalatot soha nem fogja megmutatni senkinek. Jó a fiának adott át atyai tanácsokat, de hát mindig azt kapta válaszul, hogy „Perverz” nem tehet róla ilyennek született, no. Szóval ő mindig is a földi életben volt a legjobb és a legjobb is marad. Imádja ezeket a dolgokat. Nem szeretné megismerni Lilith-t csupán a fia érdekli. A pokol és a boldogság.. semmi más nincs csak bűz és kín.. szerinte. Segítséget ajánl fel és ugye elutasítják és megértően bólint.* - Persze vettem az adást.*Feleli, majd utána ismét filozofál. Amarilla miatt is mennyit aggódott. Bár a feleségért tette volna ezt.. Bár nem.. Nincs mersze az idősebbik Darwin szemébe nézni, hiszen ártott mind a kettő lánynak és saját magát hibáztatja a lány halála miatt is. Most meg Ethan. Ugye érti a célzást a dolgokra, de most ő egyre jobban érzi a dühöt..* - Milyen egy számító.. képmutató dög.. aki nem képes törődni mások érzelmeivel és nem tud mást csak halálra kínozni. Az istenit.*Dobl el egy tűzlabdát és utána lenyugszik és a fekete szemeivel Jesmonra pillant.. egyébként ordítja ezeket a szavakat, és ha tudná, mit érez a férfi a nő iránt bár ne mondta volna ki a szavakat.*- Nem mondott ő semmit. Jesmon.. a fiamról van szó. Tanárként tudom a dolgom.. de így nehéz ezt kezelni Oda le meg nem mehetek és Lilith mondta kérdezzelek téged egy két dologról. Sajnálom nem akartam így elmondani..*Jön ki végül az igazság és igen tényleg szereti a fiát és képes érte tűzbe tenni a kezét. Az amit érez most az leírhatatlan. Utána érdeklődik és eltereli a gondolatait és figyel kíváncsi tekintettel Jesmonra.* - Az szép. Gratulálok. Nem biztos.. a döntéseket mi hozzuk, de ne felejtsd el mindig vannak és lesznek mögötted akik segítenek. Miért lenne jobb a megaláztatás? Semmivel.*Magyarázza Reed és sóhajtozik mélyeket majd visszavált lassan barnára a szeme.*- Mindenkinek később fog megjönni az aki valójában szeretne lenni. Lehet a tied éppen most fog célba érkezni csak még várnod kell vele.*Feleli egyértelműen és azért barátságos lélek ám szóval nem kell ilyen kirohanásokra tartani, de ez is ugye mi miatt van. Csak figyeli Jesmont majd az órára néz aztán még mindig elgondolkozik pár dolgon, de inkább csak filozofálgatás gyanánt.*
    //Fagy//
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Okt. 22, 2012 10:37 pm

    *No igen, a holt lelkeknek egészen biztosan az - a démonoknak nem feltétlenül. Na persze, annak, aki élvezi, hogy bűnhődő halandókat kínozhat. Na jó, az igazság az, hogy Jesmon sosem tette ezt. Ő az alacsonyabb rangú démonok munkáját ellenőrizte - igen becsületesen. A legapróbb szabálysértés sem maradhatott megtorlás nélkül. Éppen ezért rettegtek tőle, és éppen ezért volt fontos démon Lucifer számára. Volt. Aztán mindent elrontott. Vagy éppenhogy helyretette azt, ami rossz helyen volt? Nézőpont kérdése. Jesmonnak nőkkel, nos, nemigen volt dolga. Sőt. Összesen egyszer. Sosem érdekelte különösebben ez a fajta élvezet, sőt, semmilyen fajta élvezet. Egyedül a tudásnak és a tanulásnak élt, semmiféle fizikai örömforrást nem használt ki. Talán ez a titka a fegyelmének. Fegyelem? Lehet Jesmonnal kapcsolatban ezt a szót használni? Hiszen ellenszegült mindenféle hatalomnak. Az egyik leghatalmasabbnak is. Másból sem állt az élete. Mégis... Ezt csak azért tette, hogy hű maradjon saját magához. Ahhoz pedig fegyelem kell. Mértéktelen sok fegyelem. Akinek ez nincs meg, előbb vagy utóbb elbukik. A megértő válaszra biccent egyet, tekintetét továbbra is az esőáztatta fákon tartva. A kiborulást összevont szemöldökkel figyeli, majd csak akkor szólal meg, amikor a másik megnyugodott.* - Mire gondolsz? *Függeszti rá komoly tekintetét.* - Megértem. De meg kell nyugodnod, hogy tiszta fejjel gondolkozhass. Lilith nem akar rosszat a fiadnak. Mit mondott, mit kérdezz meg tőlem? *Majd előrelép, és kinyújtja a kezét a zuhogó esőbe, nézi, ahogy a hideg cseppek végigszánkáznak a tenyerén.* - Tudom, milyen, amikor valaki, akit szeretsz veszélyben van és nem tudsz ellene mit tenni. De ha folyton másokat támadsz, az nem segít. Először saját magadban tegyél rendet, és azután merj másokat hibáztatni a történtekért, ha megbizonyosodtál róla, hogy Te teljesen ártatlan vagy. *Ereszti le végül a kezét és tekintetét kollégájáéba mélyeszti. Aztán ismét hátrébb lép és a kezeit összekulcsolva a háta mögött, a barlang sötét belseje felé tekint.* - Nem. Tévedsz. Mindig magunkra vagyunk utalva... Egész életemben féltem, hogy magányos maradok - majd rájöttem, hogy mindvégig az voltam. Legtöbbször csak szembe kell néznünk a félelmeinkkel, és meglátni, hogy nem is olyan hatalmasok, mint hittük. *Lép vissza ismét a férfi mellé.* - Az, aki szeretnék lenni? Nem tudom. Mindig azt tettem, ami szerintem helyes, és erre csak pofonokat kaptam válaszul. Így hát, nem tudom, hogy van-e egyáltalán még valaki, akivé válni szeretnék.
    Delia
    Delia


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Delia Hétf. Okt. 22, 2012 11:07 pm

    *A cselekedetek mondják meg végül is milyen az ember. Igen azt kell csinálni, ami helyes, de ha egyszer szembe megyünk, mindennel az sem vezet jóra.. Erre tudna tapasztalatból mondani dolgokat, hiszen van egy két ismerőse, de azok inkább a halandói életben szerencsétlenek. Nem igazán jönnek össze nekik a dolgok és mindig küzdeni kell az életükért, hogy ne kapják el őket. A férfi a munkája során sok dologgal találkozott már. Bár inkább azt próbálja nézni, hogy mindennek van jó oldala, ha bár Piton és Reed vitázásában mi nevezhető jónak? Mindig Perselus zárja le a vitát és a másik csak nyugodtan teszi a dolgát. Sohasem szegi meg a dolgokat a diákokkal laza, de amikor valaki ellenáll neki akkor azt erősen megtolerálja. Bünteti.. Szóval a férfi ilyen. Szembe menne mindennek, hogy megszerezze szeretteit vagy megvédje őket.* - Nem is tudom.. Talán, hogy már nem is él.. de ez csak a tudatalattim, ami vezérel. Ne haragudj, nem akartam levezetni rajtad.*Kér elnézést a kollégájától majd szépen lassan igyekszik lenyugodni. Hallja Jesmon tanácsát amit meg is fogad és meg is ért szóval éppen ezért van lelki ismeret furdalása. Vannak dolgok amikről ő sem tud és nem képes arra, hogy normálisan gondolkozzon. Talán éppen ez a baj.. Sokat vesztett mostanában és teljesen összeroppanna a férfi.*- Tudom. Igyekszem nem azt tenni amit mondasz, mármint másokat hibáztatni. Nem vagyok az a fajta, csak tehetetlen vagyok.*Mondja ki és utána elgondolkozik azokon a tetteken, hogy vajon miért pont ők. Mi történhetett, hogy Lucifer egyik ősdémona érdekli őket.* - Amúgy azt mondta, hogy te tudsz a pokolról dolgokat. Ő nem volt hajlandó beszélni így erről. Mondom nem volt nagyon beszédes. Nem tudok ki igazodni rajta.*Fejezi be gondolkodva és az user is most vette észre azt, hogy mit kérdeztek a karaktertől. Utána figyeli Jesmon szavait amire felvonja a szemöldökét és kérdően néz a pasasra.* - Nem vagy egyedül. Hidd el. Most már nem.. eddig lehet azt hitted magadra lehetsz, de mostanra már ez változhat.*Mondja egészen komolyan hiszen ő is tudja ezeket, hogy milyen lehet egyedül harcolni az életért, bár ebben a részben csak annyi igaz ami mostanában történt.* - Ebben van igazság. Neked mi a félelmed?*Kérdezz rá költői kérdéssel persze majd halványan rámosolyodik amikor mellé lépnek.* - Pofonok.. figyelj a jó emberek mindig ezt kapják. Akkor jössz rá igazából kiben bízhatsz és hova kell menned. Kihez tartozol Úgy értem melyik részhez.*Fejezi be és ezt úgy érti, hogy Jesmon mostanra megtalálhatta a helyét.* - Biztos, hogy van. Akik itt van Far Islen keresik önmagukat. Előbb vagy utóbb te is rá jössz ki is vagy valójában ebben meg nem leszel egyedül. Biztosan állíthatom, hogy lesznek mögötted akik tisztelni fognak és becsülni.*Kaccsint tovább és Reed Jesmonnal biztos lehet benne, hogy így fog viselkedni. Szimpatikus neki, de hát mint kolléga és barátként is mondhatja a férfit.* - Lassan menni kéne. Biztos itt akarsz megöregedni hátralévő életedben? Kéne neked is pihenés..*Jegyzi meg neki és igen azért aggódik ám érte, még ha nem is mutatja ki.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Pént. Márc. 29, 2013 9:02 pm

    * Szellemmel együtt nagyban sétálgat a szigeten az elmúlt napok eseményén gondolkozik és várja, hogy történjen valami olyan ami képes egy kicsit, helyreállítani a dolgait. Kiérdemelte az őrző címet bár fogalma sincs mivel és úgy érzi, hogy nem érdemli meg ezt a kitüntetést. De ha az igazgatók, úgy gondolják, hogy megérdemli, akkor biztos igazuk van.* - Te mit gondolsz erről szellem? * fordul oda most rémfarkasához aki már szép méretet elért most már lassan eléri a felnőtt kort és akkor négy lábon fog a feje búbja az ő vállával egy vonalban lenni. De most még egy fél fejnyi hiányzik hozzá. De már így is eléggé nagy. Bár amennyit fogyasztott az elmúlt pár napban nem csodálkozik ezen egy csöppet se, a végén még túlnövi őt. Aztán megállnak megsimogatja szellem fejét megáll és elkezd játszadozni vele. Amiből a végén persze az lesz, hogy Sayon a földre kerül, Szellem pedig Rajta áll egy labdával a szájában és úgy csóválja a farkát, hogy hatalmas légörvényeket kelt vele. Szóval ha bárki is arra téved eléggé furcsa látvány fogadja azt. Persze Sayonon, szokás szerint a bőr páncélja és a egy kék színű nadrág van. Valamint a kardja ott lóg az oldalán. Szóval, bárki is kerül ide elég nagy rá a valószínűség, hogyha nem jól nézi meg a dolgokat akkor félreérti és akkor meg aztán magyarázkodhat az biztos és hosszú napok után először Sayon ajkait ismét nevetés hangja hagyja el.*
    Gabriel
    Gabriel
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Gabriel Pént. Márc. 29, 2013 9:46 pm

    *Nem is tudom azt, hogy miért jöttem le éppen a Barlangokhoz. Éppen talán azért, hogy gondolkodjak egy kicsit. Nézem a falakat és nem látok semmi különöset. Mint mindegyik barlangban ugyan az. Körbe nézek hideg és nyirkos és persze azért ez is jól esik. Aztán még Michaelt is meg kéne nézni, aztán még van egy két dolgom amit megkéne csinálnom, de végül is mindegy. Szóval, amikor nézegetem, a barlang falait egy dalt énekelgetek a tigrisem Shiro éppen a földön fekszik. Igen most képes voltam lehozni a földre Uriel amúgy sem áll még velem szóba. Szóval igen unatkozom, meg agyalok. Ahogy kilépek a barlangból Shiro is elindul velem és csak sóhajtok és a gondolataimba merülök. Nem is tudom azt, hogy mikor edzettem utoljára egy ideje a termemben nem inkább a színházba töltöm az időmet és igyekszem ott kiélni a színészi tehetségemet. Becsukom a szemem és fel figyelek a démonra.* -Mit csinál maga?*Vonom fel a szemöldököm és sóhajtok egyet. Öltözetem egy páncélzat, de ha akar rájöhet, hogy egy erősebb angyal vagyok.*

    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Pént. Márc. 29, 2013 10:22 pm

    * Ahogy így nagyban játszadozik szellemmel egyszer csak valaki rákérdez, hogy mégis úgy mit csinál. Erre Szellem egyből leszáll róla, szembefordul az újonnan jöttel és nekiáll vicsorogni annak fehér tigrisére. Majd közben Sayon is fölpattan letöröli magáról a port, majd amikor ezzel végez a másik felé fordul, aztán először krákogva megszólal.* - Szellemmel ... khmkhm ... a rémfarkasommal ... khmkhm ... játszottam. * feleli, majd miután Szellemnek küld egy figyelmeztető szempillantást. Visszafordul a másikhoz.* - Bocsánat, de nagyon odafigyel a védelmemre. Amúgy az én nevem Lord Sayon Merlioth. Téged hogy hívnak? Ha szabad megkérdeznem. * Aztán egyet lépek a másik felé és kezemet nyújtom neki, amelyet remélem el is fogad. Majd ha ez megvolt tovább kérdezősködök.* - Mióta vagytok itt és mennyit láttatok az előző jelenetből? * kíváncsiskodik és közben nagyon reméli, hogy nem régóta vannak itt és csak a végét látták az egész jelenetnek. Mert ha többet akkor ebből ugyan nem magyarázza ki magát soha az életben. Amúgy az megérzi a másikon, hogy angyal és, hogy nem épp a legszerencsésebb lenne, neki menni mert ahhoz elég erősnek tűnik. Szóval, nem semmiképp nem kéne kihúzni a másiknál a gyufát mert abból nem valószínű, hogy jól jönne ki. Sőt nagy valószínűséggel vesztesen kerülne ki és még szellem épségét se tudná garantálni. Ami nem tenne túl jót a nyári terveinek. Mert oda teljes erőbevetéssel kéne mennie.*
    Gabriel
    Gabriel
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Gabriel Pént. Márc. 29, 2013 10:50 pm

    *Shiro csak sóhajt és nem igazán csinál, semmit teljesen nyugalmi állapotban van és nem fogja bántani a másikat.Azután amikor Sayon leszáll a földre sóhajtok és persze végig nézek a démonon. A tigrisem nem csinál semmit szokásához híven egy lusta macska, de nem kell vele foglalkozni.* -Áh, játszottál.. Értem te hát mindig így játszotok?*Kérdezem mosolyogva és egyáltalán nem vagyok ideges és nem vagyok távolság tartó. Ha már egyszer itt van.* -Semmi baj megértem. Az én lusta macskám csak akkor csinál ilyet ha szólok neki.*Felelek neki és felkuncogok. Shiro már csak ilyen, de nem tehet erről. Aztán nyújtom a kezemet a démon felé és érezheti az erős angyali státuszomat, de még nem árulom el neki azt, hogy ki vagyok. Ha csak egy démon nem olvas bibliát.. de az kicsit érdekes lenne…!?* - Gabrielnek hívnak.*Mutatkozok be és elmosolyodok a kérdésre.* - Csak, hogy lebegtél. Téged láttunk és láttalak, de ne izgulj, nem fogom elmondani, hogy mit csináltál. Egyébként már egy ideje igazság szerint időközönként lejövök ellenőrizni a védenceimet, de most csak a gondolkodás hozott erre a helyre. Aztán figyelem az állatkáját a macskám pedig csak áll mellettem. Nem tehetek, róla én mindenhogy hívom.* - Te mért jöttél ide? Egyébként, ha jól gondolom te fiatal, vagy vagyis diák. Tehát most szünet van az akadémián és itt járkálsz, mert a kimenők ilyenkor nem élnek.*Nem is kérdezem inkább kijelentem, de nem tudom mi ütött belém és megvakarom, a tarkómat majd aztán felsóhajtok. Szóval megint hozom a szokott formám.* - Tudod, majdnem mindent tudok, az akadémiáról vannak ismerőseim. Vagyis egy. Na, jó kettő, ha a védencemet nem számítom bele. Milyen házban vagy?*Azt igazából nem szoktam nézni, csak következtetek a dolgokban. Muszáj felhozni valami témát aztán ismerkedek na. Igen mielőtt Uriel is gondolná tudok normálisan is viselkedni, de hála az égnek nincs a fejemben a testvérem.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Pént. Márc. 29, 2013 11:14 pm

    * Hát, igen egyáltalán nem néz hülyén, hogy egy lovagi kinézetű démon a földön fetreng a farkasával.* - Nem, nem így szoktunk játszani, de általában a végén idejutunk, mert amint látod négy lábon állva van majdnem akkora mint én. és amikor jön vissza akkor megállíthatatlan. * közben megdörzsöli Szellem feje búbját, pont úgy ahogy szereti, ennek hatására, az leül és továbbra is figyelve a tigrisre, a farkával, megint nekiáll "söpörni".* - Örvendek. * felelem mikor a másik is bemutatkozik, majd végig hallgatja Gabriel válaszát a kérdéseire, aztán megnyugszik, hogy a játéknak csak a végét látták ezek szerint. Aztán ugye kérdések sorát kapja amire nekiáll válaszolni.* - Szellemmel sétáltunk és közben gondolkodtam. Aztán ide sikerült kilyukadnunk. Igen, diák vagyok, most kaptam meg az őrzői címet és ezen gondolkozgattam és igen, most szünet van. * mosolyodom el. aztán amikor elmeséli a másik, hogy majdnem mindent tud az akadémiáról akkor meglepődve húzza fel a szemöldökét, mert még soha nem látta másikat erre felé.* - Megkérdezhetem, hogy a védenc az annyit jelent, hogy te vagy az őrangyala, vagy mit? Mert ezt most nem teljesen értem, de szeretném megérteni, már ha ez nem angyal titok. * kezdi el mondani a dolgokat és tényleg érdekli, hogy mi ez a védences dolog, ugyanis ha az amire gondol akkor valószínűleg, segítséget kérhet a másikhoz és esetleg megkérheti a másikat, hogy segítsen a húgán. De előbb a másik magyarázza el, hogy mit is jelent ez a védenc dolog.*

    //Fagy//
    Gabriel
    Gabriel
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Gabriel Szomb. Márc. 30, 2013 9:04 pm

    *Továbbra is érdekesnek tartom a dolgokat, de igazából inkább nem is foglalkozok azzal, amit láttam. Kezemet nyújtom a démonnak és mosolygok közben. Jó a kedvem és pörgök szokás szerint, de hát erről nem tehetek. Aztán megkérdezem a démont és persze mosolygok felé és igen képes vagyok ilyenekre. Szóval közben én is válaszolok a férfinak és kifejtem azt is, hogy diák meg minden.* - Gratulálok.*Mondom mosolyogva és az őrzői címére gondolok. Azután felsóhajtok, és nem tudom azt, hogy válaszoljak. Bár persze mivel kérdeztek ezért válaszolok.* - Ez aranyos.*Mondom felelve és aztán mosolyogva tovább válaszolok.* - Igen valami olyasmi. Vannak olyanok is akik később tudják meg, hogy van őrangyaluk, mert vannak olyanok akik sokat kerülnek bajba vagy valami ilyesmi, hogyha szeretnéd megérteni. Miért érdekel?*Kérdezem meg és felvonom a szemöldökömet. Sóhajtok aztán és érdeklődve várom a válaszát. Ha kifejti, bőven mire szeretne kilyukadni akkor persze, elmagyarázom és szívesen segítek ha nagyon szeretné.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szomb. Márc. 30, 2013 9:42 pm

    * Amikor elmondja, úgy nagyjából, hogy mi is a lényege felcsillan Sayon szeme, megtalálta akit már régóta keresett. Aztán megkapja a kérdést, hogy ez miért érdekli és onnantól kezdve, már tudja, miért kellett vele találkoznia.* - Hogy miért érdekel? Tudod... pontosabban még nem tudod, de majd mindjárt megtudod, van egy húgom Amaryllának hívják és tavaly nyáron elrabolták. Nem tudtam megvédeni, pedig nagyon igyekeztem, de ők tízen voltak én meg egymagam. Nem tudtam, megvédeni és elvitték magukkal. *közben könnycseppek gyűlnek a szemeibe.* - Amíg én elvoltam hármójukkal foglalva, addig a többiek elvitték. Kiabált utánam, utána eredtem, de visszarántottak. Elvitték, kiabált de nem tudtam utána menni, hogy segítsek rajta. Aztán amikor már nem hallatszott a hangja elengedtek. Én térdre estem és sírtam, nem tudtam feldolgozni, hogy nem tudtam őt megvédeni. Amikor a rokonok visszaértek Apám temetéséről így találtak térdre roskadva és sírva. Nagybátyám egyből elindult utánuk, hogy megtudja kik voltak ők és hogy miért vitték el a húgomat. Mielőtt az iskolába indultam volna, akkor tért vissza nagybátyám és elmondta, hogy kik rabolták el a húgomat. Ugyan az a banda akik annak idején elrabolták anyámat. Apám és nagybátyám indultak el anyámért további húsz emberrel, de csak ők ketten tértek vissza anyámmal. A banda vezére Dontos, akkor túlélte a támadást és megesküdött apámnak, hogy ezt még megbánja, ennek köszönhető, hogy a húgom most náluk van. Én akkor egyből a húgom után akartam menni, hogy visszahozzam, de a nagybátyám és anyám nem engedtek el. Azt mondták, jöjjek ide szerezzek barátokat és segítséget, hogy kiszabadíthassuk. Azóta, csak ez a cél lebeg a szemem előtt. * miközben meséli a dolgokat, könnycseppek kezdenek legördülni az arcán látszik rajta, hogy nagyon szenved emiatt. Nem is bír állva maradni leül közben törökülésbe és csak úgy tudja folytatni. Mikor leül, Szellem lefekszik és fejét gazdája ölébe hajtja, majd nagy barna szemeivel ránéz és a nézéséből az olvasható, ki, hogy légy erős végig tudod mondani és légy erős kifogjuk szabadítani és én ott leszek melletted.* - Azóta, akikkel nagyon jó kapcsolatba kerülök azokat megkérem, hogy segítsenek nekem, de figyelmeztetem őket a veszélyre is nem akarom, hogy bárki is meghalljon... miattam... és arra gondoltam... hogyha te amolyan őrangyal vagy ... esetleg segíthetnél megmenteni a húgomat és utána ha esetleg tudsz akkor vigyázhatnál rá, hogy ne kerüljön megint ilyen helyzetbe. Mert akármennyire is szeretnék ott lenni mellette, hogy védjem és óvjam őt. Nem tudom, megtenni, mert még be kell fejeznem a sulit. Megígértem apámnak a halálos ágyánál. Viszont egyedül védtelenül se akarom, hagyni és bár nagyobb biztonságban lenne itt a szigeten, attól még féltem őt. Mert itt is kerülhet rossz emberek közé és mi van ha nem vagyok ott és nem tudom megvédeni, mi van ha meghal vagy megsebesül és én nem vagyok ott és nincs senki a közelben. * újabb könnycseppek gördülnek le az arcán.* - Tudod én nagyon szeretem és féltem őt. Nem akarom, hogy ezek után bármi baja legyen.
    Gabriel
    Gabriel
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Gabriel Szomb. Márc. 30, 2013 10:49 pm

    *Válaszolok a férfinak és érdek feszítve hallgatom a történetét. Vagyis várom, hogy elmondja a dolgokat. Nem igazán tudom azt, hogy így elsőre mit fogok mondani neki, de csendben maradok, mert ez így szokás.* - Sajnálom.*Felelem, az elrablásra majd hallgatom tovább. Szegény srác nagyon ki van. Igen tudom milyen érzés, hogyha a testvérünk.. a saját vérünket veszítjük el és nem tudjuk azt, hogy mi van. Michaelnél vagyok, így és nem tudom azt egyáltalán, hogy vele mi van. Múltkor meglátogattam, de hát jobban nézett ki, de szeretem szemmel tartani azért. A szívem összeszorul, amikor hallom a srác történetét és oda térdelek hozzá és megérintem a vállát, hogyha hagyja. Sóhajtok és igyekszem elérni azt, hogy a szemembe nézzen.* - Tudod az nagyon, jó dolog viszont a barátokat nem csak segítségre kell használni érted, remélem.*Felelem csendesen és és újra szusszantok.* A veszély bárhol jelen van.*Nem kezdek bele a filozofálásba elég, ha a fentiek hagyják. Aztán elmosolyodom és felkuncogok az utolsó mondanám Ez azért aranyos volt.* - Ez nem így megy, de beszélhetek a testvéremmel, ezzel kapcsolatban, de ha minden jól megy, akkor örömmel segítek. A szerencséd az, hogy a legjobb angyalt fogtad ki a világon. Ha már én vagyok az arkangyalok között a bajnok.*Érezheti, hogy erősebb angyal vagyok, és nem titkolom, hogy arkangyal vagyok, tehát igyekszem barátságos lenni.* - Figyelj, ha gondolod, segíthetek megkeresni a húgodat viszont ehhez az kell, hogy részben merre felé láttad utoljára. Tudom azt, hogy régen volt viszont valahogy ki kéne indulni a dolgokban. Bár vannak még ötleteim, amiket be tudnék vetni a keresésbe, de igazából az még maradjon meg titoknak. Egyelőre beszélnem kell a testvéreimmel, ezzel kapcsolatban.*Kicsit furcsa, hogy vannak érzelgős démonok bár Lucifer ilyen lenne. Egyszer kéne elérni azt, hogy sírjon, de azt nem tudom, hogyan kéne elérni. Az, hogy őrült már korábban is az volt, de inkább nem megyek bele abba, hogy milyen is. Az viszont tény, hogy kevesen látták fehér szárnnyal és az, hogy régen más milyen volt. Régen volt, hogy is volt téma.* -Mondom, megkeressük, emiatt ne fájjon a fejed. Tudom milyen érzés elveszteni gy testvért.*De ebbe már nem fogok belemenni kérdezhet, ha szeretne én szívesen válaszolok neki.*
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Szomb. Márc. 30, 2013 11:25 pm

    * Amikor odalép hozzá és megérinti a vállam hirtelen borzongás fut végig rajtam, de csak mert nem számítottam rá mert nem igazán Gabrielre néztem alatta, de az érintésre fölnézek rá és belenézek a szemébe. Egyszer azt hallottam, hogy a szem a lélek tükre, így hát hosszan nézek a másik szemébe és hagyom, hogy ha akar ő is belenézhessen az enyémbe és ahogy így nézek belé mély együttérzést látok és valami megmondhatatlan furcsa érzést.* - Tudom, hogy nem csak arra valók és ezt már sikerült megtanulnom. A barátok azok akikkel együtt vagyunk bánatban, örömben, bajban, vigalomban, csínytevésben és még sok mindenben. Azok akikre figyelni is kell. Akik mellett ki kell állni ha ők vannak bajban. * kezdem el sorolni amiket eddig megtanultam itt a barátokról, de nem úgy mint egy leckét hanem mint egy élettapasztalatot. Szellem nézésének valamint a felém táplált együtt érzésnek hála megnyugszom. Amikor közlik, hogy azért nem olyan egyszerű ez az őrangyalos dolog ahogy gondoltam, akkor egy nagy sóhajtás hagyja el ajkaimat, de azért egy halvány alig észrevehető mosoly ül ki rá amikor a másik megjegyzi, hogy ő az arkangyalok bajnoka.* - Az mit jelent, hogy arkangyal? * nem szégyenlem, de keveset tudok az angyalokról, a dolgaikról, csak egy két dolgot hallottam róluk.* - Köszönöm, a felajánlott segítséget. Utoljára amikor a nagybátyámmal beszéltünk akkor hallottam róla, hogy merre van. Fönt Anglia északi részén Manchestertől egy picit északra van egy öregerdő nevezetű hely. Ez egy nagyon régi varázslattal átitatott erdő. Ennek a közepén van egy tisztás itt vert fel Dontos a táborát és itt tartják fogva a húgomat is. Nagybátyám szerint. * Idézem vissza amit mondtak nekem még év elején. Amikor a másik elmondja, hogy tudja milyen érzés elveszíteni egy testvért ismét belenézek a szemébe és mély fájdalmat, látok benne és ahogy így nézek a szemébe események sora indul meg a fejemben. A nekromanta-démon háborúk képe, az angyalok és lidércek közti háború. Aztán még viszább megyünk a történelemben, az angyalok és démonok közötti háború és ahogy így pörögnek visszafelé a dolgok a fejemben meglátom a régi forrást a legősibb fájdalmat a megmaradt angyalok számára. Lucifer elpártolását Istentől és az arkangyaloktól és azt, hogy több százezer angyal vele együtt távozott. Aztán visszatérek a jelenbe. Nem tudom minek köszönhető ez a visszalátogatás a Démonok múltjába, de teljesen meglepődök és ezt a másik észre is veheti rajtam. Nem tudom, de egy nagyon furcsa ötlet kezd el megfogalmazódni a fejemben és nem akarja elhagyni azt. Az angyalra nézek ismét és igyekszem, hogy az lássa a legmélyebb sajnálatot a szememben amit egy démon képes kifejezni. Furcsa érzések kavarognak bennem és nem tudok velük mit kezdeni és ez a beszélgetés Gabriellel egy újabb cél kitűzést adott nekem. Ami azért megér egy próbát. legalább. Aztán egy nagy levegőt veszek és felállok. Nem bírom tovább ülve. MEg úgy talán a másiknak is kényelmesebb a beszélgetés folytatása.*

    //Fagy//
    Mesélő
    Mesélő


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Mesélő Vas. Jún. 02, 2013 10:12 pm

    - Leginkább a maga drága barátja garantálja. Nem vagyok őrült, ha tévútra vezetek egy ősdémont, nyilván nem maradok életben *válaszol hidegen a férfi Amarillának. Azért teljesen nem őrült... Teljesen. Ettől függetlenül van rá terve, hogy hogyan tudja kiütni a játszmából Jesmont, csak megfelelően kell alakítania a helyzetet... Szóval elindulnak, Dolfur néma csendben vezeti a két igazgatót. Meglehetősen hosszú út áll előttük, de a bérgyilkos egész végig nem szól egy szót sem, csak amikor már a barlangok egyik bejáratához értek.* - Ide van bezárva. Jöjjenek utánam. Remélhetőleg jól emlékszem a helyre *kuncog egyet, és tovább halad. Végül úgy negyed óra keresgélés után megáll az egyik falnál, és megkocogtatja a követ.* - Itt lesz, e mögött *morogja.* - Hogy hogyan szedik ki, az már a maguk dolga *mondja, és félre is áll, igyekezve kikerülni Jesmon látóköréből, de a lehető legkevésbé feltűnő módon téve ezt.*

    // FAGY //
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Jún. 08, 2013 10:39 pm

    *Nos, elég valószínűtlen, hogy egy ilyen helyről egy kis összeszólalkozás miatt kitiltsanak bárkit is, de való igaz, hogy nem itt kéne verekedésbe kezdeni. Jesmonnak legalábbis semmi kedve nincs hozzá, hogy egy olyan helyen támadjanak rá, ahol az illető lehet akár teljesen ismeretlen is, azonnal ezernyi segítő kézre találna a rengeteg Jesmont gyűlölő démon személyében. Abban is van valami, hogy démonban nem a legjobb ötlet megbízni, hiszen a faj sajátossága, hogy imádnak maguk körül káoszt kelteni... Viszont nem hülyék. Ahogy a bérgyilkos is megjegyezte: nem sokáig maradna életben, ha tévútra vezetne egy ősdémont, még ha az egy igen ritka fajtából való is, mint Jesmon. Arra amúgy nem igazán reagál, hogy így Rilla szerint benne sem kéne megbízni, de talán nem is veszi ki belőle a célzást, ugyanis ő nem igazán várta el sosem az emberektől, hogy megbízzanak benne. Ezért maradt mindig a háttérben, a kulisszák mögött. Na persze, tudja ő, hogy Amarilla ettől függetlenül bízik benne, és sosem feltételezte az ellenkezőjét. Aztán ugyebár elindulnak, s Jesmon sem töri meg a csendet, csak az elején, amikor Illával váltanak néhány szót.* - Semmi gond. *Válaszol halkan.* - De kérlek, ne csinálj semmit, amíg én nem mondom. Ha ezt most elrontjuk... Talán ez az utolsó esélyünk. *Suttogja még neki, majd előrelép Dolfur mellé. Nem arról van szó, hogy nem bízna meg a nőben, csupán tisztában van vele, hogy őt könnyebben elragadják az érzelmei, amit megért, de vannak helyzetek, amikor ez a tulajdonság nagyon előnytelen tud lenni. Mint például most. Szóval, hosszú és egyhangú séta után odaérnek az említett helyre: a barlangokhoz. Jesmon hezitálás nélkül követi a férfit, de minden idegszála megfeszül, hogy azonnal tudjon reagálni az esetleges csapdákra. Mielőtt azonban beérnek, Jesmon a bérgyilkoshoz fordul.* - Ha jól sejtem, maga nem azt a parancsot kapta, hogy falazza be a Lordot. Mégis miért tett mégis így? Sejthette, hogy életben fog maradni odabenn... *Pillant még mindig érzelemmentes arckifejezéssel a férfire, de ahogy megkapja az útbaigazítást, oda is lép a barlang falához, s lehunyt szemmel végigtapogatja, majd jó öt perc után megszólal.* - Igen. Itt van. Él. *Fordul meg, Amarillára pillantva.* - Maga... Ne mozduljon. *Pillant a férfire, majd ismét elfordul, s két méterre eltávolodva a faltól, maga elé emelve a kezét, valamilyen igét kezd mormolni, mire a fal lassan, de biztosan repedni kezd...*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szomb. Jún. 08, 2013 10:57 pm

    *Az, hogy a bérgyilkos mit tervez az is érdekli viszont ugye amiket kimond okkal mondd ki, de nem célozgatni szeretne vele hiszen ő 100%-ig megbízik Jesmonban és mindig is tudta, hogy a férfi milyen. Vagy legalább is sejtette hiszen még nem ismeri nagyon jól ahhoz még több időt kéne beszélgetniük, de valamennyire ismeri a kollégáját. Aztán ugye ahogy haladnak beszélgetni kezdenek és azért elnézést kér hiszen még is csak idősebb nála és természetesen tiszteli is ezért.* - Megpróbálok, de tudod milyen vagyok ha a suliból bárki bajban lenne.*Na jó azért nem mindenki, de Amarilla még is úgy gondolja, hogy ettől függetlenül segít, de Sam neki nagyon fontos.* - hé.. nem fogjuk elrontani.*Mosolyog egyet bíztatóan a férfinak és tudja jól, hogy ketten mire képesek és Jesmon képességei még erősebbé teszi ezt a csapatot. * - Meg az érdekelne, hogy ki adta a parancsot. Ki fizette le, hogy ezt megcsinálja?*Teszi fel a kérdést Jesmon után a nő csak meg áll és ha ember lenne akkor biztosan rosszul lenne a falazás láttán hiszen nem sok embert falaznak be és erről neki egy Magyar költemény jut eszébe, de nem fog elkezdeni szavalni inkább Sammel minden rendben legyen. Mennyi ideje nem evett? Nem csinált semmit azért még is csak rémisztő ez a helyzet. Figyeli Jesmont ahogyan kitapogatja és egy jó nagyot sóhajt és örül annak, hogy semmi baja nincs a férfinak.* - Miért pont a Barlangba?*Nem érti Illa pedig nem egyszer járt itt és sajnálja, hogy nem érezte meg hamarabb. Ha tudta volna és most saját magát is bünteti belül, de túl esik rajta. Neki lesz még egy két elintézni valója, de inkább elfordul. Nem azért mert nem akarja látni ahogyan Samet kiszabadítja Jesmon hanem sohasem bírta a befalazott éle eltemetett dolgokat. Erről eszébe jutott valami és azért nem felejti el könnyen, most igyekszik a célpontra összpontosítani, de ha a fal repedni kezd akkor oda megy segíteni, de addig inkább elfordul. Még a vámpíroknak is lehetnek gyengéi.*
    Mesélő
    Mesélő


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Jún. 08, 2013 11:16 pm

    - Nem tudhatja, mire béreltek fel. Amúgy meg megvoltak rá az indokaim, de semmi kedvem megosztani őket *von vállat közömbösen a bérgyilkos.* -Az életben maradásról meg... Én magam gondoskodtam róla, hogy ne haljon meg. Szóval akár meg is köszönhetik *int fensőbbségesen. Amúgy szimplán szadizmusból döntött így, de lehetséges, hogy ezzel némileg mellélépett. Áh, mindegy. A pénzt már megkapta, szóval most már nem igazán számít.* - Teljesen elveszíteném a presztízsemet, ha kiadnám a felbérlőm kilétét. Nem vagyok száz százalékig őrült *fintorog a férfi, és elég egyértelmű, hogy nem fogják tudni kiszedni belőle, hogy ki fizette le, hogy tegye el az útból Sammaelt.* - Mert hol máshol falazzam be? Az erdőben? *kérdezi gúnyosan Dolfur. Hát, nem tartja túl nagyra Amarillát, ami valószínűleg a korkülönbségből is fakad, meg abból is, hogy nő. Hiába, bérgyilkosunk némileg lenézi a nőket...* - Eszem ágában sincs *morogja Jesmonnak, de közben idegesen nézelődik, valamilyen eszköz után kutatva, hogy eltegye láb alól az ősdémont meg a vámpírt. Aztán felpillant, és elvigyorodik. Nem sokkal később, éppen, miközben elkezd megrepedni a fal, egy nagy reccsenés hallatszik felülről, és hacsak valaki nem reagál gyorsan, a barlang teteje valószínűleg egyenesen az ősdémon fejére omlik. Az odébb forduló Illa pedig megérezheti a férfi kezeit, ahogyan igyekeznek lefogni, a torkához egy tőrt tartva.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Jún. 08, 2013 11:48 pm

    - Tudom. Éppen ezért mondom. *Mosolyodik el halványan, majd ugyebár a férfi után siet, hogy szemmel tudja tartani. Egy jó hosszú séta után oda is érnek a barlanghoz, ahol megtudják Sammael pontos helyét, de mielőtt Jesmon bármit is tenne, még feltesz egy kérdést. Nos, a válasz nem igazán lepi meg.* - Ahogy gondolja. Nem is igazán számít, nemde? *Mosolyodik el halványan, de legbelül elmondhatatlanul undorodik ettől a férfitől. Meg is vannak vele a tervei... Ó nem, nem akarja megölni. Annál sokkal rosszabb sorsot szán neki. Mert aki ilyet képes megtenni egy másik lénnyel, csupán a pénzért... Az még a Poklot sem érdemli meg.* - Nos, megköszönni nem igazán terveztem, de örülök, hogy rávilágított. *Pillant rá még utoljára, mielőtt a falhoz lépne, de olyan tekintettel, amitől még a legbátrabbaknak is meghűl a vér az ereikben... Valahogy számított rá, hogy a bérlője kilétté nem fogja feladni, ezért is nem kérdezett rá, így hát nem meglepő az Illának adott válasza sem. Az meg, hogy lenézi a nőt, hát, van ilyen, nem igazán törődik vele. Úgyis van elég dolog, amiért meg kell fizetnie, egyel több vagy kevesebb... Szóval, Jesmon megtalálja a falban Sammaelt, és el is kezdi lebontani előle a több méternyi tömör követ, ami elég erősen próbál ellenállni. Aztán, hirtelen, valami furcsa zajt hall, és még éppen az utolsó utáni pillanatban ugrik félre, és söpri el a ráomló több tonnányi követ, ami így a barlang túlsó falának csapódik, egy darabot kivéve, ami a vállát találja el, s az ősdémon egy pillanatra meg is tántorodik a fájdalomtól, egyenesen neki a falnak. Óvatosan felemeli a kezét, s beletörődve konstatálja, hogy valamelyik csontja eltört, mivel nem tudja mozgatni a bal kezét, viszont nem sokat foglalkozik saját magával: azonnal kiszúrja, hogy a férfi Amarilla torkának szegezi a kést, így ellökve magát a faltól, a fájdalmat elraktározva az agya egy hátsó zugába, közelebb lép.* - Ugye tudja, hogy ezzel a halálos ítéletét írta alá? *Emeli a férfire villogó, immár teljesen fekete szemeit - ritkán látszik rajta, hogy démon, a pupillái ilyesféle elváltozását is általában elkerüli.* - Engedje el, amíg nem fogy el az összes türelmem. *Sziszegi, egyre közelebb lépdelve. Igazából egyetlen gondolatával végezhetne a férfivel, de jelen helyzetben ez igencsak kockázatos lenne, tekintve, hogy az pedig egy fél mozdulattal végezhetne Amarillával...*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 09, 2013 12:19 am

    *A nő egyáltalán nem bírja és nem is fogja bírni a befalazást valahogy mindig is rühellte. Az unokaöccse jutott eszébe akit élve temettek el, de majdnem ugyan olyan csak ő a földben volt. Azt, hogy lenézik nem izgatja pláne egy bérgyilkostól nem hiszen sosem szerette az ilyeneket. Sóhajt a nő és akkor utána úgyis oda megy Samhez. Érzi ám a kezét, de ördögien elvigyorodik és vérmanipulációs képességeivel megbénítja a férfit.* - Jesmon hagyjad csak. Próbálkozni próbálkozhat, de egy ilyen ostoba démonnal még nem találkoztam az is biztos.*Mondja a nő és ha sikerült lebénítaniaakkor a kés lehet kiesik a férfi kezéből. * - Mondtam már, hogy nem csak a démonokat hanem az idiótákat is szeretem megenni?*Mondja a férfinak és kivillantja a vámpír fogait és fordított helyzetben gyorsan elkapja a nyakánál.* - Mi az utolsó kívánsága Dolfur? Szégyen ha egy nő gyilkolja meg?*Teszi fel a kérdését és a vámpír fogával hozzá ér a férfi nyakához, de még nem öli meg szép lassú halál lesz és azért rápillant Jesmonra.* - Nos csináljam vagy csinálod?*Teszi fel a kérdést a kollégájának és ha csinálhatja akkor ő fogja megölni a démont. Amúgy is éhes.. Soha sem látott egy bátor elmebeteg démont aki ráugrik egy vámpírra. Ha bár Amarilla más hogy nem tudja azt is, hogy mit tehetne, de azt nem fogja megtenni. Sóhajt egyet és a vérmanipulációs képességet nem hagyja abba tovább bénítja a férfit.* - Komolyan, hogyan lehet maga ilyen idióta?*Kérdezi a nő majd egy kő darabbal fejbe csapja úgy, hogy elájuljon. Nem fogja megölni semmi értelme nincsen. Ha megbizonyosodott arról, hogy elájult Samhez oda rohan.* - hé minden rendben lesz most már itt vagyunk.*Mondja Illa Samnek és rápillant Jesmonra és Illa megpróbálja felemelni a férfit hiszen vámpírereje nem hagyja cserben reméli.*
    Mesélő
    Mesélő


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Mesélő Vas. Jún. 09, 2013 12:24 am

    *A férfi egész egyszerűen nem reagál semmire, amit mondanak neki: tökéletesen tisztában van vele, hogy mivel nem jött össze a dolog, itt a vége. Szóval rezignáltan tűri, hogy azt csináljanak vele, amit akarnak, szóval engedné a nőt, de ugyebár elég hamar lerázzák a vérmanipulációval. Ez után egész egyszerűen csak nem mozdul és nem tesz semmit, amikor pedig leütik, szép engedelmesen elájul. Láthatóan tényleg egy őrülttel álltak szembe, így kár is volt rápazarolniuk bármi energiát is. Ekkor azonban egy halk nyögés hallatszik a sziklák közül. Sajnos a rések még nem elég nagyon hozzá, hogy ki tudják szedni Samet, de egyértelmű, hogy a befalazott férfi kezdi felfogni, hogy történik valami. Azért nem ártana kiszedni onnan, épp elég időt töltött már a kőfal mögött... Ha végül ez is megvan, és sikerült kimenteni a férfit, akkor voltaképpen küldetés teljesítve. Hogy aztán Sam mikorra tér ténylegesen magához, az megint más kérdés, de Jesmon és Illa akkor is jó munkát végeztek.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Jún. 09, 2013 1:29 pm

    *Nos, Jesmon valahogy sejtette, hogy a démon ennyivel fel fogja adni a küzdelmet, és bár Illa azért elég szépen le is szereli, nem látszik rajta, hogy különösebben küzdene ellene. Amikor elájul, Jesmon int egyet, mire a férfi köré láthatatlan kötél tekeredik, majd így, összekötözve felemelkedik, és megáll a föld fölött körülbelül egy méterrel lebegve.* - Levisszük a Kapitányságra. Majd ők eldöntik, mi legyen a sorsa... Van ellene elég bizonyítékunk. *Pillant a férfire, majd Illára siklik a tekintete.* - Minden rendben? *Kérdi, s ha megkapja a választ, azonnal a falhoz lép, ahol folytatja a félbehagyott munkát, azaz lebontja a börtön maradék részét is. Ahogy ezzel kész van, elkapja a valószínűleg elég rossz állapotban lévő Samet, és egyelőre még mindig nem foglalkozva a vállába bele-belehasító fájdalommal, int Illának, hogy majd ő megoldja, és ölbe véve a férfit elindul a kijárat felé.* - Siessünk. *Szól a nőnek - röviden és tömören. A megkötözött démon pedig csak lebeg utánuk. Jesmon azonban ahogy kiérnek a barlangból, inkább úgy dönt, hogy a gyorsabb megoldást választja.* - Elvinnéd őt a kapitányságra? Mondd el, hogy mi történt, és azt is, hogy holnap én is bemegyek. Ismernek. Rendben? *Fordul Amarilla felé.* - Addig elviszem Samet az Ispotályba, ott majd eldöntik, hogy szükséges-e komolyabb kezelés... De feltételezem, hogy nem akarnak nagy közönséget keríteni a dolognak, így kénytelenek lesznek azzal beérni, ami ott van. Biztos vagyok benne, hogy rendben lesz. *Mondja, majd ha Illa beleegyezik a tervbe, halványan elmosolyodik.* - Megcsináltuk. Szép volt. *Majd nem is pazarolva tovább az időt, elteleportál Sammel, egyenesen a főbejárathoz, ahonnan aztán gyors léptekkel közelíti meg az Ispotályt, ahol már várják őket, hiszen az akció előtt felkészítették őket a legrosszabbra is. Jesmon válla is rászorul némi ellátásra, de sokkal rosszabbat is kibírt már, így vele nem lesz különösebb gond. Aztán, ha ott végzett és meggyőződött róla, hogy Sammel minden rendben lesz, valószínűleg megkeresi Rebeccát. Biztosan izgul már, hiszen eltartott egy ideig, mire Jesmon visszaért... Neki pedig, nos, igencsak szüksége lenne egy kis pihenésre, azt pedig nem is kereshetné jobb helyen, mint az Erethon újdonsült igazgatóhelyettesénél.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Júl. 07, 2013 4:22 pm

    *Jesmon a Barlangok bejáratánál áll, hátratett kézzel, a szokásos ötlözékében - fekete öltöny, fehér ing. Ezúttal azonban nincs rajta nyakkendő és a zakóját is kigombolta. Meleg, nyári idő van, nem csoda, hogy megenged magának ennyi lazítást. Némán, mozdulatlanul mered a távolba, tekintetét a távoli zöldellő hegyek között elterülő kastélyra függesztve. Vajon sikerült neki? Vajon kijutott már? Ennél többet nem tudott tenni, hiszen ha Lucifer rájönne, hogy segített egy arkangyalt kiszabadítani a Pokolból... Annak végzetes következményei lennének. Nem, nem csupán annyi, hogy Jesmon élete végéig szenvedhetne a Pokolban, nem, annál sokkal több és súlyosabb. De Gabrielnek muszáj kijutni. Muszáj, hiszen ha ő lenn marad, sosem lesznek képesek kiszabadítani Michaelt. Mégis hogy gondolta, mennyivel fog segíteni a testvérén azzal, hogy önfejűen egyedül utána megy? Mire számított, hogy Lucifer majd régi barátként üdvözli, megisznak együtt egy kávét aztán elengedi mindkettejüket? Lehetetlen egy angyal... Jesmon halkan sóhajt egyet, majd oldalra néz - szárnysuhogást hall, s egy másik angyal jelenik meg mellette.* - Jesmon... Van valami jel? *Lép az ősdémon mellé szemöldökráncolva az arkangyal, Sariel.* - Megérkezett már? *Kérdi, aggódó tekintettel vizslatva a démont.* - Nem, még nem. Türelem. Még így sem túl egyszerű onnét a kiút, bár ha minden jól alakult, már senki sem állhat az útjába, legalábbis senki, aki komolyabban akadályozhatná. *Magyarázza Jesmon az anygal felé fordulva.* - Ne aggódj. Sikerülni fog. *Pillant rá komoly tekintettel, aztán ismét a hegyek felé fordul.* - Azért majd magyarázd el neki, hogy ilyet nem csinálhat. Nem mehet le egyedül a Pokolba. Michaelt kiszabadítani... Még mindőtöknek egyszerre is szinte lehetetlen. Ha én is segítek... Már van rá esély. De ha elbukunk... *A mondat félbeszakad, Jesmon nem folytatja, csak Sariel tekintetével kísérve a szirt szélére sétál s letekint a mélybe.* - Sikerülni fog. Érzem, Jesmon. Az Úr velünk lesz, és meg fog segíteni. Nem engedjük, hogy ártson neked... Vagy Rebeccának. *Mondja, de Jesmon szkeptikus tekintetét látva elhallgat.* - Te nem vagy rossz. Nem azt nézi, hogy minek születtél. *Teszi még hozzá halkan, majd egy sóhajt követően leül egy sziklára, s halkan kinyújtóztatva a szárnyait legyezgetni kezdi őket, felkavarva maga körül a port.*


    A hozzászólást Jesmon Helar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07, 2013 5:19 pm-kor.
    Gabriel
    Gabriel
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Gabriel Vas. Júl. 07, 2013 4:44 pm

    *Nem egyszerű lemászni a halálos ágyról, de megkeresni Michaelt és bemenni a kastélyba szinte ez lehetetlen. Az arkangyal próbálkozott, de hát nem jött össze.. sikerült elkapatnia magát: Cornelius markában elég szép kínzási sebeket kapott, amik egy hamar nem gyógyulnak be, hiszen mindig ugyan oda kapta a sebét. A pokoli élet eléggé rossz, ha bár a hatodik és a hetedik körben leállt vicceket mesélni és olyan fárasztó vicceket, amiktől kikészülnek az ottaniak. Na, igen.. Normális? Nem hinném, de ki szerint az? Gabriel egy hülye idióta.. Aztán egyik napon eltévedt és így sikerült elkapni. Bár remélte, hogy Lucifer kibújik a kastélyából és elbeszélgetnek testvér módjára, de ez nem jött össze. Persze testvér módra az lett volna a vége: Hogy az angyal neki ugrik a fivérének. Szereti őt, de emberileg megveti, hogy idáig elsüllyedt. Ráadásul éppen nagy a nyüzsgésmozgás a pokolban így észrevétlenül kell elhagynia. Megkapta az üzenetet hova menjen. Ahogy csak tud és kiér teleport-porral egy szempillantás alatt ott van. Egy kört rajzol maga köré és koncentrál a helyre. Szárnyát nem tudja használni, hiszen gyenge. Majd szépen lassan megerősödik. A kijutás nem volt egyszerű, hiszen azért így is vannak olyanok akik figyelnek ráadásul Lucifer is elég éber és biztosan tud róla, hogy Gabrielnek nyoma veszett. Nos őszintén.. az Arkangyal legközelebb nem egyedül fog lemenni. Lehetetlen makacs és kiszámíthatatlan és a testvérén akart segíteni. Nem jött össze és másik megoldást kell kitalálniuk. Aggódik Michaelért nagyon és félti, hogy baja lesz.. Kicsit megtámaszkodik a falnak és köhög egyet.* - Legnagyobb forgalomban meglépni oda lent..*Mondja az angyal és Jesmonra nézve felvonja a szemöldökét aztán testvérére néz.* - Jesmonhoz van serencsém gondolom.*Szólal meg amint kifújta magát, de azt, hogy a testvéreitől mit fog kapni. Azt inkább hanyagoljuk.* - Örvendek bár nem éppen úgy ahogy tervezésben van, de örülök, hogy megismerhetem és azt hiszem köszönettel tartozok. Az a mocsok nem vette le a szemét egyetlen egy percre sem.*Forgatja meg a szemét egyszer tuti kivégzi Corneliust, de az nem most lesz.* - Sariel rég láttalak.*Küld egy mosolyt a testvérének, de lehet jobban tenné az arkangyal ha csendben maradna.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Júl. 07, 2013 5:17 pm

    *Sariel ismét sóhajt egyet, majd feláll, és fel-alá kezd járkálni kitárt szárnyakkal a továbbra is mozdulatlan Jesmon mögött. Érdekes látványt nyújthatnak így egy külső szemlélő számára - a hófehér szárnyú angyal, aki oda-vissza járkál és az öltönyös ősdémon, aki némán mered a távolba. Ez a kép azonban hamarosan megtörik, ugyanis egy újabb angyal érkezik, ezúttal teleporttal. Erre már Jesmon is megfordul, halvány mosollyal véve tudomásul, hogy az akció sikeres volt, bár Gabriel nincs a legjobb passzban, ami várható volt. Sariel is megáll a sétálgatásban és széles mosollyal lép oda testvéréhez, akit rögtön át is ölel.* - Gabriel! Annyira örülök! *Szorongatja meg bátyját, majd miután elengedte, szemöldökráncolva végigméri.* - Idióta vagy. Mégis hogy képzelted, hogy egyedül ki tudod hozni? Nem fognak örülni a többiek... *Csóválja a fejét, majd mikor észreveszi, hogy Jesmon igencsak "ezt majd később megbeszélitek" tekintettel néz rá, félreáll és a barlang falának támaszkodva követi tovább az eseményeket.* - Igen, én vagyok. Örülök, hogy épségben kijutottál - tegeződhetnénk, ha nem probléma? *Szólal meg végre az ősdémon is.* - Én küldtem a démont, mágiával vettem rá, hogy azt tegye amit mondok. Aztán kitöröltem az emlékeit. Ha megkérhetlek, ne szólj senkinek, hogy az én kezem volt a dologban, rendben? Lucifer, nos... Nem lenne túlzottan boldog, ha megtudná, és már így is egy nagyon vékony cérnaszálon függ csupán az életem. *Magyarázza komoly tekintettel, miközben közelebb sétál az arkangyalhoz.* - Követett valaki? *Kérdi még, majd ha választ kap, azonnal folytatja. Nem lenne túl biztonságos, ha két arkangyal és egy ősdémon sokáig csevegne egyhelyben, pláne nem Fair Islen. Nincs rá semmi szükség, hogy valaki gyanút fogjon. Így hát jobb lesz, ha sietnek.* - Gabriel... Segíteni fogok nektek és a testvéreiteknek kihozni Michaelt a Pokolból. De ehhez a teljes bizalmatokra és közreműködésetekre lesz szükség. Nélkülem be kell látnod, nincs sok esélyetek. Nem ismeritek a Poklot, nem tudjátok, milyen törvények uralkodnak ott. Én viszont igen. Így hát... Tudom, hogy nincsen rá sok okotok, de arra kérlek, bízz meg bennem, és akkor sikerülhet. Nem most, sőt, lehet, hogy csak hónapok vagy évek hosszú munkája után, de sikerülhet. Ha mindannyian hajlandóak vagytok együttműködni. *Pillant komolyan először Gabrielre, majd Sarielre, s az utóbbi ugyanolyan komoly tekintettel bólint.* - Én megbízom benned, Jesmon, hiszen már számtalanszor bizonyítottad, hogy megérdemled. Gabirel... *Fordul fivére felé.* - Benne megbízhatunk, nekem elhiheted. Rengetegszer segített nekem és másoknak. Amióta megszökött... ebből áll az élete. Lehet, hogy démon, de mindenben ellentmond a származásának. *Magyarázza, remélve, hogy sikerül meggyőznie Gabrielt. Hiszen ő is tudja jól, hogy ez az egyetlen esélyük.*

    Ajánlott tartalom


    Barlangok        - Page 3 Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:41 pm