Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+16
Beliar
Esteron Baltazaar
Amarilla Darwin
Mesélő
Gabriel
Lord Sayon Merlioth
Jesmon Helar
Delia
Lisa Deadwood
Milan Wouters
Amanda Helgesen
Naomi Verhoeven
Isobel Campbell
Arleena Queen
Fredrik Laine
Lucien du Bois
20 posters

    Barlangok

    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Barlangok

    Témanyitás by Lucien du Bois Kedd Jan. 03, 2012 9:30 am

    A sziget hegyeinek barlangjai. Tele mindenféle titkos járatokkal, amelyeken igen kevés személynek sikerült eddig megtanulnia, hogyan kell kiigazodni, nekik is csak hosszú évtizedek alatt. Sosem tudhatod, mire bukkansz az egyik kanyarban. A barlangok legalsó részeinél vízcsobogás ütheti meg a füled: ez nem véletlen. Egy forrás befolyik ide, és egyre szélesedve végül a tengerbe torkollik. Ez vélhetően a sziget legkevésbé védett helye.

    Barlangok        14525061_becb534ce5a75a45ca9bc12ac13a90ab_m Barlangok        14525063_a3d52d38ec2eddb254ee5f6f062cb6a2_m


    A hozzászólást Sammael Crow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 07, 2012 3:21 pm-kor.
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Feb. 24, 2012 8:56 pm

    *Fredrik Laine egy fáklyával a kezében járkál az egyik barlangban. Vagyis nemrég akadt rá mivel pár órája a csapóajtótól indult el, és azóta nem is bukkant a felszínre, bár mondjuk nem is akart. Most egyszerűen nincs hozzá hangulata, hogy a sötétségen és a csenden kívül bármit is elviseljen. Fekete bőrdzsekit visel, farmert és sportcipőt, a haja pedig megint fel van zselézve. Nem akar fodrászhoz menni, így oldotta meg ezt a problémát. Egy kavicsot rugdal maga előtt miközben bámulja a földet.* ~ Lasse, azt írta, hogy halálra unja magát, ha nem vagyunk ott. Lehet el kéne kérezkedni a Lordtól. Bár hamarosan úgyis lelépek... Meg kell látogatni... *Megrázza a fejét, és igyekszik elnyomni magában a rossz emlékeket. A fáklya kihuny, a fiú pedig ott marad a járat közepén.. Sóhajt egy nagyot, odamegy az egyik falhoz, leül, lerakja maga mellé a fáklyát, és a fejét a térdeire hajtja.* ~ Gyűlölöm, Gyűlölöm. Gyűlölöm azokat a mocskos angyalokat! Ha nem lennénének akkor a szüleinknek soha nem kellett volna meghalnia, soha! Ezzel soha nem fogok megbékélni. *Kesereg magában, lehunyja a szemét és ücsörög. Igen, hamarosan itt van Fredrik Laine sötét napja, és ezért van ennyire kiborulva.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 24, 2012 9:10 pm

    - Ha még egyszer meglátlak olyan helyen járkálni ahol nem kéne lenned a torkodon nyeletek le veled egy tégla darabot!*Mordul fel az egyik Őrző fiú. Igen az otthoni látogatás kicsit betett neki főleg, hogy Alexander megjátszotta a hattyú halálát és beleugrott a tóba. A hülye gyereke. Apjával beszélgettek el voltak és végre Zackel is tudott beszélgetni és Kyriét is bemutatta neki. A szőke hajú fiú felvont szemöldökkel levont két következtetést, amit nem szeretett volna a lány előtt elmondani így tehát még itthon telefonban vitatkoztak egy sort. Most meg természetesen Christophert keresi, mert az az eszement eltűnt és senki nem látta.*
    - Chris erre vagy?*Kiabál hangosan majd ahogy halad nem is figyeli, hogy sötét van elbukik valamiben és pofára esik. Öltözete egyébként egy farmer nadrág és egy vörös ing ami jól áll Ethannek és természetesen csak felnyög amikor elesik és káromkodik egyet.* - Mi a fenébe estem bele..*Nézi nézi tapogat majd ha talál egy fáklyát meggyújtja és tapasztalja, hogy a Cameososba botlott el.* - Ne haragudj ebben a vak sötétben észre sem vettelek. A sötét illik a természetedhez..*Mondja az elsőt nyugodt hangon aztán átvált gúnyosba és felvonja a szemöldökét és méregeti az ott ülő elkeseredő fiút.* - Még is mi a jó szagú istenért ülsz itt egyedül a helyett, hogy társaságban lennél?*Jön ki reflexből, a fiúból a kérdés és tőle zeng az egész barlang.*

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Feb. 24, 2012 9:21 pm

    *Ő csak ücsörög, majd mikor meghallja Ethan hangját megvonja a vállát, és fintorog egyet. Nem érdekli őt, a Chrisre kérdésre egy apró mosoly jelenik meg az arcán. Nincs itt Christopher, de ő tudja hol van. Hiszen ő zárta be a padlástérbe, hiszen megkérték, hogy tüntessék el a srácot. Aztán mikor megborulnak benne akkor felmordul, de nem különösebben reagál. Túlzottan elmebeteg hangulata van ahhoz, hogy ezen kiakadjon. Aztán meggyújtják a fáklyáját, és hozzá is szólnak. Morog magában, de van olyan kegyes, hogy feleljen a másiknak.* - Semmi gond. Most elég pszichopata vagyok ahhoz, hogy ne vegyem magamra. *Rándítja meg a vállát, de még mindig nem néz a másikra. A sötéten dolgon keserűen felnevet, és ettől az elnyújtott, szánalmas röhögéstől visszhangzik az egész barlang.* - Ez mondjuk igaz. Ott a pont.* Bólint egyet, mert elismeri, hogy Ethannek most igaza van. A gúnyra nem is reagál? Á, most nem. Most magasról tesz rá, hogy mégis hogyan szólnak hozzá.* - Egy. Utálom a társaságot. Legalábbis ezt a társaságot. Kettő. Nem vagyok társasági lény. Jobb nekem egyedül. Három. Szeretem a sötét, mint mondtad. Négy. Szar a kedvem, és az is marad. Viszont senkit nem akarok vele megbántani. Ennyit elég, vagy még soroljak okokat? *Morogja a fiú, de még miközben azzal szórakozik, hogy a nadrágját bámulja.* - Egyébként jól hallom keresed Christ. A titkos padlástéren megtalálod. Csak gondolja arra, hogy kell neked egy börtön, és megtalálod. *Vonja meg a vállát, és ő úgy gondolta, hogy ezzel befejezték a társalgást.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 24, 2012 9:44 pm

    *Csak kiabál és keresi Christophert és természetesen ugye pofára esik. Azután megnézi, ami van vagy is azt nézi meg miben bukott el. Felvonja a szemöldökét és természetesen kérdőre vonva gúnyosan felhorkant, hogy Fredrik az. Ugye cinikusan és gúnyosan szól, neki oda azután természetesen hallgatja. Egyszer igazat adnak neki, amiben teljesen egyet is értett.* - Mindig is pszichopata voltál és az is maradsz. De ez az én véleményem.. Ne haragudj ez ki kívánkozott.*Mondja reflexszerűen és természetesen fogja magát és leül, a srác mellé mikor hallgatja azt, hogy mi az.* - Mi a rosszkedv tárgya? Egyedül nem jó lenni és mi a baj ezzel a társasággal? Mármint jó.. a Cameosban nagyjából sok az angyal, de attól ki lehet velük jönni. Ha jól láttam megtaláltad a magadnak a barátaidat is vagy is akikkel el tudsz lenni. Nem ismerjük egymást, de ha kell, valami segítek..*Magyaráz a másiknak és az utolsó szót természetesen kicsit elnyomja. Azért, mert benne van egy kis féltékenység, de nem hagyja magára azt, akinek rossz a kedve.* - Ha tudni akarod én is hasonló állapotban vagyok, de ki a kutyát érdekel.*Vonja meg a vállát és Chrisre csak felvonja a szemöldökét és a fejét csóválja.* ~Idióta…~*Mondja magában és csóválja a fejét.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Fredrik Laine Pént. Feb. 24, 2012 10:06 pm

    *Ethan pszichopatasága egyáltalán nem köti le, sőt legszívesebben fogná magát, és elhúzna innen.* - Fogalmad sincs miért vagyok az, ami szóval légy szíves ne szóljál be! *Szólal meg ingerülten a másik. Most különösen érzékeny arra, ha arról beszélnek, hogy mégis mennyire elmebeteg a fiú. Erre most tényleg nagyon ugrik. A bocsánatkérésre nem reagál csak dühösen fújtat. Szar a kedve erre még jobban felidegesítik? Ethan helyében most kéne abbahagyni a piszkálódást. Nagyon is látszik Freden, hogy feszült.* - Nem akarod tudni, és nem hiszem, hogy éppenséggel veled akarom megvitatni. *Morogja a fiú a társaságra megvonja a vállát.* - 12 évig én és az öcsém hét lidérccel élt együtt. Belecsöppenni abból az elzárt világból egy ilyen helyre, ami hemzseg a mocskos tollasoktól... Nos nem éppen felemelő. * Duzzog, morog tovább. Miért nem lehet őt békén hagyni?! Úgy néz ki, hogy bárkinek is kiönti a kicsi szívét?! Az egyetlen, akiben az öcsén kívül megbízik az Lasse.* - A látszat néha csal haver. Egy remek színjátéknak voltál a szemtanúja. *Még mindig a farmerjára mered, és nem is fog mg egy darabig felnézni a a másikra.* - A segítséged nem kell. Én a helyedben inkább Kyriével lógnék most. A csaj totál szerelmes beléd, nem is értem miért nem veszed észre. Az viszont feltűnt nekem, hogy eléggé féltékeny típus vagy. Viszont ha tetszik neked, és neki is tetszel akkor mi a francra vársz még?! Hiába örökéletű, nem fog rád várni. A lány már eleget kezdeményezett, ha szereted itt lenne az ideje hogy csinálj valamit. Engem pedig hagyjál magamra a nyomorommal. *Szólal meg, majd felpattan a földről, és megint beveti magát a sötétbe.* - Mellesleg, valóban nem érdekel a nyomorod, mivel senki nyomorával nem törődöm! Viszont neked legalább lehetne valakid, akivel megoszthatod! *Szól vissza, zsebre vágja a kezét, és baktat előre.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 24, 2012 10:40 pm

    - Már beszóltam. Szólás Szabadság!*Vonja meg a vállát és természetesen gúnyosan válaszolja azt. Az, hogy ő elmebeteg természetesen arról nem tehet. Felhúzta a drága uncsi tesója. Szó ba kerül és elhangzik szar a kedve Fredriknek és az Őrző fiú ki szeretné deríteni, hogy mi bántja a lelkét. Érdeklődve hallgatja és elképedt azt, amit hall.* - A tollasok nem is mocskosak. Elnézést kérek. Giselle jó fej és a bátyókájáról is lehet azt mondani, ha bár van néha egy-két megnyilvánulása, amit nem tudok hova tenni. Nem mindegyik angyal rossz.
    Vannak jó angyalok és bukott angyalok. Nem tudom mi történt az életedben, de nem átkozhatsz így minden angyalt csak azért, mert volt valami közöd vagy közötök hozzá.*Magyaráz, láthatatlan ő bizony nem szeretné felhúzni a fiút, de határozottan beszél és komolyan. A színjátékra csak felvonja a szemöldökét.* - Még is mire..?*Teszi fel a kérdést és aztán meg hallja Kyriéről van, szó itt már felpattan és ökölbe rándul a keze.* - Miért? Épp elég időt vagyok vele és természetesen köszönöm szépen nélküle most jó.*Vonja meg a vállát és gyilkosan néz a másikra.* - Nem vagyok, féltékeny nem ismersz te engem és nem tudod miért van ez az állapot. Amúgy is a megfelelő pillanatra várok, de istenem már miért kérdezi mindenki ezt?*Teszi fel a költői kérdést és hallgatja Fredrik kioktató monológját, amire csak felhorkant és morog az orra alatt.* - A lidércek ilyenek. Nem mindegyik, de a nagy részük igen. Becstelenek.. Viszont Eliassal egész jól kijövök tűz és víz..*Vonja le a következtetést és még mindig ökölben a keze.. ha még tovább feszegeti Fred ezt a témát eldurran az agya.*
    // Fagy //


    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Feb. 25, 2012 10:35 am

    //olvad és visszafagy//
    *Ethan szólásszabadságos hülyeségére felmordul. Kezd elege lenni a fiúból. Olyan nagy kérés, hogy békén hagyják? Vagy a Sors mindáron azt akarja, hogy beverje az Erethonos Őrző képét? Semmi kedve nincs ehhez a beszélgetéshez, szeretne magányosan ücsörögni, de ahogy elnézi még ezt se hagyják neki. Aztán az angyalokról kezd neki papolni, mire csak a szemét forgatja. Aztán mikor végképp nem bírja felpattan a földről, és dühtől csillogó szemekkel mered a démonra.* - Légy oly’ kedves, és ne adj kiselőadást nekem az angyalokról! Ismerem őket, mint a tenyeremet. Igaz, van egy-két normális, de a kivétel erősíti a szabályt! Mocskos angyalok… Mi történt az életemben?! Ha te térdeltél volna hétévesen az apád holttesténél, és anyád a saját testével védett volna meg egy angyaltól, te mit csinálnál most? Az a szemét megölte a szüleimet! És nem volt elég neki, hogy végzett velük. Nem, Eliast és engem is át akart küldeni a másik oldalra. Mocskos angyal. Rühes Vadász. Gyűlölöm az összeset. *Hergeli fel magát, és beközli Ethannel, hogy miért olyan amilyen.* - Szerinted ezek után nem lenne rá jogom, hogy szidjam őket? Ha ugyanez veled történt volna meg mit tennél? Mi születésünktől kezdve életveszélyben nőttünk fel. Mindenegyes napot úgy élek meg, hogy lehetséges, hogy a következő hajnalt nem érem meg. Tudod milyen szar érzés ez?! Hát akkor kussolj, és ne adj elő hegyi beszédeket, ha fogalmad sincs róla mi történt! *Üvölti le a másik a fejét, és ezzel csak azt érik el, hogy Fredrik egyre ingerültebb lesz. Azt a hülye kérdésre csak nagyokat pislog.* - Ne érdekeljen az téged. Hagyjál békén, kopj le! *Látszik rajta, hogy pattanásig feszülnek az izmai. Ha lehetséges Ethan most azonnal hagyja abba a lidérc hergelését. Aztán szépen beszól, hogy törődjön a vámpír lánnyal, mire Ethan hisztizni kezd. Aztán hirtelen kitör belőle a röhögés, és Ethan szemeibe néz.* - Öcsém, a metakommunikációd mindent elárul. Rohadtul féltékeny vagy. A féltékenység meg szinte mindenkinél ugyanúgy jelentkezik. Háh! Ezzel a kijelentéseddel elárultad magad Denkey. *Vigyorodik el diadalmasan, majd ugye elindul a barlangban. A lidércek szidására megfordul, és ökölbe rándul a keze, de próbálja megőrizni a hidegvérét, ami most perpillanat nincs neki…* - Nem tudom mégis mit vétettünk ellened Démon, de szerintem nem ártottunk neked. Így nem értem miért rágalmazol minket, ha nem kereszteztük az utadat. *Gyilkosan mered a másikra, majd sarkon fordul, és gyors léptekkel beljebb megy.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 13, 2012 6:05 pm

    *A barlangot két sötét árnyak foglalta el. Egy hatalmas, kutyára hasonlító lény, és egy karcsú emberféle alak. A kutya szorosan a gazdája mellett lohol, vérvörös szemeivel a sötétséget kémleli. Az ember megáll, és a táskáját a földre dobva elhelyezkedik az egyik üregben. A feketeségben teljesen elveszik az öltözéke miatt, kabátot, lovaglónadrágot és bakancsot visel, miközben egy köpeny finoman verdesi a hátát. A köpeny csuklyája a lány szemébe húzva, így nem látszik az arca, csupán a vörösen izzó szemei. Persze látszik rajta, hogy nem valódi, de az idegennek mégis jobban tetszenek a vörös szemek. Egyébként nem fegyvertelenül jött ide, egy tucatnyi tőr és kés van az övébe szúrva, a hátán egy nyílvesszőkkel teli tegez, mellette a földön pedig egy lándzsa és egy íj is pihen.* - Kyle, ez így nem mehet tovább. Muszáj kitalálnom valamit, ha túl akarom élni. Nem szabad elfelejteni, hogy az a legfőbb dolgunk, hogy… *Szólal meg rekedten démoni nyelven, de elcsendesül, mert mocorgást hall a közelben. Kinyújtja a kezét, és furcsa, intésszerű mozdulatokat tesz vele, mire a kutya felpattan, és elindul felderíteni a terepet. Később két-három döglött patkánnyal tér vissza. Az ismeretlennek felderült az arca, és hagyja, hogy a házi kedvence az ölébe helyezze a döglött állatokat.* ~ Te vagy a legjobb Kyle! *Mosolyodik el halványan a kapucni mögött, majd előveszi az egyik tőrét, a patkányok mellé helyezi, majd a táskából kivesz egy zacskót. Megmarkolja a tőrt, fogja az egyik patkányt, és felhasítja a hasát. Fehér ujjaival belenyúl a rágcsáló holttestébe, és a belsőségeit a zacskóba gyűjti össze. Finom, apró mozdulatokkal matat az elhullott patkányban, aztán, ha végzett, akkor felkapja a fejét, elhajítja a kibelezett dögöt, és Kyle elkapja. Egészben lenyeli a kártevőt, majd a száját megnyalva visszatelepszik a lány mellé, míg az végez a többi állatkával. A maradványok persze Kyle hasába kerülnek, míg az értékesíthető szervek egy zacskóba, majd onnan a táskába. Egyébként nem sötétben csinálta végig az egészet, mert egy apró fényforrást kreált a belezés idejéig. Aztán a fény kihunyt, a jól összeszokott páros pedig egymás mellett pihen. A lány kihúz egy üveget a táskájából, elmossa a kezét, majd a tőrét is. A fegyvert visszaerősíti az övére, majd neki veti a hátát a hideg falnak. Elég mélyen a föld alatt vannak, és az is biztos, hogy ilyen viharba nem mennek ki. Nem, majd inkább megnézik hova vezetnek a járatok, de most muszáj pihenniük egy keveset, mert vagy négy órája biztosan kutyagolnak. Kyle feszült pózban ül a furcsa alak mellett, és figyel, hogy jár-e erre valaki.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Vendég Vas. Május 13, 2012 6:22 pm

    -Nem hiszem el.. Rowan te egy őrült pszichopata állat. Miért kell neked folyton bántani ártatlanokat.. miért? Bátyám.. egyszer lesz veszted, de akkor nem leszek ott melletted..*Hangosan beszél magában egy gondolkodó ifjú fiú. Kezében egy könyv. Pontosan az amit az étteremben szeretett volna olvasni. A fiú teljes mértékben el szégyelli magát, hiszen az ő vére.. Az ő saját vére képes ilyenekre. Még a társai szemébe se merne bele nézni.* - Idióta.. barom.. állat legszívesebben kitagadnálak..*Talán meg is teszi majd egyszer. Ahogy sétál csak azt veszi észre, hogy már elfoglalták a helyet. A tőrét amit általában magánál hord azt megmarkolja és közelebb sétál.* - Hé.. te ott. Mit művelsz a földön?*Kérdezz rá teljes nyugodt hangon és bátrabb közelebb megy.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 13, 2012 6:37 pm

    *Ücsörög Kyle-lal a barlangban, míg valakinek a fortyogását meg nem hallják. A kutyának nem is kell figyelmeztetnie a másikat, hiszen Brian eléggé hangosan közeledik. A lány a vállára dobja a táskát, a lándzsáját a hátára erősített tokba rejti, viszont az íját a kezében tartja, és nyílvesszőket készített be, hogy lelője a közeledőt. Mikor értelmes mondatokat is kivesz a dühöngésből elvigyorodik, és lejjebb ereszti az íját.* ~ Nocsak, vannak még használható lények ezen az átokverte szigeten? *pimasz mosolyra húzódnak ajkai, és elhatározza, hogy kerül, amibe kerül, de kiszedi ebből az alakból annak a bizonyos Rowannek a tartózkodási helyét. Aztán mikor felbukkan az illető, ő bizony nem tudja kivenni az arcát, de Kyle felpattan, a gazdája elé szökken, és rávicsorít az erethonosra. A tőrre felkacag, és a nevetése miatt remegni kezd a barlang. Hátborzongató nevetése van a csajnak az egyszer biztos.* - Ajánlom, hogy tedd el a fegyvert, mert előbb végzed te holtan, mint én vagy a kutyám! *Szólal fel a lány mielőtt Brian megszólalhatna. A kérdésre csak feláll, és vörös szemeit a fiúra szegezi.* - Semmi közöd idegen. Ez egy szabad világ, azt csinálok, amit csak akarok. Ráadásul a saját törvényeim szerint élek, ha nem fogod vissza a modortalanságodat elintézhetem, hogy szép kis hólyagok borítsák be az egész testedet! *Förmed rá a félvérre, majd démonul morog Kyle-nak.* - Hagyd csak, ez egy ostoba félvér. Ártalmatlan hozzánk képest. *Úgy látszik a lány terve befuccsolt, nem tudja kedvesen fogadni az idegeneket, így egyből elmar mindenkit maga felől.* - Mit keres itt egy olyan lény, akinek a vére félig angyali, félig démoni? Hogy bírsz élni azzal a tudattal, hogy azoknak a mocsoknak a vére csörgedezik az ereidben? A helyedben rég öngyilkos lettem volna, mert felháborító, hogy valamelyik szülőd képest volt lepaktálni egy undorító tollassal. *Húzza a száját a lány, bár az íjat még mindig felhúzva tartja, és egyenesen Brian szívére szegezi fegyveri. Egyetlen rossz mozdulat, és pendül a húr, a nyílvessző átsüvít a levegőn és belefúródik a fiú szívébe. Brian mellkasa pedig szép lassan megáll az emelkedésben. Kiszorul a fiú tüdejéből a levegő, és megszűnik létezni. A lányt itt hagyná a patkányoknak eledel gyanánt, és talán csak az a Rowan emlékezne meg a fiúról. Igen, lepergett a lány szemei előtt, és gyilkosan mered a másikra. Túl gyanakvó, túl magának való és annyira nem számít neki semmi, hogy az ilyen dolgok élvezetet okoznak neki. *
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Vendég Vas. Május 13, 2012 6:59 pm

    *Míg ő elgondolkozik a dolgokon ugye a másik gondolatait nem hallja. Csak érdekesen figyel rá. Az hogy a következő mozdulat mi lesz vagy gondolat.. Nem támad rá. Ő nem olyan.* - Egy nem félek a magadfajta démonoktól. 2. Nem szoktam támadni. 3. Gyógyításnak élek, és ha vér tapadna a kezemre, akkor azt az isten nem bocsájtaná meg. Szeretnék megmaradni e gondolat menetelen, és ha már a saját törvényekről beszélünk, akkor én ide le is táborozok kedves ifjú hölgy.*Feleli teljes nyugalomban. Nem ő most bármit, de nem szeretne vissza menni az iskolába estig. Szóval ő most letáborozik a falnál, és nem törődik a csajszival vagyis amíg a beszélgetés véget ér. Utána levegőnek nézi.* - Nekem tökéletes a modorom, de neked nem hiszem. Kérlek, foglalj vissza helyett és ne haragudj, de szeretném befejezni a könyvemet.*Mondja higgadtan és mosolyog haloványan egyet. Fegyverről leveszi, a kezét majd elő kapja a könyvét és lehuppan a barlangfala mellé. Briannek nem okoz gondot a csaj és a kutya túléli. Viszont ahogy olvasni kezd, a könyv felöl, felpillant a kérdésre.*- A félvérek is tisztességes emberek. A sátáni rész nem mindenkiben mutatkozik meg, és nem mindenki használja ilyen gyilkosan, mint te. A szüleimről meg légy szíves ne beszélj.*Mondja még mindig nyugodtan habár a szüleinél kicsit gyilkosan néz a másikra. Még mindig nem ideges.* - Le tudsz minden este feküdni, hogy megöltél valakit? Az emberek arcába tudnál nézni? Milyen bátor vagy.. kétszínű és szánalmas.*Ciccent egyet és visszabúj a könyv fölé.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 13, 2012 7:25 pm

    *Csak gyilkosan mered a másikra, de nem tudja lenyelni azokat a dolgokat, amiket Brian vág a fejéhez. Így hát, mivel épp eléggé felvágták a nyelvét (csak ezt a tudását a Roxfortban nem kamatoztatta), ezért visszaszól a félvérnek.* - Először, nem ártana ha a félnél. Túlságosan is lebecsülsz kölyök. Másodszor, nem úgy nézett. Ki nem támadnál, akkor nem lendül volna egyből a kezed a tőrödért. Ez tuti, hogy berögzült. Harmadszor, nem tudná megbocsájtani Isten, hogy vér tapad a kezeidhez?! Drágaságom, ha emberek gyógyítasz, akkor nem szoktad bemocskolni a kis kezeid? De tudod, maradj meg a csökevények szintjén, míg én fontosabbak dolgoknak szentelem az életem. És én legalább tudom, hogy amiben hiszek az valós! *Szól vissza Briannek, és ezalatt egyébként nem a Sátánt érti, hanem azt a dolgot, amit kiskora óta belé nevelnek. Azt, hogy amit akar, azt csak úgy lehet megszerezni, ha küzdesz érte. Arra, hogy Brian letáborozik, nem szól semmit csupán leereszti a fegyvert, amjd visszaül a porba, és előpakol mindenféle hozzávalókat a táskájából, majd kivesz egy vaskos könyvet, és démon nyelven motyog maga előtt valami mérges gombáról, ami barlangokban nő. Csettint egyet, és egy kis lángcsóva jelenik meg a könyv lapjai előtt. Olvasgat valamit a gombáról, és teljesen hidegen hagyja Brian a modorával. Rápillant a srácra a könyv mögül, és nagyot szusszant. Becsapja a tudományos olvasmányt, majd a kis lángot átküldi Brianhez.* - Meg ne vakulj nekem! *Vakkantja morcosan, majd a növényekkel és állati testrészekkel zacskókat kezdi csoportosítani. A kutya mancsára morcosan rácsap, mikor egy húsdarabot akar megszerezni.* - Kyle! Viselkedj! *A démonkutya panaszosan felnyüszít, és elfekszik a lány mellett. A lány folytatja a csoportosítást, és közben azon kattog az agya, hogy miután ilyen ügyesen elcseszte az ismerkedést hogyan engesztelhetné ki a másikat, mert ha információkat akar megtudni arról az elmebetegről, akkor kénytelen lesz jópofizni.* - Az előfordulhat, de az angyalokat szívből gyűlölöm. *Rándítja meg a vállát, a sátáni részre meg halkan felnevet. * - Ez van, a démonok többségét gyilkolásra nevelik. Egyébként a szüleimet is szoktam szidni, szóval vagy megszoksz, vagy megszöksz. *Húzza a száját a csuklyás lány, és nem szokása felfedni magát mások előtt. Amikor gyilkosa néznek rá, akkor viszonozza a pillantást.* - Igen, és nagyon mélyen alszom. Igen, az emberek arcába tudok nézni, és ha kedvem tartja, akkor az arcukba is köpök. Bátornak bátor vagyok, viszont kétszínű nem igazán, mert mindig őszinte vagyok. Szánalmas… Nos az kettőnk közül te vagy. *Szusszant mérgesen, majd felpattan a földről, int Kyle-nak, és elindulnak a barlang belseje felé. Az a lány, aki annyira érzéketlennek tűnik mások előtt, most először mutat ki bármiféle érzést. Megsimogatja a kutya fejét, bár ezt csak azért teszi, mert reméli, hogy a fiú nem figyel rá. Léptei visszhangoznak, ahogy egyre beljebb haladnak, és mindenféle mohát meg gombát szed össze úton-útfélen. *
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Vendég Vas. Május 13, 2012 8:29 pm

    *Nem törődik, a másik gyilkos nézésével csak azzal foglalkozik, hogy ő neki nyugodt. A félésre csak felkacag, ő tényleg nem fél senkitől.* - Félni. Tőled? Ugyan máár… még a darázstól sem félek. Még attól, sem ha megcsíp. Nem tudtam, hogy ki vagy ismeretlen leányzó, míg fel nem fetted az arcod elnézést kérek. Kit tisztelhetek benned?*Kérdezz rá még mindig higgadt arccal majd utána ugye könyvet veszi elő. *-Nekem az lenne az első dolgom, hogy mennék Istenházába gyónni. Meg gyónni a tettet. Amit az áldozat kapott és gondolni rá. Tudom, hogy kik vannak azon a szinten. Egyet jól jegyezz meg: Ha bárki bántana, valakit ott leszek, hogy segítsek rajta.*Feleli hűvösen és ridegen mered a másikra. Igen Brian kicsit nyugtalan a történet miatt, amit hallott és nem csoda, hogy ki is van. Sajnálja azt a kislányt, és amit mesélt neki. Hogy képes lenne rá..,. Brian meg tényleg nem az az ember félvér, hogy ő bántana akárkit is. Ő a megtestesült nyugalom, aki teljes mértékben ismerkedni szeretne. A hozzá hasonló normális emberekkel.* - Az angyalok azok akik védik az emberiséget. A démonok olyan lények akik a pokolba kerülnek. Még egyszer mondom ne beszélj így a félvérségről!*Kicsit megemelkedik a hangja, de még mindig nem ideges. Ő inkább nyugodt nem kiabál sohasem, nem csinál semmi ostobaságnak nevezhető dolgot amitől kiakadnának az emberek. Amit viszont Isobel csinál nem lepi meg. A legtöbb lény ilyen. A köpésre csak fintorog, hogy lehet ilyen szánalmas valaki aki képes és ilyet csinálni. Ismerkedne és állapodna meg. Az lenne a legfőbb erény!* - Nem jó, ha így viselkedsz. Helytelen..*Csóválja a fejét és egyszerűen nem érti a lányt. A szánalmasra csak felhorkant a kétszínűégre összeráncolja a homlokát.*- Szerintem, meg te vagy. Ne haragudj. Ahogy így viselkedsz. Az azt mutatja. Az angyalrész jutott nekem boccs. Azt hiszed aki gyilkol jó ember. Valójában nem.. féregnek lehet nevezni az ilyet.*Ha ideges is elrejti. Teljes nyugalommal jelenti ki a mondandóját ő most lelkileg totálisan ki van a testvére miatt. Ki van attól, hogy létezik.. ilyen őrült és nem lehet ez ellen tenni. Egyszerűen nem. Ugye Brian ücsörög és olvasgat. Ha nem lesz nyugta akkor visszavonulót fúj és reméli Elias nem fogja piszkálni.* - Nem kell félni nem fogok utánatok menni. A bűzös helyek mocsarába..*Mondja hangosan majd visszabújik a könyvre.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Isobel Campbell Vas. Május 13, 2012 9:34 pm

    *Brian szavaira csak ugyanolyan rondán mered a másikra.* - Pedig nem ártana. A darazsak nagyon veszélyesek tudnak lenni, és mindenkinek van gyenge pontja. Mindenki fél valamitől, mert a félelem belefészkelte magát az emberszabásúak agyába. Egyébként nem ártana, ha félnél, mert különösebb szívbaj nélkül beléd vágok egy akkora villámot, hogy azt a csapást nem éled túl. *Sziszegi mérgesen a lány, a démonkutya pedig vicsorogva szökken előrébb. A nyála a földre csöppen, és sistergő hangot ad. Igen, nem egy szokványos házi kedvenc. Az ismeretlen leányzós dologra csak felnevet.* - Isobel. Így hívnak. *Mondja kurtán, de a csuklyát még mindig nem hajlandó leszedni a fejéről.* - És téged? Gondolom nem annak az elmebeteg Rowan-akárkicsodának, akit egész úton szidtál, hacsak nem vagy skizofrén. *Kérdez vissza közben pedig démon nyelven utasítja a kutyát, hogy jöjjön vissza. Kyle, kelletlenül, de visszahúzódik gazdájához.* - Isten házába? Előbb csatlakozom egy szektába, minthogy misékre járjak! Ugyan, ez tiszta baromság! *Legyint egyet miután elrendezgette a holmiját.*- Egyet jól jegyezz meg! Senkit nem kímélek, aki az utamba kerül. *Szűri a fogai közt, majd ugye felpattan a földről, leporolja a ruháját, és még vált pár szót Briannel.* - Látszik, hogy semmi ismereted nincs a világról. Felborulna az egyensúly, ha nem léteznének démonok. Na meg, ha kevesebb ember hal meg, akkor az élők és a holtak száma is felborul. Azért kellünk mi, hogy kezeljük ezt az érzékeny mérleget. *Szusszant, és Brian parancsolgatására csak morog. A helytelen szócskára felhorkant.* - Mások a nézeteink öcskös. Gondolkozz az én fejemmel, és több lehetőséget látsz a világban, ha nem kis hívőként tengsz-lengsz. Szerintem az helytelen, hogy te hogyan vélekedsz a világról.*Forgatja a szemét, majd ugye a gombás könyv után ő lassan elindul Kyle-lal.* - Egy szóval se mondtam, hogy jó ember az, aki gyilkol zsenikém. Csupán azt állítom, hogy a céljaim elérése érdekében néha át kell gázolnom másokon. A saját boldogságomért. Féreg lennék? Nem hiszen, ugyanis van bennem tartás és nem vagyok gerinctelen mint látod. *Vonja meg a vállát, majd elsuhan Kyle-lal egyetemben.* - Hát akkor jó depizgetést! *Szól vissza meg sem fordulva, aztán gyűjtögetés közben egyszer csak elvágódik, felsikít, és a démonkutya támadásba lendül. Vad csaholás hallatszik lentről, majd tompa puffanás, morgás és panaszos nyüszítés. Úgy tűnik, hogy a Sylorinás lány összefutott néhány állatkával, és azokat végezik ki. Ha Brian utánuk ered, akkor láthatja a lány arcát, szőkés tincseit, és azt is, hogy bal karjánál cafatokban lóg a kabát. A földön döglött farkasok fekszenek, a lány kezében véres lándzsa és a démon épp az utolsó farkas haláltusáját nézi végig. Isobel sebtében megnézi, hogy sérült-e Kyle, majd utána szépen fogja magát, és bekötözi a sebét. Nem érdekli különösebben, hiszen csak egy karmolás, és nem is túl mély szóval túl fogja élni. Szépen letérdel az egyik tetem mellé, a lándzsájával felhasítja a testet, és mint a patkányoknál itt is használható alapanyagokat keres. A farkasok karmait levágja, ahogy néhány agyarukat is megszerzi. Ha végzett, akkor dühösen rúg bele az egyik állati tetembe.*

    //FAGY//
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Május 14, 2012 5:56 pm

    -Legyenek. Én akkor sem félek tőlük. Sőt kifejezetten kedvelem az ilyen állatokat, mert akkor el tudnak bánni az olyan magad fajta szörnyekkel, mint te.*Feleli teljes nyugalommal és nem törődik azzal, hogy mi történik körülötte. Van, gyenge pontja csak ő nem mutatja ki azt, hogy mi az. Miért nem mutatja ki? Csak azért, mert akkor hamar leesne, és könnyen el tudnának vele bánni. A névre csak elmosolyodik majd biccent. Rowanre meg elkomorodik újra.* - Brian. Hagyjuk, nem számít ki az. Ő egy nem létező személy, aki közelébe senki nem mehet. Egy bűzzel ellátott őrült, aki nem hajlandó a gyógyszereit szedni. Egy őrült, aki nem normális és képes másokban kárt tenni. Nem tartózkodik az iskolában hála az égnek. *Hogy miért beszél így saját fivéréről? Azért, mert ki van akadva rá. Ki van akadva, azért mert amit végzett és nehezen fog tudni barátkozni. Azért, mert ki van akadva, hogy így elintézett egy kislány lelkileg. Jó, hogy nem bántotta.. azt soha nem bocsájtaná meg magának. Rowant legszívesebben, most elküldené a halál angyalaihoz, hogy neveljék meg. Várjunk csak? Nem lehet hiszen ott van. Ott van a bűzős mocsárban és képes és így él.* - Én nem úgy gondoltam. Hanem azt mondom előbb megbocsájt az isten minden halandónak és fajtabelinek aki vétett is egyszer. Szekta meg nem jóó én olyan helyekre nem megyek.*Vágja rá. Látszik, hogy más a nézetük, de mindegy is. A kímélésre csak elmosolyodik.* - Nem ismersz még engem kislány. Nem tudod mire vagyok képes.*Mondja kicsit sötét hangon majd elkomorodik az arca és becsapja a könyvet majd elteszi. Az ismeretekre igazából nem reagál semmit, mert van a világról ismerete és tudja mi a teendő. Tudja mit tud csinálni és mit kell szóval. Isobelnek Egyáltalán nincs igaza.* -Nem szükséges át gázolnod senkin. Csak azt kell csinálni, hogy békén hagyni a másikat.*Feleli könnyedén, viszont nem akar ezeknek a világ nézeteit nézni.* - Dehogy nézem. Ne haragudj.. a gyógyításnak élek inkább.*Rávágja majd ugye a depizésre nem mondd semmit csak morog egyet az orra alatt.* ~hülye ez a lány~*Viszont minden esetre utána megy a lány után. Amikor látja mit művel a farkasok elé rohan.* -Hagyd abba!*Üvölti a lánynak. Már csak ez kellett neki.* -Mi lenne ha beléd is rúgnának? Ők is élőlények… megérdemlik az életet te te…mocskos…*Nem fejezi be a mondatot és lenéz a farkasokra.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Isobel Campbell Hétf. Május 14, 2012 6:24 pm

    - Hülye vagy, ha nem félsz a Végzetedtől! Isten dédelgetett talpnyalója leszel, míg Lucifer oldalán sokkal többre vihetnéd. Én bebizonyítom majd neked, hogy világszerte ismerni fog a nép, és szó szerint rettegni fognak, hogy kit ragadok el. Én leszek a Halál Jobbkeze! Maga leszek a Sors. Egy halhatatlan lény, aki megszabja, hogy ki meddig élhet, és mikor úgy tartja kedvem idő előtt elrabolom a lelkét. Örökkön és ökrökké állok, s a Pokol bejáratánál az szavaim fognak visszhangozni. Én az hangomat hallják a fejükben, mikor Dante sorait olvassák! Félisten leszek, míg te csak egy senkiházi kis korcs maradsz, mert nem vagy képes a helyes útra térni. De hát legyen. Előbb-utóbb lejár az időd, és akkor visszajövök érted. *Csillognak elmebetegül a szeme, és valóban ez a hitvallása a lánynak. Félistenné válni, a Pokol szolgájává, Lucifer bizalmasává. Egyszer talán tényleg megkapja ezeket a címeket, de addig is olyan szövetségeseket kell keresnie, akikben szintén meg van ez a gondolkodásmód. Isobel már abban is biztos, hogy Brian soha nem fog az ő szűk szövetségi körébe tartozni. Mindenesetre érdeklődve hallgatja a fiút a monológja után. A szörnyre nem is reagál, mert el sem az a szó a tudatáig. Mikor a fiú arról a Rowanről mesél Isobel ajkai gonosz, sőt kegyetlen mosolyra húzódnak.* ~ Ha az életembe kerül is előkerítek Rowan! Szükségem van Rád a céljaim elérésében. Azt hiszem, remek párost alkothatnánk. *fantáziál magában, de Brian háborgására nem szól egy árva szót sem.* - A szekta nagyon is jó hely, látszik, hogy még soha nem próbáltad. Isten szabályaira pedig magasról teszek Brian, mint mondtam neked öntörvényű vagyok. Nem érdekel az, hogy megbánjam tetteimet, mikor egyáltalán nem sajnálom.*- Az lehet, viszont te túlságosan is lebecsülsz engem, de sebaj. Jössz még az én utcámba, én pedig megmutatom neked, hogy nem érdemes velünk szórakoznod. Nem értelek, miért nem vagy képes a démoni erődet szabadjára engedni. *Húzza a száját, és undorodva tekint Brianre. Igen, eléggé süt róla, hogy megveti a srácot.* - Szánalmas. Még mindig nem érted?! Akkor soha nem leszel boldog, ha mindenkivel udvariaskodsz. Talán, akit annyira szidsz ugyanezen a véleményen van. Talán ő megértene engem, hiszen kettőtök közül mégis értelmesebbnek tűnik. Játsszál Robin Hood-ot, vagy akit akarsz, de egy idő után mindenki megunja az udvariaskodást.* Vágja rá, majd aztán ugye faképnél hagyja a srácot, utána pedig egy farkaskaland következik. Amit utána kiált Brian az nem is érdekli, Kyle-lal jól elfoglalják magukat. Aztán mikor Brian az egyik tetem elé ugrik felvonja a szemöldökét.* - ha megdöglött tök felesleges védelmezni. Nézd csak meg! Kifosztottam. Nincs benne semmi, még a szőrét is levágtam. Ilyen példányokból jól lehet kereskedni. Viszont takarodj az utamból Brian különben a te szép kis bőrödet is a piacon árulom holnap reggel! *Förmed rá a másikra, és olyan szinten felemeli és eltorzítja a hangját, hogy az már-már fülsértő lehet.* - Rengetegszer rúgtak belém, gázoltak már át rajtam. Egyetlen dolog segített drágaságom, a bosszú. A vérbosszú mindent megold, ha nem támadtak volna rám nem is bántom őket. És igen. Micsoda? Halljuk! Mondd csak ki te undorító félvér! Szidjál engem, de én legalább hű vagyok a fajtársaimhoz, és azt teszem, amit tennem kell! Nem tagadom, mi vagyok, sőt büszke vagyok rá! És te? Büszke vagy a démoni feledre? Nem, próbálod elnyomni magadban. Sz*rt se érsz Brian. Sz*rt se… *Kegyetlenül a fiúarcába mondja a véleményét, és a két gyerek között ott terem Kyle, hogy ha szükséges, akkor megvédje a gazdáját.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Júl. 04, 2012 7:43 pm

    *Egy fiatal rontásűző lihegve rohan végig az egyik alagúton, majd a lidérc lány árnyékosul így az a hatalmas medve, ami eddig őt üldözte, egy kisebb csarnokban megtorpan, és tanácstalanul néz körbe. Mögötte egy Rontásűző jelenik meg a kezében egy katanával, s medveszörnyre koncentrál.* - Azt hiszem itt az ideje, hogy végezzünk ezzel a lénnyel, kicsi Nao, ha már iderángattál. *Szól halkan, és a szörny figyelmét magára vonja. A medve megpördül, és fogait csattogtatva megindul Naomi felé. A Rontásűző felnevet, és nekiiramodik, és a kard pengéjével felfogja a medve karmait. * - Mi az mackó, kifogtam rajtad? *Mosolyog ártatlanul, majd ellöki magától a lényt, előre szökken, és egy méteres vágást ejt a bestia mellkasán. A medve felhördül, és a járatokat az ő dühödt hangja tölti be. A nagy Naomi hátraugrik, a katanát a kardhüvelybe löki, majd a kezeivel apró mozdulatokat téve, szemét lehunyva kántálni kezd. A medve feltápászkodik a földről, de ekkor hátulról az árnyékká vált kis Nao megrúgja a medvét, így az elterül a földön, a kis Naomi pedig a nagy mellett, guggoló állásban ér földet. Az idősebbik lidérc lehunyt szemmel kántál, s a medve sérülése egyre jobban kitágul, és ömleni kezd belőle a vér. Mikor már alig bír mozogni, a kis Nao odasétál a vonagló testhez, a ruhaujjából előhúz egy-két rontásűzős bűbájjal ellátott papírt, és a medve fejére dobja. Amaz visítva lángolni kezd, a kis lány pedig visszahátrál a nagyobbik lányhoz.* - Mondtam én, hogy csak körbe kell néznünk máris szerzünk melót! *Vigyorog a kis csaj, míg a nagy Nao azzal van elfoglalva, hogy letisztítsa a vért a pengéjéről. * - Persze, te megmondtad. *Sóhajt a lány, majd a zsebéből egy kis zacskót vesz elő, és valami ezüstszínű porral körbe hinti a lény maradványait.* - Na, mozgás! Szedjük fel a pénzt! *Rikkantja a lányka, míg a nagyobbik énje megadja a végső feloldozást a halott szörnynek. Ha ezzel végzett szép lassan feláll, és a kicsi énjére pillant.* - Naomi, még nem mehetünk el, amíg nem tudjuk, hogy marad-e itt valami. *Mondja halkan, mire a csöppség megrándítja a vállát.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szer. Júl. 04, 2012 7:53 pm

    *Az órájára pillantva türelmetlenül várakozik egy barna hajú leányzó. Haja lófarokba kötve. Egy nagyon szép lila pillangó mintás ruha van rajta és egy lila szandi. Természetesen fekete táska van hozzá. A hajában még egy hajcsat is van, ami szintén lila. Ahogy áll nem messze a barlangoktól a táskájából ki vesz egy cetlit, amit ma délután hagyott ott a Marceau fiú.* „Találkozzunk 19:45 kor a barlangoknál. Fontos. Alex.” Még egyszer elolvassa a lapot.*~Ha késel a nem létező micsodádnak lesz vége.~*Mérgelődik magában aztán hangokra lesz figyelmes. Amúgy a szörny megölésére nem igazán volt figyelmes és nem is látta ki volt. Pislog nagyokat amikor látja az ismeretlent és elindul a barlang rendszerben.* - Van itt valaki?*Kérdez óvatosan és előkapja a táskájából a tőrét. A pisztolyát addig nem amíg ugye nincs veszély. Ha megint Tristan az akkor megveri a srácot már kezd elege lenni ebből a srácból, de annak kimondottan örül, hogy nem Qarini Mindenesetre a járatban elindul a lány és körbe néz van e itt valami vagy valaki.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Júl. 04, 2012 8:05 pm

    *A két Naomi megöli a szörnyet, s utána az idősebbik lidérc felerősíti az érzékeit a képessége segítségével. Mikor meghallja Meredith hangját, a járat irányába fordul és ismét kezébe veszi a katanáját. A kis Naomi viszont ördögien elvigyorodik, és ismét felrikkant.* - Hallod, Nao? A szörny házhoz jön. Még a kis ujjunkat se kell mozdítani érte! *Örvendezik a kislány, de a nagyobbik énje olyan rondán pillant rá, hogy elnémul.* ~ Hát ez szép. Magunkra vonja a figyelmet. *Forgatja a szemét, majd jelez Naónak, hogy kövesse a példáját, így a két rontásűző árnyékká válik. Az idősebbik Naomi előre megy, s mikor meglátja Meredith-t megtorpan.* - Mit keresel itt ember? Életveszélyes ez a hely! Egy tőrrel nem tudnád megvédeni magad! *Szólal meg halkan, cseppet sem bántó hangnemben. A látása, a szaglása és a hallása fel van erősítve, így könnyedén megállapította, hogy az ember, nem valami álcát öltött bestia. Mikor megjelenik a másik előtt épp akkor süllyeszti vissza a tokjába a kardot.* - Előjöhetsz! *Szól halkan, mire megjelenik a lány mellett a tízéves énje. * - Mit keresel te errefelé? Á, mindegy. Gyere, kikísérlek. *Szól halkan, majd megindul kifelé. Nem akarja, hogy a terepen bárki is legyen, aki az útjában lenne, és nem akarja szörnycsalinak sem felhasználni, bár arra pici Naó is épp megfelel. Egyébként nem Tristan szórakozik, hiszen ő már rég visszament Londonba. Szóval csupán a belga rontásűző csajra meg a törpe énjére bukkant Mer.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szer. Júl. 04, 2012 8:52 pm

    *A szörnyre nem szól, semmit csak a fejét csóválja. Igen Meredith, aki a fajt és a veszélyt vonzza az egyszer biztos. Nem hiába van angyal társaságában. Bocsánat angyal, démon vámpír társaságában szóval természetesen kezd hozzászokni. A hangra egyre jobban felfigyel és az a szörny nem is igazán szörny csak egy ember, akit ide rendeltek. Az emberkérdésre fel vonja a szemöldökét és nem igazán szól semmit. Megszokta, hogy már leemberezik, és mint az user is mondotta nem zavarja ezek a faji dolgok.* - Várok valakire lidérc.*Feleli ugyanolyan hangnemben, mint a másik és elmosolyodik, A tőr marad a kezében és érti ám, hogy nem bántásként mondja.* - Ki találok én magamtól is, de nem mehetek innen el. Mint mondtam Találkozóm van, de már lassan kezdenek gyülekezni a farkasok. Hagyjuk is. Ti mit kerestek itt? A gyerekeknek nem éppen ez a megfelelő hely. Szóval nem kell aggódni értem.*Feleli a másiknak és ő a barlangból nem mozdul. Az, hogy szörnyes helyen van nem tart tőle. Tristanra meg ugye megnyugodhat szóval nem igazán foglalkozik a sráccal. No meg elege van belőle.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Júl. 04, 2012 10:02 pm

    *Pici Naomi nem tehet róla, neki nem fejlődtek még ki a képességei, így ő nem tud denevér hallást varázsolni magának, vagy macska látást. Nagy Nao viszont már ki van idegileg a kicsi énjére, mert folyton elszúr mindent. Lemondóan sóhajt, majd ugye némi közjáték után megjelennek Meredith előtt. A válaszra bólint, majd szusszant egyet.* - Egy barlang kellős közepén? Figyelj, nem akarok gonosz lenni, de jobb lenne, ha kimaradnál a dolgokból. Egyrészt, mert dolgozom, másrészt mert nem akarom, hogy megsérülj. Szóval nem lehetne, hogy a barlang előtt várj? *Szól halkan, a farkasokra meg elhúzza a száját.* – Mi? Farkasszörnyek is vannak? *Csillannak fel a kislány szemei, de a nagyobbik én csendre inti. Arra, hogy mit keresnek itt Naomi a jobb kezén felhajtja a felsőt, és egy ezüst jelvényt mutat meg.* - Rontásűzők vagyunk. Kaptunk egy munkát, és dolgoznánk. Pontosabban én Rontásűző vagyok, ő pedig akkor jelent meg mellettem, mikor beléptem a Fyron Akadémia birtokára. *Felel kimérten, a kicsi lány pedig előre lép.* - Én vagyok ő, ő pedig én. Csak én száz éves vagyok, ő meg száznyolcvan. *taglalja vidáman, mire újabb gyilkos pillantást zsebelhet be.* - Nao, nem kértünk kommentárt.* Morogja az idősebbik, a gyereknek nem való helyre meg felhorkant.* - Én már akkor benne voltam a szakmában mikor te, vagy a többi itt élő ember meg sem született. Ötven évesen már harcoltam, százévesen már profi voltam a szakmában. Száznyolcvan éves még jobb vagyok, mint eddig. Határozottan fejlődőképes vagyok, de ehhez rengeteget kell gyakorolni, bár sokan nem is bírják a képzést. *Szusszant a lidérclány, a nem aggódásra meg vállat von.* - Rendben. Akkor, ha nem gond mi mennénk is vissza dolgozni. *Mondja halkan, pici Nao pedig cigánykerekezik egyet, a nagy pedig fejet csóválva követi őt a barlang belsejébe. Egyébként Mer észrevehette, hogy a nagyobb Naominak kissé furcsa a látása, mintha nem is emberi szem lenne, hanem egy macskáé.*
    //Fagy//
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Amanda Helgesen Csüt. Júl. 05, 2012 5:08 pm

    *A pici Naomira csak figyel és nem is nézi azt, hogy mi van. Sokkal inkább furcsának találja a gyerek énjét, hogy ő már vadászott. Válaszol a lánynak, amire ugye szintén beszélni kezd. Felvonja a szemöldökét.* - Mi? Nem. Csak hangokra lettem figyelmes és beljebb jöttem megnézni. Nem kell félteni nem, sérülök én meg. Különben is nem zavarnálak. Nem kell fel világosítani a szörnyekről nem eggyel találkoztam már ki tudom kerülni a veszélyt.*Nos, a makacsság beállt Meredithnél. Nem vitás, de hát nem tehet róla. Képesség minden nélkül amúgy rábólint Naonak, hogy kint vár, de szívesen segít.* - Azt hiszem nem hozzád beszéltem törpicsek.*Mosolyog a kicsire akinek ugye minden vonás egyezik a naggyal. Azután rápillant a lányra és felvonja a szemöldökét.* - Ahham értem. Sok munkátok szokott lenni? Biztos jó muri lehet.*Mondja szemet forgatva és természetesen tényleg ígygondolja az ilyen dolgokat noha egy két állat halálra tudja ijeszteni nem tehet róla, hogy különleges faji ismerősei vannak a jogásznak. Ő nem ítél el senkit.* - Értem. Viszont nem kéne le nézned. Attól, hogy nem vagyok meg áldva képességekkel mint az angyalok, démonok és lidércek meg tudjuk védeni magunkat. Lehet nem éltünk, viszont ugyan annyi tapasztalatunk van mint nektek *Feleli kurtán a másiknak és valahogy érzi a lenézést. Általában nincs hozzá szokva a dolgokhoz mert úgy van vele, hogy egyforma a nép.* - Nem gond. Viszont vigyázzatok egy két szörnyet láttam garázdálkodni és hamarosan a farkasok is felbukkanhatnak.*Mondja a farkasszörnyekre is célozva, de igen. A lány néha nem tudja mit beszél, de azért élvezi a kalandokat. Főleg, hogy volt már páran benne ezért is tartják elzárva a kardokat és a nyilakat. Mindenesetre felhorkantva figyeli a két lányt.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Csüt. Júl. 05, 2012 6:22 pm

    *A pici Naót egyébként teljesen hidegen hagyja a másik, mivel nem szörny, így nem eshet neki. Vagyis hát neki eshet, de nem kap érte fizetést. Arra mikor Meredith magyarázni kezd a nagy Naomi karba tett kézzel bámulja a fiatal nőt, a pici pedig egy tőrrel kapargálja ki a körme alól a piszkot.* - Értem, hát ennek a lököttnek a kiáltozásait nem nehéz meghallani. Az lehet, de attól még akadályozva vagyok. *Szusszant az idősebbik, és a pici énjére pislog, aki a tőrét visszacsúsztatja a tokjára, és angyalian pislog a másikra. A szörnyes dologra a nagy Nao felhorkant, és szkeptikusan felvonja a szemöldökét.* - Százharminc éve sok ilyen döggel találkoztam már, olyanokkal is, akik mára már a kihalás szélén állnak, hála nekünk… Szóval szerintem fogalmad sincs, hogy mások hibájából mennyire fertőzötté vált ez a világ.* Beszél halkan, és egy valamiben nagyon komoly szokott lenni. Az pedig a munkája, és mikor az emberek azt állítják, hogy tapasztaltak, nos, a csaj eléggé húzza olykor a száját. Egyébként nem fogadná el a segítségét. Ahhoz ő túl makacs, hogy számára cseppet sem veszélyes helyzetekben csapatban dolgozzon. Vagyis dolgozik ő: a klánjával, vagy ha lehet, akkor Milant is belerángatja a csatába, de csakis Rontásűzőkkel szövetkezik. Az apja nem nevelése, de ha már nagyon vészes lenne a helyzet, akkor mások segítségét is elfogadná ám, de az ilyen egyszerű dolgokat el tudja ő intézni. A törpicsekre egyébként pici Naó gyilkosan néz a városira.* - Tudod kit törpézzél le, te túlméretezett ember kölyök! Én már akkor vadásztam, mikor a gyerekvállalás a szüleid fejében meg sem fordult! És ha még egyszer ilyen megjegyzést teszel rám, akkor… *Kezd el szövegelni a kislány, de a nagyobbik énje elhallgatatja. Egyébként egy dologra van, amire ugrik: a magasságán való viccelődés. A nagy Naomi egyébként a kérdezősködésre megrándítja a vállát.* - Attól függ, hogy milyen területeken vagyunk. Románia például eléggé balhés hely, viszont egyáltalán nem jó muri. Egy pillanatra nem figyelsz oda, és meghalsz. Jobbik esetben csak letépik a fél karodat. *Morogja a lány, a pici pedig összekulcsolt kézzel halkan mormol valamit.* ~ Jó muri?! Neked? Ne legyél ostoba, ember! Miattatok van az, hogy léteznek rontásűzők a világon, mert voltatok kedvesek, és jó sok mindent elcsesztetek. *Dohog magában a belga, pedig már kezdte kinőni ezt a gondolkozásmódot, de ha egyszer lemurizzák a munkáját, akkor azt érik el, hogy még jobban megveti az embereket. A lenézés dologra megvonja a vállát.* - Ha nem viccelődnek a munkámmal és nem mondják rá, hogy jó szórakozás lehet, akkor nem nézek le senkit. Tudod, én véresen komolyan veszem a dolgomat, mert erre neveltek. Apám a klánunk feje, így kötelező ilyen megrendíthetetlen hittel gondolkoznom saját magunkról és a szörnyirtásról. Egyébként fogalmad sincs róla, hogy mennyi mindent nem tudsz a világról. Egyáltalán nem vagy tapasztalt, és bármennyire is néz ki úgy, hogy te vagy az idősebb elfelejted, hogy én régebb óta élek. *Magyaráz most már a lány is, majd pici Naomi el kezd nyuffogni, így a nagy ránéz, összekócolja a haját, és hollandul morog neki valamit. A vigyázásra halványan elmosolyodik, és a kis csaj is halkan felnevet.* - Mi mindig. Azért élünk még. Egyébként meg farkasok tuti nincsenek, azokat érezném. Viszont még egy jó darabig el leszünk a tisztogatással. *Beszél továbbra is halkan, majd pici Nao megelégeli a beszélgetést, és megrándítja a nagy énjének a kezét. Az idősebbik lány ránéz Meredith-re.* - Szerintem mi megyünk. Örülnénk neki, ha inkább visszamennél, mert… Mert egy a Rontásűző a csatatéren nem figyel arra, hogy ki szörny és ki emberi lény. Viszlát! *Köszön el szinte suttogva, pici Nao megiramodik a barlang belseje felé, és útközben cigánykerekezik egyet-kettőt. A nagyobbik én a fejét csóválva előhúzza a katanáját, és a másik után szalad. Így tűnnek el a barlang mélyén, viszont még két óráig biztosan hallani lehet a csatakiáltások, a felhördüléseket és pici Naomi nevetését.*
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Milan Wouters Szomb. Júl. 21, 2012 2:50 pm

    A barlang egyik csarnokszerű, tágasabb részében halk dúdolás hallatszik. A hang az egyik bemélyedésben megbúvó Milantól származik, aki kényelmesen elhelyezkedett a fülkeszerű részben. Hátát a kőnek dönti, jobb lába kinyújtva, a bal felhúzva, ezen támaszkodik, miközben gyenge fényviszonyok miatt most feketének tűnő szemével közömbösen felméri a terepet. Hogy mégis mit keres itt, amikor most éppen szörnyek sincsenek a közelben, és teljesen egyedül van? Gondolkozni akart. Elmenekülni a világ elől, minden elől, ami rákényszeríti, hogy eljátssza, hogy egy boldog, átlagos srác, miközben romokban áll benne minden, és hiába próbál, nem tud a törmelék fölé kerülni. Fuldoklik a portól, és a mellkasára zuhant kövektől, amiket nem tud arrébb lökni, mert közben az apja lefogja a kezeit. Igaz, hogy most elengedte őket, mégis, még annyira dermedt, annyira új a szituáció, hogy nem tud mit kezdeni az egésszel.*- I never thought I'd feel this... Guilty and I'm broken down inside... Livin' with myself nothing but lies... *énekli halkan, majd halkan felsóhajt, és megenged magának egy könnycseppet. Sokáig azonban nem hagyja folyni, amint eléri a szája vonalát, letörli, és kicsit megrázza a fejét. Ő maga mondta, hogy el kellene engedni a halottakat, de még ő sem képes rá. Nem tudja elfelejteni a múltat, nem tud új életet kezdeni, bármennyire is akar. De a múlt nem képes enyhülést adni neki... Elvégre mi lett a Naomival való barátságukkal is? A belga lány iszonyatosan megváltozott, olyannyira, hogy már abban sem biztos, hogy bízhat még benne.* - Livin' in a world so cold, wasting away, livin' in a shell with no soul since you've gone away... Livin' in a world so cold, counting the days... Since you've gone away, you've gone away *dalolja halkan, és noha elsőre úgy tűnhet, Naóról van szó, a dolognak semmi köze a lányhoz. Nem. Csakis a testvéréhez, senki máshoz. Amúgy Krist ezúttal a hálóban hagyta, sosem hozza ki a szigetre. Nem azért, mert tart tőle, hogy a mókus megszökik, inkább azért, mert itt könnyedén elkaphatja valamilyen ragadozó. Meg egyébként is, perpill olyan állapotban van, hogy nem csak az embereket, de az állatokat is szeretné minél messzebbre elkerülni...*

    Ajánlott tartalom


    Barlangok        Empty Re: Barlangok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 11:54 pm