Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

5 posters

    Tatai találkozó

    Poll

    Mikor legyen a tatai találkozó?

    [ 1 ]
    Tatai találkozó I_vote_lcap25%Tatai találkozó I_vote_rcap [25%] 
    [ 0 ]
    Tatai találkozó I_vote_lcap0%Tatai találkozó I_vote_rcap [0%] 
    [ 1 ]
    Tatai találkozó I_vote_lcap25%Tatai találkozó I_vote_rcap [25%] 
    [ 2 ]
    Tatai találkozó I_vote_lcap50%Tatai találkozó I_vote_rcap [50%] 
    [ 0 ]
    Tatai találkozó I_vote_lcap0%Tatai találkozó I_vote_rcap [0%] 

    Összes szavazat: 4
    Poll closed
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tatai találkozó Empty Tatai találkozó

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Márc. 17, 2014 5:17 pm

    Sziasztok!
    Végre eljött az idő, hogy kihirdessem a következő találkozót, melyre ezúttal (immár második alkalommal) Tatán fog sor kerülni.
    Egyelőre azonban ennél többet nem tudok írni, mert nemhogy a program, de az időpont sem biztos :)Mivel nem vagyunk annyira iszonyúan sokan, kiteszek egy szavazást és kérlek titeket, hogy MINDENKI szavazzon a számára legjobb időpontra. Van olyan lehetőség is, hogy mindegyik, vagy egyik sem, szóval tényleg mindenki tegye ezt meg! Addig nem tudok tovább szervezni Smile
    Köszi! Smile

    Ui.: Ha esetleg valakinek nagyon sok lenne az utazás egy napra oda-vissza, egy darab fő maradhat nálunk egy éjszakára Smile
    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Agnes Gadegaard Hétf. Márc. 17, 2014 5:46 pm

    Helloooo! Üdvözletem! Na...hát...nekem igazából egyenlőre úgy tűnik, hogy mindegyik időpont megfelel, igazából rajtam ne múljon. Egyenlőre az is biztos, hogy elengednek, a pénz az egy másik kérdés, de megoldom. Hihetetlenül hiányoztok, szóval mindenképpen szeretnék eljutni. Jelenleg vehettek biztos résztvevőnek, ha változik azt úgyis jelzem.
    Valamint... mivel igencsak húzós az utazás a részemről, amennyiben nem zavarok, valakinél ott maradhatok éjszakára? Persze, ha nem megoldható azt is teljes mértékben megértem. Nem akarok senkinek se gondot okozni, és tudom, hogy jön a vizsgaidőszak, meg egyéb finomságok. Szóval...csak ennyit akartam. Puszi, ölelés mindenkinek! Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Márc. 17, 2014 6:03 pm

    Nagyon örülök neki, Cath, nekem is hiányzol már Very Happy És nálunk természetesen maradhatsz éjszakára ^^ Elférünk Very Happy
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Hétf. Márc. 17, 2014 8:46 pm

    Sziasztok! Gondoltam én is adok egy kis életjelet, mert hát meló meg suli mellett eléggé lecsökkent az életjeleim száma. Szóval a lényeg, 28-29én nekem színjátszós verseny szóval nekem az semmiképp nem jó, de 12-én ha nem zavar az titeket, hogy kb úton-útfélen tanulni fogok, mert teljesen benne lesz a zh időszakban a tali akkor nekem jó és szívesen megoldom, hogy az a hétvégém szabad legyen akkor és nem megyek akkor 11-én éjszakázni, hogy reggel tudjak kelni. Részemről egyenlőre ennyi. Egy kalappal mindenkinek. Sziasztok! Smile
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Kedd Márc. 18, 2014 12:24 am

    Hát, nekem szintén inkább a 12 lenne a jó. Akkorra jön össze elvileg úgy minden biztosra, hogy tényleg ott tudnék lenni. Akkor lenne szabadidő, pénz, és persze sulis hét, szóval, biztos szabadnap is egyben. Előtte viszont eléggé kicsi az esély, hogy el tudnék menni a talira.
    Amúgy nem hiszem, hogy bárkit is zavarna a tanulásod, ha már lényegében kb mindenkinek kell most tanulnia valami nagyobb dologra Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Márc. 18, 2014 9:58 pm

    Rendben van, akkor azt hiszem, eldőlt, hogy a találkozót április 12-én, szombaton tartjuk! Smile Bővebb időpontok majd később, de előreláthatólag tervezzétek az érkezést délelőtt 10 körülre. A programról sem tudok sokat mondani, mert nem tudom, hogy havazni fog vagy kánikula lesz, de ha az utóbbi (vagy legalábbis meleg, napos idő) lesz, akkor szerintem sétálgatunk a városban a tavaknál, kajálunk a tóparton (addigra már biztosan kinyitnak a Tófarokban a kajáldák) aztán letáborozunk valahol a tóparton és elfoglaljuk magunkat Smile Ha nagyon jó idő lesz, piknikezősre vesszük a figurát, ha meg nem, akkor beülünk valahova és úgy beszélgetünk.
    Tehát a részletekről majd később, egyelőre mindenki tegye szabaddá az említett hétvégéjét Wink
    Amélie Deneuve
    Amélie Deneuve
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Amélie Deneuve Vas. Márc. 30, 2014 10:14 pm

    Sziasztok! Nem tudom emlékeztek-e még rám (Vicc volt. :DVagy mégsem? Jelentem még élek!! ne felejtsetek eeeel!!), de most rávettem magam, hogy ide is fellépjek.
    Szóval. Úgy néz ki, hogy nekem nem lesz jó a 12-e. De a többi se lenne jó, mivel egyik szombaton sem vagyok elérhető. Szombatonként vannak próbáim a társulatban, és ott nincs szünet. Lehet, hogy azon a hétvégén előbb eljöhetek majd, de nem vagyok benne biztos.
    Így a kérdésem az lenne, hogy meddig fog tartani a találkozó? ^^"
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Ápr. 01, 2014 4:04 pm

    Szia ^^ Én nem felejtettelek eeel! Bár nehéz is lenne... Túl sokat látlak hozzá xD
    Hát, szerintem a vonatoktól függően olyan este 6-7-ig, ha az a többieknek is megfelel. Győr és Pest nincs túl messze, Cath pedig nálunk alszik, szóval szerintem belefér Smile Így be tudnál ugrani néhány órára? Örülnénk neked Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Tatai találkozó Empty Re: Tatai találkozó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 10:20 am