Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

5 posters

    Budapesti Találkozó

    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Budapesti Találkozó Empty Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Castin Noyers Vas. Okt. 20, 2013 9:51 pm

    Kedves diákok!
    Eljött az idő a következő találkozó idejére.  A találkozó időpontja október 30.-a. (ki mikor érkezik, vonattal azt szeretném előre tudni)
    A találkozóra sok minden tervezésben volt, de mostanra lecsökkent az ötlet. Szóval, tehát ami van és jó idő esetére, ha nem esik az eső akkor arra gondoltam, megmászhatnánk a gellért-hegyet,  bkv hajókázás (aki még nem próbálta ki), Duna-parton sétálás és eltölteni a jó időt. Akár a budai várba is felmehetünk, nekem teljesen mindegy mit választotok ti döntötök a programokban. Rossz idő esetén vagy ha azt választjátok, hogy legyünk nálam benti programot szeretnétek akkor ez is megoldható. Ennivalóra fő ételt még nem tudok pontosan, de ha lesz ötletem igyekszek olyat csinálni ami mindenkinek megfelel. Nálunk nézhetünk filmet  ami persze tervezésben van és persze lehetséges az, hogy ti választjátok ki milyet nézzünk. Mivel Halloween így szerintem lehetséges, hogy horror legyen szerintem, de persze más is lehet. Szóval sütemény, ital lesz (erre is meg vannak az ötleteim ami meglepetés.)
    Aki eddig tud jönni: Sam, Lil, Jó magam
    Réka: 50%
    Cath 65%
    Eliana kérdéses.
    James…!?
    Szeretettel várok mindenkit a találkozóra!
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Hétf. Okt. 21, 2013 4:09 pm

    Mi az a ... a nevem mellett? Razz meg a felkiáltójel xD a kérdőjel egyenlőre maradhat. szokás szerint az őszi szünet nekem melóhétre esik, szóval kiesik és még nem tudni a beosztásomat.
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Okt. 21, 2013 4:49 pm

    Hi! Nos...khm...az a 65% lecsökkent nálam...olyan 35 %-ra...

    ok1: anya...még mindig nem tudtam vele beszélni, mert mire hazaértem, már elment dolgozni...szóval holnap hátha sikerül elcsípnem.

    ok2: jövő héten lesz az első melóhetem (bizony, beálltam, a diákmunkások népes táborába)...igen, szombati oktatás után rögtön benyomnak dolgozni...milyen szadisták xD ...ééés bár én választhatom meg a beosztásomat, de ha azt mondják: szerdán tudsz jönni? akkor én arra igent mondok, mert minden ledolgozott órára naaagy-nagy szükségem van...

    ok3: anyagilag feljutni feljutnék Pestre...de haza már teleportálnom kéne, mert hó vége, meg minden, és ilyenkor anyagilag nem úgy állunk...

    Szóóóval ez a nagy helyzet nálam. Ha anya elenged, és nem osztanak be szerdára, valamint anyumtól tudok pénzt kérni az utazásra akkor megyek. Előreláthatólag hétvégére minden eldől, akkor tudok 100 %-ot mondani...addig pedig még van esély rá, hogy végre tudtok velem is találkozni. (Komolyan egyszer szervezni kell egy kecsói, vagy félegyházi talit, mert sose tudok eljutni :'/)
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Okt. 21, 2013 7:37 pm

    Háááát... mivel James.. rólad nem hallottam régóta ( magam hibájából is amiért elnézést :Dszóóval) számíthatunk ráád? Very Happy
    Cath ne aggódj elviekben én is dolgozom jövőhéttől szóval ne aggódj egyébként igen gondolkoztam én is a Kecskemétre, hogy oda is szervezhetnénk.. még ha nincsen sok látni való, de azért egy-egy érdemes helyet meg lehet nézni meg el lehet sétálgatni ott szóóval én támogatom ha a többiek is Very Happy Viszont az a baj, legalább is az én szem szögömből Kecskemétre jó időben kéne ott lenni hiszen a természet van olyan hely ami gyönyörű ott (szerintem) legalább is nem csak Kecskeméten jártam, de Lakitelken van ilyen hely rengeteg, hogy ki lehet ülni piknikezésre alkalmas persze nem csak e téren nem bántásként írom ezt Cath remélem nem annak veszed bár nem tudom azóta mennyit változott Kecskemét, de legalábbis természetben tudom bárhol jó kint lenni, de ott valahogy frissebb a levegő (amit tapasztaltam)
    Figyelj Cath nekem elég az is ha hétvégére tudod mondani rá ér Smile
    James neked megmondom amikor biztosra tudod mondani szóval Razz fiúként ha ráérsz kötelező a megjelenés ne legyünk már csak lányok RazzVery Happy(csak viccelek ne aggódjatok Razz) kicsit felpörögtem xD
    Szóval bárkit szívesen látok/látunk (remélem beszélhetek többiek nevében is) aki eltud jönni. Akinek a szülőjével kell beszélni azzal szívesen beszélek, hogy megnyugodjanak nem vagyok egy ufo xD (James ne szólj be tudom erre mondanál valamit xD)
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Hétf. Okt. 21, 2013 7:43 pm

    Már nem azért, de egyedüli fiúként kötelező megjelenés? Már megint kivégzésre visztek? xD Amúgy. Nem is terveztem semmit mondani az ufósra. Ameddig nem olvastam el a zárójeleset Very Happy Na m1. Elvileg legkésőbb csütörtök-pénteken, vagy jövőhét hétfőn megtudom xD

    Jah, és Rilll. Nem. Nem szólok be Smile Nanu-nanu.
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Castin Noyers Hétf. Okt. 21, 2013 7:53 pm

    Itt van a kínzó asztal elő készítve XDD jó kis találkozó lesz XDDD (na jó befejeztem XDD) ahha-ahha ismerlek már Razz jól van várom, hogy megtudd Very Happy
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Pént. Okt. 25, 2013 4:29 pm

    óh. Hát, ez esetben akkor inkább nem is megyek Razz Pedig, úgy tűnt eddig, hogy ráérek Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Okt. 25, 2013 4:35 pm

    Na... xD
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Pént. Okt. 25, 2013 6:03 pm

    Na jó. Pontosítok.

    Akkor inkább nem megyünk, ha ott az a kínpad. Pedig Sayonnal mind a ketten tudnánk Very Happy
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Okt. 25, 2013 6:55 pm

    James, jelenleg két órája death notetból rajzolgatok.. Ryukot próbálom lerajzolni rád szabadítsam..? Very Happy Na szóval igen vagy nem? Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Okt. 25, 2013 8:34 pm

    Mindketten jöttök, kész, pont, nem.nyitok.vitát. xD Ne vitatkozzatok Lillel... nem éri meg. Meg úgyis mindig igaza van... (és amilyen kicsi olyan nagyot üt).
    Szóval ennyi xD Én amúgy természetesen megyek, még nem tudom, mikor, de addig van még idő kideríteni Very Happy
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Pént. Okt. 25, 2013 9:45 pm

    1. Rilla. Olvass a sorok között Razz Pont azt írtam le, hogy Sayon is tud jönni, és én is megyek Smile

    2. Én aztán nem vitatkozok, csak nyíltan mondok ellent. És amúgy is már jó régóta fenyegetsz engem azzal a pár ütéssel. +-1 már nem számít xD
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Okt. 25, 2013 11:10 pm

    Razz
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Horváth Réka Szomb. Okt. 26, 2013 2:23 pm

    Ééén, jelezném, hogy valószínűleg nem megyek. >.<
    1, Már csak azért sem, mert nagybátyám megkapta a 2. agyi infarktusát és valószínűleg be kell majd hozzá menni, az pedig kérdéses, hogy mikor, de valószínűleg szerdán ><
    2, Meg, mint Cath-nél is, hó vége van és 5200 Ft lenne oda-vissza... Tehát, ez még véletlenül sem tudna összejönni szerintem. (már csak anyám pénz költés elleni mániája alapján)
    3, Még nem kérdeztem meg, de amint nem lesz ott a tesóm és apám megkérdem, hátha, mégis, teljesen véletlenül igen.

    Szóval vigyük le az 50-et olyan 10%-ra xD ><

    Ééés igen, Zegre is szervezhetnénk akkor már talit xD Én szívesen körbenézek, meg tudok egy csomó helyet, ami jó lehet. Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Budapesti Találkozó Empty Re: Budapesti Találkozó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 2:28 am