Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+4
Ragnar Solberg
Laila Dalen
Amanda Helgesen
Philip Helgesen
8 posters

    Helgesen-ház

    Philip Helgesen
    Philip Helgesen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Helgesen-ház

    Témanyitás by Philip Helgesen Szomb. Ápr. 27, 2013 8:26 pm

    Egy kétszintes családi ház, amely Philip Helgesen birtokát képzi.

    Akiknek kulcsa van a házhoz:

    Amanda és Philip Helgesen
    Lovise Nielson
    Morten Toov
    Arian Steen


    Belépés csak valamelyikük engedélyével!
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Ápr. 27, 2013 9:28 pm

    - Arian hagyjáál békén… tegyél leee…..*Kiabálom teljes hangerőből, és amikor bevisz, a házba ledob könnyed mozdulattal a kanapéra.* - Nem mész el a szobádon kívül sehova amíg Philip meg nem jelenik.*Kiabálja, aztán elvonul, és ott ülök, a kanapén majd várok. Na, jó.. a telefonomat elővéve elkezdek játszani vele miért ilyen.. Nem volt kedvem bemenni órára, erre máris jön a nevelés. Nem hiszem el. Nem egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezt.. Most nem csináltam ma semmi rosszat, de na.. nem.. Tudom..* - Arian a szobámba legalább felmehetek..?*Kérdezem meg tőle, de igazából fogom magam fel állok és felmegyek a szobába és bezárom az ajtót. Nem érdekel most semmi. Ott maradtam volna az iskolában akkor minden oké lenne. Este miért nincsen meló nem is tudom. Inkább „tanulok” holnap aztán este vissza az iskolába.. még szórakozni is szeretnék plussz Rikkel is meg kéne beszélnem azt a dolgot, de nem tudom mi lesz. Szóval a szobámban elindítok egy zenét és Hollywood undeadet kezdek el hallgatni és kifelé bámulok az ablakon.*
    Laila Dalen
    Laila Dalen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Laila Dalen Szomb. Ápr. 27, 2013 9:35 pm

    * Amikor megérkezem a házhoz körbenézek. Szép helynek néz ki, de tényleg. Még egyszer leellenőrzöm a címet és amikor mindent rendben találok becsöngetek majd várok. Remélem megismer még Amanda. Aztán elrejtem a hátam mögé a neki szánt ajándékot igen, mindenkinek hoztam valamit az otthon maradottaktól. Szóval egy eléggé nagy csomag. Mindenki küldött valamit. Aztán várok, hogy végre valaki ajtót nyisson nekem.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Ápr. 27, 2013 9:45 pm

    *Amikor csöngetnek sóhajtok egyet…* - Arian kinyitnád…!?*Kiabálok és nem tudtam azt, hogy van e lent még valaki rajtunk kívül. Aztán kapok egy olyat, hogy nyissam én ki nagy nehezen kinyitom az ajtót és letrappolok a lépcsőn.* - Kabbe…*Felelem, majd kinyitom az ajtót és meghökkenek és leesik a kezem a kilincsről.* - Szia..*Döbbent vagyok? Igen főleg, hogy itt van Laila.. de nem hiszem el..* - Gyere, be mit keresel itt?*Pislogok tovább és igen beengedem. Támadnék? Viszont nem akarnék.. nem fogom bántani, mert biztosan Philip újra kiselőadást tartana.* - Gondolom Rikék adták meg a címet. Nem számítottam pont éppen rád..*Sóhajtok újra és nem tudok mit mondani. Hellyel kínálom,d e ez most tényleg fura….*
    Laila Dalen
    Laila Dalen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Laila Dalen Szomb. Ápr. 27, 2013 10:07 pm

    *Tovább várakozok. Aztán végre kinyílik az ajtó és megjelenik Amanda látszik rajta, hogy teljesen ledöbbent, hogy engem itt lát.* - Szia! Igen, ők adták meg a címet. * Mondom neki aztán bemegyek és leülök a felkínált helyre. Ezután pedig az ajándékot odanyújtom Amandának.* - Az otthoniak küldik. Rikhard valami kütyüt küldött nektek. Azt mondta nektek kell rájönnötök, hogy mire jó. Carla egy levelet küldött, hogy mit látott veletek kapcsolatban. Mindenkinek személyre szólóan. Dimitri és Nastrya valami finomságot készített. Agnes pedig egy farkas lábat szerinte szerencsét hoz nektek. Bár én nem tudom mit higgyek ezzel kapcsolatban. * sorolom fel neki, hogy mik vannak benne. Aztán az már csak rajta múlik, hogy kinyitja e vagy sem.* - Jobban vagy, Carla amikor mondta, hogy elraboltak, nagyon aggódtunk érted, de nem tudtuk merre keressünk, mert annyira nem volt pontos a látomása. * mondja még a lánynak és igen tényleg aggódott érte mindenki az otthoniak közül.*

    // Fagy//
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Ápr. 28, 2013 6:58 pm

    - Arian ne kiabáljál már kintről.. csak egy ismerősöm az Nyugodjál le.*Szólok a srácra majd vissza tekintek Lailara és beengedem a lakásba. Nem számítottam a látogatására a legkevésbé sem hiszen nem tudok meg lenni mellette. Viszont változni kell. Sóhajtok aztán hellyel kínálom és nem tudok mit mondani.* - Köszönöm. Viszont mit keresel itt?*Kérdezem még mindig meglepett arccal aztán a finomságra csak halványan elmosolyodom.* - Ha nem haragszol majd ha nem lesz háború és nyugis helyzet lesz akkor megnézem.*Felelem neki és tényleg meg fogom nézni, de jelen állapotban inkább csak türelmesen várok. Aztán kapok egy kérdést amire megvakarom a tarkómat és ugye a kanapéra ülök közben..* - Hát.. hagyjuk.. az a saját hülyeségem volt, de legközelebb nem fogok egyedül menni ilyen helyzetben..*Felelem a lánynak és igen ezzel azt akarom célozni, hogy amennyire lehetséges igyekszem nem gondolni az esetre.* -Abban a házban voltam egyébként… fogalmazzunk úgy..*Köhögök..* - A szülőházamban.. amit a mocsadékok, foglaltak el.*Mondom, ki hirtelen aztán rápillantok kicsit bűnbánó arccal.* - Ne haragudj.. még meg kell szoknom ezt az egészet. Inkább te mesélj mi a helyzet otthon? Én biztos egy darabig nem fogok kijutni hozzátok. Philip házi őrizetben tart..*Morgom és igen..nem csinálok rosszat végül is már dolgozom is és látszik a változás és Laila érezheti, hogy tényleg nem akarok neki esni jelenleg. Nem is fogok, de az még majd el fog dőlni. Ha nem húznak fel.. * - Kérsz valamit inni? Vizet vagy inni való? Philip barátnője*Hangsúlyozom és a konyha felé lesek.* - Szerencsére nincsen ott úgyhogy be tudok szabadulni egy kis elemózsiáért.*Hozom fel az ötletet nyilván valóan van mit mesélnie neki is. Nem is tudom volt e olyan amikor normálisan tudtunk beszélni. Talán a válasz az erre, hogy Soha nem volt ilyen alkalom. Hát most próbálkozok vele.*
    Laila Dalen
    Laila Dalen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Laila Dalen Vas. Ápr. 28, 2013 7:19 pm

    - Gondoltuk az otthon maradottakkal, hogy valaki eljön meglátogatni benneteket és a végül én lettem az. * Aztán nagyon odafigyelve hallgatja az eseményeket amikről Amanda mesél.* - Köszönöm egy kis vizet elfogadnék. * felelem a kérdésre majd kicsit körülnézek a házban.* - Szép házatok van. * mondom neki. Majd végig gondolom mit is mesélhetnék az otthoniakról.* - Hát mi jól vagyunk. Carla mindig időben szól nekünk ha valami gond van. Rikhard továbbra is kütyüket szerel ahogy szokta. A két otthon maradt rontásűzőnk pedig dolgozik alkalmi munkákat vállalnak én meg mindig aggódhatok értük, hogy milyen sebeket szereznek és, hogy meg fogom e tudni gyógyítani őket. * mondom mosolyogva, majd megvárom, hogy visszaérjen a konyhából, mert nem akarok kiabálni alatta.* Nagyjából ennyit tudok mondani neked az otthoniakról, de ha kicsit pontosabban kérdezel akkor jobban tudok mesélni. * teszem még hozzá a végén.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Ápr. 28, 2013 7:47 pm


    - Áh, értem. Végül is nem sikerült eltévedned. Bár annyira nem nagy ez a város, mint amilyennek tűnik.*Felelem mosolyogva és igen azért sikerül eligazodnom Qarinban. Végül is régebb óta lakok itt, mint Philip. Aztán kimegyek a konyhába és egy poharat kiveszek a szekrényből majd a hűtőből egy üveg ásványvizet és töltök. Amikor megszólal, csak mosolygok.* - Philip érdeme.. Bár végül is csak dolgozok azért, ne csak ő neki kelljen. Igen.. Képes vagyok és neki álltam munkát keresni, aztán találtam.*Kuncogok fel és igaz nem nagy szám ez az egész.. Állatkertben melózni csak élvezet, hiszen emberek között lehetek és legalább a bátyámnak is megmutatom, hogy normális is tudok lenni, ha akarok.* -Azt hiszem kéne lassan egy új nyomkereső. Na, jó majd beszélek Rikharddal aztán hátha gyárt valamit.*Felelem, és csak kuncogok.* - Henrik és Ragnar legalább nem szenved sérüléseket. Ha bár.. Tudtad, hogy Ragnarnak barátnője van?*Teszem fel a kérdésemet és igen kezdődik a pletykázás.. Rikről nem fogok beszélni.. azért az.. még nem most van.. Aztán nem felelek az utolsó mondatára Lailanak csak csendben vagyok és kicsit elgondolkozok.*

    Laila Dalen
    Laila Dalen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Laila Dalen Vas. Ápr. 28, 2013 8:32 pm

    - Hát szerencsére nem tévedtem el. * Mondom nevetve. Aztán amikor mondja, hogy dolgozik felé fordulok. * - Tényleg és mivel foglalkozol? Majd szólok Rikhardnak jó? * Aztán csak nézek egy nagyot amikor azt hallom hogy Ragnarnak barátnője van.* - Tényleg? Mióta? Mesélj egy picit az itt levőkről légyszi. * kérem és kérőn nézek rá.*

    //Fagy//
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jún. 01, 2013 8:49 pm

    *Egy vörös hajú lány hagyja el a Helgesen házat és az ajtóban barátnője áll és tovább agyalgat a látomásos dolgon.*~Remélem Abigail talál valami megoldást, de mi az, hogy szerezzünk ember?~*Teszi fel a költői kérdést és még pedig Victoriára hárul az a feladat amit el kell végezni hát igen. Mostanában sokat lehet látni Amandát egy vörös hajú angyallal és természetesen egy vörös hajú lánnyal azaz az említett személlyel. Mivel nem tudja azt, hogy a bátyja hol van és a barátnője egyedül érzi magát jelenleg.. de most éppen eleget gondolkozik. A szobájába felmegy és elindítja a zenét. Nine Lashestól az egyik albumot maxra és lesétál a nappaliba majd leül a kanapéra. A lányon egy fehér ruha van és természetesen egy fehér papucs. A kanapéra leülve becsukja a szemét és igyekszik kizárni ezeket a rémképeket. Látszólag tanulni is kéne, de nem igazán tud. Már mondjuk felesleges a tanulás, de hát..*
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Jún. 01, 2013 9:20 pm

    *Ragnar egy farmerben és fekete dzsekiben rója Qarin utcáit. Őszintén szólva, nem igazán tudja, hogy hova tart, vagy hogy egyáltalán mit keres itt. Csak úgy érezte, hogy szüksége van egy kis sétára. Egyedül. Most még Riknek sem nagyon tud mit mondani. Talán azért, mert még önmagának sem tudná elmondani, amit most érez. Fogalma sincs, hogy mit akar, vagy hogy miért. Egyszerűen csak úgy érzi, hogy valami nincs rendben. Mármint Alisel. Nem tudja, egyszerűen képtelen megfogalmazni, hogy miért. Csak érzi. És ez eléggé letöri a hangulatát. Már hetek óta nem beszélnek normálisan, alig találkoznak, és akkor sem találnak témát. Csak úgy elvannak egymás mellett. Ami nagyon furcsa, ugyanis eddig akár hosszú órákon át is el tudtak beszélgetni, akár a semmiről, akár mindenről. Most pedig... Egy fájdalmas, lemondó sóhaj hagyja el a fiú ajkát, miközben tekintetét felemelve végre körbenéz az utcán. Csak most esik le neki, hogy hol van. Ez itt Amandáék háza. Lassan megáll a kapu előtt, s egy darabig elgondolkozva mered rá. Talán jó lesz egy kis figyelemelterelés, meg amúgy is régen beszéltek úgy rendesen Amandával. Már ha egyáltalán itt van. Hát, majd kiderül. Ekkor Victoria lép ki az ajtón, akire Rag mosolyogva rá is köszön.* - Szia! Itt van Amanda? *Bök az ajtóra, majd ha igenlő választ kap, megköszöni és belép. Jobb is, ha nem marad sokáig teljesen egyedül a gondolataival. Aztán meg... talán lesz valami ötlete, vagy legalább elképzelése, hogy mi a probléma, és akkor majd Rikkel együtt kitalálnak valamit. Addig pedig...* - Na hogy van az én kedvenc lidércem? *Nyit be vigyorogva a házba, ahol a nappaliban rögtön meg is látja Amandát. Kérdés nélkül levetődik mellé a kanapéra, s átkarolja a vállát.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jún. 01, 2013 9:46 pm

    *Próbálja a látomását elhessegetni, mert megint ott van előtte.. de nem egyszerűen képtelen rá és érzi, hogy így fog becsavarodni és azt is nagyon jól tudja, hogy ebben nem csak Abby tudna neki segíteni, de most ugye nem fog haza utazni.. Maximum Rikékkel. Kicsit megváltozott a lány más a közérzete ezt Ragnar is láthatja. Vicotira egyébként örömmel köszön Ragnak és bólint és mutatja, hogy igen és nyugodtan menjen be. A lány ugye a kanapén ücsörögve ahogy kinyitja a szemét szusszant. Tényleg rég beszéltek, de lehet elvetette mostanában a súlykot? Ragnar észrevehette Rikkel, hogy teljesen jól el van Kamen unokatestvérével és jó hatással van rá viszonylag. Először maga elé néz aztán amikor benyitnak először hirtelen felkapja a fejét, de aztán megnyugszik. Mint az user is írta érzi a lány előbb vagy utóbb be fog csavarodni. Átöleli Ragnart és elmosolyodik.* - Hát te meg mit keresel itt? Azt hittem a kedvenc az Alise..*Vonja fel a szemöldökét és ad egy puszit Ragnak.* - Amúgy Victoria most ment el délután meg Abby is itt volt elvoltunk mint a befőtt. Tudom fura tőlem.. de bírom a csajt.*Magyarázza nevetve és tényleg más azóta az eset óta. Felpattan és a konyhába indul ahonnan egy tál süteményt hoz ki amit még ő sütött, végre használhatta és inni valót is hoz ki.* - Remélem nem vacsoráztál. Bár ez csak édesség.*Magyarázza mosolyogva és rápillant a fiúra.* - Na és veled mi a helyzet?*Kérdezi a fiút majd visszahuppan és a zene csak megy. Báár lehet mindjárt felmegy és leállítja élvezi az egyedül létet. Bár késő este úgyse fog itt tartózkodni hiszen még van egy két dolga. Ragnar észre vehette, hogy mostanában kicsit furcsa a lány, de az a látomásai miatt van.*
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Jún. 01, 2013 10:08 pm

    *Tehát Rag köszön Vicnek, majd bemegy a házba, s ott találja a kanapén Amandát. Mosolyogva mellé huppan, majd ugyebár fél kézzel átöleli. Mert csak. Talán mert szüksége van rá, talán csak megszokásból. Sosem vitte túlzásba a fizikai kontaktust, de nem is tudna meglenni nélküle. Szerinte ennek különös jelentősége van, olyan, amit a szavak nem tudnak kifejezni, éppen ezért nem is osztogatja feleslegesen. Viszont Amanda mindig kap belőle bőven - már ha a verekedés is annak számít.* - Csak erre jártam, aztán gondoltam benézek, mert túlságosan régen idegesítettél halálra. *Vigyorog a lányra, majd a következő kérdésre vállat von.* - Ugyan. Mindig te voltál a kedvenc lidérckém. *Mosolyog rá ismét.* - Hát igen, bocs a kifejezésért, de egyik sem teljesen százas, na nem mintha te az lennél... *Neveti el magát halkan.* - Azért örülök, hogy jól éreztétek magatokat. *Borzolja össze a lány haját, mielőtt az leléphetne a sütiért, amiből Rag azonnal le is nyúl egyet és gondolkozás nélkül betömi.* - Nadon fimom. *Mondja teli szájjal, miközben már nyúl is a következőért. Valahogy elfelejtett vacsorázni... De ez is csak most esett le neki. Aztán nagy nehezen lenyeli a következőt is, és ezúttal már nem teli szájjal válaszol.* - Semmi különös. Ma tanultam egy kis elementált, aztán meg csak Rikkel elvoltunk. *Von vállat.* - És veled mi van? Olyan kimerültnek tűnsz... Csak nem egész éjjel tanultál? *Kérdi még mindig mosolyogva, de azért egy kicsit aggodalmasan.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jún. 01, 2013 10:32 pm

    *Jól esik Ragnar közelsége mindig is jól esett neki és természetesen tudja azt, hogy mindig számíthat rá. Ha tudna arról, hogyan vélekedik Aliseról meghallgatná őt. Végül is ő előre megmondta, hogy nem lesz hosszan tartó kapcsolat és természetesen nem fogja megmondani, hogy igaza van. * - Túlságosan? héé.. mondjuk múltkor Atanasék elől rejtettük el a zászlót bár tőlünk eltűnt..*Gondolkodik el és igen mert a lányhoz került, de tőle tűnt el, de nem tudja hogyan. Mindig is idegesíti őket és természetesen Ragnar és Henrik is kap belőle rendesen Ha nem is minden nap.* - Mostanában nem is tudom mennyire vagyok jó társaság.. Ha azt nézzük végül is angyalokkal élek ebben a házban. Ott van Morten és Arian..*Az utolsó névnél kicsit nyel egyet aztán idő közben kap egy sms-t amit gyorsan meg is néz. Emlegetett szamárról volt szó Victoria üzenetében. * - Mint a befőtt elvoltunk.*~Kinyírnál ha tudnád mit csináltunk.~*Amanda képes volt angyalt kínozni ez esetben Ariant hiszen nem fogja hagyni, hogy a srác csak úgy vissza menjen. Tarkón vágja Ragot és bemutat neki a nem vagy százasra.* - De te sem.. sőt.. néha csodálkozom is azon, hogy hogyan lehetsz komolyabb mint én.*Gondolkozik el és erre is szükség van azért. Hát Rikkel tényleg komolyabb Rag.* - Még Rikkel is meg kéne beszélnünk a dolgokat.. Azóta is csak kerülgetjük a témát.*Amikor felhozza a srácot csak elgondolkodik ezen is.* - Elementált? Én és a tanulás mostanában két külön világba tartozunk. Ha tanulok azért vagyok fáradt ha meg nem akkor a rémálmok miatt, de lényegtelen. Nem kell aggódni figyelj, inkább veled mi a helyzet? Aliseel meg úgy minden.. Ismerlek ennyire.*Néz rá csupán csak megérzi és kíváncsi, hogy mi van a sráccal. Nem számít az, hogy Amandával mi van inkább Ragnar számít most.* - Na?*Néz angyalian rá és halványan elmosolyodik amikor mondja finom. Igen sok harc árán megszerezte ma a konyhát és nem is tette tönkre.*
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Jún. 01, 2013 11:09 pm

    *Hát igen, biztosan meghallgatná, de egyelőre ő sem tudja, hogy mi van. Így meg igen nehéz róla beszélni. Éppen ezért történhetett meg, hogy még Rikkel sem tudta megbeszélni, pedig ő lenne az első, akinek elmondaná, ha lenne mit, vagy legalábbis, ha meg tudná fogalmazni.* - Igen. Hiányzott az idióta fejed. *Mosolyog rá ismét. Furcsa, nem igazán szokott ő így beszélni, de valahogy le kell vezetnie a feszültséget. Kicsit talán furcsának tűnhet ez a stílus tőle. A zászló említésére csak elneveti magát. Na igen... érdekes eset volt. Minden esetre van egy olyan érzése, hogy az amúgy sem maradhatott volna sokáig ott.* - Nyugi... Helar úgyis leszedette volna előbb-utóbb, ha kiakasztják. *Csóválja a fejét. Na igen, Fyronban is érdekes dolgok történtek mostanában... Házvezető-csere, ha úgy tetszik. Nos, Rag még nem igazán elegyedett szóba az ősdémonnal, de azok alapján, amiket hallott, igazából nincs semmi kifogása ellene.* - Ne beszélj ilyeneket... Nekem mindig jó társaság vagy. *Borzolja össze a lány haját, megint. A tarkónvágásra kuncog egy sort, na igen, valószínűleg megérdemelte, így meg sem próbálja kivédeni. Bár számíthatott volna rá.* - Ó, ne izgulj, én fel tudnék sorolni vagy húsz indokot. *Csóválja a fejét még mindig vigyorogva, majd ugyebár témát váltanak. A Rikes dologra némán bólint, csak egy kis szünet után szólal meg ismét.* - Szerintem essetek túl rajta. Minél előbb, annál jobb, hidd el. *Néz rá ezúttal komolyan.* - Rémálmok? Történt valami, Amanda? *Vonja össze a szemöldökét, miközben immár teljesen a lány felé fordul, egyik lábát felrakva maga mellé a kanapéra.* - Alise? Nem tudom... *Sóhajt, tekintetét a padlóra függesztve.* - Tényleg nem tudom. Már nem ugyan azok a dolgok, és nem tudom, mi történt... Talán még meg tudjuk beszélni. Remélem. *Azonban az utolsó szót egyáltalán nem úgy ejti ki, mint aki képes még reménykedni bármiben is. Hiába... Úgy tűnik, a szerelemben már sosem lesz szerencséje. Mindig történni fog valami, ami félbeszakítja a boldogságát.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jún. 01, 2013 11:36 pm

    *Az idióta fejre csak kihúzza magát, de azért elgondolkozik azon, hogy Ragnak mi a baja. Tulajdonképpen tudja jól, hogy a srácnak mindig vannak és nem tudja azt is, hogyan csinálná a dolgokat. Lelkizne vele egy sort beszélne vele tényleg.* - Na igen. Bár legalább van valami változás és egy kis szigorítás. Kicsit el voltunk engedve mostanában. *Magyarázza a lány és ez igaz is hiszen tényleg káosz volt a Cameosban ha azt nézzük. * - Kivéve amikor nem…*Beszél a társaságról és természetesen így gondolja hiszen valamikor mások agyára tud menni szóval.* - Na hallgatom az indokokat.*Vonja fel a szemöldökét, de aztán hamar téma váltás következik és nem tudja eldönteni a Rikkes dologgal mi van.* - Biztos vagy benne? Kerülgetjük a kását te is szoktad látni a dolgokat. *Mondja a lány gondolkzva hiszen beszélget Rikkel, de még is kerülik. * - Lehet igazad van majd meglátjuk.*Továbbra is gondolkodik el és elmoslyodik.* - Nem fontos Rag úgysem fogsz hinni nekem plusz más miatt is fáradt vagyok, de azért meg tuti kiakadnátok szóval maradjunk meg ennél az állapotban amiben vagyunk. Már a rémálmok leküzdésére meg van a segítségem Abby.Sokat köszönhetek neki..*Magyarázza Ragnak éés tényleg hálás az angyalnak. Aztán szóba kerül Alise ugye szóba hozza és figyel a fiúra 100%-ig.* - Hát ebben tényleg igazad van.. *Gondolkodik el ő is és sóhajt egyet aggodalmasan.* - Szakítani akarsz vele?*Teszi fel a kérdést immárom komolyabban és átöleli a srácot ha hagyja és természetesen simogatja a hátát.* -Hé.. ne csüggedj el..*Mondja a srácnak és szeretne segíteni rajta és lelkizik vele egy sort természetesen.*
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Ragnar Solberg Szomb. Jún. 01, 2013 11:57 pm

    *Abban nem is kételkedik, hogy Amanda segítene neki, de most nem tud. Sajnos ezt egyedül kell megoldania. És sikerülni is fog neki, csak... Ez most egy elég kellemetlen szituáció. Ugyebár a házvezető-váltásra terelődik a téma, mire Rag csak bólint egyet.* - Hát, igen. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz mostantól másképp. Meg hogy fog-e tanítani, mármint a szombati órákon. *Aztán pedig kissé komolytalanabb témák is előkerülnek, de hát, Rag tulajdonképpen ezért jött, és nem lelkizni, mert hiába, az most nem segítene a helyzetén. Kicsit másra is kéne figyelnie, és akkor talán beugrana a megoldás, de így, hogy folyton ezen rágódik... Ez nem segít.* - Igen, biztos. Valahova mindenképp jutnotok kéne. *Bólint egyet a kérdésre, ugyanis már Rikről folyik a szó.* - Próbáljuk ki. *Vágja rá rögtön, mikor a lány elkezd vele ellenkezni. Nem hagyja ennyiben a dolgot, és ha most nem, akkor majd legközelebb kideríti. Elvégre mind a ketten fáradtak. Talán jobb is, ha most nem lelkiznek, mind a ketten jobban fognak járni. Ragnak nincsen túl sok hangulata hozzá, az tény... Így hát Amandának sem lenne túl kellemes, előfordulhat, hogy egy kis ellenállásba ütközne a próbálkozása.* - Nem tudom. *Sóhajt a kérdésre válaszolva.* - Nem akarok. *Teszi hozzá még halkan, és visszaölel, de nem sokáig, a következő pillanatban már dől is hátra a kanapén.* - Mindegy is. Majd lesz valahogy. Inkább mesélj a szobatársaidról! *Vet fel egy újabb témát, egyértelművé téve, hogy ő ezzel lezártnak tekinti a lelkizős részt. Aztán pedig valószínűleg még itt fog maradni egy darabig, elbeszélgetnek, majd később visszamegy a kastélyba. Elvégre ráér. Aludni úgysem tudna...*
    Philip Helgesen
    Philip Helgesen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Philip Helgesen Szer. Júl. 31, 2013 9:05 pm

    *Philip Helgesen nemrég végzett a munkájával, és lassan sétált hazafelé miközben a szabad kezével a nyakkendőjét igyekezett kilazítani. A másik kezében az aktatáskáját hurcolja magával, ami tele van különféle iratokkal. Hát igen, nem könnyű egy ügyvéd élete az biztos. Pláne nem az új ügyfelével, aki enyhén szólva túlságosan is sokat beszél. Ez még nem lenne olyan nagy baj, csakhogy a semmiről dumál annyit. Szóval az új kliens meg a hétvégére kivett szabi miatt túlórázott ennyit. Igen, mivel ma van a párjának a születésnapja, ezért úgy gondolta, hogy majd hétvégén szépen megünneplik. Ha már egyszer mára nem kapott szabadságot… Halkan felsóhajt, és bekanyarodik az utcájukba. Amióta a városba költöztek azóta folyamatosan gondjaik vannak. Hol Amanda nem bírja magát türtőztetni, hol depressziós a húga… Aztán ott van Arien, akinek szintén van valami baja. Meg Morten… A fiú igencsak idegroncs az elmúlt időben, mert heteken keresztül zaklatta az apja, aztán a srác bezárkózott a qarini szobájába, kikapcsolta a mobilját, és jó ideig nem jött elő. Szóval nem ártana lassan leülniük – mint egy család -, és megbeszélni a problémáikat, de sajnos az elmúlt időben ő annyira elfoglalt volt a munkája miatt, hogy ez mindig egy későbbi időpontra tolódott. Amikor hazaér, kinyitja a kaput, majd miután a túloldalára került gyorsan be is zárja, ezzel aktiválva a védővarázslatokat. Hamar az ajtónál terem, elfordítja a zárban a kulcsot, és belép az előtérbe. Leteszi a cipős szekrényre a táskáját, majd bezárja az ajtót, és leveszi a cipőjét.* - Megjöttem! Van itthon valaki? *kiáltja el magát, mire válaszként először is felbukkan a konyhából Morten egy hatalmas tál nasival a kezében. Köszön a férfinak, majd tájékoztatja, hogy mi van a többiekkel, aztán már robog is fel a szobájába, hogy folytassa a filmnézést. Amikor becsapódik a fiú után az ajtó, Philip a fejét csóválva lehuppan a nappaliban lévő kanapéra. Eléggé kimerült attól a lánytól, így hát lehunyja a szemeit, és úgy relaxál, amíg fel nem bukkan valaki, akivel beszélgetni is tud.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szer. Júl. 31, 2013 9:49 pm

    *Lassan telnek a napok. Ne telne el úgy a nélkül, hogy ne gondolna rá. Már pedig minden nap találkozni fog vele és ezt nem bírja ki. Kiről is van szó? Igen Patric Morganről . Henriket nagy nehezen sikerült lenyugtatni bár még mindig neki menne Patricnek. Ragnar szintén.. nem csoda hiszen két hétig kómában feküdt a lány és tele van sebekkel és az egyik hege még mindig nagyon érzékeny. Soha sem fog begyógyulni ezt ő maga is tudja. A bőröndjébe nagyjából összecsomagolt. Megkérte Ragékat maradjanak még egy kicsit hiszen szeretne a testvérével is lenni aztán irány hétvégén Kiruna. Hiányoznak neki a többiek és szeretne a gondoktól távol lenni. Lelkileg nagyon kimerült és nagyjából tudja hogyan és tovább, de van mit törlesztenie ezt ő maga is tudja. Van mit rendeznie Kirunában is és ráadásul a bátyjával is szeretne minél közelebb lenni. Amy szobájában jelenleg a Skillet – Hero című szám szól és az ágyon ücsörög. Nem képes lehunyni a szemét, mert mindig ugyan azok a rémálmai vannak az ispotály óta és már-már a fáradtságtól is ki van merülve. Nem depressziós csak meg van változva. A lányon egy fekete pántos ruha van. Bele bújik a fekete papucsába és elindul a konyhába vízért, mert azért inni kell neki is. Nem csinált ma semmit jó formán Henrikékkel találkozott meg velük volt csak aztán korán elköszönt tőlük, hogy ma megpróbál jobban aludni. Viszont ez nem jött össze. Ahogy megy a konyha felé lefelé, egy pillanatra ledermed és maga előtt látja a démon-vámpírt aki éppen megragadja. A hangja ott van a fejében és a vicsorgását nem tudja el felejteni. Nincsen megkattanva csak ennyire még nem támadták meg sosem. Megrázza a fejét aztán indul tovább. A kanapén heverő Philipet pillantja meg és halványan elmosolyodik.* - Legalább ma korábban haza jöttél bátyus. Ennivalót?*Kérdezi a testvérét aztán ha kér kivesz valamit a hűtőből neki. Amy meg jelenleg egy nagy adag jégkockás vízre vágyik. Az ennivalót oda viszi Philipnek és leül mellé.* - Lassan elkéne menned szabira. Mikor voltál te egyáltalán szabadságon?*Néz rá felvont szemöldökkel azt, hogy a lánnyal mi van most az nem igazán számít. Ő nem tartja ezt fontosnak.*
    Philip Helgesen
    Philip Helgesen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Philip Helgesen Szer. Júl. 31, 2013 10:03 pm

    *Na igen, mindenkinek megvan a maga gondja, szóval lehet, hogy a végén Philip pszichológushoz viszi az egész „családot”. Nem ártana kilelkizniük magukat, az biztos. Miután Morten lelépett, utána Philip kényelmesen elhelyezkedett a kanapén, és csak pihent. Megpróbálta kiüríteni a fejét. Most konkrétan az se érdekelte, ha az öltönye összegyűrődik, csak ne csengjen annak a lánynak a hangja folyton a fejében. Felsóhajt, majd meghallja a léptek zaját. Eleinte nem nyitja ki a szemét, így vigyorogva megszólal.* - Komolyan, Morten! Mióta apád nyaggat azóta feleszel mindent! Lassan fogyókúrára foghatunk *jegyzi meg. Először nem is sejti, hogy a húga az, aztán végül mégis méltóztatik kinyitni a szemét, és Amandát meglátva felnevet.* - Ó, szia Húgi! Azt hittem, Morten jött vissza *mosolyog rá kedvesen a húgára. Felpattan a helyéről, és követi őt a konyhába.* - Dehogy! Megint túlóráztam, bár tény, hogy most nem annyit, mint amennyit szoktam *húzza el a száját.* - Köszönöm, aranyos vagy, de ki tudom szolgálni magam *húzza magához a húgát, és megpuszilja annak a homlokát. Ilyenkor úgyse bír enni. Majd úgy egy óra múlva leül vacsorázni, de most még képtelen rá.* - Őszintén szólva, nem emlékszem olyan napra *vakarja meg a fejét. Ő tényleg nem emlékszik olyan napra, amikor be kellett volna mennie dolgozni, de nem tette meg.* - De ne aggódj. Mivel ma van Lovise-nak a születésnapja, ezért hétvégén elviszem valahová. Szóval vettem ki szabadságot *kócolja össze a húga haját.* - Amúgy minden rendben? *érdeklődik, mert tud ám a dolgokról, és igyekszik a húga mellett lenni, bár néha a tárgyalások irtóra el tudnak húzódni. Mindenesetre igyekszik bátyként viselkedni.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szer. Júl. 31, 2013 10:41 pm

    *Amy igyekszik úgy viselkedni, hogy ne látszódjanak meg a dolgok, de nem tud mindenben jó teljesítményt nyújtani. Sőt mi több mostanában pláne nem a rémálmai ellenére makacsul rá vágja, hogy köszöni szépen jól van ráadásul Ragnarék elterelik a gondolatait valamennyire, de ő akkor lesz teljesen nyugodt ha távol lesz Qarintól meg Fyrontól. Utána bármi más jöhet, de addig nem. Aztán vesz elő valami ételt Philipnek és felvonja a szemöldökét. Jót mulat azon, hogy össze keverték, de hát ő nem fiús alkat. Amikor Mortent említi elmosolyodik.* - Dehogy is. Mostanában nem is tudom merre járkál én meg ugye Ragékkal vagyok meg Victoriáékkal.*Sóhajt. Aztán iszik vizet. Aztán elmosolyodik, ő ugye kedvességből tette és nem bántódik meg viszont egy mosolyt igyekszik csalni. A puszira nem mondd semmit.* - Jól teszed. Ráadásul én hétvégétől úgy se leszek itt. Össze csomagoltam aztán Ragnaréknak kell majd szóljak.*Feleli és igen muszáj mondani Philipnek mi van. Ő nem bírja a rémálmokat, de egy lelkizés mindenkinek kell. Amandának meg a személyes Pszichológúsa Henrik már amikor nem akarja szétveretni magát, mert Pat erősebb.* - Az a hétvége! Amúgy meg azt hiszem csak a rémálmok. Nem számít. Tudod amikor Henrikékkel vagyok tudok annak örülni ha nem kerül szóba az-az eset.*Gondol a kómában lévős dologra. Nagyon megviselte a lányt.. nem is volt olyan dolog ami ennyire megtette volna. Igen változott is ez látszik is rajta.* - Igyekszem meg lelni az utamat, de úgy érzem végleg elment minden erőm lelkileg is és fizikailag is. Bár tökéletesen tudom mutatni, hogy jól vagyok Nem kell aggódni értem, viszont pár hétre még suli előtt Kirunába szeretnék menni.*Nem teszi azt hozzá, hogy haza, de neki az az otthona végül is mert a fiúkkal régóta együtt vannak ott. Ugye bár ráadásul nem tudja mi lesz még és itt van a képessége is amit nem tud hova tenni és kezelni.* - Te Ariannel amúgy most mi a frász van? Ő is meg van változva..*Kérdezi meg még ha nem is tudná, de ő neki tényleg nehéz ez a hónap…*
    Philip Helgesen
    Philip Helgesen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Philip Helgesen Szer. Júl. 31, 2013 10:58 pm

    *Jó azért Philipet nem ejtették ám a fejére, szóval sejti, hogy nincs minden rendben. Hiszen azért az eset kicsit hasonlít arra, amikor ő ott maradt Thorékkal, és az angyalnak azt kell mutatnia, hogy ő milyen boldog is ott. Szóval sejti, hogy az egész egy színjáték.*- Egy házban laktok, és nem tudod mi van vele? *nevet fel.* - Odafent van. Az ideje nagy részét a szobájában tölti. Vagy pedig a garázsban a Porchéjával. Hihetetlen vagy húgi, hogy nem tudod mi folyik itthon*csóválja a fejét heccelős mosollyal az arcán.*- Amúgy örülök neki, hogy megy vagy a korodbeliekkel. Már majdnem aggódni kezdtem… *magyarázza, majd ugye jönnek a rémálmok és az utazás, amitől egy pillanatra elkomorodik a férfi arca.* - Figyelj húgi, tudom, hogy már nagy vagy meg minden… De azért szeretném, de hétvégén néha írnál egy sms-t, hogy minden rendben van. Mivel Lovise-szal mi nem leszünk itt, Morten nem hajlandó abba az országba betenni a lábát… Arienre meg nem szívesen bíználak rá, ezért kérlek, hogy mindenképp írj. Nem szívesen engedlek, de ha szeretnél menni, akkor menj. Megbízok a barátaidban, de esküdj meg, hogy nem keveredtek galibába * mondja komolyan. Ő tényleg nagyon félti a húgát, de azt is tudja, hogy nem zárhatja már be egy „kalitkába”, hogy megvédje. Na, meg Amanda úgyis megszökne onnan. Szóval kénytelen a lány barátaira bízni az egyik legféltettebb kincsét. A rémálmos-kómás dologra a fejét csóválja.* - Tudod, húgi, van egy olyan főzet, ami képes megszüntetni a rémálmaidat. Ha szeretnéd szívesen csinálok neked *ajánlja fel, hogy legalább ennyivel tudja enyhíteni a kishúga problémáit.*- Örülök neki, hogy kezdesz megkomolyodni. És hidd el, elég hamar talpra fogsz majd állnunk ilyen *mosolyodik el halványan, majd visszatereli Amandát a nappaliba, és visszaül a kanapéra. Igen, Philip nem szeret ácsingózni.* - Fogalmam sincs. Speciel ő sem beszél se nekem, se Lovise-nak a problémáiról. Legalább Morten elmondja mi bántja *sóhajtja.* - Komolyan, az összes fiatal ilyen? Hogy magába zárja a problémáit ahelyett, hogy megosztaná a családdal, és együtt megoldanák? *pillant kérdőn Amandára.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szer. Júl. 31, 2013 11:59 pm

    *Nem nem lehet átverni Philt ezt a lány is tökéletesen tudja. Azért megviselte ez az egész. Nem tudja mi lesz és hogyan tovább, de tudja azt, hogy most el kell innét szabadulnia. * - Nem beszélgetek vele ha igen akkor csak nagyon kicsit. Figyelj inkább magamba zárom a problémákat. Tudom, hogy nem megoldás, de még is valami hogy ne mondjam ki a dolgokat. Morten is hasonlóképpen csinálja gondolom szóval.*Mosolyog* - Hé.. Rag a családom része. Igazából ő nekem olyan, mint egy báty. Gyakorlatilag az is, hiszen ha baj van ott van és nem hagy el és azt hiszem meséltem már a mi kis bandánkról. Amit Rag meg Henrik alapított.*Mondja Philnek hiszen mesélte neki ezt is szóval. Magyarázza a dolgokat, hiszen Amanda ilyen és ilyen marad mindig. * - Ne aggódj foglak hívni bátyus nem kell félteni. Henrik ott van vigyázz rám. Ha bármi lenne akkor pofon vág vagy bármi.*Mondja kuncogva igen. Henrik mindig is észhez térítette.* - Mi lenne ha Norvégiába mennék énis.*Kuncog.. igen tudja, hogy nem lenne jó ötlet, de csak oldja a feszültséget.* - Arienre még egy kutyát sem lehetne.*Gondolkozik el és ebben igaza van. Aztán mondja a testvérének mi van és nem tudja megszüntetni a rémálmokat pláne Pateset nem, de hát ez nehéz felemészteni és igen valóban változott a lány jó irányba.* - Ahha azt megköszönném, hogy csinálj.*Mosolyodik el és örül annak, hogy itt van neki. Aztán a kanapéhoz mennek és Arienről beszélnek és sóhajt.* - Meg van változva az tény. De nem tudunk mit tenni.*Tovább agyal és gondolkozik elmondjon e még valamit Philnek.* - Tesó. … azt hiszem láttad már Abbyt. Az a vörös hajú lány. A suliba jár. Van egy új képességem és igyekszik segíteni fejleszteni. Nem igazán tudom még irányítani. Azok miatt is vannak rémálmaim. Túl sok látomásom van.*Mondja a tesójának eddig csak Ragnak meg Riknek mondta el.*
    Philip Helgesen
    Philip Helgesen
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Philip Helgesen Csüt. Aug. 01, 2013 12:34 am

    * Hát Philip olyan, mintha egy hazugság-érzékelő lenne benne, szóval ösztönösen megérzi az ilyeneket. * - Igen, arra én is rájöttem magamtól, hogy nem túlzottan beszélgetsz vele *sóhajtja, és igyekszik kiverni a fejéből, hogy Amanda Lovise-szal se jön ki valami jól. * - Amanda, nagyon nem jó, hogy magadba fojtod az ilyeneket. Végül a saját problémáid emésztenek fel belülről *csóválja a fejét.* - Morten meg… Ő szívesen elmondja bárkinek a problémáit, ha kérdezik. Leginkább csak arra vágyik, hogy egy olyan közösség, család vegye körül, akik tényleg foglalkoznak vele. A srác úgy nőtt fel, hogy az apja magasról tett a fia dolgaira. Még a meccseire se járt ki. Mi ültünk ott Lovise-szal, sőt a szülői értekezleteken is mi voltunk. Szóval úgy érzem, hogy ő igazából csak magányos *sóhajtja. Hát 18 éve volt végignézni, hogy Thor mit cseszett el a fia életében. Az biztos, ha Philipnek egyszer lesz gyereke, akkor biztosan nem fogja elhanyagolni. Aztán ugye Amanda említi Ragnarékat, mire Philip felnevet, és a húga orrára koppint.* - Ha egyszer idehozod őket, akkor amikor én is itthon vagyok, és bemutatod őket nekem, akkor majd én is befogadom őket. A kérdés már csak az, hogy mikor óhajtod megejteni ezt a találkát *mosolyog a húgára vidáman.* - Amúgy emlékszem, hogy meséltél róluk valamit *hümmögi.* ~Meg végül is lenyomoztattam őket, szóval nincs különösebb problémám a kölykökkel *teszi hozzá gondolatban. Igen, annyira védi a testvérét, hogy képes lenyomoztatni másokat csak azért, hogy biztos legyen a dolgában.* Remélem is, de ha bármelyikük is kezet emel rád, akkor esküszöm, hogy beperelem őket *jegyzi meg kissé talán harciasan. Na igen, az ő húgát ne merészelje senki se bántani, mert bepereli…* - ha odamész nem tudom mit csinálok veled, Amanda… *morogja. Na igen, Norvégia nem éppen a szíve csücske… Ezért sem örül neki, hogy a húga ismét olyan közel megy a veszélyzónához.* -Na húgi, azért nem illik ilyet mondani! *figyelmezteti a húgát. Nem szeretne megint a tiszteljük egymást dumával jönni.*-Rendben, akkor mielőtt elmennél aludni készítek egyet. *bólint halvány mosollyal az arcán. Szívesen csinál bájitalokat, bár tény, hogy a kedvese jobban ért hozzá.* - Szerintem ezt Arienre meg Mortenre kéne hagyni. Majd ők ketten elintézik egymást közt *sóhajtja. Majd Amanda az egyik diáktársáról kezd beszélni de Philip nem emlékszik rá. * -Fogalmam sincs kiről beszélsz, de mondd csak.. *dünnyögi, majd a látomások hallatán felnyög.* - Ne mondd, hogy te is ilyen jövendőmondó lettél! Anyám, borogass! *Hátradől a kanapén. Igen, megkapta ma már a magáét egy másik jós-palántától. Aztán rápillant Amandára.* - Jól van, figyelj húgi. Az ilyen képességektől nem kell megijedni. Előbb-utóbb megtanulod kezelni, addig meg adok olyan bájitalokat, amiktől nyugodtan alszol. És még valami: Könyörgöm hagyj a jóslatokkal, mert ma már eleget kaptam!
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Amanda Helgesen Csüt. Aug. 01, 2013 1:00 am

    *Amy nem tehet erről, de ismeri Philipet szóval. Aztán beszélgetnek Mortenről, de igazából senkivel se beszélget mostanában. Ragnaron és Henriken kívül, mert igazából nagy a rémálma. Aztán változott ugye és nem csak a komolyodásban bizonyítani akar a tanárának.* - Nem törődött vele az édesapja és érzi, hogy egyedül van. Pedig közben nem csak nem tud hozzá szokni a dolgokhoz. Thor nem volt valami túlságosan jó apa.*Gondolkozik el és amennyire pszichopata érzi, hogy a srác nem az. Mármint Morten. Thor pedig ott fog ütni ahol a lánynak is a leggyengébb. Mikor lesz az? Minden esetre azért nem szeretne a lány egyszer arra ébredni, hogy valaki itt fogadja. Azután beszél a barátairól és haloványan elmosolyodik.* - Amikor vissza jöttünk utána. Henriket is igyekszem lenyugtatni, mert az a srác aki miatt kómában voltam neki akar ugrani. Nagy nehezen sikeresen lenyugodott Rik, de félte Patrictől. Nem azért, mert az angyal is erős hanem, mert Patric erősebb.*Bizonyított tény ott vannak a lányon a maradandó hegek.* - Szóval mindenképpen először elmegyünk innét aztán mire visszajövünk mindenki lenyugszik remélem. Amúgy ne aggódj még hívni is foglak. *Mosolyodik el majd megöleli. Rég volt már ilyen érzése és még ha minden nap beszélgetnek egy kicsikét is, ez azért más.* - Nem olyanok nyugi! Azoknak akiknek ez engedélyezve van és joguk hozzá az Ragnar és Henrik egészen idáig ha bármilyen hülyeségem volt. Ők tettek helyre ahogy tudtak. Ráadásul Ragnarral együtt nőttem fel ugye az intézetben csak ő neki hamarabb sikerült megváltoznia míg nekem..*Csukja be a szemét egy pillanatra aztán beszélni kezdenek Norvégiáról és elmosolyodik és angyalian ránéz a bátyjára.* - Szerinted én oda mennék ahol ? Bátyus nyugalom csak vicceltem.. ahol a halálomra pályáznak nem megyek . Különben is elég volt egyszer vissza menni érted. Nem lesz semmi baj ne aggódj. De tudom nem tudok ilyet kérni, mert aggódni fogsz.*Mondja a lány és őszintén, tényleg nem menne oda csak hecceli a testvérét. Utána áttér egy másik témára a képessége és megvakarja a fejét.* - Valami olyasmi. Ijesztőek.. de nem is tudom.*Sóhajt egyet.* - Jó hogyha éppen meg akarnak téged ölni egy ügy miatt és jönne egy látomás nem fogok szólni. Meglepetés szerűen fogok támadni.*Néz angyali kiskutya szemekkel ahogy tud. Régen csinálta ezt.* - Ne aggódj a látomások nem jönnek úgy, de ha igen akkor valamikor ijesztő és rémísztő, de nem tudom majd hozzászokok ahogy mondod és megköszönöm a bájitalt.*Feleli a férfinak és lassan későra jár az idő szóval mindenképpen aludni kéne menni majd.* - Phil.. megpróbálhatok elaludni az öledben? Tudom, hogy biztonságban vagyok és igen tudom, hogy ffel kéne vinned majd, de most jó itt lenni veled.*Mondja a srácnak és igen valóban jó vele lenni majd lehajtja a fejét az ölébe, de most így megnyugtatja. Ariannel meg Mortennel majd úgyis megpróbál valamit bár a srác lehet ki van a kínzásaitól. Nem akarja tudni Philip mi történt.* - Neked minden rendben?*Teszi fel a kérdést miközben becsukja a szemét, de érdekli közben mi van a báyjával, mert tudja jól, hogy azért szokta mindig kérdezni és neki nem elég az, hogy jól van.*

    Ajánlott tartalom


    Helgesen-ház Empty Re: Helgesen-ház

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 7:52 am