Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Kamen Grozdan Branimir
Elizabeth Cobb
6 posters

    Vendégszobák

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Vendégszobák Empty Vendégszobák

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 02, 2012 12:49 am

    A földszinti folyosó közepe felé egy nagyobb méretű ajtó található, amelynek a tetején egy aranyozott felirat hirdeti, hogy a vendégszobákhoz vezet. Azon átlépve egy kisebb előtérbe ér az erre tévedő, ahol körben végig ajtók vannak, a különféle szobákhoz vezetve.

    Írta: Rebecca Taylor
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Aug. 27, 2013 9:31 pm

    *Azt hiszem nem szórakoztam ilyen jól. Kint voltam és tudtam egy pár képet festeni, meg igazából egy újabbat festettem le, hogy lássam magam előtt mi ez az egész. Egy teli holdas éjszaka és egy sötét erdőt és mintha menekülne valaki. Elég bizarr volt a dolog, de még nem tudom hova tenni. Egyelőre várom azt, hogy elkezdődjön a külön tanításom itt a suliban. Ma még a könyvtárat is megtaláltam egészen nagy. Szóval ismételten barangoltam az iskolában. Aztán most itt vagyok és várom Kament aki bármelyik pillanatban megérkezhet. Addig úgyhogy neki álltam oroszlán királyt nézni. A diák konyhában csináltam 10 darab szendvicset amit itt megeszek meg egy adag teát úgyhogy éhen és szomjan halni filmezés közben nem fogok. Rajzfilm nézés közben. Ahogy nézem a filmet szó szerint elkezdem énekelni az I just can’t to be a kinget és elkezdtem ugrálni erre az ágyon. Igen amikor oroszlán királyt nézek megbolondulok tőle fullra aranyos mese és én nagyon szeretem és nem tudom megunni. Legalább kicsit el terelem a gondolataimat, bár ahogy ugrálok az ágyon véletlen meinogok és a földre huppanok.*- Áu.. azt hiszem nem kéne ugrálnom..*Közben énekeltem is a dalt, de hát nem tehetek róla meg vagyok bolondulva mindent várok ebben a szörnyű helyzetben. Normális vagyok én? Lassan fel tápászkodok és vissza fekszek az ágyra majd a laptopot az ölembe rakva nézem tovább a filmet Talán a puffanás kívülről is hallatszott, hiszen jó nagyot zuhantam..*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Aug. 27, 2013 10:11 pm

    *Kamen lassú, kimért léptekkel sétál végig az alagsori folyosón. Szokásos fekete farmerben, szürke pulcsiban és bakancsban van, övén egy tőr, meg egy kis fiola. Egy meglehetősen bonyolult, felsőbb éves varázslatot készül végrehajtani, amin rettentő sokat dolgozott az elmúlt hónapokban. Még akkor találta ki, hogy meg fogja csinálni Lizzie-vel, amikor Mike megkapta az első figyelmeztető üzenetet, és azóta tanulmányozza. Szinte biztos benne, hogy menni fog neki, már persze ha a kislány beleegyezik. Ez persze magánakció, szóval Paten kívül senki nem tud róla. Patric is csak azért, mert Kamnak szüksége volt némi segítségre a vérbűbájok meg egyáltalán az egész varázslat összetételének bonyolultsága miatt - van benne vér, bájitalok, mentálmágia, rettentő komplikált -, de másnak még véletlenül sem mondta el. Már csak azért sem, mert tart tőle, hogy végül nem fog sikerrel járni. Egy halk sóhajjal elkergeti ezeket a gondolatokat, és tovább halad a vendégszobák felé. Örül neki, hogy Pat rávette Sir Helart, hogy bevegyék őt is a bűbájba, mert azért mégis csak... Ahogyan kilép a pincébe vezető lépcsősort rejtő ajtó mögül, megpillant egy világosbarna hajú lányt egy vihorászó lánycsapat közepében, és - mint az elmúlt néhány napban mindig - azonnal eszébe jut Lotte. Fogalma sincs, hogy miért ragadt meg benne annyira a lány emléke. Viszont mindig, amikor idáig jut, eszébe jutnak ezek az... álmok? Igen, talán álmok, vagy valami ahhoz hasonló dolgok. Néha reggel, amikor felkel, emlékszik belőlük részletekre, de nem mindig, viszont az érzés egyértelmű: néha elkeseredettség, néha egy olyan mély szeretet emléke, amilyent szerinte ő még soha életében nem érzett, ma pedig például olyan lélekig hatoló fájdalom, amitől kicsordultak a könnyei, amikor felébredt. Fogalma sincs, mi történik vele, még kevésbé érti, hogy miért azóta, hogy találkozott azzal a lánnyal, vagy hogy miért köti hozzá az álmokat, de igyekszik valahogy feldolgozni ezt az egészet. Persze mindez csak még agresszívebbé teszi - mintha nem lenne elég rossz a helyzet már így is -, így az elmúlt napokban még a megszokottnál is kevésbé lehet hozzászólni.* ~ Mi a fene baj van velem, hogy mindig ide lyukadok ki? ~ *fut végig az agyán, mire dühösen megrázza a fejét, megállapítja, hogy a vihorászó lánybanda már lelépett, majd tovább indul, azon tűnődve, hogy vajon miért dermedt ő le a lépcsősor tetején. A vendégszobákhoz érve aztán egy fejrázással kitakarítja ezeket a felesleges gondolatokat, felidézi a varázsigét, aztán bekopog a megfelelő ajtón, és válaszra sem várva benyit.* - Helló *köszön, meglehetősen rekedtesen: érződik rajta, hogy nem nagyon beszél mostanában, meg lehetséges, hogy egy kicsit meg is fázott. A viszonylag vidám, jól szórakozó, egészséges lánnyal szemben még a normálisnál is rosszabbul néz ki, hófehér bőrével és a mély, sötét karikákkal a szeme alatt.* - Kérlek, kapcsold azt ki *int a laptop felé.* - Nagyon fontos dolog miatt jöttem. *Itt egy pillanatra megáll, megvárja, amíg Elizabeth kikapcsolja a gépet, majd leül az ágyra.* - Jeleztem, hogy meg akarlak keresni egy, a biztonságodat komolyan érintő ügyben. Volna egy ajánlatom, ami sokat segíthetne neked is, valamint azoknak is, akik féltenek és őriznek téged. A dolog lényege, hogy építenék egy mentális kapcsolatot, ami összekötné az elméinket. Természetesen zárható lenne, a varázslatot, amivel meg tudod akadályozni, a későbbiekben megtanítom. Persze a létrehozáshoz elég komoly bűbáj szükséges, de már nagyon régóta dolgozok rajta, hogy tökéletesen sikerülhessen, ezért amiatt sem kell hogy fájjon a fejed. Kérdés? *Kamen arca végig rezzenéstelen, nem túl egyértelmű, hogy miért is csinálja, vagy egyáltalán, hogy bármilyen érzés is lenne benne, és ez Lizzie-nek meglepő lehet, hiszen ő nem nagyon látta még a félvért, mióta... szóval, azóta.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Aug. 27, 2013 10:32 pm

    *Lassan vége felé járok, vagyis még sem, mert éppen a közepén tartok a filmnek. Hát, na mindig kell valami érdekes amit meg tudok csinálni addig sem gondolok arra, hogy mi van ha meg jelenik megint az álom. Ami furcsa.. de na. Aztán amikor Kamen bejön, elmosolyodok és felvonom a szemöldököm. lehajtom a laptopot és félre teszem, majd oda ülök közelebb mellé. Egy részt kicsit nagyon meg van változva és sóhajtok egyet aggódok azért érte. Ahogy ránézek, látszik az aggódó tekintetem, de ha hagyja, akkor meg is ölelem és „nem nagy, hanem apró” ütést nem szemtelenségből, csak ahogy ránézett a srácra. Aztán visszanéz rá.* - Szia! Sokat kéne, aludnod rosszul festesz..*Jegyzem meg és komolyan, amíg itt vagyok etetni, fogom őket.. nem szeretem azt látni, hogy ilyen rosszul néznek ki és Kamenért aggódok is.. aztán figyelek rá hiszen fontosat szeretne mondani és meglepődök ezen a dolgon. Mentális kapcsolat…* - El is tudod kergetni Beliart a fejemből?*Nézek rá meglepődve és igen közben a kérdés formájában kérem is a srácot akkor, nem vagyok hülye csak na.* - Egyébként benne vagyok és köszönöm, hogy megtanítod. Tudom, hogy te jó vagy mentálból szóval tudom kit keressek ilyenkor majd.*Mondom a srácnak és valóban hozzá fordulnék ilyen téren. Mennyit segített nekem.* - Hogy fog zajlani ez az egész kiépítés? mármint feküdnöm kell vagy ülnöm vagy bájital esetleg?*Érdeklődök a srácnál hiszen ezeket is jó tudni.* - Meg tudunk beszélni is akkor?*Kérdezem meg tőle, hiszen mentális kapcsolat azért jó ezt tudni.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Kedd Aug. 27, 2013 11:20 pm

    *Amikor a lány mozdul, hogy megölelje, egész egyszerűen csak ellép a mozdulat elől, láthatóan nagyon nem vágyik fizikai kontaktusra. Egyébként szinte senkinek nem engedte meg, hogy hozzáérjen az elmúlt két és fél hónapban, amit akár az érintésfóbia visszatérésének is lehet értelmezni. Minden esetre még Jessica sem érhetett hozzá, úgyhogy jobb, ha Lizzie nem is próbálkozik.* - Rossz álmok *válaszol szenvtelenül a lánynak.* - De nem ezért vagyok itt. *Ez után ugyebár leül, és nekiáll magyarázni, hogy mit is keres itt, és hogy mi is ez a kapcsolat, amit létre akar hozni. A beliaros dologra felvonja a szemöldökét, majd bólint.* - Tekintve, hogy így az én mentális védelmem rád is kiterjeszthető lesz, igen, valószínűnek tartom, hogy jelentősen gyengíteni tudom, amikor megpróbál behatolni. Nem ígérem, hogy teljesen blokkolni tudom, mert egy ősdémonról beszélünk, de mivel elég erős vagyok, valamit biztos tudok segíteni azzal a mocsokkal szemben *válaszol. A következő mondatokra csak biccent egyet, nem azért csinálja, hogy megköszönjék neki, de jó, ha a lány tudja, hogy hozzá bármikor fordulhat, ha hasonló problémái vannak. Végül is Kamen már régebben is segített neki ilyesmikben, kitisztítani az elméjét, meg hasonlók.* - Elég bonyolult, úgyhogy ha esetleg van még más kérdésed, akkor először azt, utána majd elmagyarázom, hogy hogyan működik... *Ez után ugyebár ki is derül, hogy van még, amit a lány szeretne megtudni, úgyhogy arra készségesen válaszol is.* - Igen, ha úgy sikerül a varázslat, ahogyan kell neki, akkor képesek leszünk mentálisan kommunikálni, valamint teljesen követni egymás minden lépését, ahogy mondanád, belelátni egymás fejébe meg életébe meg érzéseibe meg minden *magyarázza. Azt már nem teszi hozzá, hogy ő nagyon sok mindent blokkolni fog Lizzie elől, de ez talán nem is meglepő: nem szükséges, hogy a lányka megszenvedje az ő folyamatos érzelmi hullámvasútját.* - Tehát, ha nincs több kérdésed... *Itt hagy egy pillanatnyi időt a lánynak, hogy ha esetleg van-e még valami, ha pedig nincs, folytatja.* - A varázslat a következőképpen néz ki: itt ez a bájital *veszi ki az üvegcsét az övéből, felmutatva, és így látszik, hogy az félig van töltve valamilyen, sötétszürke folyadékkal*, ami ellazítja az elmét, a mentális és érzelmi védőfalakat, így könnyebben összeköthetővé teszi azokat. Mint látod, az üveg még csak félig van, ugyanis még kell bele néhány hozzávaló. Először is, egy-egy adag vér kell mindkettőnktől, ezért hoztam a tőrt. Nem tudom, hogy a védőbűbájokkal nem lesz-e gond *harap rá elgondolkozva az alsó ajkára, majd vállat von*, de nem is érdekel különösebben. Később majd elmagyarázom annak, aki kérdezi. Utána választanod kell egy emléket, egy nagyon fontos, a szívedhez nagyon közel álló, vagy mindenképpen valamilyen fontos emléket. Mindegy, hogy azért, mert annyira boldog voltál, vagy azért, mert annyira borzalmas volt, de mindenképpen egy olyan pillanat legyen, amit csak olyan emberrel vagy képes megosztani, akiben feltétel nélkül megbízol. Én is hozzáadok még egy ilyen emléket, majd összekeverem, felesben megisszuk, és utána jön a bűbáj. Ha nincs kérdés, akkor el is kezdeném... *mondja, és kihúzza a tőrt az övéből. Egy varázslattal rögzíti a fiolát, majd óvatosan ejt egy finom vágást az alkarján, és tíz-húsz csepp vért belefolyat az üvegbe. Ez után egy intéssel begyógyítja a sebet, és Lizzie kezéért nyúl, engedélyre várva. Természetesen amennyiben a lány még valamit meg akar tudni, továbbra is kérdezhet, Kamen a művelet folyamán mindenképpen válaszol neki.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Aug. 28, 2013 12:05 am

    *Talán furcsállja is, hogy nem engedi, hogy megölelje, ha jól tudja Elizabeth nem ilyen volt viszont meg is lepődik rajta. Aztán figyelj rá és elgondolkozik azon, hogy ki fogja faggatni a srácot ha tudja mi történik.* - Ha rossz álom lenne.. na jó inkább hagyjuk nem prédikálok csak vigyázz magadra és figyelek.*Tér a tárgyra és leginkább az történik amire gondolta. Legalább itt lesz vele addig is valaki és kicsit megkönnyebbült, de nagyon aggódik a srác miatt. Most már érti amit Patric magyarázott, hogy mi van.. de akkor is akar rajta segíteni.* - Szerintem elég ha rá ijesztesz, mert küldözget rémálmokat és apáról is láttam egyet, de hagyjuk.*Mondja és nem tudja elfelejteni ezt az egészet hiszen nem rég történt a dolog. Aztán figyel teljesen rá és sóhajt közben nem tudja, mire számíthat viszont egy biztos. Legalább nem lesz egyedül mintha így is egyedül lenne. Van olyan, akivel el tud beszélni tehát. Mentális kapcsolat ez nagyon jó lesz.. Azt hiszi a lány és igazából reméli, hogy nem lesz nagyobb baja. Ezt jól érzi legalább is. Aztán történik néhány dolog és elmosolyodik néhány pillanatra eszébe jutott valami, de nem fontos. Igen közben amit Kamen magyaráz próbál olyan emlékre gondolni, de csak egy valami jutott eszébe.. az első találkozás.. igen nem valami boldog esemény, de valahol akkor érezte magát felszabadultnak, hogy egy teljesen új családja van és Kamen neki teljesen olyan mint egy bátyus. Talán ezért is, meg a másik de az a legboldogabb amikor kimondhatta Michaelnek, hogy „apa” akkor érezte magát legkülönösebben családtagnak. Szóval igen nem az első hanem ez az emléke lesz. Amikor Michaelnek kimondta, hogy apa. Oda adja a kezét a lány és bár az ilyenektől kicsit tart, nem tehet róla. Bízik a srácban.* - Hmm… végül is ez a kapcsolat olyan mintha egy mikrofon.. hallod ha beszélgetek valakivel de ő nem hall téged.*Gondolkodik továbbra is el és igen végül is tényleg könnyebb így.* - Aggódok érted kicsit meg vagy változva..*Nem bírja ki, hogy a művelet közben ne beszéljen róla meg próbál nem gondolni arra, hogy éppen most vágnak rajta egy kisebb helyet, hogy vér menjen a fiolába. Szóval igen a lány továbbra is bízik benne, de aggódik is érte. Nem csak érte.* - Akkor meg kell majd inni ezt ha jól tippelek.*Mondja ki ahogy gondolkodik és igen csak hangosan gondolkodik a lány, mert nem tudja azt, hogy mi várható, meg picikét elálmosodott is.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Szer. Aug. 28, 2013 12:38 am

    *A lány első szavait egész egyszerűen figyelmen kívül hagyja, ugyanis elég tapasztalt már a rémálmokkal, igazán nincs szüksége tanácsokra. Ráadásul az utolsó időszakban az egész élete olyan, mintha egy hatalmas, megállíthatatlan lidércnyomás lenne...* - Megteszem, ami tőlem telik *bólint a beliaros dologra, miközben a nyilvánvaló indulat tomboló vihart kelt az ezüstszürke szemekben. Ez persze nem Elizabeth felé irányul: az ősdémon dühítette fel ennyire. Aztán elmagyaráz mindent, amit a lánynak tudnia kell, és nekiáll a varázslat előkészítésének.* - Igen, ez a lényeg *bólint, miközben óvatosan megvágja Lizzie kezét. A következő mondatra vállat von, miközben figyeli a fiolába csöpögő vért.* - Elég rossz időszakom van. Változtatni nem tudsz rajta, jobb, ha beletörődsz *válaszol fagyosan, egyértelművé téve, hogy erről a témáról nem szeretne hosszabb beszélgetést folytatni. Aztán egy intéssel begyógyítja a kislány karján a vágást, majd motyog valamit, mire a folyadék örvényleni kezd.* - Igen. Most koncentrálj az emlékre, amit választottál... Szólj, ha megvan *mondja, és vár, amíg a lány meg nem szólal. Amikor ez megtörténik, a lány arcához közelíti a tenyerét, és kettejük között egy ezüstös, pókháló szerű anyag tölti meg a levegőt. Aztán Kamen ezt egy következő intéssel hozzáadja a bájitalhoz, ezt is belekeverve.* - Rendben, most egy pillanatnyi csendet kérek. *Egyértelműnek tartja, hogy Lizzie érteni fogja, hogy most a saját emlékét próbálja összeszedni. Sokat gondolkozott, hogy mi legyen az, mi az, amit nem nagyon bízna rá senkire, és jól átgondolva rengeteget talált. Végül úgy döntött, hogy az a borzalmas pillanat lesz, amikor kinőttek a szárnyai, amikor rájött, hogy félig angyal, amikor az egész valósága megrengett. Talán ha jobban keresne, találna egy végtelenül boldog emléket is, de a jelenlegi lelkiállapota sokkal könnyebbé teszi számára, hogy átérezze azt a csalódást, szégyent, fájdalmat és öngyűlöletet, ami akkor eltöltötte. Egy pillanatig tehát koncentrál - ennek eredményeként egy fájdalmas fintor végigfut az arcán, ahogyan beleéli magát az emlékbe -, majd a tenyerén ismét feltűnik a pókháló szerű anyag, amit hozzáad az italhoz. Aztán kinyitja a szemét - észre sem vette, hogy lecsukta, biztosan gondolkozás közben -, és megfogja a fiolát.* - Rendben. Akkor először én megiszom a felét, utána a tiéd a maradék *jelenti ki, és egy nagyon kortyol a bájitalból. Fintorog egyet, láthatóan a cuccnak nincs túl jó íze, és a lány kezébe adja.* - Ügyelj rá, hogy az egészet megidd *szól oda, majd mocorog egy kicsit, és óvatosan elkezdi elemezgetni az emléket, amit a lány átadott neki. Igyekszik minél jobban átérezni azt a pillanatot, amikor elhangzott az apa szó, kizárva a saját fájdalmát, és a gondolatokat, hogy milyen brutálisan szakították szét ezt a két embert. Végül is neki kell megcsinálnia a kapcsolatot, tökéletesen rá kell hangolódnia a lányra.* - Megittad? Remek. *Ezzel kiveszi a lány kezéből az üvegcsét, zsebre vágja, majd folytatja az újabb utasításokkal.* - Most akkor jön a varázslat. Nagyon bonyolult, úgyhogy megkérnélek, hogy amíg csinálom, maradj csendben. Az lenne a legjobb, ha lefeküdnél, és becsuknád a szemed. Koncentrálj az emlékre, amit kaptál tőlem, mert azon és a te emlékeden keresztül fogom összekötni magunkat. Lehetséges, hogy közben szédülni kezdesz, ez teljesen normális, ne csinálj semmit, ne pánikolj, csak figyelj az emlékre. Elméletileg, amikor végzek, egy pillanatra mind a kettőnknek olyan érzése lesz, mintha kiürítettek volna a fejünkből mindent, utána viszont lehetséges, hogy erős érzelmi rohamunk lesz, ami ráadásul duplázódni fog, hiszen mind a ketten átéljük. Utána nagyjából szintbe állítom a kötés erejét, és kész vagyunk. Minden világos? *kérdezi végül. Ha a lány beleegyezik mindenbe, és nem kérdez, megvárja, hogy elfeküdjön, majd a homlokára teszi a kezét, és lehunyt szemmel koncentrálni kezd, felkészülve erre az igen nagy mágiát igénylő feladatra.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Aug. 28, 2013 1:02 am

    *Nem is feszegeti a dolgokat és inkább koncentrál erre az egészre és nem fog valószínűleg gondolni, de hát nem tudja. Ráadásul valahol félt, hogy nem tudja megvédeni magát ha bár Patric így is edz vele szóval örülni fog ha végre fel fejlődik a szintjükre. Sóhajt és tényleg aggódik Kamenért és nem fogja megemlíteni a srácnak. Ugye csendben lesz és koncentrál ő is. Oda adja a kezér ugye és az emléke ugye az édesapás dolog. Aztán ugye Kamen emléke a fél-angyalos dologra inkább nem is mondd semmit. A lánynak most teljesen nyugalomra van szüksége még az erdős dolgot is meg kéne fejtenie úgy is azon is fog gondolkodni. Aztán figyeli ahogyan megissza az ő részét és utána megkapja a lány is rápislog és bólint. Ahogy megissza egy pillanatra kirázza a hideg.* - Ez borzalmas…*Fintorog és az ízére gondol. Aztán a következő dolog történik. A varázslat elfekszik a lány és bólint Kamennek és persze tényleg tudja jól, hogy mennyire fontos ez az egész úgyhogy nem beszélget és koncentrál az emlékre. A kapcsolatra, hogy létre kerüljön. Arra az emlékre amit Kamentől kapott majd becsukja ugye a szemét és igyekszik nem behozni a látomást sem , mert az befolyásolna mindent. Egyébként meg beleegyezett és nem kérdezz meg bízik ennyire Kamenben és teljesen érhető ez az egész. Még ha bonyolult is.*~Csak ne legyen belőle baj~*Sóhajt és most már abba hagyja a ficánkolást is. Szóval most jön ez az egész amire a srác már rég óta készült.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Szer. Aug. 28, 2013 1:17 am

    *Mélyet sóhajt, minden erejével igyekezve átélni, amit Lizzie érzett az általa adott emlékben, és gyorsan elkergeti az érzést, miszerint ez nem lesz elég erős a bűbájhoz. Annak kell lennie és kész. Aztán, kis csend után halkan beszélni kezd.* - Non potest perrumpere ne sibi vinculo modo nos, qui finiuntur. Animus, animi animo animus est, et hoc semper. Hoc necesse est, ut vindicet se invicem ullamcorper. Hoc aeternum est ligatus, vel usque ad finem vel deliberet de nobis, aliter nos esse coniunctos pro huius vitae modo sunt superstites. Ego ducam, et adiuva me Kamen Grozdan Branimir promissionem illam et Elizabeth Quenell mecum et mihi hanc potestatem non abuti, sed secundum auxilium sibi, quam difficilem infestamque possum . Obligamus nos, et nos non separabuntur. *Az utolsó szó elhangzása után Lizzie hirtelen millió, nagyon erős érzelmet él át: borzalmas fájdalmat, gyűlöletet, szenvedést, magányt, olyan dolgokat, amiket így, ekkora intenzitással és erővel szinte biztosan nem érzett még. Bizalmatlanság. Félelem. Undor. Önutálat. Mind-mind Kamen érzelmei, azok a borzalmak, amelyek olyannyira tönkretették. Kam eközben Elizabeth érzelmeibe nyer egy épp ilyen erejű betekintést, és látszódik rajta, hogy szinte elfelejtette, hogy ő maga kicsoda, csakis a lány érzéseire koncentrál. Ez a jelenet azonban nem tart sokáig, ugyanis a sylorinás hamar összeszedi magát, és nekilát gondosan helyreállítani a kötelék erejét, alaposan megakadályozva az érzelmek szabad áramlását. Ahogyan ez egyre inkább a helyére kerül, Lizzie elkezdi nagyon furcsán felfogni a világot: mintha egyszerre látná a szobát a saját és Kamen szemével is. Ez az állapot jó pár percig eltart, mialatt a srác még dolgozik a tökéletes beállításokon, majd, úgy negyed órával a kántálás után végre helyreáll a világ, amilyennek a lány mindig is ismerte, de azért érzi, hogy valami nem teljesen ugyan az.* ~ Nos, ha minden igaz, akkor így rendben kell lennie. Azt hiszem, mindent elmondtam még a varázslat előtt. Ha esetleg bármilyen kérdésed van, azt most is felteheted, vagy később, ha éppen eszedbe jut. Ha most nincs semmi, akkor azt hiszem, én magadra hagynálak, mert mindjárt elájulok a fáradtságtól ~ *hallja a fiú hangját a fejében. Aztán, ha sikerült lezárniuk ezt a beszélgetést, Kamen valahogy eltámolyog a hálóig, és olyan üres aggyal dől be az ágyába, hogy valószínűleg holnap délig alszik, mint akit leütöttek. Ez nagyon leszívta az erejét,de megérte, hiszen végül is tökéletesen sikerült a varázslat. Talán egyszer majd ezen örvendezni is képes lesz... A kötés persze Kamból jelentősen többet blokkol, mint Elizabeth-ből, elvégre nem tartja szükségesnek, hogy a kislány lássa, min megy keresztül. Szóval Lizzie lényegében semmit nem lát abból, ami Kamennel történik, ami talán nem teljesen fair, de hát... ez van.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Aug. 28, 2013 1:59 am

    *Nem egyszerűen képtelenség.. ahogyan Elizabeth kezdi, érezni a dolgokat koncentrálva nem tudja azt milyen érzésekkel. Hirtelen megremeg a lány és rángatózni kezd a varázslat kimondása után, több dolgot is érez le nem irhatót, amihez nincs hozzá fűzni valója..*~Úristen mi ez..~*Igyekszik lenyugodni bár néhány apró könnycsepp, legördül az arcán..kirázza a hideg és valamiért hirtelen furcsa érzelem járja át. Bizalmatlanság. Az önutálatra nem mondd semmit, de sajnálja valahol a srácot, de ez most így sok neki. Könnyezik, de igyekszik koncentrálni, hogy hamar megcsinálják. Képtelen ennyi érzelemmel és ő tudja jól, hogy a srác nem ilyen vannak jobb értékei. A lány nem szól semmit a varázslat után picit furcsának találja az egészet, de még nem meri kinyitni a szemét. Becsukva tartja és mintha egy kicsit reszketne. Megijedt.. nem tehet róla hiszen nem tudhatta milyen Kamen érzései.. aztán amikor végez Kamen a beállításokkal és meghallja a fejében kinyitja a szemét.*~Ez működik. Értettem, de azt hiszem nem lesz gond. Picit fura érzéseim vannak, de majd túl leszek rajta. Pihenj is rád fér. Sikerülni fog elmászni a körletedbe? Egyébként meg egy valamibe bele gondolok. De majd máskor ezt kifejtem. Jóéjt!~*Ugye a beszélgetést lezárják elköszön a sráctól majd ahogy lefeküdt úgy is maradt. A kutya pedig felugrik az ágyra a lány mellé és simogatni kezdi és igyekszik aludni. Holnap milyen napja lesz még kérdéses. Viszont egy biztos jó lesz egyszer úgy randizni, hogy állandó felügyelet alatt van mintha egy beépített mikrofon lenne benne. Ez csak vicc, de egyébként tényleg így van. Nos jobb is ha a lány nem tudja Kam érzelmeit kikészülne tőlük.*
    avatar
    Rebecca váltó


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Rebecca váltó Vas. Szept. 29, 2013 8:41 pm

    *A vendégszoba előterébe vezető ajtó előtt egy alacsony, ijedt lányka áll, kezében egy kis táskával, amiben sebtében összevásárolt, pár napra elegendő ruha van. Öltözéke egy fekete balerinacipőből, egy farmerből és egy fodros, sötétkék felsőből áll. Haja kiengedve keretezi tanácstalan arcát, és ha az ember nem csak elsétál mellette, igen meglepő felfedezést tehet: a lányon viszonylag friss sebek egész sora látható. A karján és az arcán is van belőlük, de egyébként a teste minden pontja tele van velük. És hogy miért is ácsorog a lány a vendégszobák ajtajában, ahelyett hogy szépen bemenne és választana magának egy szobát? Hát, valószínűleg azért, mert még azt sem sikerült feldolgoznia, hogy Abaddon felhozta, aztán odakerült Sergejhez, aztán tovább passzolták Patric-hez, akkor utána Jesmon is elbeszélgetett vele, aztán Pat elhozta a lépcsőig, elmondta neki, hogy csak menjen tovább egyenesen, "el se lehet téveszteni", és most itt áll és nem mer bemenni. Úgyhogy áll, és várja, hogy valaki kimentse ebből a helyzetből, meg közben újra meg újra elgondolkozik, hogy Michael mit fog kapni az áldozatáért, ami alkalmat teremtett rá, hogy őt kimenekíthessék, aztán újra meg újra megpróbálja lerázni magáról. Annyira szeretne valamit tenni, valahogyan megköszönni neki, de sajnos ezt most képtelen megtenni. Meg egyébként is, zsong a feje. És fáj mindene, hiába szedték rendbe a sebeit, és fáradt és fél és idegen helyen van és egyedül... Nem, nem mondja, hogy a cella, amiben még csak ki sem tudott nyújtózkodni, jobb volt, de őszintén szólva egyelőre ezt sem élvezi különösebben.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Szept. 29, 2013 8:56 pm

    *Vacsorából érkezik vissza. Ma még egy sétát is tett az iskolában nem volt egyedül. Egy vörös hajú leányzó van mellette és harsány nevetés hallatszik. Jó a kedve legalább is most így rejti el, de a Purgatóriumos álmait nem bírja el felejteni. Hallja a férfi nevét.. látja a levágott fejet és meg van rémülve mi folyik itt. Mert ő is fél, de nem tudja mi ez az egész.* – Majd holnap át vesszük az egészet úgy is én fogok nyerni.. – Azt te csak szeretnéd..*Nevetik el magukat majd ahogy a szobához ér megpillant egy „ismeretlen” leányzót. Elköszön Victoriától majd oda siet hozzá és végig néz rajta.* - Szia! Minden rendben van?*Néz rá és látja a lányon a sebeket ki is nyitja az ajtót majd gond nélkül ha hagyja a lány elveszi tőle a holmit és besegíti. A kutya már ugorna, de rá szól, hogy ne és ott marad az ágyon.* - Gyere csak be.*Mondja a lánynak és az egyik szabad ágyra leülteti.~Kamen mi folyik itt?~*Szólal a fiúhoz a tud róla és néz a lányra és igyekszik nyugodtságot mutatni.* - Az én nevem Elizabeth, ha szeretnél bármit kérni szólj. Vagy akár enni, inni szívesen segítek.*Mondja a lánynak és tényleg segít. Ha tudna arról mi történt megnyugtatná őt egyenlőre egész nap azon gondolkozott, hogy már nagyon hiányzik neki az apja és Michaelt már el is felejtette hogyan néz ki.* - Nem kell félned, ez a hely teljesen biztonságos. Aranyosak az itteniek.*Mondja nyugtatva majd sóhajt egyet.* - Megkérdezhetem hogy hívnak és mi történt?*Teszi fel a kérdést és azért csak nem bírja ki. Látva a lányt kicsit meg van ijedve.*
    avatar
    Rebecca váltó


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Rebecca váltó Vas. Szept. 29, 2013 9:27 pm

    *Amikor meghallja a hangokat, vet egy rémült pillantást hátrafelé, és rájön, hogy nagy esélye van rá, hogy most el kelljen magyaráznia valakinek, hogy ki ő és mégis mi az eget keres itt, szóval egy pillanatra elgondolkozik rajta, hogy most lenne a tökéletes pillanat, hogy eltűnjön a mögött az ajtó mögött. Aztán persze rájön, hogy már úgyis meglátták, szóval teljesen esélytelen, hogy elbújjon. A fiatalabbnak tűnő lány valóban odajön hozzá, és meg is szólítja, és feltesz egy olyan kérdést, amire Faith vagy nem válaszol, vagy fél órában válaszol, szóval végül csak sóhajt.* - Szia *viszonozza először is a köszönést, mert ez még nem igényel akkora energiát.* - Hát... mondjuk *teszi végül hozzá egy kis gondolkozás után, mert egyelőre nem fog minden random járókelőnek beszámolni arról, hogy mi is történt vele, pláne az után, hogy Abaddon direkt kiemelte, mennyire fontos, hogy senki ne tudja meg, hogy ő szerepet játszott a kiszabadításában. És akkor mégis hogyan kéne elmagyaráznia? A táskájára megrázza a fejét, nem, köszöni majd ő viszi, nem is nehéz, meg nincs is benne igazából semmi. A szobába lépve nem kell győzködni, hogy üljön le, csak gondosan leteszi a kis táskáját a szekrény elé, és utána máris helyet foglal az ágyon, egy kis szisszenés keretében - mint említettem, még fájnak a sebei. Kamen amúgy nem tud információval szolgálni, ugyanis gőze sincs erről az egész ügyről.* - Faith vagyok, és köszi, kaptam mi- *Itt elakad a szava, mert sikerül feldolgoznia a nevet.* - Elizabeth? Mármint Elizabeth Quenell? *kérdezi izgatottan, megfeszülten figyelve a másikra. Ő lenne az? Michael nevelt lánya? Vagyis... Abaddon véleménye szerint lényegében a mostohatestvére, bár Faith maga nem tartja valószínűnek, hogy Mike tényleg magához veszi majd, biztosan... megoldja valahogy máshogy. Aztán felfogja, hogy a nevén túl mást is kérdezte tőle, szóval kicsit megrázza a fejét.* - Nagyon bonyolult és rossz, és... de először is... te vagy Elizabeth Quenell, igaz? *kérdez rá még egyszer.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Szept. 29, 2013 9:46 pm

    *Victoria távozik a helyszínről vissza a körletébe ugye bár és mindenképpen azt csinálja, hogy tanul. Na persze. Mindegy a lányhoz oda siet és besegíti őt az üres szobába. A segítségre felvonja a szemöldökét és azért aggódik ám. Látja, hogy milyen fiatal és vele egyidős vagy fiatalabb nála, ha jól veszi ki. Nem-nem hagyja magára. Az ételre elmosolyodik meg a segítségre.* - Nem vagy egyedül én ugyan a másik szobában tartózkodom szóval.*Említi a lánynak aztán sóhajt egyet. Teljesen örül annak, hogy senki nem tud semmit ez úgy is ki fog derülni. Elizabeth miért nem jöttél rá, hogy kaptál egy húgicát? Ez apád születésnapi ajándéka a saját születésnapján!? Na, jó nem poénkodunk ezzel, de mindenképpen el kell ezen az egészen gondolkozni. Fel vonja a lány a szemöldökét amikor bemutatkozik és a nevét említi.* - Mi a!?*Kikerekednek a szemei és meglepődve bólint.* - Igen, de honnan…!?*Kérdezi meglepődve és rekedten, de köhög egyet. Miért lepődött meg, hogy a lány honnan tud róla és egyáltalán ki ez!? Mi a fene folyik itt?* - Igen én vagyok, de el tudod mondani honnan tudod egyáltalán mi folyik itt?*Néz értetlenül és kérdezősködik tovább… nem egyáltalán nem bírja ki, nem tudja mi ez. Meg van lepődve lehet látni az arcán. Aztán sóhajt egyet.*
    avatar
    Rebecca váltó


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Rebecca váltó Vas. Szept. 29, 2013 10:03 pm

    *Arra, hogy a másik is ott lakik, tőle csupán pár méterre, megkönnyebbülten bólint. Azért jobb érzés így lefeküdni aludni, mint ha tudná, hogy tőle messze nincs senki, aki akár csak... ott lenne, ha valami baja van. Persze látja, hogy a másik is nagyjából annyi idős, mint ő, de akkor is. Nincs egyedül. Ráadásul ez után a pár hónap után a Pokolban, hát, valószínűleg bárki biztonságérzetet adna neki, aki nem démon és nincsenek nála kínzóeszközök. Aztán elhangzik a név, meg hogy ő ráismer, és hát annyira nem lepődik meg Elizabeth reakcióján. Mert hát végül is ki ne lepődne meg, hogy jön egy random idegen, és meg tudja mondani, hogy pontosan hogyan is hívják az illetőt, pusztán egy keresztnév alapján.* - Bocsi, én... *kezdi, de aztán megrázza a fejét.* - Megpróbálom összeszedni magam. Szóval... Faith Underwood vagyok, tizenöt éves, Angliában születtem. A bátyám miatt, aki nagyon nagy hülyeséget csinált, lementem a Pokolba, mert... nem is tudom, hülye voltam. A lényeg, hogy ott voltam... hónapokig... és nyáron, valamikor július közepe felé találkoztam valakivel. *Itt egy pillanatra megáll, hogy elgondolkodjon rajta, hogy mégis hogyan kellene előadnia a dolgot, de végül úgy dönt, hogy a legegyszerűbb és legdrasztikusabb megoldást választja, mert az gyors, ráadásul abszolút nincs olyan állapotban, hogy tekintettel legyen a Lizzie-re gyakorolt hatásokkal.* - Az apádtól, Michaeltől tudom, ki vagy. És ő az oka annak is, hogy én most itt lehetek, és nem egy koszos, véres cellában fekszem az Alvilág mélyén *mondja végül halkan. Aztán itt meg is áll, mert biztos benne, hogy a lánynak szüksége lesz egy kis időre, hogy ezt feldolgozza, meg hát valószínűleg kérdései is vannak... Amikre ki tudja, mennyire fog tudni válaszolni, de azért megpróbálja. Megpróbálja, mert valószínűleg ő a legjobb kapcsolat Elizabeth és az apja között, és belegondol, hogy ha neki lenne egy ilyen a szüleivel, ő mennyire kapna rajta... de aztán ezt a gondolatot gyorsan elveti. Hozzájuk úgyse mehet vissza többé.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Vas. Szept. 29, 2013 10:22 pm


    *Hát meg van lepődve ráadásul igen honnan tudják ő kicsoda és még is mi ez az egész. Felvonja a szemöldökét és vesz egy sóhajt. Szája tátva a lánynak és kicsit merev. Megrázza a fejét, hogy észhez térjen és hallgatja a lány mondani valóját. Csodálkozva néz rá és pislog. Lement a pokolba.. ha ő megtette volna ezt Michaelért lehet nem szabadult volna ki.* - Július közepén!? Apámmal találkoztál.. folytasd..*Sóhajt és leesik neki ugye mindenki tudja, hogy a korához képest eléggé komoly lány és azért ha kell segíteni akkor segít és nem hagyja cserben az embereket. Főleg amilyen helyzetben vannak most inkább arra van szükség, hogy össze tartsanak. Sápadtan néz a lányra egyenlőre nem szól semmit.*~Mi a fene… apa még is.. ez.. ~*Csak meg van lepődve és a gondolatai össze vannak zavarodva.* - Hogy van mit tud róla? *Jön ki halkan a szájából és sóhajt.* - Ne haragudj csak annyira hiányzik. Ráadásul ma van a születésnapja és nem tudok nem rá gondolni. Ez a pár hónap iszonyú itt fent.*Mondja Faithnek és kicsit elakad. A szemeiben összegyülnek a könnycseppek és egy le is gurul, le törli az arcáról.* - Nem számít. Ki segített neked kiszabadulni? Figyelj ha bármire szükséged van csak szólnod kell tudod mit? Itt maradok éjszakára.*Nem nem fogja agyon nyaggatni a lányt hiszen mind a kettőnek szüksége van időre. Lizzienek, hogy felfogja a helyzetet, Faithnek pedig, hogy megszokja nincsenek körülötte koszos véres rácsos falak.* - Biztonságban vagy. Figyelj tény, hogy lenne mit még kérdeznem, de nem most fogom megtenni. Segítek, hogy megszokd a helyet és nem hagylak magadra. Szerintem inkább az a fontos, hogy egyenlőre megszokd az új környezetet, viszont egyetlen egy kérdésem még is van. A bátyádról tudsz valamit?*Érdeklődik felőle és ha engedi akkor gyengéden me fogja a kezét. Mind a kettőnek nehéz időszaka van és most a lány ezúttal nem magára gondol hanem mi a jó a másiknak. Ez is része a felnőtté válásnak és, hogy ne legyen semmi gond.*
    //FAGY//

    avatar
    Rebecca váltó


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Rebecca váltó Szer. Okt. 02, 2013 6:28 pm

    - Igen... Igen, tudom *mondja halkan, majd előrehajol, és megöleli Lizzie-t. Egy pillanatig így is marad, majd elhúzódik, és válaszol a tényleges kérdésre is.* - Hát... Nincs valami jól. De én úgy láttam, hogy mindenki közül még ő viseli a legjobban, úgyhogy... Azért aggódom érte, de... *Itt aztán elakad, mert nem nagyon tud többet mondani. Őszintén szólva borzalmasan félti Michaelt, ugyanis amikor legutóbb látta, egy hatalmas csapat démon gyűrűjében térdepelt, zihálva markolva egy ki tudja honnan szerzett kardot. Aztán a következő kérdésre halovány mosoly fut végig az ajkán.* - Ő. Meg volt valaki más is, de róla nem beszélhetek, mert megkért rá, és mert nagy bajba kerülhet miatta *magyarázza. Aztán Elizabeth ajánlatára elkerekednek a szemei* - Nagyon... nagyon hálás lennék *válaszolja halkan, bizonytalanul. Igen, nagy könnyebbség lenne, ha nem kellene egyedül lennie ma este, mert... mert tart tőle, hogy amint felébred, sokkolná magát, vagy ha rémálma van, akkor lenne itt mellette valaki aki megmondja neki, hogy ez már csak álom, hogy már biztonságban van. Amikor a bátyjára terelődik a szó, hirtelen megkeményedik az arca, és megrázza a fejét.* - Nem, és nem is akarok tudni róla semmit *válaszolja hidegen. Hónapokig kínozták, ezek után már képtelen rá, hogy féltse még a testvérét, azt, aki miatt ezen az egészen keresztülment. És igen, engedi, hogy a lány megfogja a kezét, sőt, meg is szorítja azt, mert valamibe kapaszkodnia kell, mert el sem meri hinni, hogy vége, hogy megmenekült, tényleg, és hogy most már nem kell attól rettegnie minden reggel, hogy vajon ma viszik-e kínozni, hogy ki jön majd, mennyi fájdalmat kell kiállnia, hanem csak... élhet.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Okt. 02, 2013 6:53 pm

    *Nem egyáltalán nem szól semmit. Elizabeth mindig is olyan volt, hogy visszafojtotta az érzelmeit, amikor tudta, de ami ebben az évben történt eléggé kellemetlen ráadásul ki tudja milyen veszteségek fognak még érkezni. Viszonozza az ölelést és elmosolyodik. Ránézésre mintha összekötné őket valami.* - Mindig is olyan volt, hogy erős akaratú.. meg nehezen törik meg.Meg azért makacs is. Bár nyáron eléggé ki volt és akkor igaz el volt tűnve. Én meg próbálok, a látomásaimra hagyatkozni legalább bevillanna egy olyan kép, hogy mi van vele. Legalább örülök, hogy így is hallok felőle ez sokat jelent. *Mosolyodik el és igen valóban sokat jelent neki. Gondterhelten sóhajt a lány majd körbe néz közben, míg hallgatja a másikat. Szimpatikusnak találja Faith-t és igen. Védelmezőként tekint rá és hát plusz egy olyan valaki, akiért az apja kockáztatta az életét vagy mi.* - Nem kell hálásnak lenned. Apa barátja vagy és mivel valami olyan érzésem van nem fog elengedni egy hamar ha visszatér, mert ismerem mintha egy kishúgot kaptam volna akin segíteni kell. Tudom milyen érzés ilyen állapotba lenni és nem egyáltalán nem foglak magadra hagyni. Bennem megbízhatsz remélem tudod.*Néz a lányra bizakodóan és reméli eljutnak a szavak hozzá. Egyébként tényleg érzi, hogy nem csak egy barátot kapott hanem összeköti őket valami amiért össze kell tartaniuk. Az a fontos amiben hisznek ne szálljon el és mindenképpen meg legyen az ami meg is volt. A bátyáról nemis kérdezz többet, csak szorítják egymást kezét. Egy percre sem mozdul el a leányzó mellőle éjszaka Faithnek is az kell, hogy érezze azt, hogy itt van valaki. Patric viszont kapni fog emiatt, hogy nem szóltak neki és igen emiatt nagyon mérges.* - Egyébként apa mit mesélt rólam? Remélem rosszat, ne higgy neki én vagyok maga az angyal.*Amúgy tényleg az vagy, de ne fényezd magad kislány. Azért szenvtelen is szoktál lenni és néha nagyszájú is.* - Mihez lesz kedved holnap? Arra gondoltam körbe járhatnánk a kastély ha kipihented magad. Egyébként van egy kutyám a neve Arthur és nem kell megijedni tőle. Játékos és amikor esetleg egyedül érzed magad amikor én nem vagyok a közelben nyugodtan lehetsz vele. Biztosan meg fog kedvelni.*Mondja mosolyogva és igen Elizabeth tényleg barátságos és néha arra azért kíváncsi ilyen helyzetben Michael büszke lenne e rá. Igen hiányzik neki, de ő legalább tud kapaszkodni több emberbe is démonba, míg Faithnek csak most sikerült találni kapaszkodókat.*
    avatar
    Rebecca váltó


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Rebecca váltó Szer. Okt. 02, 2013 7:21 pm

    - Talán jobb is, ha nem látod *mondja halkan, aztán ki is fejti.* - Szellemileg szerintem jól viseli, mert nekem is nagyon sokat segített, de fizikailag... elég rosszul nézett ki *magyarázza. Azt már nem teszi hozzá, hogy miért, valószínűleg Lizzie számára is egyértelmű, hogy Mike-ot kínozzák, és Faith nem is akarja kimondani ezt a tényt. Még rágondolni is borzalmas, ahogyan arra is, hogy vajon most milyen állapotban lehet... Amikor a másik azt mondja, hogy talán testvérek lesznek, elkínzott, fáradt arca ismét felderül egy pillanatra: tetszik neki a gondolat. Talán lehetne egy új családja... hiszen tökéletesen tudja, hogy a régi nem fogja őt visszafogadni, hogy ők, akik igyekeznek letagadni és elfelejteni angyalságukat egyszerű makacsságból nem fogják elhinni, hogy ő valóban a lányuk, aki eltűnt és meghalt. És akkor már itt is maradhatna, Michaellel - akinek a visszatérésében feltétlenül hisz - meg Lizzie-vel. És talán egyszer majd képes lesz az arkangyalt apjának nevezni... A mosoly megerősödik, és Faith bólint.* - Igen, tudom. Köszönöm. *Aztán a másik lány következő kérdésére vállat von.* - Annyira nem sok mindent... De elmondta, hogy van egy lánya, és elmondta a nevedet. Meg azt, hogy mennyire szeret téged *pillant meghatottan Lizzie-re. Soha nem fogja elfelejteni a hangot, amin Michael, a megkínzott, összetört Michael mesélt szeretett lányáról, sem azt, hogy mennyire kívánta abban a pillanatban, hogy valaki egyszer őróla is így beszéljen majd. És az a gondolat is megfordult a fejében, hogy vajon az ő édesapja is így mesél-e majd róla egyszer, meg az, hogy vajon őt is szerették-e ennyire.* - Meg azt is mondta, hogy szereted a művészetet, főleg a rajzot meg a festést, meg hogy látó vagy *teszi még hozzá kis gondolkozás után. Sok mindent nem tudott meg a lányról, csak ilyen jellegű dolgokat, és nagyjából ennyit, legalábbis ez az, amire még emlékszik is.* - Nem tudom... Nem tűnik rossz ötletnek egy séta *von vállat. Nem igazán tudja eldönteni, hogy ki akar-e mozdulni, de aztán arra gondol, hogy Michael, aki ezzel az egész mentőakcióval nagyon sok szenvedést vállalt magára, valószínűleg nem akarná, hogy egy szobában töltse végre szabad napjait.* - Szeretem a kutyákat *erőltet magára még egy halvány mosolyt, aztán az ágyra pillant.* - Nem olyan nagy az ágy... A földön alszol? *pillant Elizabeth-re némi aggodalommal, majd ha ez a probléma megoldásra kerül, elnyom egy ásítást.* - Akkor én... Átöltözöm *jelenti ki, és a szoba túlsó részén lévő, fürdőt rejtő ajtó felé int a fejével.* - Az egy fürdő, igaz? *kérdezi, majd ha megkapta az igenlő választ, kiszed egy pizsamát a táskájából, átöltözik, aztán visszajön, és bebújik a jó meleg paplan alá. Ezek után már nem nagyon lehet vele beszélgetni, és viszonylag hamar sikerül is elaludnia. Igaz, hogy az éjszaka sokszor felébred, de valószínűleg egyszer sem csap zajt, úgyhogy biztos, hogy Lizzie nem veszi majd észre.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Okt. 02, 2013 7:49 pm


    *Bólint a lány kijelentésére, majd keserűen elmosolyodik.* - Azért így is kaptam a kínzásokból. Ha hallottál Beliarról.. Patric előle szöktetett meg neki is sokat köszönhetek aztán Beliar kínoz elő szeretettel. Mondjuk mostanában nem, de ez kicsit jó érzés.*Na meg Kamen sincsen rosszul maximum tényleg a Purgatóriumos dolog miatt hiszen ugye nem tudja kiverni a fejéből, hogy oda kerülhet esélye a nullának, mert ő itt van és nem érti hogyan történhetne ez. A lefejezett alak is előtte van és azért már megszokta, de ez most teljesen más volt.. Egy pillanatra ledermed majd megrázza a fejét és ismételten visszatér a valóságba. Nem ő sem szeretné tudni mi történik jelen pillanatban Michaellel hiszen a tény, hogy ebben a pillanatban is kínozzák. Mind a kettőnek fáj.* - Nem kell köszönnöd.*Mondja mosolyogva hiszen nincs is mit és ez természetes. Közben dob egy sms-t Patnek ha már Kamen nem tud róla akkor talán a férfi igen: ”Mondd csak tudsz valamit arról a lányról aki itt ül velem szemben és Faith a neve?*Ha elküldte az sms-t akkor zsebre vágja a telóját és a lányra figyel és nem törődik tovább a férfival. Aztán amikor mesél a lány az apjáról pislog nagyokat és amit belülről érez nem lehet leírni. A lánynak természetesen minden érzése eltűnt amennyire hiányzik neki és azért tűnt el, mert valaki tönkretette őket. Beliar ugye bár. Az aggódás ott van és a hiányérzet és az a gondolat, hogy újra együtt legyenek. Következne be az a nap.* - Hiányzik és én is szeretem. Már el is felejtettem hogyan néz ki tudod igyekszem többször lerajzolni, de rég láttam a szép arcát..*Feleli a lánynak és igen lassan tényleg ott tart nem is emlékszik rá és nem is tudja milyen a hangja.* - Na szuper akkor meg van a holnapi program.*Ráadásul a lánynak is csinál valamit, mert olyan nincs, hogy ne egyen valami finomat amit ő készített és amilyen állapotban van felhízlalja. Aztán a kutyájára terelődik a szó és elmosolyodik. Legalább valakinek örömet tud szerezni. Aztán az ágyat nézi ő is és elmosolyodik.* Szerintem igen, de ne félts engem. Ha nem tudsz az ágyon egyedül aludni ott is aludhatok, de hidd el megoldom.*Mondja a lány és arra gondolt, hogy az ágya matracát esetleg áthozná, de igazából az ágyneműje tökéletes. Bólint a fürdőre és elmosolyodik majd addig amíg a lány elkészül ő is bemegy a szobájába és lefürdik és a laptopját is átviszi meg a telefonját és a kutya is megy vele miért ne menne? A lány igyekszik nem zavarni a másikat ő nehezebben alszik el a látomások miatt. Persze azért jó alvó, de senki nem szeretne olyanokat álmodni, hogy lefejeznek valakit. Mind a kettő nyugovóra tér és ha kell akkor egy szem pillantás alatt ott van a lány mellett.*

    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 24, 2013 9:21 pm

    *Nemrég meg volt a vacsora is és nem rég váltam el Patrictől. A szobám felé veszem az irányt, de még bámultam egy darabig kint az eget. A kutyám most a szobámban van és persze direkt nem akartam magammal hozni. Faithel is tudtam váltani néhány szót és örülök részben annak, hogy kikerültem az ispotályból. Bár nehéz még feldolgozni a történteket, de igyekszem. A kezemre nézem és valószínűleg nem ez lesz az első sérülésem. A szobámhoz érve kinyitom az ajtót és a kutyám leugrik az ágyról. Elmosolyodok. Megsimogatom a buksijánál és utána megigazítom az ágyamat. Furcsa ez az este, pedig mit meg nem adnék azért, ha valóra váljon az álmom. Persze tartok attól, hogy az álom helyett a rossz jönne el, mert eddig csak azt kaptam. eltekintve az igazságtól amivel találkoztam. Az ágyba befeküdve a kutyám oda jön mellém és elhelyezkedik kényelmesen. Elmosolyodva elkezdem simogatni és betakarózom. Még nem lennék képes aludni, mert magam előtt látom az eseményeket és igyekszem feldolgozni őket. Reedről semmi hír nincsen és persze fura az is, hogy Aysen is el van tűnve.. de legalább karácsonykor nem támadnak és nyugodtan lehetek én is egy kicsit azokkal akiket szeretek.* - Jóéjt kiskutyám.*Mondom Arthurnak és behunyom a szemem majd megfordulok. Az álmaimban igyekszek uralkodni magamon, és amikor érkezne a rémálom eszembe jut néhány szép emlék és ezzel próbálom őket elkergetni. Mindenképpen muszáj aludnom korán néhány napja hajnalban tudok elaludni így is elfáradtam lelkiekben.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Michael Kedd Dec. 24, 2013 9:33 pm

    *Miután Jesmont hiába kerestem a lakosztályában, úgy döntöttem, hogy ráérek holnap megbeszélni vele mindent, amit meg kell beszélnünk, és a vendégszobák felé veszem az irányt. Szerencsére mindenki el van foglalva a saját dolgával, így nem tűnök fel annak a pár embernek sem, akik úgy döntöttek, hogy az Akadémián ünneplik a karácsonyt. Gyorsan visszaérek a földszintre, ahol nem tart túl sokáig megtalálnom Elizabeth szobáját, ami előtt eltűnődve megállok. Valószínűnek tartom, hogy elsőre nem lesz hajlandó elhinni, hogy tényleg én vagyok az, bár minden a helyén van: így fürdés után az illatom olyan, mint Michael Cobbnak mindig lenni szokott, a ruháim a régiek, egyedül talán a tekintetem, az arcom változott, mióta legutóbb találkoztunk. De esélyesnek látom, hogy a lányom gyanakodni fog, hogy valaki éppen megpróbálja átverni... Amikor megpróbálkozok a kilincsért nyúlni, megérzem, hogy védőbűbáj veszi körül a helyet, így félúton abbahagyom a mozdulatot, a kezem lehanyatlik. Ez után vagy fél órát töltök azzal, hogy elemezgetem a védelmet, és kitalálom, hogyan tudnám feltűnésmentesen, riasztóbűbájok beindítása nélkül áttörni. Amikor végre sikerül megtalálnom az utat, jó pár percbe beletelik, hogy feltörjem a varázslatot, de végül megérzem, hogy sikerrel jártam, a szoba körüli védőfal leomlik, és immár szabad bejárásom van a helyiségbe. Most már amúgy is mindegy... Reménykedek persze, hogy nem sikerült riasztani Jesmont - nyilvánvalóan ő készítette a védelmet, senki más nem elég erős hozzá az Akadémián, hacsak nem az egyik testvérem tett nekik szívességet -, majd halkan benyitok a szobába, olyan hangtalanul mozgatva az ajtót, hogy az ajtónak háttal fekvő lányom biztosan nem hallotta meg. Aztán be is csukom, mire már egy halk kattanás hallatszik. Egy pillanatig nem mozdulok az ajtóból, majd lassú léptekkel az ágyhoz sétálok, leülök a szélére, és a lány vállára teszem a kezem.* - Lizzie *szólítom meg halkan, mert nem vagyok benne biztos, hogy ébren van-e még.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 24, 2013 9:49 pm

    *Próbálok aludni, de egy pillanatra olyan furcsa érzés fogott el. Mindenképpen akartam és persze jó korán. Remélhetőleg Kament nem ébresztem most fel.. azért miatta is furdal a lelki ismeretem hiszen attól, hogy rosszat álmodom vagy valami bajom van jó, hogy tudok vele beszélgetni, de ezzel ő is sokat áldoz fel. A következő szavakra a szememhez nyúlok és a kezemmel megdörzsölöm. Szépen lassan kinyitom még is mi történt. Nem hallottam, hogy bejött bár ha valaki bejön az ugye Jesmon vagy Patric. Szóval gondolom úgyis megnézték minden rendben van e, de ahogy kezdek megébredni ismerős arcot látok.* - Ez valami kandi kamera?*Próbálok észhez térni… Tényleg ő az? Még is, hogy.. ez mi.. Az ajtó felé pillantok..* - Honnan tudjam, hogy ez nem átverés..*Bököm ki végül is és érzem a szemeimben a könnyeimet.* - Tényleg te vagy az?*Még mindig próbálok észhez térni és újra megdörzsölve a szemeimet most már feljebb ülök és nem tudom álom e vagy valóság e amit én látok. Annyiszor vágytam, hogy átöleljem, mióta lement és vele legyek..uramisten biztos álom és ha felébredek akkor ugyanígy a szobában leszek egyedül. A kutya felkell és ugatni kezd oda fut apához, de én még bizonytalan vagyok. Ha tényleg apa az és nem Aysen akkor nem is tudom. Csak bámulok döbbenten és ledermedve és hagyom, hogy a könnyeim leperegjenek.* - hol a csudában voltál ennyi ideig..*Persze költői kérdésnek tettem fel erre magától is rájöhet, de ez most álom vagy valóság..*~Asszem itt van apa..~*Szólok Kamennek ha meghallja, de még mindig csak bámulom őt hiszen megváltozott egy picit.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Michael Kedd Dec. 24, 2013 10:35 pm

    *Hosszú percekig nem szólok semmit, hagyom, hogy Elizabeth felébredjen, valamennyire magához térjen, és felfogja, hogy mit is lát. A kutyát megsimogatom, amikor hozzám fut, de egyébként a lányomra koncentrálok. Amikor könnyezni kezd, odahajolok, és megsimogatom az arcát, letörölve a könnyeit.* - Ne sírj. Tényleg én vagyok az. Arthur is felismer *mosolygok rá halványan. Az utolsó kérdést halva egy sóhajjal kitárom a karjaimat, felajánlva neki egy ölelést, remélve, hogy elfogadja. Sok minden nem érdekel különösebben... De ő valamennyire még mindig. Végül is rettentően sokat tettem érte, és ragaszkodom hozzá, és most, hogy végre sikerült visszajutnom, nem engedhetem meg magamnak, hogy elveszítsem. Hosszú pillanatokig nem szólalok meg, próbálom összeszedni a gondolataimat, majd beszélni kezdek.* - Nagyon hiányoztál, Lizzie. Nagyon nehéz utam volt, de megígértem, hogy visszajövök... Úgyhogy visszajöttem. Szeretnélek hazavinni... Bár nincs karácsonyfa, és ajándékom sincs más, mint hogy újra itt vagyok, de mégis... Megünnepelhetjük együtt ezt a napot. Beliart kizavartam a kúriából, és visszaállítottam a védőbűbájokat is, így biztonságban leszünk bármi elől, ami megpróbálna megtámadni minket. És bízhatsz bennem... Te is nagyon jól tudod, hogy tényleg én vagyok az *mosolygok rá halványan, és valóban, főleg az ígéretem felemlegetése után biztos vagyok benne, hogy hisz nekem. Többet nem is igazán mondok... Mert nem tudok mit, és mert feleslegesnek találom.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 24, 2013 10:58 pm

    *Próbálok észhez térni.. ez tényleg ő az és nem Aysen és először tényleg kételkedem benne. Arthurra nézve, hogy felismeri, és még mindig nem akarom elhinni. Kicsit megremeg az ajkam, és amikor hozzám ér érzem a kezét. Annyira vágytam rá és persze erre is gondoltam, amikor Reed elrabolt. Gyenge vagyok, és nem tudom még mindig azt, hogy álmodom e.. Amikor megszólal és kitárja, a kezeit kicsit habozok, de oda bújok hozzá és beleszippantok az illatába. tényleg ő az.. és újra elkönnyezem.* - Annyira vágytam erre és hiányoztál. Annyira nehéz volt nélküled..*Szólalok meg és szorítom magamhoz, ahogy csak tudom, és amikor közli, hogy haza felpillantok rá ijedten és Beliar.. Az ajándékra elmosolyodom, és újra átölelem, és nem érdekel Beliar. Démon ide vagy oda nem ronthatja el senki ezt a napot.* - Nem is kell. Erre vágytam, de olyan messze és elérhetetlen voltál. *Mondom neki szipogva és igyekszem lenyugodni bár Kamen biztosan lesokkolódott, amikor megszólaltam.* - Most már nem mész el igaz? Ugye végleg hazajöttél és nem tervezel elmenni? *Annyi mindent kell megbeszélnem vele, de még mindig nem hiszem el, hogy itt van.. és Castin.. azt hiszem ez is furcsa lesz..* - Én bízom benned, de ami mostanában történt kicsit kizökkentett a kerékvágásból. Nem vagyok az aki nyáron..*Úgy érzem változtam egy picit és majd úgyis megtudja apa ezt az egészet. Aztán újra magamhoz szorítom, de most valahogy nem érdekel semmi.*- Szeretlek....*Mondom ki neki és nem akarom újra elveszíteni.*~Tényleg ő az...~*Szólalok meg ismét kissé remegve, de még mindig úgy érzem valahol, hogy ez tündérmese, egy álom amiből bármelyik pillanatban felébredhetek. Apa alakjából átvált Aysenbe.. de most nem érdekel.. igyekszek nem rá gondolni.* - Veled szeretnék lenni csak ennyit szeretnék semmi mást.*Szólalok meg hiszen tényleg nem szeretnék semmit és ezért imádkoztam délelőtt.*

    Ajánlott tartalom


    Vendégszobák Empty Re: Vendégszobák

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 10:52 am