Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 22, 2012 8:42 pm

    - Komolyan tegyem meg? Jó megteszem, de akkor parafatáblára fogom ki írni, mert kiállni nem fogok. Apa nem! Most komolyan. Zack sem lenne képes ilyet csinálni.*Szokásos apa-fia vitatkozás.. Téma a szokásos és természetesen Reed nevet a telefonban. Nem csoda, hiszen már hetek óta ezt húzzák, halasszák.* - Mi? Őőő.. valamikor délelőtt fogok vagy fogunk érkezni. Neeeeeeeeeeeeeeeee! Nem kell, hogy valaki elénk jöjjön, nem akarom Alexet meglátni így is látom a mását minden nap és sokkot kapok tőle. Na, jó majd beszélünk.*Letették a telefont azután fogta magát és sétált tovább ebben a csodálatos remek időben. Öltözete egy hosszú ujjú póló, ami fekete színű és farmer nadrág és torna csuka. Természetesen nem fázik és a kedve is tökéletes, hiszen nem akármilyen napjai vannak. Az agyában ezek a napok vannak, és ahogy halad előre a birtokon. Az ég tökéletes kék a nap sugarai meg csak ragyognak. Ahogy halad előre ugye közben megbotlik valamibe.* - Hát ez mi?*Teszi fel a költői kérdést és határozott mozdulattal kinyitja az ajtót. Felvonja a szemöldökét és vakarja a fejét majd gondolkodás nélkül óvatosan megy lefelé és vonogatja a szemöldökét, és ahogy ugye lesétál, körbe pislog.* ~ Mi lehet ez? És erről miért nem tudunk, hogy van ilyen!?~*Költői kérdés magában és csak néz, néz, néz. A falakon végig húzza az ujját-monogramokat lát és természetesen a földet is nézi. Amikor körbe pislog, természetesen vakarja a fejét és elgondolkozik magában, hogy milyen hely ez,de a hideg is kirázza azért, mert van itt valami, ami nem tetszik neki.* - Egy cekli.. *Hangos szókimondás után veszi fel és vonogatja a szemöldökét és nézi a két nevet. Az egyiket megismerte a másikra is rá fog jönni csak ahhoz idő kell.* - Na irány Perathon úrnőhöz..*Jelenti ki hangosan és indul vissza a lépcsőhöz, mert nagyon nem tetszik neki ez az egész.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 22, 2012 8:58 pm

    *Kyrie egész eddig egy kanapén ücsörgött, amit anno még Fredrikkel és Nate-tel cipeltette ide. Most ül a szokásos fekete felszerelésében, és bámulja az mp4-e kijelzőjét. Halkan szól a zene, de pont akkor merül le a szerkentyű mikor Ethan belép, rátalál a cetlire, és hangosan gondolkozni kezd. A lány szemei tágra nyílnak, felpattan a kanapéról, és észrevétlenül (vámpírgyorsaságát használva) bezárja a csapóajtót, és megkocogtatja a fiú vállát. Pimaszul mosolyog miközben beszél.* - Nyuszó-muszóm, mit keresel te itt? *Érdeklődik a lány miközben egyre beljebb tereli a fiút.* - Nem tudod te mik vannak itt Nyuszim. De hát kellett neked ide jönni. Nem jó hely ez hidd el nekem, de persze bizonyára megint kíváncsi voltál, és bejöttél. Nem gond ez. Viszont ha bármit is elvettél add szépen vissza. *Beszél a lány, és körülöttük a járatokban nagy, vörös szemek jelennek meg. Kyriét zavarják? Nem. Egy cseppet sem. A leányzó egyre jobban hozzábújik a fiú, és édesen suttog a fülébe, és egyre csak azt hajtogatja, hogy nem kell volna ide jönnie, mert hogy veszélyes.* - Egy ilyen sötét helyen, majdnem kettesben. Akarod te ezt Ethankém? *Még mindig mosolyog, majd oldalra fordítja a fejét, és felmordul.* - Nincs itt semmi látnivaló. Menjetek a dolgotokra! *Mondja a démonoknak, akik morgó hangokat kiadva visszahúzódnak, és onnan figyelik a jelenetet.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 22, 2012 9:13 pm

    *A kanapét nem vette észre és egészen mással van elfoglalva. Egyelőre ki akarja deríteni mi ez a hely és mi ez, hogy szívatása. Kyriét sem veszi észre szokás szerint, de most a legkevésbé sem érdekli. A csapó ajtó felé veszi az irányt és természetesen indul az Úrnőhöz vagy valamelyik tancihoz. Amikor lépne fel csak a kocogtatásra figyel fel, hiszen a cetlit figyeli és felvonja a szemöldökét és úristen hova került!?* - Igazság szerint te mit keresel itt és ez micsoda? Mi ez a hely és miért zártad be az ajtót?*Teszi fel egymás után a kérdéseket és a terelést észreveszi, de egyhelyben meg áll. Csak hallgatja a másik beszédét eléggé pszichopata.* - Te fenyegetni akarsz? Azt hiszed, megijedek bármitől is? Tudhatnád, milyen vagyok cicavirág..*Mondja nyelvet öltve és mutatja a cetlit.* - Ha Christophernek bármilyen baja esik, akkor tudom, kit fogok keresni.*Mondja fenyegetve és komoran néz a másikra és magyarázatot vár. A vörös szemekre ügyet sem vet szinte s vállát vonogatja és figyel a másikra. Testtartása rideg jelenleg és átvette az őrző szerepet.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 22, 2012 9:26 pm

    *Hát Kyrie már megszokta, hogy nem veszik észre, szóval nem újdonság ez számára. Az, hogy Ethan kideríti-e, hogy mégis mi az a cetli? Nos, Kyriétől biztos nem tudja meg. Aztán ugyebár a csaj elzárja az utat, és a fiú mikor észreveszi kérdéseket kezd feltenni neki.* - Igazság szerint nem tartozom neked magyarázattal. ha meg annyira tudni akarod akkor ez egy járat, amit régen a fyroniak használtak, de mára démonok lakták be. Nyuszóm, ezek a démonok egyetlen lényre hallgatnak. Na találd ki ki az. Engem békén hagynak, de téged nem hiszem. *Felel az első két kérdésre, de semmi olyat nem mond, ami a fiú hasznára válhatna.* - Miért? Nos, szeretnék kettesben lenni veled. *Kuncog egy sort, és mivel Ethan nem mozdul, ezért körülötte kezd mászkálni. Egyik kezével végigsimít a fiú mellkasán és hátán, közben pedig bájos mosollyal az arcán felelget.* - Ugyan Nyuszim. Mikor fenyegetőztem én? Csupán közöltem veled, hogy nem neked való a hely. Túlságosan is pszichopata vagy, ha ebből azt szűröd le, hogy fenyegetlek. * Kuncog megint, mert ez már tényleg nevetséges.* - Tudom, hogy nem vagy félős. Csak ahhoz vagy nyuszi, hogy... *És itt nem fejezi be a mondatot Ethan gondoljon arra, amire akar.* - Hidd el tudom. Chrisnek pedig nem lesz baja. Akik itt vannak azok nem ártanak senkinek. A csínytevések, amiket tesznek nem olyan dolgok, amivel mások életét kockáztathatnák. Épp az előbb mondta nekem a vezérük. * Rándítja meg a vállát, és most úgy meséli a dolgokat, mintha még abban az időben lennének, mikor megpróbálták beszervezni. Azaz egy héttel ezelőtt. Aztán fiú mögé jut, és a hátát kezdi masszírozni.* - Néhanapján igazán ellazulhatnál. *Súgja a fülébe, és érezhető, hogy szándékosan csinálja csak azért is, hogy Ethant hergelje.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Szer. Feb. 22, 2012 9:45 pm

    *Csak felvonja a szemöldökét és kérdések hada kerülgeti a fiút. Nem ért semmit, de lehet, jobban teszi, ha elmegy innen. Csak bólint a másikra és természetesen figyel. Persze tudhatta volna, hogy a Sylorina úrnőjé ez a hely és természetesen akkor is mi az, hogy itt van sok minden. Az édességeket is észreveszi a kanapét is és így körbe néz.* - Aha egy járat. Mit keresel itt? Engem a démonok? Tudhatnád, hogy nem félek semmitől.*Mondja, nyugtalanul majd látja, hogy körbe járkálják. Nem különösebben zavarja. A kettesbenre felvonja a szemöldökét.* - Persze. Akkor a társalgóban megtalálhattál volna.*Vonja a vállát és csak kirázza a hideg amikor a másik suttog.* - Nem vagyok nyuszi..*Mondja ingerülten és mutatja a gyűrűs ujját ahol az ezüst gyűrű van. Céloz a lány érti a fiú ezeket. Csak a vállát vonogatja.* - Néha napján? Minek az nekem? Elég laza vagyok én..*Mondja és továbbra is ridegen tekint a vámpírra. Nem tudja hova tenni a másikat és természetesen a második suttogásnál fogja magát és neki indul a lépcső felé.* - Azt hiszem megyek még elég sok dolgom van..*Jelenti ki és csak pislog nagyokat.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Szer. Feb. 22, 2012 10:00 pm

    *Hát ki tud térni a válaszadás elől az fix, de hát válaszol csak nem azt, amit a másik akart hallani. Egyébként a legtöbb földalatti dolgok nagyrésze általában Perathon úrnőhöz, vagy Erishez kapcsolható szóval még szép hogy ismeri ezeket a helyeket. Igazából nem zavarja, hogy Ethan körbenéz, elöl nincs semmi lényeges.* - Még a vak is látja Nyuszim, hogy ez egy járat. vagyis egy járatrendszer. Mit keresek itt? Csak úgy járkálok. Tudod, nekem a legtöbb ilyen helyre bejárásom van.* Vigyorog szélesen, de amúgy tényleg. Akik félnek a Bukott Angyaltól, azok nem bántják.* - Ezek nem olyanok, mint te. Ravaszabbak, gonoszabbak és túlságosan is alábecsülöd őket. *Miközben ezeket mondja a járatokból hátborzongató vihogás és helyeslő morgás szűrődik ki.* - Tudom, hogy nem vagy félős. Pedig néha nem ártana, ha félnél. Mert olyan nincs, hogy valaki semmitől ne féljen.* Néz a fiúra, majd köröz tovább körülötte, mint valami keselyű.* - Az nem jóóó. Ráadásul túl zsúfolt. Te meg eltűntél valahová, és sehol nem találtalak. *Duzzog egy sort, mert ez tényleg így volt, na.* - Persze, el is hiszem...Most komolyan. Hogyan bírod elviselni ezt...? *Suttog tovább, persze érti ő, csak na. Nem érdekli.* - Mennyire akadnának neki, ha mégis sikerülne megszegni a fogadalmad? *Pislog ártatlanul a másikra, de a szemében valami huncutság tükröződik inkább vissza.* - Dehogy vagy laza. Olyan merev vagy, mint egy megkarózott vámpír. *Szól vissza a másiknak, majd mikor Ethan elindul kifelé, megragadja a kezét, és visszahúzza.* - Nem menj el. *Megrázza a fejét, majd megpuszilja a fiú arcát.* - Ne haragudj. Csak kicsit frusztrált vagyok. Ma még nem volt időm enni. *Kezd kevésbé pszichopata lenni, és Ethan a kezénél fogva kezdi befelé húzni.* - Áruld el nekem mégis mi a francot keresel itt? Ha megtudják, hogy itt voltál nagyon nem fognak neked örülni... *Motyogja a vámpír lány.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Csüt. Feb. 23, 2012 5:48 pm

    *A válaszadás kitéréssel nincs gond. Azzal viszont van, hogy hazudni próbál a másik. Nem hisz neki, de hát ezzel nincs mit kezdeni. Vagy is hisz csak felületesen.* - Aha értem „csak úgy járkálsz” Csak úgy véletlen van címkézve egy vérrel teli zacskó Kyriének egy bizonyos N.B-től nem kell, nagy tehetség kitaláljam, kiről van szó. A Bukott angyaltól? Én Bukott Démonka leszek amint kivégeztem egy pár emberkét.* - Talán, lehet Eliassal kellene kezdenem úgy is egy szobában vagyok vele.*Csak célozgat, de egyébként bírja a srácot nincs vele baja. Arra kíváncsi, hogy a lidérc itt van e.* - Én nem vagyok elég ravasz és gonosz?*Vonja fel a szemöldökét, de igazság szerint nem tudja mire vélni a dolgokat.* - Néha? Bocsánat, de egyet jegyez meg. Ok és okozat. Van, aki fél valaki nem fél és makacs. Van talán egy valami, amitől félek, de úgysem jössz rá, hogy mi az.*Feleli és tényleg nem igazán fél a fiú. Szereti az extrém dolgokat, nem fél a pókoktól nem fél a bogaraktól és nem tériszonyos sem. Nem fél semmilyen fajtól habár a lidércektől tart, de az más.* - Így könnyen.*Vonja, meg a vállát miközben felel a másiknak és a duzzogásnál felvonja, a szemöldökét majd reagál rá.* - A szobában dekkoltam ha nem láttál, de én is kint voltam ám a társalgóban.*Vonja meg a vállát és a suttogásnál felvonja a szemöldökét.* - Direkt csinálod ezt?*Kérdezi meg játékosan, de még mindig „zavarban” van a másik.* - Akkor egyél. Ott van..*Biccent a fejével majd elvigyorodik.* - Ki nem fog nekem örülni? Talán Nathy baba? Ő is csak egy Démon a sok közül ki van még aki nem fog örülni? Hmm? Biztos a lidérc pasid akivel sok időt töltesz.*Kicsit fújtat és felhúzta magát, de nem igazán látszik rajta. Teljesen nyugodtan mondja a dolgokat, majd fogja magát és leül a kanapéra.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Csüt. Feb. 23, 2012 7:27 pm

    *Kyrie nem hazudik, csak nem mond el mindent. Ezek között pedig nagy a különbség. Ha meg nem hisz neki akkor így járt. * - Nem értem mi a bajod... Túlságosan is elmebeteg hangulatod van. *Csóválja a fejét, amúgy meg lehet, hogy azt a vért nekem szerezték, de nem érdekel. És igen, Perathon úrnőtől. *Mondja a lány, és néhány démon kúszik elő a rejtekéből. Körülveszik a lányt, felemelik, majd lerakják a földre. * - Engem nem bántanak, mint látod. Túlságosan is félnek tőle. Meg hát érzik rajtam, hogy közöm van hozzá. * Vonja meg a vállát, és nem különösebben izgatja Ethan gyanúsítgatása.* - Amúgy se végeznél ki senkit, Eliasra pedig úgysem emelsz kezet. *Vágja rá a lány, és az eddig árnyként lévő lidérc keze ökölbe rándul. ha Ethan tovább emlegeti Eliast akkor a lidérc neki ugrik.* - Nem. Te édes, ártatlan, tiszta és nyuszi vagy. *Mosolyog a leányzó a másikra, és még mindig csak provokálja a másikat. Ő csupán valami érzelmet akar kicsikarni a másikból azért nyomul ennyire rá. Az ok okozatos dolog kezdeténél megrázza a fejét.* - Jaj, fogd be. *Nevet fel a lány, és szájon csókolja a fiút. Már csak azért is, hogy Ethan ne okoskodjon.* - Hát jó, előbb-utóbb csak feladod nyuszim.*Súgja a fiú fülébe, és megint egy zseniális terv jutott eszébe.* - Nem láttalak, és igen. Szándékosan csinálom. Mert élvezem. *Vigyorog a lány szélesen.* - Figyelj. Ha elmondanám ki kellene törölnöm az emlékeidet, de nem akarok szórakozni az elméddel szóval szerintem akadj le a témáról. É s nincs értelme féltékenykedni sem. Nate nem jön be nekem, Fredrik meg a haverom. Egyébként meg tudhatnál, hogy kik az eseteim... *Morogja a lány, még nem teljesen sikerült kontrollálni magát, na. A tasakokra meg húzza a száját. Az undorító. Ő meg nem issza.* - Inkább éhen halok. *Vonja meg a vállát, és amíg Ethan leül a kanapéra, ő addig leveszi a pulcsiját, a fiú fejére dobja, majd meggyújt a közelben pár fáklyát. Ha ez meg volt akkor előveszi az mp4-ét, kihúzza a fülhallgatót, lerakja a masinát, és egy számot kezd hangosan bömböltetni. Megpuszilja a fiú arcát, majd a zenére táncol egy szál fehér, testhez simuló topban, és olyan hastáncot lenyom, amit meg a rejtőzködő lidérc srác is nagy szemekkel néz.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Pént. Feb. 24, 2012 6:32 pm

    *Akkor így járt szóóval.. vonogatja a vállát.* - Elmebeteg hangulatod neked van kicsi szívem. Nem én beszélek olyan dolgokról, hogy vigyázni kéne és nem ettem. Erisnek fogok szólni és amúgy is..*Mondja komoly arccal, mert ő aztán kikéri, szépen magának teljes mértékben jól van. Amúgy tényleg jól van és ő nem is elmebeteg. Ha az lenne, akkor már rég szétzúzta volna ezt a helyiséget.* - Igen azt veszem észre, hogy nem bántanak, de azt hiszem, azért sem bántanak téged, mert sokan fordulnak meg itt.*Itt még mutat a mutató ujjával a falra és felvonja, a szemöldökét majd utána huppan le a kanapéra.* - Valóban nem emelnék kezet, mert nem lenne merszem rá és nem bántanék senkit. Amúgy is olyan lélek vagyok, aki nem bánt senkit.*Mondja és vállát vonogatja. A lidércre nem szól semmit és való színűleg nem is szeretne. Az, hogy neki ugranának, egyáltalán nem zavarná, hiszen meg tudja magát védeni egy lidérccel szemben is. A nyuszira összehunyorítja a szemeit és gyilkosan néz rá.* - Nem fogom be! Szólás szabadsága van és kikérem magamnak, akkor beszélek, amikor akarok édes!*Mondja, határozottan majd elkezd a füleivel hallgatózni. Egy kődobás.* - Kell, nekem egy liba fos miért van a szobában egy Josh!*Aki nem értené Sébastiennel költögetnek verseket és ezzel idegesítik a vérfari fiút. Nathaniel éppen egy másik járaton érkezik, teljesen jó kedvel.* - Kyrie drágaságom-életem értelme szükségem lenne a papírra amin Christopherék állnak és kellene pár rózsaszín és kék étel festék. Légy szíves riszáld ide a fenekedet és segíts nekem.*Szólal meg lágy és nyugodt jó kedvű hanggal Ethan a járat felé fordítja a fejét, hiszen eddig a has táncoló leányzóra figyelt nagy szemekkel, és kíváncsi volt arra, most mit fog csinálni. * - Ez meg ki?*Fel vonja a szemöldökét és fel kell, a kanapéról majd elindul megnézni az illetőt.* - Azt hittem egyedül vagyunk. Milyen étel festék kell? *Kérdezi, meg és nem törődik azzal, hogy a másik levette a pulcsiját. Ethan keze ökölbe rándul, és kíváncsi ki van a másik vonalon.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 25, 2012 10:25 am

    * Az elmebeteg hangulatra csak vigyorog, Erisre felvonja a szemöldökét.* -Felesleges, itt van a fejemben. *Igazából olyan nemtörődöm hangulata van meg kicsit ideges, de egyébként semmi vész. Még jól van.* - Nyuszim, ha nem lennék itt akkor már régen rád támadtak volna. Nem sokan járnak erre, nagyon tévedsz. És ezek a lények itt nem kispályások. *Koppint Ethan orrára, de igazság szerint még mindig nem érdekli, hogy Ethan tudni akarja mi folyik itt.* - Na látod. Megmondtam. Egyébként nem vagy olyan lélek. Ha bekattansz képes lennél mindenkit agyonverni. Tudom, érzem rajtad. *Szól halkan a lány miközben még mindig pimaszul vigyorog. Aztán újabb hiszti következik a fiútól, mire a lány csak a vállát vonogatja.* - Nyuszim, egyáltalán nem érdekel a kioktatásod, viszont azt hiszem valami értelmesebb dolgot is tudnál csinálni, minthogy kioktass engem. Mellesleg, mióta is hívsz édesnek? *Néz komoran Ethanre, majd ő is meghallja a követ.* ~ Na melyik idióta jött ide pont most?! *Morog magában, aztán hallja a versikét mire szemet forgat. De ugye ő táncolni kezdett, és végül Ethan ölében kötött ki, így mikor Nate megérkezik akkor valószínűleg Kyrie még ott ül a fiú ölében, és megcsókolja. Aztán a lány feláll, és a hang irányába néz. Ekkor bukkan fel Ethan mellett Fredrik is vigyorogva.* - Showtime? *Kérdi vigyorogva a lidérc, és Nate felé fordul.* - Van egy kis gáz. Ethan elvett vett valamit, ami nem az övé. És nate, megbeszéltük, hogy semmi festés. *Szólal meg a Cameosos miközben zsebrevágott kézzel álldogál. Kyrie meg csak nagyokat pislog, és nem érti mi történik. Aztán mikor eljut az agyáig, hogyan nevezte a Sylroinás durcás képpel válaszol.* - Nem vagyok a drágaságod, akadj le rólam! Kettő. Nem vagyok a csicskád, keresd meg magad! Három, azt se tudom mi a francot keresel. Négy. Nem riszálom magam, mint a nyomorék húgod. *Sziszegi a vámpír, és előbukkannak a fogai. Igen, most már tényleg nagyon éhes, de nem fog zacskós vért inni. Az ki van csukva. Ethan szavaira nem reagál a lány, viszont Fred előszeretettel tornyosul a démon fiú felé.* - Kérem a papírt. Nem akarok fenyegetőzni. Semmi közöd hozzá mit csinálunk itt. Ha önként nem adod vissza akkor rátudunk venni téged… *Szól halkan Fredrik, majd Kyriét Ethan mellé löki.* - Ő úgyis mindent megtenne azért, hogy visszavegye. Ráadásul teljesen megőrült az elmúlt napokban. *Komor képpel mered a két Erethonosra, Kyrie pedig felpattan, és neki szorítja Fredriket a falnak.* - Fogd be Fred. *Szűri a fogai közt, majd elengedi a fiút, térdre ereszkedik, és eldől a porban. A szeme átvált vörösbe, és irtózatos hangon sikítani kezd. Csoda, hogy nem szakad be a barlang. Fredrik átlép a lány mellett, felkap egy zacskó vért, letérdel a lány mellé, és felbontja a csomagot. Próbál úgy ügyeskedni, hogy a lánynak sikerüljön vérhez jutnia.* - Mondtam, hogy enned kéne, de soha nem hallgatsz rám, te lány. Túl makacs vagy, és azt hiszed képes vagy mindent legyűrni. De tévedsz, faji adottság. Fogadd el. *A fejét csóválja a lidérc, a lány meg lassan jobban lesz. Kyrie felül, és hálásan Fredrikre pillant. * - Tudod a dolgod. *Mondja Fredrik az Őrző csajnak, és odébb rángatja Nate-et.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 25, 2012 11:17 am

    - Ha ott van, a fejedben miért nem hallgatsz rá? Komolyan nem értem miért keresed magadnak a bajt.*Aggódik érte nem kérdés és csak a fejét csóválja. Aztán hallgatja a monológot, amire csak felhorkant és elvigyorodik.* - Akkor köszönöm viszont én sem vagyok, kispályás szeretem a kihívásokat.*a koppintásra össze szűkíti a szemeit és nem tudja hova tegye a másikat. Csak ridegen bólint a másiknak a kijelentésén.* - Úgy van. Csak egyet nem lennék hajlandó. Téged bántani Azt soha.*Mondja nyugtalanul és utána kioktatja, majd az értelmesebb dologra felvonja a szemöldökét és a kérdésnél ördögien vigyorodik el.* - Hmm.. Mostantól édesem? Netán zavar?*Teszi fel a kérdést és akaratlanul is elvigyorodik. Természetesen ő is becézi a másikat ha Kyrie is szó, ami szó így is van. Azután egy kellemes hastáncot lejt a másik, amire elvigyorodik, és szemeivel nagyokat pislog. Amikor megcsókolják, visszacsókol és ugye az ölében van a lány és magához húzza, amikor a követ meghallja. A showtimera csak bólint, de érdeklődve néz mind a két félre.* - De Fred olyan jó lenne a rózsaszín haj… na légyszíííííííííí.. *Kérleli a másikat miközben a fiú zsebében ott lapul a papír.* - Nem vettem el semmit. Miről beszélsz?*Hazudni is szerencsétlenül tud, és meg is rántja a vállát. Nate és Kyrie kapcsolatára csak a fejét csóválja, egyelőre nem akar balhét, úgyhogy csak nyugodtan pislog.* - A csicskásra annyit azt hittem Fred elmondta. 9.-es pont..*Mondja vigyorogva a többivel, meg nem igazán foglalkozik.* - A Húgomnak van egy ízlése és feneke is. Nem olyan malac formájú mint a milyen a tied.* Ez egy erős magas labda volt amit nem kellett volna Ethan előtt mondani. Aztán Fred kéri a papírt, amire gyilkosan pislant a másikra és az Erethonos lányt oda löki magához.* - Elárulod még is mi ez?*Vonja fel a szemöldökét és nem jut el az agyáig, amit a Cameosos mond. * - Nincs nálam semmi Kyriével meg ne célozgass rendben?*Mondja a másiknak és összeszűkült szemekkel tekint a másikra.* - Ne támadj rá annyit nem ér meg…*Mondja a másiknak, amikor látja, neki ront, és a falnak szorítja. A fiú megvakarja a fejét és csak értetlenül pislog, aztán gyors esemény a lány összeesik.* - Ez is azért van, mert megjelentetek. Ha nem lett volna ez, akkor természetesen biztos minden rendben lett volna.*Sziszegi és közben a két fiúra néz.* - Ez a mi helyünk.. akkor jövünk ide, amikor akarunk.*Feleli hűvösen és oda lép Ethan elé és a papírt kéri ő is. Aztán figyeli, hogy Fred intézkedik és Kyrie eszik.* - Én megmondtam, hogy bajok lesznek. Szóltam.*Kijelenti, miközben kezd a lány jobban lenni. A fiú oda lép fel emeli, és a kanapéhoz viszi és Nate panaszkodására már nem igazán figyel fel… csak csóválja a fejét.* - Nos, hol is tartottunk cica virág? Legközelebb hallgass rám vagy másra, hiszen nem jó az, ha öntörvényűen nem eszel.*Mondja, és közben megcsókolja a lányt.* - Ez mennyi indok arra, hogy aggódom érted és nem akarom, hogy bajod legyen, és nem tudom mi lenne ha nem ismertelek volna meg…*Mondja aggódva és átvált kiskutyás szemekre és nézi, hogy a másik ugye kezd jobban lenni és hogyan reagál a dolgokra.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 25, 2012 12:24 pm

    - Mert nem érdekel. Figyelj, mindig is azt csinálom, amihez kedvem van. Miért keresem? Mert némi izgalomra vágyok. Utálom a semmittevést, egyszerűen bennem van, hogy folyton foglalkozzak valamivel. *Rándítja meg a vállát a lány. Nem érti a másikat. Komolyan nem érti.* - Nagyon is kispályás vagy nyuszim. Az egyikük egy ezer éves démon, nem hinném, hogy lenne erőd vele is felvenni a harcot. Ne próbálkozz Nyuszim. Inkább maradj nyugodt, mert téged nem véd meg semmi. *Súgja a fiú fülébe, majd mikor azt mondják neki, hogy nem lenne képes bántani a másik akkor zavartan elmosolyodik, de nem reagál rá. Mert nem tud mit reagálni.* - Nem zavar, csak kezdesz ellazulni Nyuszim. *Vigyorodik el a lány a becézésre, és igaza van. Mert szerinte Ethan tényleg változott. Aztán eléggé forró kezd lenni a hangulat, de Nate felbukkanása mindent hazavág. Ráadásul Fred is megjelenik. * - Nem! Nate, mit mondtam? Semmi hajfestés. Találj valami értelmes dolgot! *Vágja rá a fiú, és nem engedi, hogy ez a szívatás megtörténjen. Nem, azért ennyire nem szemét. Aztán Ethanre pillant, és hozzáintézi a szavait.* - Láttam, mikor elvetted, nem tudsz hazudni nekem. *Mondja komoran, Kyrie meg csak néz, hogy mi a fene folyik itt.* - Tudok a 9. pontról.. – Csak nem érvényes rá, te hülye! És ne fecsegj ennyit, mert bajok lesznek. *Szól közbe Fred is a vitába, látszik, hogy védi a lányt. Valóban, Kyriét tényleg nem szívatják, ő már bizonyított félig a lidércnek, és ezért nem ugráltatja.* - Áhá. Te nem csak az én fenekemet bámulod, és csorgatod rám a nyálad, hanem még a húgodra is rámozdultál! *Szól be a félvérnek a lány. Hát ő is meg tudja védeni magát, Fred a háttérben elvigyorodik, és nagyokat bólogat Kyr szavaira.* - Nem mondjuk. – Tilos elmondani másoknak! *Vágja rá Fred és Kyrie kórusban Ethan kérdésére.* - Ne hazudj, Démon. Mellesleg a vak is látja – csak Nate és te nem – hogy Kyrie miért hogyan cselekedik. Ugye csajszi? Fülig szerelmes vagy belé. *Ördögien vigyorog a srác, és a vámpír ezekután támadja le a lidércet. Nem hallja mit mondanak neki, csak érzi, hogy elgyengül, és egészen addig, amíg vérhez nem jut alig érzékeli a környezetét.* - Ha nem zaklatod fel, nem tűnsz fel itt akkor időben ivott volna vért. Szóval pofa be. *Morogja a lidérc miközben még mindig a lánnyal törődik.* - Nate, kussolj már! *Csattan fel a lidérc, majd Nate-et elhúzza valahová.* - De utálom. Undorító műanyag tasak íze van. *Motyogja a lány miközben Ethan a kanapéhoz viszi.* - Nem tehetek róla, utálom a tasakokat. *Motyogja, aztán az első kérdésre vigyorog, viszonozza a csókot, majd eldől a kanapén.* - Nem kell értem aggódni. Ezek a rosszullét a szokásosak. Semmi extra. És én se tudom mi lenne velem, ha aznap este nem találkozunk. *Szól halkan, és erőtlenül mosolyog. Megfogja Ethan kezét, lehúzza magához, és megcsókolja. * - Szeretlek. *Súgja a fülébe, és csillogó szemekkel néz a másikra.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Arleena Queen Vas. Feb. 26, 2012 2:16 pm

    - Izgalomra vágysz, akkor mutathatnék pár dolgot..*Célozgat és utalgat dolgokra, hogyha Kyrie érti a célzást. Szóval ezen a mondatán vigyorog és még saját magán is meglepődik, hogy ilyet kijelentett pedig fiúból van.* - Ezer éves démonismerőseim nekem is vannak. Egyből ugranának, hogyha baj lenne, és szerintem nem lenne akadály.*Feleli nyugodt és higgadt hangon a másiknak és csak vállat ránt. A Suttogástól mindig megborzong, de hát erről nem tehet.* - Te élvezed a suttogást szívem?*Kérdezz rá és csak pislog nagyokat. Aztán a mennyországnak hamarosan vége éppen a csókolózásnál, mert meg érkezik két személy, akire nem igazán kíváncsi most. Szóval Nathaniel nyafogására sem kíváncsi szóval csak a vállát vonogatja.* ~9.-es pont? Mi a fene folyik itt? Úristen egy diliházba csöppentem segítsééég!~*Csóválja a fejét és meg is vakarja, hiszen nem tudja hova tenni a látottakat és hallottakat. Az után természetesen nem igazán figyel a dolgokra csak arra lesz figyelmes, hogy elgyengül Kyrie aki nagy nehezen eszik. Fredrikre is szemet forgat, inkább nem válaszol.* ~Jó, te ezt gondolod, de mindegy rohadtul elmehetnétek már..~*Mérgelődik magában és lassacskán végre elhúznak, amikor a vámpírral a kanapéhoz mennek, és csak mondja a monológját a másiknak és aggódó szemekkel néz a másikra és megcsókolja. Ugye viszonozzák a csókot és mikor mondják neki, hogy szeretlek, akkor még közelebb szorítja magához és csak vigyorog.* - Én is. Csak nem volt merszem kimondani.. kicsit szerencsétlen vagyok, és későn esik le minden..*Feleli a lánynak és csak mosolyog és puszit ad az arcára.* - Hol is tartottunk!?*Kérdezz rá vigyorogva és a járat felé figyel, hogy azok elhúztak e már. Azután vissza néz a lányra.* ~Milyen hülye balfék és idióta vagyok, hogy eddig vártam ezzel..~*Nos igen Ethaneal valóban egy hülye aki nem tudja hamar kimondani az érzéseit és természetesen teljes nyugalomban még azt is el felejtette, hogy mi történt pár perccel ez előtt. Most az agya teljesen kikapcsolt és másra koncentrál jelenleg.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Maureen Caiside Vas. Feb. 26, 2012 8:30 pm

    - Kíváncsi vagyok mit tudnál mutatni nekem. *Pimaszul, de egyben angyalian mosolyog, és érti ő a célzást, de szeret Ethan idegeivel játszani.* - Nyuszim, szerinted elhiszem neked, hogy ezeréves ismerőseid vannak? *Kérdi angyalian a másiktól, a suttogásos kérdésre elvigyorodik.* - Miért, te nem? *Aztán felbukkan Fred meg Nate, de azok hamarosan el is tűnnek így hát megint kettesben maradnak. A csókot viszonozza, mert mégis miért ne? Szereti ő a fiút akkor meg… Amikor jobban odahúzzák akkor ő odabújik Ethanhöz, és kuncogva hallgatja a fiút.* - Pedig szerintem eléggé nyilvánvaló célzásokat tettem. *Mosolyog halványan, és ha élne akkor a szíve majd kiugrana a helyéről, de ezzel szemben csupán csak mérhetetlen boldogságot érez.* - Jobb később, mint soha nyuszim. *Puszilja meg ő is a fiú arcát, aztán kérdésre elvigyorodik, teljesen lehúzza magával Ethant, és megint csak a fülébe suttog.* - Azt hiszem akartál valamit mutatni. *A lány keze megindul, és egyre jobban tolja fel a fiú mellkasán a felsőt. Megcsókolja a másikat, és lényegében már tudatában sincs azzal, hogy ő mi a fenét is művel. Mellesleg Fredrik árnyként visszajön, de megtorpan, és sarkon fordul szóval… Szóval most már tényleg kettesben vannak.*

    Ajánlott tartalom


    Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál Empty Re: Ethaneal és Kyrie a csapóajtónál

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 11:51 am