Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

3 posters

    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Mesélő
    Mesélő


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 07, 2015 8:10 pm

    A kastélyban egy teljes királyság várja azt, hogy végre valaki felszabadítsa őket és véget vessen a gonosz átoknak mely már évek óta sújtja őket.
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 07, 2015 8:27 pm

    *Játék közben érzem, hogy valami beszippant ám figyelem Emilyt, hogy hol van és körbe pislantok.* - Klassz.. Csak nyugalomra vágytam nem pedig egy ismeretlen helyre! A biliárd asztalban vagyunk?*Nézek a lányra, de körbe pillantok hiszen azért még is van itt egy kastély.* - Na jó gyere hátha van valaki a kastélyban aki útmutatást ad nekünk,hogy merre felé vagyunk. Talán lehet, hogy jobban járunk ezzel.*Felelem neki majd utána el is indulok remélem, hogy ő is jön.* - Mondd csak ugye te is nyugodt estében reménykedtél?*Kérdezem meg majd azért körbe körbe pislogok egyenlőre nem akarok repülni még nem az a pillanat.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 07, 2015 8:36 pm

    *Mikor a lökése után pattan egyet a golyó, ráadásul pörögni is kezd elmosolyodik. Végre történik valami, majd a következő dolog amit érez az az, hogy földet ér egy tökre más helyen valami kastély előtt. A srác kapásból át is veszi az irányítást amit nem is bán annyira a lány így legalább bármi is történik nem ő lesz a felelős a történtekért. * - Látom nagyon odafigyeltél arra amit az előbb mondtam. Már nagyon régóta keresek valami kalandot és végre belecsöppentem egybe. * mondja nagyon is izgatottan és bár érzi, hogy figyelik valahogy ez most nem tudja zavarni. Csak halad egyenesen előre a fiú mellett két dobótőrét előkapva igyekszik minden eshetőségre felkészülni. Ekkor pillantja meg a bejáratát a kastély szerűségnek.* - Nézd ott a bejárat! * kiált fel és előre rohan majd miután átért a rácsos kapun megáll megfordul és megvárja, hogy társa is odaérjen. *
    Mesélő
    Mesélő


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 07, 2015 8:41 pm

    * Miután megérkeztek és alaposan körülnéztek Alex egy hangot hallhat a fejében. Egy női hangot ami mintha az kiáltaná, hogy segíts, ments meg. Bár nem igazán hallhatja rendesen, hála Emily " Nézd ott a bejárat" felkiáltásának köszönhetően. Azonban amint a lány átér a rácsokon azok mintha éltre keltek volna és a következő pillanatban azt veheti észre, hogy bizony azok közre fogták őt és nem engedik, majd mintha ez még nem lenne elég, mintha futóhomokra lépett volna elkezd szép lassan süllyedni a talajban, ha sráccal nem találnak ki valamit nagyon gyorsan ki tudja hova kerül a lány. *
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 07, 2015 9:08 pm

    *Hát nézzünk akkor k9rve. Pislantok ugyebér Emilyre és igwn javasoltam, hogy induljunk el a kastély felé, mert nem tudom hogy merre vagyunk és ráadásul nem akartam kalandba keveredni. Persze szokás hatalma úgy akarta végül is, hogy igen menjünk kalandra.*- Szuper vagy. Én most múlt héten voltam egyben, de cseréltünk volna akkor helyett. Nem tudom belém is mi ütött. De csoda, hogy van értelmes lény is a földön!*Morfondírozok azután sóhajtok és utol érem a kapunál.* - Remélem tudnak magyarázatot adni, hogy még is mi a ménykű ez. Nem Trója az isbiztos, de ha az lenne sem tudna érdekelni, mert vissza akarok menni Fyronba.*Mint egy hisztis leányzó úgy nyavajgok bár érthető. Körbe nézek, de nekem gyanoús ez az egész.* - Olyan mintha figyelnének minket nem, de bár?*Teszem fel a kérdésem csak a megérzéseim remélem nem csalódnak.* -Csodás mi-mi ez az egész?*Léptem én is egyet bele a futóhomokba.. csúcs azt hiszem van egy ötletem, de majd a következőre hagyom.* - Előbb te találd ki, hogyan jutunk ki a pácból nem fogom megoldani a dolgot, de ha nincs ötleted akkor én jövök..*Jegyzem meg neki és igen várom a lány reakcióját.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 07, 2015 9:16 pm

    - Komolyan kezdesz úgy viselkedni mint egy hisztis kislány jegyzi meg Alexnek. * Ám nem sokáig beszélhet, ugyanis hirtelen a kapu szó szerint rámászik és ha mindez nem lenne még elég futóhomokra lépett és elkezdett süllyedni. Ráadásul a pasi is durcás aki mellé került szóval úgy minden a nyakába zúdult és semmi ötlete nincs milyen varázslattal szabadíthatná ki magát a kapu fogságából. Szóval az egyetlen általa logikusnak tartott dologhoz folyamodik. * -SEgítség!!! * ordítja el magát. Hátha ez bármilyen eredménnyel jár.*
    Mesélő
    Mesélő


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 07, 2015 9:28 pm

    A lány segítség kiáltására, egy férfi ragadja meg és kihúzza a mocsárból és eltűnik a lánnyal együtt. Úgy néz ki a srác egyedül maradt.
    Alex: A srác mellé nem sokkal az után, hogy a csajt elvitte magával valaki egy szellem alak huppan le. Majd megszólítja. - Tudod Alex, azért ennél többet vártam volna tőled.A suliba nem így szoktál viselkedni. Te voltál a legnagyobb nőcsábász. Most mi lett veled? kérdezi meg az alak és ha Alex alaposan megnézi akkor egy régi iskola társára ismerhet benne. Egy sylorinás diákra név szerint D'aleiko-ra. - Jó újra látni egy ismerős arcot. Szellemként kicsit nehezebb a démonokat hajkurászni mint hús vér nekromantaként. * jegyzi meg a srác. * - Segíthetnél. Elkapjuk a démont aki elfogta a veled érkezett csajszit és akit én már hónapok óta üldözök, cserébe hazajuttatlak titeket. Áll az alku? * kérdi meg és ha Alex elfogadja az ajánlatát, akkor egy kézmozdulattal, kiszabadítja a srácot a földből. Látszik, hogy szellemként sokkal többet fejlődött és sokkal erősebb és céltudatosabb lett. *
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 07, 2015 9:36 pm

    - Mi a fene.. nem hiszem el, hogy ez történik. Emily!*Kap észbe a srác majd utána megismer egy hangot és megfordul majd a szemöldökét felvonja. Kardját előveszi, de rájön ez felesleges.* - Mit keresel itt? Te figyelj lehet viszont változnak a dolgok és én is, de nézd azt, hogy mi van velem nem tartozik rád viszont elkapom aki elvitte az Erethonos lányt, mert nem hagyom azt, hogy baja legyen. Nem kell egy pszichopata segítsége sosem kértem belőle.*Beszél flegmán és nagyképűen az ismerős volt háztársával aki meg már csak szellem.* - Jut eszembe a szellemek is megutáltak téged, hogy itt vagy? Nem csodálom mindig is egy idióta voltál, de az is maradsz..*Alex sosem volt normális bár D'aleikora különösen pikkelt. Sosem bírta a srácot és ez mos sem változott ez legalább megmaradt benne.*
    Mesélő
    Mesélő


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 07, 2015 9:49 pm

    * D'aleiko meg se lepődik a srác flegmaságán, de attól még kiszedi a futóhomokból. Szóval így legalább elindulhat. - Nem, sőt képzeld én is változtam, mostanra már kevésbé vagyok, hogy is mondtad... Idióta. Figyelj, könnyebben megy ha össze dolgozunk. Én tudom merre van a démon, neked viszont van hús vér alakod amivel küzdeni tudsz. Csak engedd meg, hogy segítsek. Bár lehet kényelmesen fogadnád, ha nem ezt az alakomat kellene nézned. mondja, majd mint akinek jobb dolga nincs alakot vált. Így nem zavarlak már annyira? * kérdezi meg a sráctól, bár sejti a választ. * AMúgy a lányt a trónterembe vitte a démon és ott tartja fogva addig amíg meg nem töri és le nem csapolja az összes fájdalom esszenciát ami kinyerhető belőle, szóval nem ártana ha sietnénk. * Mondja majd a srácra néz. * - Tudod mit, hogy minél kevésbé zavarjon a társaságom, ezért kicsit lemaradok, hogy tudjalak fedezni. Vagy jobb szeretnéd, hogy előtted menjek és rajtam tarthasd a szemed? * kérdezi meg Alextól és attól függően, hogy az mit mond, vagy megindul a srác előtt vagy lemaradva egy kicsit megindul a srác után.* - Ne kérlek ne bánts, ÁÁÁÁÁHHHH * Hallhatja a srác a fejében Emily hangját.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 07, 2015 10:02 pm

    - Bocsánat csak soha nem voltál a kedvencem meg úgy mindig is volt tartás is feléd meg nem csíptelek és nem szándékos csak szokás hatalma. Figyelj köszi hogy kiszedtél egyébként nekem nyolc elfogadom a segítséget s mellesleg ne haragudj ezért amit mondtam.*Fura, de igen ezt mondja a srácnak majd az alakváltásra elmosolyodik.* - Kössz.. Nem kell inkább menjünk és szabadítsuk ki. Úgyis van nálam kard, meg az angyal képességem viszont félek előre mi lenne. Igazad van ha csak itt morfondírozok akkor nem megyünk egyről a kettőre inkább menjünk és mentsük meg. Egyáltalán miért vagy itt ezen a helyen és mi ez a hely inkább erről mesélj egy kicsit nekem.*Visszavesz bunkóságából majd próbál barátságos lenni egy fokkal.*
    Mesélő
    Mesélő


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 07, 2015 10:14 pm

    * Mivel D'aleiko látja, hogy ebben a formájában kevésbé zavarja a srácot ezért így marad és elindul előre a srác kérésére mutatva az utat. Persze ő maga nagyon könnyen oda jutna, hiszen szellem és bármin át tud menni, de azért akár mennyire is lehetne bunkó most nem teszi és úgy megy, hogy a srác is tudja követni.* - Nos, röviden és tömören? Ez az a hely ahol meghaltam. Azóta nagyon sok mindent tudtam meg az itt lakó szellemektől. Bár az ősdémon aki megölt engem azóta itt hagyta ezt a helyet, de egy elég erős társát hagyta hátra. Meg egy sereg démont. Az épületet magát, kb 500 éve elátkozták és azóta minden bentlakó szellemként járkál benne, a kastélyt pedig szép lassan elkezdte visszafoglalni a természet. Persze mindannyian próbáljuk valamennyire megnehezíteni a démonok életét, de hát ez szellemként nem olyan egyszerű, még akkor se, ha képesek vagyunk varázslatokat használni, amit az itt lakók tanítottak meg nekem. * mondja a srácnak amit tud. * - a helyet magát kb 10 kis démon és egy erősebb démon tartja jelenleg is az uralma alatt és az átok hatása alatt. Illetve van még két darab randa pokolbéli teremtmény a következő ajtó mögött szóval jobb lesz ha vigyázol. Pártfogó illetve erőt adó varázslatokkal segíthetek, de sajnos rájuk egy varázslatom se hat. * jegyzi meg a srácnak és figyelmezteti azt a következő ajtó mögötti lényekről.

    Alex a dobásaihoz D'aleiko segítő varázslata miatt +2 pontot kap
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 07, 2015 10:27 pm

    - Démonok? Na akkor mindjárt szétrúgom a feneküket. Nem félek ám tőlük és azt hiszem Emily sikolyát hallom közben.*Magyarázza és fejét csóválja nemlegesen.* - Mi lett veled D'aleiko talán gondolkoztál volna egy jobb módszeren, de nem hagyom azt, hogy Emilyt bántsák.*Magyarázza a srácnak majd a lényt meglátva pislog egyet és az első varázslat ami eszébe van ki is mondja.*- Caecitas!*Kiáltja el magát és reméli, hogy bejön amit kimondott ige.*
    //Árnytan első év
    Vakítás
    Varázsige: Caecitas
    Leírás: A következő átok is arra való, hogy ha szorult helyzetbe kerülnénk, akkor az ellenfelet harcképtelenné tegyük, bár bizonyára akadnak olyanok is, akik élvezettel veszik el mások látását. A varázsige elmondása után a másik szeme összegyűjti az összes fényt, többszörösére felerősíti, és ez a ragyogás ideiglenesen vakká teszi a másikat. Így tehát hasznos, ha sarokba szorítottak, hiszen az erős fény és az utána következő sötétség összezavarja a másikat, és egy kis idő kell neki, mire megpróbál hozzászokni a jelenlegi, kiszolgáltatott helyzetéhez, addig pedig szépen azt tehetünk vele, amit csak akarunk.
    Hatóidő: Húsz percen keresztül él ez az átok, viszont az utóhatás miatt egy kicsit várni kell, hiszen a hirtelen helyreállt látás szintén megzavarhat minket. A nagyon erős mágusok arra is képesek lehetnek, hogy örökre elveszi mások látását. //
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Márc. 07, 2015 10:27 pm

    //dobáááááás//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Márc. 07, 2015 10:27 pm

    The member 'Alexander S. Price' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Márc. 07, 2015 10:41 pm

    * D'aleiko meglepődik egy kissé a srác mondatán, hogy talán egy jobb módszeren gondolkozhatott volna, de szó nélkül hagyja. Úgy tűnik a támogató varázsa működik, ugyanis Alex sikeresen megvakítja a lényeket, akik így most egymásnak menve elterülnek, majd próbálják megtalálni az őket megtámadó Alexet, de mivel ugye nem látnak semmit, leginkább úgy néz ki az egész, mint a polipemberben "sándornak" a polipnak a mozgása kicsit suta kicsit össze-visszás, mintha a kéz szerű nyúlványival indián mozgást végezne... [ na de eltértünk a lényegtől és túl sok retroshockot néztem mostanában ] D'aleiko, pedig a szörnyek fölött himbálódzó csillárra mond ki valamilyen Alex számára érthetetlen varázslatot így a csillár leszakad és az egyik lény a kettőből a csillár darabjai között leli halálát. a Másik pedig tovább imbolyog Alex felé várva, hogy beteljesüljön sorsa és meghalljon. Ám mindketten hallhatják, hogy az emelet felől nehéz bakancsok hangja jut hozzájuk. [ na ez aztán egy nyakatekert mondat lett. ]Szóval ebből rájöhetnek, jobb lenne sietni még mielőtt ideér az erősítés. *

    És....


    FAGY

    Ajánlott tartalom


    Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei Empty Re: Egy elfeledett kastély elfeledett gyermekei

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 1:39 pm